О переименовании г. Жамбыла - центра Жамбылской области
Указ Президента Республики Казахстан от 8 января 1997 г. N 3315а
Учитывая ходатайства местных исполнительных органов и пожелания общественности Жамбылской области, на основании заключения Государственной ономастической комиссии при Правительстве Республики Казахстан постановляю:
Переименовать г. Жамбыл - центр Жамбылской области в г. Тараз.
Президент
Республики Казахстан

Жамбыл облысының орталығы - Жамбыл қаласының атын өзгерту туралы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Жарлығы 1997 жылғы 8 қаңтардағы N 3315а
Жамбыл облысының жергiлiктi атқарушы органдарының өтiнiшiн және
жұртшылығының тiлегiн ескере келiп, Қазақстан Республикасының Үкiметi
жанындағы Мемлекеттiк ономастика комиссиясының қорытындысы негiзiнде
қаулы етемiн:
Жамбыл облысының орталығы - Жамбыл қаласының аты Тараз қаласы
болып өзгертiлсiн.
Қазақстан Республикасының
Президентi