О внесении дополнений N 12 в Единую бюджетную классификацию на 2000 год
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 17 мая 2000 года N 239 Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 7.07.2000 г. за N 1181
В соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 апреля 2000 года N 622 P000622_ "О выделении средств из резерва Правительства Республики Казахстан" приказываю:
1. Внести в приказ Министерства финансов Республики Казахстан от 30
декабря 1999 года N 715
V991058_
"Об утверждении Единой бюджетной
классификации на 2000 год" следующие дополнения:
в Единой бюджетной классификации Республики Казахстан на 2000 год,
утвержденной указанным приказом:
в функциональной классификации расходов бюджета:
после строки "1.1.694.1.1 Аппарат центрального органа" дополнить
строками следующего содержания:
"1.1.694.13 Выполнение функций государственными органами за счет
резерва Правительства Республики Казахстан
1.1.694.13.1 Аппарат центрального органа";
после строки "1.2.217.3.31 Оплата информационно-вычислительных услуг"
дополнить строками следующего содержания:
"1.2.217.13 Выполнение функций государственными органами за счет
резерва Правительства Республики Казахстан
1.2.217.13.1 Аппарат центрального органа
1.2.217.13.2 Аппарат территориальных органов";
после строки "1.2.311.1.1 Аппарат центрального органа" дополнить
строками следующего содержания:
"1.2.311.13 Выполнение функций государственными органами за счет
резерва Правительства Республики Казахстан
1.2.311.13.1 Аппарат центрального органа";
после строки "1.2.610.1.1 Аппарат центрального органа" дополнить
строками следующего содержания:
"1.2.610.13 Выполнение функций государственными органами за счет
резерва Правительства Республики Казахстан
1.2.610.13.1 Аппарат центрального органа";
после строки "1.3.204.1.4 Аппарат органов в других странах
(посольства, представительства, дипломатические миссии)" дополнить
строками следующего содержания:
"1.3.204.13 Выполнение функций государственными органами за счет
резерва Правительства Республики Казахстан
1.3.204.13.1 Аппарат центрального органа";
после строки "1.5.216.1.1 Аппарат центрального органа" дополнить
строками следующего содержания:
"1.5.216.13 Выполнение функций государственными органами за счет
резерва Правительства Республики Казахстан
1.5.216.13.1 Аппарат центрального органа";
после строки "1.5.606.3 Информационно-вычислительное обслуживание"
дополнить строками следующего содержания:
"1.5.606.13 Выполнение функций государственными органами за счет
резерва Правительства Республики Казахстан

2000 жылға арналған Бірыңғай бюджеттік сыныптамаға N 12 толықтырулар енгізу туралы
Бұйрық Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі 2000 жылғы 17 мамыр N 239 Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2000 жылғы 7 шілде N 1181 тіркелді
Қазақстан Республикасы Үкiметінің 2000 жылғы 21 сәуiрдегi N 622 P000622_ "Қазақстан Республикасы Yкiметінің резервiнен қаражат бөлу туралы" қаулысына сәйкес Бұйырамын:
1. "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң 1999 жылғы 30 желтоқсандағы N 715 V991058_ "2000 жылға арналған Бiрыңғай бюджеттiк сыныптамасын бекiту туралы" бұйрығына мынадай толықтырулар енгiзiлсін:
көрсетiлген бұйрықпен бекiтiлген Қазақстан Республикасының Бiрыңғай
бюджеттiк сыныптамасына:
бюджет шығыстарының функционалдық сыныптамасы:
"1.1.694.1.1 Орталық органның аппараты" деген жолдан кейiн мынадай
мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"1.1.694.13 Қазақстан Республикасы Yкiметінің резервi есебiнен
мемлекеттiк органдардың функцияларын орындауы
1.1.694.13.1 Орталық органның аппараты";
"1.2.217.3.31 Ақпараттық-есептеу қызметтерiне ақы төлеу" деген жолдан
кейiн мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"1.2.217.13 Қазақстан Республикасы Yкiметiнің резервi есебiнен
мемлекеттiк органдардың функцияларын орындауы
1.2.217.13.1 Орталық органның аппараты
1.2.217.13.2 Аумақтық органдардың аппараты";
"1.2.311.1.1 Орталық органның аппараты" деген жолдан кейiн мынадай
мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"1.2.311.13 Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң резервi есебiнен
мемлекеттiк органдардың функцияларын орындауы
1.2.311.13.1 Орталық органның аппараты";
"1.2.610.1.1 Орталық органның аппараты" деген жолдан кейiн мынадай
мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"1.2.610.13 Қазақстан Республикасы Yкiметінің резервi есебiнен
мемлекеттiк органдардың функцияларын орындауы
1.2.610.13.1 Орталық органның аппараты";
"1.3.204.1.1 Басқа елдердегi органдардың аппараты (елшiлiктер,
өкiлдiктер, дипломаттық миссиялар)" деген жолдан кейiн мынадай мазмұндағы
жолдармен толықтырылсын:
"1.3.204.13 Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң резервi есебiнен
мемлекеттiк органдардың функцияларын орындауы
1.3.204.13.1 Орталық органның аппараты";
"1.5.216.1.1 Орталық органның аппараты" деген жолдан кейiн мынадай
мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"1.5.216.13 Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң резервi есебiнен
мемлекеттiк органдардың функцияларын орындауы
1.5.216.13.1 Орталық органның аппараты";
"1.5.606.3 Ақпараттық-есептеу қызметiн көрсету" деген жолдан кейiн
мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"1.5.606.13 Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң резервi есебiнен
мемлекеттiк органдардың функцияларын орындауы