О внесении дополнений в Единую бюджетную классификацию на 2000 год N 4
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 14 марта 2000 года N 118. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 18.03.2000г. за N 1096. Утратил силу - приказом Министра экономики и бюджетного планирования РК от 02.06.2005г. N 75
Извлечение из приказа Министра экономики и бюджетного планирования
Республики Казахстан от 02.06.2005г. N 75
"В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" и в связи с принятием постановления Правительства Республики Казахстан от 24 декабря 2004 года N 1362 "Об утверждении Единой бюджетной классификации Республики Казахстан" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившими силу приказы по Единой бюджетной классификации согласно приложению к настоящему приказу.
2. Настоящий приказ вводится в действие с даты подписания и распространяется на отношения, возникшие с 1 января 2005 года.
Министр
Приложение
к приказу Министра
экономики и бюджетного
планирования
Республики Казахстан
от 02.06.2005г. N 75
Перечень приказов
по Единой бюджетной классификации
...
4. Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 14 марта 2000 года N 118 "О внесении дополнений в Единую бюджетную классификацию на 2000 год N 4"...".
--------------------------------------------------------------------
В соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 28 января 2000г. N 137 P000137_ "О ставках акцизов на подакцизные товары, производимые в Республике Казахстан и ввозимые на таможенную территорию Республики Казахстан, реализуемые на территории Республики Казахстан, и
игорный бизнес" приказываю:
1. Внести в приказ Министерства финансов Республики Казахстан от 30
декабря 1999 года N 715   V991058_  "Об утверждении Единой бюджетной
классификации на 2000 год" следующие дополнения:
в Единую бюджетную классификацию Республики Казахстан, утвержденную
указанным приказом:
в классификацию доходов бюджета:
после строки "105229 Сырая нефть, включая газовый конденсат"
дополнить строками следующего содержания:
"105230 Бензин, реализуемый нефтеперерабатывающими заводами
105231 Бензин, реализуемый в розничной торговле
105232 Дизельное топливо, реализуемое нефтеперерабатывающими заводами
105233 Дизельное топливо, реализуемое в розничной торговле".
2. Настоящий приказ вступает в силу с 1 апреля 2000 года.
Министр финансов
Республики Казахстан
(Специалисты:
Цай Л.Г.
Склярова И.В.)

2000 жылға арналған Бірыңғай бюджеттік сыныптамаға N 4 толықтырулар енгізу туралы
Бұйрық Қаржы министрлігі 2000 жылғы 14 наурыз N 118. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Нормативтік құқықтық актілерді тіркеу басқармасы 2000 жылғы 18 наурыз өзгертулер мен толықтырулар енгізіліп тіркелді. Тіркеу N 1096. Күші жойылды - ҚР Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2005 жылғы 2 маусымдағы N 75 Бұйрығымен
-----------Бұйрықтан үзінді----------
"Нормативтiк құқықтық актiлер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 27 бабына жәнe Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 24 желтоқсандағы N 1362 "Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттiк сыныптамасын бекiту туралы" қаулысының қабылдануына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес Бiрыңғай бюджеттiк сыныптамасын бекiту бойынша бұйрықтардың күшi жойылды деп танылсын.
2. Осы бұйрық қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi және 2005 жылғы 1 қаңтардан бастап қатынастарға әрекет етедi.
Министр
Қазақстан Республикасы
Экономика және бюджеттік
жоспарлау Министрлігінің
2005 жылғы 2 маусымдағы
N 75 бұйрығына қосымша
Бiрыңғай бюджеттік сыныптамасын
бекiту бойынша бұйрық тізбесі
4. Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2000 жылғы 14 наурыздағы N 118 (тіркелген N 1096) "2000 жылға арналған Бірыңғай бюджеттік сыныптамаға N 4 өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" бұйрығы...
-------------------------------------
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2000 жылғы 28 қаңтардағы N 137 "Қазақстан Республикасында өндiрілетiн және Қазақстан Республикасының кеден аумағына әкелiнетiн, Қазақстан Республикасының аумағында сатылатын акцизделетiн тауарларға және құмар ойын бизнесiне арналған акциз ставкалары туралы" қаулысына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң 1999 жылғы 30 желтоқсандағы N 715   V991058  "2000 жылға арналған Бiрыңғай бюджеттiк сыныптаманы бекiту туралы" бұйрығына мынадай толықтырулар енгiзiлсiн:
көрсетiлген бұйрықпен бекiтiлген Қазақстан Республикасының Бiрыңғай бюджеттiк сыныптамасында:
бюджет кiрiстерiнiң сыныптамасында:
"105229 Газ конденсатын қосқанда шикi мұнай" деген жолдан кейiн
мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"105230 Мұнай өңдейтiн зауыттарда сатылатын бензин
105231 Бөлшек саудада сатылатын бензин
105232 Мұнай өңдейтiн зауыттарда сатылатын дизель отыны
105233 Бөлшек саудада сатылатын дизель отыны".
2. Осы бұйрық 2000 жылғы 1 сәуiрден бастап күшiне енедi.
Министр