О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 16 октября 1997 года N 3691 "О структуре, штатной численности органов и перечне должностных лиц, обеспечивающих деятельность Президента Республики Казахстан"
Указ Президента Республики Казахстан от 17 августа 1998 года N 4022. Утратил силу - Указом Президента РК от 9 января 2006 года N 1696 (U061696)(вводится в действие со дня подписания)
Постановляю:
В Приложении к Указу Президента Республики Казахстан от 16 октября 1997 года № 3691 "О структуре, штатной численности органов и перечне должностных лиц, обеспечивающих деятельность Президента Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1997 г., № 47, ст. 427) внести следующие изменения:
исключить из структуры Администрации Президента Республики Казахстан Секретариат Национального совета по устойчивому развитию;
ввести в структуру Администрации Президента Республики Казахстан Отдел по вопросам социально-экономических реформ.
Президент
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Президентінің "Қазақстан Республикасы Президентінің қызметін қамтамасыз ететін органдардың құрылымы, штат саны және лауазымды адамдардың тізбесі туралы" 1997 жылғы 16 қазандағы N 3691 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы 1998 жылғы 17 тамыз N 4022. Күші жойылды - ҚР Президентінің 2006.01.09. N 1696 жарлығымен.
Қаулы етемін:
"Қазақстан Республикасы Президентінің қызметін қамтамасыз ететін органдардың құрылымы, штат саны және лауазымды адамдардың тізбесі туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 1997 жылғы 16 қазандағы N 3691  Жарлығына  (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1997 ж., N 47, 427-құжат) қосымшаға мынадай өзгерістер енгізілсін:
Қазақстан Республикасы Президенті Әкімшілігінің құрылымынан Тұрақты даму жөніндегі Ұлттық кеңес хатшылығы алынып тасталсын;
Қазақстан Республикасы Президенті Әкімшілігінің құрылымына Әлеуметтік-экономикалық реформалар мәселелері жөніндегі бөлім енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Президенті