О переименовании Теренозекского районного суда Кызылординской области
Указ Президента Республики Казахстан от 20 октября 1997 г. N 3697
В соответствии со статьей 10 Указа Президента Республики
Казахстан, имеющего силу Конституционного закона, от 20 декабря 1995 года N 2694 "О судах и статусе судей в Республике Казахстан" постановляю:
1. Переименовать Теренозекский районный суд Кызылординской области в Сырдарьинский районный суд.
2. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан

Қызылорда облысының Тереңөзек аудандық сотын қайта атау туралы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Жарлығы 1997 жылғы 20 қазандағы N 3697
"Қазақстан Республикасындағы соттар және судьялардың мәртебесi
туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1995 жылғы 20
желтоқсандағы Конституциялық заң күшi бар N 2694
U952694_
Жарлығының
10-бабына сәйкес қаулы етемiн:
1. Қызылорда облысының Тереңөзек аудандық соты Сырдария аудандық
соты болып қайта аталсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Президентi