О внесении изменений в постановление Президента Республики Казахстан от 31 августа 1992 г. N 903 "О присуждении Президентской премии мира и духовного согласия"
Указ Президента Республики Казахстан от 24 октября 1997 года N 3716. Утратил силу - Указом Президента РК от 28 сентября 2001 г. N 691 ~U010691.
ПОСТАНОВЛЯЮ:
В пункте 2 Положения о Президентской премии мира и духовного согласия, утвержденного постановлением Президента Республики Казахстан от 31 августа 1992 г. N 903 K920903_ "О Президентской премии мира и духовного согласия" (САПП Республики Казахстан, 1992 г., N 31, ст. 471; 1994 г., N 42, ст. 454), слова "Присуждается ежегодно ко Дню Республики в количестве до трех премий (50 тыс. тенге каждая, с последующей индексацией)" заменить словами "Присуждается ежегодно в количестве до трех премий (750 тыс. тенге каждая, с последующей индексацией) из республиканского бюджета".
Президент
Республики Казахстан

"Президенттiң Бейбiтшiлiк пен рухани татулық сыйлығын беру туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1992 жылғы 31 тамыздағы N 903 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Жарлығы 1997 жылғы 24 қазандағы N 3716. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Президентінің 2001.09.28. N 691 жарлығымен. ~U010691.
Қаулы етемiн:
"Президенттiң Бейбiтшiлiк пен рухани татулық сыйлығын беру туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1992 жылғы 31 тамыздағы N 903 қаулысымен (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1992 ж., N 31, 471-құжат; 1994 ж., N 42, 454-құжат) бекiтiлген Президенттiң Бейбiтшiлiк пен рухани татулық сыйлығы туралы ереженiң 2-тармағында "Жыл сайын Республика күнiне республика бюджетiнен үш сыйлыққа дейiн (кейiннен индекстелетiн етiп әрқайсысы 50 мың теңгеден) берiледi" сөздерi "Жыл сайын республика бюджетiнен үш сыйлыққа дейiн (кейiннен индекстелетiн етiп әрқайсысы 750 мың теңгеден) берiледi" сөздерiмен алмастырылсын.
Қазақстан Республикасының
Президентi