О внесении дополнения в Указ Президента Республики Казахстан от 11 марта 1996 года № 2894
Указ Президента Республики Казахстан от 24 сентября 1999 года № 216. Утратил силу - Указом Президента РК от 15 октября 2001 г. N 702 ~U010702
В соответствии с пунктом 4 статьи 82 K951000_ Конституции Республики Казахстан, пунктом 3 статьи 50 Указа Президента Республики Казахстан, имеющего силу конституционного закона, от 20 декабря 1995 года № 2694 U952694_ "О судах и статусе судей в Республике Казахстан" постановляю:
1. Пункт 1 Указа Президента Республики Казахстан от 11 марта 1996
года № 2894
U962894_
"Об образовании Высшего Судебного Совета Республики
Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., № 12, ст. 85) дополнить
словами:
"Мами Кайрат Абдразакович - заместитель Руководителя Администрации
Президента Республики Казахстан - заведующий Государственно-правовым
отделом Администрации Президента Республики Казахстан.".
2. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Президентінің 1996 жылғы 11 наурыздағы N 2894 Жарлығына толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы 1999 жылғы 24 қыркүйек N 216. Күші жойылды - ҚР Президентінің 2001.10.15. N 702 Жарлығымен. ~U010702
Қазақстан Республикасы Конституциясының 82-бабының 4-тармағына K951000_ , "Қазақстан Республикасындағы соттар және судьялардың мәртебесі туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 1995 жылғы 20 желтоқсандағы конституциялық заң күші бар N 2694 U952694_ Жарлығының 50-бабының 3-тармағына сәйкес қаулы етемін:
1. "Қазақстан Республикасының Жоғары Сот Кеңесін құру туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 1996 жылғы 11 наурыздағы N 2894 U962894_ Жарлығының 1-тармағына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1996 ж.,
N 12, 85-құжат) мынадай сөздермен толықтырылсын:
"Қайрат Әбдіразақұлы Мәми - Қазақстан Республикасы Президентінің
Әкімшілігі Басшысының орынбасары - Қазақстан Республикасының Президенті
Әкімшілігінің Мемлекеттік-құқық бөлімінің меңгерушісі."
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Оқығандар:
Қасымбеков Б.А.
Кобдалиева Н.М.