О подписании Республикой Казахстан Киотского протокола к Рамочной Конвенции Организации Объединенных Наций об изменении климата
Указ Президента Республики Казахстан от 12 марта 1999 года N 84
В целях участия Республики Казахстан в усилиях мирового сообщества по стабилизации концентраций парниковых газов в атмосфере для предотвращения их опасного антропогенного воздействия на климатическую систему постановляю:
1. Подписать Киотский протокол к Рамочной Конвенции Организации Объединенных Наций об изменении климата, принятый 11 декабря 1997 года в городе Киото.
2. Уполномочить Постоянного представителя Республики Казахстан при Организации Объединенных Наций Арыстанбекову Акмарал Хайдаровну подписать Киотский протокол к Рамочной Конвенции Организации Объединенных Наций об изменении климата, принятый 11 декабря 1997 года в городе Киото.
3. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан

Біріккен Ұлттар Ұйымының Климаттың өзгерісі туралы шектеулі конвенциясының Киото хаттамасына Қазақстан Республикасының қол қоюы туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы 1999 жылғы 12 наурыз N 84
Парник газдарының климат жүйесіне қауіпті антропогендік ықпалының алдын алу үшін олардың атмосферада шоғырлануын тұрақтандыру жөніндегі әлемдік қауымдастықтың күш салуына Қазақстан Республикасының қатысуы мақсатында қаулы етемін:
1. Киото қаласында 1997 жылғы 11 желтоқсанда қабылданған Біріккен
Ұлттар Ұйымының Климаттың өзгерісі туралы шектеулі конвенциясының
Киото хаттамасына қол қойылсын.
2. Біріккен Ұлттар Ұйымы жанындағы Қазақстан Республикасының
Тұрақты Өкілі Ақмарал Хайдарқызы Арыстанбековаға Киото қаласында 1997
жылғы 11 желтоқсанда қабылданған Біріккен Ұлттар Ұйымының Климаттың
өзгерісі туралы шектеулі конвенциясының Киото хаттамасына қол қоюға
уәкілеттік берілсін.
3. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Оқығандар:
(Қасымбеков Б.А.)
(Нарбаев Е.Ә.)