О Досанове К.А., Мамырбаеве Р.Н.
Указ Президента Республики Казахстан от 17 января 1997 г. N 3331
В соответствии с пунктом 2 статьи 82 Конституции Республики Казахстан, пунктом 2 статьи 44 Указа Президента Республики Казахстан, имеющего силу Конституционного закона, "О судах и статусе судей в Республике Казахстан" постановляю:
1. Освободить Досанова Казыкена Аманбаевича от должности
исполняющего обязанности председателя Северо-Казахстанского
областного суда.
2. Назначить Мамырбаева Рахимбека Нурмухаметовича на должность
председателя Северо-Казахстанского областного суда, освободив его от
должности председателя Восточно-Казахстанского областного суда.
3. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан

Қ.А.Досанов, Р.Н.Мамырбаев туралы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Жарлығы 1997 жылғы 17 қаңтардағы N 3331
Қазақстан Республикасы Конституциясының K951000_ 82-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы соттар және судьялардың мәртебесi туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң Жарлығының U952694_ 44-бабының 2-тармағына сәйкес қаулы етемiн:
1. Қазыкен Аманбайұлы Досанов Солтүстiк Қазақстан облыстық соты төрағасының мiндетiн атқарушы қызметiнен босатылсын.
2. Рахымбек Нұрмұхамбетұлы Мамырбаев Солтүстiк Қазақстан облыстық соты төрағасының қызметiне тағайындалсын, ол Шығыс Қазақстан облыстық соты төрағасының қызметiнен босатылсын.
3. Осы Жарлық қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Президентi