Об утверждении формы ежеквартального отчета о займах и долгах местного исполнительного органа
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 10 апреля 2000 года N 168 Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 5.05.2000г. за N 1126. Утратило силу - приказом Министра финансов Республики Казахстан от 20 апреля 2007 года N 138
Извлечения из приказа Министра финансов Республики Казахстан
от 20 апреля 2007 года N 138
В соответствии с пунктом 580 Правил исполнения республиканского и местных бюджетов, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 марта 2007 года N 225, ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившим силу приказ Министра финансов Республики Казахстан от 10 апреля 2000 года N 168 "Об утверждении формы ежеквартального отчета о займах и долгах местного исполнительного органа" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 1126).
...
Министр
____________________________________________________________
В целях обеспечения мониторинга заимствования и долга местных исполнительных органов и в соответствии с Законом Республики Казахстан от 2 августа 1999 года  Z990464_  "О государственном и гарантированном государством заимствовании и долге", приказываю:
1. Утвердить прилагаемую форму ежеквартального отчета о займах и
долгах местного исполнительного органа.
2. Департаменту государственного заимствования:
довести настоящий приказ до сведения местных исполнительных органов;
обеспечить осуществление мониторинга заимствования и долга местных
исполнительных органов.
3. Настоящий приказ вступает в силу со дня его государственной
регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
Министр
Порядок
заполнения формы ежеквартального отчета
о займах и долгах местного исполнительного органа
Отчет о займах и долгах местного исполнительного органа предоставляется в целях мониторинга освоения, погашения и обслуживания займов местных исполнительных органов, задолженности по привлеченным займам соответствующим местным исполнительным органом в Министерство финансов Республики Казахстан ежеквартально, до 10 числа месяца, следующего за отчетным периодом.
В графе 1 указывается номер и дата подписания соглашения о займе.
В графе 2 указывается валюта займа.
В графах 3-6 отражаются освоение (поступление) средств займа. В графе 3 проставляется сумма освоенных средств займа на начало отчетного периода, в графе 4 указывается сумма освоения в отчетном периоде, в графах 5 и 6 отражаются прогнозы освоения (поступление) средств займа на следующий квартал после отчетного и до конца года.

Жергілікті атқарушы органның заемдары мен борыштары туралы тоқсан сайынғы есептің нысанын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі 2000 жылғы 10 сәуір N 168 Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2000 жылғы 5 мамырда тіркелді Тіркеу N 1126. Күші жойылды - ҚР Қаржы министрінің 2007.04.24. N 138 бұйрығымен.
------------- Бұйрықтан үзінді ------------
Қазақстан  Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 20 наурыздағы N 225 қаулысымен бекітілген Республикалық және жергілікті бюджеттердің атқарылу ережесінің 580-тармағына сәйкес бұйырамын:
1. "Жергілікті атқарушы органның заемдары мен борыштары туралы тоқсан сайынғы есептің нысанын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2000 жылғы 10 сәуір N 168 бұйрығының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізімінде N 1126 тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
...
______________________________________________________________
Жергілікті атқарушы органдардың қарыз алу мен борыш мониторингін қамтамасыз ету мақсатында және "Мемлекеттік және мемлекет кепілдік берген қарыз алу мен борыш туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 2 тамыздағы  Заңына  сәйкес, бұйырамын:
1. Қоса беріліп отырған жергілікті атқарушы органның заемдары мен борыштары туралы тоқсан сайынғы есебінің нысаны бекітілсін.
2. Мемлекеттік қарыз алу департаменті:
осы бұйрықты жергілікті атқарушы органдардың назарына жеткізсін;
жергілікті атқарушы органдардың қарыз алу мен борыш мониторингін жүзеге асыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді.
Министр
Жергiлiктi аткарушы органның заемдары мен
борыштары туралы тоқсан сайынғы
есебiнiң нысанын толтыру
ТӘРТIБI
Жергiлiктi атқарушы органның заемдары мен борыштары туралы есеп жергiлiктi атқарушы органдардың заемдарын, тиiстi жергілiктi атқарушы орган Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгiне тартқан заемдар бойынша берешектi игеру, өтеу және оларға қызмет көрсету мониторингi мақсатында есептi кезеңнен кейiнгi айдың 10-күнiне дейiн тоқсан сайын беріледi.
