Об упразднении Фонда государственного социального страхования Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 2 декабря 1999 года № 275
В связи с реформированием системы социального обеспечения
постановляю:
1. Упразднить Фонд государственного социального страхования
Республики Казахстан.
2. Правительству Республики Казахстан:
1) привести решения Правительства в соответствие с настоящим Указом;
2) принять необходимые меры по реализации настоящего Указа.
3. Признать утратившим силу:
Указ Президента Республики Казахстан от 18 марта 1992 года N 688
U920688_
"О создании Фонда государственного социального страхования
Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1992 г., N 7, ст. 118;
996 г., N 5, ст. 22).
4. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасының Мемлекеттік әлеуметтік сақтандыру қорын тарату туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы 1999 жылғы 2 желтоқсан N 275
Әлеуметтік қамсыздандыру жүйесін реформалауға байланысты қаулы
етемін:
1. Қазақстан Республикасының Мемлекеттік әлеуметтік сақтандыру қоры
таратылсын.
2. Қазақстан Республикасының Үкіметі:
1) Үкімет шешімдерін осы Жарлыққа сәйкес келтірсін;
2) осы Жарлықты іске асыру жөнінде қажетті шаралар қолдансын.
3. Қазақстан Республикасы Президентінің "Қазақстан Республикасының
Мемлекеттік әлеуметтік сақтандыру қорын құру туралы" 1992 жылғы 18
наурыздағы N 688 Жарлығының (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1992 ж.,
N 7, 118-құжат; 1996 ж., N 5, 22-құжат) күші жойылған деп танылсын.
4. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Оқығандар:
Қасымбеков Б.А.
Икебаева Ә.Ж.