О назначении на должности судей и освобождении от должностей судей некоторых областных судов
УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА РЕСПУБЛИКИ КАЗАХСТАН от 25 февраля 1998 г. N 3854
В соответствии с пунктами 1 и 2 статьи 82 Конституции Республики
Казахстан, пунктами 1 и 2 статьи 44, подпунктами 1), 6), 8) и 10)
пункта 1 и подпунктами 1) и 2) статьи 47 Указа Президента Республики
Казахстан, имеющего силу Конституционного Закона, от 20 декабря 19года
N 2694
U952694_
"О судах и статусе судей в Республике Казахстан"
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Назначить на должности судей:
Восточно-Казахстанского областного суда
Савинову Альфию Сагдуловну
Загиева Болатбека Мукашевича
Кенжегарина Аскаржана Капезовича
Жамбылского областного суда
Жумахметову Зину Мырзагалиевну
Казкенова Дуйсенбека Амировича
Мадеева Болата Омашевича
Берикова Болата Кулатаевича
Западно-Казахстанского областного суда
Сергиенко Сергея Викторовича
Нугманова Темиржана Нуртазаевича
Мангистауского областного суда
Акбулатова Асхата Утепбергеновича
Мырзабекова Бердибека Калшабековича
Павлодарского областного суда
Габдуллина Серика Галиевича
Потанина Валерия Николаевича
Северо-Казахстанского областного суда
Коканову Рабигу Нуржановну.
2. Освободить от должностей судей:
Карагандинского областного суда
Мазанову Татьяну Петровну           по собственному желанию
Угрюмова Олега Александровича       в связи с назначением на
другую должность судьи
Жамбылского областного суда
Камзиева Есбергена Сыздыковича      в связи со смертью
Арустамбаеву Джибек Койчитаевну     в связи с назначением на
другую должность судьи
Костанайского областного суда
Лихачеву Галину Григорьевну         по собственному желанию
в связи с утратой
гражданства Республики
Казахстан
Бикмухаметову Елену Анатольевну     по собственному желанию
в связи с утратой
гражданства Республики
Казахстан
Северо-Казахстанского областного суда
Макашева Зейнулу Мухамединовича     в связи с назначением на
другую должность в
государственный орган.
3. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан

Кейбiр облыстық соттардың судьяларын қызметке тағайындау және қызметтен босату туралы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Жарлығы. 1998 жылғы 25 ақпандағы N 3854
Қазақстан Республикасы Конституциясының 82-бабының 1 және 2-тармақтарына, "Қазақстан Республикасындағы соттар және судьялардың мәртебесi туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1995 жылғы 20 желтоқсандағы Конституциялық Заң күшi бар N 2694    Жарлығы 44-бабының 1 және 2-тармақтарына, 1-тармағының 1), 6), 8) және 10) тармақшаларында, 47-бабының 1) және 2) тармақшаларына сәйкес қаулы етемiн:
1. Мыналар судья қызметiне тағайындалсын:
Шығыс Қазақстан облыстық соты:
Савинова Альфия Сагдуловна
Зағиев Болатбек Мұқашұлы
Кенжеғарин Асқаржан Қапезұлы
Жамбыл облыстық соты:
Жұмахметова Зина Мырзағалиқызы
Қазкенов Дүйсенбек Әмiрұлы
Мәдеев Болат Омашұлы
Берiков Болат Құлатайұлы
Батыс Қазақстан облыстық соты:
Сергиенко Сергей Викторович
Нұғыманов Темiржан Нұртазаұлы
Маңғыстау облыстық соты:
Ақболатов Асқат Өтепбергенұлы
Мырзабеков Бердiбек Қалшабекұлы
Павлодар облыстық соты:
Ғабдуллин Серiк Ғалиұлы
Потанин Валерий Николаевич
Солтүстiк Қазақстан облыстық соты:
Қоқанов Рабиға Нұржанқызы
2. Мына судьялар қызметтен босатылсын:
Қарағанды облыстық соты:
Мазанова Татьяна Петровна          өз тiлегiне орай
Угрюмов Олег Александрович         судьялық өзге қызметке
тағайындалуына байланысты
Жамбыл облыстық соты:
Қамзиев Есберген Сыздықұлы         қайтыс болуына байланысты
Арыстанбаева Жiбек Қойшытайқызы    судьялық өзге қызметке
тағайындалуына байланысты
Қостанай облыстық соты:
Лихачева Галина Григорьевна        Қазақстан Республикасының
азаматтығынан айырылуына
байланысты өз тiлегiне
орай
Бекмұхаметова Елена Анатольевна    Қазақстан Республикасының
азаматтығынан айырылуына
байланысты өз тiлегiне орай
Солтүстiк Қазақстан облыстық соты:
Мақашев Зейнолла Мұхамедияұлы      мемлекеттiк органда өзге
қызметке тағайындалуына
байланысты.
3. Осы Жарлық қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Президентi