Об утверждении Детализированного Плана счетов бухгалтерского учета для составления Главной бухгалтерской книги банков второго уровня
Постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан от 24 августа 2000 года N 325. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 23.02.2001 г. за N 1402. Утратило силу - постановлением Правления Национального Банка РК от 30.07.2002г. № 274 ~V021972 .
В рамках дальнейшего обеспечения перехода банков второго уровня к международным стандартам бухгалтерского учета Правление Национального Банка Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить Детализированный План счетов бухгалтерского учета для составления Главной бухгалтерской книги банков второго уровня и ввести его по истечении 90 дней со дня государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
2. Департаменту бухгалтерского учета (Рахметова С.К.):
1) совместно с Юридическим департаментом (Шарипов С.Б.) принять меры к государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан настоящего постановления и Детализированного Плана счетов бухгалтерского учета для составления Главной бухгалтерской книги банков второго уровня;
2) в двухнедельный срок со дня государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан довести настоящее постановление и Детализированный План счетов бухгалтерского учета для составления Главной бухгалтерской книги банков второго уровня до сведения заинтересованных подразделений центрального аппарата, территориальных филиалов Национального Банка Республики Казахстан и банков второго уровня.
3. Банкам второго уровня привести структуру счетов Главной бухгалтерской книги в соответствие с требованиями Детализированного Плана счетов бухгалтерского учета для составления Главной бухгалтерской книги банков второго уровня.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя Председателя Национального Банка Республики Казахстан Абдулину Н.К.
Председатель
Национального Банка
УТВЕРЖДЕН
постановлением Правления Национального Банка Республики Казахстан от 24 августа 2000 г. N 325
Детализированный План счетов
бухгалтерского учета для составления
Главной бухгалтерской книги банков второго уровня
Глава 1. Общие положения
1. Детализированный План счетов бухгалтерского учета для составления Главной бухгалтерской книги банков второго уровня (далее - Детализированный План счетов) предназначен для отражения операций, совершаемых банками второго уровня (далее по тексту - банки), на счетах Главной бухгалтерской книги и представляет собой схему группировки финансово-хозяйственных операций банков в бухгалтерском учете.

Екінші деңгейдегі банктердің Бас бухгалтерлік кітабын жасауға арналған Бухгалтерлік есептің толық есепшот жоспарын бекіту туралы
Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Басқармасының қаулысы 2000 жылғы 24 тамыз N 325 Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2001 жылғы 23 ақпанда тіркелді. Тіркеу N 1402 Күші жойылды - ҚР Ұлттық Банкі Басқармасының 2002 жылғы 30 шілдедегі N 274 ~V021972 қаулысымен.
Екінші деңгейдегі банктердің халықаралық бухгалтерлік есеп стандарттарына көшуін алдағы уақытта қамтамасыз ету шеңберінде Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің Басқармасы қаулы етеді:
1. Екінші деңгейдегі банктердің Бас бухгалтерлік кітабын жасауға арналған Бухгалтерлік есептің толық есепшот жоспары бекітілсін және Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап 90 күн өткен соң енгізілсін.
2. Бухгалтерлік есеп департаменті (Рахметова С.К.):
1) Заң департаментімен (Шәріпов С.Б.) бірлесіп осы қаулыны және Екінші деңгейдегі банктердің Бас бухгалтерлік кітабын жасауға арналған Бухгалтерлік есептің толық есепшот жоспарын Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуден өткізу шараларын қабылдасын;
2) Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуден өткізілген күннен бастап екі апталық мерзімде осы қаулыны және Екінші деңгейдегі банктердің Бас бухгалтерлік кітабын жасауға арналған Бухгалтерлік есептің толық есепшот жоспарын Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің орталық аппаратының мүдделі бөлімшелеріне, аумақтық филиалдарына және екінші деңгейдегі банктерге жіберсін.
3. Екінші деңгейдегі банктер Бас бухгалтерлік кітап есепшотының құрылымын Екінші деңгейдегі банктердің Бас бухгалтерлік кітабын жасауға арналған Бухгалтерлік есептің толық есепшот жоспарының талаптарына сәйкес келтіретін болсын.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Төрағасының орынбасары Н.Қ. Абдулинаға жүктелсiн.
Ұлттық Банк
Төрағасы
Қазақстан Республикасының
Ұлттық Банкі Басқармасының 2000 жылғы 24 тамыздағы N 325 қаулысымен БЕКІТІЛГЕН
Екінші деңгейдегі банктердің
Бас бухгалтерлік кітабын жасауға арналған
бухгалтерлік есептің толық есепшот жоспары
1-тарау. ЖАЛПЫ ЕРЕЖЕЛЕР
1. Екiншi деңгейдегi банктердiң Бас бухгалтерлiк кiтабын жасауға арналған бухгалтерлiк есептiң жан-жақты есепшот Жоспары (бұдан әрi - жан-жақты есепшот Жоспары) екiншi деңгейдегi банктер (бұдан әрi мәтiн бойынша - банктер) жасайтын операцияларды Бас бухгалтерлiк кiтаптың есепшоттарында көрсетуге арналған және банктердiң қаржы-шаруашылық операцияларын бухгалтерлiк есепте топтастыру кестесiн көрсетедi.

2. В настоящей главе представлена система кодировки счетов Главной бухгалтерской книги банков, составленная в соответствии с международной классификацией институциональных единиц (объектов экономики), методологические принципы которой определены в "Системе Национальных Счетов Организации Объединенных Наций" (1993 года) и "Руководстве по денежно-кредитной и финансовой статистике Международного Валютного Фонда".
3. Основные термины и понятия, используемые в Детализированном Плане счетов:
1) Главная бухгалтерская книга - информационная система банков, формируемая на основе суммарных записей из вспомогательных бухгалтерских журналов по синтетическим счетам банка, расположенным в соответствии с V001380_ Планом счетов бухгалтерского учета в банках второго уровня Республики Казахстан, утвержденного постановлением Правления Национального Банка Республики Казахстан N 419 от 15 ноября 2000 года (далее по тексту - План счетов).
2) Институциональная единица - хозяйственная единица (объект), которая(ый) в соответствии с действующим законодательством может владеть активами, принимать на себя обязательства и заниматься производственной и коммерческой деятельностью, совершать сделки с другими институциональными единицами.
3) Сектор экономики - это одно из подразделений экономики, которое включает в себя группу институциональных единиц, объединенных по основному виду их деятельности и юридической форме организации.
4) Резиденты:
физические лица, имеющие место жительства в Республике Казахстан, в том числе временно находящиеся за границей или находящиеся на государственной службе Республики Казахстан за ее пределами;
все юридические лица, созданные в соответствии с законодательством Республики Казахстан, с местом нахождения в Республике Казахстан, а также их филиалы и представительства с местом нахождения в Республике Казахстан и за ее пределами;
дипломатические, торговые и иные официальные представительства, находящиеся за пределами Республики Казахстан.
5) Нерезиденты - все юридические и физические лица в Республике Казахстан или за ее пределами, а также филиалы и представительства, не указанные в понятии "резиденты".
6) Органы государственного управления - институциональные единицы, обладающие законодательной, судебной или исполнительной властью, которая распространяется на другие институциональные единицы, расположенные на территории страны.
7) Финансовые организации - институциональные единицы, основной функцией которых является финансовое посредничество или вспомогательная финансовая деятельность, тесно связанная с финансовым посредничеством.

2. Осы тарауда банктердiң Бас бухгалтерлiк кiтабының есепшоттарына институционалдық бiрлiктердiң (экономика объектiлерi) халықаралық жiктемесiне сәйкес код беру жүйесi, "Бiрiккен Ұлттар Ұйымының Ұлттық Есепшоттары Жүйесiнде" (1993 жылғы) және "Халықаралық Валюта қорының ақша-кредиттiк және қаржылық статистика жөнiндегi нұсқаулығында" белгiленген методологиялық принциптер келтiрiлген.
3. Жан-жақты есепшот Жоспарында қолданылған негiзгi терминдер мен түсiнiктер:
1) Бас бухгалтерлiк кiтап - банктердiң ақпарат жүйесi, ол банктiң синтетикалық есепшоттары бойынша бухгалтерлiк қосалқы журналдардан Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкi Басқармасының 2000 жылғы 15 қарашадағы N 419 V001380_ қаулысымен бекiтiлген Қазақстан Республикасының екiншi деңгейдегi банктерiндегi бухгалтерлiк есепке алу есепшоттарының жоспарына сәйкес жасалған жиынтық жазбалар негiзiнде қалыптастырылады (бұдан әрi мәтiн бойынша - Есепшот жоспары).
2) Институционалды бiрлiк - шаруашылық бiрлiк (объект), қолданылып жүрген заңдарға сәйкес активтерге иелiк етедi, өзiне мiндеттемелер қабылдайды және өзiне өндiрiстiк және коммерциялық қызметпен шұғылданады, басқа институционалды бiрлiктермен мәмiлелер жасаса алады.
3) Экономика секторы - бұл өзiне негiзгi қызмет түрi бойынша бiрiктiрiлген институционалды бiрлiктер тобын бiрiктiретiн және заңды ұйым нысанындағы экономика бөлiмшелерiнiң бiрi.
4) Резиденттер:
Қазақстан Республикасында мекен-жайы бар, сонымен қатар уақытша шет елде тұратын немесе Қазақстан Республикасының мемлекеттiк қызметiнде одан тыс жерлерде жүрген жеке тұлғалар;
Қазақстан Республикасында мекен-жайы бар Қазақстан Республикасының заңдарына сәйкес құрылған барлық заңды тұлғалар, сондай-ақ олардың Қазақстан Республикасында және одан тыс жерлерде мекен-жайы бар филиалдары мен өкiлдiктерi;
Қазақстан Республикасынан тыс жерлердегi дипломатиялық, сауда-саттық және өзге де ресми өкiлдiктер.
5) Резидент еместер - Қазақстан Республикасындағы немесе одан тыс жерлердегi барлық заңды және жеке тұлғалар, сондай-ақ "резиденттер" түсiнiгiнде көрсетiлмеген филиалдар мен өкiлдiктер.
6) Мемлекеттiк басқару органдары - елдiң аумағында орналасқан, басқа институционалды бiрлiктерге қолданылатын заңдық, соттық немесе атқарушы билiгi бар институционалды бiрлiктер.
7) Қаржы ұйымдары - негiзгi қызметi қаржы делдалдығы немесе қаржы делдалдығымен тығыз байланысты қосалқы қаржы делдалдығы болып табылатын институционалды бiрлiктер.

8) Нефинансовые организации - институциональные единицы, основным видом деятельности которых является производство рыночных товаров и нефинансовых услуг.
9) Некоммерческие организации, обслуживающие домашние хозяйства - институциональные единицы, производящие товары или услуги, но не приносящие прибыли или иных финансовых благ институциональным единицам, контролирующим такие организации.
10) Домашние хозяйства - институциональные единицы, состоящие из физических лиц, а также из небольших групп физических лиц, проживающих совместно, объединяющих (полностью или частично) свои доходы и имущество, и совместно потребляющие определенные виды товаров и услуг (жилье,
продукты питания и другое).
4. Институциональные единицы, составляющие экономику в целом,
группируются в следующие пять взаимоисключающих институциональных
секторов, которые использованы при кодировке счетов Главной бухгалтерской
книги:
1) сектор органов государственного управления;
2) сектор финансовых организаций;
3) сектор нефинансовых организаций;
4) сектор некоммерческих организаций, обслуживающих домашние
хозяйства;
5) сектор домашних хозяйств.
5. Сектор органов государственного управления включает в себя
следующие подсектора:
1) центральное правительство (далее по тексту - Правительство
Республики Казахстан) - код "1";
2) региональные и местные органы управления (далее по тексту -
местные органы власти) - код "2".
Код "1" означает министерства, ведомства и агентства, финансируемые из средств республиканского бюджета, научно-исследовательские институты, институциональные единицы - агенты Правительства Республики Казахстан, фонды, контролируемые органами государственного управления и финансируемые из средств республиканского бюджета, а также другие организации, находящиеся под контролем государства, выполняющие функции, свойственные государственным органам и не занимающиеся рыночным производством.
Код "2" означает институциональные единицы, осуществляющие функции управления на уровне области, города и района и организации, финансируемые из средств региональных (местных) бюджетов.
6. Сектор финансовых организаций включает в себя следующие подсектора:
1) центральный банк (далее по тексту - Национальный Банк Республики Казахстан) - код "3";
2) другие депозитные организации (далее по тексту - банки) - код "4";
3) другие финансовые организации (далее по тексту - организации, осуществляющие отдельные виды банковских операций) - код "5".
Код "3" означает институциональную единицу, которая осуществляет контроль над ключевыми аспектами финансовой системы и проводит такую деятельность, как эмиссия национальной валюты, управление международными резервами, надзор за деятельностью финансовых организаций.
Код "4" означает институциональные единицы, основным видом деятельности которых является финансовое посредничество и обязательства которых имеют форму депозитов или их аналогов (близких заменителей депозитов, которые включаются в национальное определение широких денег) независимо, являются ли они банками или нет. К данной группе также относятся кредитные товарищества.
Код "5" означает все остальные институциональные единицы данного сектора, которые осуществляют различные посреднические или вспомогательные финансовые услуги, или деятельность которых тесно связана с финансовым посредничеством, но сами они не выполняют функции посредников. В эту группу относятся страховые (перестраховочные) организации, негосударственные накопительные пенсионные фонды, ломбарды, инвестиционные фонды и организации, осуществляющие отдельные виды банковских операций, и другие финансовые организации за исключением организаций, которые находятся под контролем государства и/или занимаются общественной либо благотворительной деятельностью.

8) Қаржылық емес ұйымдар - қызметiнiң негiзгi түрi рыноктық тауарлар өндiру мен қаржылық емес қызмет болып табылатын институционалды бiрлiктер.
9) Үй шаруашылығына қызмет көрсететiн коммерциялық емес ұйымдар - тауар өндiретiн немесе қызмет көрсететiн, бiрақ мұндай ұйымдарға бақылау жасайтын институционалды бiрлiктерге пайда немесе өзге де қаржылық үлес әкелмейтiн институционалды бiрлiктер.
10) Үй шаруашылықтары - жеке тұлғалардан, сондай-ақ жеке тұлғалардың бiрге тұратын шағын топтарынан құралған, өз табыстары мен мүлкiн бiрiктiретiн (толық немесе iшiнара) және тауарлар мен қызметтердiң белгiлi бiр түрлерiн (тұрғын үй, тамақ өнiмдерiн және басқаларды) бiрлесiп
тұтынатын институционалды бiрлiктер.
4. Тұтас экономиканы құрайтын институционалды бiрлiктер Бас
бухгалтерлiк кiтаптың есепшоттарына код беру үшiн қолданылған бiрiн-бiрi
жоққа шығаратын мынадай бес институционалды секторға топтастырылады:
1) мемлекеттiк басқару органдары секторы;
2) қаржы ұйымдары секторы;
3) қаржылық емес ұйымдар секторы;
4) үй шаруашылықтарына қызмет көрсететiн коммерциялық емес ұйымдар
секторы;
5) үй шаруашылығы секторы.
5. Мемлекеттiк басқару органы секторына мынадай шағын секторлар
кiредi:
1) орталық Үкiмет (бұдан әрi мәтiн бойынша - Қазақстан
Республикасының Үкiметi) - коды "1";
2) аймақтық және жергiлiктi басқару органдары (бұдан әрi мәтiн
бойынша - жергiлiктi билiк органдары) - коды "2";
"1" коды республикалық бюджет қаражатынан қаржыландырылатын министрлiктердi, ведомстволарды және агенттiктердi, ғылыми-зерттеу институттарын, институционалды бiрлiктердi - Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң агенттерiн, мемлекеттiк басқару органдары бақылайтын және республикалық бюджет қаражатынан қаржыландырылатын қорларды, сондай-ақ мемлекеттiң бақылауындағы, мемлекеттiк органдарға тиесiлi қызметтердi орындайтын және рыноктық өндiрiспен шұғылданбайтын басқа да ұйымдарды бiлдiредi.
"2" коды облыс, қала және аудан деңгейiнде басқару функцияларын жүзеге асыратын институционалды бiрлiктердi және аймақтық (жергiлiктi) бюджеттердiң қаражатынан қаржыландырылатын ұйымдарды бiлдiредi.
6. Қаржы ұйымдары секторына мынадай шағын секторлар кiредi:
1) орталық банк (бұдан әрi мәтiн бойынша - Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкi) - коды "3";
2) басқа депозиттiк ұйымдар (бұдан әрi мәтiн бойынша - банктер) - коды "4";
3) басқа қаржылық ұйымдар (бұдан әрi мәтiн бойынша - банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын ұйымдар) - коды "5".
"3" коды қаржы жүйесiнiң шешушi аспектiлерiне бақылау жасайтын және ұлттық валюта эмиссиясы, халықаралық резервтердi басқару, қаржылық ұйымдардың қызметiн қадағалау сияқты қызметтер жүргiзетiн институционалды бiрлiктердi бiлдiредi.
"4" коды олардың банк екендiгiне немесе банк еместiгiне қарамастан, қызметiнiң негiзгi түрлерi қаржы делдалдығы болып табылатын және мiндеттемелерi депозит немесе сондай нысандағы (қолданыстағы ақшаның ұлттық анықтамасына жататын, депозиттердiң жуық алмастырғыштары) институционалды бiрлiктердi бiлдiредi.
"5" коды осы сектордағы түрлi делдалдық немесе қосалқы қаржылық қызметті жүзеге асыратын немесе қызметтері қаржылық делдалдықпен тығыз байланысты, бiрақ өздерi делдалдық қызмет атқармайтын барлық қалған институционалды бiрлiктердi бiлдiредi. Бұл топқа сақтандыру (қайта сақтандыру) ұйымдары, мемлекеттiк емес жинақтаушы зейнетақы қорлары, ломбардтар, инвестициялық қорлар мен банктiк операциялардың жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын ұйымдар және мемлекеттiң бақылауындағы және/немесе қоғамдық не қайрымдылық қызметпен айналысатын ұйымдарды қоспағанда, басқа да қаржылық ұйымдар жатқызылады.

7. Сектор нефинансовых организаций включает в себя следующие подсектора:
1) государственные нефинансовые организации - код "6";
2) негосударственные нефинансовые организации - код "7".
Код "6" означает институциональные единицы, занимающиеся рыночным производством и контролируемые органами государственного управления.
Код "7" означает институциональные единицы, занимающиеся рыночным производством и неконтролируемые органами государственного управления.
8. Сектор некоммерческих организаций, обслуживающих домашние хозяйства - код "8" включает в себя институциональные единицы, которые:
1) создаются ассоциациями лиц с тем, чтобы обеспечивать товарами или услугами самих членов этих ассоциаций. Такие услуги обычно предоставляются бесплатно или финансируются за счет регулярных членских взносов. К ним относят политические партии, профсоюзы, мечети, церкви (храмы) и религиозные общества, общественные, культурные, развлекательные и спортивные клубы и другие;
2) основным видом деятельности которых является оказание благотворительной помощи. К ним относятся благотворительные организации и агентства по оказанию помощи пострадавшим или нуждающимся, которые создаются в благотворительных целях для обслуживания интересов членов общества. Данные некоммерческие организации, обслуживающие домашние хозяйства, занимаются на нерыночной основе предоставлением товаров или услуг нуждающимся в них домашним хозяйствам. Средства таких некоммерческих организаций, обслуживающих домашние хозяйства, образуются за счет пожертвований в денежной или натуральной форме, поступающих от общественности, органов государственного управления и трансфертов от нерезидентов (например, Общественный фонд по поддержке малообеспеченных граждан, Детский фонд "Бобек").
9. Сектор домашних хозяйств - код "9", означает институциональные единицы, состоящие из физических лиц, а также из небольших групп физических лиц (семьи), проживающих совместно, объединяющих (полностью или частично) свои доходы и имущество, и совместно потребляющие определенные виды товаров и услуг (жилье, продукты питания и другое). В эту группу также следует отнести физические лица, занимающиеся предпринимательской
деятельностью без образования юридического лица.
10. Для кодировки счетов Главной бухгалтерской книги используют
следующие виды валют:
1) казахстанский тенге - национальная валюта Республики Казахстан
(далее по тексту - тенге) - код "1";
2) свободно конвертируемая валюта (далее по тексту - СКВ) - код "2";
3) другие виды валют (далее по тексту - ДВВ) - код "3".
К группе "Свободно конвертируемая валюта" относят следующие
иностранные валюты:
--------------------------------------------------------------------------
N !Наименование валюты                        !  Код валюты в буквенном
!                                           !           выражении
---------------------------------------------------------------------------
Австралийский доллар                             AUD
Австрийский шиллинг                              ATS
Английский фунт стерлингов                       GBP
Бельгийский франк                                BEF
Нидерландский гульден                            NLG
Датская крона                                    DKK
ЕВРО                                             EUR
Испанская песета                                 ESP
Ирландский фунт                                  IEP
Итальянская лира                                 ITL
Канадский доллар                                 CAD
Кувейтский динар                                 KWD
Ливанский фунт                                   LBP
Люксембургский франк                             LUF
Немецкая марка                                   DEM
Норвежская крона                                 NOK
Португальский эскудо                             PTE
Сингапурский доллар                              SGD
Доллар США                                       USD
Французский франк                                FRF
Шведская крона                                   SEK
Швейцарский франк                                CHF
Японская йена                                    JPY
Финляндская марка                                FIM
--------------------------------------------------------------------------
К группе "Другие виды валют" относятся иностранные валюты, не
являющиеся национальной валютой Республики Казахстан и не входящие в
группу СКВ.

7. Қаржылық емес ұйымдар секторына мынадай шағын секторлар кiредi:
1) мемлекеттiк қаржылық емес ұйымдар - "6" коды;
2) мемлекеттiк емес қаржылық емес ұйымдар - "7" коды;
"6" коды рыноктық өндiрiспен айналысатын және мемлекеттiк басқару органдарының бақылауындағы институционалды бiрлiктердi бiлдiредi.
"7" коды рыноктық өндiрiспен айналысатын және мемлекеттiк басқару органдары бақыламайтын институционалды бiрлiктердi бiлдiредi.
8. Yй шаруашылықтарына қызмет көрсететiн коммерциялық емес ұйымдар секторына - "8" кодына мынадай институционалды бiрлiктер кiредi:
1) осы қауымдастық мүшелерiнiң өздерiн тауарлармен немесе қызметтермен қамтамасыз ету үшiн тұлғалар ассоциациясынан құрылады. Мұндай қызметтер әдетте тегiн көрсетiледi немесе тұрақты мүшелiк жарналар есебiнен қаржыландырылады. Бұларға саяси партиялар, кәсiподақтар, мешiттер, шiркеулер (храмдар) және дiни қоғамдар, қоғамдық, мәдени, ойын-сауық және спорттық клубтар мен тағы басқалар жатқызылады.
2) олардың негiзгi қызмет түрi қайырымдылық көмегiн көрсету болып табылады. Бұларға қайырымдылық ұйымдары мен қоғам мүшелерiнiң мүддесiне қызмет көрсету үшiн қайырымдылық мақсатында құрылатын зардап шеккендер мен мұқтаж адамдарға көмек көрсету жөнiндегi агенттiк жатқызылады. Үй шаруашылықтарына қызмет көрсететiн осы коммерциялық емес ұйымдар рыноктық емес негiзде үй шаруашылығында қажет етушiлерге тауар ұсыну немесе қызмет көрсетумен айналысады. Үй шаруашылықтарына қызмет көрсететiн мұндай коммерциялық емес ұйымдардың қаражаты жұртшылықтан, мемлекеттiк басқару органдарынан түсетiн ақшалай немесе заттай нысанда түсетiн қайырмалдықтар мен резидент еместердiң трансферттерi (мысалы, Табысы аз азаматтарға қолдау көрсету жөнiндегi қоғамдық қоры, "Бөбек" балалар қоры) есебiнен пайда болады.
9. Үй шаруашылығы секторы - "9" коды жеке адамдардан, сондай-ақ бiрге тұратын, өз кiрiстерi мен мүлкiн бiрiктiретiн (толық немесе iшiнара) және тауар мен қызметтiң (тұрғын үй, тамақ өнiмдерi және басқалар) белгiлi бiр түрлерiн бiрлесiп пайдаланатын жеке адамдардың шағын топтарынан (отбасы) тұратын институционалды бiрлiктердi бiлдiредi. Бұл топқа сондай-ақ заңды тұлға құрмастан кәсiпкерлiк қызметпен айналысатын жеке тұлғалар да жатады.
10. Бас бухгалтерлiк кiтаптың есепшоттарына код беру үшiн мынадай
валюта түрлерi пайдаланылады:
1) Қазақстандық теңге - Қазақстан Республикасының ұлттық валютасы
(бұдан әрi мәтiн бойынша - теңге) - "1" коды;
2) Еркiн айналыстағы валюта (бұдан әрi мәтiн бойынша - ЕАВ) - "2"
коды;
3) Валютаның басқа түрлерi (бұдан әрi мәтiн бойынша - ВБТ) - "3" коды.
"Еркiн айналыстағы валюта" тобына мынадай шетелдiк валюталар
жатқызылады:
__________________________________________________________________________
N   Валюта атауы                         Әрiппен таңбаланған
валюта коды
__________________________________________________________________________
Австралия доллары                           AUD
Австрия шиллингi                            ATS
Ағылшын фунт стерлингi                      GBP
Бельгия   франкi                            BEF
Нидерландия гульденi                        NLG
Дат кронасы                                 DKK
ЕУРО                                        EUR
Испания песетi                              ESP
Ирландия фунты                              IER
Италия лирi                                 ITL
Канада доллары                              CAD
Кувейт динары                               KWD
Ливан фунты                                 LBP
Люксембург франкi                           LUF
Немiс маркасы                               DEM
Норвегия кронасы                            NOK
Португаль эскудосы                          PTE
Сингапур доллары                            SGD
АҚШ доллары                                 USD
Француз франкі                              FRF
Швед кронасы                                SEK
Швейцария франкі                            CHF
Жапония иені                                JPY
Финляндия маркасы                           FIM
"Валютаның басқа түрлерi" тобына Қазақстан Республикасының ұлттық
валютасы болып табылмайтын және ЕАВ тобына кiрмейтiн шетелдiк валюталар
жатады.

11. Структура счетов Главной бухгалтерской книги представляет собой
систему цифровых символов и выглядит следующим образом:
АААА Х У Z,  где
---------------------------------------------------------------------------
Позиции  !               Назначение позиций б/счетов
б/счетов !
---------------------------------------------------------------------------
АААА      - номер балансового     1,2,3,4  Означают счет Плана счетов
счета;                цифры
Х         - обозначение признака  5
резидентства;         цифра    Означает признак
резидентства, где
"1" - резидент Республики
Казахстан,
"2" - нерезидент Республики
Казахстан
У         - обозначение категории 6
сектора экономики;    цифра    Означает категорию сектора
(подсектора) экономики, где
"1" Центральное Правительство;
"2" Региональные и местные
органы управления;
"3" Центральные (национальные)
банки;
"4" Другие депозитные
организации;
"5" Другие финансовые
организации;
"6" Государственные
нефинансовые организации;
"7" Негосударственные
нефинансовые организации;
"8" Некоммерческие организации,
обслуживающие домашние
хозяйства;
"9" Домашние хозяйства
Z         - обозначение вида      7
валюты                цифра    Означает код валюты, где
"1" - тенге,
"2" - СКВ,
"3" - ДВВ.
---------------------------------------------------------------------------
12. Структура счета Главной бухгалтерской книги содержит минимальный (обязательный) уровень детализации. Банки вправе самостоятельно ввести дополнительные позиции и более подробно детализировать тот или иной признак. Например, при необходимости ведения Главной бухгалтерской книги отдельно по каждому виду иностранной валюты, банк вправе в структуре счета предусмотреть дополнительные позиции в разрезе соответствующих цифровых (буквенных) обозначений иностранных валют, используемых в международной практике.
13. Нулевое обозначение в позициях 5, 6 и 7 счета Главной
бухгалтерской книги означает право банков самостоятельно производить, при
необходимости, детализацию существующих позиций. Например, в структуре
счета Главной бухгалтерской книги не предусмотрена детализация
нерезидентов в разрезе секторов (подсекторов) экономики. При
необходимости, банк вправе самостоятельно произвести детализацию
нерезидентов, используя соответствующие категории секторов (подсекторов)
экономики.
14. По счетам Главной бухгалтерской книги 1456000, 2302000, 4456000,
5302000, предназначенным для учета операций "РЕПО" и "Обратное РЕПО",
следует отражать в разрезе лиц, с которыми банком заключены указанные
сделки.

11. Бас бухгалтерлiк кiтап есепшоттарының құрылымы сандық символдар
жүйесiн бiлдiредi және былайша жазылады:
АААА Х У Z, мұндағы
___________________________________________________________________________
Б/
есеп.
шоттар                  Б/есепшоттар позициясын белгiлеу
пози.
циясы
___________________________________________________________________________
АААА   -баланстық есепшот   1,2,3,4  Есепшот жоспарларының есебiн бiлдiредi
нөмiрі               сандары
__________________________________________________________________________
Х     -резиденттiк белгi.     5     "1" - Қазақстан Республикасының
сін таңбалау           саны   резидентi,
"2" - Қазақстан Республикасының
резидент емесi болғанда, резиденттік
белгісін білдіреді
_________________________________________________________________________
У     -экономика секторының   6     "1" Орталық Үкімет;
санатын белгілеу       саны   "2" Аймақтық және жергілікті басқару
органдары;
"3" Орталық (ұлттық) банктер;
"4" Басқа депозиттiк ұйымдар;
"5" Басқа қаржы ұйымдары;
"6" Мемлекеттiк қаржылық емес ұйымдар;
"7" Мемлекеттiк емес қаржылық емес
ұйымдар;
"8" Үй шаруашылығына қызмет көрсететін
коммерциялық емес ұйымдар;
"9" Үй шаруашылығы болғанда,
экономика секторының (шағын
секторының) санатын бiлдiредi.
Z     -валюта түрiн белгiлеу  7     "1" - теңге
саны   "1" - ЕАВ,
"1" - ВБТ
болғанда валюта кодын бiлдiредi.
___________________________________________________________________________
12. Бас бухгалтерлiк кiтап есепшотының құрылымы ең төменгi (мiндеттi) жан-жақты деңгейде болуы керек. Банктердiң дербес қосымша позициялар енгiзуге және кез келген бiр белгiнi неғұрлым нақты талдауға құқығы бар. Мысалы, Бас бухгалтерлiк кiтапты жүргiзу қажет болған жағдайда банк есепшот құрылымында әрбiр шетелдiк валюта түрi бойынша халықаралық тәжiрибеде қолданылып жүрген шетел валютасын тиiстi сандық (әрiптiк) белгiлеуге қатысты қосымша позицияларды көздеуге құқылы.
13. Бас бухгалтерлiк кiтап есепшотының 5, 6 және 7 позицияларындағы нөлдiк белгiлеу банктердiң қажет болған жағдайда бар позицияларға жан-жақты нақтылауды дербес жүргiзуiне құқылы екендiгiн бiлдiредi. Мысалы, Бас бухгалтерлiк кiтап есепшотының құрылымында экономика секторлары (шағын секторлары) бөлiгiнде резидент еместердi жан-жақты нақтылау көзделмеген болса. Банк, қажет болған жағдайда, экономика секторларының (шағын секторларының) тиiстi санаттарын пайдалана отырып, резидент еместерге дербес жан-жақты нақтылау жүргiзуге құқылы.
14. Бас бухгалтерлiк кiтаптың "РЕПО" және "Керi РЕПО" операцияларын
есепке алуға арналған 1456000, 2302000, 4456000, 5302000 баланстық
есепшоттары бойынша банкпен аталған мәмiлелердi жасасқан тұлға бөлiгiнде
көрсету керек.

15. Инструменты, выраженные в тенге, с фиксацией валютного
эквивалента, отражаются на счетах Главной бухгалтерской книги как операции
в иностранной валюте.
16. В детализированном Плане счетов принята следующая классификация
активов и обязательств по срокам:
1) краткосрочные - до одного года;
2) среднесрочные - от одного года до трех лет;
3) долгосрочные - свыше трех лет.
Глава 2. Детализированный План счетов бухгалтерского
учета для составления Главной бухгалтерской книги банков
второго уровня
<*>
Сноска. Глава 2 - с дополнениями, внесенными постановлением Правления
Национального Банка РК от 9 апреля 2001 года N 91
V011468_
.
---------------------------------------------------------------------------
Структура !                        Наименование
б/счета,  !
----------!
1-4 !5!6!7!
---------------------------------------------------------------------------
1000       Наличные деньги банка
1001 0 0 0   Наличность в кассе
1001 1 3 1     Наличность в кассе в тенге
1001 2 3 2     Наличность в кассе в СКВ
1001 2 3 3     Наличность в кассе в ДВВ
1002 0 0 0   Банкноты и монеты в пути
1002 1 3 1     Банкноты и монеты в пути в тенге
1002 2 3 2     Банкноты и монеты в пути в СКВ
1002 2 3 3     Банкноты и монеты в пути в ДВВ
1003 0 0 0   Наличность в обменных пунктах
1003 1 3 1     Наличность в обменных пунктах в тенге
1003 2 3 2     Наличность в обменных пунктах в СКВ
1003 2 3 3     Наличность в обменных пунктах в ДВВ
1004 1 0 2   Аффинированные драгоценные металлы
1005 0 0 0   Наличность в банкоматах
1005 1 3 1     Наличность в банкоматах в тенге
1005 2 3 2     Наличность в банкоматах в СКВ
1005 2 3 3     Наличность в банкоматах в ДВВ
1006 1 0 2   Аффинированные драгоценные металлы в пути
1050       Корреспондентские счета банка
1051 0 0 0   Корреспондентский счет банка в Национальном Банке Республики
Казахстан
1051 1 3 1     Корреспондентский счет банка в тенге в Национальном Банке
Республики Казахстан
1051 1 3 2     Корреспондентский счет банка в СКВ в Национальном Банке
Республики Казахстан
1051 1 3 3     Корреспондентский счет банка в ДВВ в Национальном Банке
Республики Казахстан
1052 0 0 0   Корреспондентские счета банка в других банках
1052 1 4 1     Корреспондентские счета банка в тенге в банках-резидентах
1052 1 4 2     Корреспондентские счета банка в СКВ в банках-резидентах
1052 1 4 3     Корреспондентские счета банка в ДВВ в банках-резидентах

15. Валюталық баламаны белгiлей отырып, теңгемен жазылған құралдар
Бас бухгалтерлiк кiтаптың есепшоттарында шетелдiк валютамен жасалған
операциялар ретiнде көрсетiледi.
16. Жан-жақты есепшот Жоспарында активтер мен мiндеттемелердi мерзiмi
бойынша былайша жiктеу қабылданған:
1) қысқа мерзiмдi - бiр жылға дейiн;
2) орта мерзiмдi - бiр жылдан үш жылға дейiн;
3) ұзақ мерзiмдi - үш жылдан артық.
2-тарау. Екінші деңгейдегі банктердің
Бас бухгалтерлік кітабын жасауға арналған
бухгалтерлік есептің толық есепшот жоспары
Ескерту. Жоспар толықтырылды - ҚР Ұлттық Банкі басқармасының
2001.04.09. N 91 қаулысымен.
V011468_
_________________________________________________________________________
Б/есепшоттың
құрылымы,                     Атауы
позициялары.
мен қоса
____________
1-4  5 6 7
____________
А   Б В Г
__________________________________________________________________________
1000    Банктегі қолма-қол ақша
1001 0 0 0  Кассадағы қолма-қол ақша
1001 1 3 1   Кассадағы қолма-қол ақша, теңгемен
1001 2 3 2   Кассадағы қолма-қол ақша, ЕАВ-мен
1001 2 3 3   Кассадағы қолма-қол ақша, ВБТ-мен
1002 0 0 0  Жолдағы банкноттар және металл ақша
1002 1 3 1   Жолдағы банкноттар және металл ақша, теңгемен
1002 2 3 2   Жолдағы банкноттар және металл ақша, ЕАВ-мен
1002 2 3 3   Жолдағы банкноттар және металл ақша, ВБТ-мен
1003 0 0 0   Айырбастау пункттеріндегі қолма-қол ақша
1003 1 3 1  Айырбастау пункттеріндегі қолма-қол ақша, теңгемен
1003 2 3 2   Айырбастау пункттеріндегі қолма-қол ақша, ЕАВ-мен
1003 2 3 3   Айырбастау пункттеріндегі қолма-қол ақша, ВБТ-мен
1004 0 0 0  Тазартылған қымбат металдар
1005 0 0 0  Банкоматтардағы қолма-қол ақша
1005 1 3 1   Банкоматтардағы қолма-қол ақша, теңгемен
1005 2 3 2   Банкоматтардағы қолма-қол ақша, ЕАВ-мен
1005 2 3 3   Банкоматтардағы қолма-қол ақша, ВБТ-мен
1006 0 0 0  Жолдағы тазартылған қымбат металдар
1050    Банктің корреспонденттік есепшоттары
1051 0 0 0   Банктің Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкіндегі
корреспонденттік есепшоттары
1051 1 3 1   Банктің Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкіндегі теңгемен
корреспонденттік есепшоттары
1051 1 3 2   Банктің Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкіндегі ЕАВ-мен
корреспонденттік есепшоттары
1051 1 3 3   Банктің Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкіндегі ВБТ-мен
корреспонденттік есепшоттары
1052 0 0 0   Банктің басқа банктердегі корреспонденттік есепшоттары
1052 1 4 1   Банктің резидент банктердегі теңгемен корреспонденттік
есепшоттары
1052 1 4 2   Банктің резидент банктердегі ЕАВ-мен корреспонденттік
есепшоттары
1052 1 4 3   Банктің резидент банктердегі ВБТ-мен корреспонденттік
есепшоттары

1052 2 4 1     Корреспондентские счета банка в тенге в банках-нерезидентах
1052 2 4 2     Корреспондентские счета банка в СКВ в банках-нерезидентах
1052 2 4 3     Корреспондентские счета банка в ДВВ в банках-нерезидентах
1053 0 0 0   Блокированная задолженность по корреспондентским счетам банка
в других банках
1053 1 4 1     Блокированная задолженность по корреспондентским счетам
банка в тенге в банках-резидентах
1053 1 4 2     Блокированная задолженность по корреспондентским счетам
банка в СКВ в банках-резидентах
1053 1 4 3     Блокированная задолженность по корреспондентским счетам
банка в ДВВ в банках-резидентах
1053 2 4 1     Блокированная задолженность по корреспондентским счетам
банка в тенге в банках-нерезидентах
1053 2 4 2     Блокированная задолженность по корреспондентским счетам
банка в СКВ в банках-нерезидентах
1053 2 4 3     Блокированная задолженность по корреспондентским счетам
банка в ДВВ в банках-нерезидентах
1100       Требования банка к Национальному Банку Республики Казахстан
1101 0 0 0   Депозиты банка в Национальном Банке Республики Казахстан (на
одну ночь)
1101 1 3 1     Депозиты банка в тенге в Национальном Банке Республики
Казахстан (на одну ночь)
1101 1 3 2     Депозиты банка в СКВ в Национальном Банке Республики
Казахстан (на одну ночь)
1101 1 3 3     Депозиты банка в ДВВ в Национальном Банке Республики
Казахстан (на одну ночь)
1102 0 0 0   Срочные депозиты банка в Национальном Банке Республики
Казахстан
1102 1 3 1     Срочные депозиты банка в тенге в Национальном Банке
Республики Казахстан
1102 1 3 2     Срочные депозиты банка в СКВ в Национальном Банке
Республики Казахстан
1102 1 3 3     Срочные депозиты банка в ДВВ в Национальном Банке
Республики Казахстан
1103 0 0 0  Обязательные резервы банка в Национальном Банке Республики
Казахстан
1103 1 3 1     Обязательные резервы банка в тенге в Национальном Банке
Республики Казахстан
1103 1 3 2     Обязательные резервы банка в СКВ в Национальном Банке
Республики Казахстан
1103 1 3 3     Обязательные резервы банка в ДВВ в Национальном Банке
Республики Казахстан
1150       Казначейские обязательства и прочие высоколиквидные ценные
бумаги, приемлемые для рефинансирования Национальным Банком
Республики Казахстан
1151 0 0 0   Краткосрочные ноты Национального Банка Республики Казахстан
1151 1 3 1     Краткосрочные ноты Национального Банка Республики Казахстан
в тенге
1151 1 3 2     Краткосрочные ноты Национального Банка Республики Казахстан
в СКВ

1052 2 4 1   Банктің резидент емес банктердегі теңгемен корреспонденттік
есепшоттары
1052 2 4 2   Банктің резидент емес банктердегі ЕАВ-мен корреспонденттік
есепшоттары
1052 2 4 3   Банктің резидент емес банктердегі ВБТ-мен корреспонденттік
есепшоттары
1053 0 0 0   Банктің басқа банктердегі шек қойылған корреспонденттік
есепшоттары бойынша берешегі
1053 1 4 1   Банктің басқа банктердегі шек қойылған корреспонденттік
есепшоттары бойынша теңгемен берешегі
1053 1 4 2   Банктің басқа банктердегі шек қойылған корреспонденттік
есепшоттары бойынша ЕАВ-мен берешегі
1053 1 4 3   Банктің басқа банктердегі шек қойылған корреспонденттік
есепшоттары бойынша ВБТ-мен берешегі
1053 2 4 1   Банктің резидент емес банктердегі шек қойылған
корреспонденттік есепшоттары бойынша теңгемен берешегі
1053 2 4 2   Банктің резидент емес банктердегі шек қойылған
корреспонденттік есепшоттары бойынша ЕАВ-мен берешегі
1053 2 4 3   Банктің резидент емес банктердегі шек қойылған
корреспонденттік есепшоттары бойынша ВБТ-мен берешегі
1100    Банктің Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкіне талаптары
1101 0 0 0   Банктің Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкіндегі
депозиттері (бір түнге)
1101 1 3 1   Банктің Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкіндегі теңгемен
депозиттері (бір түнге)
1101 1 3 2   Банктің Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкіндегі ЕАВ-мен
депозиттері (бір түнге)
1101 1 3 3   Банктің Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкіндегі ВБТ-мен
депозиттері (бір түнге)
1102 0 0 0   Банктің Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкіндегі мерзімді
депозиттері
1102 1 3 1   Банктің Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкіндегі теңгемен
мерзімді депозиттері
1102 1 3 2   Банктің Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкіндегі ЕАВ-мен
мерзімді депозиттері
1102 1 3 3   Банктің Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкіндегі ВБТ-мен
мерзімді депозиттері
1103 0 0 0   Банктің Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкіндегі міндетті
резервтері
1103 1 3 1   Банктің Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкіндегі теңгемен
міндетті резервтері
1103 1 3 2   Банктің Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкіндегі ЕАВ-мен
міндетті резервтері
1103 1 3 3   Банктің Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкіндегі ВБТ-мен
міндетті резервтері
1150    Қазақстан Республикасы Ұлттық Банктің Қазақстан Республикасын
қайта қаржыландыруға жарайтын қазынашылық міндеттемелері және
басқа жоғары өтімді бағалы қағаздары
1151 0 0 0   Қазақстан Республикасы Ұлттық Банктің қысқа мерзімді ноттары
1151 1 3 1   Қазақстан Республикасы Ұлттық Банктің теңгемен қысқа мерзімді
ноттары
1151 1 3 2   Қазақстан Республикасы Ұлттық Банктің ЕАВ-мен қысқа мерзімді
ноттары

1152 0 0 0   Казначейские обязательства Министерства финансов Республики
Казахстан
1152 1 1 1     Казначейские обязательства Министерства финансов Республики
Казахстан в тенге
1152 1 1 2     Казначейские обязательства Министерства финансов Республики
Казахстан в СКВ
1153 0 0 0   Казначейские облигации Министерства финансов Республики
Казахстан
1153 1 1 1     Казначейские облигации Министерства финансов Республики
Казахстан в тенге
1153 1 1 2     Казначейские облигации Министерства финансов Республики
Казахстан в СКВ
1155 0 0 0  Прочие высоколиквидные ценные бумаги, приемлемые для
рефинансирования Национальным Банком Республики Казахстан
1155 1 1 1     Прочие высоколиквидные ценные бумаги Правительства
Республики Казахстан в тенге, приемлемые для
рефинансирования Национальным Банком Республики Казахстан
1155 1 1 2     Прочие высоколиквидные ценные бумаги Правительства
Республики Казахстан в СКВ, приемлемые для рефинансирования
Национальным Банком Республики Казахстан
1155 1 2 1     Прочие высоколиквидные ценные бумаги местных органов власти
в тенге, приемлемые для рефинансирования Национальным
Банком Республики Казахстан
1155 1 2 2     Прочие высоколиквидные ценные бумаги местных органов власти
в СКВ, приемлемые для рефинансирования Национальным Банком
Республики Казахстан
1155 2 0 2     Прочие высоколиквидные ценные бумаги нерезидентов в СКВ,
приемлемые для рефинансирования Национальным Банком
Республики Казахстан
1155 2 0 3     Прочие высоколиквидные ценные бумаги нерезидентов в ДВВ,
приемлемые для рефинансирования Национальным Банком
Республики Казахстан
1200       Ценные бумаги, предназначенные для продажи
1201 0 0 0   Ценные бумаги с фиксированным доходом, предназначенные для
продажи
1201 1 4 1     Ценные бумаги в тенге с фиксированным доходом,
предназначенные для продажи, выпущенные банками
1201 1 4 2     Ценные бумаги в СКВ с фиксированным доходом,
предназначенные для продажи, выпущенные банками
1201 1 4 3     Ценные бумаги в ДВВ с фиксированным доходом,
предназначенные для продажи, выпущенные банками
1201 1 5 1     Ценные бумаги в тенге с фиксированным доходом,
предназначенные для продажи, выпущенные организациями,
осуществляющими отдельные виды банковских операций
1201 1 5 2     Ценные бумаги в СКВ с фиксированным доходом,
предназначенные для продажи, выпущенные организациями,
осуществляющими отдельные виды банковских операций
1201 1 5 3     Ценные бумаги в ДВВ с фиксированным доходом,
предназначенные для продажи, выпущенные организациями,
осуществляющими отдельные виды банковских операций
1201 1 6 1     Ценные бумаги в тенге с фиксированным доходом,
предназначенные для продажи, выпущенные государственными
нефинансовыми организациями

