О назначении Буркитбаева С.М. Министром транспорта и коммуникаций Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 14 сентября 1998 года N 4063
Назначить Буркитбаева Серика Минаваровича Министром транспорта и коммуникаций Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан

С.М.Бүркітбаевты Қазақстан Республикасының Көлік және коммуникациялар министрі етіп тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 1998 жылғы 14 қыркүйектегі N 4063 Жарлығы
Серік Мінуарұлы Бүркітбаев Қазақстан Республикасының Көлік және коммуникациялар министрі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті