О внесении дополнения в Указ Президента Республики Казахстан от 22 января 1999 года № 6 "О структуре Правительства Республики Казахстан"
Указ Президента Республики Казахстан от 5 марта 1999 года № 80
В соответствии с подпунктом 3) статьи 44
K951000_
Конституции
Республики Казахстан постановляю:
1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 22 января
1999 года № 6
U990006_
"О структуре Правительства Республики Казахстан"
следующее дополнение:
пункт 1 дополнить абзацем следующего содержания:
"Агентство Республики Казахстан по миграции и демографии".
2. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан
(специалист: Р.Жантасова
корректор:  И.Склярова)

Қазақстан Республикасы Президентінің "Қазақстан Республикасы Үкіметінің құрылымы туралы" 1999 жылғы 22 қаңтардағы N 6 Жарлығына толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы 1999 жылғы 5 наурыз N 80
Қазақстан Республикасы Конституциясының 44-бабының
3)-тармақшасына сәйкес қаулы етемін:
1. Қазақстан Республикасы Президентінің "Қазақстан Республикасы
Үкіметінің құрылымы туралы" 1999 жылғы 22 қаңтардағы N 6
U990006_
Жарлығына мынадай толықтыру енгізілсін:
1-тармақ мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"Қазақстан Республикасының Көші-қон және демография жөніндегі
агенттігі".
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Оқығандар:
(Қасымбеков Б.А.)
(Икебаева Ә.Ж.)