О присвоении высших квалификационных классов некоторым судьям судов Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 4 сентября 1998 г. № 4055
В соответствии с подпунктом 13) статьи 44 Конституции Республики Казахстан K951000_ , пунктами 3,7 Положения о квалификационных классах судей судов Республики Казахстан, утвержденного Указом Президента Республики Казахстан от 15 октября 1997 года № 3677 U973677_ , ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Присвоить высший квалификационный класс:
председателю судебной коллегии по гражданским делам Верховного Суда Республики Казахстан
Сухановой Назым Танатаровне;
судьям Верховного Суда Республики Казахстан:
Буловичу Валерию Николаевичу;
Бурляевой Валентине Викторовне;
Комекову Канату Опабековичу;
Линнику Анатолию Васильевичу;
Пономаренко Юрию Афанасьевичу;
председателю Алматинского городского суда
Байбатырову Серику Катеновичу;
председателю Акмолинского областного суда
Касимову Акылтаю Ахмеджановичу;
председателю Западно-Казахстанского областного суда
Рыскалиеву Амангельды Рыскалиевичу;
судье Карагандинского областного суда
Попову Владимиру Михайловичу.
2. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы соттарының кейбiр судьяларына жоғары бiлiктiлiк сыныптарын беру туралы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Жарлығы 1998 жылғы 4 қыркүйек N 4055
Қазақстан Республикасы Конституциясының 44-бабының 13) тармақшасына,
Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1997 жылғы 15 қазандағы N 3677
U973677_
Жарлығымен бекiтiлген Қазақстан Республикасы соттары судьяларының
бiлiктiлiк сыныптары туралы ереженiң 3, 7-тармақтарына сәйкес қаулы етемiн:
1. Мыналарға жоғары бiлiктiлiк сыныбы берiлсiн:
Қазақстан Республикасы Жоғарғы Сотының азаматтық iстер
жөнiндегi сот алқасының төрағасы Суханова Назым Таңатарқызына;
Қазақстан Республикасы Жоғарғы Сотының судьялары:
Булович Валерий Николаевичке;
Бурляева Валентина Викторовнаға;
Көмеков Қанат Опабекұлына;
Линние Анатолий Васильевичке;
Пономаренко Юрий Афанасьевичке;
Алматы қалалық сотының төрағасы
Байбаторов Серiк Қатенұлына;
Ақмола облыстық сотының төрағасы
Қасымов Ақылтай Ахметжанұлына;
Батыс Қазақстан облыстық сотының төрағасы
Рысқалиев Амангелдi Рысқалиұлына;
Қарағанды облыстық сотының судьясы
Попов Владимир Михайловичке.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Президентi