О заключении Соглашения о займе (Проект Правовой реформы) между Республикой Казахстан и Международным Банком Реконструкции и Развития
Указ Президента Республики Казахстан от 19 мая 1999 года № 143
В целях дальнейшего последовательного реформирования правовой системы государства и поддержания проведения правовой реформы постановляю:
1. Заключить Соглашение о займе (Проект Правовой реформы) между Республикой Казахстан и Международным Банком Реконструкции и Развития.
2. Уполномочить заключить Соглашение о займе (Проект Правовой реформы) между Республикой Казахстан и Международным Банком Реконструкции и Развития Министра юстиции Республики Казахстан Мухамеджанова Бауржана Алимовича.
3. Министерству иностранных дел оформить в установленном порядке Сертификат полномочий Министра юстиции Республики Казахстан Мухамеджанова Бауржана Алимовича.
4. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасымен Халықаралық қайта жаңарту және Даму Банкінің арасында Заем туралы келісім (Құқықтық реформаның жобасы) жасасу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы 1999 жылғы 19 мамыр N 143
Мемлекеттің құқықтық жүйесін одан әрі дәйекті түрде реформалау және құқықтық реформа жүргізуді қолдау мақсатында қаулы етемін:
1. Қазақстан Республикасы мен Халықаралық Қайта жаңарту және Даму Банкінің арасында Заем туралы келісім (Құқықтық реформаның жобасы) жасалсын.
2. Қазақстан Республикасының Әділет министрі Бауыржан Әлімұлы Мұхамеджановқа Қазақстан Республикасы мен Халықаралық Қайта жаңарту және Даму Банкінің арасында Заем туралы келісім (Құқықтық реформаның жобасы) жасасуға өкілеттік берілсін.
3. Сыртқы істер министрлігі белгіленген тәртіппен Қазақстан
Республикасының Әділет мнистрі Бауыржан Әлімұлы Мұхамеджановтың
Өкілеттік сертификатын ресімдесін.
4. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Оқығандар:
Қобдалиева Н.
Омарбекова А.