О мерах по дальнейшему совершенствованию системы сил обеспечения национальной безопасности Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 8 сентября 1998 г. N 4058
Текст Указа не приводится, т.к. нормативные акты с грифом "Не подлежит опубликованию" не подлежат введению в Базу данных.

Қазақстан республикасының ұлттық қауiпсiздiгiн қамтамасыз ету күштерi жүйесiн одан әрi жетiлдiру жөнiндегi шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Жарлығы 1998 жылғы 8 қыркүйектегi N 4058
Баспасөзде жарияланбайды
Ескерту. Жарлық мәтіні берілмеген, себебі "Баспасөзде жарияланбайды"
белгісімен келіп түскен нормативтік актілер Деректер
Базасына енгізуге жатпайды.