1-бағанда заем туралы келiсiмнiң нөмiрi мен оған қол қойылған күн көрсетiледi.
2-бағанда заемның валютасы көрсетiледi.
3-6-бағандарда заем қаражатының игерiлуi (түсуi) көрсетіледi. 3-бағанға есептi кезеңнiң басындағы заем қаражатын игерудiң сомасы қойылады, 4-бағанда есептi кезеңде игеру сомасы көрсетiледi, 5 және 6-бағандарда есептi кезеңнен кейiнгi келесi тоқсанға және жылдың аяғына дейiнгi заем қаражатының игерiлу (түсу) болжамдары көрсетіледi.

В графах 7-11 отражаются платежи по погашению основного долга. В графе 7 указывается сумма погашения основного долга с начала выплат, в графе 8 - платежи, подлежащие по погашению основного долга в отчетном периоде, в графе 9 - сумма фактически произведенных платежей в отчетном периоде, в графах 10 и 11 отражаются прогнозы платежей погашения основного долга в следующем квартале и до конца года.
В графе 12 указывается остаток основного долга по займу на конец отчетного периода (гр.3+гр.4-гр.7-гр.9).
В графах 13-17 отражаются платежи вознаграждения (интереса). В графе 13 указывается сумма выплаченных платежей вознаграждения (интереса) по состоянию на начало отчетного периода, в графе 14 - сумма платежей вознаграждения (интереса), подлежащих оплате в отчетном периоде, в графе 15 - сумма фактически произведенных платежей вознаграждения (интереса) в отчетном периоде, в графе 16 и 17 - прогнозы платежей вознаграждения (интереса) в следующем квартале и до конца года.
В графах 18-22 отражаются все сопутствующие (авансовые платежи, комиссионные, штрафы, страховые взносы и др.) платежи. В графе 18 указывается сумма всех сопутствующих платежей, осуществленных с начала их выплат, в графе 19 - сопутствующие платежи, подлежащие к оплате в отчетном периоде, в графе 20 - сумма сопутствующих платежей, произведенных в отчетном периоде, в графах 21 и 22 отражаются прогнозы сопутствующих платежей в следующем квартале и до конца года.
В графах 23-28 показываются просроченные (причитающиеся, но не произведенные) платежи по основному долгу, вознаграждению (интересу) и сопутствующим платежам на начало и на конец отчетного периода. Графа 26 определяется как разница (гр.23 + гр.8 - гр.9), графа 27 - (гр.24 + гр.14 - гр.15), графа 28 - (гр.25 + гр.19 - гр.20).
По завершению заполнения отчета по обслуживаемым займам заполняется строка "Всего:" по суммам каждой валюты займа отдельно, например, всего в долларах США, в марках, в тенге и т.д. Строка "Итого:" отражает сумму займа, платежей в тенге. Каждая сумма займа, платежей в иностранной валюте переводится в тенге по установленному Национальным Банком Республики Казахстан курсу тенге к соответствующей валюте на день выплаты.
При заполнении отчета за 1 квартал в графах 5, 10, 16, 21 указываются данные на 2 квартал текущего года, в графах 6, 11, 17, 22 - данные со 2 квартала до конца текущего года. При заполнении отчета за 2 квартал в графах 5, 10, 16, 21 указываются данные на 3 квартал, а в графах 6, 11, 17, 22 - с 3 квартала до конца текущего года. При заполнении отчета за 3 квартал в графах 5, 10, 16, 21 указываются данные на 4 квартал текущего года, в графах 6, 11, 17, 22 - данные с 4 квартала текущего года и до конца следующего года. При заполнении отчета за 4 квартал в графах 5, 10, 16, 21 показываются прогнозные суммы 1 квартала года, следующего после отчетного, а в графах 6, 11, 17, 22 - суммы прогноза с 1 квартала по 4 квартал следующего года.

