Об упразднении Балыкшинского района Атырауской области
Указ Президента Республики Казахстан от 21 мая 1997 г. N 3515
В соответствии со статьей 9 Закона Республики Казахстан от 8
декабря 1993 г.
Z934200_
"Об административно-территориальном устройстве
Республики Казахстан" ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Упразднить Балыкшинский район Атырауской области.
2. Правительству Республики Казахстан принять необходимые меры
по реализации настоящего Указа.
3. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан

Атырау облысының Балықшы ауданын тарату туралы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Жарлығы 1997 жылғы 25 мамыр N 3515
"Қазақстан Республикасының әкiмшiлiк-аумақтық құрылысы туралы"
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының
Z934200_
9-бабына сәйкес қаулы етемiн:
1. Атырау облысының балықшы ауданы таратылсын.
2. Қазақстан Республикасының Үкiметi осы Жарлықты жүзеге асыру
жөнiнде қажеттi шаралар қолдансын.
3. Осы Жарлық қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Президентi