1152 0 0 0   Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің қазынашылық
міндеттемелері
1152 1 1 1   Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің теңгемен
қазынашылық міндеттемелері
1152 1 1 2   Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің ЕАВ-мен
қазынашылық міндеттемелері
1153 0 0 0   Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің қазынашылық
облигациялары
1153 1 1 1   Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің теңгемен
қазынашылық облигациялары
1153 1 1 2   Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің ЕАВ-мен
қазынашылық облигациялары
1155 0 0 0  Қазақстан Республикасы Ұлттық Банктің Қазақстан Республикасын
қайта қаржыландыруға жарайтын басқа жоғары өтімді бағалы
қағаздары
1155 1 1 1   Қазақстан Республикасы Ұлттық Банктің Қазақстан Республикасын
қайта қаржыландыруға жарайтын Қазақстан Республикасы
Үкіметінің басқа теңгемен жоғары өтімді бағалы қағаздары
1155 1 1 2   Қазақстан Республикасы Ұлттық Банктің Қазақстан Республикасын
қайта қаржыландыруға жарайтын Қазақстан Республикасы
Үкіметінің басқа ЕАВ-мен жоғары өтімді бағалы қағаздары
1155 2 0 2   Қазақстан Республикасы Ұлттық Банктің Қазақстан Республикасын
қайта қаржыландыруға жарайтын резидент еместердің басқа
ЕАВ-мен жоғары өтімді бағалы қағаздары
1155 2 0 3   Қазақстан Республикасы Ұлттық Банктің Қазақстан Республикасын
қайта қаржыландыруға жарайтын резидент еместердің басқа
ВБТ-мен жоғары өтімді бағалы қағаздары
1200    Сатуға арналған бағалы қағаздар
1201 0 0 0  Кірісі белгіленген сатуға арналған бағалы қағаздар
1201 1 2 1   Жергілікті өкімет органдары теңгемен шығарған кірісі
белгіленген сатуға арналған бағалы қағаздары
1201 1 2 2   Жергілікті өкімет органдары ЕАВ-мен шығарған кірісі
белгіленген сатуға арналған бағалы қағаздары
1201 1 4 1   Банктер теңгемен шығарған кірісі белгіленген сатуға арналған
бағалы қағаздар
1201 1 4 2   Банктер ЕАВ-мен шығарған кірісі белгіленген сатуға арналған
бағалы қағаздар
1201 1 4 3   Банктер ВБТ-мен шығарған кірісі белгіленген сатуға арналған
бағалы қағаздар
1201 1 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдар теңгемен шығарған кірісі белгіленген сатуға арналған
бағалы қағаздар
1201 1 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдар ЕАВ-мен шығарған кірісі белгіленген сатуға арналған
бағалы қағаздар
1201 1 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдар ВБТ-мен шығарған кірісі белгіленген сатуға арналған
бағалы қағаздар
1201 1 6 1   Мемлекеттік қаржылық емес ұйымдар теңгемен шығарған кірісі
белгіленген сатуға арналған бағалы қағаздар

1201 1 6 2     Ценные бумаги в СКВ с фиксированным доходом,
предназначенные для продажи, выпущенные государственными
нефинансовыми организациями
1201 1 6 3     Ценные бумаги в ДВВ с фиксированным доходом,
предназначенные для продажи, выпущенные государственными
нефинансовыми организациями
1201 1 7 1     Ценные бумаги в тенге с фиксированным доходом,
предназначенные для продажи, выпущенные негосударственными
нефинансовыми организациями
1201 1 7 2     Ценные бумаги в СКВ с фиксированным доходом,
предназначенные для продажи, выпущенные негосударственными
нефинансовыми организациями
1201 1 7 3     Ценные бумаги в ДВВ с фиксированным доходом,
предназначенные для продажи, выпущенные негосударственными
нефинансовыми организациями
1201 2 0 2     Ценные бумаги в СКВ с фиксированным доходом,
предназначенные для продажи, выпущенные нерезидентами
1201 2 0 3     Ценные бумаги в ДВВ с фиксированным доходом,
предназначенные для продажи, выпущенные нерезидентами
1202 0 0 0   Ценные бумаги с нефиксированным доходом, предназначенные для
продажи
1202 1 4 1     Ценные бумаги в тенге с нефиксированным доходом,
предназначенные для продажи, выпущенные банками
1202 1 4 2     Ценные бумаги в СКВ с нефиксированным доходом,
предназначенные для продажи, выпущенные банками
1202 1 4 3     Ценные бумаги в ДВВ с нефиксированным доходом,
предназначенные для продажи, выпущенные банками
1202 1 5 1     Ценные бумаги в тенге с нефиксированным доходом,
предназначенные для продажи, выпущенные организациями,
осуществляющими отдельные виды банковских операций
1202 1 5 2     Ценные бумаги в СКВ с нефиксированным доходом,
предназначенные для продажи, выпущенные организациями,
осуществляющими отдельные виды банковских операций
1202 1 5 3     Ценные бумаги в ДВВ с нефиксированным доходом,
предназначенные для продажи, выпущенные организациями,
осуществляющими отдельные виды банковских операций
1202 1 6 1     Ценные бумаги в тенге с нефиксированным доходом,
предназначенные для продажи, выпущенные государственными
нефинансовыми организациями
1202 1 6 2     Ценные бумаги в СКВ с нефиксированным доходом,
предназначенные для продажи, выпущенные государственными
нефинансовыми организациями
1202 1 6 3     Ценные бумаги в ДВВ с нефиксированным доходом,
предназначенные для продажи, выпущенные государственными
нефинансовыми организациями
1202 1 7 1     Ценные бумаги в тенге с нефиксированным доходом,
предназначенные для продажи, выпущенные негосударственными
нефинансовыми организациями
1202 1 7 2     Ценные бумаги в СКВ с нефиксированным доходом,
предназначенные для продажи, выпущенные негосударственными
нефинансовыми организациями

1201 1 6 2   Мемлекеттік қаржылық емес ұйымдар ЕАВ-мен шығарған кірісі
белгіленген сатуға арналған бағалы қағаздар
1201 1 6 3   Мемлекеттік қаржылық емес ұйымдар ВБТ-мен шығарған кірісі
белгіленген сатуға арналған бағалы қағаздар
1201 1 7 1   Мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдар теңгемен шығарған
кірісі белгіленген сатуға арналған бағалы қағаздар
1201 1 7 2   Мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдар ЕАВ-мен шығарған
кірісі белгіленген сатуға арналған бағалы қағаздар
1201 1 7 3   Мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдар ВБТ-мен шығарған
кірісі белгіленген сатуға арналған бағалы қағаздар
1201 2 0 2   Резидент еместер ЕАВ-мен шығарған кірісі белгіленген сатуға
арналған бағалы қағаздар
1201 2 0 3   Резидент еместер ВБТ-мен шығарған кірісі белгіленген сатуға
арналған бағалы қағаздар
1202 0 0 0  Кірісі белгіленбеген сатуға арналған бағалы қағаздар
1202 1 2 1   Жергілікті өкімет органдары теңгемен шығарған кірісі
белгіленбеген сатуға арналған бағалы қағаздар
1202 1 2 2   Жергілікті өкімет органдары ЕАВ-мен шығарған кірісі
белгіленбеген сатуға арналған бағалы қағаздар
1202 1 4 1   Банктер теңгемен шығарған кірісі белгіленбеген сатуға
арналған бағалы қағаздар
1202 1 4 2   Банктер ЕАВ-мен шығарған кірісі белгіленбеген сатуға арналған
бағалы қағаздар
1202 1 4 3   Банктер ВБТ-мен шығарған кірісі белгіленбеген сатуға арналған
бағалы қағаздар
1202 1 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдар теңгемен шығарған кірісі белгіленбеген сатуға
арналған бағалы қағаздар
1202 1 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдар ЕАВ-мен шығарған кірісі белгіленбеген сатуға арналған
бағалы қағаздар
1202 1 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдар ВБТ-мен шығарған кірісі белгіленбеген сатуға арналған
бағалы қағаздар
1202 1 6 1   Мемлекеттік қаржылық емес ұйымдар теңгемен шығарған кірісі
белгіленбеген сатуға арналған бағалы қағаздар
1202 1 6 2   Мемлекеттік қаржылық емес ұйымдар ЕАВ-мен шығарған кірісі
белгіленбеген сатуға арналған бағалы қағаздар
1202 1 6 3   Мемлекеттік қаржылық емес ұйымдар ВБТ-мен шығарған кірісі
белгіленбеген сатуға арналған бағалы қағаздар
1202 1 7 1   Мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдар теңгемен шығарған
кірісі белгіленбеген сатуға арналған бағалы қағаздар
1202 1 7 2   Мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдар ЕАВ-мен шығарған
кірісі белгіленбеген сатуға арналған бағалы қағаздар

1202 1 7 3     Ценные бумаги в ДВВ с нефиксированным доходом,
предназначенные для продажи, выпущенные негосударственными
нефинансовыми организациями
1202 2 0 2     Ценные бумаги в СКВ с нефиксированным доходом,
предназначенные для продажи, выпущенные нерезидентами
1202 2 0 3     Ценные бумаги в ДВВ с нефиксированным доходом,
предназначенные для продажи, выпущенные нерезидентами
1250       Депозиты банка, размещенные в других банках
1251 0 0 0   Депозиты, размещенные в других банках (на одну ночь)
1251 1 4 1     Депозиты в тенге, размещенные в банках-резидентах (на одну
ночь)
1251 1 4 2     Депозиты в СКВ, размещенные в банках-резидентах (на одну
ночь)
1251 1 4 3     Депозиты в ДВВ, размещенные в банках-резидентах (на одну
ночь)
1251 2 4 1     Депозиты в тенге, размещенные в банках-нерезидентах (на
одну ночь)
1251 2 4 2     Депозиты в СКВ, размещенные в банках-нерезидентах (на одну
ночь)
1251 2 4 3     Депозиты в ДВВ, размещенные в банках-нерезидентах (на одну
ночь)
1252 0 0 0   Краткосрочные депозиты, размещенные в других банках (менее
одного месяца)
1252 1 4 1     Краткосрочные депозиты в тенге, размещенные в
банках-резидентах (менее одного месяца)
1252 1 4 2     Краткосрочные депозиты в СКВ, размещенные в
банках-резидентах (менее одного месяца)
1252 1 4 3     Краткосрочные депозиты в ДВВ, размещенные в
банках-резидентах (менее одного месяца)
1252 2 4 1     Краткосрочные депозиты в тенге, размещенные в
банках-нерезидентах (менее одного месяца)
1252 2 4 2     Краткосрочные депозиты в СКВ, размещенные в
банках-нерезидентах (менее одного месяца)
1252 2 4 3     Краткосрочные депозиты в ДВВ, размещенные в
банках-нерезидентах (менее одного месяца)
1253 0 0 0   Краткосрочные депозиты, размещенные в других банках (менее
одного года)
1253 1 4 1     Краткосрочные депозиты в тенге, размещенные в
банках-резидентах (менее одного года)
1253 1 4 2     Краткосрочные депозиты в СКВ, размещенные в
банках-резидентах (менее одного года)
1253 1 4 3     Краткосрочные депозиты в ДВВ, размещенные в
банках-резидентах (менее одного года)
1253 2 4 1     Краткосрочные депозиты в тенге, размещенные в
банках-нерезидентах (менее одного года)
1253 2 4 2     Краткосрочные депозиты в СКВ, размещенные в
банках-нерезидентах (менее одного года)
1253 2 4 3     Краткосрочные депозиты в ДВВ, размещенные в
банках-нерезидентах (менее одного года)
1254 0 0 0   Среднесрочные депозиты, размещенные в других банках
1254 1 4 1     Среднесрочные депозиты в тенге, размещенные в
банках-резидентах
1254 1 4 2     Среднесрочные депозиты в СКВ, размещенные в
банках-резидентах

1202 1 7 3   Мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдар ВБТ-мен шығарған
кірісі белгіленбеген сатуға арналған бағалы қағаздар
1202 2 0 2   Резидент еместер ЕАВ-мен шығарған кірісі белгіленбеген сатуға
арналған бағалы қағаздар
1202 2 0 3   Резидент еместер ВБТ-мен шығарған кірісі белгіленбеген сатуға
арналған бағалы қағаздар
1250    Банктің басқа банктерде орналастырған депозиттері
1251 0 0 0   Банктің басқа банктерде орналастырған депозиттері (бір түнге)
1251 1 4 1   Резидент банктерде теңгемен орналастырылған депозиттер (бір
түнге)
1251 1 4 2   Резидент банктерде ЕАВ-мен орналастырылған депозиттер (бір
түнге)
1251 1 4 3   Резидент банктерде ВБТ-мен орналастырылған депозиттер (бір
түнге)
1251 2 4 1   Резидент емес банктерде теңгемен орналастырылған депозиттер
(бір түнге)
1251 2 4 2   Резидент емес банктерде ЕАВ-мен орналастырылған депозиттер
(бір түнге)
1251 2 4 3   Резидент емес банктерде ВБТ-мен орналастырылған депозиттер
(бір түнге)
1252 0 0 0  Басқа банктерде орналастырылған қысқа мерзімді депозиттер (бір
айдан аз)
1252 1 4 1   Резидент банктерде теңгемен орналастырылған қысқа мерзімді
депозиттер (бір айдан аз)
1252 1 4 2   Резидент банктерде ЕАВ-мен орналастырылған қысқа мерзімді
депозиттер (бір айдан аз)
1252 1 4 3   Резидент банктерде ВБТ-мен орналастырылған қысқа мерзімді
депозиттер (бір айдан аз)
1252 2 4 1   Резидент емес банктерде теңгемен орналастырылған қысқа
мерзімді депозиттер (бір айдан аз)
1252 2 4 2   Резидент емес банктерде ЕАВ-мен орналастырылған қысқа
мерзімді депозиттер (бір айдан аз)
1252 2 4 3   Резидент емес банктерде ВБТ-мен орналастырылған қысқа
мерзімді депозиттер (бір айдан аз)
1253 0 0 0  Басқа банктерде орналастырылған қысқа мерзімді депозиттер (бір
жылдан аз)
1253 1 4 1   Резидент банктерде теңгемен орналастырылған қысқа мерзімді
депозиттер (бір жылдан аз)
1253 1 4 2   Резидент банктерде ЕАВ-мен орналастырылған қысқа мерзімді
депозиттер (бір жылдан аз)
1253 1 4 3   Резидент банктерде ВБТ-мен орналастырылған қысқа мерзімді
депозиттер (бір жылдан аз)
1253 2 4 1   Резидент емес банктерде теңгемен орналастырылған қысқа
мерзімді депозиттер (бір жылдан аз)
1253 2 4 2   Резидент емес банктерде ЕАВ-мен орналастырылған қысқа
мерзімді депозиттер (бір жылдан аз)
1253 2 4 3   Резидент емес банктерде ВБТ-мен орналастырылған қысқа
мерзімді депозиттер (бір жылдан аз)
1254 0 0 0   Басқа банктерде орналастырылған орта мерзімді депозиттер
1254 1 4 1   Резидент банктерде теңгемен орналастырылған орта мерзімді
депозиттер
1254 1 4 2   Резидент банктерде ЕАВ-мен орналастырылған орта мерзімді
депозиттер

1254 1 4 3     Среднесрочные депозиты в ДВВ, размещенные в
банках-резидентах
1254 2 4 1     Среднесрочные депозиты в тенге, размещенные в
банках-нерезидентах
1254 2 4 2     Среднесрочные депозиты в СКВ, размещенные в
банках-нерезидентах
1254 2 4 3     Среднесрочные депозиты в ДВВ, размещенные в
банках-нерезидентах
1255 0 0 0   Долгосрочные депозиты, размещенные в других банках
1255 1 4 1     Долгосрочные депозиты в тенге, размещенные в банках-
резидентах
1255 1 4 2     Долгосрочные депозиты в СКВ, размещенные в банках-
резидентах
1255 1 4 3     Долгосрочные депозиты в ДВВ, размещенные в банках-
резидентах
1255 2 4 1     Долгосрочные депозиты в тенге, размещенные в банках-
нерезидентах
1255 2 4 2     Долгосрочные депозиты в СКВ, размещенные в банках-
нерезидентах
1255 2 4 3     Долгосрочные депозиты в ДВВ, размещенные в банках-
нерезидентах
1256 0 0 0   Просроченная задолженность других банков по депозитам
1256 1 4 1     Просроченная задолженность банков-резидентов по депозитам в
тенге
1256 1 4 2     Просроченная задолженность банков-резидентов по депозитам в
СКВ
1256 1 4 3     Просроченная задолженность банков-резидентов по депозитам в
ДВВ
1256 2 4 1     Просроченная задолженность банков-нерезидентов по депозитам
в тенге
1256 2 4 2     Просроченная задолженность банков-нерезидентов по депозитам
в СКВ
1256 2 4 3     Просроченная задолженность банков-нерезидентов по депозитам
в ДВВ
1257 0 0 0   Блокированная задолженность других банков по депозитам
1257 1 4 1     Блокированная задолженность банков-резидентов по депозитам
в тенге
1257 1 4 2     Блокированная задолженность банков-резидентов по депозитам
в СКВ
1257 1 4 3     Блокированная задолженность банков-резидентов по депозитам
в ДВВ
1257 2 4 1     Блокированная задолженность банков-нерезидентов по
депозитам в тенге
1257 2 4 2     Блокированная задолженность банков-нерезидентов по
депозитам в СКВ
1257 2 4 3     Блокированная задолженность банков-нерезидентов по
депозитам в ДВВ
1269 0 0 0   Специальные резервы (провизии) по депозитам, размещенным в
других банках
1269 1 4 1     Специальные резервы (провизии) по депозитам, размещенным в
банках-резидентах в тенге
1269 1 4 2     Специальные резервы (провизии) по депозитам, размещенным в
банках-резидентах в СКВ
1269 1 4 3     Специальные резервы (провизии) по депозитам, размещенным в
банках-резидентах в ДВВ
1269 2 4 1     Специальные резервы (провизии) по депозитам, размещенным в
банках-нерезидентах в тенге
1269 2 4 2     Специальные резервы (провизии) по депозитам, размещенным в
банках-нерезидентах в СКВ
1269 2 4 3     Специальные резервы (провизии) по депозитам, размещенным в
банках-нерезидентах в ДВВ
1300       Займы, предоставленные другим банкам

1254 1 4 3   Резидент банктерде ВБТ-мен орналастырылған орта мерзімді
депозиттер
1254 2 4 1   Резидент емес банктерде теңгемен орналастырылған орта
мерзімді депозиттер
1254 2 4 2   Резидент емес банктерде ЕАВ-мен орналастырылған орта мерзімді
депозиттер
1254 2 4 3   Резидент емес банктерде ВБТ-мен орналастырылған орта мерзімді
депозиттер
1255 0 0 0   Басқа банктерде орналастырылған ұзақ мерзімді депозиттер
1255 1 4 1   Резидент банктерде теңгемен орналастырылған ұзақ мерзімді
депозиттер
1255 1 4 2   Резидент банктерде ЕАВ-мен орналастырылған ұзақ мерзімді
депозиттер
1255 1 4 3   Резидент банктерде ВБТ-мен орналастырылған ұзақ мерзімді
депозиттер
1255 2 4 1   Резидент емес банктерде теңгемен орналастырылған ұзақ
мерзімді депозиттер
1255 2 4 2   Резидент емес банктерде ЕАВ-мен орналастырылған ұзақ мерзімді
депозиттер
1255 2 4 3   Резидент емес банктерде ВБТ-мен орналастырылған ұзақ мерзімді
депозиттер
1256 0 0 0   Басқа банктердің депозиттер бойынша мерзімі өткен берешектері
1256 1 4 1   Резидент банктердің теңгемен депозиттер бойынша мерзімі
өткен берешектері
1256 1 4 2   Резидент банктердің ЕАВ-мен депозиттер бойынша мерзімі өткен
берешектері
1256 1 4 3   Резидент банктердің ВБТ-мен депозиттер бойынша мерзімі өткен
берешектері
1256 2 4 1   Резидент емес банктердің теңгемен депозиттер бойынша мерзімі
өткен берешектері
1256 2 4 2   Резидент емес банктердің ЕАВ-мен депозиттер бойынша мерзімі
өткен берешектері
1256 2 4 3   Резидент емес банктердің ВБТ-мен депозиттер бойынша мерзімі
өткен берешектері
1257 0 0 0   Басқа банктердің шек қойылған депозиттер бойынша берешегі
1257 1 4 1   Резидент банктердің шек қойылған теңгемен депозиттер бойынша
берешегі
1257 1 4 2   Резидент банктердің шек қойылған ЕАВ-мен депозиттер бойынша
берешегі
1257 1 4 3   Резидент банктердің шек қойылған ВБТ-мен депозиттер бойынша
берешегі
1257 2 4 1   Резидент емес банктердің шек қойылған теңгемен депозиттер
бойынша берешегі
1257 2 4 2   Резидент емес банктердің шек қойылған ЕАВ-мен депозиттер
бойынша берешегі
1257 2 4 3   Резидент емес банктердің шек қойылған ВБТ-мен депозиттер
бойынша берешегі
1269 0 0 0   Басқа банктерде орналастырылған депозиттер бойынша арнайы
резервтер (провизиялар)
1300    Басқа банктерге берілген заемдар

1301 0 0 0   Займы овердрафт по корреспондентским счетам других банков
1301 1 4 1     Займы овердрафт по корреспондентским счетам
банков-резидентов в тенге
1301 1 4 2     Займы овердрафт по корреспондентским счетам банков-
резидентов в СКВ
1301 1 4 3     Займы овердрафт по корреспондентским счетам банков-
резидентов в ДВВ
1301 2 4 1     Займы овердрафт по корреспондентским счетам банков-
нерезидентов в тенге
1301 2 4 2     Займы овердрафт по корреспондентским счетам банков-
нерезидентов в СКВ
1301 2 4 3     Займы овердрафт по корреспондентским счетам банков-
нерезидентов в ДВВ
1302 0 0 0   Краткосрочные займы, предоставленные другим банкам
1302 1 4 1     Краткосрочные займы в тенге, предоставленные банкам-
резидентам
1302 1 4 2     Краткосрочные займы в СКВ, предоставленные банкам-
резидентам
1302 1 4 3     Краткосрочные займы в ДВВ, предоставленные банкам-
резидентам
1302 2 4 1     Краткосрочные займы в тенге, предоставленные банкам-
нерезидентам
1302 2 4 2     Краткосрочные займы в СКВ, предоставленные банкам-
нерезидентам
1302 2 4 3     Краткосрочные займы в ДВВ, предоставленные банкам-
нерезидентам
1303 0 0 0   Среднесрочные займы, предоставленные другим банкам
1303 1 4 1     Среднесрочные займы в тенге, предоставленные банкам-
резидентам
1303 1 4 2     Среднесрочные займы в СКВ, предоставленные банкам-
резидентам
1303 1 4 3     Среднесрочные займы в ДВВ, предоставленные банкам-
резидентам
1303 2 4 1     Среднесрочные займы в тенге, предоставленные банкам-
нерезидентам
1303 2 4 2     Среднесрочные займы в СКВ, предоставленные банкам-
нерезидентам
1303 2 4 3     Среднесрочные займы в ДВВ, предоставленные банкам-
нерезидентам
1304 0 0 0   Долгосрочные займы, предоставленные другим банкам
1304 1 4 1     Долгосрочные займы в тенге, предоставленные банкам-
резидентам
1304 1 4 2     Долгосрочные займы в СКВ, предоставленные банкам-резидентам
1304 1 4 3     Долгосрочные займы в ДВВ, предоставленные банкам-резидентам
1304 2 4 1     Долгосрочные займы в тенге, предоставленные банкам-
нерезидентам
1304 2 4 2     Долгосрочные займы в СКВ, предоставленные банкам-
нерезидентам
1304 2 4 3     Долгосрочные займы в ДВВ, предоставленные банкам-
нерезидентам
1305 0 0 0   Финансовый лизинг другим банкам
1305 1 4 1     Финансовый лизинг в тенге банкам-резидентам
1305 1 4 2     Финансовый лизинг в СКВ банкам-резидентам
1305 1 4 3     Финансовый лизинг в ДВВ банкам-резидентам
1305 2 4 1     Финансовый лизинг в тенге банкам-нерезидентам
1305 2 4 2     Финансовый лизинг в СКВ банкам-нерезидентам
1305 2 4 3     Финансовый лизинг в ДВВ банкам-нерезидентам

1301 0 0 0   Басқа банктердің корреспонденттік есепшоттары бойынша
овердрафт заемдары
1301 1 4 1   Резидент банктердің корреспонденттік есепшоттары бойынша
теңгемен овердрафт заемдары
1301 1 4 2   Резидент банктердің корреспонденттік есепшоттары бойынша
ЕАВ-мен овердрафт заемдары
1301 1 4 3   Резидент банктердің корреспонденттік есепшоттары бойынша
ВБТ-мен овердрафт заемдары
1301 2 4 1   Резидент емес банктердің корреспонденттік есепшоттары бойынша
теңгемен овердрафт заемдары
1301 2 4 2   Резидент емес банктердің корреспонденттік есепшоттары бойынша
ЕАВ-мен овердрафт заемдары
1301 2 4 3   Резидент емес банктердің корреспонденттік есепшоттары бойынша
ВБТ-мен овердрафт заемдары
1302 0 0 0   Басқа банктерге берілген қысқа мерзімді заемдар
1302 1 4 1   Резидент банктерге теңгемен берілген қысқа мерзімді заемдар
1302 1 4 2   Резидент банктерге ЕАВ-мен берілген қысқа мерзімді заемдар
1302 1 4 3   Резидент банктерге ВБТ-мен берілген қысқа мерзімді заемдар
1302 2 4 1   Резидент емес банктерге теңгемен берілген қысқа мерзімді
заемдар
1302 2 4 2   Резидент емес банктерге ЕАВ-мен берілген қысқа мерзімді
заемдар
1302 2 4 3   Резидент емес банктерге ВБТ-мен  берілген қысқа мерзімді
заемдар
1303 0 0 0   Басқа банктерге берілген орта мерзімді заемдар
1303 1 4 1   Резидент банктерге теңгемен берілген орта мерзімді заемдар
1303 1 4 2   Резидент банктерге ЕАВ-мен берілген орта мерзімді заемдар
1303 1 4 3   Резидент банктерге ВБТ-мен берілген орта мерзімді заемдар
1303 2 4 1   Резидент емес банктерге теңгемен берілген орта мерзімді
заемдар
1303 2 4 2   Резидент емес банктерге ЕАВ-мен берілген орта мерзімді
заемдар
1303 2 4 3   Резидент емес банктерге ВБТ-мен берілген орта мерзімді
заемдар
1304 0 0 0   Басқа банктерге берілген ұзақ мерзімді заемдар
1304 1 4 1   Резидент банктерге теңгемен берілген ұзақ мерзімді заемдар
1304 1 4 2   Резидент банктерге ЕАВ-мен берілген ұзақ мерзімді заемдар
1304 1 4 3   Резидент банктерге ВБТ-мен берілген ұзақ мерзімді заемдар
1304 2 4 1   Резидент емес банктерге теңгемен берілген ұзақ мерзімді
заемдар
1304 2 4 2   Резидент емес банктерге ЕАВ-мен берілген ұзақ мерзімді
заемдар
1304 2 4 3   Резидент емес банктерге ВБТ-мен берілген ұзақ мерзімді
заемдар
1305 0 0 0   Басқа банктерге қаржы лизингі
1305 1 4 1   Резидент банктерге теңгемен қаржы лизингі
1305 1 4 2   Резидент банктерге ЕАВ-мен қаржы лизингі
1305 1 4 3   Резидент банктерге ВБТ-мен қаржы лизингі
1305 2 4 1   Резидент емес банктерге теңгемен қаржы лизингі
1305 2 4 2   Резидент емес банктерге ЕАВ-мен қаржы лизингі
1305 2 4 3   Резидент емес банктерге ВБТ-мен қаржы лизингі

1306 0 0 0   Просроченная задолженность других банков по займам банка
1306 1 4 1     Просроченная задолженность банков-резидентов по займам
банка в тенге
1306 1 4 2     Просроченная задолженность банков-резидентов по займам
банка в СКВ
1306 1 4 3     Просроченная задолженность банков-резидентов по займам
банка в ДВВ
1306 2 4 1     Просроченная задолженность банков-нерезидентов по займам
банка в тенге
1306 2 4 2     Просроченная задолженность банков-нерезидентов по займам
банка в СКВ
1306 2 4 3     Просроченная задолженность банков-нерезидентов по займам
банка в ДВВ
1307 0 0 0   Блокированная задолженность других банков по займам банка
1307 1 4 1     Блокированная задолженность банков-резидентов по займам
банка в тенге
1307 1 4 2     Блокированная задолженность банков-резидентов по займам
банка в СКВ
1307 1 4 3     Блокированная задолженность банков-резидентов по займам
банка в ДВВ
1307 2 4 1     Блокированная задолженность банков-нерезидентов по займам
банка в тенге
1307 2 4 2     Блокированная задолженность банков-нерезидентов по займам
банка в СКВ
1307 2 4 3     Блокированная задолженность банков-нерезидентов по займам
банка в ДВВ
1339 0 0 0   Специальные резервы (провизии) по займам, предоставленным
другим банкам
1339 1 4 1     Специальные резервы (провизии) по займам, предоставленным
банкам-резидентам в тенге
1339 1 4 2     Специальные резервы (провизии) по займам, предоставленным
банкам-резидентам в СКВ
1339 1 4 3     Специальные резервы (провизии) по займам, предоставленным
банкам-резидентам в ДВВ
1339 2 4 1     Специальные резервы (провизии) по займам, предоставленным
банкам-нерезидентам в тенге
1339 2 4 2     Специальные резервы (провизии) по займам, предоставленным
банкам-нерезидентам в СКВ
1339 2 4 3     Специальные резервы (провизии) по займам, предоставленным
банкам-нерезидентам в ДВВ
1350       Расчеты банка с филиалами
1351 0 0 0   Расчеты с головным офисом банка
1351 1 4 1     Расчеты с головным офисом банка в тенге
1351 1 4 2     Расчеты с головным офисом банка в СКВ
1351 1 4 3     Расчеты с головным офисом банка в ДВВ
1352 0 0 0   Расчеты с местными филиалами банка
1352 1 4 1     Расчеты с местными филиалами банка в тенге
1352 1 4 2     Расчеты с местными филиалами банка в СКВ
1352 1 4 3     Расчеты с местными филиалами банка в ДВВ
1353 0 0 0   Расчеты с зарубежными филиалами банка
1353 2 4 1     Расчеты с зарубежными филиалами банка в тенге
1353 2 4 2     Расчеты с зарубежными филиалами банка в СКВ
1353 2 4 3     Расчеты с зарубежными филиалами банка в ДВВ
1400       Требования банка к клиентам

1306 0 0 0   Басқа банктердің заемдар бойынша мерзімі өткен берешегі
1306 1 4 1   Резидент банктердің заемдар бойынша мерзімі өткен теңгемен
берешегі
1306 1 4 2   Резидент банктердің заемдар бойынша мерзімі өткен ЕАВ-мен
берешегі
1306 1 4 3   Резидент банктердің заемдар бойынша мерзімі өткен ВБТ-мен
берешегі
1306 2 4 1   Резидент емес банктердің заемдар бойынша мерзімі өткен
теңгемен берешегі
1306 2 4 2   Резидент емес банктердің заемдар бойынша мерзімі өткен
ЕАВ-мен берешегі
1306 2 4 3   Резидент емес банктердің заемдар бойынша мерзімі өткен
ВБТ-мен берешегі
1307 0 0 0   Басқа банктердің заемдар бойынша мерзімі өткен берешегі
1307 1 4 1   Резидент банктердің теңгемен заемдар бойынша шек қойылған
берешегі
1307 1 4 2   Резидент банктердің ЕАВ-мен заемдар бойынша шек қойылған
берешегі
1307 1 4 3   Резидент банктердің ВБТ-мен заемдар бойынша шек қойылған
берешегі
1307 2 4 1   Резидент емес банктердің теңгемен заемдар бойынша шек
қойылған берешегі
1307 2 4 2   Резидент емес банктердің ЕАВ-мен заемдар бойынша шек қойылған
берешегі
1307 2 4 3   Резидент емес банктердің ВБТ-мен заемдар бойынша шек қойылған
берешегі
1339 0 0 0   Басқа банктерге берілген заемдар бойынша арнайы резервтер
(провизиялар)
1350    Банктің филиалдармен есеп айырысуы
1351 0 0 0   Банктің бас офисімен есеп айырысуы
1351 1 4 1   Банктің бас офисімен теңгемен есеп айырысуы
1351 1 4 2   Банктің бас офисімен ЕАВ-мен есеп айырысуы
1351 1 4 3   Банктің бас офисімен ВБТ-мен есеп айырысуы
1352 0 0 0   Банктің жергілікті филиалдармен есеп айырысуы
1352 1 4 1   Банктің жергілікті филиалдармен теңгемен есеп айырысуы
1352 1 4 2   Банктің жергілікті филиалдармен ЕАВ-мен есеп айырысуы
1352 1 4 3   Банктің жергілікті филиалдармен ВБТ-мен есеп айырысуы
1353 0 0 0   Банктің шетелдік филиалдармен есеп айырысуы
1353 2 4 1   Банктің шетелдік филиалдармен теңгемен есеп айырысуы
1353 2 4 2   Банктің шетелдік филиалдармен ЕАВ-мен есеп айырысуы
1353 2 4 3   Банктің шетелдік филиалдармен ВБТ-мен есеп айырысуы
1400    Банктің клиенттерге талаптары

1401 0 0 0   Займы овердрафт, предоставленные клиентам
1401 1 1 1     Займы овердрафт в тенге, предоставленные Правительству
Республики Казахстан
1401 1 1 2     Займы овердрафт в СКВ, предоставленные Правительству
Республики Казахстан
1401 1 1 3     Займы овердрафт в ДВВ, предоставленные Правительству
Республики Казахстан
1401 1 2 1     Займы овердрафт в тенге, предоставленные местным органам
власти
1401 1 2 2     Займы овердрафт в СКВ, предоставленные местным органам
власти
1401 1 2 3     Займы овердрафт в ДВВ, предоставленные местным органам
власти
1401 1 5 1     Займы овердрафт в тенге, предоставленные организациям,
осуществляющим отдельные виды банковских операций
1401 1 5 2     Займы овердрафт в СКВ, предоставленные организациям,
осуществляющим отдельные виды банковских операций
1401 1 5 3     Займы овердрафт в ДВВ, предоставленные организациям,
осуществляющим отдельные виды банковских операций
1401 1 6 1     Займы овердрафт в тенге, предоставленные государственным
нефинансовым организациям
1401 1 6 2     Займы овердрафт в СКВ, предоставленные государственным
нефинансовым организациям
1401 1 6 3     Займы овердрафт в ДВВ, предоставленные государственным
нефинансовым организациям
1401 1 7 1     Займы овердрафт в тенге, предоставленные негосударственным
нефинансовым организациям
1401 1 7 2     Займы овердрафт в СКВ, предоставленные негосударственным
нефинансовым организациям
1401 1 7 3     Займы овердрафт в ДВВ, предоставленные негосударственным
нефинансовым организациям
1401 1 8 1     Займы овердрафт в тенге, предоставленные некоммерческим
организациям, обслуживающим домашние хозяйства
1401 1 8 2     Займы овердрафт в СКВ, предоставленные некоммерческим
организациям, обслуживающим домашние хозяйства
1401 1 8 3     Займы овердрафт в ДВВ, предоставленные некоммерческим
организациям, обслуживающим домашние хозяйства
1401 1 9 1     Займы овердрафт в тенге, предоставленные домашним
хозяйствам
1401 1 9 2     Займы овердрафт в СКВ, предоставленные домашним хозяйствам
1401 1 9 3     Займы овердрафт в ДВВ, предоставленные домашним хозяйствам
1401 2 0 1     Займы овердрафт в тенге, предоставленные клиентам-
нерезидентам
1401 2 0 2     Займы овердрафт в СКВ, предоставленные клиентам-
нерезидентам
1401 2 0 3     Займы овердрафт в ДВВ, предоставленные клиентам-
нерезидентам
1403 0 0 0   Счета по кредитным карточкам клиентов
1403 1 1 1     Счета по кредитным карточкам в тенге Правительства
Республики Казахстан
1403 1 1 2     Счета по кредитным карточкам в СКВ Правительства Республики
Казахстан
1403 1 1 3     Счета по кредитным карточкам в ДВВ Правительства Республики
Казахстан

1401 0 0 0   Клиенттерге берілген овердрафт заемдары
1401 1 1 1   Қазақстан Республикасының Үкіметіне теңгемен берілген
овердрафт заемдары
1401 1 1 2   Қазақстан Республикасының Үкіметіне ЕАВ-мен берілген
овердрафт заемдары
1401 1 1 3   Қазақстан Республикасының Үкіметіне ВБТ-мен берілген
овердрафт заемдары
1401 1 2 1   Жергілікті өкімет органдарына теңгемен берілген овердрафт
заемдары
1401 1 2 2   Жергілікті өкімет органдарына ЕАВ-мен берілген овердрафт
заемдары
1401 1 2 3   Жергілікті өкімет органдарына ВБТ-мен берілген овердрафт
заемдары
1401 1 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдарға теңгемен берілген овердрафт заемдары
1401 1 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдарға ЕАВ-мен берілген овердрафт заемдары
1401 1 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдарға ВБТ-мен берілген овердрафт заемдары
1401 1 6 1   Мемлекеттік қаржылық емес ұйымдарға теңгемен берілген
овердрафт заемдары
1401 1 6 2   Мемлекеттік қаржылық емес ұйымдарға ЕАВ-мен берілген
овердрафт заемдары
1401 1 6 3   Мемлекеттік қаржылық емес ұйымдарға ВБТ-мен берілген
овердрафт заемдары
1401 1 7 1   Мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдарға теңгемен берілген
овердрафт заемдары
1401 1 7 2   Мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдарға ЕАВ-мен берілген
овердрафт заемдары
1401 1 7 3   Мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдарға ВБТ-мен берілген
овердрафт заемдары
1401 1 8 1   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
ұйымдарға теңгемен берілген овердрафт заемдары
1401 1 8 2   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
ұйымдарға ЕАВ-мен берілген овердрафт заемдары
1401 1 8 3   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
ұйымдарға ВБТ-мен берілген овердрафт заемдары
1401 1 9 1   Үй шаруашылықтарына теңгемен берілген овердрафт заемдары
1401 1 9 2   Үй шаруашылықтарына ЕАВ-мен берілген овердрафт заемдары
1401 1 9 3   Үй шаруашылықтарына ВБТ-мен берілген овердрафт заемдары
1401 2 0 1   Резидент емес клиенттерге теңгемен берілген овердрафт
заемдары
1401 2 0 2   Резидент емес клиенттерге ЕАВ-мен берілген овердрафт заемдары
1401 2 0 3   Резидент емес клиенттерге ВБТ-мен берілген овердрафт заемдары
1403 0 0 0  Клиенттердің кредиттік карточкалары бойынша есепшоттар
1403 1 1 1   Қазақстан Республикасы Үкіметінің теңгемен кредиттік
карточкалары бойынша есепшоттары
1403 1 1 2   Қазақстан Республикасы Үкіметінің ЕАВ-мен кредиттік
карточкалары бойынша есепшоттары
1403 1 1 3   Қазақстан Республикасы Үкіметінің ВБТ-мен кредиттік
карточкалары бойынша есепшоттары

1403 1 2 1     Счета по кредитным карточкам в тенге местных органов власти
1403 1 2 2     Счета по кредитным карточкам в СКВ местных органов власти
1403 1 2 3     Счета по кредитным карточкам в ДВВ местных органов власти
1403 1 4 1     Счета по кредитным карточкам в тенге банков
1403 1 4 2     Счета по кредитным карточкам в СКВ банков
1403 1 4 3     Счета по кредитным карточкам в ДВВ банков
1403 1 5 1     Счета по кредитным карточкам в тенге организаций,
осуществляющих отдельные виды банковских операций
1403 1 5 2     Счета по кредитным карточкам в СКВ организаций,
осуществляющих отдельные виды банковских операций
1403 1 5 3     Счета по кредитным карточкам в ДВВ организаций,
осуществляющих отдельные виды банковских операций
1403 1 6 1     Счета по кредитным карточкам в тенге государственных
нефинансовых организаций
1403 1 6 2     Счета по кредитным карточкам в СКВ государственных
нефинансовых организаций
1403 1 6 3     Счета по кредитным карточкам в ДВВ государственных
нефинансовых организаций
1403 1 7 1     Счета по кредитным карточкам в тенге негосударственных
нефинансовых организаций
1403 1 7 2     Счета по кредитным карточкам в СКВ негосударственных
нефинансовых организаций
1403 1 7 3     Счета по кредитным карточкам в ДВВ негосударственных
нефинансовых организаций
1403 1 8 1     Счета по кредитным карточкам в тенге некоммерческих
организаций, обслуживающих домашние хозяйства
1403 1 8 2     Счета по кредитным карточкам в СКВ некоммерческих
организаций, обслуживающих домашние хозяйства
1403 1 8 3     Счета по кредитным карточкам в ДВВ некоммерческих
организаций, обслуживающих домашние хозяйства
1403 1 9 1     Счета по кредитным карточкам в тенге домашних хозяйств
1403 1 9 2     Счета по кредитным карточкам в СКВ домашних хозяйств
1403 1 9 3     Счета по кредитным карточкам в ДВВ домашних хозяйств
1403 2 0 1     Счета по кредитным карточкам в тенге клиентов-нерезидентов
1403 2 0 2     Счета по кредитным карточкам в СКВ клиентов-нерезидентов
1403 2 0 3     Счета по кредитным карточкам в ДВВ клиентов-нерезидентов
1405 0 0 0   Учтенные векселя клиентов
1405 1 1 1     Учтенные векселя в тенге Правительства Республики Казахстан

1403 1 2 1   Жергілікті өкімет органдарының теңгемен кредиттік
карточкалары бойынша есепшоттары
1403 1 2 2   Жергілікті өкімет органдарының ЕАВ-мен кредиттік
карточкалары бойынша есепшоттары
1403 1 2 3   Жергілікті өкімет органдарының ВБТ-мен кредиттік
карточкалары бойынша есепшоттары
1403 1 4 1   Банктердің теңгемен кредиттік карточкалары бойынша
есепшоттары
1403 1 4 2   Банктердің ЕАВ-мен кредиттік карточкалары бойынша есепшоттары
1403 1 4 3   Банктердің ВБТ-мен кредиттік карточкалары бойынша есепшоттары
1403 1 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдардың теңгемен кредиттік карточкалар бойынша есепшоттары
1403 1 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдардың ЕАВ-мен кредиттік карточкалар бойынша есепшоттары
1403 1 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдардың ВБТ-мен кредиттік карточкалар бойынша есепшоттары
1403 1 6 1   Мемлекеттік қаржылық емес ұйымдардың теңгемен кредиттік
карточкалары бойынша есепшоттары
1403 1 6 2   Мемлекеттік қаржылық емес ұйымдардың ЕАВ-мен кредиттік
карточкалары бойынша есепшоттары
1403 1 6 3   Мемлекеттік қаржылық емес ұйымдардың ВБТ-мен кредиттік
карточкалары бойынша есепшоттары
1403 1 7 1   Мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдардың теңгемен кредиттік
карточкалары бойынша есепшоттары
1403 1 7 2   Мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдардың ЕАВ-мен кредиттік
карточкалары бойынша есепшоттары
1403 1 7 3   Мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдардың ВБТ-мен кредиттік
карточкалары бойынша есепшоттары
1403 1 8 1   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
ұйымдардың теңгемен кредиттік карточкалары бойынша
есепшоттары
1403 1 8 2   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
ұйымдардың ЕАВ-мен кредиттік карточкалары бойынша есепшоттары
1403 1 8 3   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
ұйымдардың ВБТ-мен кредиттік карточкалары бойынша есепшоттары
1403 1 9 1   Үй шаруашылықтарының теңгемен кредиттік карточкалары бойынша
есепшоттары
1403 1 9 2   Үй шаруашылықтарының ЕАВ-мен кредиттік карточкалары бойынша
есепшоттары
1403 1 9 3   Үй шаруашылықтарының ВБТ-мен кредиттік карточкалары бойынша
есепшоттары
1403 2 0 1   Резидент емес клиенттердің теңгемен кредиттік карточкалары
бойынша есепшоттары
1403 2 0 2   Резидент емес клиенттердің ЕАВ-мен кредиттік карточкалары
бойынша есепшоттары
1403 2 0 3   Резидент емес клиенттердің ВБТ-мен кредиттік карточкалары
бойынша есепшоттары
1405 0 0 0  Клиенттердің есептелген векселдері
1405 1 1 1   Қазақстан Республикасы Үкіметінің теңгемен есептелген
вексельдері

