О внесении изменения и дополнения в Правила составления и представления финансовой и регуляторной отчетности кредитными товариществами, утвержденные постановлением Правления Национального Банка Республики Казахстан от 25 декабря 1999 года N 472 "Об утверждении Правил составления и представления финансовой и регуляторной отчетности кредитными товариществами"
Постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан от 13 октября 2000 года N 387. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 18 декабря 2000 года N 1331. Утратило силу - постановлением Правления Национального Банка Республики Казахстан от 23 декабря 2002 года N 508 (V022138)
В целях совершенствования нормативной правовой базы, регулирующей деятельность организаций, осуществляющих отдельные виды банковских операций, Правление Национального Банка Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить согласованные с Министерством финансов Республики Казахстан прилагаемые изменение и дополнение в Правила составления и представления финансовой и регуляторной отчетности кредитными товариществами, утвержденные постановлением  Правления Национального Банка Республики Казахстан от 25 декабря 1999 года N 472 "Об утверждении Правил составления и представления финансовой и регуляторной отчетности кредитными товариществами", и ввести их в действие по истечении четырнадцати дней со дня государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
2. Департаменту банковского надзора (Мекишев А.А.):
1) совместно с Юридическим департаментом (Шарипов С.Б.) принять меры к государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан настоящего постановления и изменения и дополнения в Правила составления и представления финансовой и регуляторной отчетности кредитными товариществами, утвержденные постановлением Правления Национального Банка Республики Казахстан от 25 декабря 1999 года N 472 "Об утверждении Правил составления и представления финансовой и регуляторной отчетности кредитными товариществами";
2) в двухнедельный срок со дня государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан довести настоящее постановление и изменение и дополнение в Правила составления и представления финансовой и регуляторной отчетности кредитными товариществами, утвержденные постановлением Правления Национального Банка Республики Казахстан от 25 декабря 1999 года N 472 "Об утверждении Правил составления и представления финансовой и регуляторной отчетности кредитными товариществами", до сведения территориальных филиалов Национального Банка Республики Казахстан и кредитных товариществ.

Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкi Басқармасының "Кредиттiк серiктестiктердiң қаржылық және реттеушi есебiн жасау және ұсыну ережесiн бекiту туралы" 1999 жылғы 25 желтоқсандағы N 472 қаулысымен бекiтiлген Кредиттiк серiктестiктердiң қаржылық және реттеушi есебiн жасау және ұсыну ережесiне өзгерiс пен толықтыру енгiзу туралы
Қаулы Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі басқармасы 2000 жылғы 13 қазан N 387 Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2000 жылғы 18 желтоқсан N 1331 тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Басқарамасының 2002 жылғы 23 желтоқсандағы N 508 қаулысымен.
Банктiк операциялардың жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын ұйымдардың қызметiн реттейтiн нормативтiк құқықтық базаны жетiлдiру мақсатында Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкiнiң Басқармасы ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкi Басқармасының "Кредиттiк серiктестiктердiң қаржылық және реттеушi есебiн жасау және ұсыну ережесiн бекiту туралы" V991093_ 1999 жылғы 25 желтоқсандағы N 472 қаулысымен бекiтiлген Кредиттiк серiктестiктердiң қаржылық және реттеушi есебiн жасау және ұсыну ережесiне Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгiмен келiсiлген өзгерiс пен толықтыру бекiтiлсiн және Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде мемлекеттiк тiркеуден өткен күннен бастап он төрт күннен кейiн күшiне енгiзiлсiн.
2. Банктердi қадағалау департаментi (Мекiшев А.А.):
1) Заң департаментiмен (Шәрiпов С.Б.) бiрлесiп осы қаулыны және Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкi Басқармасының "Кредиттiк серiктестiктердiң қаржылық және реттеушi есебiн жасау және ұсыну ережесiн бекiту туралы" 1999 жылғы 25 желтоқсандағы N 472 қаулысымен бекiтiлген Кредиттiк серiктестiктердiң қаржылық және реттеушi есебiн жасау және ұсыну ережесiне өзгерiс пен толықтыруды Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде мемлекеттiк тiркеуден өткiзу шараларын қабылдасын;
2) Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде мемлекеттiк тiркеуден өткiзiлген күннен бастап екi апталық мерзiмде осы қаулыны және Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкi Басқармасының "Кредиттiк серiктестiктердiң қаржылық және реттеушi есебiн жасау және ұсыну ережесiн бекiту туралы" 1999 жылғы 25 желтоқсандағы N 472 қаулысымен бекiтiлген Кредиттiк серiктестiктердiң қаржылық және реттеушi есебiн жасау және ұсыну
ережесiне өзгерiс пен толықтыруды Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкiнiң аумақтық филиалдарына және кредиттiк серiктестiктерге жiберсiн.

3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя Председателя Национального Банка Республики Казахстан Жангельдина Е.Т.
Председатель
Национального Банка
Согласовано с                             Утверждены
Министерством финансов                  постановлением Правления
Республики Казахстан                      Национального Банка
23 ноября 2000 года                       Республики Казахстан
от 13 октября 2000 года
N 387
Изменение и дополнение
в Правила составления и представления
финансовой и регуляторной отчетности
кредитными товариществами,
утвержденные постановлением Правления
Национального Банка Республики Казахстан
от 25 декабря 1999 года N 472
1. В подпункте 1) пункта 6 слова "отчет о движении денег по форме N 3 (приложение N 3 к Правилам)" исключить;
2. Пункт 6 дополнить подпунктом третьим следующего содержания:
- "3) отчет о движении денег по форме N 3 (приложение N 3 к Правилам) представляется ежегодно".
Председатель
Национального Банка

3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкi Төрағасының орынбасары Е.Т. Жанкелдинге жүктелсiн.
Ұлттық Банк
Төрағасы
Қазақстан Республикасының                Қазақстан Республикасының
Қаржы министрлігімен                   Ұлттық Банкі басқармасының
Келісілген                            2000 жылғы 13 қазандағы
23 қараша 2000 жыл                             N 387 қаулысымен
БЕКIТIЛГЕН
Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкi Басқармасының
1999 жылғы 25 желтоқсандағы N 472 қаулысымен бекiтiлген
Кредиттiк серiктестiктердiң қаржылық және реттеушi
есебiн жасау және ұсыну ережесiне
өзгерiс пен толықтыру
1. - 6-тармақтың 1) тармақшасындағы "N 3 нысан бойынша ақша қозғалысы туралы есеп (Ережеге N 3 нысан)" деген сөздер алынып тасталсын;
2. 6-тармақ мынадай мазмұндағы үшiншi тармақшамен толықтырылсын:
- "3) "N 3 нысан бойынша ақша қозғалысы туралы есеп (Ережеге
N 3 нысан) жыл сайын берiлiп отырады".