Об образовании районов "Сары-Арка" и "Алматы" в городе Астана - столице Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 6 мая 1998 г. N 3942
В соответствии со статьей 9 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 г. "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Образовать районы "Сары-Арка" и "Алматы" в городе Астана - столице Республики Казахстан.
2. Настоящий Указ вступает в силу со дня опубликования.
Президент
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасының астанасы - Ақмола қаласында "Сарыарқа" және "Алматы" аудандарын құру туралы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Жарлығы 1998 жылғы маусымдағы N 3942
"Қазақстан Республикасының әкiмшiлiк-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 9-бабына сәйкес қаулы етемiн:
1. Қазақстан Республикасының астанасы - Астана қаласында "Сарыарқа" және "Алматы" аудандары құрылсын.
2. Осы Жарлық жарияланған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Президентi