1405 1 1 2     Учтенные векселя в СКВ Правительства Республики Казахстан
1405 1 1 3     Учтенные векселя в ДВВ Правительства Республики Казахстан
1405 1 2 1     Учтенные векселя в тенге местных органов власти
1405 1 2 2     Учтенные векселя в СКВ местных органов власти
1405 1 2 3     Учтенные векселя в ДВВ местных органов власти
1405 1 5 1     Учтенные векселя в тенге организаций, осуществляющих
отдельные виды банковских операций
1405 1 5 2     Учтенные векселя в СКВ организаций, осуществляющих
отдельные виды банковских операций
1405 1 5 3     Учтенные векселя в ДВВ организаций, осуществляющих
отдельные виды банковских операций
1405 1 6 1     Учтенные векселя в тенге государственных нефинансовых
организаций
1405 1 6 2     Учтенные векселя в СКВ государственных нефинансовых
организаций
1405 1 6 3     Учтенные векселя в ДВВ государственных нефинансовых
организаций
1405 1 7 1     Учтенные векселя в тенге негосударственных нефинансовых
организаций
1405 1 7 2     Учтенные векселя в СКВ негосударственных нефинансовых
организаций
1405 1 7 3     Учтенные векселя в ДВВ негосударственных нефинансовых
организаций
1405 1 9 1     Учтенные векселя в тенге домашних хозяйств
1405 1 9 2     Учтенные векселя в СКВ домашних хозяйств
1405 1 9 3     Учтенные векселя в ДВВ домашних хозяйств
1405 2 0 1     Учтенные векселя в тенге нерезидентов
1405 2 0 2     Учтенные векселя в СКВ нерезидентов
1405 2 0 3     Учтенные векселя в ДВВ нерезидентов
1407 0 0 0   Факторинг клиентам
1407 1 1 1     Факторинг в тенге Правительству Республики Казахстан
1407 1 1 2     Факторинг в СКВ Правительству Республики Казахстан
1407 1 1 3     Факторинг в ДВВ Правительству Республики Казахстан
1407 1 2 1     Факторинг в тенге местным органам власти
1407 1 2 2     Факторинг в СКВ местным органам власти
1407 1 2 3     Факторинг в ДВВ местным органам власти
1407 1 4 1     Факторинг в тенге другим банкам
1407 1 4 2     Факторинг в СКВ другим банкам
1407 1 4 3     Факторинг в ДВВ другим банкам
1407 1 5 1     Факторинг в тенге
организациям, осуществляющим отдельные
виды банковских операций
1407 1 5 2     Факторинг в СКВ организациям, осуществляющим отдельные виды
банковских операций
1407 1 5 3     Факторинг в ДВВ организациям, осуществляющим отдельные виды
банковских операций
1407 1 6 1     Факторинг в тенге государственным нефинансовым организациям
1407 1 6 2     Факторинг в СКВ государственным нефинансовым организациям
1407 1 6 3     Факторинг в ДВВ государственным нефинансовым организациям
1407 1 7 1     Факторинг в тенге негосударственным нефинансовым
организациям

1405 1 1 2   Қазақстан Республикасы Үкіметінің ЕАВ-мен есептелген
вексельдері
1405 1 1 3   Қазақстан Республикасы Үкіметінің ВБТ-мен есептелген
вексельдері
1405 1 2 1   Жергілікті өкімет органдарының теңгемен есептелген
вексельдері
1405 1 2 2   Жергілікті өкімет органдарының ЕАВ-мен есептелген
вексельдері
1405 1 2 3   Жергілікті өкімет органдарының ВБТ-мен есептелген
вексельдері
1405 1 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдардың теңгемен есептелген вексельдері
1405 1 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдардың ЕАВ-мен есептелген вексельдері
1405 1 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдардың ВБТ-мен есептелген вексельдері
1405 1 6 1   Мемлекеттік қаржылық емес ұйымдардың теңгемен есептелген
вексельдері
1405 1 6 2   Мемлекеттік қаржылық емес ұйымдардың ЕАВ-мен есептелген
вексельдері
1405 1 6 3   Мемлекеттік қаржылық емес ұйымдардың ВБТ-мен есептелген
вексельдері
1405 1 7 1   Мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдардың теңгемен есептелген
вексельдері
1405 1 7 2   Мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдардың ЕАВ-мен есептелген
вексельдері
1405 1 7 3   Мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдардың ВБТ-мен есептелген
вексельдері
1405 1 9 1   Үй шаруашылықтарының теңгемен есептелген вексельдері
1405 1 9 2   Үй шаруашылықтарының ЕАВ-мен есептелген вексельдері
1405 1 9 3   Үй шаруашылықтарының ВБТ-мен есептелген вексельдері
1405 2 0 1   Резидент еместердің теңгемен есептелген вексельдері
1405 2 0 2   Резидент еместердің ЕАВ-мен есептелген вексельдері
1405 2 0 3   Резидент еместердің ВБТ-мен есептелген вексельдері
1407 0 0 0  Клиенттерге факторинг
1407 1 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдарға теңгемен факторинг
1407 1 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдарға ЕАВ-мен факторинг
1407 1 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдарға ВБТ-мен факторинг
1407 1 6 1   Мемлекеттік қаржылық емес ұйымдарға теңгемен факторинг
1407 1 6 2   Мемлекеттік қаржылық емес ұйымдарға ЕАВ-мен факторинг
1407 1 6 3   Мемлекеттік қаржылық емес ұйымдарға ВБТ-мен факторинг
1407 1 7 1   Мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдарға теңгемен факторинг

1407 1 7 2     Факторинг в СКВ негосударственным нефинансовым организациям
1407 1 7 3     Факторинг в ДВВ негосударственным нефинансовым организациям
1407 1 8 1     Факторинг в тенге некоммерческим организациям,
обслуживающим домашние хозяйства
1407 1 8 2     Факторинг в СКВ некоммерческим организациям, обслуживающим
домашние хозяйства
1407 1 8 3     Факторинг в ДВВ некоммерческим организациям, обслуживающим
домашние хозяйства
1407 1 9 1     Факторинг в тенге домашним хозяйствам
1407 1 9 2     Факторинг в СКВ домашним хозяйствам
1407 1 9 3     Факторинг в ДВВ домашним хозяйствам
1407 2 0 1     Факторинг в тенге нерезидентам
1407 2 0 2     Факторинг в СКВ нерезидентам
1407 2 0 3     Факторинг в ДВВ нерезидентам
1411 0 0 0   Краткосрочные займы, предоставленные клиентам
1411 1 1 1     Краткосрочные займы в тенге, предоставленные Правительству
Республики Казахстан
1411 1 1 2     Краткосрочные займы в СКВ, предоставленные Правительству
Республики Казахстан
1411 1 1 3     Краткосрочные займы в ДВВ, предоставленные Правительству
Республики Казахстан
1411 1 2 1     Краткосрочные займы в тенге, предоставленные местным
органам власти
1411 1 2 2     Краткосрочные займы в СКВ, предоставленные местным органам
власти
1411 1 2 3     Краткосрочные займы в ДВВ, предоставленные местным органам
власти
1411 1 5 1     Краткосрочные займы в тенге, предоставленные организациям,
осуществляющим отдельные виды банковских операций
1411 1 5 2     Краткосрочные займы в СКВ, предоставленные организациям,
осуществляющим отдельные виды банковских операций
1411 1 5 3     Краткосрочные займы в ДВВ, предоставленные организациям,
осуществляющим отдельные виды банковских операций
1411 1 6 1     Краткосрочные займы в тенге, предоставленные
государственным нефинансовым организациям
1411 1 6 2     Краткосрочные займы в СКВ, предоставленные государственным
нефинансовым организациям
1411 1 6 3     Краткосрочные займы в ДВВ, предоставленные государственным
нефинансовым организациям
1411 1 7 1     Краткосрочные займы в тенге, предоставленные
негосударственным нефинансовым организациям
1411 1 7 2     Краткосрочные займы в СКВ, предоставленные
негосударственным нефинансовым организациям
1411 1 7 3     Краткосрочные займы в ДВВ, предоставленные
негосударственным нефинансовым организациям
1411 1 8 1     Краткосрочные займы в тенге, предоставленные некоммерческим
организациям, обслуживающим домашние хозяйства
1411 1 8 2     Краткосрочные займы в СКВ, предоставленные некоммерческим
организациям, обслуживающим домашние хозяйства
1411 1 8 3     Краткосрочные займы в ДВВ, предоставленные некоммерческим
организациям, обслуживающим домашние хозяйства

1407 1 7 2   Мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдарға ЕАВ-мен факторинг
1407 1 7 3   Мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдарға ВБТ-мен факторинг
1407 1 8 1   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
ұйымдарға теңгемен факторинг
1407 1 8 2   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
ұйымдарға ЕАВ-мен факторинг
1407 1 8 3   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
ұйымдарға ВБТ-мен факторинг
1407 1 9 1   Үй шаруашылықтарына теңгемен факторинг
1407 1 9 2   Үй шаруашылықтарына ЕАВ-мен факторинг
1407 1 9 3   Үй шаруашылықтарына ВБТ-мен факторинг
1407 2 0 1   Резидент еместерге теңгемен факторинг
1407 2 0 2   Резидент еместерге ЕАВ-мен факторинг
1407 2 0 3   Резидент еместерге ВБТ-мен факторинг
1411 0 0 0  Клиенттерге берілген қысқа мерзімді заемдар
1411 1 1 1   Қазақстан Республикасының Үкіметіне теңгемен берілген қысқа
мерзімді заемдар
1411 1 1 2   Қазақстан Республикасының Үкіметіне ЕАВ-мен берілген қысқа
мерзімді заемдар
1411 1 1 3   Қазақстан Республикасының Үкіметіне ВБТ-мен берілген қысқа
мерзімді заемдар
1411 1 2 1   Жергілікті өкімет органдарына теңгемен берілген қысқа
мерзімді заемдар
1411 1 2 2   Жергілікті өкімет органдарына ЕАВ-мен берілген қысқа
мерзімді заемдар
1411 1 2 3   Жергілікті өкімет органдарына ВБТ-мен берілген қысқа
мерзімді заемдар
1411 1 5 1   Банктік операциялардың жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдарға теңгемен берілген қысқа мерзімді заемдар
1411 1 5 2   Банктік операциялардың жекелеген түрлерін жүз
еге асыратын
ұйымдарға ЕАВ-мен берілген қысқа мерзімді заемдар
1411 1 5 3   Банктік операциялардың жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдарға ВБТ-мен берілген қысқа мерзімді заемдар
1411 1 6 1   Мемлекеттік қаржылық емес ұйымдарға теңгемен берілген қысқа
мерзімді заемдар
1411 1 6 2   Мемлекеттік қаржылық емес ұйымдарға ЕАВ-мен берілген қысқа
мерзімді заемдар
1411 1 6 3   Мемлекеттік қаржылық емес ұйымдарға ВБТ-мен берілген қысқа
мерзімді заемдар
1411 1 7 1   Мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдарға теңгемен берілген
қысқа мерзімді заемдар
1411 1 7 2   Мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдарға ЕАВ-мен берілген
қысқа мерзімді заемдар
1411 1 7 3   Мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдарға ВБТ-мен берілген
қысқа мерзімді заемдар
1411 1 8 1   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
ұйымдарға теңгемен берілген қысқа мерзімді заемдар
1411 1 8 2   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
ұйымдарға ЕАВ-мен берілген қысқа мерзімді заемдар
1411 1 8 3   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
ұйымдарға ВБТ-мен берілген қысқа мерзімді заемдар

1411 1 9 1     Краткосрочные займы в тенге, предоставленные домашним
хозяйствам
1411 1 9 2     Краткосрочные займы в СКВ, предоставленные домашним
хозяйствам
1411 1 9 3     Краткосрочные займы в ДВВ, предоставленные домашним
хозяйствам
1411 2 0 1     Краткосрочные займы в тенге, предоставленные клиентам-
нерезидентам
1411 2 0 2     Краткосрочные займы в СКВ, предоставленные клиентам-
нерезидентам
1411 2 0 3     Краткосрочные займы в ДВВ, предоставленные клиентам-
нерезидентам
1414 0 0 0   Среднесрочные займы, предоставленные клиентам
1414 1 1 1     Среднесрочные займы в тенге, предоставленные Правительству
Республики Казахстан
1414 1 1 2     Среднесрочные займы в СКВ, предоставленные Правительству
Республики Казахстан
1414 1 1 3     Среднесрочные займы в ДВВ, предоставленные Правительству
Республики Казахстан
1414 1 2 1     Среднесрочные займы в тенге, предоставленные местным
органам власти
1414 1 2 2     Среднесрочные займы в СКВ, предоставленные местным органам
власти
1414 1 2 3     Среднесрочные займы в ДВВ, предоставленные местным органам
власти
1414 1 5 1     Среднесрочные займы в тенге, предоставленные организациям,
осуществляющим отдельные виды банковских операций
1414 1 5 2     Среднесрочные займы в СКВ, предоставленные организациям,
осуществляющим отдельные виды банковских операций
1414 1 5 3     Среднесрочные займы в ДВВ, предоставленные организациям,
осуществляющим отдельные виды банковских операций
1414 1 6 1     Среднесрочные займы в тенге, предоставленные
государственным нефинансовым организациям
1414 1 6 2     Среднесрочные займы в СКВ, предоставленные государственным
нефинансовым организациям
1414 1 6 3     Среднесрочные займы в ДВВ, предоставленные государственным
нефинансовым организациям
1414 1 7 1     Среднесрочные займы в тенге, предоставленные
негосударственным нефинансовым организациям
1414 1 7 2     Среднесрочные займы в СКВ, предоставленные
негосударственным нефинансовым организациям
1414 1 7 3     Среднесрочные займы в ДВВ, предоставленные
негосударственным нефинансовым организациям
1414 1 8 1     Среднесрочные займы в тенге, предоставленные некоммерческим
организациям, обслуживающим домашние хозяйства
1414 1 8 2     Среднесрочные займы в СКВ, предоставленные некоммерческим
организациям, обслуживающим домашние хозяйства
1414 1 8 3     Среднесрочные займы в ДВВ, предоставленные некоммерческим
организациям, обслуживающим домашние хозяйства
1414 1 9 1     Среднесрочные займы в тенге, предоставленные домашним
хозяйствам
1414 1 9 2     Среднесрочные займы в СКВ, предоставленные домашним
хозяйствам

1411 1 9 1   Үй шаруашылықтарына теңгемен берілген қысқа мерзімді заемдар
1411 1 9 2   Үй шаруашылықтарына ЕАВ-мен берілген қысқа мерзімді заемдар
1411 1 9 3   Үй шаруашылықтарына ВБТ-мен берілген қысқа мерзімді заемдар
1411 2 0 1   Резидент еместерге теңгемен берілген қысқа мерзімді заемдар
1411 2 0 2   Резидент еместерге ЕАВ-мен берілген қысқа мерзімді заемдар
1411 2 0 3   Резидент еместерге ВБТ-мен берілген қысқа мерзімді заемдар
1414 0 0 0  Клиенттерге берілген орта мерзімді заемдар
1414 1 1 1   Қазақстан Республикасының Үкіметіне теңгемен берілген орта
мерзімді заемдар
1414 1 1 2   Қазақстан Республикасының Үкіметіне ЕАВ-мен берілген орта
мерзімді заемдар
1414 1 1 3   Қазақстан Республикасының Үкіметіне ВБТ-мен берілген орта
мерзімді заемдар
1414 1 2 1   Жергілікті өкімет органдарына теңгемен берілген орта
мерзімді заемдар
1414 1 2 2   Жергілікті өкімет органдарына ЕАВ-мен берілген орта мерзімді
заемдар
1414 1 2 3   Жергілікті өкімет органдарына ВБТ-мен берілген орта мерзімді
заемдар
1414 1 5 1   Банктік операциялардың жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдарға теңгемен берілген орта мерзімді заемдар
1414 1 5 2   Банктік операциялардың жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдарға ЕАВ-мен берілген орта мерзімді заемдар
1414 1 5 3   Банктік операциялардың жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдарға ВБТ-мен берілген орта мерзімді заемдар
1414 1 6 1   Мемлекеттік қаржылық емес ұйымдарға теңгемен берілген орта
мерзімді заемдар
1414 1 6 2   Мемлекеттік қаржылық емес ұйымдарға ЕАВ-мен берілген орта
мерзімді заемдар
1414 1 6 3   Мемлекеттік қаржылық емес ұйымдарға ВБТ-мен берілген орта
мерзімді заемдар
1414 1 7 1   Мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдарға теңгемен берілген
орта мерзімді заемдар
1414 1 7 2   Мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдарға ЕАВ-мен берілген
орта мерзімді заемдар
1414 1 7 3   Мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдарға ВБТ-мен берілген
орта мерзімді заемдар
1414 1 8 1   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
ұйымдарға теңгемен берілген орта мерзімді заемдар
1414 1 8 2   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
ұйымдарға ЕАВ-мен берілген орта мерзімді заемдар
1414 1 8 3   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
ұйымдарға ВБТ-мен берілген орта мерзімді заемдар
1414 1 9 1   Үй шаруашылықтарына теңгемен берілген орта мерзімді заемдар
1414 1 9 2   Үй шаруашылықтарына ЕАВ-мен берілген орта мерзімді заемдар

1414 1 9 3     Среднесрочные займы в ДВВ, предоставленные домашним
хозяйствам
1414 2 0 1     Среднесрочные займы в тенге, предоставленные клиентам-
нерезидентам
1414 2 0 2     Среднесрочные займы в СКВ, предоставленные клиентам-
нерезидентам
1414 2 0 3     Среднесрочные займы в ДВВ, предоставленные клиентам-
нерезидентам
1417 0 0 0   Долгосрочные займы, предоставленные клиентам
1417 1 1 1     Долгосрочные займы в тенге, предоставленные Правительству
Республики Казахстан
1417 1 1 2     Долгосрочные займы в СКВ, предоставленные Правительству
Республики Казахстан
1417 1 1 3     Долгосрочные займы в ДВВ, предоставленные Правительству
Республики Казахстан
1417 1 2 1     Долгосрочные займы в тенге, предоставленные местным органам
власти
1417 1 2 2     Долгосрочные займы в СКВ, предоставленные местным органам
власти
1417 1 2 3     Долгосрочные займы в ДВВ, предоставленные местным органам
власти
1417 1 5 1     Долгосрочные займы в тенге, предоставленные организациям,
осуществляющим отдельные виды банковских операций
1417 1 5 2     Долгосрочные займы в СКВ, предоставленные организациям,
осуществляющим отдельные виды банковских операций
1417 1 5 3     Долгосрочные займы в ДВВ, предоставленные организациям,
осуществляющим отдельные виды банковских операций
1417 1 6 1     Долгосрочные займы в тенге, предоставленные государственным
нефинансовым организациям
1417 1 6 2     Долгосрочные займы в СКВ, предоставленные государственным
нефинансовым организациям
1417 1 6 3     Долгосрочные займы в ДВВ, предоставленные государственным
нефинансовым организациям
1417 1 7 1     Долгосрочные займы в тенге, предоставленные
негосударственным нефинансовым организациям
1417 1 7 2     Долгосрочные займы в СКВ, предоставленные негосударственным
нефинансовым организациям
1417 1 7 3     Долгосрочные займы в ДВВ, предоставленные негосударственным
нефинансовым организациям
1417 1 8 1     Долгосрочные займы в тенге, предоставленные некоммерческим
организациям, обслуживающим домашние хозяйства
1417 1 8 2     Долгосрочные займы в СКВ, предоставленные некоммерческим
организациям, обслуживающим домашние хозяйства
1417 1 8 3     Долгосрочные займы в ДВВ, предоставленные некоммерческим
организациям, обслуживающим домашние хозяйства
1417 1 9 1     Долгосрочные займы в тенге, предоставленные домашним
хозяйствам
1417 1 9 2     Долгосрочные займы в СКВ, предоставленные домашним
хозяйствам
1417 1 9 3     Долгосрочные займы в ДВВ, предоставленные домашним
хозяйствам
1417 2 0 1     Долгосрочные займы в тенге, предоставленные клиентам-
нерезидентам
1417 2 0 2     Долгосрочные займы в СКВ, предоставленные клиентам-
нерезидентам

1414 1 9 3   Үй шаруашылықтарына ВБТ-мен берілген орта мерзімді заемдар
1414 2 0 1   Резидент еместерге теңгемен берілген орта мерзімді заемдар
1414 2 0 2   Резидент еместерге ЕАВ-мен берілген орта мерзімді заемдар
1414 2 0 3   Резидент еместерге ВБТ-мен берілген орта мерзімді заемдар
1417 0 0 0  Клиенттерге берілген ұзақ мерзімді заемдар
1417 1 1 1   Қазақстан Республикасының Үкіметіне теңгемен берілген ұзақ
мерзімді заемдар
1417 1 1 2   Қазақстан Республикасының Үкіметіне ЕАВ-мен берілген ұзақ
мерзімді заемдар
1417 1 1 3   Қазақстан Республикасының Үкіметіне ВБТ-мен берілген ұзақ
мерзімді заемдар
1417 1 2 1   Жергілікті өкімет органдарына теңгемен берілген ұзақ
мерзімді заемдар
1417 1 2 2   Жергілікті өкімет органдарына ЕАВ-мен берілген ұзақ мерзімді
заемдар
1417 1 2 3   Жергілікті өкімет органдарына ВБТ-мен берілген ұзақ мерзімді
заемдар
1417 1 5 1   Банктік операциялардың жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдарға теңгемен берілген ұзақ мерзімді заемдар
1417 1 5 2   Банктік операциялардың жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдарға ЕАВ-мен берілген ұзақ мерзімді заемдар
1417 1 5 3   Банктік операциялардың жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдарға ВБТ-мен берілген ұзақ мерзімді заемдар
1417 1 6 1   Мемлекеттік қаржылық емес ұйымдарға теңгемен берілген ұзақ
мерзімді заемдар
1417 1 6 2   Мемлекеттік қаржылық емес ұйымдарға ЕАВ-мен берілген ұзақ
мерзімді заемдар
1417 1 6 3   Мемлекеттік қаржылық емес ұйымдарға ВБТ-мен берілген ұзақ
мерзімді заемдар
1417 1 7 1   Мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдарға теңгемен берілген
ұзақ мерзімді заемдар
1417 1 7 2   Мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдарға ЕАВ-мен берілген
ұзақ мерзімді заемдар
1417 1 7 3   Мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдарға ВБТ-мен берілген
ұзақ мерзімді заемдар
1417 1 8 1   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
ұйымдарға теңгемен берілген ұзақ мерзімді заемдар
1417 1 8 2   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
ұйымдарға ЕАВ-мен берілген ұзақ мерзімді заемдар
1417 1 8 3   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
ұйымдарға ВБТ-мен берілген ұзақ мерзімді заемдар
1417 1 9 1   Үй шаруашылықтарына теңгемен берілген ұзақ мерзімді заемдар
1417 1 9 2   Үй шаруашылықтарына ЕАВ-мен берілген ұзақ мерзімді заемдар
1417 1 9 3   Үй шаруашылықтарына ВБТ-мен берілген ұзақ мерзімді заемдар
1417 2 0 1   Резидент еместерге теңгемен берілген ұзақ мерзімді заемдар
1417 2 0 2   Резидент еместерге ЕАВ-мен берілген ұзақ мерзімді заемдар

1417 2 0 3     Долгосрочные займы в ДВВ, предоставленные клиентам-
нерезидентам
1420 0 0 0   Финансовый лизинг клиентам
1420 1 1 1     Финансовый лизинг в тенге, предоставленный Правительству
Республики Казахстан
1420 1 1 2     Финансовый лизинг в СКВ, предоставленный Правительству
Республики Казахстан
1420 1 1 3     Финансовый лизинг в ДВВ, предоставленный Правительству
Республики Казахстан
1420 1 2 1     Финансовый лизинг в тенге, предоставленный местным органам
власти
1420 1 2 2     Финансовый лизинг в СКВ, предоставленный местным органам
власти
1420 1 2 3     Финансовый лизинг в ДВВ, предоставленный местным органам
власти
1420 1 5 1     Финансовый лизинг в тенге, предоставленный организациям,
осуществляющим отдельные виды банковских операций
1420 1 5 2     Финансовый лизинг в СКВ, предоставленный организациям,
осуществляющим отдельные виды банковских операций
1420 1 5 3     Финансовый лизинг в ДВВ, предоставленный организациям,
осуществляющим отдельные виды банковских операций
1420 1 6 1     Финансовый лизинг в тенге, предоставленный государственным
нефинансовым организациям
1420 1 6 2     Финансовый лизинг в СКВ, предоставленный государственным
нефинансовым организациям
1420 1 6 3     Финансовый лизинг в ДВВ, предоставленный государственным
нефинансовым организациям
1420 1 7 1     Финансовый лизинг в тенге, предоставленный
негосударственным нефинансовым организациям
1420 1 7 2     Финансовый лизинг в СКВ, предоставленный негосударственным
нефинансовым организациям
1420 1 7 3     Финансовый лизинг в ДВВ, предоставленный негосударственным
нефинансовым организациям
1420 1 8 1     Финансовый лизинг в тенге, предоставленный некоммерческим
организациям, обслуживающим домашние хозяйства
1420 1 8 2     Финансовый лизинг в СКВ, предоставленный некоммерческим
организациям, обслуживающим домашние хозяйства
1420 1 8 3     Финансовый лизинг в ДВВ, предоставленный некоммерческим
организациям, обслуживающим домашние хозяйства
1420 1 9 1     Финансовый лизинг в тенге, предоставленный домашним
хозяйствам
1420 1 9 2     Финансовый лизинг в СКВ, предоставленный домашним
хозяйствам
1420 1 9 3     Финансовый лизинг в ДВВ, предоставленный домашним
хозяйствам
1420 2 0 1     Финансовый лизинг в тенге, предоставленный клиентам-
нерезидентам
1420 2 0 2     Финансовый лизинг в СКВ, предоставленный клиентам-
нерезидентам
1420 2 0 3     Финансовый лизинг в ДВВ, предоставленный клиентам-
нерезидентам
1422 0 0 0   Форфейтинг клиентам
1422 1 1 1     Форфейтинг в тенге, предоставленный Правительству
Республики Казахстан
1422 1 1 2     Форфейтинг в СКВ, предоставленный Правительству Республики
Казахстан
1422 1 1 3     Форфейтинг в ДВВ, предоставленный Правительству Республики
Казахстан
1422 1 2 1     Форфейтинг в тенге, предоставленный местным органам власти
1422 1 2 2     Форфейтинг в СКВ, предоставленный местным органам власти
1422 1 2 3     Форфейтинг в ДВВ, предоставленный местным органам власти
1422 1 5 1     Форфейтинг в тенге, предоставленный организациям,
осуществляющим отдельные виды банковских операций
1422 1 5 2     Форфейтинг в СКВ, предоставленный организациям,
осуществляющим отдельные виды банковских операций
1422 1 5 3     Форфейтинг в ДВВ, предоставленный организациям,
осуществляющим отдельные виды банковских операций
1422 1 6 1     Форфейтинг в тенге, предоставленный государственным
нефинансовым организациям
1422 1 6 2     Форфейтинг в СКВ, предоставленный государственным
нефинансовым организациям
1422 1 6 3     Форфейтинг в ДВВ, предоставленный государственным
нефинансовым организациям
1422 1 7 1     Форфейтинг в тенге, предоставленный негосударственным
нефинансовым организациям
1422 1 7 2     Форфейтинг в СКВ, предоставленный негосударственным
нефинансовым организациям
1422 1 7 3     Форфейтинг в ДВВ, предоставленный негосударственным
нефинансовым организациям
1422 1 8 1     Форфейтинг в тенге, предоставленный некоммерческим
организациям, обслуживающим домашние хозяйства
1422 1 8 2     Форфейтинг в СКВ, предоставленный некоммерческим
организациям, обслуживающим домашние хозяйства
1422 1 8 3     Форфейтинг в ДВВ, предоставленный некоммерческим
организациям, обслуживающим домашние хозяйства
1422 1 9 1     Форфейтинг в тенге, предоставленный домашним хозяйствам
1422 1 9 2     Форфейтинг в СКВ, предоставленный домашним хозяйствам
1422 1 9 3     Форфейтинг в ДВВ, предоставленный домашним хозяйствам
1422 2 0 1     Форфейтинг в тенге, предоставленный клиентам-нерезидентам
1422 2 0 2     Форфейтинг в СКВ, предоставленный клиентам-нерезидентам
1422 2 0 3     Форфейтинг в ДВВ, предоставленный клиентам-нерезидентам
1424 0 0 0   Просроченная задолженность клиентов по займам банка
1424 1 1 1     Просроченная задолженность по займам банка в тенге,
предоставленным Правительству Республики Казахстан
1424 1 1 2     Просроченная задолженность по займам банка в СКВ,
предоставленным Правительству Республики Казахстан
1424 1 1 3     Просроченная задолженность по займам банка в ДВВ,
предоставленным Правительству Республики Казахстан
1424 1 2 1     Просроченная задолженность по займам банка в тенге,
предоставленным местным органам власти

1417 2 0 3   Резидент еместерге ВБТ-мен берілген ұзақ мерзімді заемдар
1420 0 0 0  Клиенттерге қаржы лизингі
1420 1 5 1   Банктік операциялардың жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдарға теңгемен берілген қаржы лизингі
1420 1 5 2   Банктік операциялардың жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдарға ЕАВ-мен берілген қаржы лизингі
1420 1 5 3   Банктік операциялардың жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдарға ВБТ-мен берілген қаржы лизингі
1420 1 6 1   Мемлекеттік қаржылық емес ұйымдарға теңгемен берілген қаржы
лизингі
1420 1 6 2   Мемлекеттік қаржылық емес ұйымдарға ЕАВ-мен берілген қаржы
лизингі
1420 1 6 3   Мемлекеттік қаржылық емес ұйымдарға ВБТ-мен берілген қаржы
лизингі
1420 1 7 1   Мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдарға теңгемен берілген
қаржы лизингі
1420 1 7 2   Мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдарға ЕАВ-мен берілген
қаржы лизингі
1420 1 7 3   Мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдарға ВБТ-мен берілген
қаржы лизингі
1420 1 8 1   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
ұйымдарға теңгемен берілген қаржы лизингі
1420 1 8 2   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
ұйымдарға ЕАВ-мен берілген қаржы лизингі
1420 1 8 3   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
ұйымдарға ВБТ-мен берілген қаржы лизингі
1420 1 9 1   Үй шаруашылықтарына теңгемен берілген қаржы лизингі
1420 1 9 2   Үй шаруашылықтарына ЕАВ-мен берілген қаржы лизингі
1420 1 9 3   Үй шаруашылықтарына ВБТ-мен берілген қаржы лизингі
1420 2 0 1   Резидент емес клиенттерге теңгемен берілген қаржы лизингі
1420 2 0 2   Резидент емес клиенттерге ЕАВ-мен берілген қаржы лизингі
1420 2 0 3   Резидент емес клиенттерге ВБТ-мен берілген қаржы лизингі
1422 0 0 0  Клиенттерге берілген форфейтинг
1422 1 5 1   Банктік операциялардың жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдарға теңгемен берілген форфейтинг
1422 1 5 2   Банктік операциялардың жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдарға ЕАВ-мен берілген форфейтинг
1422 1 5 3   Банктік операциялардың жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдарға ВБТ-мен берілген форфейтинг
1422 1 6 1   Мемлекеттік қаржылық емес ұйымдарға теңгемен берілген
форфейтинг
1422 1 6 2   Мемлекеттік қаржылық емес ұйымдарға ЕАВ-мен берілген
форфейтинг
1422 1 6 3   Мемлекеттік қаржылық емес ұйымдарға ВБТ-мен берілген
форфейтинг
1422 1 7 1   Мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдарға теңгемен берілген
форфейтинг
1422 1 7 2   Мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдарға ЕАВ-мен берілген
форфейтинг
1422 1 7 3   Мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдарға берілген форфейтинг,
ВБТ-мен
1422 2 0 1   Резидент емес клиенттерге теңгемен берілген форфейтинг
1422 2 0 2   Резидент емес клиенттерге ЕАВ-мен берілген форфейтинг
1422 2 0 3   Резидент емес клиенттерге ВБТ-мен берілген форфейтинг
1424 0 0 0  Клиенттердің заемдар бойынша мерзімі өткен берешегі
1424 1 1 1   Қазақстан Республикасы Үкіметіне теңгемен берілген заемдар
бойынша мерзімі өткен берешегі
1424 1 1 2   Қазақстан Республикасы Үкіметіне ЕАВ-мен берілген заемдар
бойынша мерзімі өткен берешегі
1424 1 1 3   Қазақстан Республикасы Үкіметіне ВБТ-мен берілген заемдар
бойынша мерзімі өткен берешегі
1424 1 2 1   Жергілікті өкімет органдарына теңгемен берілген заемдар
бойынша мерзімі өткен берешегі

1424 1 2 2     Просроченная задолженность по займам банка в СКВ,
предоставленным местным органам власти
1424 1 2 3     Просроченная задолженность по займам банка в ДВВ,
предоставленным местным органам власти
1424 1 5 1     Просроченная задолженность по займам банка в тенге,
предоставленным организациям, осуществляющим отдельные виды
банковских операций
1424 1 5 2     Просроченная задолженность по займам банка в СКВ,
предоставленным организациям, осуществляющим отдельные виды
банковских операций
1424 1 5 3     Просроченная задолженность по займам банка в ДВВ,
предоставленным организациям, осуществляющим отдельные виды
банковских операций
1424 1 6 1     Просроченная задолженность по займам банка в тенге,
предоставленным государственным нефинансовым организациям
1424 1 6 2     Просроченная задолженность по займам банка в СКВ,
предоставленным государственным нефинансовым организациям
1424 1 6 3     Просроченная задолженность по займам банка в ДВВ,
предоставленным государственным нефинансовым организациям
1424 1 7 1     Просроченная задолженность по займам банка в тенге,
предоставленным негосударственным нефинансовым организациям
1424 1 7 2     Просроченная задолженность по займам банка в СКВ,
предоставленным негосударственным нефинансовым организациям
1424 1 7 3     Просроченная задолженность по займам банка в ДВВ,
предоставленным негосударственным нефинансовым организациям
1424 1 8 1     Просроченная задолженность по займам банка в тенге,
предоставленным некоммерческим организациям, обслуживающим
домашние хозяйства
1424 1 8 2     Просроченная задолженность по займам банка в СКВ,
предоставленным некоммерческим организациям, обслуживающим
домашние хозяйства
1424 1 8 3     Просроченная задолженность по займам банка в ДВВ,
предоставленным некоммерческим организациям, обслуживающим
домашние хозяйства
1424 1 9 1     Просроченная задолженность по займам банка в тенге,
предоставленным домашним хозяйствам
1424 1 9 2     Просроченная задолженность по займам банка в СКВ,
предоставленным домашним хозяйствам
1424 1 9 3     Просроченная задолженность по займам банка в ДВВ,
предоставленным домашним хозяйствам
1424 2 0 1     Просроченная задолженность по займам банка в тенге,
предоставленным клиентам-нерезидентам
1424 2 0 2     Просроченная задолженность по займам банка в СКВ,
предоставленным клиентам-нерезидентам
1424 2 0 3     Просроченная задолженность по займам банка в ДВВ,
предоставленным клиентам-нерезидентам
1425 0 0 0   Опротестованные векселя клиентов
1425 1 1 1     Опротестованные векселя в тенге Правительства Республики
Казахстан

1424 1 2 2   Жергілікті өкімет органдарына ЕАВ-мен берілген заемдар
бойынша мерзімі өткен берешегі
1424 1 2 3   Жергілікті өкімет органдарына ВБТ-мен берілген заемдар
бойынша мерзімі өткен берешегі
1424 1 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдарға теңгемен берілген заемдары бойынша мерзімі өткен
берешегі
1424 1 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдарға ЕАВ-мен берілген заемдары бойынша мерзімі өткен
берешегі
1424 1 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдарға ВБТ-мен берілген заемдары бойынша мерзімі өткен
берешегі
1424 1 6 1   Мемлекеттік қаржылық емес ұйымдарға теңгемен берілген
заемдары бойынша мерзімі өткен берешегі
1424 1 6 2   Мемлекеттік қаржылық емес ұйымдарға ЕАВ-мен берілген заемдары
бойынша мерзімі өткен берешегі
1424 1 6 3   Мемлекеттік қаржылық емес ұйымдарға ВБТ-мен берілген заемдары
бойынша мерзімі өткен берешегі
1424 1 7 1   Мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдарға теңгемен берілген
заемдары бойынша мерзімі өткен берешегі
1424 1 7 2   Мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдарға ЕАВ-мен берілген
заемдары бойынша мерзімі өткен берешегі
1424 1 7 3   Мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдарға ВБТ-мен берілген
заемдары бойынша мерзімі өткен берешегі
1424 1 8 1   Үй шарушылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
ұйымдарға теңгемен берілген заемдары бойынша мерзімі өткен
берешегі
1424 1 8 2   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
ұйымдарға ЕАВ-мен берілген заемдары бойынша мерзімі өткен
берешегшаруашылығынаі
1424 1 8 3   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
ұйымдарға ВБТ-мен берілген заемдары бойынша мерзімі өткен
берешегі
1424 1 9 1   Үй шаруашылықтарына теңгемен берілген заемдар бойынша мерзімі
өткен берешегі
1424 1 9 2   Үй шаруашылықтарына ЕАВ-мен берілген заемдар бойынша мерзімі
өткен берешегі
1424 1 9 3   Үй шаруашылықтарына ВБТ-мен берілген заемдар бойынша мерзімі
өткен берешегі
1424 2 0 1   Резидент емес клиенттерге теңгемен берілген заемдар бойынша
мерзімі өткен берешегі
1424 2 0 2   Резидент емес клиенттерге ЕАВ-мен берілген заемдар бойынша
мерзімі өткен берешегі
1424 2 0 3   Резидент емес клиенттерге ВБТ-мен берілген заемдар бойынша
мерзімі өткен берешегі
1425 0 0 0  Клиенттердің қарсылық білдірілген вексельдері
1425 1 1 1   Қазақстан Республикасы Үкіметінің теңгемен қарсылық
білдірілген вексельдері

1425 1 1 2     Опротестованные векселя в СКВ Правительства Республики
Казахстан
1425 1 1 3     Опротестованные векселя в ДВВ Правительства Республики
Казахстан
1425 1 2 1     Опротестованные векселя в тенге местных органов власти
1425 1 2 2     Опротестованные векселя в СКВ местных органов власти
1425 1 2 3     Опротестованные векселя в ДВВ местных органов власти
1425 1 5 1     Опротестованные векселя в тенге организаций, осуществляющих
отдельные виды банковских операций
1425 1 5 2     Опротестованные векселя в СКВ организаций, осуществляющих
отдельные виды банковских операций
1425 1 5 3     Опротестованные векселя в ДВВ организаций, осуществляющих
отдельные виды банковских операций
1425 1 6 1     Опротестованные векселя в тенге государственных
нефинансовых организаций
1425 1 6 2     Опротестованные векселя в СКВ государственных нефинансовых
организаций
1425 1 6 3     Опротестованные векселя в ДВВ государственных нефинансовых
организаций
1425 1 7 1     Опротестованные векселя в тенге негосударственных
нефинансовых организаций
1425 1 7 2     Опротестованные векселя в СКВ негосударственных
нефинансовых организаций
1425 1 7 3     Опротестованные векселя в ДВВ негосударственных
нефинансовых организаций
1425 1 9 1     Опротестованные векселя в тенге домашних хозяйств
1425 1 9 2     Опротестованные векселя в СКВ домашних хозяйств
1425 1 9 3     Опротестованные векселя в ДВВ домашних хозяйств
1425 2 0 1     Опротестованные векселя в тенге нерезидентов
1425 2 0 2     Опротестованные векселя в СКВ нерезидентов
1425 2 0 3     Опротестованные векселя в ДВВ нерезидентов
1427 0 0 0   Блокированная задолженность клиентов по займам банка
1427 1 1 1     Блокированная задолженность по займам банка в тенге,
предоставленным Правительству Республики Казахстан
1427 1 1 2     Блокированная задолженность по займам банка в СКВ,
предоставленным Правительству Республики Казахстан
1427 1 1 3     Блокированная задолженность по займам банка в ДВВ,
предоставленным Правительству Республики Казахстан
1427 1 2 1     Блокированная задолженность по займам банка в тенге,
предоставленным местным органам власти
1427 1 2 2     Блокированная задолженность по займам банка в СКВ,
предоставленным местным органам власти

1425 1 1 2   Қазақстан Республикасы Үкіметінің ЕАВ-мен қарсылық
білдірілген вексельдері
1425 1 1 3   Қазақстан Республикасы Үкіметінің ВБТ-мен  қарсылық
білдірілген вексельдері
1425 1 2 1   Жергілікті өкімет органдарының теңгемен қарсылық білдірілген
вексельдері
1425 1 2 2   Жергілікті өкімет органдарының ЕАВ-мен қарсылық білдірілген
вексельдері
1425 1 2 3   Жергілікті өкімет органдарының ВБТ-мен қарсылық білдірілген
вексельдері
1425 1 4 1   Банк-резиденттердің теңгемен қарсылық білдірілген вексельдері
1425 1 4 2   Банк-резиденттердің ЕАВ-мен қарсылық білдірілген вексельдері
1425 1 4 3   Банк-резиденттердің ВБТ-мен қарсылық білдірілген вексельдері
1425 1 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдардың теңгемен қарсылық білдірілген вексельдері
1425 1 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдардың ЕАВ-мен қарсылық білдірілген вексельдері
1425 1 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдардың ВБТ-мен қарсылық білдірілген вексельдері
1425 1 6 1   Мемлекеттік қаржылық емес ұйымдардың теңгемен қарсылық
білдірілген вексельдері
1425 1 6 2   Мемлекеттік қаржылық емес ұйымдардың ЕАВ-мен қарсылық
білдірілген вексельдері
1425 1 6 3   Мемлекеттік қаржылық емес ұйымдардың ВБТ-мен қарсылық
білдірілген вексельдері
1425 1 7 1   Мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдардың теңгемен қарсылық
білдірілген вексельдері
1425 1 7 2   Мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдардың ЕАВ-мен қарсылық
білдірілген вексельдері
1425 1 7 3   Мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдардың ВБТ-мен қарсылық
білдірілген вексельдері
1425 1 9 1   Үй шаруашылықтарының теңгемен қарсылық білдірілген вексельдері
1425 1 9 2   Үй шаруашылықтарының ЕАВ-мен қарсылық білдірілген вексельдері
1425 1 9 3   Үй шаруашылықтарының ВБТ-мен қарсылық білдірілген вексельдері
1425 2 0 1   Резидент емес клиенттердің теңгемен қарсылық білдірілген
вексельдері
1425 2 0 2   Резидент емес клиенттердің ЕАВ-мен қарсылық білдірілген
вексельдері
1425 2 0 3   Резидент емес клиенттердің ВБТ-мен қарсылық білдірілген
вексельдері
1427 0 0 0  Клиенттердің заемдары бойынша шек қойылған берешегі
1427 1 1 1   Қазақстан Республикасы Үкіметіне теңгемен берілген заемдар
бойынша шек қойылған берешегі
1427 1 1 2   Қазақстан Республикасы Үкіметіне ЕАВ-мен берілген заемдар
бойынша шек қойылған берешегі
1427 1 1 3   Қазақстан Республикасы Үкіметіне ВБТ-мен берілген заемдар
бойынша шек қойылған берешегі
1427 1 2 1   Жергілікті өкімет органдарына теңгемен берілген заемдар
бойынша шек қойылған берешегі
1427 1 2 2   Жергілікті өкімет органдарына ЕАВ-мен берілген заемдар
бойынша шек қойылған берешегі

