Вопросы Агентства по стратегическому планированию и реформам Республики Казахстан
УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА РЕСПУБЛИКИ КАЗАХСТАН от 17 августа 1998 г. № 4021. Утратил силу - Указом Президента РК от 28 ноября 1999г. N 271 ~U990271
В целях обеспечения деятельности Агентства по стратегическому планированию и реформам Республики Казахстан и во исполнение Указа Президента Республики Казахстан № 3986 от 30 июня 1998 года U983986_ "О дальнейших мерах по оптимизации органов государственного управления" ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Утвердить:
1) Положение об Агентстве по стратегическому планированию и реформам Республики Казахстан (приложение 1);
2) структуру Агентства по стратегическому планированию и реформам Республики Казахстан, исходя из предельной численности работников в количестве 76 человек (приложение 2). <*>
Сноска. В пункт 1 внесены изменения - Указом Президента РК от 26 марта 1999 г. N 91 U990091_ .
2. Упразднить Национальный Совет по устойчивому развитию Республики Казахстан с передачей его функций и полномочий Агентству по стратегическому планированию и реформам Республики Казахстан.
3. Правительству Республики Казахстан:
1) обеспечить финансирование расходов на содержание Агентства по стратегическому планированию и реформам Республики Казахстан за счет ассигнований, предусмотренных в республиканском бюджете;
2) привести акты Правительства Республики Казахстан в соответствие с настоящим Указом;
3) принять иные необходимые меры, вытекающие из настоящего Указа.
4. Управлению Делами Президента Республики Казахстан принять
необходимые меры по материально-техническому обеспечению деятельности
Агентства по стратегическому планированию и реформам Республики Казахстан.
5. Контроль за исполнением настоящего Указа возложить на
Администрацию
Президента Республики Казахстан.
6. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан
Приложение № 1
Утверждено
Указом Президента
Республики Казахстан
от 17 августа 1998 г. № 4021
ПОЛОЖЕНИЕ
об Агентстве по стратегическому планированию и реформам
Республики Казахстан
МИССИЯ
Содействовать устойчивому развитию Казахстана путем разработки
стратегических планов и координации деятельности государственных органов
по
их реализации.
1. ОБЩИЕ ПОЛОЖЕНИЯ
1. Агентство по стратегическому планированию и реформам Республики Казахстан (далее - Агентство) является государственным органом Республики Казахстан, непосредственно подчиненным и подотчетным Президенту Республики Казахстан, осуществляющим разработку государственной стратегии общенационального развития, межведомственную и межотраслевую координацию деятельности государственных органов при подготовке и реализации стратегических планов и государственных программ.

Қазақстан Республикасының Стратегиялық жоспарлау және реформалар жөнiндегi агенттiгiнiң мәселелерi
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Жарлығы 1998 жылғы 21 тамыз N 4021. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Президентінің 1999.11.28. N 271 Жарлығымен. ~U990271
Қазақстан Республикасының Стратегиялық жоспарлау және реформалар жөнiндегi агенттiгiнiң қызметiн қамтамасыз ету және Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Мемлекеттiк басқару органдарын одан әрi оңтайландыру жөнiндегi шаралар туралы" 1998 жылғы 30 маусымдағы N 3986 U983986_ Жарлығын орындау мақсатында қаулы етемiн:
1. Бекiтiлсiн:
1) Қазақстан Республикасының Стратегиялық жоспарлау және реформалар жөнiндегi агенттiгi туралы ереже; (1 қосымша)
2) қызметкерлерiнiң 76 адамдық шектi саны негiзге алынып, Қазақстан Республикасының Стратегиялық жоспарлау және реформалар жөнiндегi агенттiгiнiң құрылымы. (2-қосымша)
ЕСКЕРТУ. 1-тармақ өзгердi - ҚР Президентiнiң 1999.03.26. N 91
Жарлығымен. U990091_
2. Қазақстан Республикасының Тұрақты даму жөнiндегi ұлттық кеңесi функциялары мен уәкiлеттiктерi Қазақстан Республикасының Стратегиялық жоспарлау және реформалар жөнiндегi агенттiгiне берiле отырып, таратылсын.
3. Қазақстан Республикасының Үкiметi:
1) Қазақстан Республикасының Стратегиялық жоспарлау және реформалар жөнiндегi агенттiгiн ұстаудың шығыстарын республикалық бюджетте көзделген қаражат есебiнен қаржыландыруды қамтамасыз етсiн.
2) Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң актiлерiн осы Жарлыққа сәйкес келтiрсiн;
3) осы Жарлықтан туындайтын өзге қажеттi шараларды қабылдасын.
4. Қазақстан Республикасы Президентiнiң Iс Басқармасы Қазақстан Республикасының Стратегиялық жоспарлау және реформалар жөнiндегi агенттiгiн материалдық-техникалық қамтамасыз ету жөнiнде қажеттi шаралар қабылдасын.
5. Осы Жарлықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Президентiнiң Әкiмшiлiгiне жүктелсiн.
6. Осы Жарлық қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Президентi
N 1 қосымша
Қазақстан Республикасы
Президентiнiң
1998 жылғы 17 тамыздағы
N 4021 Жарлығымен
бекiтiлген
Қазақстан Республикасының Стратегиялық жоспарлау
және реформалар жөнiндегi агенттiгi туралы
ЕРЕЖЕ
Мұраты
Стратегиялық жоспарлар әзiрлеу және мемлекеттiк органдардың оларды iске асыру жөнiндегi қызметтерiн үйлестiру арқылы Қазақстанның тұрақты дамуына ықпал ету.
1. Жалпы ережелер
1. Қазақстан Республикасының Стратегиялық жоспарлау және реформалар жөнiндегi агенттiгi (бұдан әрi - Агенттiк) Қазақстан Республикасының Президентiне тiкелей бағыныстағы және есеп беретiн, стратегиялық жоспарлар мен мемлекеттiк бағдарламалар жасау және iске асыру кезiнде жалпы ұлттық дамудың мемлекеттiк стратегиясын әзiрлеудi, мемлекеттiк органдардың қызметтерiн ведомствоаралық және салааралық үйлестiрудi жүзеге асыратын Қазақстан Республикасының мемлекеттiк органы болып табылады.

2. Агентство осуществляет свою деятельность в соответствии с
Конституцией и законами Республики Казахстан, актами Президента Республики
Казахстан, иными нормативными правовыми актами, а также настоящим
Положением.
3. Положение об Агентстве, а также его структура и штатная
численность
утверждаются Президентом Республики Казахстан по представлению
Председателя
Агентства.
4. Агентство является юридическим лицом, имеет счета в банке, печать
с
изображением Государственного герба Республики Казахстан и своим
наименованием на государственном языке.
2. ПРИОРИТЕТЫ ДЕЯТЕЛЬНОСТИ АГЕНТСТВА
5. Приоритетами деятельности Агентства являются:
1) формирование и совершенствование системы стратегического
планирования
и контроля;
2) создание действенного механизма координации деятельности
государственных органов по реализации стратегических планов;
3) повышение эффективности управления внешней помощью;
4) участие в формировании основных направлений бюджетной политики;
5) совершенствование системы государственного управления.
3. ОСНОВНЫЕ ЗАДАЧИ АГЕНТСТВА
6. Основными задачами Агентства являются:
1) разработка стратегических планов;
2) разработка долгосрочных прогнозов (на 5 и более лет)
социально-экономического развития Республики Казахстан;
3) координация деятельности государственных органов по реализации
стратегических планов;
4) осуществление контроля и мониторинг исполнения стратегических
планов;
5) участие в разработке основных направлений военно-стратегического,
внешнеполитического развития и внутренней политики;
6) участие в формировании основных направлений бюджетной реформы;
7) разработка стратегии реформирования государственного управления;
8) разработка стратегических планов внешней помощи;
9) по поручению Президента Республики Казахстан разработка
приоритетных государственных программ.
4. ФУНКЦИИ АГЕНТСТВА
7. Агентство в соответствии с возложенными на него задачами:
1) анализирует состояние и прогнозирует развитие экономики Республики
Казахстан и мировой экономики;
2) координирует деятельность государственных органов по разработке
стратегических планов;
3) осуществляет планирование внешней помощи;
4) вырабатывает предложения по реформе государственного управления и
государственной службы;
5) участвует в формировании политики Республики Казахстан по
вопросам,
связанным с участием Казахстана в деятельности международных экономических и финансовых организаций, в подготовке предложений по экономическому сотрудничеству с зарубежными странами;
6) участвует в формировании основных направлений внутренней политики государства;

2. Агенттiк өз қызметiн Қазақстан Республикасының Конституциясы мен заңдарына, Қазақстан Республикасы Президентiнiң актiлерiне, өзге де нормативтiк-құқықтық актiлерiне, сондай-ақ осы Ережеге сәйкес жүзеге асырады.
