О переименовании Теренозекского района Кызылординской области
УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА РЕСПУБЛИКИ КАЗАХСТАН от 10 сентября 1997 г. N 3627
В соответствии со статьей 9 Закона Республики Казахстан от 8
декабря 1993 г. "Об административно-территориальном устройстве
Республики Казахстан" постановляю:
Переименовать Теренозекский район Кызылординской области в
Сырдарьинский район.
Президент
Республики Казахстан

Қызылорда облысының Тереңөзек ауданын қайта атау туралы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Жарлығы 1997 жылғы 10 қыркүйектегi N 3627
"Қазақстан Республикасының әкiмшiлiк-аумақтық құрылысы туралы"
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 9-бабына
сәйкес қаулы етемiн:
Қызылорда облысының Тереңөзек ауданы Сырдария ауданы болып қайта
аталсын.
Қазақстан Республикасының
Президентi