1440 0 0 0   Прочие займы, предоставленные клиентам
1440 1 1 1     Прочие займы в тенге, предоставленные Правительству
Республики Казахстан
1440 1 1 2     Прочие займы в СКВ, предоставленные Правительству
Республики Казахстан
1440 1 1 3     Прочие займы в ДВВ, предоставленные Правительству
Республики Казахстан
1440 1 2 1     Прочие займы в тенге, предоставленные местным органам
власти
1440 1 2 2     Прочие займы в СКВ, предоставленные местным органам власти
1440 1 2 3     Прочие займы в ДВВ, предоставленные местным органам власти
1440 1 5 1     Прочие займы в тенге, предоставленные организациям,
осуществляющим отдельные виды банковских операций
1440 1 5 2     Прочие займы в СКВ, предоставленные организациям,
осуществляющим отдельные виды банковских операций
1440 1 5 3     Прочие займы в ДВВ, предоставленные организациям,
осуществляющим отдельные виды банковских операций
1440 1 6 1     Прочие займы в тенге, предоставленные государственным
нефинансовым организациям
1440 1 6 2     Прочие займы в СКВ, предоставленные государственным
нефинансовым организациям
1440 1 6 3     Прочие займы в ДВВ, предоставленные государственным
нефинансовым организациям
1440 1 7 1     Прочие займы в тенге, предоставленные негосударственным
нефинансовым организациям
1440 1 7 2     Прочие займы в СКВ, предоставленные негосударственным
нефинансовым организациям
1440 1 7 3     Прочие займы в ДВВ, предоставленные негосударственным
нефинансовым организациям
1440 1 8 1     Прочие займы в тенге, предоставленные некоммерческим
организациям, обслуживающим домашние хозяйства
1440 1 8 2     Прочие займы в СКВ, предоставленные некоммерческим
организациям, обслуживающим домашние хозяйства
1440 1 8 3     Прочие займы в ДВВ, предоставленные некоммерческим
организациям, обслуживающим домашние хозяйства
1440 1 9 1     Прочие займы в тенге, предоставленные домашним хозяйствам
1440 1 9 2     Прочие займы в СКВ, предоставленные домашним хозяйствам
1440 1 9 3     Прочие займы в ДВВ, предоставленные домашним хозяйствам
1440 2 0 1     Прочие займы в тенге, предоставленные клиентам-нерезидентам
1440 2 0 2     Прочие займы в СКВ, предоставленные клиентам-нерезидентам
1440 2 0 3     Прочие займы в ДВВ, предоставленные клиентам-нерезидентам
1450       Прочие ценные бумаги
1451 0 0 0   Ценные бумаги с фиксированным доходом, удерживаемые до
погашения
1451 1 4 1     Ценные бумаги в тенге с фиксированным доходом, удерживаемые
до погашения, выпущенные банками
1451 1 4 2     Ценные бумаги в СКВ с фиксированным доходом, удерживаемые
до погашения, выпущенные банками

1440 0 0 0  Клиенттерге берілген басқа заемдар
1440 1 1 1   Қазақстан Республикасы Үкіметіне теңгемен берілген басқа
заемдар
1440 1 1 2   Қазақстан Республикасы Үкіметіне ЕАВ-мен берілген басқа
заемдар
1440 1 1 3   Қазақстан Республикасы Үкіметіне ВБТ-мен берілген басқа
заемдар
1440 1 2 1   Жергілікті өкімет органдарына теңгемен берілген басқа заемдар
1440 1 2 2   Жергілікті өкімет органдарына ЕАВ-мен берілген басқа заемдар
1440 1 2 3   Жергілікті өкімет органдарына ВБТ-мен берілген басқа заемдар
1440 1 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдарға теңгемен берілген заемдар
1440 1 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдарға ЕАВ-мен берілген заемдар
1440 1 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдарға ВБТ-мен берілген заемдар
1440 1 6 1   Мемлекеттік қаржылық емес ұйымдарға теңгемен берілген заемдар
1440 1 6 2   Мемлекеттік қаржылық емес ұйымдарға ЕАВ-мен берілген заемдар
1440 1 6 3   Мемлекеттік қаржылық емес ұйымдарға ВБТ-мен берілген заемдар
1440 1 7 1   Мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдарға теңгемен берілген
заемдар
1440 1 7 2   Мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдарға ЕАВ-мен берілген
заемдар
1440 1 7 3   Мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдарға ВБТ-мен берілген
заемдар
1440 1 8 1   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
ұйымдарға теңгемен берілген заемдар
1440 1 8 2   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
ұйымдарға ЕАВ-мен берілген заемдар
1440 1 8 3   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
ұйымдарға ВБТ-мен берілген заемдар
1440 1 9 1   Үй шаруашылықтарына теңгемен берілген заемдар
1440 1 9 2   Үй шаруашылықтарына ЕАВ-мен берілген заемдар
1440 1 9 3   Үй шаруашылықтарына ВБТ-мен берілген заемдар
1440 2 0 1   Резидент емес клиенттерге теңгемен берілген заемдар
1440 2 0 2   Резидент емес клиенттерге ЕАВ-мен берілген заемдар
1440 2 0 3   Резидент емес клиенттерге ВБТ-мен берілген заемдар
1450         Басқа бағалы қағаздар
1451 0 0 0  Кірісі белгіленген өтеуге дейін ұсталынатын бағалы қағаздар
1451 1 2 1   Жергілікті өкімет органдары теңгемен шығарған кірісі
белгіленген өтеуге дейін ұсталынатын бағалы қағаздар
1451 1 2 2   Жергілікті өкімет органдары ЕАВ-мен шығарған кірісі
белгіленген өтеуге дейін ұсталынатын бағалы қағаздар
1451 1 4 1   Банктер теңгемен шығарған кірісі белгіленген өтеуге дейін
ұсталынатын бағалы қағаздар
1451 1 4 2   Банктер ЕАВ-мен шығарған кірісі белгіленген өтеуге дейін
ұсталынатын бағалы қағаздар

1451 1 4 3     Ценные бумаги в ДВВ с фиксированным доходом, удерживаемые
до погашения, выпущенные банками
1451 1 5 1     Ценные бумаги в тенге с фиксированным доходом, удерживаемые
до погашения, выпущенные организациями, осуществляющими
отдельные виды банковских операций
1451 1 5 2     Ценные бумаги в СКВ с фиксированным доходом, удерживаемые
до погашения, выпущенные организациями, осуществляющими
отдельные виды банковских операций
1451 1 5 3     Ценные бумаги в ДВВ с фиксированным доходом, удерживаемые
до погашения, выпущенные организациями, осуществляющими
отдельные виды банковских операций
1451 1 6 1     Ценные бумаги в тенге с фиксированным доходом, удерживаемые
до погашения, выпущенные государственными нефинансовыми
организациями
1451 1 6 2     Ценные бумаги в СКВ с фиксированным доходом, удерживаемые
до погашения, выпущенные государственными нефинансовыми
организациями
1451 1 6 3     Ценные бумаги в ДВВ с фиксированным доходом, удерживаемые
до погашения, выпущенные государственными нефинансовыми
организациями
1451 1 7 1     Ценные бумаги в тенге с фиксированным доходом, удерживаемые
до погашения, выпущенные негосударственными нефинансовыми
организациями
1451 1 7 2     Ценные бумаги в СКВ с фиксированным доходом, удерживаемые
до погашения, выпущенные негосударственными нефинансовыми
организациями
1451 1 7 3     Ценные бумаги в ДВВ с фиксированным доходом, удерживаемые
до погашения, выпущенные негосударственными нефинансовыми
организациями
1451 2 0 2     Ценные бумаги в СКВ с фиксированным доходом, удерживаемые
до погашения, выпущенные нерезидентами
1451 2 0 3     Ценные бумаги в ДВВ с фиксированным доходом, удерживаемые
до погашения, выпущенные нерезидентами
1452 0 0 0   Ценные бумаги с фиксированным доходом, годные для продажи
1452 1 4 1     Ценные бумаги в тенге с фиксированным доходом, годные для
продажи, выпущенные банками
1452 1 4 2     Ценные бумаги в СКВ с фиксированным доходом, годные для
продажи, выпущенные банками
1452 1 4 3     Ценные бумаги в ДВВ с фиксированным доходом, годные для
продажи, выпущенные банками
1452 1 5 1     Ценные бумаги в тенге с фиксированным доходом, годные для
продажи, выпущенные организациями, осуществляющими
отдельные виды банковских операций
1452 1 5 2     Ценные бумаги в СКВ с фиксированным доходом, годные для
продажи, выпущенные организациями, осуществляющими
отдельные виды банковских операций
1452 1 5 3     Ценные бумаги в ДВВ с фиксированным доходом, годные для
продажи, выпущенные организациями, осуществляющими
отдельные виды банковских операций
1452 1 6 1     Ценные бумаги в тенге с фиксированным доходом, годные для
продажи, выпущенные государственными нефинансовыми
организациями

1451 1 4 3   Банктер ВБТ-мен шығарған кірісі белгіленген өтеуге дейін
ұсталынатын бағалы қағаздар
1451 1 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдар теңгемен шығарған кірісі белгіленген өтеуге дейін
ұсталынатын бағалы қағаздар
1451 1 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдар ЕАВ-мен шығарған кірісі белгіленген өтеуге дейін
ұсталынатын бағалы қағаздар
1451 1 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдар ВБТ-мен шығарған кірісі белгіленген өтеуге дейін
ұсталынатын бағалы қағаздар
1451 1 6 1   Мемлекеттік қаржылық емес ұйымдар теңгемен шығарған кірісі
белгіленген өтеуге дейін ұсталынатын бағалы қағаздар
1451 1 6 2   Мемлекеттік қаржылық емес ұйымдар ЕАВ-мен шығарған кірісі
белгіленген өтеуге дейін ұсталынатын бағалы қағаздар
1451 1 6 3   Мемлекеттік қаржылық емес ұйымдар ВБТ-мен шығарған кірісі
белгіленген өтеуге дейін ұсталынатын бағалы қағаздар
1451 1 7 1   Мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдар теңгемен шығарған
кірісі белгіленген өтеуге дейін ұсталынатын бағалы қағаздар
1451 1 7 2   Мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдар ЕАВ-мен шығарған
кірісі белгіленген өтеуге дейін ұсталынатын бағалы қағаздар
1451 1 7 3   Мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдар ВБТ-мен шығарған
кірісі белгіленген өтеуге дейін ұсталынатын бағалы қағаздар
1451 2 0 2   Резидент еместер ЕАВ-мен шығарған кірісі белгіленген өтеуге
дейін ұсталынатын бағалы қағаздар
1451 2 0 3   Резидент еместер ВБТ-мен шығарған кірісі белгіленген өтеуге
дейін ұсталынатын бағалы қағаздар
1452 0 0 0  Кірісі белгіленген сатуға жарамды бағалы қағаздар
1452 1 2 1   Жергілікті өкімет органдары теңгемен шығарған кірісі
белгіленген сатуға жарамды бағалы қағаздар
1452 1 2 2   Жергілікті өкімет органдары ЕАВ-мен шығарған кірісі
белгіленген сатуға жарамды бағалы қағаздар
1452 1 4 1   Банктер теңгемен шығарған кірісі белгіленген сатуға жарамды
бағалы қағаздар
1452 1 4 2   Банктер ЕАВ-мен шығарған кірісі белгіленген сатуға жарамды
бағалы қағаздар
1452 1 4 3   Банктер ВБТ-мен шығарған кірісі белгіленген сатуға жарамды
бағалы қағаздар
1452 1 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдар теңгемен шығарған кірісі белгіленген сатуға жарамды
бағалы қағаздар
1452 1 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдар ЕАВ-мен шығарған кірісі белгіленген сатуға жарамды
бағалы қағаздар
1452 1 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдар ВБТ-мен шығарған кірісі белгіленген сатуға жарамды
бағалы қағаздар
1452 1 6 1   Мемлекеттік қаржылық емес ұйымдар теңгемен шығарған кірісі
белгіленген сатуға жарамды бағалы қағаздар

1452 1 6 2     Ценные бумаги в СКВ с фиксированным доходом, годные для
продажи, выпущенные государственными нефинансовыми
организациями
1452 1 6 3     Ценные бумаги в ДВВ с фиксированным доходом, годные для
продажи, выпущенные государственными нефинансовыми
организациями
1452 1 7 1     Ценные бумаги в тенге с фиксированным доходом, годные для
продажи, выпущенные негосударственными нефинансовыми
организациями
1452 1 7 2     Ценные бумаги в СКВ с фиксированным доходом, годные для
продажи, выпущенные негосударственными нефинансовыми
организациями
1452 1 7 3     Ценные бумаги в ДВВ с фиксированным доходом, годные для
продажи, выпущенные негосударственными нефинансовыми
организациями
1452 2 0 2     Ценные бумаги в СКВ с фиксированным доходом, годные для
продажи, выпущенные нерезидентами
1452 2 0 3     Ценные бумаги в ДВВ с фиксированным доходом, годные для
продажи, выпущенные нерезидентами
1454 0 0 0   Ценные бумаги с нефиксированным доходом, годные для продажи
1454 1 4 1     Ценные бумаги в тенге с нефиксированным доходом, годные для
продажи, выпущенные банками
1454 1 4 2     Ценные бумаги в СКВ с нефиксированным доходом, годные для
продажи, выпущенные банками
1454 1 4 3     Ценные бумаги в ДВВ с нефиксированным доходом, годные для
продажи, выпущенные банками
1454 1 5 1     Ценные бумаги в тенге с нефиксированным доходом, годные для
продажи, выпущенные организациями, осуществляющими
отдельные виды банковских операций
1454 1 5 2     Ценные бумаги в СКВ с нефиксированным доходом, годные для
продажи, выпущенные организациями, осуществляющими
отдельные виды банковских операций
1454 1 5 3     Ценные бумаги в ДВВ с нефиксированным доходом, годные для
продажи, выпущенные организациями, осуществляющими
отдельные виды банковских операций
1454 1 6 1     Ценные бумаги в тенге с нефиксированным доходом, годные для
продажи, выпущенные государственными нефинансовыми
организациями
1454 1 6 2     Ценные бумаги в СКВ с нефиксированным доходом, годные для
продажи, выпущенные государственными нефинансовыми
организациями
1454 1 6 3     Ценные бумаги в ДВВ с нефиксированным доходом, годные для
продажи, выпущенные государственными нефинансовыми
организациями
1454 1 7 1     Ценные бумаги в тенге с нефиксированным доходом, годные для
продажи, выпущенные негосударственными нефинансовыми
организациями
1454 1 7 2     Ценные бумаги в СКВ с нефиксированным доходом, годные для
продажи, выпущенные негосударственными нефинансовыми
организациями
1454 1 7 3     Ценные бумаги в ДВВ с нефиксированным доходом, годные для
продажи, выпущенные негосударственными нефинансовыми
организациями

1452 1 6 2   Мемлекеттік қаржылық емес ұйымдар ЕАВ-мен шығарған кірісі
белгіленген сатуға жарамды бағалы қағаздар
1452 1 6 3   Мемлекеттік қаржылық емес ұйымдар ВБТ-мен шығарған кірісі
белгіленген сатуға жарамды бағалы қағаздар
1452 1 7 1   Мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдар теңгемен шығарған
кірісі белгіленген сатуға жарамды бағалы қағаздар
1452 1 7 2   Мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдар ЕАВ-мен шығарған
кірісі белгіленген сатуға жарамды бағалы қағаздар
1452 1 7 3   Мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдар ВБТ-мен шығарған
кірісі белгіленген сатуға жарамды бағалы қағаздар
1452 2 0 2   Резидент еместер ЕАВ-мен шығарған кірісі белгіленген сатуға
жарамды бағалы қағаздар
1452 2 0 3   Резидент еместер ВБТ-мен шығарған кірісі белгіленген сатуға
жарамды бағалы қағаздар
1454 0 0 0  Кірісі белгіленбеген сатуға жарамды бағалы қағаздар
1454 1 2 1   Жергілікті өкімет органдары теңгемен шығарған кірісі
белгіленбеген сатуға жарамды бағалы қағаздар
1454 1 2 2   Жергілікті өкімет органдары ЕАВ-мен шығарған кірісі
белгіленбеген сатуға жарамды бағалы қағаздар
1454 1 4 1   Банктер теңгемен шығарған кірісі белгіленбеген сатуға жарамды
бағалы қағаздар
1454 1 4 2   Банктер ЕАВ-мен шығарған кірісі белгіленбеген сатуға жарамды
бағалы қағаздар
1454 1 4 3   Банктер ВБТ-мен шығарған кірісі белгіленбеген сатуға жарамды
бағалы қағаздар
1454 1 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдар теңгемен шығарған кірісі белгіленбеген сатуға жарамды
бағалы қағаздар
1454 1 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдар ЕАВ-мен шығарған кірісі белгіленбеген сатуға жарамды
бағалы қағаздар
1454 1 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдар ВБТ-мен шығарған кірісі белгіленбеген сатуға жарамды
бағалы қағаздар
1454 1 6 1   Мемлекеттік қаржылық емес ұйымдар теңгемен шығарған кірісі
белгіленбеген сатуға жарамды бағалы қағаздар
1454 1 6 2   Мемлекеттік қаржылық емес ұйымдар ЕАВ-мен шығарған кірісі
белгіленбеген сатуға жарамды бағалы қағаздар
1454 1 6 3   Мемлекеттік қаржылық емес ұйымдар ВБТ-мен шығарған кірісі
белгіленбеген сатуға жарамды бағалы қағаздар
1454 1 7 1   Мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдар теңгемен шығарған
кірісі белгіленбеген сатуға жарамды бағалы қағаздар
1454 1 7 2   Мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдар ЕАВ-мен шығарған
кірісі белгіленбеген сатуға жарамды бағалы қағаздар
1454 1 7 3   Мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдар ВБТ-мен шығарған
кірісі белгіленбеген сатуға жарамды бағалы қағаздар

1472 1 7 1     Инвестиции в тенге в ассоциированные негосударственные
нефинансовые организации
1472 1 7 2     Инвестиции в СКВ в ассоциированные негосударственные
нефинансовые организации
1472 1 7 3     Инвестиции в ДВВ в ассоциированные негосударственные
нефинансовые организации
1472 2 0 1     Инвестиции в тенге в ассоциированные организации банка
(нерезиденты)
1472 2 0 2     Инвестиции в СКВ в ассоциированные организации банка
(нерезиденты)
1472 2 0 3     Инвестиции в ДВВ в ассоциированные организации банка
(нерезиденты)
1475 0 0 0   Инвестиции в субординированный долг
1475 1 4 1     Инвестиции в тенге в субординированный долг других банков
1475 1 4 2     Инвестиции в СКВ в субординированный долг других банков
1475 1 4 3     Инвестиции в ДВВ в субординированный долг других банков
1475 1 5 1     Инвестиции в тенге в субординированный долг организаций,
осуществляющих отдельные виды банковских операций
1475 1 5 2     Инвестиции в СКВ в субординированный долг организаций,
осуществляющих отдельные виды банковских операций
1475 1 5 3     Инвестиции в ДВВ в субординированный долг организаций,
осуществляющих отдельные виды банковских операций
1475 1 6 1     Инвестиции в тенге в субординированный долг государственных
нефинансовых организаций
1475 1 6 2     Инвестиции в СКВ в субординированный долг государственных
нефинансовых организаций
1475 1 6 3     Инвестиции в ДВВ в субординированный долг государственных
нефинансовых организаций
1475 1 7 1     Инвестиции в тенге в субординированный долг
негосударственных нефинансовых организаций
1475 1 7 2     Инвестиции в СКВ в субординированный долг негосударственных
нефинансовых организаций
1475 1 7 3     Инвестиции в ДВВ в субординированный долг негосударственных
нефинансовых организаций
1475 2 0 1     Инвестиции в тенге в субординированный долг организаций
банка (нерезиденты)
1475 2 0 2     Инвестиции в СКВ в субординированный долг организаций банка
(нерезиденты)
1475 2 0 3     Инвестиции в ДВВ в субординированный долг организаций банка
(нерезиденты)
1550       Расчеты банка по платежам
1551 0 0 0   Расчеты с другими банками
1551 1 3 1     Расчеты с Национальным Банком Республики Казахстан в тенге
1551 1 3 2     Расчеты с Национальным Банком Республики Казахстан в СКВ
1551 1 3 3     Расчеты с Национальным Банком Республики Казахстан в ДВВ
1551 1 4 1     Расчеты с другими банками-резидентами в тенге
1551 1 4 2     Расчеты с другими банками-резидентами в СКВ
1551 1 4 3     Расчеты с другими банками-резидентами в ДВВ
1551 2 4 1     Расчеты с другими банками-нерезидентами в тенге
1551 2 4 2     Расчеты с другими банками-нерезидентами в СКВ
1551 2 4 3     Расчеты с другими банками-нерезидентами в ДВВ
1552 0 0 0   Расчеты с клиентами
1552 1 1 1     Расчеты в тенге с Правительством Республики Казахстан
1552 1 1 2     Расчеты в СКВ с Правительством Республики Казахстан
1552 1 1 3     Расчеты в ДВВ с Правительством Республики Казахстан
1552 1 2 1     Расчеты в тенге с местными органами власти
1552 1 2 2     Расчеты в СКВ с местными органами власти
1552 1 2 3     Расчеты в ДВВ с местными органами власти
1552 1 5 1     Расчеты в тенге с организациями, осуществляющими отдельные
виды банковских операций
1552 1 5 2     Расчеты в СКВ с организациями, осуществляющими отдельные
виды банковских операций
1552 1 5 3     Расчеты в ДВВ с организациями, осуществляющими отдельные
виды банковских операций
1552 1 6 1     Расчеты в тенге с государственными нефинансовыми
организациями
1552 1 6 2     Расчеты в СКВ с государственными нефинансовыми
организациями
1552 1 6 3     Расчеты в ДВВ с государственными нефинансовыми
организациями
1552 1 7 1     Расчеты в тенге с негосударственными нефинансовыми
организациями
1552 1 7 2     Расчеты в СКВ с негосударственными нефинансовыми
организациями
1552 1 7 3     Расчеты в ДВВ с негосударственными нефинансовыми
организациями
1552 1 8 1     Расчеты в тенге с некоммерческими организациями,
обслуживающими домашние хозяйства
1552 1 8 2     Расчеты в СКВ с некоммерческими организациями,
обслуживающими домашние хозяйства
1552 1 8 3     Расчеты в ДВВ с некоммерческими организациями,
обслуживающими домашние хозяйства
1552 1 9 1     Расчеты в тенге с домашними хозяйствами
1552 1 9 2     Расчеты в СКВ с домашними хозяйствами
1552 1 9 3     Расчеты в ДВВ с домашними хозяйствами
1552 2 0 1     Расчеты в тенге с нерезидентами
1552 2 0 2     Расчеты в СКВ с нерезидентами
1552 2 0 3     Расчеты в ДВВ с нерезидентами
1600       Материальные запасы
1601 1 4 2   Неаффинированные драгоценные металлы
1602 1 4 1   Прочие материальные запасы

1472 1 7 1   Мемлекеттік емес қаржылық емес қауымдасқан ұйымдарға теңгемен
инвестициялар
1472 2 0 1   Қауымдасқан ұйымдарға (резидент еместерге) теңгемен
инвестициялар
1472 2 0 2   Қауымдасқан ұйымдарға (резидент еместерге) ЕАВ-мен
инвестициялар
1472 2 0 3   Қауымдасқан ұйымдарға (резидент еместерге) ВБТ-мен
инвестициялар
1475 0 0 0  Субординирленген борышқа инвестициялар
1475 1 4 1   Резидент банктердің субординирленген борышқа теңгемен
инвестициялар
1475 1 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдардың субординирленге
н борышқа теңгемен инвестициялар
1475 1 7 1   Мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдардың субординирленген
борышқа теңгемен инвестициялар
1475 2 0 1   Резидент емес компаниялардың субординирленген борышқа
теңгемен инвестициялар
1475 2 0 2   Резидент емес компаниялардың субординирленген борышқа ЕАВ-мен
инвестициялар
1475 2 0 3   Резидент емес компаниялардың субординирленген борышқа ВБТ-мен
инвестициялар
1550    Банктің төлемдер бойынша есеп айырысулары
1551 0 0 0  Банктермен есеп айырысулар
1551 1 4 1   Басқа резидент банктермен теңгемен есеп айырысулар
1551 1 4 2   Басқа резидент банктермен ЕАВ-мен есеп айырысулар
1551 1 4 3   Басқа резидент банктермен ВБТ-мен есеп айырысулар
1551 2 4 1   Басқа резидент емес банктермен теңгемен есеп айырысулар
1551 2 4 2   Басқа резидент емес банктермен ЕАВ-мен есеп айырысулар
1551 2 4 3   Басқа резидент емес банктермен ВБТ-мен есеп айырысулар
1552 0 0 0  Клиенттермен есеп айырысулар
1552 1 1 1   Қазақстан Республикасы Үкіметімен теңгемен есеп айырысулар
1552 1 1 2   Қазақстан Республикасы Үкіметімен ЕАВ-мен есеп айырысулар
1552 1 1 3   Қазақстан Республикасы Үкіметімен ВБТ-мен есеп айырысулар
1552 1 2 1   Жергілікті өкімет органдарымен теңгемен есеп айырысулар
1552 1 2 2   Жергілікті өкімет органдарымен ЕАВ-мен есеп айырысулар
1552 1 2 3   Жергілікті өкімет органдарымен ВБТ-мен есеп айырысулар
1552 1 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдармен теңгемен есеп айырысулар
1552 1 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдармен ЕАВ-мен есеп айырысулар
1552 1 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдармен ВБТ-мен есеп айырысулар
1552 1 6 1   Мемлекеттік қаржылық емес ұйымдармен теңгемен есеп айырысулар
1552 1 6 2   Мемлекеттік қаржылық емес ұйымдармен ЕАВ-мен есеп айырысулар
1552 1 6 3   Мемлекеттік қаржылық емес ұйымдармен ВБТ-мен есеп айырысулар
1552 1 7 1   Мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдармен теңгемен есеп
айырысулар
1552 1 7 2   Мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдармен ЕАВ-мен есеп
айырысулар
1552 1 7 3   Мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдармен ВБТ-мен есеп
айырысулар
1552 1 8 1   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
ұйымдармен теңгемен есеп айырысулар
1552 1 8 2   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
ұйымдармен ЕАВ-мен есеп айырысулар
1552 1 8 3   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
ұйымдармен ВБТ-мен есеп айырысулар
1552 1 9 1   Үй шаруашылықтарымен теңгемен есеп айырысулар
1552 1 9 2   Үй шаруашылықтарымен ЕАВ-мен есеп айырысулар
1552 1 9 3   Үй шаруашылықтарымен ВБТ-мен есеп айырысулар
1552 2 0 1   Резидент еместермен теңгемен есеп айырысулар
1552 2 0 2   Резидент еместермен ЕАВ-мен есеп айырысулар
1552 2 0 3   Резидент еместермен ВБТ-мен есеп айырысулар
1600    Материалдық қорлар
1601 0 0 0  Тазартылмаған қымбат металдар
1602 0 0 0  Басқа материалдық қорлар

1650/ 1690   Основные средства и нематериальные активы
1651 1 4 1     Строящиеся (устанавливаемые) основные средства
1652 1 4 1     Земля, здания и сооружения
1653 1 4 1     Компьютерное оборудование
1654 1 4 1     Прочие основные средства
1655 1 4 1     Основные средства, принятые в финансовый лизинг
1656 1 4 1     Основные средства, предназначенные для сдачи в аренду
1657 1 4 1     Капитальные затраты по арендованным зданиям
1658 1 4 1     Транспортные средства
1659 1 4 1     Нематериальные активы
1692 1 4 1     Начисленная амортизация по зданиям и сооружениям
1693 1 4 1     Начисленная амортизация по компьютерному оборудованию
1694 1 4 1     Начисленная амортизация по прочим основным средствам
1695 1 4 1     Начисленная амортизация по основным средствам, полученным
по финансовому лизингу
1696 1 4 1     Начисленная амортизация по основным средствам,
предназначенным для сдачи в аренду
1697 1 4 1     Начисленная амортизация по капитальным затратам по
арендованным зданиям
1698 1 4 1     Начисленная амортизация по транспортным средствам
1699 1 4 1     Начисленная амортизация по нематериальным активам
1700       Начисленные доходы банка, связанные с получением
вознаграждения
1705 0 0 0   Начисленные доходы по корреспондентским счетам банка
1705 1 3 1     Начисленные доходы по корреспондентским счетам банка в
Национальном Банке Республики Казахстан в тенге
1705 1 3 2     Начисленные доходы по корреспондентским счетам банка в
Национальном Банке Республики Казахстан в СКВ
1705 1 3 3     Начисленные доходы по корреспондентским счетам банка в
Национальном Банке Республики Казахстан в ДВВ
1705 1 4 1     Начисленные доходы по корреспондентским счетам банка в
банках-резидентах в тенге
1705 1 4 2     Начисленные доходы по корреспондентским счетам банка в
банках-резидентах в СКВ
1705 1 4 3     Начисленные доходы по корреспондентским счетам банка в
банках-резидентах в ДВВ
1705 2 4 1     Начисленные доходы по корреспондентским счетам банка в
банках-нерезидентах в тенге
1705 2 4 2     Начисленные доходы по корреспондентским счетам банка в
банках-нерезидентах в СКВ
1705 2 4 3     Начисленные доходы по корреспондентским счетам банка в
банках-нерезидентах в ДВВ
1710 0 0 0   Начисленные доходы по депозитам, размещенным в Национальном
Банке Республики Казахстан
1710 1 3 1     Начисленные доходы по депозитам, размещенным в Национальном
Банке Республики Казахстан в тенге
1710 1 3 2     Начисленные доходы по депозитам, размещенным в Национальном
Банке Республики Казахстан в СКВ

1650/ 1690  Негізгі құрал-жабдықтар және материалдық емес активтер
1651 0 0 0  Салынып жатқан (орнатылып жатқан) негізгі құрал-жабдықтар
1652 0 0 0  Жер, үйлер және ғимараттар
1653 0 0 0  Компьютерлік жабдық
1654 0 0 0  Басқа негізгі құрал-жабдықтар
1655 0 0 0  Қаржы лизингіне қабылданған негізгі құрал-жабдықтар
1656 0 0 0  Жалға беруге арналған негізгі құрал-жабдықтар
1657 0 0 0  Жалға алынған үйлер бойынша капиталдық шығындар
1658 0 0 0  Көлік құралдары
1659 0 0 0  Материалдық емес активтер
1692 0 0 0  Үйлер және ғимараттар бойынша есептелген амортизация
1693 0 0 0  Компьютерлік жабдық бойынша есептелген амортизация
1694 0 0 0  Басқа негізгі құрал-жабдықтар бойынша есептелген амортизация
1695 0 0 0  Қаржы лизингі бойынша алынған негізгі құрал-жабдықтар бойынша
есептелген амортизация
1696 0 0 0  Жалға беруге арналған негізгі құрал-жабдықтар бойынша
есептелген амортизация
1697 0 0 0  Жалға алынған үйлер бойынша капиталдық шығындарға есептелген
амортизация
1698 0 0 0  Көлік құралдары бойынша есептелген амортизация
1699 0 0 0  Материалдық емес активтер бойынша амортизация
1700    Сыйақы алумен байланысты банктің есептелген кірістері
1705 0 0 0  Корреспонденттік есепшоттар бойынша банктің есептелген
кірістері
1705 1 3 1   Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкінде теңгемен
корреспонденттік есепшоттар бойынша банктің есептелген
кірістері
1705 1 3 2   Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкінде ЕАВ-мен
корреспонденттік есепшоттар бойынша банктің есептелген
кірістері
1705 1 3 3   Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкінде ВБТ-мен
корреспонденттік есепшоттар бойынша банктің есептелген
кірістері
1705 1 4 1   Резидент банктердегі теңгемен корреспонденттік есепшоттар
бойынша банктің есептелген кірістері
1705 1 4 2   Резидент банктердегі ЕАВ-мен корреспонденттік есепшоттар
бойынша банктің есептелген кірістері
1705 1 4 3   Резидент банктердегі ВБТ-мен корреспонденттік есепшоттар
бойынша банктің есептелген кірістері
1705 2 4 1   Резидент емес банктердегі теңгемен корреспонденттік
есепшоттар бойынша банктің есептелген кірістері
1705 2 4 2   Резидент емес банктердегі ЕАВ-мен корреспонденттік есепшоттар
бойынша банктің есептелген кірістері
1705 2 4 3   Резидент емес банктердегі ВБТ-мен корреспонденттік есепшоттар
бойынша банктің есептелген кірістері
1710 0 0 0  Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкінде орналастырылған
депозиттер бойынша есептелген кірістері
1710 1 3 1   Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкінде теңгемен
орналастырылған депозиттер бойынша есептелген кірістері
1710 1 3 2   Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкінде ЕАВ-мен
орналастырылған депозиттер бойынша есептелген кірістері

1710 1 3 3     Начисленные доходы по депозитам, размещенным в Национальном
Банке Республики Казахстан в ДВВ
1715 0 0 0   Начисленные доходы по высоколиквидным ценным бумагам,
приемлемым для рефинансирования Национальным Банком
Республики Казахстан
1715 1 1 1     Начисленные доходы по ценным бумагам Правительства
Республики Казахстан в тенге
1715 1 1 2     Начисленные доходы по ценным бумагам Правительства
Республики Казахстан в СКВ
1715 1 2 1     Начисленные доходы по ценным бумагам местных органов власти
в тенге
1715 1 2 2     Начисленные доходы по ценным бумагам местных органов власти
в СКВ
1715 1 3 1     Начисленные доходы по краткосрочным нотам Национального
Банка Республики Казахстан в тенге
1715 1 3 2     Начисленные доходы по краткосрочным нотам Национального
Банка Республики Казахстан в СКВ
1715 2 0 2     Начисленные доходы по высоколиквидным ценным бумагам
нерезидентов, приемлемым для рефинансирования Национальным
Банком Республики Казахстан, в СКВ
1715 2 0 3     Начисленные доходы по высоколиквидным ценным бумагам
нерезидентов, приемлемым для рефинансирования Национальным
Банком Республики Казахстан, в ДВВ
1720 0 0 0   Начисленные доходы по ценным бумагам, предназначенным для
продажи
1720 1 4 1     Начисленные доходы по ценным бумагам, предназначенным для
продажи, выпущенным банками в тенге
1720 1 4 2     Начисленные доходы по ценным бумагам, предназначенным для
продажи, выпущенным банками в СКВ
1720 1 4 3     Начисленные доходы по ценным бумагам, предназначенным для
продажи, выпущенным банками в ДВВ
1720 1 5 1     Начисленные доходы по ценным бумагам, предназначенным для
продажи, выпущенным организациями, осуществляющими
отдельные виды банковских операций в тенге
1720 1 5 2     Начисленные доходы по ценным бумагам, предназначенным для
продажи, выпущенным организациями, осуществляющими
отдельные виды банковских операций в СКВ
1720 1 5 3     Начисленные доходы по ценным бумагам, предназначенным для
продажи, выпущенным организациями, осуществляющими
отдельные виды банковских операций в ДВВ
1720 1 6 1     Начисленные доходы по ценным бумагам, предназначенным для
продажи, выпущенным государственными нефинансовыми
организациями в тенге
1720 1 6 2     Начисленные доходы по ценным бумагам, предназначенным для
продажи, выпущенным государственными нефинансовыми
организациями в СКВ
1720 1 6 3     Начисленные доходы по ценным бумагам, предназначенным для
продажи, выпущенным государственными нефинансовыми
организациями в ДВВ
1720 1 7 1     Начисленные доходы по ценным бумагам, предназначенным для
продажи, выпущенным негосударственными нефинансовыми
организациями в тенге

1710 1 3 3   Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкінде ВБТ-мен
орналастырылған депозиттер бойынша есептелген кірістері
1715 0 0 0  Қазақстан Республикасы Ұлттық Банктің қайта қаржыландыруы үшін
жарамды жоғары өтімді бағалы қағаздар бойынша есептелген
кірістер
1715 1 1 1   Қазақстан Республикасы Үкіметінің теңгемен бағалы қағаздары
бойынша есептелген кірістері
1715 1 1 2   Қазақстан Республикасы Үкіметінің ЕАВ-мен бағалы қағаздары
бойынша есептелген кірістері
1715 1 3 1   Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің теңгемен қысқа
мерзімді ноттары бойынша есептелген кірістері
1715 1 3 2   Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің ЕАВ-мен қысқа мерзімді
ноттары бойынша есептелген кірістері
1715 2 0 2   Қазақстан Республикасы Ұлттық Банктің қайта қаржыландыруы
үшін жарамды жоғары өтімді ЕАВ-мен бағалы қағаздары бойынша
есептелген кірістері
1715 2 0 3   Қазақстан Республикасы Ұлттық Банктің қайта қаржыландыруы
үшін жарамды жоғары өтімді ВБТ-мен бағалы қағаздары бойынша
есептелген кірістері
1720 0 0 0  Сатуға арналған бағалы қағаздар бойынша есептелген кірістер
1720 1 2 1   Жергілікті өкімет органдары шығарған сатуға арналған
теңгемен бағалы қағаздары бойынша есептелген кірістер
1720 1 2 2   Жергілікті өкімет органдары шығарған сатуға арналған ЕАВ-мен
бағалы қағаздары бойынша есептелген кірістер
1720 1 4 1   Банктер шығарған сатуға арналған теңгемен бағалы қағаздары
бойынша есептелген кірістер
1720 1 4 2   Банктер шығарған сатуға арналған ЕАВ-мен бағалы қағаздары
бойынша есептелген кірістер
1720 1 4 3   Банктер шығарған сатуға арналған ВБТ-мен бағалы қағаздары
бойынша есептелген кірістер
1720 1 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдар шығарған сатуға арналған теңгемен бағалы қағаздары
бойынша есептелген кірістер
1720 1 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдар шығарған сатуға арналған ЕАВ-мен бағалы қағаздары
бойынша есептелген кірістер
1720 1 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдар шығарған сатуға арналған ВБТ-мен бағалы қағаздары
бойынша есептелген кірістер
1720 1 6 1   Мемлекеттік қаржылық емес ұйымдар шығарған сатуға арналған
теңгемен бағалы қағаздары бойынша есептелген кірістер
1720 1 6 2   Мемлекеттік қаржылық емес ұйымдар шығарған сатуға арналған
ЕАВ-мен бағалы қағаздары бойынша есептелген кірістер
1720 1 6 3   Мемлекеттік қаржылық емес ұйымдар шығарған сатуға арналған
ВБТ-мен бағалы қағаздары бойынша есептелген кірістер
1720 1 7 1   Мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдар шығарған сатуға
арналған теңгемен бағалы қағаздары бойынша есептелген кірістер

1720 1 7 2     Начисленные доходы по ценным бумагам, предназначенным для
продажи, выпущенным негосударственными нефинансовыми
организациями в СКВ
1720 1 7 3     Начисленные доходы по ценным бумагам, предназначенным для
продажи, выпущенным негосударственными нефинансовыми
организациями в ДВВ
1720 2 0 2     Начисленные доходы по ценным бумагам, предназначенным для
продажи, выпущенным нерезидентами в СКВ
1720 2 0 3     Начисленные доходы по ценным бумагам, предназначенным д
ля
продажи, выпущенным нерезидентами в ДВВ
1725 0 0 0   Начисленные доходы по депозитам, размещенным в других банках
1725 1 4 1     Начисленные доходы по депозитам, размещенным в
банках-резидентах в тенге
1725 1 4 2     Начисленные доходы по депозитам, размещенным в
банках-резидентах в СКВ
1725 1 4 3     Начисленные доходы по депозитам, размещенным в
банках-резидентах в ДВВ
1725 2 4 1     Начисленные доходы по депозитам, размещенным в
банках-нерезидентах в тенге
1725 2 4 2     Начисленные доходы по депозитам, размещенным в
банках-нерезидентах в СКВ
1725 2 4 3     Начисленные доходы по депозитам, размещенным в
банках-нерезидентах в ДВВ
1730 0 0 0   Начисленные доходы по займам, предоставленным другим банкам
1730 1 4 1     Начисленные доходы по займам, предоставленным
банкам-резидентам в тенге
1730 1 4 2     Начисленные доходы по займам, предоставленным
банкам-резидентам в СКВ
1730 1 4 3     Начисленные доходы по займам, предоставленным
банкам-резидентам в ДВВ
1730 2 4 1     Начисленные доходы по займам, предоставленным
банкам-нерезидентам в тенге
1730 2 4 2     Начисленные доходы по займам, предоставленным
банкам-нерезидентам в СКВ
1730 2 4 3     Начисленные доходы по займам, предоставленным
банкам-нерезидентам в ДВВ
1731 0 0 0   Просроченное вознаграждение по займам, предоставленным другим
банкам
1731 1 4 1     Просроченное вознаграждение по займам в тенге,
предоставленным банкам-резидентам
1731 1 4 2     Просроченное вознаграждение по займам в СКВ,
предоставленным банкам-резидентам
1731 1 4 3     Просроченное вознаграждение по займам в ДВВ,
предоставленным банкам-резидентам
1731 2 4 1     Просроченное вознаграждение по займам в тенге,
предоставленным банкам-нерезидентам
1731 2 4 2     Просроченное вознаграждение по займам в СКВ,
предоставленным банкам-нерезидентам
1731 2 4 3     Просроченное вознаграждение по займам в ДВВ,
предоставленным банкам-нерезидентам
1735 0 0 0   Начисленные доходы по расчетам между головным офисом банка и
его филиалами
1735 1 4 1     Начисленные доходы по расчетам между головным офисом банка
и его филиалами в тенге

1720 1 7 2   Мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдар шығарған сатуға
арналған ЕАВ-мен бағалы қағаздары бойынша есептелген кірістер
1720 1 7 3   Мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдар шығарған сатуға
арналған ВБТ-мен бағалы қағаздары бойынша есептелген кірістер
1720 2 0 2   Резидент еместер шығарған сатуға арналған ЕАВ-мен бағалы
қағаздары бойынша есептелген кірістер
1720 2 0 3   Резидент еместер шығарған сатуға арналған ВБТ-мен бағалы
қағаздары бойынша есептелген кірістер
1725 0 0 0  Басқа банктерде орналастырылған депозиттер бойынша есептелген
кірістер
1725 1 4 1   Резидент банктерде теңгемен орналастырылған депозиттер
бойынша есептелген кірістер
1725 1 4 2   Резидент банктерде ЕАВ-мен орналастырылған депозиттер бойынша
есептелген кірістер
1725 1 4 3   Резидент банктерде ВБТ-мен орналастырылған депозиттер бойынша
есептелген кірістер
1725 2 4 1   Резидент емес банктерде теңгемен орналастырылған депозиттер
бойынша есептелген кірістер
1725 2 4 2   Резидент емес банктерде ЕАВ-мен орналастырылған депозиттер
бойынша есептелген кірістер
1725 2 4 3   Резидент емес банктерде ВБТ-мен орналастырылған депозиттер
бойынша есептелген кірістер
1730 0 0 0  Басқа банктерге берілген заемдар бойынша есептелген кірістер
1730 1 4 1   Резидент банктерде теңгемен орналастырылған заемдар бойынша
есептелген кірістер
1730 1 4 2   Резидент банктерде ЕАВ-мен орналастырылған заемдар бойынша
есептелген кірістер
1730 1 4 3   Резидент банктерде ВБТ-мен орналастырылған заемдар бойынша
есептелген кірістер
1730 2 4 1   Резидент емес банктерде теңгемен орналастырылған заемдар
бойынша есептелген кірістер
1730 2 4 2   Резидент емес банктерде ЕАВ-мен орналастырылған заемдар
бойынша есептелген кірістер
1730 2 4 3   Резидент емес банктерде ВБТ-мен орналастырылған заемдар
бойынша есептелген кірістер
1731 0 0 0  Басқа банктерге берілген заемдар бойынша мерзімі өткен сыйақы
1731 1 4 1   Резидент банктерге теңгемен берілген заемдар бойынша мерзімі
өткен сыйақы
1731 1 4 2   Резидент банктерге ЕАВ-мен берілген заемдар бойынша мерзімі
өткен сыйақы
1731 1 4 3   Резидент банктерге ВБТ-мен берілген заемдар бойынша мерзімі
өткен сыйақы
1731 2 4 1   Резидент емес банктерге теңгемен берілген заемдар бойынша
мерзімі өткен сыйақы
1731 2 4 2   Резидент емес банктерге ЕАВ-мен берілген заемдар бойынша
мерзімі өткен сыйақы
1731 2 4 3   Резидент емес банктерге ВБТ-мен берілген заемдар бойынша
мерзімі өткен сыйақы
1735 0 0 0  Банктің бас офисімен және оның филиалдарымен есеп айырысу
бойынша есептелген кірістер
1735 1 4 1   Банктің жергілікті филиалдармен теңгемен есеп айырысу бойынша
есептелген кірістер