3. Қазақстан Республикасының Президентi Агенттiк туралы ереженi, сондай-ақ Агенттiктiң құрылымы мен штат санын Агенттiк Төрағасының ұсынуы бойынша бекiтедi.
4. Агенттiк - банкте есепшоты, Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк Елтаңбасы бейнеленген және атауы мемлекеттiк тiлде жазылған мөрi бар заңды тұлға.
2. Агенттiк қызметiнiң басымдықтары
5. Агенттiк қызметiнiң басымдықтары:
1) стратегиялық жоспарлау мен бақылау жүйесiн қалыптастыру және жетiлдiру;
2) мемлекеттiк органдардың стратегиялық жоспарларды iске асыру жөнiндегi қызметтерiн үйлестiрудiң пәрмендi тетiгiн жасау;
3) сыртқы көмектi басқарудың тиiмдiлiгiн арттыру;
4) бюджет саясатының негiзгi бағыттарын қалыптастыруға қатысу;
5) мемлекеттiк басқару жүйесiн жетiлдiру.
3. Агенттiктiң негiзгi мiндеттерi
6. Агенттiктiң негiзгi мiндеттерi:
1) стратегиялық жоспарлар әзiрлеу;
2) Қазақстан Республикасының әлеуметтiк-экономикалық дамуының ұзақ мерзiмдi (5 және одан да көп жылдарға) болжамдарын әзiрлеу;
3) мемлекеттiк органдардың стратегиялық жоспарларды iске асыру жөнiндегi қызметтерiн үйлестiру;
4) стратегиялық жоспарлардың жүзеге асырылуын бақылау және орындалу мониторингiн жүргiзу;
5) әскери стратегиялық, сыртқы саяси дамудың және iшкi саясаттың негiзгi бағыттарын әзiрлеуге қатысу;
6) бюджет реформасының негiзгi басымдықтарын қалыптастыруға қатысу;
7) мемлекеттiк басқаруды реформалаудың стратегиясын әзiрлеу;
8) сыртқы көмек стратегиялық жоспарларын әзiрлеу;
9) Қазақстан Республикасы Президентiнiң тапсырмасы бойынша басым мемлекеттiк бағдарламаларды әзiрлеу.
4. Агенттiктiң функциялары
7. Агенттiк өзiне жүктелген мiндеттерге сәйкес:
1) Қазақстан Республикасы экономикасының және әлем экономикасының жай-күйiн талдайды және дамуын болжайды;
2) мемлекеттiк органдардың стратегиялық жоспарлар әзiрлеу жөнiндегi қызметтерiн үйлестiредi;
3) сыртқы көмектi жоспарлауды жүзеге асырады;
4) мемлекеттiк басқару мен мемлекеттiк қызметтi реформалау жөнiнде ұсыныстар әзiрлейдi;
5) Қазақстан Республикасының халықаралық экономикалық және қаржы ұйымдарының қызметтерiне қатысуымен байланысты мәселелер жөнiнде саясат қалыптастыруына және шет елдермен экономикалық ынтымақтастық жөнiнде ұсыныстар дайындауға қатысады;
6) мемлекеттiң iшкi саясатының негiзгi бағыттарын қалыптастыруға қатысады;

7) анализирует и обобщает практику применения законодательства в сфере стратегического планирования и контроля, разрабатывает предложения по его совершенствованию, участвует в подготовке проектов законодательных и иных нормативных правовых актов, вносит их на рассмотрение Президента Республики
Казахстан и Правительства Республики Казахстан;
8) участвует в подготовке и экспертизе проектов международных
договоров;
9) в пределах своей компетенции заключает международные договора
Республики Казахстан;
10) участвует в разработке основных направлений
военно-стратегического
и внешнеполитического развития Республики Казахстан;
11) в установленном законодательством порядке представляет интересы
государства в наблюдательных советах национальных компаний в стратегически
важных секторах экономики;
12) осуществляет мониторинг деятельности хозяйствующих субъектов,
работающих в сфере, относящейся к естественной монополии, или в
стратегических секторах экономики;
13) осуществляет иные функции, возложенные на него законами
Республики
Казахстан, а также актами и поручениями Президента Республики Казахстан.
