О назначении Мусинова А.А. Чрезвычайным и Полномочным Послом Республики Казахстан в Арабской Республике Египет
Указ Президента Республики Казахстан от 20 сентября 1999 года № 211
Назначить Мусинова Аскара Ахметовича Чрезвычайным и Полномочным Послом
Республики Казахстан в Арабской Республике Египет.
Президент
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Цай Л.Г.)

А.А. Мусиновты Қазақстан Республикасының Египет Араб Республикасындағы Төтенше және Өкілетті Елшісі етіп тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы 1999 жылғы 20 қыркүйек N 211
Асқар Ахметұлы Мусинов Қазақстан Республикасының Египет Араб
Республикасындағы Төтенше және Өкілетті Елшісі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Оқығандар:
Қасымбеков Б.А.
Кобдалиева Н.М.