Об упразднении Жанадалинского и Кийминского районных судов Акмолинской области
Указ Президента Республики Казахстан от 15 августа 1997 г. N 3617
В соответствии с пунктом 1 статьи 10 Указа Президента Республики Казахстан, имеющего силу Конституционного закона, от 20 декабря 1995 года N 2694 U952694_ "О судах и статусе судей в Республике Казахстан" и в связи с изменениями в
административно-территориальном устройстве Республики постановляю:
1. Упразднить Жанадалинский и Кийминский районные суды
Акмолинской области.
2. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан

Ақмола облысының Жаңадала және Қима аудандық соттарын тарату туралы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Жарлығы 1997 жылғы 15 тамыздағы N 3617
"Қазақстан Республикасындағы соттар және судьялардың мәртебесi
туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1995 жылғы 20
желтоқсандағы Конституциялық заң күшi бар N 2694 Жарлығының
U952694_
10-бабының 1-тармағына сәйкес және республиканың әкiмшiлiк-аумақтық
құрылысындағы өзгерiстерге байланысты қаулы етемiн:
1. Ақмола облысының Жаңадала және Қима аудандық соттары
таратылсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Президентi