О назначении на 8 октября 1997 года выборов депутатов Сената парламента Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 23 июля 1997 года N 3605
В соответствии с подпунктом 2) статьи 44 Конституции Республики Казахстан, статьей 69 Указа Президента Республики Казахстан, имеющего силу Конституционного закона, "О выборах в Республике Казахстан" и в связи с истечением конституционного срока полномочий депутатов Сената Парламента Республики Казахстан, избранных на два года 5 декабря 1995 года, постановляю:
1. Назначить на 8 октября 1997 года выборы депутатов Сената Парламента Республики Казахстан.
2. Установить, что избирательные мероприятия по выборам депутатов Сената Парламента Республики Казахстан проводятся в соответствии с правилами и в сроки, установленные Указом Президента Республики Казахстан, имеющим силу Конституционного закона, "О выборах в Республике Казахстан".
3. Правительству Республики Казахстан, акимам областей и города Алматы безотлагательно принять все необходимые меры по организационному,материально- техническому и финансовому обеспечению выборов депутатов Сената Парламента Республики Казахстан.
4. Акимам областей и города Алматы в случае необходимости в семидневный срок со дня вступления в силу настоящего Указа провести изменение составов территориальных избирательных комиссий. О принятых решениях незамедлительно информировать Центральную избирательную комиссию Республики Казахстан.
5. настоящий Указ вступает в силу со дня опубликования.
Президент
Республики Казахстан

1997 жылғы 8 қазанға Қазақстан Республикасы Парламентiнiң Сенаты депутаттарының сайлауын тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Жарлығы 1997 жылғы 23 шiлдедегi N 3605
Қазақстан Республикасы Конституциясының 44-бабының 2) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң Конституциялық заң күшi бар Жарлығының 69-бабына және 1995 жылғы 5 желтоқсанда екi жылға сайланған Қазақстан Республикасының Парламентi Сенатының депутаттары өкiлеттiгiнiң конституциялық мерзiмiнiң аяқталуына байланысты қаулы етемiн:
1. 1997 жылғы 8 қазанға Қазақстан Республикасы Парламентiнiң Сенаты депутаттарының сайлауы тағайындалсын.
2. Қазақстан Республикасы Парламентiнiң Сенаты депутаттарының сайлауы жөнiндегi сайлау iс-шаралары "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң Конституциялық заң күшi бар Жарлығында белгiленген ережелерге сәйкес және мерзiмде өткiзiледi деп белгiленсiн.
3. Қазақстан Республикасының Үкiметi, облыстардың және Алматы қаласының әкiмдерi Қазақстан Республикасы Парламентiнiң Сенаты депутаттарының сайлауын ұйымдық, материалдық-техникалық және қаржылай қамтамасыз ету жөнiнде барлық қажеттi шараларды қолданатын болсын.
4. Облыстардың және Алматы қаласының әкiмдерi қажет болған
жағдайда осы Жарлық күшiне енген күннен бастап жетi күн мерзiмде
аумақтық сайлау комиссияларының құрамдарын өзгертсiн. Қабылданған
шешiмдер туралы Қазақстан Республикасының Орталық сайлау комиссиясын
кiдiрiссiз хабардар ететiн болсын.
5. Осы Жарлық жарияланған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Президентi