1735 1 4 2     Начисленные доходы по расчетам между головным офисом банка
и его филиалами в СКВ
1735 1 4 3     Начисленные доходы по расчетам между головным офисом банка
и его филиалами в ДВВ
1735 2 4 1     Начисленные доходы по расчетам между головным офисом банка
и его зарубежными филиалами в тенге
1735 2 4 2     Начисленные доходы по расчетам между головным офисом банка
и его зарубежными филиалами в СКВ
1735 2 4 3     Начисленные доходы по расчетам между головным офисом банка
и его зарубежными филиалами в ДВВ
1740 0 0 0   Начисленные доходы по займам, предоставленным клиентам
1740 1 1 1     Начисленные доходы по займам, предоставленным Правительству
Республики Казахстан в тенге
1740 1 1 2     Начисленные доходы по займам, предоставленным Правительству
Республики Казахстан в СКВ
1740 1 1 3     Начисленные доходы по займам, предоставленным Правительству
Республики Казахстан в ДВВ
1740 1 2 1     Начисленные доходы по займам, предоставленным местным
органам власти в тенге
1740 1 2 2     Начисленные доходы по займам, предоставленным местным
органам власти в СКВ
1740 1 2 3     Начисленные доходы по займам, предоставленным местным
органам власти в ДВВ
1740 1 5 1     Начисленные доходы по займам, предоставленным организациям,
осуществляющим отдельные виды банковских операций, в тенге
1740 1 5 2     Начисленные доходы по займам, предоставленным организациям,
осуществляющим отдельные виды банковских операций, в СКВ
1740 1 5 3     Начисленные доходы по займам, предоставленным организациям,
осуществляющим отдельные виды банковских операций, в ДВВ
1740 1 6 1     Начисленные доходы по займам, предоставленным
государственным нефинансовым организациям в тенге
1740 1 6 2     Начисленные доходы по займам, предоставленным
государственным нефинансовым организациям в СКВ
1740 1 6 3     Начисленные доходы по займам, предоставленным
государственным нефинансовым организациям в ДВВ
1740 1 7 1     Начисленные доходы по займам, предоставленным
негосударственным нефинансовым организациям в тенге
1740 1 7 2     Начисленные доходы по займам, предоставленным
негосударственным нефинансовым организациям в СКВ
1740 1 7 3     Начисленные доходы по займам, предоставленным
негосударственным нефинансовым организациям в ДВВ
1740 1 8 1     Начисленные доходы по займам, предоставленным
некоммерческим организациям, обслуживающим домашние
хозяйства в тенге
1740 1 8 2     Начисленные доходы по займам, предоставленным
некоммерческим организациям, обслуживающим домашние
хозяйства в СКВ
1740 1 8 3     Начисленные доходы по займам, предоставленным
некоммерческим организациям, обслуживающим домашние
хозяйства в ДВВ

1735 1 4 2   Банктің жергілікті филиалдармен ЕАВ-мен есептелген кірістер
есеп айырысу бойынша
1735 1 4 3   Банктің жергілікті филиалдармен ВБТ-мен есеп айырысу бойынша
есептелген кірістер
1735 2 4 1   Банктің шетелдік филиалдармен теңгемен есеп айырысу бойынша
есептелген кірістер
1735 2 4 2   Банктің шетелдік филиалдармен ЕАВ-мен есеп айырысу бойынша
есептелген кірістер
1735 2 4 3   Банктің шетелдік филиалдармен ВБТ-мен есеп айырысу бойынша
есептелген кірістер
1740 0 0 0  Клиенттерге берілген заемдар бойынша есептелген кірістер
1740 1 1 1   Қазақстан Республикасы Үкіметіне теңгемен берілген заемдар
бойынша есептелген кірістер
1740 1 1 2   Қазақстан Республикасы Үкіметіне ЕАВ-мен берілген заемдар
бойынша есептелген кірістер
1740 1 1 3   Қазақстан Республикасы Үкіметіне ВБТ-мен берілген заемдар
бойынша есептелген кірістер
1740 1 2 1   Жергілікті өкімет органдарына теңгемен берілген заемдар
бойынша есептелген кірістер
1740 1 2 2   Жергілікті өкімет органдарына ЕАВ-мен берілген заемдар
бойынша есептелген кірістер
1740 1 2 3   Жергілікті өкімет органдарына ВБТ-мен берілген заемдар
бойынша есептелген кірістер
1740 1 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдарға теңгемен берілген заемдар бойынша есептелген
кірістер
1740 1 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдарға ЕАВ-мен берілген заемдар бойынша есептелген кірістер
1740 1 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдарға ВБТ-мен берілген заемдар бойынша есептелген кірістер
1740 1 6 1   Мемлекеттік қаржылық емес ұйымдарға теңгемен берілген заемдар
бойынша есептелген кірістер
1740 1 6 2   Мемлекеттік қаржылық емес ұйымдарға ЕАВ-мен берілген заемдар
бойынша есептелген кірістер
1740 1 6 3   Мемлекеттік қаржылық емес ұйымдарға ВБТ-мен берілген заемдар
бойынша есептелген кірістер
1740 1 7 1   Мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдарға теңгемен берілген
заемдар бойынша есептелген кірістер
1740 1 7 2   Мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдарға ЕАВ-мен берілген
заемдар бойынша есептелген кірістер
1740 1 7 3   Мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдарға ВБТ-мен берілген
заемдар бойынша есептелген кірістер
1740 1 8 1   Үй шаруашылықтарына қызмет көрсететін коммерциялық емес
ұйымдарға теңгемен берілген заемдар бойынша есептелген
кірістер
1740 1 8 2   Үй шаруашылықтарына қызмет көрсететін коммерциялық емес
ұйымдарға ЕАВ-мен берілген заемдар бойынша есептелген
кірістер
1740 1 8 3   Үй шаруашылықтарына қызмет көрсететін коммерциялық емес
ұйымдарға ВБТ-мен берілген заемдар бойынша есептелген кірістер

1740 1 9 1     Начисленные доходы по займам, предоставленным домашним
хозяйствам в тенге
1740 1 9 2     Начисленные доходы по займам, предоставленным домашним
хозяйствам в СКВ
1740 1 9 3     Начисленные доходы по займам, предоставленным домашним
хозяйствам в ДВВ
1740 2 0 1     Начисленные доходы по займам, предоставленным нерезидентам
в тенге
1740 2 0 2     Начисленные доходы по займам, предоставленным нерезидентам
в СКВ
1740 2 0 3     Начисленные доходы по займам, предоставленным нерезидентам
в ДВВ
1741 0 0 0   Просроченное вознаграждение по займам, предоставленным
клиентам
1741 1 1 1     Просроченное вознаграждение по займам в тенге,
предоставленным Правительству Республики Казахстан
1741 1 1 2     Просроченное вознаграждение по займам в СКВ,
предоставленным Правительству Республики Казахстан
1741 1 1 3     Просроченное вознаграждение по займам в ДВВ,
предоставленным Правительству Республики Казахстан
1741 1 2 1     Просроченное вознаграждение по займам в тенге,
предоставленным местным органам власти
1741 1 2 2     Просроченное вознаграждение по займам в СКВ,
предоставленным местным органам власти
1741 1 2 3     Просроченное вознаграждение по займам в ДВВ,
предоставленным местным органам власти
1741 1 5 1     Просроченное вознаграждение по займам в тенге,
предоставленным организациям, осуществляющим отдельные виды
банковских операций
1741 1 5 2     Просроченное вознаграждение по займам в СКВ,
предоставленным организациям, осуществляющим отдельные виды
банковских операций
1741 1 5 3     Просроченное вознаграждение по займам в ДВВ,
предоставленным организациям, осуществляющим отдельные виды
банковских операций
1741 1 6 1     Просроченное вознаграждение по займам в тенге,
предоставленным государственным нефинансовым организациям
1741 1 6 2     Просроченное вознаграждение по займам в СКВ,
предоставленным государственным нефинансовым организациям
1741 1 6 3     Просроченное вознаграждение по займам в ДВВ,
предоставленным государственным нефинансовым организациям
1741 1 7 1     Просроченное вознаграждение по займам в тенге,
предоставленным негосударственным нефинансовым организациям
1741 1 7 2     Просроченное вознаграждение по займам в СКВ,
предоставленным негосударственным нефинансовым организациям
1741 1 7 3     Просроченное вознаграждение по займам в ДВВ,
предоставленным негосударственным нефинансовым организациям
1741 1 8 1     Просроченное вознаграждение по займам в тенге,
предоставленным некоммерческим организациям, обслуживающим
домашние хозяйства
1741 1 8 2     Просроченное вознаграждение по займам в СКВ,
предоставленным некоммерческим организациям, обслуживающим
домашние хозяйства

1740 1 9 1   Үй шаруашылықтарына теңгемен берілген заемдар бойынша
есептелген кірістер
1740 1 9 2   Үй шаруашылықтарына ЕАВ-мен берілген заемдар бойынша
есептелген кірістер
1740 1 9 3   Үй шаруашылықтарына ВБТ-мен берілген заемдар бойынша
есептелген кірістер
1740 2 0 1   Резидент еместерге теңгемен берілген заемдар бойынша
есептелген кірістер
1740 2 0 2   Резидент еместерге ЕАВ-мен берілген заемдар бойынша
есептелген кірістер
1740 2 0 3   Резидент еместерге ВБТ-мен берілген заемдар бойынша
есептелген кірістер
1741 0 0 0  Клиенттерге берілген заемдар бойынша мерзімі өткен сыйақы
1741 1 1 1   Қазақстан Республикасы Үкіметіне теңгемен берілген заемдар
бойынша мерзімі өткен сыйақы
1741 1 1 2   Қазақстан Республикасы Үкіметіне ЕАВ-мен берілген заемдар
бойынша мерзімі өткен сыйақы
1741 1 1 3   Қазақстан Республикасы Үкіметіне ВБТ-мен берілген заемдар
бойынша мерзімі өткен сыйақы
1741 1 2 1   Жергілікті өкімет органдарына теңгемен берілген заемдар
бойынша мерзімі өткен сыйақы
1741 1 2 2   Жергілікті өкімет органдарына ЕАВ-мен берілген заемдар
бойынша мерзімі өткен сыйақы
1741 1 2 3   Жергілікті өкімет органдарына ВБТ-мен берілген заемдар
бойынша мерзімі өткен сыйақы
1741 1 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдарға теңгемен берілген заемдар бойынша мерзімі өткен
сыйақы
1741 1 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдарға ЕАВ-мен берілген заемдар бойынша мерзімі өткен
сыйақы
1741 1 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдарға ВБТ-мен берілген заемдар бойынша мерзімі өткен
сыйақы
1741 1 6 1   Мемлекеттік қаржылық емес ұйымдарға теңгемен берілген заемдар
бойынша мерзімі өткен сыйақы
1741 1 6 2   Мемлекеттік қаржылық емес ұйымдарға ЕАВ-мен берілген заемдар
бойынша мерзімі өткен сыйақы
1741 1 6 3   Мемлекеттік қаржылық емес ұйымдарға ВБТ-мен берілген заемдар
бойынша мерзімі өткен сыйақы
1741 1 7 1   Мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдарға теңгемен берілген
заемдар бойынша мерзімі өткен сыйақы
1741 1 7 2   Мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдарға ЕАВ-мен берілген
заемдар бойынша мерзімі өткен сыйақы
1741 1 7 3   Мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдарға ВБТ-мен берілген
заемдар бойынша мерзімі өткен сыйақы
1741 1 8 1   Үй шаруашылықтарына қызмет көрсететін коммерциялық емес
ұйымдарға теңгемен берілген заемдар бойынша мерзімі өткен
сыйақы
1741 1 8 2   Үй шаруашылықтарына қызмет көрсететін коммерциялық емес
ұйымдарға ЕАВ-мен берілген заемдар бойынша мерзімі өткен
сыйақы

1741 1 8 3     Просроченное вознаграждение по займам в ДВВ,
предоставленным некоммерческим организациям, обслуживающим
домашние хозяйства
1741 1 9 1     Просроченное вознаграждение по займам в тенге,
предоставленным домашним хозяйствам
1741 1 9 2     Просроченное вознаграждение по займам в СКВ,
предоставленным домашним хозяйствам
1741 1 9 3     Просроченное вознаграждение по займам в ДВВ,
предоставленным домашним хозяйствам
1741 2 0 1     Просроченное вознаграждение по займам в тенге,
предоставленным нерезидентам
1741 2 0 2     Просроченное вознаграждение по займам в СКВ,
предоставленным нерезидентам
1741 2 0 3     Просроченное вознаграждение по займам в ДВВ,
предоставленным нерезидентам
1745 0 0 0   Начисленные доходы по прочим ценным бумагам
1745 1 4 1     Начисленные доходы по ценным бумагам, выпущенным банками в
тенге
1745 1 4 2     Начисленные доходы по ценным бумагам, выпущенным банками в
СКВ
1745 1 4 3     Начисленные доходы по ценным бумагам, выпущенным банками в
ДВВ
1745 1 5 1     Начисленные доходы по ценным бумагам, выпущенным
организациями, осуществляющими отдельные виды банковских
операций в тенге
1745 1 5 2     Начисленные доходы по ценным бумагам, выпущенным
организациями, осуществляющими отдельные виды банковских
операций в СКВ
1745 1 5 3     Начисленные доходы по ценным бумагам, выпущенным
организациями, осуществляющими отдельные виды банковских
операций в ДВВ
1745 1 6 1     Начисленные доходы по ценным бумагам, выпущенным
государственными нефинансовыми организациями в тенге
1745 1 6 2     Начисленные доходы по ценным бумагам, выпущенным
государственными нефинансовыми организациями в СКВ
1745 1 6 3     Начисленные доходы по ценным бумагам, выпущенным
государственными нефинансовыми организациями в ДВВ
1745 1 7 1     Начисленные доходы по ценным бумагам, выпущенным
негосударственными нефинансовыми организациями в тенге
1745 1 7 2     Начисленные доходы по ценным бумагам, выпущенным
негосударственными нефинансовыми организациями в СКВ
1745 1 7 3     Начисленные доходы по ценным бумагам, выпущенным
негосударственными нефинансовыми организациями в ДВВ
1745 2 0 2     Начисленные доходы в СКВ по ценным бумагам, выпущенным
нерезидентами
1745 2 0 3     Начисленные доходы в ДВВ по ценным бумагам, выпущенным
нерезидентами
1747 0 0 0   Начисленные доходы по инвестициям в капитал и
субординированный долг
1747 1 4 1     Начисленные доходы по инвестициям в капитал и
субординированный долг банков в тенге
1747 1 4 2     Начисленные доходы по инвестициям в капитал и
субординированный долг банков в СКВ
1747 1 4 3     Начисленные доходы по инвестициям в капитал и
субординированный долг банков в ДВВ

1741 1 8 3   Үй шаруашылықтарына қызмет көрсететін коммерциялық емес
ұйымдарға ВБТ-мен берілген заемдар бойынша мерзімі өткен
сыйақы
1741 1 9 1   Үй шаруашылықтарына теңгемен берілген заемдар бойынша мерзімі
өткен сыйақы
1741 1 9 2   Үй шаруашылықтарына ЕАВ-мен берілген заемдар бойынша мерзімі
өткен сыйақы
1741 1 9 3   Үй шаруашылықтарына ВБТ-мен берілген заемдар бойынша мерзімі
өткен сыйақы
1741 2 0 1   Резидент еместерге теңгемен берілген заемдар бойынша мерзімі
өткен сыйақы
1741 2 0 2   Резидент еместерге ЕАВ-мен берілген заемдар бойынша мерзімі
өткен сыйақы
1741 2 0 3   Резидент еместерге ВБТ-мен берілген заемдар бойынша мерзімі
өткен сыйақы
1745 0 0 0  Басқа бағалы қағаздар бойынша есептелген кірістер
1745 1 2 1   Жергілікті өкімет органдары теңгемен шығарған бағалы
қағаздар бойынша есептелген кірістер
1745 1 2 2   Жергілікті өкімет органдары ЕАВ-мен шығарған бағалы қағаздар
бойынша есептелген кірістер
1745 1 4 1   Банктер теңгемен шығарған бағалы қағаздар бойынша есептелген
кірістер
1745 1 4 2   Банктер ЕАВ-мен шығарған бағалы қағаздар бойынша есептелген
кірістер
1745 1 4 3   Банктер ВБТ-мен шығарған бағалы қағаздар бойынша есептелген
кірістер
1745 1 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдар теңгемен шығарған бағалы қағаздар бойынша есептелген
кірістер
1745 1 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдар ЕАВ-мен шығарған бағалы қағаздар бойынша есептелген
кірістер
1745 1 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдар ВБТ-мен шығарған бағалы қағаздар бойынша есептелген
кірістер
1745 1 6 1   Мемлекеттік қаржылық емес ұйымдар теңгемен шығарған бағалы
қағаздар бойынша есептелген кірістер
1745 1 6 2   Мемлекеттік қаржылық емес ұйымдар ЕАВ-мен шығарған бағалы
қағаздар бойынша есептелген кірістер
1745 1 6 3   Мемлекеттік қаржылық емес ұйымдар ВБТ-мен шығарған бағалы
қағаздар бойынша есептелген кірістер
1745 1 7 1   Мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдар теңгемен шығарған
бағалы қағаздар бойынша есептелген кірістер
1745 1 7 2   Мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдар ЕАВ-мен шығарған
бағалы қағаздар бойынша есептелген кірістер
1745 1 7 3   Мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдар ВБТ-мен шығарған
бағалы қағаздар бойынша есептелген кірістер
1745 2 0 2   Резидент еместер ЕАВ-мен шығарған бағалы қағаздар бойынша
есептелген кірістер
1745 2 0 3   Резидент еместер ВБТ-мен шығарған бағалы қағаздар бойынша
есептелген кірістер
1747 0 0 0  Капиталға және субординирленген борышқа инвестициялар бойынша
есептелген кірістер
1747 1 4 1   Банктің капиталға және субординирленген борышқа
инвестициялар бойынша теңгемен есептелген кірістері

1747 1 5 1     Начисленные доходы по инвестициям в капитал и
субординированный долг организаций, осуществляющих
отдельные виды банковских операций в тенге
1747 1 5 2     Начисленные доходы по инвестициям в капитал и
субординированный долг организаций, осуществляющих
отдельные виды банковских операций в СКВ
1747 1 5 3     Начисленные доходы по инвестициям в капитал и
субординированный долг организаций, осуществляющих
отдельные виды банковских операций в ДВВ
1747 1 6 1     Начисленные доходы по инвестициям в капитал и
субординированный долг государственных нефинансовых
организаций в тенге
1747 1 6 2     Начисленные доходы по инвестициям в капитал и
субординированный долг государственных нефинансовых
организаций в СКВ
1747 1 6 3     Начисленные доходы по инвестициям в капитал и
субординированный долг государственных нефинансовых
организаций в ДВВ
1747 1 7 1     Начисленные доходы по инвестициям в капитал и
субординированный долг негосударственных нефинансовых
организаций в тенге
1747 1 7 2     Начисленные доходы по инвестициям в капитал и
субординированный долг негосударственных нефинансовых
организаций в СКВ
1747 1 7 3     Начисленные доходы по инвестициям в капитал и
субординированный долг негосударственных нефинансовых
организаций в ДВВ
1747 2 0 1     Начисленные доходы в тенге по инвестициям в капитал и
субординированный долг нерезидентов
1747 2 0 2     Начисленные доходы в СКВ по инвестициям в капитал и
субординированный долг нерезидентов
1747 2 0 3     Начисленные доходы в ДВВ по инвестициям в капитал и
субординированный долг нерезидентов
1748 0 0 0   Начисленные доходы к получению по хеджируемым инструментам
1748 1 0 1     Начисленные доходы к получению по хеджируемым инструментам
по операциям с резидентами в тенге
1748 1 0 2     Начисленные доходы к получению по хеджируемым инструментам
по операциям с резидентами в СКВ
1748 1 0 3     Начисленные доходы к получению по хеджируемым инструментам
по операциям с резидентами в ДВВ
1748 2 0 1     Начисленные доходы к получению по хеджируемым инструментам
по операциям с нерезидентами в тенге
1748 2 0 2     Начисленные доходы к получению по хеджируемым инструментам
по операциям с нерезидентами в СКВ
1748 2 0 3     Начисленные доходы к получению по хеджируемым инструментам
по операциям с нерезидентами в ДВВ
1749 0 0 0   Прочее просроченное вознаграждение
1749 1 1 1     Прочее просроченное вознаграждение в тенге по операциям с
Правительством Республики Казахстан
1749 1 1 2     Прочее просроченное вознаграждение в СКВ по операциям с
Правительством Республики Казахстан
1749 1 1 3     Прочее просроченное вознаграждение в ДВВ по операциям с
Правительством Республики Казахстан
1749 1 2 1     Прочее просроченное вознаграждение в тенге по операциям с
местными органами власти
1749 1 2 2     Прочее просроченное вознаграждение в СКВ по операциям с
местными органами власти
1749 1 2 3     Прочее просроченное вознаграждение в ДВВ по операциям с
местными органами власти
1749 1 3 1     Прочее просроченное вознаграждение в тенге по операциям с
Национальным Банком Республики Казахстан
1749 1 3 2     Прочее просроченное вознаграждение в СКВ по операциям с
Национальным Банком Республики Казахстан
1749 1 3 3     Прочее просроченное вознаграждение в ДВВ по операциям с
Национальным Банком Республики Казахстан
1749 1 4 1     Прочее просроченное вознаграждение в тенге по операциям с
банками
1749 1 4 2     Прочее просроченное вознаграждение в СКВ по операциям с
банками
1749 1 4 3     Прочее просроченное вознаграждение в ДВВ по операциям с
банками
1749 1 5 1     Прочее просроченное вознаграждение в тенге по операциям с
организациями, осуществляющими отдельные виды банковских
операций
1749 1 5 2     Прочее просроченное вознаграждение в СКВ по операциям с
организациями, осуществляющими отдельные виды банковских
операций
1749 1 5 3     Прочее просроченное вознаграждение в ДВВ по операциям с
организациями, осуществляющими отдельные виды банковских
операций
1749 1 6 1     Прочее просроченное вознаграждение в тенге по операциям с
государственными нефинансовыми организациями
1749 1 6 2     Прочее просроченное вознаграждение в СКВ по операциям с
государственными нефинансовыми организациями
1749 1 6 3     Прочее просроченное вознаграждение в ДВВ по операциям с
государственными нефинансовыми организациями
1749 1 7 1     Прочее просроченное вознаграждение в тенге по операциям с
негосударственными нефинансовыми организациями
1749 1 7 2     Прочее просроченное вознаграждение в СКВ по операциям с
негосударственными нефинансовыми организациями
1749 1 7 3     Прочее просроченное вознаграждение в ДВВ по операциям с
негосударственными нефинансовыми организациями
1749 1 8 1     Прочее просроченное вознаграждение в тенге по операциям с
некоммерческими организациями, обслуживающими домашние
хозяйства
1749 1 8 2     Прочее просроченное вознаграждение в СКВ по операциям с
некоммерческими организациями, обслуживающими домашние
хозяйства
1749 1 8 3     Прочее просроченное вознаграждение в ДВВ по операциям с
некоммерческими организациями, обслуживающими домашние
хозяйства
1749 1 9 1     Прочее просроченное вознаграждение в тенге по операциям с
домашними хозяйствами

1747 1 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдардың капиталға және субординирленген борышқа
инвестициялар бойынша теңгемен есептелген кірістері
1747 1 7 1   Мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдардың капиталға және
субординирленген борышқа инвестициялар бойынша теңгемен
есептелген кірістері
1747 2 0 1   Резидент еместердің капиталға және субординирленген борышқа
инвестициялар бойынша теңгемен есептелген кірістері
1747 2 0 2   Резидент еместердің капиталға және субординирленген борышқа
инвестициялар бойынша ЕАВ-мен есептелген кірістері
1747 2 0 3   Резидент еместердің капиталға және субординирленген борышқа
инвестициялар бойынша ВБТ-мен есептелген кірістері
1748        Хеджирленетін құралдар бойынша түсетін есептелген кірістер
1748 1 0 0   Резиденттердің операциялары бойынша хеджирленетін құралдар
бойынша түсетін есептелген кірістері
1748 2 0 0   Резидент еместердің операциялары бойынша хеджирленетін
құралдар бойынша түсетін есептелген кірістері
1749 0 0 0  Басқа мерзімі өткен сыйақы
1749 1 1 1   Қазақстан Республикасы Үкіметімен операциялар бойынша
теңгемен мерзімі өткен сыйақы
1749 1 1 2   Қазақстан Республикасы Үкіметімен операциялар бойынша ЕАВ-мен
мерзімі өткен сыйақы
1749 1 1 3   Қазақстан Республикасы Үкіметімен операциялар бойынша ВБТ-мен
мерзімі өткен сыйақы
1749 1 2 1   Жергілікті өкімет органдарымен операциялар бойынша теңгемен
мерзімі өткен сыйақы
1749 1 2 2   Жергілікті өкімет органдарымен операциялар бойынша ЕАВ-мен
мерзімі өткен сыйақы
1749 1 2 3   Жергілікті өкімет органдарымен операциялар бойынша ВБТ-мен
мерзімі өткен сыйақы
1749 1 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдармен операциялар бойынша теңгемен мерзімі өткен сыйақы
1749 1 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдармен операциялар бойынша ЕАВ-мен мерзімі өткен сыйақы
1749 1 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдармен операциялар бойынша ВБТ-мен мерзімі өткен сыйақы
1749 1 6 1   Мемлекеттік қаржылық емес ұйымдармен операциялар бойынша
теңгемен басқа мерзімі өткен сыйақы
1749 1 6 2   Мемлекеттік қаржылық емес ұйымдармен операциялар бойынша
ЕАВ-мен басқа мерзімі өткен сыйақы
1749 1 6 3   Мемлекеттік қаржылық емес ұйымдармен операциялар бойынша
ВБТ-мен басқа мерзімі өткен сыйақы
1749 1 7 1   Мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдармен операциялар бойынша
теңгемен басқа мерзімі өткен сыйақы
1749 1 7 2   Мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдармен операциялар бойынша
ЕАВ-мен басқа мерзімі өткен сыйақы
1749 1 7 3   Мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдармен операциялар бойынша
ВБТ-мен басқа мерзімі өткен сыйақы
1749 1 8 1   Үй шаруашылықтарына қызмет көрсететін коммерциялық емес
ұйымдармен операциялар бойынша теңгемен басқа мерзімі өткен
сыйақы
1749 1 8 2   Үй шаруашылықтарына қызмет көрсететін коммерциялық емес
ұйымдармен операциялар бойынша ЕАВ-мен басқа мерзімі өткен
сыйақы
1749 1 8 3   Үй шаруашылықтарына қызмет көрсететін коммерциялық емес
ұйымдармен операциялар бойынша ВБТ-мен басқа мерзімі өткен
сыйақы
1749 1 9 1   Үй шаруашылықтарымен операциялар бойынша теңгемен мерзімі
өткен сыйақы

1749 1 9 2     Прочее просроченное вознаграждение в СКВ по операциям с
домашними хозяйствами
1749 1 9 3     Прочее просроченное вознаграждение в ДВВ по операциям с
домашними хозяйствами
1749 2 0 1     Прочее просроченное вознаграждение в тенге по операциям с
нерезидентами
1749 2 0 2     Прочее просроченное вознаграждение в СКВ по операциям с
нерезидентами
1749 2 0 3     Прочее просроченное вознаграждение в ДВВ по операциям с
нерезидентами
1750       Предоплата вознаграждения и расходов
1751 0 0 0   Предоплата вознаграждения по полученным займам и депозитам
1751 1 1 1     Предоплата вознаграждения по полученным займам и депозитам
в тенге от Правительства Республики Казахстан
1751 1 1 2     Предоплата вознаграждения по полученным займам и депозитам
в СКВ от Правительства Республики Казахстан
1751 1 1 3     Предоплата вознаграждения по полученным займам и депозитам
в ДВВ от Правительства Республики Казахстан
1751 1 2 1     Предоплата вознаграждения по полученным займам и депозитам
в тенге от местных органов власти
1751 1 2 2     Предоплата вознаграждения по полученным займам и депозитам
в СКВ от местных органов власти
1751 1 2 3     Предоплата вознаграждения по полученным займам и депозитам
в ДВВ от местных органов власти
1751 1 3 1     Предоплата вознаграждения по полученным займам и депозитам
в тенге от Национального Банка Республики Казахстан
1751 1 3 2     Предоплата вознаграждения по полученным займам и депозитам
в СКВ от Национального Банка Республики Казахстан
1751 1 3 3     Предоплата вознаграждения по полученным займам и депозитам
в ДВВ от Национального Банка Республики Казахстан
1751 1 4 1     Предоплата вознаграждения по полученным займам и депозитам
в тенге от банков
1751 1 4 2     Предоплата вознаграждения по полученным займам и депозитам
в СКВ от банков
1751 1 4 3     Предоплата вознаграждения по полученным займам и депозитам
в ДВВ от банков
1751 1 5 1     Предоплата вознаграждения по полученным займам и депозитам
в тенге от организаций, осуществляющих отдельные виды
банковских операций
1751 1 5 2     Предоплата вознаграждения по полученным займам и депозитам
в СКВ от организаций, осуществляющих отдельные виды
банковских операций
1751 1 5 3     Предоплата вознаграждения по полученным займам и депозитам
в ДВВ от организаций, осуществляющих отдельные виды
банковских операций
1751 2 0 1     Предоплата вознаграждения по полученным займам и депозитам
в тенге от нерезидентов
1751 2 0 2     Предоплата вознаграждения по полученным займам и депозитам
в СКВ от нерезидентов

1749 1 9 2   Үй шаруашылықтарымен операциялар бойынша ЕАВ-мен мерзімі
өткен сыйақы
1749 1 9 3   Үй шаруашылықтарымен операциялар бойынша ВБТ-мен мерзімі
өткен сыйақы
1749 2 0 1   Резидент еместермен операциялар бойынша теңгемен мерзімі
өткен сыйақы
1749 2 0 2   Резидент еместермен операциялар бойынша ЕАВ-мен мерзімі
өткен сыйақы
1749 2 0 3   Резидент еместермен операциялар бойынша ВБТ-мен мерзімі
өткен сыйақы
1750    Сыйақы және шығыстардың алдын ала төлемі
1751 0 0 0  Түскен заемдар және депозиттер бойынша алдын ала сыйақы
төлемі
1751 1 1 1   Қазақстан Республикасы Үкіметінен теңгемен түскен заемдар
және депозиттер бойынша алдын ала сыйақы төлемі
1751 1 1 2   Қазақстан Республикасы Үкіметінен ЕАВ-мен түскен заемдар
және депозиттер бойынша алдын ала сыйақы төлемі
1751 1 1 3   Қазақстан Республикасы Үкіметінен ВБТ-мен түскен заемдар
және депозиттер бойынша алдын ала сыйақы төлемі
1751 1 2 1   Жергілікті өкімет органдарынан теңгемен түскен заемдар және
депозиттер бойынша алдын ала сыйақы төлемі
1751 1 2 2   Жергілікті өкімет органдарынан ЕАВ-мен түскен заемдар және
депозиттер бойынша алдын ала сыйақы төлемі
1751 1 2 3   Жергілікті өкімет органдарынан ВБТ-мен түскен заемдар және
депозиттер бойынша алдын ала сыйақы төлемі
1751 1 3 1   Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінен теңгемен түскен
заемдар және депозиттер бойынша алдын ала сыйақы төлемі
1751 1 3 2   Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінен ЕАВ-мен түскен заемдар
және депозиттер бойынша алдын ала сыйақы төлемі
1751 1 3 3   Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінен ВБТ-мен түскен заемдар
және депозиттер бойынша алдын ала сыйақы төлемі
1751 1 4 1   Резидент банктерден теңгемен түскен заемдар және депозиттер
бойынша алдын ала сыйақы төлемі
1751 1 4 2   Резидент банктерден ЕАВ-мен түскен заемдар және депозиттер
бойынша алдын ала сыйақы төлемі
1751 1 4 3   Резидент банктерден ВБТ-мен түскен заемдар және депозиттер
бойынша алдын ала сыйақы төлемі
1751 1 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдардан теңгемен түскен заемдар және депозиттер бойынша
алдын ала сыйақы төлемі
1751 1 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдардан ЕАВ-мен түскен заемдар және депозиттер бойынша
алдын ала сыйақы төлемі
1751 1 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдардан ВБТ-мен түскен заемдар және депозиттер бойынша
алдын ала сыйақы төлемі
1751 2 0 1   Резидент еместерден теңгемен түскен заемдар мен депозиттер
бойынша алдын ала сыйақы төлемі
1751 2 0 2   Резидент еместерден ЕАВ-мен түскен заемдар мен депозиттер
бойынша алдын ала сыйақы төлемі

1802 2 0 3     Премии по ценным бумагам в ДВВ, выпущенными нерезидентами
1803 0 0 0   Скидки по выпущенным в обращение ценным бумагам
1803 1 4 1     Скидки по выпущенным в обращение ценным бумагам в тенге
1803 1 4 2     Скидки по выпущенным в обращение ценным бумагам в СКВ
1803 1 4 3     Скидки по выпущенным в обращение ценным бумагам в ДВВ
1804 0 0 0   Вознаграждение по ценным бумагам, начисленное до их покупки
1804 1 1 1     Вознаграждение по ценным бумагам Правительства Республики
Казахстан в тенге, начисленное до их покупки
1804 1 1 2     Вознаграждение по ценным бумагам Правительства Республики
Казахстан в СКВ, начисленное до их покупки
1804 1 2 1     Вознаграждение по ценным бумагам местных органов власти в
тенге, начисленное до их покупки
1804 1 2 2     Вознаграждение по ценным бумагам местных органов власти в
СКВ, начисленное до их покупки
1804 1 3 1     Вознаграждение по краткосрочным нотам Национального Банка
Республики Казахстан в тенге, начисленное до их покупки
1804 1 3 2     Вознаграждение по краткосрочным нотам Национального Банка
Республики Казахстан в СКВ, начисленное до их покупки
1804 1 4 1     Вознаграждение по ценным бумагам банков в тенге,
начисленное до их покупки
1804 1 4 2     Вознаграждение по ценным бумагам банков в СКВ, начисленное
до их покупки
1804 1 4 3     Вознаграждение по ценным бумагам банков в ДВВ, начисленное
до их покупки
1804 1 5 1     Вознаграждение по ценным бумагам организаций,
осуществляющих отдельные виды банковских операций в тенге,
начисленное до их покупки
1804 1 5 2     Вознаграждение по ценным бумагам организаций,
осуществляющих отдельные виды банковских операций в СКВ,
начисленное до их покупки
1804 1 5 3     Вознаграждение по ценным бумагам организаций,
осуществляющих отдельные виды банковских операций в ДВВ,
начисленное до их покупки
1804 1 6 1     Вознаграждение по ценным бумагам государственных
нефинансовых организаций в тенге, начисленное до их покупки
1804 1 6 2     Вознаграждение по ценным бумагам государственных
нефинансовых организаций в СКВ, начисленное до их покупки
1804 1 6 3     Вознаграждение по ценным бумагам государственных
нефинансовых организаций в ДВВ, начисленное до их покупки
1804 1 7 1     Вознаграждение по ценным бумагам негосударственных
нефинансовых организаций в тенге, начисленное до их покупки
1804 1 7 2     Вознаграждение по ценным бумагам негосударственных
нефинансовых организаций в СКВ, начисленное до их покупки

1802 2 0 3   Резидент еместер ВБТ-мен шығарған бағалы қағаздар бойынша
сыйлықақылар
1803 0 0 0  Айналымға шығарған бағалы қағаздар бойынша жеңілдіктер
1803 0 0 1   Айналымға теңгемен шығарған бағалы қағаздар бойынша
жеңілдіктер
1803 0 0 2   Айналымға ЕАВ-мен шығарған бағалы қағаздар бойынша
жеңілдіктер
1803 0 0 3   Айналымға ВБТ-мен шығарған бағалы қағаздар бойынша жеңілдіктер
1804 0 0 0  Сатып алынғанға дейін есептелген бағалы қағаздар бойынша
сыйлықақы
1804 1 1 1   Сатып алынғанға дейін есептелген Қазақстан Республикасы
Үкіметінің теңгемен бағалы қағаздары бойынша сыйлықақы
1804 1 1 2   Саты
п алынғанға дейін есептелген Қазақстан Республикасы
Үкіметінің ЕАВ-мен бағалы қағаздары бойынша сыйлықақы
1804 1 2 1   Сатып алынғанға дейін есептелген жергілікті өкімет
органдарының теңгемен бағалы қағаздары бойынша сыйлықақы
1804 1 2 2   Сатып алынғанға дейін есептелген жергілікті өкімет
органдарының ЕАВ-мен бағалы қағаздары бойынша сыйлықақы
1804 1 3 1   Сатып алынғанға дейін есептелген Қазақстан Республикасы
Ұлттық Банкінің теңгемен қысқа мерзімді ноттары бойынша
сыйлықақы
1804 1 3 2   Сатып алынғанға дейін есептелген Қазақстан Республикасы
Ұлттық Банкінің ЕАВ-мен қысқа мерзімді ноттары бойынша
сыйлықақы
1804 1 4 1   Сатып алынғанға дейін есептелген банктердің теңгемен бағалы
қағаздары бойынша сыйлықақы
1804 1 4 2   Сатып алынғанға дейін есептелген банктердің ЕАВ-мен бағалы
қағаздары бойынша сыйлықақы
1804 1 4 3   Сатып алынғанға дейін есептелген банктердің ВБТ-мен бағалы
қағаздары бойынша сыйлықақы
1804 1 5 1   Сатып алынғанға дейін есептелген банк операцияларының
жекелеген түрлерін жүзеге асыратын ұйымдардың теңгемен бағалы
қағаздары бойынша сыйлықақы
1804 1 5 2   Сатып алынғанға дейін есептелген банк операцияларының
жекелеген түрлерін жүзеге асыратын ұйымдардың ЕАВ-мен бағалы
қағаздары бойынша сыйлықақы
1804 1 5 3   Сатып алынғанға дейін есептелген банк операцияларының
жекелеген түрлерін жүзеге асыратын ұйымдардың ВБТ-мен бағалы
қағаздары бойынша сыйлықақы
1804 1 6 1   Сатып алынғанға дейін есептелген мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдардың теңгемен бағалы қағаздары бойынша сыйлықақы
1804 1 6 2   Сатып алынғанға дейін есептелген мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдардың ЕАВ-мен бағалы қағаздары бойынша сыйлықақы
1804 1 6 3   Сатып алынғанға дейін есептелген мемлекеттік қаржылық емес
ұйымдардың ВБТ-мен бағалы қағаздары бойынша сыйлықақы
1804 1 7 1   Сатып алынғанға дейін есептелген мемлекеттік емес қаржылық
емес ұйымдардың теңгемен бағалы қағаздары бойынша сыйлықақы
1804 1 7 2   Сатып алынғанға дейін есептелген мемлекеттік емес қаржылық
емес ұйымдардың ЕАВ-мен бағалы қағаздары бойынша сыйлықақы

1804 1 7 3     Вознаграждение по ценным бумагам негосударственных
нефинансовых организаций в ДВВ, начисленное до их покупки
1804 2 0 2     Вознаграждение по ценным бумагам нерезидентов в СКВ,
начисленное до их покупки
1804 2 0 3     Вознаграждение по ценным бумагам нерезидентов в ДВВ,
начисленное до их покупки
1850       Прочие дебиторы банка
1851 0 0 0   Расчеты по налогам и другим обязательным платежам в бюджет
1851 1 1 1     Расчеты по налогам и другим обязательным платежам в
республиканский бюджет
1851 1 2 1     Расчеты по налогам и другим обязательным платежам в местные
бюджеты
1852 0 0 0   Расчеты с брокерами
1852 1 5 1     Расчеты с брокерами (резидентами) в тенге
1852 1 5 2     Расчеты с брокерами (резидентами) в СКВ
1852 2 5 2     Расчеты с брокерами (нерезидентами) в СКВ
1853 0 0 0   Расчеты с акционерами (по дивидендам)
1853 1 1 1     Расчеты с Правительством Республики Казахстан (по
дивидендам) в тенге
1853 1
2 1     Расчеты с местными органами власти (по дивидендам) в тенге
1853 1 4 1     Расчеты с банками (по дивидендам) в тенге
1853 1 5 1     Расчеты с организациями, осуществляющими отдельные виды
банковских операций, (по дивидендам) в тенге
1853 1 6 1     Расчеты с государственными нефинансовыми организациями (по
дивидендам) в тенге
1853 1 7 1     Расчеты с негосударственными нефинансовыми организациями
(по дивидендам) в тенге
1853 1 8 1     Расчеты с некоммерческими организациями, обслуживающими
домашние хозяйства (по дивидендам) в тенге
1853 1 9 1     Расчеты с домашними хозяйствами (по дивидендам) в тенге
1853 2 0 1     Расчеты с акционерами-нерезидентами (по дивидендам) в тенге
1854 1 9 1     Расчеты с работниками банка
1855 0 0 0   Дебиторы по документарным расчетам
1855 1 1 1     Дебиторы (Правительство Республики Казахстан) по
документарным расчетам в тенге
1855 1 1 2     Дебиторы (Правительство Республики Казахстан) по
документарным расчетам в СКВ
1855 1 1 3     Дебиторы (Правительство Республики Казахстан) по
документарным расчетам в ДВВ
1855 1 2 1     Дебиторы (местные органы власти) по документарным расчетам
в тенге
1855 1 2 2     Дебиторы (местные органы власти) по документарным расчетам
в СКВ
1855 1 2 3     Дебиторы (местные органы власти) по документарным расчетам
в ДВВ
1855 1 4 1     Дебиторы (банки) по документарным расчетам в тенге
1855 1 4 2     Дебиторы (банки) по документарным расчетам в СКВ
1855 1 4 3     Дебиторы (банки) по документарным расчетам в ДВВ
1855 1 5 1     Дебиторы (организации, осуществляющие отдельные виды
банковских операций) по документарным расчетам в тенге
1855 1 5 2     Дебиторы (организации, осуществляющие отдельные виды
банковских операций) по документарным расчетам в СКВ
1855 1 5 3     Дебиторы (организации, осуществляющие отдельные виды
банковских операций) по документарным расчетам в ДВВ
1855 1 6 1     Дебиторы (государственные нефинансовые организации) по
документарным расчетам в тенге
1855 1 6 2     Дебиторы (государственные нефинансовые организации) по
документарным расчетам в СКВ

1804 1 7 3   Сатып алынғанға дейін есептелген мемлекеттік емес қаржылық
емес ұйымдардың ВБТ-мен бағалы қағаздары бойынша сыйлықақы
1804 2 0 2   Сатып алынғанға дейін есептелген резидент еместердің ЕАВ-мен
бағалы қағаздары бойынша сыйлықақы
1804 2 0 3   Сатып алынғанға дейін есептелген резидент еместердің ВБТ-мен
бағалы қағаздары бойынша сыйлықақы
1850    Банктің басқа дебиторлары
1851 0 0 0  Салықтар және бюджетке төленетін басқа міндетті төлемдер
бойынша есеп айырысулар
1852 0 0 0  Делдалдармен есеп айырысулар
1853 0 0 0  Акционерлермен (дивидендтер бойынша) есеп айырысулар
1853 1 0 1  Резидент акционерлермен  (дивидендтер бойынша) теңгемен есеп
айырысулар
1853 2 0 1   Резидент емес акционерлермен  (дивидендтер бойынша) теңгемен
есеп айырысулар
1853 2 0 2   Резидент емес акционерлермен  (дивидендтер бойынша) ЕАВ-мен
есеп айырысулар
1853 2 0 3   Резидент емес акционерлермен  (дивидендтер бойынша) ВБТ-мен
есеп айырысулар
1854 0 0 0  Банк қызметкерлерімен есеп айырысулар
1855 0 0 0  Құжаттамалық есеп айырысулар бойынша дебиторлар
1855 1 1 1   Құжаттамалық теңгемен есеп айырысулар бойынша дебиторлар
(Қазақстан Республикасының Үкіметі)
1855 1 1 2   Құжаттамалық ЕАВ-мен есеп айырысулар бойынша дебиторлар
(Қазақстан Республикасының Үкіметі)
1855 1 1 3   Құжаттамалық ВБТ-мен есеп айырысулар бойынша дебиторлар
(Қазақстан Республикасының Үкіметі)
1855 1 2 1   Құжаттамалық теңгемен есеп айырысулар бойынша дебиторлар
(жергілікті өкімет органдары)
1855 1 2 2   Құжаттамалық ЕАВ-мен есеп айырысулар бойынша дебиторлар
(жергілікті өкімет органдары)
1855 1 2 3   Құжаттамалық ВБТ-мен есеп айырысулар бойынша дебиторлар
(жергілікті өкімет органдары)
1855 1 5 1   Құжаттамалық теңгемен есеп айырысулар бойынша дебиторлар
(банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдар)
1855 1 5 2   Құжаттамалық ЕАВ-мен есеп айырысулар бойынша дебиторлар (банк
операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын ұйымдар)
1855 1 5 3   Құжаттамалық ВБТ-мен есеп айырысулар бойынша дебиторлар (банк
операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын ұйымдар)
1855 1 6 1   Құжаттамалық теңгемен есеп айырысулар бойынша дебиторлар
(мемлекеттік қаржылық емес ұйымдар)
1855 1 6 2   Құжаттамалық ЕАВ-мен есеп айырысулар бойынша дебиторлар
(мемлекеттік қаржылық емес ұйымдар)