7-11-бағандарда негiзгi борышты өтеу жөнiндегi төлемдер көрсетiледi. 7-бағанда төлемдердiң басынан бастап негiзгi борышты өтеу сомасы көрсетiледi, 8-бағанда - есептi кезеңде негiзгi борышты өтеу бойынша тиiстi төлемдер, 9-бағанда - есептi кезеңде iс жүзiнде жүргiзiлген төлемдердiң сомасы, 10 және 11-бағандарда келесi тоқсанда және жылдың аяғына дейiн негiзгi борышты өтеу төлемдерiнiң болжамдары көрсетiледi.
12-бағанда есептi кезеңнiң аяғындағы заем бойынша негiзгi борыштың қалдығы көрсетiледi (3-бағ.+4-бағ.-7-бағ.-9-бағ.)
13-17-бағандарда сыйақының (мүдденiң) төлемдерi көрсетіледi. 13-бағанда есептi кезеңнiң басындағы жағдай бойынша сыйақының (мүдденiң) төленген төлемдерiнiң сомасы көрсетiледi, 14-бағанда - есептi кезеңде төлеуге жататын сыйақы (мүдде) төлемдерiнiң сомасы, 15-бағанда - есептi кезеңдегi сыйақының (мүдденiң) iс жүзiнде жүргiзiлген төлемдерiнiң сомасы, 16 және 17-бағандарда - келесi тоқсанда және жылдың аяғына дейiн сыйақы (мүдде) төлемдерiнiң болжамдары көрсетiледi.
18-22-бағандарда барлық iлеспе төлемдер (аванстық төлемдер, комиссиондық ақылар, айыптар, сақтандыру жарналары және т.б.) көрсетiледi. 18-бағанда өздерiнiң төлеуден бастап жүзеге асырылған барлық iлеспе төлемдердiң сомасы көрсетiледi, 19-бағанда - есептi кезеңде төлеуге жататын iлеспе төлемдер, 20-бағанда - есептi кезеңде жүргiзiлген ілеспе төлемдердiң сомасы, 21 және 22-бағандарда - келесi тоқсанда және жылдың аяғына дейiн iлеспе төлемдердiң болжамдары көрсетiледi.
23-28-бағандарда есептi кезеңнiң басындағы және аяғындағы негiзгi борыш, сыйақы (мүдде) және iлеспе төлемдер бойынша мерзiмi өткен (тиесiлi, бiрақ жүргiзiлмеген) төлемдер көрсетіледi. 26-баған (23-бағ. + 8-бағ. - 9-бағ.), 27-баған - (24-бағ. + 14-бағ. - 15-бағ.), 28-баған - (25-бағ. + 19-бағ. + 20-бағ.) айырмашылық ретiнде анықталады.
Қызмет көрсетiлетiн заемдар бойынша есептi толтыру аяқталғаннан кейiн заемның әрбiр валютасының сомалары бойынша "Барлығы:" жолы жеке толтырылады, мәселен, АҚШ долларымен, маркамен, теңгемен және т.б. барлығы. "Жиыны:" жолы заемның, төлемдердiң сомасын теңгемен көрсетедi. Заемның, төлемдердiң шетелдiк валютадағы әрбiр сомасы теңгенiң Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкi белгiлеген бағамы бойынша теңгемен төлем күнiндегi тиiстi валютаға аударылады.
1-тоқсан үшiн есептi толтырған кезде 5, 10, 16, 21-бағандарда ағымдағы жылдың 2-тоқсанындағы деректер, ал 6, 11, 17, 22-бағандарда - 2-тоқсаннан бастап ағымдағы жылдың аяғына дейiнгi деректер көрсетіледi. 3-тоқсан үшiн есептi толтырған кезде 5, 10, 16, 21-бағандарда ағымдағы жылдың 4-тоқсанындағы деректер, ал 6, 11, 17, 22-бағандарда - 4-тоқсаннан бастап келесi жылдың аяғына дейiнгi деректер көрсетiледi. 4-тоқсан үшiн есептi толтырған кезде 5, 10, 16, 21-бағандарда есептi кезеңнен кейiнгi жылдың 1-тоқсанының болжамды сомасы, ал 6, 11, 17, 22-бағандарда - келесi жылдың 1-тоқсанынан бастап 4-тоқсанын қоса алғандағы болжамның сомасы көрсетiледi.

