О внесении изменения и дополнения в Указ Президента Республики Казахстан от 22 января 1999 года № 29 и признании утратившими силу некоторых распоряжений Президента Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 15 июля 1999 г. N 171
1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 22 января 1999 года № 29 U990029_ "О мерах по дальнейшей оптимизации системы государственных органов Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., № 1, ст. 2) следующее изменение и дополнение:
1) в пункте 1 цифры "1 и 2" заменить цифрами "1-3";
2) дополнить приложением 3 согласно приложению к настоящему Указу.
2. Признать утратившими силу:
1) распоряжение Президента Республики Казахстан от 7 декабря 1996 года № 3261 N963261_ "О сокращении штатной численности отдельных государственных органов Республики Казахстан, содержащихся за счет государственного бюджета";
2) распоряжение Президента Республики Казахстан от 1 июля 1997 года № 3576 N973576_ "О внесении изменения в распоряжение Президента Республики Казахстан от 7 декабря 1996 года № 3261";
3) распоряжение Президента Республики Казахстан от 8 мая 1998 года
№ 3948
N983948_
"О внесении изменения в распоряжение Президента Республики
Казахстан от 7 декабря 1996 года № 3261";
4) распоряжение Президента Республики Казахстан от 11 июля 1998 года
№ 4011
N984011_
"О внесении изменения в распоряжение Президента Республики
Казахстан от 7 декабря 1996 года № 3261".
3. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан
Приложение
к Указу Президента
Республики Казахстан
от 15 июля 1999 года
№ 171
Приложение 3
к Указу Президента
Республики Казахстан
от 22 января 1999 года
№ 29
Штатная численность судов Республики Казахстан
Областные суды             1491
Районные суды              5339
Военные суды               185
*      *      *

Қазақстан Республикасы Президентінің 1999 жылғы 22 қаңтардағы N 29 Жарлығына өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы және Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір өкімдерінің күші жойылған деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы 1999 жылғы 15 шілде N 171
1. "Қазақстан Республикасы мемлекеттік органдарының жүйесін одан әрі оңтайландыру жөніндегі шаралар туралы" 1999 жылғы 22 қаңтардағы N 29 U990029_ Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, N 1, 2-құжат) мынадай өзгеріс пен толықтыру енгізілсін:
1) 1-тармақтағы "1 және 2" деген сандар "1-3" деген сандармен ауыстырылсын;
2) осы Жарлыққа қосымшаға сәйкес 3-қосымшамен толықтырылсын:
2. Мыналар:
1) Қазақстан Республикасы Президентінің "Мемлекеттік бюджет есебінен ұсталатын Қазақстан Республикасының жекелеген мемлекеттік органдарының штат санын қысқарту туралы" 1996 жылғы 7 желтоқсандағы N 3261 N963261_ өкімі;
2) Қазақстан Республикасы Президентінің "Қазақстан Республикасы Президентінің 1996 жылғы 7 желтоқсандағы N 3261 өкіміне өзгеріс енгізу туралы" 1997 жылғы 1 шілдедегі N 3576 N973576_ өкімі;
3) Қазақстан Республикасы Президентінің "Қазақстан Республикасы Президентінің 1996 жылғы 7 желтоқсандағы N 3261 өкіміне өзгеріс енгізу туралы" 1998 жылғы 8 мамырдағы N 3948 N983948_ өкімі;
4) Қазақстан Республикасы Президентінің "Қазақстан Республикасы Президентінің 1996 жылғы 7 желтоқсандағы N 3261 өкіміне өзгерістер енгізу туралы" 1998 жылғы 11 шілдедегі N 4011 N984011_ өкімі күшін жойды деп танылсын.
3. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қазақстан Республикасы
Президентінің 1999 жылғы 15 шілдедегі Жарлығына қосымша
Қазақстан Республикасы
Президентінің 1999 жылғы 22 қаңтардағы N 29 Жарлығына N 3-қосымша
Қазақстан Республикасы соттарының штат саны
Облыстық соттар                1491
Аудандық соттар                5339
Әскери соттар                   185
Оқығандар:
Қобдалиева Н.
Орынбекова Д.