О назначении очередных выборов в Парламент Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 7 июля 1999 г. N 168
В соответствии с подпунктом 2) статьи 44 Конституции Республики
Казахстан, статьями 69 и 85 Конституционного закона Республики Казахстан "О
выборах в Республике Казахстан" постановляю:
1. Назначить очередные выборы депутатов Сената Парламента Республики
Казахстан на 17 сентября 1999 года.
2. Назначить очередные выборы депутатов Мажилиса Парламента Республики
Казахстан на 10 октября 1999 года.
3. Правительству Республики Казахстан, акимам областей, городов Астаны
и Алматы безотлагательно принять все необходимые меры по организационному,
материально-техническому и финансовому обеспечению выборов депутатов
Парламента Республики Казахстан.
4. Настоящий Указ вступает в силу со дня опубликования.
Президент
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Парламентінің кезекті сайлауын тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы 1999 жылғы 7 шілде N 168
Қазақстан Республикасы Конституциясының 44 бабының 2) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық заңының 69 және 85 баптарына сәйкес қаулы етемін:
1. Қазақстан Республикасы Парламентінің Сенаты депутаттарының кезекті сайлауы 1999 жылғы 17 қыркүйекке тағайындалсын.
2. Қазақстан Республикасы Парламентінің Мәжілісі депутаттарының
кезекті сайлауы 1999 жылғы 10 қазанға тағайындалсын.
3. Қазақстан Республикасының Үкіметі, облыстар, Астана және Алматы
қалаларының әкімдері Қазақстан Республикасы Парламенті депутаттарының
сайлауын ұйымдастыру, материалдық-техникалық және қаржылық қамтамасыз ету
жөніндегі барлық қажетті шараларды мүлтіксіз қабылдасын.
4. Осы Жарлық жарияланған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Оқығандар:
(Қасымбеков Б.А.)
(Нарбаев Е.Ә.)