При представлении отчета о займах и долгах местного исполнительного органа соответствующий местный исполнительный орган представляет информацию, согласно приложению N 1 "Условия займа", один раз после подписания соглашения о займе (по накопленным долгам - при первичном представлении отчета). В приложении N 1 указывается название заимодателя (кредитора), заемщика и их полные реквизиты (адреса, номера телефонов, телефаксов, Ф.И.О. первых руководителей), период действия займа: начало освоения и конец погашения займа, сумма займа, цель привлечения займа, размер ставки вознаграждения (интереса). В случаях изменения условий, сроков и суммы выплат по погашению займа заполняются условия дополнительных соглашений, изменяющие первоначальные условия.
Суммы, указанные в графах 4, 9, 15, 20 подлежат расшифровке согласно приложению N 2 "Расшифровка произведенных в отчетном периоде освоении и платежей по займам местного исполнительного органа". Суммарные значения, указанные в расшифровке должны быть равны соответствующим показателям отчета о займах и долгах местного исполнительного органа.
Обязательства, принятые местными исполнительными органами, а также выданные ими гарантии и поручительства до введения в действие Закона Республики Казахстан от 1 апреля 1999 года "О бюджетной системе" должны отражаться в отчете о займах и долгах местного исполнительного органа аналогичным образом во всех графах, отдельной строкой каждое.
При изменении значений фактических показателей (освоение, платежи) после предоставления отчета местным исполнительным органом в последующем отчете эти изменения учитываются в соответствующих графах "за отчетный период", а в приложении N 1 показывается расшифровка этого изменения.
Отчет подписывается ответственным исполнителем, руководителем финансового подразделения местного исполнительного органа и руководителем местного исполнительного органа.
Утверждена
приказом Министерства финансов
Республики Казахстан
от 10 апреля 2000 года N 168
Форма ежеквартального отчета о займах
и долгах местного исполнительного органа
________________________________________
наименование местного исполнительного органа
за ___ квартал 20___ года
Представляется в Министерство финансов Республики Казахстан местным
исполнительным органом до 10 числа месяца, следующего после отчетного
периода
---------------------------------------------------------------------------
N !Номер и   !Валюта!        Освоено (поступило) средств займа
п/п!дата      !займа !-----------------------------------------------------
!соглашения!      !На начало!Сумма займа!     Прогноз освоения
!о займе   !      !отчетного!освоенного !-------------------------------
!          !      !периода  !в отчетном ! в следующем ! до конца
!          !      !         ! периоде   !  квартале   ! текущего
!          !      !         !           !             ! года
---------------------------------------------------------------------------
!    1     !  2   !   3     !    4      !      5      !       6
---------------------------------------------------------------------------
Всего:
в $ США
в DMR
в JPY
и т.д.
Итого:
---------------------------------------------------------------------------
(продолжение таблицы)
---------------------------------------------------------------------------
Погашение основного долга                           !
-------------------------------------------------------!
Всего с   ! в отчетном периоде  ! прогноз платежей по  ! Остаток
начала    !                     ! погашению осн. долга ! основного
выплат по !--------------------------------------------! долга на
сост. на  !Платежи  !Платежи    !в следующем!до конца  ! конец
начало    !причитаю-!произведен-! квартале  !года      ! отчетного
отчетного !щиеся    !ные        !           !          ! периода
периода   !         !           !           !          !
---------------------------------------------------------------------------
! гр.3+гр.4-гр.7
!     гр.9
---------------------------------------------------------------------------
7     !    8    !     9     !    10     !    11    !     12
---------------------------------------------------------------------------
(продолжение таблицы)
---------------------------------------------------------------------------
Платежи вознаграждения (интереса)   ! Платежи вознаграждения (интереса)
---------------------------------------------------------------------------
Всего с начала  ! в отчетном периоде  !в следующем квартале!до конца года
выплат по       !---------------------!------------------------------------
состоянию на    ! Платежи ! Платежи   !                    !
