О внесении дополнения N 11 в Единую бюджетную классификацию на 2000 год
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 16 мая 2000 года N 233 Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 20.06.2000 г. за N 1160
Приказываю:
1. Внести в приказ Министерства финансов Республики Казахстан от 30
декабря 1999 года N 715
V991058_
"Об утверждении Единой бюджетной
классификации на 2000 год" следующее дополнение:
в Единой бюджетной классификации Республики Казахстан на 2000 год,
утвержденной указанным приказом:
в классификации доходов бюджета:
после строки "201213 Поступления доходов от проведения лотерей"
дополнить строкой следующего содержания:
"201214 Поступления от реализации имущества, перешедшего в случаях,
предусмотренных Гражданским кодексом, в коммунальную собственность".
2. Настоящий приказ вступает в силу со дня подписания.
Министр
(Специалисты: Склярова И.В.,
Умбетова А.М.)

2000 жылға арналған бірыңғай бюджеттік сыныптамаға N 11 толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасының Қаржы министрінің 2000 жылғы 16 мамырдағы N 233 бұйрығы Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2000 жылғы 20 маусымда тіркелді. Тіркеу N 1160
Бұйырамын:
1. "2000 жылға арналған бірыңғай бюджеттік сыныптаманы бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің 1999 жылғы 30 желтоқсандағы N 715 V991058_ бұйрығына мынадай толықтыру енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген 2000 жылға арналған бірыңғай
бюджеттік сыныптамада:
бюджет кірістері сыныптамасында:
"201213 Лотерея өткізуден түскен кірістер түсімі" деген жолдан кейін
мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"201214   Азаматтық кодексте көзделген жағдайларда коммуналдық
меншікке өткен мүліктерді сатудан алынатын түсімдер".
2. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Министр
Оқығандар:
Бағарова Ж.А.
Икебаева А.Ж.