1855 1 6 3     Дебиторы (государственные нефинансовые организации) по
документарным расчетам в ДВВ
1855 1 7 1     Дебиторы (негосударственные нефинансовые организации) по
документарным расчетам в тенге
1855 1 7 2     Дебиторы (негосударственные нефинансовые организации) по
документарным расчетам в СКВ
1855 1 7 3     Дебиторы (негосударственные нефинансовые организации) по
документарным расчетам в ДВВ
1855 1 8 1     Дебиторы (некоммерческие организации, обслуживающие
домашние хозяйства) по документарным расчетам в тенге
1855 1 8 2     Дебиторы (некоммерческие организации, обслуживающие
домашние хозяйства) по документарным расчетам в СКВ
1855 1 8 3     Дебиторы (некоммерческие организации, обслуживающие
домашние хозяйства) по документарным расчетам в ДВВ
1855 1 9 1     Дебиторы (домашние хозяйства) по документарным расчетам в
тенге
1855 1 9 2     Дебиторы (домашние хозяйства) по документарным расчетам в
СКВ
1855 1 9 3     Дебиторы (домашние хозяйства) по документарным расчетам в
ДВВ
1855 2 0 1     Дебиторы-нерезиденты по документарным расчетам в тенге
1855 2 0 2     Дебиторы-нерезиденты по документарным расчетам в СКВ
1855 2 0 3     Дебиторы-нерезиденты по документарным расчетам в ДВВ
1856 0 0 0   Дебиторы по капитальным вложениям
1856 1 6 1     Дебиторы (государственные нефинансовые организации) по
капитальным вложениям в тенге
1856 1 7 1     Дебиторы (негосударственные нефинансовые организации) по
капитальным вложениям в тенге
1856 1 8 1     Дебиторы (некоммерческие организации, обслуживающие
домашние хозяйства) по капитальным вложениям в тенге
1856 1 9 1     Дебиторы (домашние хозяйства) по капитальным вложениям в
тенге
1856 2 0 1     Дебиторы-нерезиденты по капитальным вложениям в тенге
1856 2 0 2     Дебиторы-нерезиденты по капитальным вложениям в СКВ
1856 2 0 3     Дебиторы-нерезиденты по капитальным вложениям в ДВВ
1857 1 1 1   Досрочный подоходный налог
1858 0 0 0   Короткая валютная позиция банка по иностранной валюте
1858 1 4 2     Короткая валютная позиция банка по СКВ
1858 1 4 3     Короткая валютная позиция банка по ДВВ
1859 0 0 0   Контрстоимость иностранной валюты в тенге (длинной валютной
позиции)
1859 1 4 2     Контрстоимость СКВ в тенге (длинной валютной позиции)
1859 1 4 3     Контрстоимость ДВВ в тенге (длинной валютной позиции)
1860 0 0 0   Прочие дебиторы
1860 1 1 1     Прочие дебиторы (Правительство Республики Казахстан) в
тенге
1860 1 1 2     Прочие дебиторы (Правительство Республики Казахстан) в СКВ
1860 1 1 3     Прочие дебиторы (Правительство Республики Казахстан) в ДВВ
1860 1 2 1     Прочие дебиторы (местные органы власти) в тенге
1860 1 2 2     Прочие дебиторы (местные органы власти) в СКВ
1860 1 2 3     Прочие дебиторы (местные органы власти) в ДВВ
1860 1 3 1     Прочие дебиторы (Национальный Банк Республики Казахстан) в
тенге
1860 1 3 2     Прочие дебиторы (Национальный Банк Республики Казахстан) в
СКВ
1860 1 3 3     Прочие дебиторы (Национальный Банк Республики Казахстан) в
ДВВ
1860 1 4 1     Прочие дебиторы (банки) в тенге
1860 1 4 2     Прочие дебиторы (банки) в СКВ
1860 1 4 3     Прочие дебиторы (банки) в ДВВ
1860 1 5 1     Прочие дебиторы (организации, осуществляющие отдельные виды
банковских операций) в тенге
1860 1 5 2     Прочие дебиторы (организации, осуществляющие отдельные виды
банковских операций) в СКВ
1860 1 5 3     Прочие дебиторы (организации, осуществляющие отдельные виды
банковских операций) в ДВВ
1860 1 6 1     Прочие дебиторы (государственные нефинансовые организации)
в тенге
1860 1 6 2     Прочие дебиторы (государственные нефинансовые организации)
в СКВ
1860 1 6 3     Прочие дебиторы (государственные нефинансовые организации)
в ДВВ
1860 1 7 1     Прочие дебиторы (негосударственные нефинансовые
организации) в тенге
1860 1 7 2     Прочие дебиторы (негосударственные нефинансовые
организации) в СКВ
1860 1 7 3     Прочие дебиторы (негосударственные нефинансовые
организации) в ДВВ
1860 1 8 1     Прочие дебиторы (некоммерческие организации, обслуживающие
домашние хозяйства) в тенге
1860 1 8 2     Прочие дебиторы (некоммерческие организации, обслуживающие
домашние хозяйства) в СКВ
1860 1 8 3     Прочие дебиторы (некоммерческие организации, обслуживающие
домашние хозяйства) в ДВВ
1860 1 9 1     Прочие дебиторы (домашние хозяйства) в тенге
1860 1 9 2     Прочие дебиторы (домашние хозяйства) в СКВ
1860 1 9 3     Прочие дебиторы (домашние хозяйства) в ДВВ
1860 2 0 1     Прочие дебиторы-нерезиденты в тенге
1860 2 0 2     Прочие дебиторы-нерезиденты в СКВ
1860 2 0 3     Прочие дебиторы-нерезиденты в ДВВ
1861 0 0 0   Дебиторы по гарантиям
1861 1 1 1     Дебиторы (Правительство Республики Казахстан) по гарантиям
в тенге
1861 1 1 2     Дебиторы (Правительство Республики Казахстан) по гарантиям
в СКВ
1861 1 1 3     Дебиторы (Правительство Республики Казахстан) по гарантиям
в ДВВ
1861 1 2 1     Дебиторы (местные органы власти) по гарантиям в тенге
1861 1 2 2     Дебиторы (местные органы власти) по гарантиям в СКВ
1861 1 2 3     Дебиторы (местные органы власти) по гарантиям в ДВВ
1861 1 4 1     Дебиторы (банки) по гарантиям в тенге
1861 1 4 2     Дебиторы (банки) по гарантиям в СКВ

1855 1 6 3   Құжаттамалық ВБТ-мен есеп айырысулар бойынша дебиторлар
(мемлекеттік қаржылық емес ұйымдар)
1855 1 7 1   Құжаттамалық теңгемен есеп айырысулар бойынша дебиторлар
(мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдар)
1855 1 7 2   Құжаттамалық ЕАВ-мен есеп айырысулар бойынша дебиторлар
(мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдар)
1855 1 7 3   Құжаттамалық ВБТ-мен есеп айырысулар бойынша дебиторлар
(мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдар)
1855 1 8 1   Құжаттамалық теңгемен есеп айырысулар бойынша дебиторлар (үй
шаруашылықтарына қызмет көрсететін коммерциялық емес ұйымдар)
1855 1 8 2   Құжаттамалық ЕАВ-мен есеп айырысулар бойынша дебиторлар (үй
шаруашылықтарына қызмет көрсететін коммерциялық емес ұйымдар)
1855 1 8 3   Құжаттамалық ВБТ-мен есеп айырысулар бойынша дебиторлар  (үй
шаруашылықтарына қызмет көрсететін коммерциялық емес ұйымдар)
1855 1 9 1   Құжаттамалық теңгемен есеп айырысулар бойынша дебиторлар
(үй шаруашылықтары)
1855 1 9 2   Құжаттамалық ЕАВ-мен есеп айырысулар бойынша дебиторлар
(үй шаруашылықтары)
1855 1 9 3   Құжаттамалық ВБТ-мен есеп айырысулар бойынша дебиторлар
(үй шаруашылықтары)
1855 2 0 1   Құжаттамалық теңгемен есеп айырысулар бойынша резидент емес
дебиторлар
1855 2 0 2   Құжаттамалық ЕАВ-мен есеп айырысулар бойынша резидент емес
дебиторлар
1855 2 0 3   Құжаттамалық ВБТ-мен есеп айырысулар бойынша резидент емес
дебиторлар
1856 0 0 0  Капиталдық салымдар бойынша дебиторлар
1856 1 7 1   Теңгемен капиталдық салымдар бойынша дебиторлар
(мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдар)
1856 1 8 1   Теңгемен капиталдық салымдар бойынша дебиторлар (үй
шаруашылықтарына қызмет көрсететін коммерциялық емес ұйымдар)
1856 1 9 1   Теңгемен капиталдық салымдар бойынша дебиторлар
(үй шаруашылықтары)
1856 2 0 1   Теңгемен капиталдық салымдар бойынша резидент емес дебиторлар
1856 2 0 2   ЕАВ-мен капиталдық салымдар бойынша резидент емес дебиторлар
1856 2 0 3   ВБТ-мен капиталдық салымдар бойынша резидент емес дебиторлар
1857 0 0 0  Мерзімінен бұрын табыс салығы
1858 0 0 0  Банктің шетел валютасы бойынша қысқа валюталық позициясы
1858 0 0 2   Банктің ЕАВ-мен қысқа валюталық позициясы
1858 0 0 3   Банктің ВБТ-мен қысқа валюталық позициясы
1859 0 0 0  Шетел валютасының теңгемен қарсы құны (ұзақ валюталық
позицияның)
1859 0 0 2   ЕАВ-ның теңгемен қарсы құны (ұзақ валюталық позицияның)
1859 0 0 3   ВБТ-ның теңгемен қарсы құны (ұзақ валюталық позицияның)
1860 0 0 0  Басқа дебиторлар
1860 1 0 1   Басқа резидент дебиторлар, теңгемен
1860 1 0 2   Басқа резидент дебиторлар, ЕАВ-мен
1860 1 0 3   Басқа резидент дебиторлар, ВБТ-мен
1860 2 0 1   Басқа резидент емес дебиторлар, теңгемен
1860 2 0 2   Басқа резидент емес дебиторлар, ЕАВ-мен
1860 2 0 3   Басқа резидент емес дебиторлар, ВБТ-мен
1861 0 0 0  Кепілдіктер бойынша дебиторлар
1861 1 1 1   Теңгемен кепілдіктер бойынша дебиторлар (Қазақстан
Республикасының Үкіметі)
1861 1 1 2   ЕАВ-мен кепілдіктер бойынша дебиторлар (Қазақстан
Республикасының Үкіметі)
1861 1 1 3   ВБТ-мен кепілдіктер бойынша дебиторлар (Қазақстан
Республикасының Үкіметі)
1861 1 2 1   Теңгемен кепілдіктер бойынша дебиторлар (жергілікті өкімет
органдары)
1861 1 2 2   ЕАВ-мен кепілдіктер бойынша дебиторлар (жергілікті өкімет
органдары)
1861 1 2 3   ВБТ-мен кепілдіктер бойынша дебиторлар (жергілікті өкімет
органдары)
1861 1 4 1   Теңгемен кепілдіктер бойынша дебиторлар (банктер)
1861 1 4 2   ЕАВ-мен кепілдіктер бойынша дебиторлар (банктер)

2012 2 3 2     Корреспондентские счета иностранных центральных банков в
СКВ
2012 2 3 3     Корреспондентские счета иностранных центральных банков в
ДВВ
2013 0 0 0   Корреспондентские счета других банков
2013 1 4 1     Корреспондентские счета других банков-резидентов в тенге
2013 1 4 2     Корреспондентские счета других банков-резидентов в СКВ
2013 1 4 3     Корреспондентские счета других банков-резидентов в ДВВ
2013 2 4 1     Корреспондентские счета других банков-нерезидентов в тенге
2013 2 4 2     Корреспондентские счета других банков-нерезидентов в СКВ
2013 2 4 3     Корреспондентские счета других банков-нерезидентов в ДВВ
2020       Депозиты до востребования, с начислением вознаграждения
2021 0 0 0   Корреспондентские счета Национального Банка Республики
Казахстан
2021 1 3 1     Корреспондентские счета Национального Банка Республики
Казахстан в тенге
2021 1 3 2     Корреспондентские счета Национального Банка Республики
Казахстан в СКВ
2021 1 3 3     Корреспондентские счета Национального Банка Республики
Казахстан в ДВВ
2022 0 0 0   Корреспондентские счета иностранных центральных банков
2022 2 3 1     Корреспондентские счета иностранных центральных банков в
тенге
2022 2 3 2     Корреспондентские счета иностранных центральных банков в
СКВ
2022 2 3 3     Корреспондентские счета иностранных центральных банков в
ДВВ
2023 0 0 0   Корреспондентские счета других банков
2023 1 4 1     Корреспондентские счета других банков-резидентов в тенге
2023 1 4 2     Корреспондентские счета других банков-резидентов в СКВ
2023 1 4 3     Корреспондентские счета других банков-резидентов в ДВВ
2023 2 4 1     Корреспондентские счета других банков-нерезидентов в тенге
2023 2 4 2     Корреспондентские счета других банков-нерезидентов в СКВ
2023 2 4 3     Корреспондентские счета других банков-нерезидентов в ДВВ
2030       Займы, полученные от Правительства Республики Казахстан
2034 0 0 0   Краткосрочные займы, полученные от Правительства Республики
Казахстан
2034 1 1 1     Краткосрочные займы в тенге, полученные от Правительства
Республики Казахстан
2034 1 1 2     Краткосрочные займы в СКВ, полученные от Правительства
Республики Казахстан
2034 1 1 3     Краткосрочные займы в ДВВ, полученные от Правительства
Республики Казахстан
2034 1 2 1     Краткосрочные займы в тенге, полученные от местных органов
власти
2034 1 2 2     Краткосрочные займы в СКВ, полученные от местных органов
власти
2034 1 2 3     Краткосрочные займы в ДВВ, полученные от местных органов
власти
2035 0 0 0   Среднесрочные займы, полученные от Правительства Республики
Казахстан

2012 2 3 2   Шетелдік орталық банктердің ЕАВ-мен корреспонденттік
есепшоттары
2012 2 3 3   Шетелдік орталық банктердің ВБТ-мен корреспонденттік
есепшоттары
2013 0 0 0  Басқа банктердің корреспонденттік есепшоттары
2013 1 4 1   Резидент банктердің теңгемен корреспонденттік есепшоттары
2013 1 4 2   Резидент банктердің ЕАВ-мен корреспонденттік есепшоттары
2013 1 4 3   Резидент банктердің ВБТ-мен корреспонденттік есепшоттары
2013 2 4 1   Резидент емес банктердің теңгемен корреспонденттік
есепшоттары
2013 2 4 2   Резидент емес банктердің ЕАВ-мен корреспонденттік есепшоттары
2013 2 4 3   Резидент емес банктердің ВБТ-мен корреспонденттік есепшоттары
2020    Талап ету бойынша сыйақы есептелген депозиттер
2021 0 0 0  Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің корреспонденттік
есепшоттары
2021 1 3 1   Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің теңгемен
корреспонденттік есепшоттары
2021 1 3 2   Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің ЕАВ-мен
корреспонденттік есепшоттары
2021 1 3 3   Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің ВБТ-мен
корреспонденттік есепшоттары
2022 0 0 0  Шетелдік орталық банктердің корреспонденттік есепшоттары
2022 2 3 1   Шетелдік орталық банктердің теңгемен корреспонденттік
есепшоттары
2022 2 3 2   Шетелдік орталық банктердің ЕАВ-мен корреспонденттік
есепшоттары
2022 2 3 3   Шетелдік орталық банктердің ВБТ-мен корреспонденттік
есепшоттары
2023 0 0 0  Басқа банктердің корреспонденттік есепшоттары
2023 1 4 1   Резидент банктердің теңгемен корреспонденттік есепшоттары
2023 1 4 2   Резидент банктердің ЕАВ-мен корреспонденттік есепшоттары
2023 1 4 3   Резидент банктердің ВБТ-мен корреспонденттік есепшоттары
2023 2 4 1   Резидент емес банктердің теңгемен корреспонденттік
есепшоттары
2023 2 4 2   Резидент емес банктердің ЕАВ-мен корреспонденттік есепшоттары
2023 2 4 3   Резидент емес банктердің ВБТ-мен корреспонденттік есепшоттары
2030    Қазақстан Республикасы Үкіметінен алынған заемдар
2034 0 0 0  Қазақстан Республикасы Үкіметінен алынған қысқа мерзімді
заемдар
2034 1 1 1   Қазақстан Республикасы Үкіметінен теңгемен алынған қысқа
мерзімді заемдар
2034 1 1 2   Қазақстан Республикасы Үкіметінен ЕАВ-мен алынған қысқа
мерзімді заемдар
2034 1 1 3   Қазақстан Республикасы Үкіметінен ВБТ-мен алынған қысқа
мерзімді заемдар
2034 1 2 1   Жергілікті өкімет органдарынан теңгемен алынған қысқа
мерзімді заемдар
2034 1 2 2   Жергілікті өкімет органдарынан ЕАВ-мен алынған қысқа
мерзімді заемдар
2034 1 2 3   Жергілікті өкімет органдарынан ВБТ-мен алынған қысқа
мерзімді заемдар
2035 0 0 0  Қазақстан Республикасы Үкіметінен алынған орта мерзімді
заемдар

2035 1 1 1     Среднесрочные займы в тенге, полученные от Правительства
Республики Казахстан
2035 1 1 2     Среднесрочные займы в СКВ, полученные от Правительства
Республики Казахстан
2035 1 1 3     Среднесрочные займы в ДВВ, полученные от Правительства
Республики Казахстан
2035 1 2 1     Среднесрочные займы в тенге, полученные от местных органов
власти
2035 1 2 2     Среднесрочные займы в СКВ, полученные от местных органов
власти
2035 1 2 3     Среднесрочные займы в ДВВ, полученные от местных органов
власти
2036 0 0 0   Долгосрочные займы, полученные от Правительства Республики
Казахстан
2036 1 1 1     Долгосрочные займы в тенге, полученные от Правительства
Республики Казахстан
2036 1 1 2     Долгосрочные займы в СКВ, полученные от Правительства
Республики Казахстан
2036 1 1 3     Долгосрочные займы в ДВВ, полученные от Правительства
Республики Казахстан
2036 1 2 1     Долгосрочные займы в тенге, полученные от местных органов
власти
2036 1 2 2     Долгосрочные займы в СКВ, полученные от местных органов
власти
2036 1 2 3     Долгосрочные займы в ДВВ, полученные от местных органов
власти
2038 0 0 0   Просроченная задолженность банка по займам, полученным от
Правительства Республики Казахстан
2038 1 1 1     Просроченная задолженность банка по займам в тенге,
полученным от Правительства Республики Казахстан
2038 1 1 2     Просроченная задолженность банка по займам в СКВ,
полученным от Правительства Республики Казахстан
2038 1 1 3     Просроченная задолженность банка по займам в ДВВ,
полученным от Правительства Республики Казахстан
2038 1 2 1     Просроченная задолженность банка по займам в тенге,
полученным от местных органов власти
2038 1 2 2     Просроченная задолженность банка по займам в СКВ,
полученным от местных органов власти
2038 1 2 3     Просроченная задолженность банка по займам в ДВВ,
полученным от местных органов власти
2050       Займы, полученные от других банков
2051 0 0 0   Займы, полученные от Национального Банка Республики Казахстан
2051 1 3 1     Займы в тенге, полученные от Национального Банка Республики
Казахстан
2051 1 3 2     Займы в СКВ, полученные от Национального Банка Республики
Казахстан
2051 1 3 3     Займы в ДВВ, полученные от Национального Банка Республики
Казахстан
2052 0 0 0   Займы, полученные от иностранных центральных банков
2052 2 3 2     Займы в СКВ, полученные от иностранных центральных банков
2052 2 3 3     Займы в ДВВ, полученные от иностранных центральных банков
2053 0 0 0   Займы, полученные от международных финансовых организаций
2053 2 0 2     Займы в СКВ, полученные от международных финансовых
организаций

2035 1 1 1   Қазақстан Республикасы Үкіметінен теңгемен алынған орта
мерзімді заемдар
2035 1 1 2   Қазақстан Республикасы Үкіметінен ЕАВ-мен алынған орта
мерзімді заемдар
2035 1 1 3   Қазақстан Республикасы Үкіметінен ВБТ-мен алынған орта
мерзімді заемдар
2035 1 2 1   Жергілікті өкімет органдарынан теңгемен алынған орта
мерзімді заемдар
2035 1 2 2   Жергілікті өкімет органдарынан ЕАВ-мен алынған орта мерзімді
заемдар
2035 1 2 3   Жергілікті өкімет органдарынан ВБТ-мен алынған орта мерзімді
заемдар
2036 0 0 0  Қазақстан Республикасы Үкіметінен алынған ұзақ мерзімді
заемдар
2036 1 1 1   Қазақстан Республикасы Үкіметінен теңгемен алынған ұзақ
мерзімді заемдар
2036 1 1 2   Қазақстан Республикасы Үкіметінен ЕАВ-мен алынған ұзақ
мерзімді заемдар
2036 1 1 3   Қазақстан Республикасы Үкіметінен ВБТ-мен алынған ұзақ
мерзімді заемдар
2036 1 2 1   Жергілікті өкімет органдарынан теңгемен алынған ұзақ
мерзімді заемдар
2036 1 2 2   Жергілікті өкімет органдарынан ЕАВ-мен алынған ұзақ мерзімді
заемдар
2036 1 2 3   Жергілікті өкімет органдарынан ВБТ-мен алынған ұзақ мерзімді
заемдар
2038 0 0 0  Қазақстан Республикасы Үкіметінен алынған заемдар бойынша
мерзімі өткен берешегі
2038 1 1 1   Қазақстан Республикасы Үкіметінен теңгемен алынған заемдар
бойынша мерзімі өткен берешегі
2038 1 1 2   Қазақстан Республикасы Үкіметінен ЕАВ-мен алынған заемдар
бойынша мерзімі өткен берешегі
2038 1 1 3   Қазақстан Республикасы Үкіметінен ВБТ-мен алынған заемдар
бойынша мерзімі өткен берешегі
2038 1 2 1   Жергілікті өкімет органдарынан теңгемен алынған заемдар
бойынша мерзімі өткен берешегі
2038 1 2 2   Жергілікті өкімет органдарынан ЕАВ-мен алынған заемдар
бойынша мерзімі өткен берешегі
2038 1 2 3   Жергілікті өкімет органдарынан ВБТ-мен алынған заемдар
бойынша мерзімі өткен берешегі
2050    Басқа банктерден алынған заемдар
2051 0 0 0  Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкінен алынған заемдар
2051 1 3 1   Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкінен теңгемен алынған
заемдар
2051 1 3 2   Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкінен ЕАВ-мен алынған
заемдар
2051 1 3 3   Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкінен ВБТ-мен алынған
заемдар
2052 0 0 0  Шетелдік орталық банктерден алынған заемдар
2052 2 3 2   Шетелдік орталық банктерден ЕАВ-мен алынған заемдар
2052 2 3 3   Шетелдік орталық банктерден ВБТ-мен алынған заемдар
2053 0 0 0  Халықаралық қаржы ұйымдарынан алынған заемдар
2053 2 0 2   Халықаралық қаржы ұйымдарынан ЕАВ-мен алынған заемдар

2054 0 0 0   Краткосрочные займы, полученные от других банков
2054 1 4 1     Краткосрочные займы в тенге, полученные от других
банков-резидентов
2054 1 4 2     Краткосрочные займы в СКВ, полученные от других
банков-резидентов
2054 1 4 3     Краткосрочные займы в ДВВ, полученные от других
банков-резидентов
2054 2 4 1     Краткосрочные займы в тенге, полученные от других
банков-нерезидентов
2054 2 4 2     Краткосрочные займы в СКВ, полученные от других
банков-нерезидентов
2054 2 4 3     Краткосрочные займы в ДВВ, полученные от других
банков-нерезидентов
2055 0 0 0   Среднесрочные займы, полученные от других банков
2055 1 4 1     Среднесрочные займы в тенге, полученные от других
банков-резидентов
2055 1 4 2     Среднесрочные займы в СКВ, полученные от других
банков-резидентов
2055 1 4 3     Среднесрочные займы в ДВВ, полученные от других
банков-резидентов
2055 2 4 1     Среднесрочные займы в тенге, полученные от других
банков-нерезидентов
2055 2 4 2     Среднесрочные займы в СКВ, полученные от других
банков-нерезидентов
2055 2 4 3     Среднесрочные займы в ДВВ, полученные от других
банков-нерезидентов
2056 0 0 0   Долгосрочные займы, полученные от других банков
2056 1 4 1     Долгосрочные займы в тенге, полученные от других
банков-резидентов
2056 1 4 2     Долгосрочные займы в СКВ, полученные от других
банков-резидентов
2056 1 4 3     Долгосрочные займы в ДВВ, полученные от других
банков-резидентов
2056 2 4 1     Долгосрочные займы в тенге, полученные от других
банков-нерезидентов
2056 2 4 2     Долгосрочные займы в СКВ, полученные от других
банков-нерезидентов
2056 2 4 3     Долгосрочные займы в ДВВ, полученные от других
банков-нерезидентов
2057 0 0 0   Финансовый лизинг, полученный от других банков
2057 1 3 1     Финансовый лизинг в тенге, полученный от Национального
Банка Республики Казахстан
2057 1 3 2     Финансовый лизинг в СКВ, полученный от Национального Банка
Республики Казахстан
2057 1 3 3     Финансовый лизинг в ДВВ, полу
ченный от Национального Банка
Республики Казахстан
2057 1 4 1     Финансовый лизинг в тенге, полученный от других
банков-резидентов
2057 1 4 2     Финансовый лизинг в СКВ, полученный от других
банков-резидентов
2057 1 4 3     Финансовый лизинг в ДВВ, полученный от других
банков-резидентов
2057 2 4 1     Финансовый лизинг в тенге, полученный от других
банков-нерезидентов
2057 2 4 2     Финансовый лизинг в СКВ, полученный от других
банков-нерезидентов
2057 2 4 3     Финансовый лизинг в ДВВ, полученный от других
банков-нерезидентов
2058 0 0 0   Просроченная задолженность банка по займам, полученным от
других банков

2054 0 0 0  Басқа банктерден алынған қысқа мерзімді заемдар
2054 1 4 1   Резидент банктерден теңгемен алынған қысқа мерзімді заемдар
2054 1 4 2   Резидент банктерден ЕАВ-мен алынған қысқа мерзімді заемдар
2054 1 4 3   Резидент банктерден ВБТ-мен алынған қысқа мерзімді заемдар
2054 2 4 1   Резидент емес банктерден теңгемен алынған қысқа мерзімді
заемдар
2054 2 4 2   Резидент емес банктерден ЕАВ-мен алынған қысқа мерзімді
заемдар
2054 2 4 3   Резидент емес банктерден ВБТ-мен алынған қысқа мерзімді
заемдар
2055 0 0 0  Басқа банктерден алынған орта мерзімді заемдар
2055 1 4 1   Резидент банктерден теңгемен алынған орта мерзімді заемдар
2055 1 4 2   Резидент банктерден ЕАВ-мен алынған орта мерзімді заемдар
2055 1 4 3   Резидент банктерден ВБТ-мен алынған орта мерзімді заемдар
2055 2 4 1   Резидент емес банктерден теңгемен алынған орта мерзімді
заемдар
2055 2 4 2   Резидент емес банктерден ЕАВ-мен алынған орта мерзімді заемдар
2055 2 4 3   Резидент емес банктерден ВБТ-мен алынған орта мерзімді заемдар
2056 0 0 0  Басқа банктерден алынған ұзақ мерзімді заемдар
2056 1 4 1   Резидент банктерден теңгемен алынған ұзақ мерзімді заемдар
2056 1 4 2   Резидент банктерден ЕАВ-мен алынған ұзақ мерзімді заемдар
2056 1 4 3   Резидент банктерден ВБТ-мен алынған ұзақ мерзімді заемдар
2056 2 4 1   Резидент емес банктерден теңгемен алынған ұзақ мерзімді
заемдар
2056 2 4 2   Резидент емес банктерден ЕАВ-мен алынған ұзақ мерзімді заемдар
2056 2 4 3   Резидент емес банктерден ВБТ-мен алынған ұзақ мерзімді заемдар
2057 0 0 0  Басқа банктерден алынған қаржы лизингі
2057 1 4 1   Резидент банктерден теңгемен алынған қаржы лизингі
2057 1 4 2   Резидент банктерден ЕАВ-мен алынған қаржы лизингі
2057 1 4 3   Резидент банктерден ВБТ-мен алынған қаржы лизингі
2057 2 4 1   Резидент емес банктерден теңгемен алынған қаржы лизингі
2057 2 4 2   Резидент емес банктерден ЕАВ-мен алынған қаржы лизингі
2057 2 4 3   Резидент емес банктерден ВБТ-мен алынған қаржы лизингі
2058 0 0 0  Басқа банктерден алынған заемдар бойынша мерзімі өткен
берешегі

2058 1 4 1     Просроченная задолженность по займам в тенге, полученным от
других банков-резидентов
2058 1 4 2     Просроченная задолженность по займам в СКВ, полученным от
других банков-резидентов
2058 1 4 3     Просроченная задолженность по займам в ДВВ, полученным от
других банков-резидентов
2058 2 4 1     Просроченная задолженность по займам в тенге, полученным от
других банков-нерезидентов
2058 2 4 2     Просроченная задолженность по займам в СКВ, полученным от
других банков-нерезидентов
2058 2 4 3     Просроченная задолженность по займам в ДВВ, полученным от
других банков-нерезидентов
2059 0 0 0   Просроченная задолженность банка по займам, полученным от
Национального Банка Республики Казахстан и международных
финансовых организаций
2059 1 3 1     Просроченная задолженность банка по займам в тенге,
полученным от Национального Банка Республики Казахстан
2059 1 3 2     Просроченная задолженность банка по займам в СКВ,
полученным от Национального Банка Республики Казахстан
2059 1 3 3     Просроченная задолженность банка по займам в ДВВ,
полученным от Национального Банка Республики Казахстан
2059 2 0 2     Просроченная задолженность банка по займам в СКВ,
полученным от международных финансовых организаций
2060       Займы, полученные от организаций, осуществляющих отдельные виды
банковских операций
2064 0 0 0   Краткосрочные займы, полученные от организаций,
осуществляющих отдельные виды банковских операций
2064 1 5 1     Краткосрочные займы в тенге, полученные от организаций,
осуществляющих отдельные виды банковских операций
2064 1 5 2     Краткосрочные займы в СКВ, полученные от организаций,
осуществляющих отдельные виды банковских операций
2064 1 5 3     Краткосрочные займы в ДВВ, полученные от организаций,
осуществляющих отдельные виды банковских операций
2064 2 5 1     Краткосрочные займы в тенге, полученные от организаций,
осуществляющих отдельные виды банковских операций
(нерезидентов)
2064 2 5 2     Краткосрочные займы в СКВ, полученные от организаций,
осуществляющих отдельные виды банковских операций
(нерезидентов)
2064 2 5 3     Краткосрочные займы в ДВВ, полученные от организаций,
осуществляющих отдельные виды банковских операций
(нерезидентов)
2065 0 0 0   Среднесрочные займы, полученные от организаций,
осуществляющих отдельные виды банковских операций
2065 1 5 1     Среднесрочные займы в тенге, полученные от организаций,
осуществляющих отдельные виды банковских операций
2065 1 5 2     Среднесрочные займы в СКВ, полученные от организаций,
осуществляющих отдельные виды банковских операций
2065 1 5 3     Среднесрочные займы в ДВВ, полученные от организаций,
осуществляющих отдельные виды банковских операций

2058 1 4 1   Резидент банктерден теңгемен алынған заемдар бойынша мерзімі
өткен берешегі
2058 1 4 2   Резидент банктерден ЕАВ-мен алынған заемдар бойынша мерзімі
өткен берешегі
2058 1 4 3   Резидент банктерден ВБТ-мен алынған заемдар бойынша мерзімі
өткен берешегі
2058 2 4 1   Резидент емес банктерден теңгемен алынған заемдар бойынша
мерзімі өткен берешегі
2058 2 4 2   Резидент емес банктерден ЕАВ-мен алынған заемдар бойынша
мерзімі өткен берешегі
2058 2 4 3   Резидент емес банктерден ВБТ-мен алынған заемдар бойынша
мерзімі өткен берешегі
2059 0 0 0  Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінен және халықаралық қаржы
ұйымдарынан алынған заемдар бойынша банктің мерзімі өткен
берешегі
2059 1 3 1   Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінен теңгемен алынған
заемдар бойынша банктің мерзімі өткен берешегі
2059 1 3 2   Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінен ЕАВ-мен алынған
заемдар бойынша банктің мерзімі өткен берешегі
2059 1 3 3   Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінен ВБТ-мен алынған
заемдар бойынша банктің мерзімі өткен берешегі
2059 2 0 2   Халықаралық қаржы ұйымдарынан ЕАВ-мен алынған заемдар бойынша
банктің мерзімі өткен берешегі
2060    Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын ұйымдардан
алынған заемдар
2064 0 0 0  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдардан алынған қысқа мерзімді заемдар
2064 1 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдардан теңгемен алынған қысқа мерзімді заемдар
2064 1 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдардан ЕАВ-мен алынған қысқа мерзімді заемдар
2064 1 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдардан ВБТ-мен алынған қысқа мерзімді заемдар
2064 2 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
(резидент емес) ұйымдардан теңгемен алынған қысқа мерзімді
заемдар
2064 2 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
(резидент емес) ұйымдардан ЕАВ-мен алынған қысқа мерзімді
заемдар
2064 2 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
(резидент емес) ұйымдардан ВБТ-мен алынған қысқа мерзімді
заемдар
2065 0 0 0  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдардан алынған орта мерзімді заемдар
2065 1 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдардан теңгемен алынған орта мерзімді заемдар
2065 1 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдардан ЕАВ-мен алынған орта мерзімді заемдар
2065 1 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдардан ВБТ-мен алынған орта мерзімді заемдар

2065 2 5 1     Среднесрочные займы в тенге, полученные от организаций,
осуществляющих отдельные виды банковских операций
(нерезидентов)
2065 2 5 2     Среднесрочные займы в СКВ, полученные от организаций,
осуществляющих отдельные виды банковских операций
(нерезидентов)
2065 2 5 3     Среднесрочные займы в ДВВ, полученные от организаций,
осуществляющих отдельные виды банковских операций
(нерезидентов)
2066 0 0 0   Долгосрочные займы, полученные от организаций, осуществляющих
отдельные виды банковских операций
2066 1 5 1     Долгосрочные займы в тенге, полученные от организаций,
осуществляющих отдельные виды банковских операций
2066 1 5 2     Долгосрочные займы в СКВ, полученные от организаций,
осуществляющих отдельные виды банковских операций
2066 1 5 3     Долгосрочные займы в ДВВ, полученные от организаций,
осуществляющих отдельные виды банковских операций
2066 2 5 1     Долгосрочные займы в тенге, полученные от организаций,
осуществляющих отдельные виды банковских операций
(нерезидентов)
2066 2 5 2     Долгосрочные займы в СКВ, полученные от организаций,
осуществляющих отдельные виды банковских операций
(нерезидентов)
2066 2 5 3     Долгосрочные займы в ДВВ, полученные от организаций,
осуществляющих отдельные виды банковских операций
(нерезидентов)
2068 0 0 0   Просроченная задолженность банка по займам, полученным от
организаций, осуществляющих отдельные виды банковских
операций
2068 1 5 1     Просроченная задолженность банка по займам в тенге,
полученным от организаций, осуществляющих отдельные виды
банковских операций
2068 1 5 2     Просроченная задолженность банка по займам в СКВ,
полученным от организаций, осуществляющих отдельные виды
банковских операций
2068 1 5 3     Просроченная задолженность банка по займам в ДВВ,
полученным от организаций, осуществляющих отдельные виды
банковских операций
2068 2 5 1     Просроченная задолженность банка по займам в тенге,
полученным от организаций, осуществляющих отдельные виды
банковских операций (нерезидентов)
2068 2 5 2     Просроченная задолженность банка по займам в СКВ,
полученным от организаций, осуществляющих отдельные виды
банковских операций (нерезидентов)
2068 2 5 3     Просроченная задолженность банка по займам в ДВВ,
полученным от организаций, осуществляющих отдельные виды
банковских операций (нерезидентов)
2110       Межбанковские депозиты (на одну ночь)
2111 0 0 0   Депозиты, полученные от Национального Банка Республики
Казахстан (на одну ночь)
2111 1 3 1     Депозиты в тенге, полученные от Национального Банка
Республики Казахстан (на одну ночь)
2111 1 3 2     Депозиты в СКВ, полученные от Национального Банка
Республики Казахстан (на одну ночь)

2065 2 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
(резидент емес) ұйымдардан теңгемен алынған орта мерзімді
заемдар
2065 2 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
(резидент емес) ұйымдардан ЕАВ-мен алынған орта мерзімді
заемдар
2065 2 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
(резидент емес) ұйымдардан ВБТ-мен алынған орта мерзімді
заемдар
2066 0 0 0  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдардан алынған ұзақ мерзімді заемдар
2066 1 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдардан теңгемен алынған ұзақ мерзімді заемдар
2066 1 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдардан ЕАВ-мен алынған ұзақ мерзімді заемдар
2066 1 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдардан ВБТ-мен алынған ұзақ мерзімді заемдар
2066 2 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
(резидент емес) ұйымдардан  теңгемен алынған ұзақ мерзімді
заемдар
2066 2 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
(резидент емес) ұйымдардан ЕАВ-мен алынған ұзақ мерзімді
заемдар
2066 2 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
(резидент емес) ұйымдардан ВБТ-мен алынған ұзақ мерзімді
заемдар
2068 0 0 0  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдардан алынған заемдар бойынша мерзімі өткен берешегі
2068 1 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдардан теңгемен алынған заемдар бойынша мерзімі өткен
берешегі
2068 1 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдардан ЕАВ-мен алынған заемдар бойынша мерзімі өткен
берешегі
2068 1 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдардан ВБТ-мен алынған заемдар бойынша мерзімі өткен
берешегі
2068 2 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
(резидент емес) ұйымдардан  теңгемен алынған заемдар бойынша
мерзімі өткен берешегі
2068 2 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
(резидент емес) ұйымдардан ЕАВ-мен алынған заемдар бойынша
мерзімі өткен берешегі
2068 2 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
(резидент емес) ұйымдардан ВБТ-мен алынған заемдар бойынша
мерзімі өткен берешегі
2110    Банкаралық (бір түнге) депозиттер
2111 0 0 0  Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкінен (бір түнге) алынған
депозиттер
2111 1 3 1   Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкінен теңгемен (бір
түнге) алынған  депозиттер
2111 1 3 2   Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкінен ЕАВ-мен (бір түнге)
алынған   депозиттер

2111 1 3 3     Депозиты в ДВВ, полученные от Национального Банка
Республики Казахстан (на одну ночь)
2112 0 0 0   Депозиты, полученные от иностранных центральных банков (на
одну ночь)
2112 2 3 2     Депозиты в СКВ, полученные от иностранных центральных
банков (на одну ночь)
2112 2 3 3     Депозиты в ДВВ, полученные от иностранных центральных
банков (на одну ночь)
2113 0 0 0   Депозиты, полученные от других банков (на одну ночь)
2113 1 4 1     Депозиты в тенге, полученные от других банков-резидентов
(на одну ночь)
2113 1 4 2     Депозиты в СКВ, полученные от других банков-резидентов (на
одну ночь)
2113 1 4 3     Депозиты в ДВВ, полученные от других банков-резидентов (на
одну ночь)
2113 2 4 1     Депозиты в тенге, полученные от других банков-нерезидентов
(на одну ночь)
2113 2 4 2     Депозиты в СКВ, полученные от других банков-нерезидентов
(на одну ночь)
2113 2 4 3     Депозиты в ДВВ, полученные от других банков-нерезидентов
(на одну ночь)
2120       Срочные депозиты
2121 0 0 0   Срочные депозиты Национального Банка Республики Казахстан
2121 1 3 1     Срочные депозиты в тенге Национального Банка Республики
Казахстан
2121 1 3 2     Срочные депозиты в СКВ Национального Банка Республики
Казахстан
2121 1 3 3     Срочные депозиты в ДВВ Национального Банка Республики
Казахстан
2122 0 0 0   Срочные депозиты иностранных центральных банков
2122 2 3 2     Срочные депозиты в СКВ иностранных центральных банков
2122 2 3 3     Срочные депозиты в ДВВ иностранных центральных банков
2123 0 0 0   Краткосрочные депозиты других банков (менее одного месяца)
2123 1 4 1     Краткосрочные депозиты в тенге банков-резидентов (менее
одного месяца)
2123 1 4 2     Краткосрочные депозиты в СКВ банков-резидентов (менее
одного месяца)
2123 1 4 3     Краткосрочные депозиты в ДВВ банков-резидентов (менее
одного месяца)
2123 2 4 1     Краткосрочные депозиты в тенге банков-нерезидентов (менее
одного месяца)
2123 2 4 2     Краткосрочные депозиты в СКВ банков-нерезидентов (менее
одного месяца)
2123 2 4 3     Краткосрочные депозиты в ДВВ банков-нерезидентов (менее
одного месяца)
2124 0 0 0   Краткосрочные депозиты других банков (менее одного года)
2124 1 4 1     Краткосрочные депозиты в тенге банков-резидентов (менее
одного года)
2124 1 4 2     Краткосрочные депозиты в СКВ банков-резидентов (менее
одного года)
2124 1 4 3     Краткосрочные депозиты в ДВВ банков-резидентов (менее
одного года)
2124 2 4 1     Краткосрочные депозиты в тенге банков-нерезидентов (менее
одного года)
2124 2 4 2     Краткосрочные депозиты в СКВ банков-нерезидентов (менее
одного года)

2111 1 3 3   Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкінен ВБТ-мен (бір түнге)
алынған  депозиттер
2112 0 0 0  Шетелдік орталық банктерден (бір түнге) алынған депозиттер
2112 2 3 2   Шетелдік орталық банктерден ЕАВ-мен (бір түнге) алынған
депозиттер
2112 2 3 3   Шетелдік орталық банктерден ВБТ-мен (бір түнге) алынған
депозиттер
2113 0 0 0  Басқа банктерден (бір түнге) алынған депозиттер
2113 1 4 1   Резидент банктерден теңгемен  (бір түнге) алынған депозиттер
2113 1 4 2   Резидент банктерден ЕАВ-мен (бір түнге) алынған депозиттер
2113 1 4 3   Резидент банктерден ВБТ-мен (бір түнге) алынған депозиттер
2113 2 4 1   Резидент емес банктерден теңгемен (бір түнге) алынған
депозиттер
2113 2 4 2   Резидент емес банктерден ЕАВ-мен (бір түнге) алынған
депозиттер
2113 2 4 3   Резидент емес банктерден ВБТ-мен  (бір түнге) алынған
депозиттер
2120    Мерзімді депозиттер
2121 0 0 0  Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің мерзімді депозиттері
2121 1 3 1   Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің теңгемен мерзімді
депозиттері
2121 1 3 2   Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің ЕАВ-мен мерзімді
депозиттері
2121 1 3 3   Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің ВБТ-мен мерзімді
депозиттері
2122 0 0 0  Шетелдік орталық банктердің мерзімді депозиттері
2122 2 3 2   Шетелдік орталық банктердің ЕАВ-мен мерзімді депозиттері
2122 2 3 3   Шетелдік орталық банктердің ВБТ-мен мерзімді депозиттері
2123 0 0 0  Басқа банктердің қысқа мерзімді (бір айдан аз) депозиттері
2123 1 4 1   Резидент банктердің теңгемен қысқа мерзімді  (бір айдан аз)
депозиттері
2123 1 4 2   Резидент банктердің ЕАВ-мен қысқа мерзімді (бір айдан аз)
депозиттері
2123 1 4 3   Резидент банктердің ВБТ-мен қысқа мерзімді  (бір айдан аз)
депозиттері
2123 2 4 1   Резидент емес банктердің теңгемен қысқа мерзімді (бір айдан
аз) депозиттері
2123 2 4 2   Резидент емес банктердің ЕАВ-мен қысқа мерзімді (бір айдан
аз) депозиттері
2123 2 4 3   Резидент емес банктердің ВБТ-мен қысқа мерзімді (бір айдан
аз) депозиттері
2124 0 0 0  Басқа банктердің қысқа мерзімді (бір жылдан аз) депозиттері
2124 1 4 1   Резидент банктердің теңгемен қысқа мерзімді (бір жылдан аз)
депозиттері
2124 1 4 2   Резидент банктердің ЕАВ-мен қысқа мерзімді (бір жылдан аз)
депозиттері
2124 1 4 3   Резидент банктердің ВБТ-мен қысқа мерзімді (бір жылдан аз)
депозиттері
2124 2 4 1   Резидент емес банктердің теңгемен қысқа мерзімді (бір жылдан
аз) депозиттері
2124 2 4 2   Резидент емес банктердің ЕАВ-мен қысқа мерзімді  (бір жылдан
аз) депозиттері

