О внесении дополнений в приказ Министерства финансов Республики Казахстан от 3 мая 1999 года N 177
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 24 ноября 2000 года N 496. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 28 ноября 2000 года N 1305. Утратил силу - приказом Министра финансов РК от 12 марта 2005 года N 78 (V053497) (действует до 1 января 2006 года)
Приказываю:
1. Внести в приказ Министерства финансов Республики Казахстан от 3 мая 1999 года N 177 V990771_  "Об утверждении Правил о порядке формирования, использования и учета средств, получаемых от реализации платных услуг, от спонсорской и благотворительной помощи, депозитных сумм и страховых возмещений государственных учреждений" следующие дополнения:
в Правилах о порядке формирования, использования и учета средств, получаемых от реализации платных услуг, от спонсорской и благотворительной помощи, депозитных сумм и страховых возмещений государственных учреждений, утвержденных указанным приказом:
в приложении 1 к указанным Правилам:
по коду платных услуг 10:
графы 3, 4, 5 и 6 дополнить соответственно цифрами "3, 694, 37, 30";
по коду платных услуг 12:
графы 3, 4, 5 и 6 дополнить соответственно цифрами "3, 694, 37, 30";
по коду платных услуг 17:
графы 4, 5 и 6 дополнить соответственно цифрами "694, 39, 30".
2. Настоящий приказ вступает в силу со дня его государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
Министр

Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгінің 1999 жылғы 3 мамырдағы N 177 бұйрығына толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігінің 2000 жылғы 24 қараша N 496 Бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2000 жылғы 24 қараша N 1305 тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасының Қаржы министрінің 2005 жылғы 12 наурыздағы N 78 Бұйрығымен (V053497)
Бұйырамын
1. "Ақылы қызмет көрсетудi iске асырудан, Демеушілiк және қайырымдылық көмек көрсетуден алынатын қаражатты, мемлекеттiк мекемелердiң депозиттiк сомалары мен сақтандыру өтеулерiн қалыптастыру, пайдалану және есепке алу тәртiбi туралы қағиданы бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң 1999 жылғы 3 мамырдағы N 177  бұйрығына  мынадай толықтырулар енгiзiлсiн:
көрсетiлген бұйрықпен бекiтiлген Ақылы қызмет көрсетудi iске асырудан, Демеушiлiк және қайырымдылық көмек көрсетуден алынатын қаражатты, мемлекеттiк мекемелердiң депозиттiк сомалары мен сақтандыру өтеулерiн қалыптастыру, пайдалану және есепке алу тәртiбi туралы қағидада:
осы қағиданың 1 қосымшасында:
ақылы қызмет көрсетудiң 10 коды бойынша:
3, 4, 5 және 6 бағандары сәйкес цифрлармен толықтырылсын:
"3, 694, 37, 30";
ақылы қызмет көрсетудiң 12 коды бойынша:
3, 4, 5 және 6 бағандары сәйкес цифрлармен толықтырылсын:
"3, 694, 37, 30";
ақылы қызмет көрсетудiң 17 коды бойынша:
4, 5, және 6 бағандары сәйкес цифрлармен толықтырылсын:
"694, 39, 30".
2. Осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде мемлекеттiк тiркеуден өткен күннен бастап күшiне енедi.
Министр