начало отчетного!причитаю-!произведен-!                    !
периода         !щиеся    !ные        !                    !
---------------------------------------------------------------------------
13         !   14    !   15      !        16          !      17
---------------------------------------------------------------------------
(продолжение таблицы)
---------------------------------------------------------------------------
Сопутствующие платежи
---------------------------------------------------------------------------
Всего с   !  в отчетном периоде        !Прогноз по сопутствующим платежам
начала    !----------------------------------------------------------------
выплат по !Платежи      !Платежи       !в следующем квартале!до конца года
состоянию !причитающиеся!произведенные !                    !
на начало !             !              !                    !
отчетного !             !              !                    !
периода   !             !              !                    !
--------------------------------------------------------------------------
18     !     19      !     20       !        21          !      22
--------------------------------------------------------------------------
(продолжение таблицы)
--------------------------------------------------------------------------
Просроченные платежи
---------------------------------------------------------------------------
На начало отчетного периода    !   На конец отчетного периода
--------------------------------------------------------------------------
по    !    по    !     по       !   по      !     по     !     по
основному!вознаграж-!сопутствующим !основному  !вознаграж-  !сопутствующим
долгу  !  дению   !  платежам    !  долгу    !  дению     !  платежам
---------------------------------------------------------------------------
!гр.23+гр.8-!гр.24+гр.14-! гр.25+гр.19-
! гр.9      ! гр.15      !   гр.20
---------------------------------------------------------------------------
23   !    24    !      25      !     26    !    27      !     28
---------------------------------------------------------------------------
первый руководитель      подпись      Ф.И.О.
финансовый руководитель  подпись      Ф.И.О.
исполнитель              подпись      Ф.И.О.
МП
Приложение N 1 к форме
ежеквартального отчета о займах
и долгах местного исполнительного
органа
Условия займа
---------------------------------------------------------------------------
N !Займодатель!Заемщик  !Номер и     !Название          !Номер и дата
п/п!реквизиты  !реквизиты!дата        !Регионального     !  решения
!           !         !соглашения  !инвестиционного   !соответствующего
!           !         !(доп. Согл.)!проекта. Название !Маслихата о
!           !         !            !самого Проекта    !заимствовании
!           !         !            !(или цель на      !
!           !         !            !реализацию которой!
!           !         !            !был получен займ) !
---------------------------------------------------------------------------
!    1      !    2    !     3      !        4         !       5
---------------------------------------------------------------------------
(продолжение таблицы)
---------------------------------------------------------------------------
Название   !Период    !Сумма и!График погашения!Периодичность    !
финансового!действия  !валюта !основного долга !платежей и ставки!
агента,    !займа     !займа  !----------------------------------!
обслуживаю-!(начало   !       ! Дата  ! Сумма  ! Дата  ! Ставка  !
щего займ  !освоения  !       !       !        !       !         !
!и конец   !       !       !        !       !         !
!погашения)!       !       !        !       !         !
---------------------------------------------------------------------------
6     !    7     !   8   !   9   !   10   !  11   !    12   !
---------------------------------------------------------------------------
(продолжение таблицы)
-------------------------------------------!
Виды, периодичность и ставки !Реквизиты !
сопутствующих платежей     !  счета   !
--------------------------------!погашения !
Вид   ! Дата и/или ! Ставки    !          !
! условие    !           !          !
! платежа    !           !          !
-------------------------------------------!
13   !     14     !     15    !   16     !
-------------------------------------------
первый руководитель      подпись      Ф.И.О.
финансовый руководитель  подпись      Ф.И.О.
исполнитель              подпись      Ф.И.О.
