Об открытии посольств Республики Казахстан в Австрийской Республике, Королевстве Испании, Малайзии, Туркменистане, Японии
Указ Президента Республики Казахстан от 5 декабря 1996 г. N 3255
В связи с установлением дипломатических отношений Республики
Казахстан с Австрийской Республикой, Королевством Испании,
Малайзией, Туркменистаном, Японией ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Открыть посольства Республики Казахстан в городах Вене,
Мадриде, Куала-Лумпуре, Ашгабате, Токио.
2. Правительству Республики Казахстан определить штатные
расписания и сметы расходов посольств Республики Казахстан в
Австрийской Республике, Королевстве Испании, Малайзии,
Туркменистане, Японии.
3. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан

Австрия Республикасында, Испания Корольдiгiнде, Малайзияда, Түркменстанда, Жапонияда Қазақстан Республикасының Елшiлiктерiн ашу туралы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Жарлығы 1996 жылғы 5 желтоқсандағы N 3255
Қазақстан Республикасының Австрия Республикасымен, Испания Корольдiгiмен, Малайзиямен, Түркменстанмен, Жапониямен дипломатиялық қатынастар орнатуына байланысты қаулы етемiн:
1. Вена, Мадрид, Куала-Лумпур, Ашғабат, Токио қалаларында Қазақстан Республикасының елшiлiктерi ашылсын.
2. Қазақстан Республикасының Үкiметi Австрия Республикасындағы, Испания Корольдiгiндегi, Малайзиядағы, Түркменстандағы, Жапониядағы Қазақстан Республикасы елшiлiктерiнiң штат кестелерi мен шығыстар сметасын айқындасын.
3. Осы Жарлық қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Президентi