О внесении дополнения в приказ МВД Республики Казахстан от 22 ноября 1999 года N 587 "Об утверждении Правил проведения государственного технического осмотра автотранспортных средств и прицепов к ним"
Приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 30 октября 2000 года N 571 Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 04.01.2001 г. за N 1349. Утратил силу приказом Министра внутренних дел Республики Казахстан от 8 июня 2006 года N 263
Сноска. Приказ Министра внутренних дел РК от 30 октября 2000 года N 571 утратил силу приказом Министра внутренних дел РК от 8 июня 2006 года N  263 .
В целях совершенствования проведения государственного технического осмотра автотранспортных средств и прицепов к ним приказываю:
1. Внести в приказ МВД Республики Казахстан от 22 ноября 1999 года N 587  V990990_  "Об утверждении Правил проведения государственного технического осмотра автотранспортных средств и прицепов к ним" следующее дополнение:
в Правилах проведения государственного технического осмотра автотранспортных средств и прицепов к ним в Республике Казахстан, утвержденных указанным приказом,
пункт 9 дополнить словами: "а также наименьший размер взимаемой платы за диагностирование технического состояния транспортных средств и прицепов перед техническим осмотром".
2. Приказ вступает в силу со дня государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Департаменту дорожной полиции МВД (Туксаитов К.Т.) обеспечить регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан в установленном порядке.
4. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на Вице-Министра генерал-майора полиции Отто И.
Министр внутренних дел
Республики Казахстан

"Автокөлiк құралдары мен оларға тiркемелердi мемлекеттiк техникалық байқауды жүргiзудiң тәртiбiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Iшкіісминiнiң 1999 жылғы 22 қарашадағы N 587 бұйрығына толықтырулар енгiзу туралы
Бұйрық Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі 2000 жылғы 30 қазан N 571. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2001 жылғы 4 қаңтар N 1349 тіркелді. Бұйрықтың күші жойылды - Ішкі істер министрінің 2006 жылғы 8 маусымдағы N 263 бұйрығымен.
Ескерту: Бұйрықтың күші жойылды - Ішкі істер министрінің 2006 жылғы 8 маусымдағы   N 263   бұйрығымен .
__________________________
Автокөлiк құралдары мен оларға тiркемелердi мемлекеттiк техникалық байқауды жүргiзудi жетiлдiру мақсатында  БҰЙЫРАМЫН
1. "Автокөлiк құралдары мен оларға тiркемелердi мемлекеттiк техникалық байқауды жүргiзудiң тәртiбiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Iшкіісминiнiң 1999 жылғы 22 қарашадағы N 587  бұйрығына  мынадай толықтырулар енгiзiлсiн:
көрсетiлген бұйрықпен бекiтiлген Қазақстан Республикасындағы автокөлiк құралдары мен оларға тiркемелердi мемлекеттiк техникалық байқауды жүргiзудiң тәртiбiнде,
9-тармақ мынадай сөздермен толықтырылсын: "сондай-ақ көлiк құралдары мен оларға тiркемелердi техникалық байқау алдындағы техникалық жағдайын диагностикалық үшiн алынатын ақының ең төменгi мөлшерi".
2. Бұйрық Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде мемлекеттiк тiркеуден өткен күннен бастап күшiне енедi.
3. Iшкіісминнiң Жол полициясы департаментi (Қ.Т. Тоқсаитов) осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде белгiленген тәртiппен тiркеудi қамтамасыз етсiн.
4. Осы бұйрықтардың орындалуын бақылау Iшкi iстер вице-министрi полиция генерал-майоры И.И. Оттоға жүктелсiн.
Қазақстан Республикасының
Ішкі істер министрі -
Ішкі әскерлер қолбасшысы
генерал-лейтенант