Об изменении транскрипции названия города Джетыгара и Джетыгаринского района Кустанайской области и об отнесении города Житикара к категории городов районного значения
Указ Президента Республики Казахстан от 30 апреля 1997 г. N 3475
В соответствии со статьей 9 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года Z934200_ "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" постановляю:
1. Изменить транскрипцию названий:
города Джетыгара Кустанайской области на город Житикара;
Джетыгаринского района Кустанайской области на Житикаринский
район.
2. Отнести город Житикара Кустанайской области к категории городов районного значения с включением его в состав Житикаринского района Кустанайской области.
Президент
Республики Казахстан

Қостанай облысының Жетiқара қаласы мен Жетiқара ауданы атауларының транскрипциясын өзгерту туралы және Жiтiқара қаласын аудандық маңызы бар қалалар санатына жатқызу туралы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Жарлығы 1997 жылғы 30 сәуiрдегi N 3475
"Қазақстан Республикасының әкiмшiлiк-аумақтық құрылысы туралы"
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының
Z934200_
9-бабына сәйкес қаулы етемiн:
1. Атаулардың транскрипциясы:
Қостанай облысының Жетiқара қаласы мен Жiтiқара қаласы;
Қостанай облысының Жетiқара ауданы Жiтiқара ауданы болып
өзгертiлсiн.
2. Қостанай облысының Жiтiқара қаласы Қостанай облысының
Жiтiқара ауданының құрамына енгiзiлiп, аудандық маңызы бар қалалар
санатына жатқызылсын.
Қазақстан Республикасының
Президентi