5. ПРАВА АГЕНТСТВА
8. Агентство при осуществлении возложенных на него задач и выполнении
обязанностей вправе:
1) вносить Главе государства и Правительству Республики предложения
по
разработке, корректировке и реализации Стратегии развития страны;
2) осуществлять контроль за реализацией стратегических планов
развития
страны;
3) вносить предложения государственным органам об отмене или
изменении
принятых ими актов, препятствующих реализации Стратегии развития страны и
стратегических планов;
4) в пределах своей компетенции принимать обязательные для исполнения государственными органами нормативные правовые акты;
5) запрашивать и получать от Правительства, Национального Банка Республики Казахстан, государственных органов, должностных лиц и организаций в установленные Агентством сроки необходимые материалы по вопросам, относящимся к его компетенции;
6) в пределах своей компетенции проводить переговоры и заключать соглашения с государственными органами зарубежных стран, международными организациями и иностранными юридическими лицами;
7) создавать межведомственные комиссии, рабочие группы и иные организационные формы с участием ведущих ученых и специалистов, в том числе и зарубежных, для подготовки предложений и рекомендаций по решению проблем устойчивого экономического развития государства;
8) устанавливать для государственных органов формы и сроки отчетности по реализации стратегических планов;
9) в установленном законодательством порядке присутствовать на заседаниях и совещаниях, проводимых государственными органами, государственными предприятиями и организациями, осуществляющими деятельность в стратегических секторах экономики, в том числе заседаниях
их
наблюдательных советов и правлений, в пределах своей компетенции;

7) стратегиялық жоспарлау мен бақылау саласында заңдардың қолданылу тәжiрибесiн талдайды және қорытады, оны жетiлдiру жөнiнде ұсыныстар әзiрлейдi, заң және өзге де нормативтiк құқықтық актiлердiң жобаларын әзiрлеуге қатысады, оларды Қазақстан Республикасының Президентi мен Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қалауына енгiзедi;
8) халықаралық шарттардың жобаларын дайындауға және сараптауға қатысады;
9) өз құзыретi шегiнде Қазақстан Республикасының халықаралық шарттарын жасасады;
10) Қазақстан Республикасының әскери-стратегиялық және сыртқы саяси дамуының негiзгi бағыттарын әзiрлеуге қатысады;
11) экономиканың стратегиялық маңызды секторларында заңдармен белгiлеген тәртiппен ұлттық компаниялардың байқау кеңестерiнде мемлекет мүдделерiн бiлдiредi;
12) табиғи монополияға жататын салада немесе экономиканың стратегиялық секторларында жұмыс iстейтiн шаруашылық жүргiзушi субъектiлердiң қызметтерiне мониторингтi жүзеге асырады;
13) оған Қазақстан Республикасының заңдарымен, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Президентiнiң актiлерi және тапсырмаларымен жүктелген өзге де функцияларды жүзеге асырады.
5. Агенттiктiң құқықтары
8. Агенттiк өзiне жүктелген мiндеттердi жүзеге асыруда және мiндеттердi атқаруда:
1) Мемлекет Басшысы мен Республика Үкiметiне елдiң даму стратегиясын әзiрлеу, түзету және iске асыру жөнiнде ұсыныстар енгiзуге;
2) ел дамуының стратегиялық жоспарларының iске асырылуын бақылауға;
3) мемлекеттiк органдарға өздерi қабылдаған, Елдiң даму стратегиясы мен стратегиялық жоспарларын iске асыруға кедергi келтiрiп отырған актiлердiң күшiн жою немесе өзгерту туралы ұсыныстар енгiзуге;
4) өз құзыретi шегiнде мемлекеттiк органдардың орындауы мiндеттi нормативтiк құқықтық актiлер қабылдауға;
5) Қазақстан Республикасының Үкiметiнен, Ұлттық Банкiнен, мемлекеттiк органдардан, лауазымды адамдар мен ұйымдардан өзiнiң құзыретiне жататын мәселелер бойынша Агенттiк белгiлеген мерзiмде қажеттi материалдарды сұратып алуға;
