О внесении изменения в Указ Президента Республики Казхастан от 19 января 1995 г. N 2035
Указ Президента Республики Казахстан от 1 июля 1997 г. N 3577. Утратил силу - Указом Президента РК от 9 января 2006 года N 1696 (U061696)(вводится в действие со дня подписания)
Постановляю:
Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 19 января 1995 г. N 2035  U952035_  "О мерах по повышению эффективности государственного управления и регулирования процессов привлечения иностранного капитала в экономику Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., N 4, ст. 44) следующее изменение:
абзац пятый пункта 2 исключить.
Президент
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1995 жылғы 19 қаңтардағы N 2035 Жарлығына өзгерiс енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Жарлығы 1997 жылғы 1 шiлдедегi N 3577. Күші жойылды - ҚР Президентінің 2006.01.09. N 1696 жарлығымен.
Қаулы етемiн:
"Қазақстан Республикасының экономикасына шет ел капиталын тарту процестерiн мемлекеттiк басқару мен реттеудiң тиiмдiлiгiн арттыру жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1995 жылғы 19 қаңтардағы N 2035  Жарлығына  (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1995 ж., N 4, 44-құжат) мынадай өзгерiс енгiзiлсiн:
2-тармақтың бесiншi абзацы алынып тасталсын.
Қазақстан Республикасының
Президентi