2124 2 4 3     Краткосрочные депозиты в ДВВ банков-нерезидентов (менее
одного года)
2125 0 0 0   Среднесрочные депозиты других банков
2125 1 4 1     Среднесрочные депозиты в тенге банков-резидентов
2125 1 4 2     Среднесрочные депозиты в СКВ банков-резидентов
2125 1 4 3     Среднесрочные депозиты в ДВВ банков-резидентов
2125 2 4 1     Среднесрочные депозиты в тенге банков-нерезидентов
2125 2 4 2     Среднесрочные депозиты в СКВ банков-нерезидентов
2125 2 4 3     Среднесрочные депозиты в ДВВ банков-нерезидентов
2127 0 0 0   Долгосрочные депозиты других банков
2127 1 4 1     Долгосрочные депозиты в тенге банков-резидентов
2127 1 4 2     Долгосрочные депозиты в СКВ банков-резидентов
2127 1 4 3     Долгосрочные депозиты в ДВВ банков-резидентов
2127 2 4 1     Долгосрочные депозиты в тенге банков-нерезидентов
2127 2 4 2     Долгосрочные депозиты в СКВ банков-нерезидентов
2127 2 4 3     Долгосрочные депозиты в ДВВ банков-нерезидентов
2150       Расчеты банка с филиалами
2151 0 0 0   Расчеты с головным офисом банка
2151 1 4 1     Расчеты с головным офисом банка в тенге
2151 1 4 2     Расчеты с головным офисом банка в СКВ
2151 1 4 3     Расчеты с головным офисом банка в ДВВ
2152 0 0 0   Расчеты с местными филиалами банка
2152 1 4 1     Расчеты с местными филиалами банка в тенге
2152 1 4 2     Расчеты с местными филиалами банка в СКВ
2152 1 4 3     Расчеты с местными филиалами банка в ДВВ
2153 0 0 0   Расчеты с зарубежными филиалами банка
2153 2 4 1     Расчеты с зарубежными филиалами банка в тенге
2153 2 4 2     Расчеты с зарубежными филиалами банка в СКВ
2153 2 4 3     Расчеты с зарубежными филиалами банка в ДВВ
2200       Обязательства перед клиентами
2201 0 0 0   Деньги республиканского бюджета
2201 1 1 1     Деньги республиканского бюджета (тенге)
2201 1 1 2     Деньги республиканского бюджета (СКВ)
2202 0 0 0   Деньги местного бюджета
2202 1 2 1     Деньги местного бюджета (тенге)
2202 1 2 2     Деньги местного бюджета (СКВ)
2203 0 0 0   Текущие счета клиентов
2203 1 1 1     Текущий счет в тенге Правительства Республики Казахстан
2203 1 1 2     Текущий счет в СКВ Правительства Республики Казахстан
2203 1 1 3     Текущий счет в ДВВ Правительства Республики Казахстан
2203 1 2 1     Текущий счет в тенге местных органов власти
2203 1 2 2     Текущий счет в СКВ местных органов власти
2203 1 2 3     Текущий счет в ДВВ местных органов власти
2203 1 5 1     Текущий счет в тенге организаций, осуществляющих отдельные
виды банковских операций

2124 2 4 3   Резидент емес банктердің ВБТ-мен қысқа мерзімді (бір жылдан
аз) депозиттері
2125 0 0 0  Басқа банктердің орта мерзімді депозиттері
2125 1 4 1   Резидент банктердің теңгемен орта мерзімді депозиттері
2125 1 4 2   Резидент банктердің ЕАВ-мен орта мерзімді депозиттері
2125 1 4 3   Резидент банктердің ВБТ-мен орта мерзімді депозиттері
2125 2 4 1   Резидент емес банктердің теңгемен орта мерзімді депозиттері
2125 2 4 2   Резидент емес банктердің ЕАВ-мен орта мерзімді депозиттері
2125 2 4 3   Резидент емес банктердің ВБТ-мен орта мерзімді депозиттері
2127 0 0 0  Басқа банктердің ұзақ мерзімді депозиттері
2127 1 4 1   Резидент банктердің теңгемен ұзақ мерзімді депозиттері
2127 1 4 2   Резидент банктердің ЕАВ-мен ұзақ мерзімді депозиттері
2127 1 4 3   Резидент банктердің ВБТ-мен ұзақ мерзімді депозиттері
2127 2 4 1   Резидент емес банктердің теңгемен ұзақ мерзімді депозиттері
2127 2 4 2   Резидент емес банктердің ЕАВ-мен ұзақ мерзімді депозиттері
2127 2 4 3   Резидент емес банктердің ВБТ-мен ұзақ мерзімді депозиттері
2150    Банктің филиалдармен есеп айырысулары
2151 0 0 0  Банктің бас офисімен есеп айырысулары
2151 1 4 1   Банктің бас офисімен теңгемен есеп айырысулары
2151 1 4 2   Банктің бас офисімен ЕАВ-мен есеп айырысулары
2151 1 4 3   Банктің бас офисімен ВБТ-мен есеп айырысулары
2152 0 0 0  Банктің жергілікті филиалдармен есеп айырысулары
2152 1 4 1   Банктің жергілікті филиалдармен теңгемен есеп айырысулары
2152 1 4 2   Банктің жергілікті филиалдармен ЕАВ-мен есеп айырысулары
2152 1 4 3   Банктің жергілікті филиалдармен ВБТ-мен есеп айырысулары
2153 0 0 0  Банктің шетелдік филиалдармен есеп айырысулары
2153 2 4 1   Банктің шетелдік филиалдармен теңгемен есеп айырысулары
2153 2 4 2   Банктің шетелдік филиалдармен ЕАВ-мен есеп айырысулары
2153 2 4 3   Банктің шетелдік филиалдармен ВБТ-мен есеп айырысулары
2200    Клиенттер алдындағы міндеттемелер
2201 1 1 1  Республикалық бюджеттің ақшасы
2202 1 2 1  Жергілікті бюджеттің ақшасы
2203 0 0 0  Клиенттердің ағымдағы есепшоттары
2203 1 1 1   Қазақстан Республикасы Үкіметінің теңгемен ағымдағы есепшоты
2203 1 1 2   Қазақстан Республикасы Үкіметінің ЕАВ-мен ағымдағы есепшоты
2203 1 1 3   Қазақстан Республикасы Үкіметінің ВБТ-мен ағымдағы есепшоты
2203 1 2 1   Жергілікті өкімет органдарының теңгемен ағымдағы есепшоты
2203 1 2 2   Жергілікті өкімет органдарының ЕАВ-мен ағымдағы есепшоты
2203 1 2 3   Жергілікті өкімет органдарының ВБТ-мен ағымдағы есепшоты
2203 1 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдардың теңгемен ағымдағы есепшоты

2203 1 5 2     Текущий счет в СКВ организаций, осуществляющих отдельные
виды банковских операций
2203 1 5 3     Текущий счет в ДВВ организаций, осуществляющих отдельные
виды банковских операций
2203 1 6 1     Текущий счет в тенге государственных нефинансовых
организаций
2203 1 6 2     Текущий счет в СКВ государственных нефинансовых организаций
2203 1 6 3     Текущий счет в ДВВ государственных нефинансовых организаций
2203 1 7 1     Текущий счет в тенге негосударственных нефинансовых
организаций
2203 1 7 2     Текущий счет в СКВ негосударственных нефинансовых
организаций
2203 1 7 3     Текущий счет в ДВВ негосударственных нефинансовых
организаций
2203 1 8 1     Текущий счет в тенге некоммерческих организаций,
обслуживающих домашние хозяйства
2203 1 8 2     Текущий счет в СКВ некоммерческих организаций,
обслуживающих домашние хозяйства
2203 1 8 3     Текущий счет в ДВВ некоммерческих организаций,
обслуживающих домашние хозяйства
2203 1 9 1     Текущий счет в тенге домашних хозяйств
2203 1 9 2     Текущий счет в СКВ домашних хозяйств
2203 1 9 3     Текущий счет в ДВВ домашних хозяйств
2203 2 0 1     Текущие счета в тенге клиентов-нерезидентов
2203 2 0 2     Текущие счета в СКВ клиентов-нерезидентов
2203 2 0 3     Текущие счета в ДВВ клиентов-нерезидентов
2207 0 0 0   Металлические счета клиентов
2207 1 1 2     Металлические счета Правительства Республики Казахстан
2207 1 2 2     Металлические счета местных органов власти
2207 1 5 2     Металлические счета организаций, осуществляющих отдельные
виды банковских операций
2207 1 6 2     Металлические счета государственных нефинансовых
организаций
2207 1 7 2     Металлические счета негосударственных нефинансовых
организаций
2207 1 8 2     Металлические счета некоммерческих организаций,
обслуживающих домашние хозяйства
2207 1 9 2     Металлические счета домашних хозяйств
2207 2 0 2     Металлические счета клиентов-нерезидентов
2211 0 0 0   Депозиты до востребования клиентов
2211 1 1 1     Депозиты до востребования в тенге Правительства Республики
Казахстан
2211 1 1 2     Депозиты до востребования в СКВ Правительства Республики
Казахстан
2211 1 1 3     Депозиты до востребования в ДВВ Правительства Республики
Казахстан
2211 1 2 1     Депозиты до востребования в тенге местных органов власти
2211 1 2 2     Депозиты до востребования в СКВ местных органов власти
2211 1 2 3     Депозиты до востребования в ДВВ местных органов власти
2211 1 5 1     Депозиты до востребования в тенге организаций,
осуществляющих отдельные виды банковских операций

2203 1 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдардың ЕАВ-мен ағымдағы есепшоты
2203 1 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдардың ВБТ-мен ағымдағы есепшоты
2203 1 6 1   Мемлекеттік қаржылық емес ұйымдардың теңгемен ағымдағы
есепшоты
2203 1 6 2   Мемлекеттік қаржылық емес ұйымдардың ЕАВ-мен ағымдағы есепшоты
2203 1 6 3   Мемлекеттік қаржылық емес ұйымдардың ВБТ-мен ағымдағы есепшоты
2203 1 7 1   Мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдардың теңгемен ағымдағы
есепшоты
2203 1 7 2   Мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдардың ЕАВ-мен ағымдағы
есепшоты
2203 1 7 3   Мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдардың ВБТ-мен ағымдағы
есепшоты
2203 1 8 1   Үй шаруашылықтарына қызмет көрсететін коммерциялық емес
ұйымдардың теңгемен ағымдағы есепшоты
2203 1 8 2   Үй шаруашылықтарына қызмет көрсететін коммерциялық емес
ұйымдардың ЕАВ-мен ағымдағы есепшоты
2203 1 8 3   Үй шаруашылықтарына қызмет көрсететін коммерциялық емес
ұйымдардың ВБТ-мен ағымдағы есепшоты
2203 1 9 1   Үй шаруашылықтарының теңгемен ағымдағы есепшоты
2203 1 9 2   Үй шаруашылықтарының ЕАВ-мен ағымдағы есепшоты
2203 1 9 3   Үй шаруашылықтарының ВБТ-мен ағымдағы есепшоты
2203 2 0 1   Резидент емес клиенттердің теңгемен ағымдағы есепшоты
2203 2 0 2   Резидент емес клиенттердің ЕАВ-мен ағымдағы есепшоты
2203 2 0 3   Резидент емес клиенттердің ВБТ-мен ағымдағы есепшоты
2207 0 0 0  Клиенттердің металл есепшоттары
2207 1 1 0   Қазақстан Республикасы Үкіметінің металл есепшоттары
2207 1 2 0   Жергілікті өкімет органдарының металл есепшоттары
2207 1 5 0   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдардың металл есепшоттары
2207 1 6 0   Мемлекеттік қаржылық емес есепшоттардың металл есепшоттары
2207 1 7 0   Мемлекеттік емес қаржылық емес есепшоттардың металл
есепшоттары
2207 1 8 0   Үй шаруашылықтарына қызмет көрсететін коммерциялық емес
ұйымдардың металл есепшоттары
2207 1 9 0   Үй шаруашылықтарының металл есепшоттары
2207 2 0 0   Резидент емес клиенттердің металл есепшоттары
2211 0 0 0  Клиенттердің талап ету депозиттері
2211 1 1 1   Қазақстан Республикасы Үкіметінің теңгемен талап ету
депозиттері
2211 1 1 2   Қазақстан Республикасы Үкіметінің ЕАВ-мен талап ету
депозиттері
2211 1 1 3   Қазақстан Республикасы Үкіметінің ВБТ-мен талап ету
депозиттері
2211 1 2 1   Жергілікті өкімет органдарының теңгемен талап ету
депозиттері
2211 1 2 2   Жергілікті өкімет органдарының ЕАВ-мен талап ету депозиттері
2211 1 2 3   Жергілікті өкімет органдарының ВБТ-мен талап ету депозиттері
2211 1 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдардың теңгемен талап ету депозиттері

2211 1 5 2     Депозиты до востребования в СКВ организаций, осуществляющих
отдельные виды банковских операций
2211 1 5 3     Депозиты до востребования в ДВВ организаций, осуществляющих
отдельные виды банковских операций
2211 1 6 1     Депозиты до востребования в тенге государственных
нефинансовых организаций
2211 1 6 2     Депозиты до востребования в СКВ государственных
нефинансовых организаций
2211 1 6 3     Депозиты до востребования в ДВВ государственных
нефинансовых организаций
2211 1 7 1     Депозиты до востребования в тенге негосударственных
нефинансовых организаций
2211 1 7 2     Депозиты до востребования в СКВ негосударственных
нефинансовых организаций
2211 1 7 3     Депозиты до востребования в ДВВ негосударственных
нефинансовых организаций
2211 1 8 1     Депозиты до востребования в тенге некоммерческих
организаций, обслуживающих домашние хозяйства
2211 1 8 2     Депозиты до востребования в СКВ некоммерческих организаций,
обслуживающих домашние хозяйства
2211 1 8 3     Депозиты до востребования в ДВВ некоммерческих организаций,
обслуживающих домашние хозяйства
2211 1 9 1     Депозиты до востребования в тенге домашних хозяйств
2211 1 9 2     Депозиты до востребования в СКВ домашних хозяйств
2211 1 9 3     Депозиты до востребования в ДВВ домашних хозяйств
2211 2 0 1     Депозиты до востребования в тенге клиентов-нерезидентов
2211 2 0 2     Депозиты до востребования в СКВ клиентов-нерезидентов
2211 2 0 3     Депозиты до востребования в ДВВ клиентов-нерезидентов
2215 0 0 0   Краткосрочные депозиты клиентов
2215 1 1 1     Краткосрочные депозиты в тенге Правительства Республики
Казахстан
2215 1 1 2     Краткосрочные депозиты в СКВ Правительства Республики
Казахстан
2215 1 1 3     Краткосрочные депозиты в ДВВ Правительства Республики
Казахстан
2215 1 2 1     Краткосрочные депозиты в тенге местных органов власти
2215 1 2 2     Краткосрочные депозиты в СКВ местных органов власти
2215 1 2 3     Краткосрочные депозиты в ДВВ местных органов власти
2215 1 5 1     Краткосрочные депозиты в тенге организаций, осуществляющих
отдельные виды банковских операций
2215 1 5 2     Краткосрочные депозиты в СКВ организаций, осуществляющих
отдельные виды банковских операций
2215 1 5 3     Краткосрочные депозиты в ДВВ организаций, осуществляющих
отдельные виды банковских операций
2215 1 6 1     Краткосрочные депозиты в тенге государственных нефинансовых
организаций
2215 1 6 2     Краткосрочные депозиты в СКВ государственных нефинансовых
организаций
2215 1 6 3     Краткосрочные депозиты в ДВВ государственных нефинансовых
организаций

2211 1 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдардың ЕАВ-мен талап ету депозиттері
2211 1 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдардың ВБТ-мен талап ету депозиттері
2211 1 6 1   Мемлекеттік қаржылық емес ұйымдардың теңгемен талап ету
депозиттері
2211 1 6 2   Мемлекеттік қаржылық емес ұйымдардың ЕАВ-мен талап ету
депозиттері
2211 1 6 3   Мемлекеттік қаржылық емес ұйымдардың ВБТ-мен талап ету
депозиттері
2211 1 7 1   Мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдардың теңгемен талап ету
депозиттері
2211 1 7 2   Мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдардың ЕАВ-мен талап ету
депозиттері
2211 1 7 3   Мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдардың ВБТ-мен талап ету
депозиттері
2211 1 8 1   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
ұйымдардың теңгемен талап ету депозиттері
2211 1 8 2   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
ұйымдардың ЕАВ-мен талап ету депозиттері
2211 1 8 3   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
ұйымдардың ВБТ-мен талап ету депозиттері
2211 1 9 1   Үй шаруашылығына теңгемен талап ету депозиттері
2211 1 9 2   Үй шаруашылығына ЕАВ-мен талап ету депозиттері
2211 1 9 3   Үй шаруашылығына ВБТ-мен талап ету депозиттері
2211 2 0 1   Резидент емес клиенттердің теңгемен талап ету депозиттері
2211 2 0 2   Резидент емес клиенттердің ЕАВ-мен талап ету депозиттері
2211 2 0 3   Резидент емес клиенттердің ВБТ- мен талап ету депозиттері
2215 0 0 0 Клиенттердің қысқа мерзімді депозиттері
2215 1 1 1   Қазақстан Республикасы Үкіметінің теңгемен қысқа мерзімді
депозиттері
2215 1 1 2   Қазақстан Республикасы Үкіметінің ЕАВ-мен қысқа мерзімді
депозиттері
2215 1 1 3   Қазақстан Республикасы Үкіметінің ВБТ-мен қысқа мерзімді
депозиттері
2215 1 2 1   Жергілікті өкімет теңгемен қысқа мерзімді депозиттері
2215 1 2 2   Қазақстан Республикасы Үкіметінің ЕАВ-мен қысқа мерзімді
депозиттері
2215 1 2 3   Қазақстан Республикасы Үкіметінің ВБТ-мен қысқа мерзімді
депозиттері
2215 1 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдардың теңгемен қысқа мерзімді депозиттері
2215 1 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдардың ЕАВ-мен қысқа мерзімді депозиттері
2215 1 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдардың ВБТ-мен қысқа мерзімді депозиттері
2215 1 6 1   Мемлекеттік қаржылық емес ұйымдардың теңгемен қысқа мерзімді
депозиттері
2215 1 6 2   Мемлекеттік қаржылық емес ұйымдардың ЕАВ-мен қысқа мерзімді
депозиттері
2215 1 6 3   Мемлекеттік қаржылық емес ұйымдардың ВБТ-мен қысқа мерзімді
депозиттері

2215 1 7 1     Краткосрочные депозиты в тенге негосударственных
нефинансовых организаций
2215 1 7 2     Краткосрочные депозиты в СКВ негосударственных нефинансовых
организаций
2215 1 7 3     Краткосрочные депозиты в ДВВ негосударственных нефинансовых
организаций
2215 1 8 1     Краткосрочные депозиты в тенге некоммерческих организаций,
обслуживающих домашние хозяйства
2215 1 8 2     Краткосрочные депозиты в СКВ некоммерческих организаций,
обслуживающих домашние хозяйства
2215 1 8 3     Краткосрочные депозиты в ДВВ некоммерческих организаций,
обслуживающих домашние хозяйства
2215 1 9 1     Краткосрочные депозиты в тенге домашних хозяйств
2215 1 9 2     Краткосрочные депозиты в СКВ домашних хозяйств
2215 1 9 3     Краткосрочные депозиты в ДВВ домашних хозяйств
2215 2 0 1     Краткосрочные депозиты в тенге клиентов-нерезидентов
2215 2 0 2     Краткосрочные депозиты в СКВ клиентов-нерезидентов
2215 2 0 3     Краткосрочные депозиты в ДВВ клиентов-нерезидентов
2217 0 0 0   Среднесрочные депозиты клиентов
2217 1 1 1     Среднесрочные депозиты в тенге Правительства Республики
Казахстан
2217 1 1 2     Среднесрочные депозиты в СКВ Правительства Республики
Казахстан
2217 1 1 3     Среднесрочные депозиты в ДВВ Правительства Республики
Казахстан
2217 1 2 1     Среднесрочные депозиты в тенге местных органов власти
2217 1 2 2     Среднесрочные депозиты в СКВ местных органов власти
2217 1 2 3     Среднесрочные депозиты в ДВВ местных органов власти
2217 1 5 1     Среднесрочные депозиты в тенге организаций, осуществляющих
отдельные виды банковских операций
2217 1 5 2     Среднесрочные депозиты в СКВ организаций, осуществляющих
отдельные виды банковских операций
2217 1 5 3     Среднесрочные депозиты в ДВВ организаций, осуществляющих
отдельные виды банковских операций
2217 1 6 1     Среднесрочные депозиты в тенге государственных нефинансовых
организаций
2217 1 6 2     Среднесрочные депозиты в СКВ государственных нефинансовых
организаций
2217 1 6 3     Среднесрочные депозиты в ДВВ государственных нефинансовых
организаций
2217 1 7 1     Среднесрочные депозиты в тенге негосударственных
нефинансовых организаций
2217 1 7 2     Среднесрочные депозиты в СКВ негосударственных нефинансовых
организаций
2217 1 7 3     Среднесрочные депозиты в ДВВ негосударственных нефинансовых
организаций
2217 1 8 1     Среднесрочные депозиты в тенге некоммерческих организаций,
обслуживающих домашние хозяйства

2215 1 7 1   Мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдардың теңгемен қысқа
мерзімді депозиттері
2215 1 7 2   Мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдардың ЕАВ-мен қысқа
мерзімді депозиттері
2215 1 7 3   Мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдардың ВБТ-мен қысқа
мерзімді депозиттері
2215 1 8 1   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
ұйымдардың теңгемен қысқа мерзімді депозиттері
2215 1 8 2   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
ұйымдардың ЕАВ-мен қысқа мерзімді депозиттері
2215 1 8 3   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
ұйымдардың ВБТ-мен қысқа мерзімді депозиттері
2215 1 9 1   Үй шаруашылығына теңгемен қысқа мерзімді депозиттері
2215 1 9 2   Үй шаруашылығына ЕАВ-мен қысқа мерзімді депозиттері
2215 1 9 3   Үй шаруашылығына ВБТ-мен қысқа мерзімді депозиттері
2215 2 0 1   Резидент емес клиенттердің теңгемен қысқа мерзімді
депозиттері
2215 2 0 2   Резидент емес клиенттердің ЕАВ-мен қысқа мерзімді депозиттері
2215 2 0 3   Резидент емес клиенттердің ВБТ-мен қысқа мерзімді депозиттері
2217 0 0 0 Клиенттердің орташа мерзімді депозиттері
2217 1 1 1   Қазақстан Республикасы Үкіметінің теңгемен орташа мерзімді
депозиттері
2217 1 1 2   Қазақстан Республикасы Үкіметінің ЕАВ-мен орташа мерзімді
депозиттері
2217 1 1 3   Қазақстан Республикасы Үкіметінің ВБТ-мен орташа мерзімді
депозиттері
2217 1 2 1   Жергілікті өкімет теңгемен орташа мерзімді депозиттері
2217 1 2 2   Қазақстан Республикасы Үкіметінің ЕАВ-мен орташа мерзімді
депозиттері
2217 1 2 3   Қазақстан Республикасы Үкіметінің ВБТ-мен орташа мерзімді
депозиттері
2217 1 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдардың теңгемен орташа мерзімді депозиттері
2217 1 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдардың ЕАВ-мен орташа мерзімді депозиттері
2217 1 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдардың ВБТ-мен орташа мерзімді депозиттері
2217 1 6 1   Мемлекеттік қаржылық емес ұйымдардың теңгемен орташа мерзімді
депозиттері
2217 1 6 2   Мемлекеттік қаржылық емес ұйымдардың ЕАВ-мен орташа мерзімді
депозиттері
2217 1 6 3   Мемлекеттік қаржылық емес ұйымдардың ВБТ-мен орташа мерзімді
депозиттері
2217 1 7 1   Мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдардың теңгемен орташа
мерзімді депозиттері
2217 1 7 2   Мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдардың ЕАВ-мен орташа
мерзімді депозиттері
2217 1 7 3   Мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдардың ВБТ-мен орташа
мерзімді депозиттері
2217 1 8 1   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
ұйымдардың теңгемен орташа мерзімді депозиттері

2217 1 8 2     Среднесрочные депозиты в СКВ некоммерческих организаций,
обслуживающих домашние хозяйства
2217 1 8 3     Среднесрочные депозиты в ДВВ некоммерческих организаций,
обслуживающих домашние хозяйства
2217 1 9 1     Среднесрочные депозиты в тенге домашних хозяйств
2217 1 9 2     Среднесрочные депозиты в СКВ домашних хозяйств
2217 1 9 3     Среднесрочные депозиты в ДВВ домашних хозяйств
2217 2 0 1     Среднесрочные депозиты в тенге клиентов-нерезидентов
2217 2 0 2     Среднесрочные депозиты в СКВ клиентов-нерезидентов
2217 2 0 3     Среднесрочные депозиты в ДВВ клиентов-нерезидентов
2219 0 0 0   Долгосрочные депозиты клиентов
2219 1 1 1     Долгосрочные депозиты в тенге Правительства Республики
Казахстан
2219 1 1 2     Долгосрочные депозиты в СКВ Правительства Республики
Казахстан
2219 1 1 3     Долгосрочные депозиты в ДВВ Правительства Республики
Казахстан
2219 1 2 1     Долгосрочные депозиты в тенге местных органов власти
2219 1 2 2     Долгосрочные депозиты в СКВ местных органов власти
2219 1 2 3     Долгосрочные депозиты в ДВВ местных органов власти
2219 1 5 1     Долгосрочные депозиты в тенге организаций, осуществляющих
отдельные виды банковских операций
2219 1 5 2     Долгосрочные депозиты в СКВ организаций, осуществляющих
отдельные виды банковских операций
2219 1 5 3     Долгосрочные депозиты в ДВВ организаций, осуществляющих
отдельные виды банковских операций
2219 1 6 1     Долгосрочные депозиты в тенге государственных нефинансовых
организаций
2219 1 6 2     Долгосрочные депозиты в СКВ государственных нефинансовых
организаций
2219 1 6 3     Долгосрочные депозиты в ДВВ государственных нефинансовых
организаций
2219 1 7 1     Долгосрочные депозиты в тенге негосударственных
нефинансовых организаций
2219 1 7 2     Долгосрочные депозиты в СКВ негосударственных нефинансовых
организаций
2219 1 7 3     Долгосрочные депозиты в ДВВ негосударственных нефинансовых
организаций
2219 1 8 1     Долгосрочные депозиты в тенге некоммерческих организаций,
обслуживающих домашние хозяйства
2219 1 8 2     Долгосрочные депозиты в СКВ некоммерческих организаций,
обслуживающих домашние хозяйства
2219 1 8 3     Долгосрочные депозиты в ДВВ некоммерческих организаций,
обслуживающих домашние хозяйства
2219 1 9 1     Долгосрочные депозиты в тенге домашних хозяйств
2219 1 9 2     Долгосрочные депозиты в СКВ домашних хозяйств
2219 1 9 3     Долгосрочные депозиты в ДВВ домашних хозяйств

2217 1 8 2   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
ұйымдардың ЕАВ-мен орташа мерзімді депозиттері
2217 1 8 3   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
ұйымдардың ВБТ-мен орташа мерзімді депозиттері
2217 1 9 1   Үй шаруашылығына теңгемен орташа мерзімді депозиттері
2217 1 9 2   Үй шаруашылығына ЕАВ-мен орташа мерзімді депозиттері
2217 1 9 3   Үй шаруашылығына ВБТ-мен орташа мерзімді депозиттері
2217 2 0 1   Резидент емес клиенттердің теңгемен орташа мерзімді
депозиттері
2217 2 0 2   Резидент емес клиенттердің ЕАВ-мен орташа мерзімді депозиттері
2217 2 0 3   Резидент емес клиенттердің ВБТ-мен орташа мерзімді депозиттері
2219 0 0 0 Клиенттердің  ұзақ  мерзімді   депозиттері
2219 1 1 1   Қазақстан Республикасы Үкіметінің теңгемен ұзақ мерзімді
депозиттері
2219 1 1 2   Қазақстан Республикасы Үкіметінің ЕАВ-мен ұзақ мерзімді
депозиттері
2219 1 1 3   Қазақстан Республикасы Үкіметінің ВБТ-мен ұзақ мерзімді
депозиттері
2219 1 2 1   Жергілікті өкімет теңгемен ұзақ мерзімді депозиттері
2219 1 2 2   Қазақстан Республикасы Үкіметінің ЕАВ-мен ұзақ мерзімді
депозиттері
2219 1 2 3   Қазақстан Республикасы Үкіметінің ВБТ-мен ұзақ мерзімді
депозиттері
2219 1 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдардың теңгемен ұзақ мерзімді депозиттері
2219 1 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдардың ЕАВ-мен ұзақ мерзімді депозиттері
2219 1 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдардың ВБТ-мен ұзақ мерзімді депозиттері
2219 1 6 1   Мемлекеттік қаржылық емес ұйымдардың теңгемен ұзақ мерзімді
депозиттері
2219 1 6 2   Мемлекеттік қаржылық емес ұйымдардың ЕАВ-мен ұзақ мерзімді
депозиттері
2219 1 6 3   Мемлекеттік қаржылық емес ұйымдардың ВБТ-мен ұзақ мерзімді
депозиттері
2219 1 7 1   Мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдардың теңгемен ұзақ
мерзімді депозиттері
2219 1 7 2   Мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдардың ЕАВ-мен ұзақ
мерзімді депозиттері
2219 1 7 3   Мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдардың ВБТ-мен ұзақ
мерзімді депозиттері
2219 1 8 1   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
ұйымдардың теңгемен ұзақ мерзімді депозиттері
2219 1 8 2   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
ұйымдардың ЕАВ-мен ұзақ мерзімді депозиттері
2219 1 8 3   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
ұйымдардың ВБТ-мен ұзақ мерзімді депозиттері
2219 1 9 1   Үй шаруашылығына теңгемен ұзақ мерзімді депозиттері
2219 1 9 2   Үй шаруашылығына ЕАВ-мен ұзақ мерзімді депозиттері
2219 1 9 3   Үй шаруашылығына ВБТ-мен ұзақ мерзімді депозиттері

2219 2 0 1     Долгосрочные депозиты в тенге клиентов-нерезидентов
2219 2 0 2     Долгосрочные депозиты в СКВ клиентов-нерезидентов
2219 2 0 3     Долгосрочные депозиты в ДВВ клиентов-нерезидентов
2221 0 0 0   Специальные депозиты клиентов
2221 1 1 1     Специальные депозиты в тенге Правительства Республики
Казахстан
2221 1 1 2     Специальные депозиты в СКВ Правительства Республики
Казахстан
2221 1 1 3     Специальные депозиты в ДВВ Правительства Республики
Казахстан
2221 1 2 1     Специальные депозиты в тенге местных органов власти
2221 1 2 2     Специальные депозиты в СКВ местных органов власти
2221 1 2 3     Специальные депозиты в ДВВ местных органов власти
2221 1 4 1     Специальные депозиты в тенге банков
2221 1 4 2     Специальные депозиты в СКВ банков
2221 1 4 3     Специальные депозиты в ДВВ банков
2221 1 5 1     Специальные депозиты в тенге организаций, осуществляющих
отдельные виды банковских операций
2221 1 5 2     Специальные депозиты в СКВ организаций, осуществляющих
отдельные виды банковских операций
2221 1 5 3     Специальные депозиты в ДВВ организаций, осуществляющих
отдельные виды банковских операций
2221 1 6 1     Специальные депозиты в тенге государственных нефинансовых
организаций
2221 1 6 2     Специальные депозиты в СКВ государственных нефинансовых
организаций
2221 1 6 3     Специальные депозиты в ДВВ государственных нефинансовых
организаций
2221 1 7 1     Специальные депозиты в тенге негосударственных нефинансовых
организаций
2221 1 7 2     Специальные депозиты в СКВ негосударственных нефинансовых
организаций
2221 1 7 3     Специальные депозиты в ДВВ негосударственных нефинансовых
организаций
2221 1 8 1     Специальные депозиты в тенге некоммерческих организаций,
обслуживающих домашние хозяйства
2221 1 8 2     Специальные депозиты в СКВ некоммерческих организаций,
обслуживающих домашние хозяйства
2221 1 8 3     Специальные депозиты в ДВВ некоммерческих организаций,
обслуживающих домашние хозяйства
2221 1 9 1     Специальные депозиты в тенге домашних хозяйств
2221 1 9 2     Специальные депозиты в СКВ домашних хозяйств
2221 1 9 3     Специальные депозиты в ДВВ домашних хозяйств
2221 2 0 1     Специальные депозиты в тенге клиентов-нерезидентов
2221 2 0 2     Специальные депозиты в СКВ клиентов-нерезидентов
2221 2 0 3     Специальные депозиты в ДВВ клиентов-нерезидентов
2222 0 0 0     Специальные счета по легализации денег граждан Республики
Казахстан
2222 1 9 1     Специальные счета по легализации денег граждан Республики
Казахстан (домашних хозяйств) в тенге
2222 1 9 2     Специальные счета по легализации денег граждан Республики
Казахстан (домашних хозяйств) в СКВ
2222 1 9 3     Специальные счета по легализации денег граждан Республики
Казахстан (домашних хозяйств) в ДВВ

2219 2 0 1   Резидент емес клиенттердің теңгемен ұзақ мерзімді депозиттері
2219 2 0 2   Резидент емес клиенттердің ЕАВ-мен ұзақ мерзімді депозиттері
2219 2 0 3   Резидент емес клиенттердің ВБТ-мен ұзақ мерзімді депозиттері
2221 0 0 0 Клиенттердің  арнайы  депозиттері
2221 1 1 1   Қазақстан Республикасы Үкіметінің теңгемен арнайы депозиттері
2221 1 1 2   Қазақстан Республикасы Үкіметінің ЕАВ-мен арнайы депозиттері
2221 1 1 3   Қазақстан Республикасы Үкіметінің ВБТ-мен арнайы депозиттері
2221 1 2 1   Жергілікті өкімет теңгемен арнайы депозиттері
2221 1 2 2   Қазақстан Республикасы Үкіметінің ЕАВ-мен арнайы депозиттері
2221 1 2 3   Қазақстан Республикасы Үкіметінің ВБТ-мен арнайы депозиттері
2221 1 4 1   Банктердің теңгемен арнайы депозиттері
2221 1 4 2   Банктердің ЕАВ-мен арнайы депозиттері
2221 1 4 3   Банктердің ВБТ-мен арнайы депозиттері
2221 1 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдардың теңгемен арнайы депозиттері
2221 1 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдардың ЕАВ-мен арнайы депозиттері
2221 1 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдардың ВБТ-мен арнайы депозиттері
2221 1 6 1   Мемлекеттік қаржылық емес ұйымдардың теңгемен арнайы
депозиттері
2221 1 6 2   Мемлекеттік қаржылық емес ұйымдардың ЕАВ-мен арнайы
депозиттері
2221 1 6 3   Мемлекеттік қаржылық емес ұйымдардың ВБТ-мен арнайы
депозиттері
2221 1 7 1   Мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдардың теңгемен арнайы
депозиттері
2221 1 7 2   Мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдардың ЕАВ-мен арнайы
депозиттері
2221 1 7 3   Мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдардың ВБТ-мен арнайы
депозиттері
2221 1 8 1   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
ұйымдардың теңгемен арнайы депозиттері
2221 1 8 2   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
ұйымдардың ЕАВ-мен арнайы депозиттері
2221 1 8 3   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
ұйымдардың ВБТ-мен арнайы депозиттері
2221 1 9 1   Үй шаруашылығына теңгемен арнайы депозиттері
2221 1 9 2   Үй шаруашылығына ЕАВ-мен арнайы депозиттері
2221 1 9 3   Үй шаруашылығына ВБТ-мен арнайы депозиттері
2221 2 0 1   Резидент емес клиенттердің теңгемен арнайы депозиттері
2221 2 0 2   Резидент емес клиенттердің ЕАВ-мен арнайы депозиттері
2221 2 0 3   Резидент емес клиенттердің ВБТ-мен арнайы депозиттері
2222 191     Қазақстан Республикасы азаматтарының ақшаны жария етуi
бойынша теңгемен арнайы есепшоттар (үй шаруашылығына)
<*>
2222 192     Қазақстан Республикасы азаматтарының ақшаны жария етуi
бойынша ЕАВ-мен арнайы есепшоттар (үй шаруашылығына)
<*>
2222 193     Қазақстан Республикасы азаматтарының ақшаны жария етуi
бойынша ВБТ-мен арнайы есепшоттар (үй шаруашылығына)
<*>

2223 0 0 0   Депозит-гарантия клиентов
2223 1 1 1     Депозит-гарантия в тенге Правительства Республики Казахстан
2223 1 1 2     Депозит-гарантия в СКВ Правительства Республики Казахстан
2223 1 1 3     Депозит-гарантия в ДВВ Правительства Республики Казахстан
2223 1 2 1     Депозит-гарантия в тенге местных органов власти
2223 1 2 2     Депозит-гарантия в СКВ местных органов власти
2223 1 2 3     Депозит-гарантия в ДВВ местных органов власти
2223 1 4 1     Депозит-гарантия в тенге банков
2223 1 4 2     Депозит-гарантия в СКВ банков
2223 1 4 3     Депозит-гарантия в ДВВ банков
2223 1 5 1     Депозит-гарантия в тенге организаций, осуществляющих
отдельные виды банковских операций
2223 1 5 2     Депозит-гарантия в СКВ организаций, осуществляющих
отдельные виды банковских операций
2223 1 5 3     Депозит-гарантия в ДВВ организаций, осуществляющих
отдельные виды банковских операций
2223 1 6 1     Депозит-гарантия в тенге государственных нефинансовых
организаций
2223 1 6 2     Депозит-гарантия в СКВ государственных нефинансовых
организаций
2223 1 6 3     Депозит-гарантия в ДВВ государственных нефинансовых
организаций
2223 1 7 1     Депозит-гарантия в тенге негосударственных нефинансовых
организаций
2223 1 7 2     Депозит-гарантия в СКВ негосударственных нефинансовых
организаций
2223 1 7 3     Депозит-гарантия в ДВВ негосударственных нефинансовых
организаций
2223 1 8 1     Депозит-гарантия в тенге некоммерческих организаций,
обслуживающих домашние хозяйства
2223 1 8 2     Депозит-гарантия в СКВ некоммерческих организаций,
обслуживающих домашние хозяйства
2223 1 8 3     Депозит-гарантия в ДВВ некоммерческих организаций,
обслуживающих домашние хозяйства
2223 1 9 1     Депозит-гарантия в тенге домашних хозяйств
2223 1 9 2     Депозит-гарантия в СКВ домашних хозяйств
2223 1 9 3     Депозит-гарантия в ДВВ домашних хозяйств
2223 2 0 1     Депозит-гарантия в тенге клиентов-нерезидентов
2223 2 0 2     Депозит-гарантия в СКВ клиентов-нерезидентов
2223 2 0 3     Депозит-гарантия в ДВВ клиентов-нерезидентов
2224 0 0 0   Просроченная задолженность банка по депозитам до
востребования клиентов
2224 1 1 1     Просроченная задолженность банка по депозитам до
востребования Правительства Республики Казахстан в тенге
2224 1 1 2     Просроченная задолженность банка по депозитам до
востребования Правительства Республики Казахстан в СКВ
2224 1 1 3     Просроченная задолженность банка по депозитам до
востребования Правительства Республики Казахстан в ДВВ
2224 1 2 1     Просроченная задолженность банка по депозитам до
востребования местных органов власти в тенге

2223 0 0 0 Клиенттердің кепілдік депозиті
2223 1 1 1   Қазақстан Республикасы Үкіметінің теңгемен кепілдік депозиті
2223 1 1 2   Қазақстан Республикасы Үкіметінің ЕАВ-мен кепілдік депозиті
2223 1 1 3   Қазақстан Республикасы Үкіметінің ВБТ-мен кепілдік депозиті
2223 1 2 1   Жергілікті өкімет теңгемен кепілдік депозиті
2223 1 2 2   Қазақстан Республикасы Үкіметінің ЕАВ-мен кепілдік депозиті
2223 1 2 3   Қазақстан Республикасы Үкіметінің ВБТ-мен кепілдік депозиті
2223 1 4 1   Банктердің теңгемен кепілдік депозиті
2223 1 4 2   Банктердің ЕАВ-мен кепілдік депозиті
2223 1 4 3   Банктердің ВБТ-мен кепілдік депозиті
2223 1 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдардың теңгемен кепілдік депозиті
2223 1 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдардың ЕАВ-мен кепілдік депозиті
2223 1 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдардың ВБТ-мен кепілдік депозиті
2223 1 6 1   Мемлекеттік қаржылық емес ұйымдардың теңгемен кепілдік
депозиті
2223 1 6 2   Мемлекеттік қаржылық емес ұйымдардың ЕАВ-мен кепілдік
депозиті
2223 1 6 3   Мемлекеттік қаржылық емес ұйымдардың ВБТ-мен кепілдік
депозиті
2223 1 7 1   Мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдардың теңгемен кепілдік
депозиті
2223 1 7 2   Мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдардың ЕАВ-мен кепілдік
депозиті
2223 1 7 3   Мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдардың ВБТ-мен кепілдік
депозиті
2223 1 8 1   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
ұйымдардың теңгемен кепілдік депозиті
2223 1 8 2   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
ұйымдардың ЕАВ-мен кепілдік депозиті
2223 1 8 3   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
ұйымдардың ВБТ-мен кепілдік  депозиті
2223 1 9 1   Үй шаруашылығына теңгемен кепілдік депозиті
2223 1 9 2   Үй шаруашылығына ЕАВ-мен кепілдік депозиті
2223 1 9 3   Үй шаруашылығына ВБТ-мен кепілдік депозиті
2223 2 0 1   Резидент емес клиенттердің теңгемен кепілдік депозиті
2223 2 0 2   Резидент емес клиенттердің ЕАВ-мен кепілдік депозиті
2223 2 0 3   Резидент емес клиенттердің ВБТ-мен кепілдік депозиті
2224 0 0 0 Клиенттердің талап ету депозиттері бойынша банктің мерзімі
өткен берешегі
2224 1 1 1   Қазақстан Республикасы Үкіметінің теңгемен талап ету
депозиттері бойынша банктің мерзімі өткен берешегі
2224 1 1 2   Қазақстан Республикасы Үкіметінің ЕАВ-мен талап ету
депозиттері бойынша банктің мерзімі өткен берешегі
2224 1 1 3   Қазақстан Республикасы Үкіметінің ВБТ-мен талап ету
депозиттері бойынша банктің мерзімі өткен берешегі
2224 1 2 1   Жергілікті өкімет органдарының теңгемен талап ету депозиттері
бойынша банктің мерзімі өткен берешегі

2224 1 2 2     Просроченная задолженность банка по депозитам до
востребования местных органов власти в СКВ
2224 1 2 3     Просроченная задолженность банка по депозитам до
востребования местных органов власти в ДВВ
2224 1 3 1     Просроченная задолженность по корреспондентским счетам
Национального Банка Республики Казахстан в тенге
2224 1 3 2     Просроченная задолженность по корреспондентским счетам
Национального Банка Республики Казахстан в СКВ
2224 1 3 3     Просроченная задолженность по корреспондентским счетам
Национального Банка Республики Казахстан в ДВВ
2224 1 4 1     Просроченная задолженность по корреспондентским счетам
банков в тенге
2224 1 4 2     Просроченная задолженность по корреспондентским счетам
банков в СКВ
2224 1 4 3     Просроченная задолженность по корреспондентским счетам
банков в ДВВ
2224 1 5 1     Просроченная задолженность банка по депозитам до
востребования организаций, осуществляющими отдельные виды
банковских операций, в тенге
2224 1 5 2     Просроченная задолженность банка по депозитам до
востребования организаций, осуществляющими отдельные виды
банковских операций, в СКВ
2224 1 5 3     Просроченная задолженность банка по депозитам до
востребования организаций, осуществляющими отдельные виды
банковских операций, в ДВВ
2224 1 6 1     Просроченная задолженность банка по депозитам до
востребования государственных нефинансовых организаций в
тенге
2224 1 6 2     Просроченная задолженность банка по депозитам до
востребования государственных нефинансовых организаций в
СКВ
2224 1 6 3     Просроченная задолженность банка по депозитам до
востребования государственных нефинансовых организаций в
ДВВ
2224 1 7 1     Просроченная задолженность банка по депозитам до
востребования негосударственных нефинансовых организаций в
тенге
2224 1 7 2     Просроченная задолженность банка по депозитам до
востребования негосударственных нефинансовых организаций в
СКВ
2224 1 7 3     Просроченная задолженность банка по депозитам до
востребования негосударственных нефинансовых организаций в
ДВВ
2224 1 8 1     Просроченная задолженность банка по депозитам до
востребования некоммерческих организаций, обслуживающих
домашние хозяйства, в тенге
2224 1 8 2     Просроченная задолженность банка по депозитам до
востребования некоммерческих организаций, обслуживающих
домашние хозяйства, в СКВ
2224 1 8 3     Просроченная задолженность банка по депозитам до
востребования некоммерческих организаций, обслуживающих
домашние хозяйства, в ДВВ
2224 1 9 1     Просроченная задолженность банка по депозитам до
востребования домашних хозяйств в тенге

