Об упразднении Московского и Соколовского районов, переименовании Бишкульского и Ленинского районов Северо-Казахстанской области
Указ Президента Республики Казахстан от 18 апреля 1997 г. N 3461
В соответствии со статьей 9 Закона Республики Казахстан от 8
декабря 1993 г.
Z934200_
"Об административно-территориальном
устройстве Республики Казахстан" ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Упразднить Московский и Соколовский районы
Северо-Казахстанской области.
2. Переименовать Бишкульский район Северо-Казахстанской области
в Кызылжарский район.
3. Переименовать Ленинский район Северо-Казахстанской области в
Есильский район.
Президент
Республики Казахстан

Солтүстiк Қазақстан облысының Москва және Соколов аудандарын тарату, Бескөл және Ленин аудандарын қайта атау туралы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Жарлығы 1997 жылғы 18 сәуiрдегi N 3461
"Қазақстан Республикасының әкiмшiлiк-аумақтық құрылысы туралы"
1993 жылғы 8 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Заңының 9-бабына
Z934200_
сәйкес қаулы етемiн:
1. Солтүстiк Қазақстан облысының Москва және Соколов аудандары
таратылсын.
2. Солтүстiк Қазақстан облысының Бескөл ауданы Қызылжар ауданы
болып аталсын.
3. Солтүстiк Қазақстан облысының Ленин ауданы Есiл ауданы болып
аталсын.
Қазақстан Республикасының
Президентi