6) өз құзыретi шегiнде шет елдердiң мемлекеттiк органдарымен, халықаралық ұйымдармен және шетелдiк заңды тұлғалармен келiссөздер жүргiзуге және келiсiмдер жасасуға;
7) мемлекеттiң тұрақты экономикалық даму проблемаларын шешу жөнiнде ұсыныстар мен ұсынымдар дайындау үшiн жетекшi ғалымдар мен мамандарды, соның iшiнде шетелдiк ғалымдар мен мамандарды қатыстыра отырып ведомствоаралық комиссиялар, жұмыс топтарын және өзге ұйымдық нысандар құруға;
8) мемлекеттiк органдар үшiн стратегиялық жоспарларды iске асыру жөнiнде есеп берудiң нысаны мен мерзiмдерiн белгiлеуге;
9) қызметтерiн экономиканың стратегиялық секторларында жүзеге асыратын мемлекеттiк органдар, мемлекеттiк кәсiпорындар мен ұйымдар өткiзетiн мәжiлiстер мен кеңестерге, соның iшiнде байқау кеңестерi мен басқармаларының мәжiлiстерiне өз құзыретi шегiнде заңдармен белгiленген тәртiппен қатысуға;

10) вносить Администрации Президента Республики Казахстану Высший
дисциплинарный совет и Правительству Республики Казахстан представление о
привлечении должностных лиц государственных органов к дисциплинарной
ответственности за неисполнение возложенных на них мероприятий
стратегических планов.
6. ОРГАНИЗАЦИЯ ДЕЯТЕЛЬНОСТИ АГЕНТСТВА
9. Агентство возглавляет Председатель (далее - Председатель),
назначаемый на должность и освобождаемый от должности Президентом
Республики
Казахстан.
Председатель Агентства регулярно отчитывается перед Президентом
Республики Казахстан.
10. Председатель Агентства имеет заместителя - директора департемента, назначаемого на должность и освобождаемого от должности Президентом Республики Казахстан по представлению Председателя. <*>
Сноска. Пункт 10 - в редакции Указа Президента РК от 26 марта 1999 г. N 91 U990091_ .
11. Председатель:
1) организует и руководит работой Агентства, осуществляет контроль за
деятельностью органов и организаций, входящих в его систему;
2) определяет полномочия и обязанности директоров департаментов и
других ответственных работников Агентства;
3) утверждает структуру и положения о департаментах Агентства и
организациях, находящихся в его ведении;
4) назначает на должность и освобождает от должности работников
Агентства;
5) представляет Агентство в государственных органах и организациях в
соответствии с законодательством;
6) принимает решения по другим вопросам, отнесенным к его
компетенции.
<*>
Сноска. В пункт 11 внесены изменения - Указом Президента РК от 26
марта 1999 г. N 91
U990091_
.
12. По вопросам своей компетенции Агентство в установленном порядке
принимает решения, обязательные для исполнения государственными органами
Республики Казахстан.
Решения, принимаемые Агентством, оформляются приказами Председателя
Агентства.
13. Заместитель - директор департамента замещает Председателя
Агентства
во время его отсутствия, выполняет иные обязанности, возложенные на него
Председателем Агентства.
<*>
Сноска. Пункт 13 - в редакции Указа Президента РК от 26 марта 1999 г.
N 91
U990091_
.
14. В Агентстве образуется Совет директоров, в состав которого входят по должности Председатель Агентства (Председатель Совета директоров), заместитель - директор департамента, директора департаментов, а также по решению Председателя Агентства другие ответственные работники
Агентства.
<*>
Сноска. Пункт 14 - в редакции Указа Президента РК от 26 марта 1999 г.
N 91
U990091_
.
15. Председатель Агентства имеет право образовать консультативный
совет и другие совещательные органы, с приглашением руководителей
государственных органов, научных организаций и общественных объединений,
банков, международных организаций и государственных предприятий.
Приложение № 2
Утверждено
Указом Президента
Республики Казахстан
от 17 августа 1998 г. № 4021
СТРУКТУРА
Агентства по стратегическому планированию и реформам
Республики Казахстан
<*>
Сноска. Внесены изменения - Указом Президента РК от 26 марта 1999 г.
N 91
U990091_
.
