О внесении изменений и дополнения в Указ Президента Республики Казахстан от 19 октября 1995 г. N 2542 и о признании утратившими силу некоторых актов Президента Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 26 мая 1997 г. N 3531. Утратил силу - Указом Президента РК от 9 января 2006 года N 1696 (U061696)(вводится в действие со дня подписания)
Во исполнение Указа Президента Республики Казахстан от 4 марта 1997 года N 3377 "Об очередных мерах по реформированию системы государственных органов Республики Казахстан" ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 19 октября 1995 г. N 2542 "О структуре Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., N 33, ст.410) следующие изменения и дополнение:
в пункте 1:
1) слова:
"Министерство науки и новых технологий Республики Казахстан" заменить словами: "Министерство науки-Академия наук Республики Казахстан";
2) исключить слова:
"Министерство социальной защиты населения Республики Казахстан", "Министерство труда Республики Казахстан";
3) дополнить словами:
"Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан".
2. Признать утратившими силу:
Указ Президента Республики Казахстан от 22 января 1992 г. N 583 "Об образовании Комитета по государственным материальным резервам при Кабинете Министров Республики Казахстан";
Указ Президента Республики Казахстан от 9 июня 1993 г. N 1220 "О перечне центральных органов государственного управления" (САПП Республики Казахстан, 1993 г., N 19, ст. 225);
Указ Президента Республики Казахстан от 18 апреля 1994 г. N 1661 "О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан "О перечне центральных органов государственного управления" (САПП Республики Казахстан, 1994 г., N 18, ст. 178);
Указ Президента Республики Казахстан от 1 марта 1995 г. N 2068 "О Государственном аттестационном комитете Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., N 9, ст. 96);
Указ Президента Республики Казахстан от 18 марта 1995 г. N 2137 "О реорганизации Государственного комитета Республики Казахстан по государственному имуществу" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., N 11, ст. 132);
Указ Президента Республики Казахстан от 19 мая 1995 г. N 2284 "Об образовании Государственного комитета Республики Казахстан по охране государственной границы" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., N 18, ст. 198);

Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1995 жылғы 19 қазандағы N 2542 Жарлығына өзгерiстер мен толықтыру енгiзу туралы және Қазақстан Республикасы Президентiнiң кейбiр актiлерiнiң күшi жойылған деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Жарлығы 1997 жылғы 26 мамырдағы N 3531. Күші жойылды - ҚР Президентінің 2006.01.09. N 1696 жарлығымен.
"Қазақстан Республикасы мемлекеттiк органдарының жүйесiн реформалау жөнiндегi кезектi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1997 жылғы 4 наурыздағы N 3377  Жарлығын  орындау үшiн қаулы етемiн:
1. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң құрылымы туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1995 жылғы 19 қазандағы N 2542 Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1995 ж., N 33, 410-құжат) мынадай өзгерiстер мен толықтыру енгiзiлсiн:
1-тармақта:
1) "Қазақстан Республикасының Ғылым және жаңа технологиялар министрлiгi" деген сөздер:
"Қазақстан Республикасының Ғылым министрлiгi - Ғылым академиясы" деген сөздермен ауыстырылсын.
2) "Қазақстан Республикасының Халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгi", "Қазақстан Республикасының Еңбек министрлiгi" деген сөздер алынып тасталсын;
3) "Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгi" деген сөздермен толықтырылсын.
2. Мына актiлердiң күшi жойылған деп танылсын:
"Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң жанынан Мемлекеттiк материалдық резервтер жөнiндегi комитет құру туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1992 жылғы 22 қаңтардағы N 583 Жарлығы;
"Мемлекеттiк басқару орталық органдарының тiзбесi туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1993 жылғы 9 маусымдағы N 1220 Жарлығы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1993 ж., N 19, 225-құжат);
"Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Мемлекеттiк басқару орталық органдарының тiзбесi туралы" Жарлығына өзгертулер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1994 жылғы 18 сәуiрдегi N 1161 Жарлығы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1994 ж., N 18, 178-құжат);
"Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк аттестациялық комитетi туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1995 жылғы 1 наурыздағы N 2068 Жарлығы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1995 ж.,N 9, 96-құжат);
"Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк мүлiк жөнiндегi мемлекеттiк комитетiн қайта құру туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1995 жылғы 18 наурыздағы N 2137 Жарлығы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, N 11, 132-құжат);
"Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк шекара күзетi жөнiндегi мемлекеттiк комитетiн құру туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1995 жылғы 19 мамырдағы N 2284 Жарлығы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1995 ж., N 18, 198-құжат);

Указ Президента Республики Казахстан от 16 января 1996 г. N 2774 "Об образовании Комитета по оборонной промышленности при Министерстве промышленности и торговли Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., N 1, ст. 1);
пункт 5 Указа Президента Республики Казахстан от 11 марта 1996 г. N 2895 "О мерах по совершенствованию системы государственного управления наукой в Республике Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., N 12, ст. 86);
Указ Президента Республики Казахстан от 8 мая 1996 г. N 2983 "Об образовании Национальной комиссии Республики Казахстан по бухгалтерскому учету" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., N 19, ст. 160);
Указ Президента Республики Казахстан от 14 сентября 1996 г. N 3113 "О Государственном налоговом комитете Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., N 36, ст. 339).
3. Правительству Республики Казахстан привести ранее изданные акты Правительства в соответствие с настоящим Указом.
4. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан

"Қазақстан Республикасы Өнеркәсiп және сауда министрлiгiнiң жанынан Қорғаныс өнеркәсiбi жөнiндегi комитет құру туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1996 жылғы 16 қаңтардағы N 2774 Жарлығы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1996 ж., N 1, 1-құжат);
"Қазақстан Республикасында ғылымды мемлекеттiк басқару жүйесiн жетiлдiру жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1996 жылғы 11 наурыздағы N 2895 Жарлығының 5-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1996 ж., N 12, 86-құжат);
"Қазақстан Республикасының Бухгалтерлiк есеп жөнiндегi ұлттық комиссиясын құру туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1996 жылғы 8 мамырдағы N 2983 Жарлығы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1996 ж., N 19, 160-құжат);
"Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк салық комитетi туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1996 жылғы 14 қыркүйектегi N 3113 Жарлығы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1996 ж, N 36, 339-құжат);
3. Қазақстан Республикасының Үкiметi Үкiметтiң бұрын шығарылған актiлерiн осы Жарлыққа сәйкес келтiрсiн.
4. Осы Жарлық қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Президентi