МП
Приложение N 2 к форме
ежеквартального отчета о займах
и долгах местного исполнительного
органа
Расшифровка произведенных в отчетном периоде освоении
и платежей по займам местного исполнительного органа
---------------------------------------------------------------------------
N !Номер !Освоено (поступило)!Назначение платежа  !Валюта !Номер  !Сумма
п/п!и дата!  средств займа    !(погашение основного!платежа!и дата !платежа
!займа !-------------------!долга, вознаграждение       !платежа!
!      !  дата   ! сумма и !(интерес), штрафы,  !       !       !
!      !         ! валюта  !комиссионное        !       !       !
!      !         !         !вознаграждение банку!       !       !
!      !         !         !-агенту, авансовые  !       !       !
!      !         !         !платежи или др.)    !       !       !
---------------------------------------------------------------------------

Жергiлiктi атқарушы органның заемдары мен борыштары туралы есеп берген кезде тиiстi жергілiктi атқарушы орган заем туралы келiсiмге (бастапқы есеп берген кезде - жинақталған борыштар бойынша) қол қойылғаннан кейiн бiр рет "Заем шарттары" N 1 қосымшасына сәйкес ақпаратты бередi. N 1 қосымшада заем берушiнiң (несие берушiнiң), заем алушының атауы және олардың толық деректемелерi (мекен-жайлары, телефон, телефакс нөмiрлерi, бiрiншi басшылардың аты-жөндерi) заемның әрекет ету кезеңi игерудiң басталуы және заемды өтеудiң аяқталуы, заемның сомасы, заемды тартудың мақсаты, сыйақы (мүдде) ставкасының мөлшерi көрсетiледi. Заемды өтеу жөнiндегi төлемдердiң шарттары, мерзiмдерi және сомасы өзгерген жағдайда, қосымша келiсiмдердiң бастапқы шарттарды өзгертетiн шарттары толтырылады.
4, 9, 15, 20-бағандарда көрсетiлген сома "Жергілiктi атқарушы органның заемдары бойынша есептi кезеңде жүргiзiлген игерулердiң және төлемдердiң түсiндiрмесi" N 2 қосымшасына сәйкес түсiндiруге жатады. Түсiндiрмеде көрсетiлген жиынтық мәндер жергiлiктi атқарушы органның заемдары мен борыштары туралы есептiң тиiстi көрсеткiштерiне тең болуы тиiс.
Жергілiктi атқарушы органдар қабылдаған мiндеттемелер, сондай-ақ олар берген кепiлдiктер мен кепiлгерлiктер "Бюджет жүйесi туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 1 сәуiрдегi Заңы күшiне енгiзiлгенге дейiн жергiлiктi атқарушы органның заемдары мен борыштары туралы есепте ұқсас түрде барлық бағандарда, әрқайсысы жеке жолмен көрсетiлуi тиiс.
Жергілiктi атқарушы орган есептi бергеннен кейiн iс жүзiндегi көрсеткiштердiң (игеру төлемдер) мәндерi өзгерген кезде кейiнгi есепте осы өзгерiстер "есептi кезең үшiн" тиiстi бағандарында ескеріледi, ал N 1 қосымшада осы өзгерiстiң түсiндiрмесi көрсетiледi.
Есепке жергiлiктi атқарушы органның жауапты атқарушысы, жергіліктi атқарушы органның қаржы бөлiмшесiнiң басшысы және жергiлiктi атқарушы органның басшысы қол қояды.
Жергілікті атқарушы
органның заемдары мен борыштары
туралы тоқсан сайынғы есептің
нысанына N 1 қосымша
Заем шарттары
---------------------------------------------------------------------------
р/N!Заем берушінің!Заем алушының!  Келісімнің  !  Аймақтық инвестициялық
!деректемелері !деректемелері!(қосымша Келі.!       жобаның атауы
!              !             !сімнің) нөмірі!Жобаның өзінің атауы (не.