Руководство
Департамент стратегического планирования и координации
Департамент экономической политики и специальных программ
Департамент бюджетных программ
Управление организационно-информационной работы

10) мемлекеттiк органдардың лауазымды адамдарын оларға жүктелген стратегиялық жоспарлардың iс-шараларын орындамағаны үшiн тәртiптiк жауапкершiлiкке тарту туралы Қазақстан Республикасы Президентiнiң Әкiмшiлiгiне, Жоғарғы Тәртiптiк Кеңеске және Қазақстан Республикасының Үкiметiне ұсыныс енгiзуге хақылы.
6. Агенттiктiң қызметiн ұйымдастыру
9. Агенттiктi Төраға (бұдан әрi - Төраға) басқарады, оны Қазақстан Республикасының Президентi қызметке тағайындайды және қызметiнен босатады.
Агенттiктiң Төрағасы Қазақстан Республикасының Президентi алдында дәйектi түрде есеп берiп отырады.
10. Агенттiк Төрағасының орынбасары - департамент директоры болады, оны Төрағаның ұсынуы бойынша Қазақстан Республикасының Президентi қызметке тағайындайды және қызметiнен босатады.
ЕСКЕРТУ. 10-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Президентiнiң 1999.03.26. N 91 Жарлығымен. U990091_
11. Төраға:
1) Агенттiктiң жұмысын ұйымдастырады және басшылық етедi, оның жүйесiне кiретiн органдар мен ұйымдардың қызметтерiн бақылауды жүзеге асырады;
2) Агенттiктiң Департаменттерi Директорларының және басқа да жауапты қызметкерлерiнiң уәкiлеттiктерi мен мiндеттерiн айқындайды;
3) Агенттiктiң Департаменттерi мен оның қарамағындағы ұйымдардың құрылымы мен олар туралы ережелердi бекiтедi;
4) Агенттiк қызметкерлерiне лауазымдар тағайындайды және лауазымдарынан босатады;
5) заңдарға сәйкес мемлекеттiк органдар мен ұйымдарда Агенттiктiң мүддесiн бiлдiредi;
6) өзiнiң құзыретiне жататын басқа мәселелер бойынша шешiмдер қабылдайды.
ЕСКЕРТУ. 11-тармақ өзгердi - ҚР Президентiнiң 1999.03.26.
N 91 Жарлығымен. U990091_
12. Агенттiк белгiленген тәртiппен өз құзыретiне жататын мәселелер бойынша Қазақстан Республикасының мемлекеттiк органдары атқаруға мiндеттi шешiмдер қабылдайды.
Агенттiктiң қабылдаған шешiмдерi Агенттiк Төрағасының бұйрықтарымен ресiмделедi.
13. Агенттiк Төрағасының орынбасары - департамент директоры Төраға орнында болмаған кезде, оның орнын басады, оған Агенттiк Төрағасы жүктеген өзге мiндеттердi атқарады.
ЕСКЕРТУ. 13-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Президентiнiң 1999.03.26. N 91 Жарлығымен. U990091_
14. Агенттiкте Директорлар кеңесi құрылады, оның құрамына лауазымы бойынша Агенттiк Төрағасы (Директорлар кеңесiнiң төрағасы), Төрағаның орынбасары - департаменттер директорлары, сондай-ақ Агенттiк Төрағасының шешiмi бойынша Агенттiктiң басқа жауапты қызметкерлерi кiредi.
ЕСКЕРТУ. 14-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Президентiнiң 1999.03.26. N 91 Жарлығымен. U990091_
15. Агенттiк Төрағасының мемлекеттiк органдардың, ғылыми ұйымдар, қоғамдық бiрлестiктердiң, банктердiң, халықаралық ұйымдар мен мемлекеттiк кәсiпорындардың басшыларын шақыра отырып, Консультативтiк кеңес және басқа да кеңесшi органдар құруға құқы бар.
N 2 қосымша
Қазақстан Республикасы
Президентiнiң
1998 жылғы 17 тамыздағы
N 4021 Жарлығымен
бекiтiлген
Қазақстан Республикасының Стратегиялық жоспарлау
және реформалар жөнiндегi агенттiгiнiң
ҚҰРЫЛЫМЫ
Басшылық
Стратегиялық жоспарлау және үйлестiру департаментi
Экономикалық саясат және арнайы бағдарламалар департаментi
Бюджеттiк бағдарламалар департаментi
Ұйымдық-ақпараттық жұмыс басқармасы
ЕСКЕРТУ. 2-қосымша өзгердi - ҚР Президентiнiң 1999.03.26. N 91 Жарлығымен. U990091_