О переименовании Кировского района Южно-Казахстанской области
Указ Президента Республики Казахстан от 9 октября 1996 г. N 3132
Учитывая ходатайства местных исполнительных органов и пожелания
общественности Южно-Казахстанской области, на основании заключения
Государственной ономастической комиссии при Правительстве Республики
Казахстан постановляю:
Переименовать Кировский район Южно-Казахстанской области в
район Асыката.
Президент
Республики Казахстан

Оңтүстiк Қазақстан облысындағы Киров ауданының атын өзгерту туралы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Жарлығы 1996 жылғы 9 қазан N 3132
Оңтүстiк Қазақстан облысының жергiлiктi атқарушы органдарының өтiнiшi мен жұртшылығының тiлегiн ескере отырып, Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң жанындағы Мемлекеттiк ономастика комиссиясы тұжырымының негiзiнде ҚАУЛЫ ЕТЕМIН:
Оңтүстiк Қазақстан облысындағы Киров ауданының аты Асықата ауданы болып өзгертiлсiн.
Қазақстан Республикасының
Президентi