!              !             !мен күні      !месе өзін іске асыруға
!              !             !              !заем алынған мақсаты)
---------------------------------------------------------------------------
!      1       !      2      !      3       !            4
---------------------------------------------------------------------------
таблицаның жалғасы:
---------------------------------------------------------------------------
Тиісті    !Заемға қызмет!Заемның әрекет ету!Заемның сомасы!   Негізгі
Мәслихаттың ! көрсететін  !кезеңі (игерудің  ! мен валютасы !   борышты
қарыз алу  !    қаржы    !басталуы және     !              !өтеу сызбасы
туралы шеші. ! агенттінің  !өтеудің аяқталуы) !              !-------------
мінің нөмірі !    атауы    !                  !              !күні !Сомасы
мен күні     !             !                  !              !     !
---------------------------------------------------------------------------
5       !      6      !        7         !       8      !  9  !   10
---------------------------------------------------------------------------
таблицаның жалғасы:
---------------------------------------------------------------------------
Төлемдердің мерзімділігі !  Ілеспе төлемдердің түрлері,  !  Өтеу шотының
және сыйақы (мүдде)    ! мерзімділігі және ставкалары  !  деректемелері
ставкалары         !                               !
--------------------------!-------------------------------!
Күні    !   Ставкасы    !Түрі! Төлемнің күні !Ставкалары!
!               !    !  және/немесе  !          !
!               !    !    шарты      !          !
---------------------------------------------------------------------------
11    !       12      ! 13 !      14       !    15    !       16
---------------------------------------------------------------------------
бірінші басшы                қолы                     аты-жөні
қаржы басшысы                қолы                     аты-жөні
атқарушы                     қолы                     аты-жөні
МО
Жергілікті атқарушы
органның заемдары мен борыштары
туралы тоқсан сайынғы есептің
нысанына N 2 қосымша
Жергілікті атқарушы органның заемдары бойынша есепті кезеңде
жүргізілген игерулер мен төлемдердің түсіндірмесі
---------------------------------------------------------------------------
р/N!  Заемның  !Заем қаражатының игерілгені!Төлемнің тағайындауы (негізгі
!нөмірі мен !        (түскені)          !борышты өтеу, сыйақы (мүдде),
!   күні    !---------------------------!айыптар, банк-агентке комиссия.
!           !   күні    ! сомасы мен    !лық сыйақы, аванстық төлемдер
!           !           !  валютасы     !немесе т.б.)
---------------------------------------------------------------------------
!     1     !     2     !       3       !                4
---------------------------------------------------------------------------
Барлығы:
АҚШ $-мен
DМR-мен
JРY-мен
және т.б.
Жиыны:
---------------------------------------------------------------------------
таблицаның жалғасы:
---------------------------------------------------
Төлемнің валютасы !Төлемнің нөмірі !Төлемнің сомасы
!   мен күні     !
---------------------------------------------------
5         !        6       !       7
---------------------------------------------------
бірінші басшы                қолы                     аты-жөні
қаржы басшысы                қолы                     аты-жөні
атқарушы                     қолы                     аты-жөні
МО
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлігінің
2000 жылғы 10 сәуір
N 168 бұйрығымен
бекітілген
Жергілікті атқарушы органның заемдары мен борыштары туралы тоқсан
сайынғы есептің нысаны
_________________________________20___жылғы________ тоқсандағы.
жергілікті атқарушы органның атауы
Жергілікті атқарушы орган есепті кезеңнен кейінгі айдың 10-күніне дейін Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігіне береді
---------------------------------------------------------------------------
р/N!Заем туралы!Заемның!Заем қаражатының игерілгені (түскені)!   Негізгі
!келісімнің !валюта.!-------------------------------------!-------------
!нөмірі мен !сы     !Есепті !Есепті   !   Игеру болжамы   !Есепті
!күні       !       !кезең. !кезеңде  !-------------------!кезеңнің
!           !       !нің ба.!игерліген!келесі  !ағымдағы  !басындағы
!           !       !сындағы!заемның  !тоқсанда!жылдың    !жағдай
!           !       !       !сомасы   !        !аяғына    !бойынша
!           !       !       !         !        !дейін     !төлемдердің
!           !       !       !         !        !          !басынан
!           !       !       !         !        !          !бергі
!           !       !       !         !        !          !барлығы
---------------------------------------------------------------------------