2224 1 2 2   Жергілікті өкімет органдарының ЕАВ-мен талап ету депозиттері
бойынша банктің мерзімі өткен берешегі
2224 1 2 3   Жергілікті өкімет органдарының ВБТ-мен талап ету депозиттері
бойынша банктің мерзімі өткен берешегі
2224 1 3 1   Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің теңгемен
корреспонденттік есепшоттары мерзімі өткен берешегі
2224 1 3 2   Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің ЕАВ-мен
корреспонденттік есепшоттары мерзімі өткен берешегі
2224 1 3 3   Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің ВБТ-мен
корреспонденттік есепшоттары мерзімі өткен берешегі
2224 1 4 2   Резидент емес банктердің ЕАВ-мен корреспонденттік есепшоттары
мерзімі өткен берешегі
2224 1 4 3   Резидент емес банктердің ВБТ-мен корреспонденттік есепшоттары
мерзімі өткен берешегі
2224 1 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдардың теңгемен талап ету депозиттері бойынша банктің
мерзімі өткен берешегі
2224 1 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдардың ЕАВ-мен талап ету депозиттері бойынша банктің
мерзімі өткен берешегі
2224 1 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдардың ВБТ-мен талап ету депозиттері бойынша банктің
мерзімі өткен берешегі
2224 1 6 1   Мемлекеттік қаржылық емес  ұйымдардың теңгемен талап ету
депозиттері бойынша банктің мерзімі өткен берешегі
2224 1 6 2   Мемлекеттік қаржылық емес ұйымдардың ЕАВ-мен талап ету
депозиттері бойынша банктің мерзімі өткен берешегі
2224 1 6 3   Мемлекеттік қаржылық емес ұйымдардың ВБТ-мен талап ету
депозиттері бойынша банктің мерзімі өткен берешегі
2224 1 7 1   Мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдардың теңгемен талап ету
депозиттері бойынша банктің мерзімі өткен берешегі
2224 1 7 2   Мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдардың ЕАВ-мен талап ету
депозиттері бойынша банктің мерзімі өткен берешегі
2224 1 7 3   Мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдардың ВБТ-мен талап ету
депозиттері бойынша банктің мерзімі өткен берешегі
2224 1 8 1   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
ұйымдардың теңгемен талап ету депозиттері бойынша банктің
мерзімі өткен берешегі
2224 1 8 2   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
ұйымдардың ЕАВ-мен талап ету депозиттері бойынша банктің
мерзімі өткен берешегі
2224 1 8 3   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
ұйымдардың ВБТ-мен талап ету депозиттері бойынша банктің
мерзімі өткен берешегі
2224 1 9 1   Үй шаруашылығының теңгемен талап ету депозиттері бойынша
банктің мерзімі өткен берешегі

2224 1 9 2     Просроченная задолженность банка по депозитам до
востребования домашних хозяйств в СКВ
2224 1 9 3     Просроченная задолженность банка по депозитам до
востребования домашних хозяйств в ДВВ
2224 2 0 1     Просроченная задолженность банка по депозитам до
востребования клиентов-нерезидентов в тенге
2224 2 0 2     Просроченная задолженность банка по депозитам до
востребования клиентов-нерезидентов в СКВ
2224 2 0 3     Просроченная задолженность банка по депозитам до
востребования клиентов-нерезидентов в ДВВ
2225 0 0 0   Просроченная задолженность банка по прочим операциям с
клиентами
2225 1 1 1     Просроченная задолженность банка по прочим операциям в
тенге с Правительством Республики Казахстан
2225 1 1 2     Просроченная задолженность банка по прочим операциям в СКВ
с Правительством Республики Казахстан
2225 1 1 3     Просроченная задолженность банка по прочим операциям в ДВВ
с Правительством Республики Казахстан
2225 1 2 1     Просроченная задолженность банка по прочим операциям в
тенге с местными органами власти
2225 1 2 2     Просроченная задолженность банка по прочим операциям в СКВ
с местными органами власти
2225 1 2 3     Просроченная задолженность банка по прочим операциям в ДВВ
с местными органами власти
2225 1 3 1     Просроченная задолженность банка по прочим операциям в
тенге с Национальным Банком Республики Казахстан
2225 1 3 2     Просроченная задолженность банка по прочим операциям в СКВ
с Национальным Банком Республики Казахстан
2225 1 3 3     Просроченная задолженность банка по прочим операциям в ДВВ
с Национальным Банком Республики Казахстан
2225 1 4 1     Просроченная задолженность банка по прочим операциям в
тенге с банками
2225 1 4 2     Просроченная задолженность банка по прочим операциям в СКВ
с банками
2225 1 4 3     Просроченная задолженность банка по прочим операциям в ДВВ
с банками
2225 1 5 1     Просроченная задолженность банка по прочим операциям в
тенге с организациями, осуществляющими отдельные виды
банковских операций
2225 1 5 2     Просроченная задолженность банка по прочим операциям в СКВ
с организациями, осуществляющими отдельные виды банковских
операций
2225 1 5 3     Просроченная задолженность банка по прочим операциям в ДВВ
с организациями, осуществляющими отдельные виды банковских
операций
2225 1 6 1     Просроченная задолженность банка по прочим операциям в
тенге с государственными нефинансовыми организациями
2225 1 6 2     Просроченная задолженность банка по прочим операциям в СКВ
с государственными нефинансовыми организациями
2225 1 6 3     Просроченная задолженность банка по прочим операциям в ДВВ
с государственными нефинансовыми организациями

2224 1 9 2   Үй шаруашылығының ЕАВ-мен талап ету депозиттері бойынша
банктің мерзімі өткен берешегі
2224 1 9 3   Үй шаруашылығының ВБТ-мен талап ету депозиттері бойынша
банктің мерзімі өткен берешегі
2224 2 0 1   Резидент емес клиенттердің теңгемен талап ету депозиттері
бойынша банктің мерзімі өткен берешегі
2224 2 0 2   Резидент емес клиенттердің ЕАВ-мен талап ету депозиттері
бойынша банктің мерзімі өткен берешегі
2224 2 0 3   Резидент емес клиенттердің ВБТ-мен талап ету депозиттері
бойынша банктің мерзімі өткен берешегі
2225 0 0 0 Банктің клиенттермен жүргізілетін басқа да операциялары бойынша
мерзімі өткен берешегі
2225 1 1 1  Қазақстан Республикасы Үкіметімен теңгемен жасалатын
операциялар бойынша банктің мерзімі өткен берешегі
2225 1 1 2  Қазақстан Республикасы Үкіметімен ЕАВ-мен жасалатын
операциялар бойынша банктің мерзімі өткен берешегі
2225 1 1 3  Қазақстан Республикасы Үкіметімен ВБТ-мен жасалатын
операциялар бойынша банктің мерзімі өткен берешегі
2225 1 2 1  Жергілікті өкімет органдарымен теңгемен жасалатын операциялар
бойынша банктің мерзімі өткен берешегі
2225 1 2 2  Жергілікті өкімет органдарымен ЕАВ-мен жасалатын операциялар
бойынша банктің мерзімі өткен берешегі
2225 1 2 3  Жергілікті өкімет органдарымен ВБТ-мен жасалатын операциялар
бойынша банктің мерзімі өткен берешегі
2225 1 5 1  Банктің банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын ұйымдармен теңгемен жүргізілетін басқа операциялары
бойынша мерзімі өткен берешегі
2225 1 5 2  Банктің банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын ұйымдармен ЕАВ-мен жүргізілетін басқа операциялары
бойынша мерзімі өткен берешегі
2225 1 5 3  Банктің банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын ұйымдармен ВБТ-мен жүргізілетін басқа операциялары
бойынша мерзімі өткен берешегі
2225 1 6 1  Банктің мемлекеттік қаржылық емес ұйымдармен теңгемен
жүргізілетін басқа операциялары бойынша мерзімі өткен берешегі
2225 1 6 2  Банктің мемлекеттік қаржылық емес ұйымдармен ЕАВ-мен
жүргізілетін басқа операциялары бойынша мерзімі өткен берешегі
2225 1 6 3  Банктің мемлекеттік қаржылық емес ұйымдармен ВБТ-мен
жүргізілетін басқа операциялары бойынша мерзімі өткен берешегі

2225 1 7 1     Просроченная задолженность банка по прочим операциям в
тенге с негосударственными нефинансовыми организациями
2225 1 7 2     Просроченная задолженность банка по прочим операциям в СКВ
с негосударственными нефинансовыми организациями
2225 1 7 3     Просроченная задолженность банка по прочим операциям в ДВВ
с негосударственными нефинансовыми организациями
2225 1 8 1     Просроченная задолженность банка по прочим операциям в
тенге с некоммерческими организациями, обслуживающими
домашние хозяйства
2225 1 8 2     Просроченная задолженность банка по прочим операциям в СКВ
с некоммерческими организациями, обслуживающими домашние
хозяйства
2225 1 8 3     Просроченная задолженность банка по прочим операциям в ДВВ
с некоммерческими организациями, обслуживающими домашние
хозяйства
2225 1 9 1     Просроченная задолженность банка по прочим операциям в
тенге с домашними хозяйствами
2225 1 9 2     Просроченная задолженность банка по прочим операциям в СКВ
с домашними хозяйствами
2225 1 9 3     Просроченная задолженность банка по прочим операциям в ДВВ
с домашними хозяйствами
2225 2 0 1     Просроченная задолженность банка по прочим операциям в
тенге с клиентам-нерезидентами
2225 2 0 2     Просроченная задолженность банка по прочим операциям в СКВ
с клиентам-нерезидентами
2225 2 0 3     Просроченная задолженность банка по прочим операциям в ДВВ
с клиентам-нерезидентами
2226 0 0 0   Просроченная задолженность банка по срочным депозитам
клиентов
2226 1 1 1     Просроченная задолженность банка по срочным депозитам
Правительства Республики Казахстан в тенге
2226 1 1 2     Просроченная задолженность банка по срочным депозитам
Правительства Республики Казахстан в СКВ
2226 1 1 3     Просроченная задолженность банка по срочным депозитам
Правительства Республики Казахстан в ДВВ
2226 1 2 1     Просроченная задолженность банка по срочным депозитам
местных органов власти в тенге
2226 1 2 2     Просроченная задолженность банка по срочным депозитам
местных органов власти в СКВ
2226 1 2 3     Просроченная задолженность банка по срочным депозитам
местных органов власти в ДВВ
2226 1 3 1     Просроченная задолженность банка по срочным депозитам
Национального Банка Республики Казахстан в тенге
2226 1 3 2     Просроченная задолженность банка по срочным депозитам
Национального Банка Республики Казахстан в СКВ

2225 1 7 1  Банктің мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдармен теңгемен
жүргізілетін басқа операциялары бойынша мерзімі өткен берешегі
2225 1 7 2  Банктің мемлекеттік емес  қаржылық емес ұйымдармен ЕАВ-мен
жүргізілетін басқа операциялары бойынша мерзімі өткен берешегі
2225 1 7 3  Банктің мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдармен ВБТ-мен
жүргізілетін басқа операциялары бойынша мерзімі өткен берешегі
2225 1 8 1  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
ұйымдардың теңгемен жүргізілетін басқа да операциялар бойынша
банктің мерзімі өткен берешегі
2225 1 8 2  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
ұйымдардың ЕАВ-мен жүргізілетін басқа да операциялар бойынша
банктің мерзімі өткен берешегі
2225 1 8 3  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
ұйымдардың ВБТ-мен жүргізілетін басқа да операциялар бойынша
банктің мерзімі өткен берешегі
2225 1 9 1  Үй шаруашылығының теңгемен жүргізілетін басқа да операциялар
бойынша банктің мерзімі өткен берешегі
2225 1 9 2  Үй шаруашылығының ЕАВ-мен жүргізілетін басқа да операциялар
бойынша банктің мерзімі өткен берешегі
2225 1 9 3  Үй шаруашылығының ВБТ-мен жүргізілетін басқа да операциялар
бойынша банктің мерзімі өткен берешегі
2225 2 0 1  Банктің резидент емес клиенттермен теңгемен жүргізілген басқа
да операциялары бойынша мерзімі өткен берешегі
2225 2 0 2  Банктің резидент емес клиенттермен ЕАВ-мен жүргізілген басқа
да операциялары бойынша мерзімі өткен берешегі
2225 2 0 3  Банктің резидент емес клиенттермен ВБТ-мен жүргізілген басқа
да операциялары бойынша мерзімі өткен берешегі
2226 0 0 0 Клиенттердің мерзімді депозиттері бойынша банктің мерзімі
өткен берешегі
2226 1 1 1  Қазақстан Республикасы Үкіметінің теңгемен мерзімді
депозиттері бойынша банктің мерзімі өткен берешегі
2226 1 1 2  Қазақстан Республикасы Үкіметінің ЕАВ-мен мерзімді депозиттері
бойынша банктің мерзімі өткен берешегі
2226 1 1 3  Қазақстан Республикасы Үкіметінің ВБТ-мен мерзімді депозиттері
бойынша банктің мерзімі өткен берешегі
2226 1 2 1  Жергілікті өкімет органдарының теңгемен мерзімді депозиттері
бойынша банктің мерзімі өткен берешегі
2226 1 2 2  Жергілікті өкімет органдарының ЕАВ-мен мерзімді депозиттері
бойынша банктің мерзімі өткен берешегі
2226 1 2 3  Жергілікті өкімет органдарының ВБТ-мен мерзімді депозиттері
бойынша банктің мерзімі өткен берешегі
2226 1 3 1  Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің  теңгемен мерзімді
депозиттері бойынша мерзімі өткен берешегі
2226 1 3 2  Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің ЕАВ-мен мерзімді
депозиттері бойынша мерзімі өткен берешегі

2226 1 3 3     Просроченная задолженность банка по срочным депозитам
Национального Банка Республики Казахстан в ДВВ
2226 1 4 1     Просроченная задолженность банка по срочным депозитам
банков в тенге
2226 1 4 2     Просроченная задолженность банка по срочным депозитам
банков в СКВ
2226 1 4 3     Просроченная задолженность банка по срочным депозитам
банков в ДВВ
2226 1 5 1     Просроченная задолженность банка по срочным депозитам
организаций, осуществляющими отдельные виды банковских
операций, в тенге
2226 1 5 2     Просроченная задолженность банка по срочным депозитам
организаций, осуществляющими отдельные виды банковских
операций, в СКВ
2226 1 5 3     Просроченная задолженность банка по срочным депозитам
организаций, осуществляющими отдельные виды банковских
операций, в ДВВ
2226 1 6 1     Просроченная задолженность банка по срочным депозитам
государственных нефинансовых организаций в тенге
2226 1 6 2     Просроченная задолженность банка по срочным депозитам
государственных нефинансовых организаций в СКВ
2226 1 6 3     Просроченная задолженность банка по срочным депозитам
государственных нефинансовых организаций в ДВВ
2226 1 7 1     Просроченная задолженность банка по срочным депозитам
негосударственных нефинансовых организаций в тенге
2226 1 7 2     Просроченная задолженность банка по срочным депозитам
негосударственных нефинансовых организаций в СКВ
2226 1 7 3     Просроченная задолженность банка по срочным депозитам
негосударственных нефинансовых организаций в ДВВ
2226 1 8 1     Просроченная задолженность банка по срочным депозитам
некоммерческих организаций, обслуживающих домашние
хозяйства, в тенге
2226 1 8 2     Просроченная задолженность банка по срочным депозитам
некоммерческих организаций, обслуживающих домашние
хозяйства, в СКВ
2226 1 8 3     Просроченная задолженность банка по срочным депозитам
некоммерческих организаций, обслуживающих домашние
хозяйства, в ДВВ
2226 1 9 1     Просроченная задолженность банка по срочным депозитам
домашних хозяйств в тенге
2226 1 9 2     Просроченная задолженность банка по срочным депозитам
домашних хозяйств в СКВ
2226 1 9 3     Просроченная задолженность банка по срочным депозитам
домашних хозяйств в ДВВ
2226 2 0 1     Просроченная задолженность банка по срочным депозитам
клиентов-нерезидентов в тенге
2226 2 0 2     Просроченная задолженность банка по срочным депозитам
клиентов-нерезидентов в СКВ
2226 2 0 3     Просроченная задолженность банка по срочным депозитам
клиентов-нерезидентов в ДВВ

2226 1 3 3  Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің ВБТ-мен мерзімді
депозиттері бойынша мерзімі өткен берешегі
2226 1 4 1  Банктердің теңгемен мерзімді депозиттері бойынша мерзімі өткен
берешегі
2226 1 4 2  Банктердің ЕАВ-мен мерзімді депозиттері бойынша мерзімі өткен
берешегі
2226 1 4 3  Банктердің ВБТ-мен мерзімді депозиттері бойынша мерзімі өткен
берешегі
2226 1 5 1  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдардың теңгемен мерзімді депозиттері бойынша банктің
мерзімі өткен берешегі
2226 1 5 2  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдардың ЕАВ-мен мерзімді депозиттері бойынша банктің
мерзімі өткен берешегі
2226 1 5 3  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдардың ВБТ-мен мерзімді депозиттері бойынша банктің
мерзімі өткен берешегі
2226 1 6 1  Мемлекеттік қаржылық емес ұйымдардың теңгемен мерзімді
депозиттері бойынша банктің мерзімі өткен берешегі
2226 1 6 2  Мемлекеттік қаржылық емес ұйымдардың ЕАВ-мен мерзімді
депозиттері бойынша банктің мерзімі өткен берешегі
2226 1 6 3  Мемлекеттік қаржылық емес ұйымдардың ВБТ-мен мерзімді
депозиттері бойынша банктің мерзімі өткен берешегі
2226 1 7 1  Мемлекеттік емес қаржылық емес  ұйымдардың теңгемен мерзімді
депозиттері бойынша банктің мерзімі өткен берешегі
2226 1 7 2  Мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдардың ЕАВ-мен мерзімді
депозиттері бойынша банктің мерзімі өткен берешегі
2226 1 7 3  Мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдардың ВБТ-мен мерзімді
депозиттері бойынша банктің мерзімі өткен берешегі
2226 1 8 1  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
ұйымдардың теңгемен мерзімді депозиттері бойынша банктің
мерзімі өткен берешегі
2226 1 8 2  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
ұйымдардың ЕАВ-мен мерзімді депозиттері бойынша банктің
мерзімі өткен берешегі
2226 1 8 3  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
ұйымдардың ВБТ-мен мерзімді депозиттері бойынша банктің
мерзімі өткен берешегі
2226 1 9 1  Үй шаруашылығының теңгемен мерзімді депозиттері бойынша
банктің мерзімі өткен берешегі
2226 1 9 2  Үй шаруашылығының ЕАВ-мен мерзімді депозиттері бойынша банктің
мерзімі өткен берешегі
2226 1 9 3  Үй шаруашылығының ВБТ-мен мерзімді депозиттері бойынша банктің
мерзімі өткен берешегі
2226 2 0 1  Резидент емес клиенттердің теңгемен мерзімді депозиттері
бойынша банктің мерзімі өткен берешегі
2226 2 0 2  Резидент емес клиенттердің ЕАВ-мен мерзімді депозиттері
бойынша банктің мерзімі өткен берешегі
2226 2 0 3  Резидент емес клиенттердің ВБТ-мен мерзімді депозиттері
бойынша банктің мерзімі өткен берешегі

2227 0 0 0   Полученный финансовый лизинг
2227 1 1 1     Полученный финансовый лизинг в тенге от Правительства
Республики Казахстан
2227 1 1 2     Полученный финансовый лизинг в СКВ от Правительства
Республики Казахстан
2227 1 1 3     Полученный финансовый лизинг в ДВВ от Правительства
Республики Казахстан
2227 1 2 1     Полученный финансовый лизинг в тенге от местных органов
власти
2227 1 2 2     Полученный финансовый лизинг в СКВ от местных органов
власти
2227 1 2 3     Полученный финансовый лизинг в ДВВ от местных органов
власти
2227 1 5 1     Полученный финансовый лизинг в тенге от организаций,
осуществляющих отдельные виды банковских операций
2227 1 5 2     Полученный финансовый лизинг в СКВ от организаций,
осуществляющих отдельные виды банковских операций
2227 1 5 3     Полученный финансовый лизинг в ДВВ от организаций,
осуществляющих отдельные виды банковских операций
2227 1 6 1     Полученный финансовый лизинг в тенге от государственных
нефинансовых организаций
2227 1 6 2     Полученный финансовый лизинг в СКВ от государственных
нефинансовых организаций
2227 1 6 3     Полученный финансовый лизинг в ДВВ от государственных
нефинансовых организаций
2227 1 7 1     Полученный финансовый лизинг в тенге от негосударственных
нефинансовых организаций
2227 1 7 2     Полученный финансовый лизинг в СКВ от негосударственных
нефинансовых организаций
2227 1 7 3     Полученный финансовый лизинг в ДВВ от негосударственных
нефинансовых организаций
2227 2 0 1     Полученный финансовый лизинг в тенге от нерезидентов
2227 2 0 2     Полученный финансовый лизинг в СКВ от нерезидентов
2227 2 0 3     Полученный финансовый лизинг в ДВВ от нерезидентов
2228 0 0 0   Указания, не исполненные в срок банком
2228 1 1 1     Указания Правительства Республики Казахстан в тенге, не
исполненные в срок банком
2228 1 1 2     Указания Правительства Республики Казахстан в СКВ, не
исполненные в срок банком
2228 1 1 3     Указания Правительства Республики Казахстан в ДВВ, не
исполненные в срок банком
2228 1 2 1     Указания местных органов власти в тенге, не исполненные в
срок банком
2228 1 2 2     Указания местных органов власти в СКВ, не исполненные в
срок банком
2228 1 2 3     Указания местных органов власти в ДВВ, не исполненные в
срок банком
2228 1 5 1     Указания организаций, осуществляющих отдельные виды
банковских операций, в тенге, не исполненные в срок банком
2228 1 5 2     Указания организаций, осуществляющих отдельные виды
банковских операций, в СКВ, не исполненные в срок банком
2228 1 5 3     Указания организаций, осуществляющих отдельные виды
банковских операций, в ДВВ, не исполненные в срок банком

2227 0 0 0 Алынған қаржы лизингі
2227 1 5 1  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдардың теңгемен алынған қаржы лизингі
2227 1 5 2  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдардың ЕАВ-мен алынған қаржы лизингі
2227 1 5 3  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдардың ВБТ-мен  алынған қаржы лизингі
2227 1 6 1  Мемлекеттік қаржылық емес  ұйымдардың теңгемен алынған қаржы
лизингі
2227 1 6 2  Мемлекеттік қаржылық емес ұйымдардың ЕАВ-мен алынған қаржы
лизингі
2227 1 6 3  Мемлекеттік қаржылық емес ұйымдардың ВБТ-мен алынған қаржы
лизингі
2227 1 7 1  Мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдардың теңгемен алынған
қаржы лизингі
2227 1 7 2  Мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдардың ЕАВ-мен алынған
қаржы лизингі
2227 1 7 3  Мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдардың ВБТ-мен алынған
қаржы лизингі
2227 2 0 1  Резидент еместерден теңгемен алынған қаржы лизингі
2227 2 0 2  Резидент еместерден ЕАВ-мен алынған қаржы лизингі
2227 2 0 3  Резидент еместерден ВБТ-мен алынған қаржы лизингі
2228 0 0 0  Банктердің мерзімінде орындамаған нұсқаулары
2228 1 1 1  Қазақстан Республикасы Үкіметінің банктер мерзімінде
орындамаған нұсқаулығы, теңгемен
2228 1 1 2  Қазақстан Республикасы Үкіметінің банктер мерзімінде
орындамаған нұсқаулығы, ЕАВ-мен
2228 1 1 3  Қазақстан Республикасы Үкіметінің банктер мерзімінде
орындамаған нұсқаулығы, ВБТ-мен
2228 1 2 1  Жергілікті өкімет органдарының банктер мерзімінде орындамаған
нұсқаулығы, теңгемен
2228 1 2 2  Жергілікті өкімет органдарының банктер мерзімінде орындамаған
нұсқаулығы, ЕАВ-мен
2228 1 2 3  Жергілікті өкімет органдарының банктер мерзімінде орындамаған
нұсқаулығы, ВБТ-мен
2228 1 5 1  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдардың банктер мерзімінде орындамаған нұсқаулығы, теңгемен
2228 1 5 2  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдардың банктер мерзімінде орындамаған нұсқаулығы, ЕАВ-мен
2228 1 5 3  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдардың банктер мерзімінде орындамаған нұсқаулығы, ВБТ-мен

2228 1 6 1     Указания государственных нефинансовых организаций в тенге,
не исполненные в срок банком
2228 1 6 2     Указания государственных нефинансовых организаций в СКВ, не
исполненные в срок банком
2228 1 6 3     Указания государственных нефинансовых организаций в ДВВ, не
исполненные в срок банком
2228 1 7 1     Указания негосударственных нефинансовых организаций в
тенге, не исполненные в срок банком
2228 1 7 2     Указания негосударственных нефинансовых организаций в СКВ,
не исполненные в срок банком
2228 1 7 3     Указания негосударственных нефинансовых организаций в ДВВ,
не исполненные в срок банком
2228 1 8 1     Указания некоммерческих организаций, обслуживающих домашние
хозяйства, в тенге, не исполненные в срок банком
2228 1 8 2     Указания некоммерческих организаций, обслуживающих домашние
хозяйства, в СКВ, не исполненные в срок банком
2228 1 8 3     Указания некоммерческих организаций, обслуживающих домашние
хозяйства, в ДВВ, не исполненные в срок банком
2228 1 9 1     Указания домашних хозяйств в тенге, не исполненные в срок
банком
2228 1 9 2     Указания домашних хозяйств в СКВ, не исполненные в срок
банком
2228 1 9 3     Указания домашних хозяйств в ДВВ, не исполненные в срок
банком
2228 2 0 1     Указания клиентов-нерезидентов в тенге, не исполненные в
срок банком
2228 2 0 2     Указания клиентов-нерезидентов в СКВ, не исполненные в срок
банком
2228 2 0 3     Указания клиентов-нерезидентов в ДВВ, не исполненные в срок
банком
2229 0 0 0   Прочие депозиты клиентов
2229 1 1 1     Прочие депозиты в тенге Правительства Республики Казахстан
2229 1 1 2     Прочие депозиты в СКВ Правительства Республики Казахстан
2229 1 1 3     Прочие депозиты в ДВВ Правительства Республики Казахстан
2229 1 2 1     Прочие депозиты в тенге местных органов власти
2229 1 2 2     Прочие депозиты в СКВ местных органов власти
2229 1 2 3     Прочие депозиты в ДВВ местных органов власти
2229 1 4 1     Прочие депозиты в тенге банков
2229 1 4 2     Прочие депозиты в СКВ банков
2229 1 4 3     Прочие депозиты в ДВВ банков
2229 1 5 1     Прочие депозиты в тенге организаций, осуществляющих
отдельные виды банковских операций
2229 1 5 2     Прочие депозиты в СКВ организаций, осуществляющих отдельные
виды банковских операций
2229 1 5 3     Прочие депозиты в ДВВ организаций, осуществляющих отдельные
виды банковских операций
2229 1 6 1     Прочие депозиты в тенге государственных нефинансовых
организаций
2229 1 6 2     Прочие депозиты в СКВ государственных нефинансовых
организаций

2228 1 6 1  Мемлекеттік қаржылық емес ұйымдардың банктер мерзімінде
орындамаған нұсқаулығы, теңгемен
2228 1 6 2  Мемлекеттік қаржылық емес ұйымдардың банктер мерзімінде
орындамаған нұсқаулығы, ЕАВ-мен
2228 1 6 3  Мемлекеттік қаржылық емес ұйымдардың банктер мерзімінде
орындамаған нұсқаулығы, ВБТ-мен
2228 1 7 1  Мемлекеттік емес  қаржылық емес ұйымдардың банктер мерзімінде
орындамаған нұсқаулығы, теңгемен
2228 1 7 2  Мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдардың банктер мерзімінде
орындамаған нұсқаулығы, ЕАВ-мен
2228 1 7 3  Мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдардың банктер мерзімінде
орындамаған нұсқаулығы, ВБТ-мен
2228 1 8 1  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
ұйымдардың банктер мерзімінде орындамаған нұсқаулығы, теңгемен
2228 1 8 2  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
ұйымдардың банктер мерзімінде орындамаған нұсқаулығы, ЕАВ-мен
2228 1 8 3  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
ұйымдардың банктер мерзімінде орындамаған нұсқаулығы, ВБТ-мен
2228 1 9 1  Үй шаруашылығының банктер мерзімінде орындамаған нұсқаулығы,
теңгемен
2228 1 9 2  Үй шаруашылығының банктер мерзімінде орындамаған нұсқаулығы,
ЕАВ-мен
2228 1 9 3  Үй шаруашылығының банктер мерзімінде орындамаған нұсқаулығы,
ВБТ-мен
2228 2 0 1  Резидент емес клиенттердің банктер мерзімінде орындамаған
нұсқаулығы, теңгемен
2228 2 0 2  Резидент емес клиенттердің банктер мерзімінде орындамаған
нұсқаулығы, ЕАВ-мен
2228 2 0 3  Резидент емес клиенттердің банктер мерзімінде орындамаған
нұсқаулығы, ВБТ-мен
2229 0 0 0 Клиенттердің басқа депозиттері
2229 1 1 1  Қазақстан Республикасы Үкіметінің теңгемен басқа депозиттері
2229 1 1 2  Қазақстан Республикасы Үкіметінің ЕАВ-мен басқа депозиттері
2229 1 1 3  Қазақстан Республикасы Үкіметінің ВБТ-мен басқа депозиттері
2229 1 2 1  Жергілікті өкімет теңгемен басқа депозиттері
2229 1 2 2  Қазақстан Республикасы Үкіметінің ЕАВ-мен басқа депозиттері
2229 1 2 3  Қазақстан Республикасы Үкіметінің ВБТ-мен басқа депозиттері
2229 1 4 1  Банктердің теңгемен басқа депозиттері
2229 1 4 2  Банктердің ЕАВ-мен басқа депозиттері
2229 1 4 3  Банктердің ВБТ-мен басқа депозиттері
2229 1 5 1  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдардың теңгемен басқа депозиттері
2229 1 5 2  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдардың ЕАВ-мен басқа депозиттері
2229 1 5 3  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдардың ВБТ-мен басқа депозиттері
2229 1 6 1  Мемлекеттік қаржылық емес ұйымдардың теңгемен басқа
депозиттері
2229 1 6 2  Мемлекеттік қаржылық емес ұйымдардың ЕАВ-мен басқа депозиттері

2229 1 6 3     Прочие депозиты в ДВВ государственных нефинансовых
организаций
2229 1 7 1     Прочие депозиты в тенге негосударственных нефинансовых
организаций
2229 1 7 2     Прочие депозиты в СКВ негосударственных нефинансовых
организаций
2229 1 7 3     Прочие депозиты в ДВВ негосударственных нефинансовых
организаций
2229 1 8 1     Прочие депозиты в тенге некоммерческих организаций,
обслуживающих домашние хозяйства
2229 1 8 2     Прочие депозиты в СКВ некоммерческих организаций,
обслуживающих домашние хозяйства
2229 1 8 3     Прочие депозиты в ДВВ некоммерческих организаций,
обслуживающих домашние хозяйства
2229 1 9 1     Прочие депозиты в тенге домашних хозяйств
2229 1 9 2     Прочие депозиты в СКВ домашних хозяйств
2229 1 9 3     Прочие депозиты в ДВВ домашних хозяйств
2229 2 0 1     Прочие депозиты в тенге клиентов-нерезидентов
2229 2 0 2     Прочие депозиты в СКВ клиентов-нерезидентов
2229 2 0 3     Прочие депозиты в ДВВ клиентов-нерезидентов
2300       Выпущенные в обращение ценные бумаги
2301 0 0 0   Выпущенные в обращение облигации
2301 1 4 1     Выпущенные в обращение облигации в тенге
2301 1 4 2     Выпущенные в обращение облигации в СКВ
2301 1 4 3     Выпущенные в обращение облигации в ДВВ
2302 0 0 0   Операции "РЕПО"
2302 1 1 1     Операции "РЕПО" по ценным бумагам в тенге с Правительством
Республики Казахстан
2302 1 1 2     Операции "РЕПО" по ценным бумагам в СКВ с Правительством
Республики Казахстан
2302 1 2 1     Операции "РЕПО" по ценным бумагам в тенге с местными
органами власти
2302 1 2 2     Операции "РЕПО" по ценным бумагам в СКВ с местными органами
власти
2302 1 3 1     Операции "РЕПО" по ценным бумагам в тенге с Национальным
Банком Республики Казахстан
2302 1 3 2     Операции "РЕПО" по ценным бумагам в СКВ с Национальным
Банком Республики Казахстан
2302 1 4 1     Операции "РЕПО" по ценным бумагам в тенге с банками
2302 1 4 2     Операции "РЕПО" по ценным бумагам в СКВ с банками
2302 1 4 3     Операции "РЕПО" по ценным бумагам в ДВВ с банками
2302 1 5 1     Операции "РЕПО" по ценным бумагам в тенге с организациями,
осуществляющими отдельные виды банковских операций
2302 1 5 2     Операции "РЕПО" по ценным бумагам в СКВ с организациями,
осуществляющими отдельные виды банковских операций
2302 1 5 3     Операции "РЕПО" по ценным бумагам в ДВВ с организациями,
осуществляющими отдельные виды банковских операций
2302 1 6 1     Операции "РЕПО" по ценным бумагам в тенге с
государственными нефинансовыми организациями
2302 1 6 2     Операции "РЕПО" по ценным бумагам в СКВ с государственными
нефинансовыми организациями
2302 1 6 3     Операции "РЕПО" по ценным бумагам с в ДВВ государственными
нефинансовыми организациями
2302 1 7 1     Операции "РЕПО" по ценным бумагам в тенге с
негосударственными нефинансовыми организациями
2302 1 7 2     Операции "РЕПО" по ценным бумагам в СКВ с
негосударственными нефинансовыми организациями
2302 1 7 3     Операции "РЕПО" по ценным бумагам в ДВВ с
негосударственными нефинансовыми организациями
2302 2 0 1     Операции "РЕПО" по ценным бумагам в тенге с нерезидентами
2302 2 0 2     Операции "РЕПО" по ценным бумагам в СКВ с нерезидентами
2302 2 0 3     Операции "РЕПО" по ценным бумагам в ДВВ с нерезидентами
2303 0 0 0   Выпущенные в обращение другие ценные бумаги
2303 1 4 1     Выпущенные в обращение другие ценные бумаги в тенге

2229 1 6 3  Мемлекеттік қаржылық емес ұйымдардың ВБТ-мен басқа депозиттері
2229 1 7 1  Мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдардың теңгемен басқа
депозиттері
2229 1 7 2  Мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдардың ЕАВ-мен басқа
депозиттері
2229 1 7 3  Мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдардың ВБТ-мен басқа
депозиттері
2229 1 8 1  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
ұйымдардың теңгемен басқа депозиттері
2229 1 8 2  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
ұйымдардың ЕАВ-мен басқа депозиттері
2229 1 8 3  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
ұйымдардың ВБТ-мен басқа депозиттері
2229 1 9 1  Үй шаруашылығына теңгемен басқа депозиттері
2229 1 9 2  Үй шаруашылығына ЕАВ-мен басқа депозиттері
2229 1 9 3  Үй шаруашылығына ВБТ-мен басқа депозиттері
2229 2 0 1  Резидент емес клиенттердің теңгемен басқа депозиттері
2229 2 0 2  Резидент емес клиенттердің ЕАВ-мен басқа депозиттері
2229 2 0 3  Резидент емес клиенттердің ВБТ-мен басқа депозиттері
2300    Айналымға шығарылған бағалы қағаздар
2301 0 0 0 Айналымға шығарылған облигациялар
2301 1 4 1  Банктердің теңгемен айналымға шығарылған облигациялары
2301 1 4 2  Банктердің ЕАВ-мен айналымға шығарылған облигациялары
2301 1 4 3  Банктердің ВБТ-мен айналымға шығарылған облигациялары
2301 1 5 1  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдардың теңгемен айналымға шығарылған облигациялары
2301 1 5 2  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдардың ЕАВ-мен айналымға шығарылған облигациялары
2301 1 5 3  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдардың ВБТ-мен айналымға шығарылған облигациялары
2301 1 6 1  Мемлекеттік қаржылық емес ұйымдардың теңгемен айналымға
шығарылған облигациялары
2301 1 6 2  Мемлекеттік қаржылық емес ұйымдардың ЕАВ-мен айналымға
шығарылған облигациялары
2301 1 6 3  Мемлекеттік қаржылық емес ұйымдардың ВБТ-мен айналымға
шығарылған облигациялары
2301 1 7 1  Мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдардың теңгемен айналымға
шығарылған облигациялары
2301 1 7 2  Мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдардың ЕАВ-мен айналымға
шығарылған облигациялары
2301 1 7 3  Мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдардың ВБТ-мен айналымға
шығарылған облигациялары
2301 1 8 1  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
ұйымдардың теңгемен айналымға шығарылған облигациялары
2301 1 8 2  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
ұйымдардың ЕАВ-мен айналымға шығарылған облигациялары
2301 1 8 3  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
ұйымдардың ВБТ-мен айналымға шығарылған облигациялары
2301 1 9 1  Үй шаруашылығына теңгемен айналымға шығарылған облигациялар
2301 1 9 2  Үй шаруашылығына ЕАВ-мен айналымға шығарылған облигациялар
2301 1 9 3  Үй шаруашылығына ВБТ-мен айналымға шығарылған облигациялар
2301 2 0 1  Резидент еместердің  теңгемен айналымға шығарылған
облигациялары
2301 2 0 2  Резидент еместердің ЕАВ-мен айналымға шығарылған облигациялары
2301 2 0 3  Резидент еместердің ВБТ-мен айналымға шығарылған облигациялары
2302 0 0 0  "РЕПО" операциялары
2302 1 3 1  Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің теңгемен бағалы
қағаздар бойынша  "РЕПО" операциялары
2302 1 3 2  Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің ЕАВ-мен бағалы қағаздар
бойынша  "РЕПО"  операциялары
2302 1 3 3  Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің ВБТ-мен бағалы қағаздар
бойынша  "РЕПО"  операциялары
2302 1 4 1  Банктермен бағалы қағаздар бойынша теңгемен жүргізілген "РЕПО"
операциялары
2302 1 4 2  Банктермен бағалы қағаздар бойынша ЕАВ-мен жүргізілген "РЕПО"
операциялары
2302 1 4 3  Банктермен бағалы қағаздар бойынша ВБТ-мен жүргізілген "РЕПО"
операциялары
2302 1 5 1  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдармен бағалы қағаздар бойынша теңгемен жүргізілген "РЕПО"
операциялары
2302 1 5 2  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдармен бағалы қағаздар бойынша ЕАВ-мен жүргізілген "РЕПО"
операциялары
2302 1 5 3  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдармен бағалы қағаздар бойынша ВБТ-мен жүргізілген "РЕПО"
операциялары
2302 1 6 1  Мемлекеттік қаржылық емес ұйымдармен бағалы қағаздар бойынша
теңгемен жүргізілген "РЕПО" операциялары
2302 1 6 2  Мемлекеттік қаржылық емес ұйымдармен ұйымдармен бағалы
қағаздар бойынша ЕАВ-мен жүргізілген "РЕПО" операциялары
2302 1 6 3  Мемлекеттік қаржылық емес ұйымдармен ұйымдармен бағалы
қағаздар бойынша ВБТ-мен жүргізілген "РЕПО" операциялары
2302 1 7 1  Мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдармен бағалы қағаздар
бойынша теңгемен жүргізілген "РЕПО" операциялары
2302 1 7 2  Мемлекеттік емес қаржылық емес  ұйымдармен бағалы қағаздар
бойынша ЕАВ-мен жүргізілген "РЕПО" операциялары
2302 1 7 3  Мемлекеттік емес қаржылық емес  ұйымдармен бағалы қағаздар
бойынша ВБТ-мен жүргізілген "РЕПО" операциялары
2302 2 0 1  Резидент еместердің  теңгемен жүргізілген "РЕПО" операциялары
2302 2 0 2  Резидент еместердің ЕАВ-мен жүргізілген "РЕПО" операциялары
2302 2 0 3  Резидент еместердің ВБТ-мен жүргізілген "РЕПО" операциялары
2303 0 0 0 Айналымға шығарылған басқа бағалы қағаздар
2303 1 4 1  Банктерде теңгемен айналымға шығарылған басқа бағалы қағаздар

2303 1 4 2     Выпущенные в обращение другие ценные бумаги в СКВ
2303 1 4 3     Выпущенные в обращение другие ценные бумаги в ДВВ
2350       Рефинансирование банка с использованием казначейских
обязательств и прочих высоколиквидных ценных бумаг
2351 0 0 0   Рефинансирование банка с использованием краткосрочных нот
Национального Банка Республики Казахстан
2351 1 3 1     Рефинансирование банка с использованием краткосрочных нот
Национального Банка Республики Казахстан в тенге
2351 1 3 2     Рефинансирование банка с использованием краткосрочных нот
Национального Банка Республики Казахстан в СКВ
2352 0 0 0   Рефинансирование банка с использованием казначейских
обязательств Министерства финансов Республики Казахстан
2352 1 1 1     Рефинансирование банка с использованием казначейских
обязательств Министерства финансов Республики Казахстан в
тенге
2352 1 1 2     Рефинансирование банка с использованием казначейских
обязательств Министерства финансов Республики Казахстан в
СКВ
2353 0 0 0   Рефинансирование банка с использованием казначейских
облигаций Министерства финансов Республики Казахстан
2353 1 1 1     Рефинансирование банка с использованием казначейских
облигаций Министерства финансов Республики Казахстан в
тенге
2353 1 1 2     Рефинансирование банка с использованием казначейских
облигаций Министерства финансов Республики Казахстан в СКВ
2355 0 0 0   Рефинансирование банка с использованием прочих
высоколиквидных ценных бумаг
2355 1 1 1     Рефинансирование банка с использованием прочих
высоколиквидных ценных бумаг Правительства Республики
Казахстан в тенге
2355 1 1 2     Рефинансирование банка с использованием прочих
высоколиквидных ценных бумаг Правительства Республики
Казахстан в СКВ
2355 1 2 1     Рефинансирование банка с использованием прочих
высоколиквидных ценных бумаг местных органов власти в тенге
2355 1 2 2     Рефинансирование банка с использованием прочих
высоколиквидных ценных бумаг местных органов власти в СКВ
2355 2 0 2     Рефинансирование банка с использованием прочих
высоколиквидных ценных бумаг нерезидентов в СКВ
2355 2 0 3     Рефинансирование банка с использованием прочих
высоколиквидных ценных бумаг нерезидентов в ДВВ
2400       Субординированные долги
2401 0 0 0   Субординированный долг со сроком погашения менее пяти лет
2401 1 4 1     Субординированный долг в тенге со сроком погашения менее
пяти лет перед банками
2401 1 4 2     Субординированный долг в СКВ со сроком погашения менее пяти
лет перед банками
2401 1 4 3     Субординированный долг в ДВВ со сроком погашения менее пяти
лет перед банками
2401 1 5 1     Субординированный долг в тенге со сроком погашения менее
пяти лет перед организациями, осуществляющими отдельные
виды банковских операций
2401 1 5 2     Субординированный долг в СКВ со сроком погашения менее пяти
лет перед организациями, осуществляющими отдельные виды
банковских операций
2401 1 5 3     Субординированный долг в ДВВ со сроком погашения менее пяти
лет перед организациями, осуществляющими отдельные виды
банковских операций
2401 1 6 1     Субординированный долг в тенге со сроком погашения менее
пяти лет перед государственными нефинансовыми организациями
2401 1 6 2     Субординированный долг в СКВ со сроком погашения менее пяти
лет перед государственными нефинансовыми организациями
2401 1 6 3     Субординированный долг в ДВВ со сроком погашения менее пяти
лет перед государственными нефинансовыми организациями

2303 1 4 2  Банктерде ЕАВ-мен айналымға шығарылған басқа бағалы қағаздар
2303 1 4 3  Банктерде ВБТ-мен айналымға шығарылған басқа бағалы қағаздар
2303 1 5 1  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдарда теңгемен айналымға шығарылған басқа бағалы қағаздар
2303 1 5 2  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдарда ЕАВ-мен айналымға шығарылған басқа бағалы қағаздар
2303 1 5 3  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдарда ВБТ-мен айналымға шығарылған басқа бағалы қағаздар
2303 1 6 1  Мемлекеттік қаржылық емес ұйымдарда теңгемен айналымға
шығарылған басқа бағалы қағаздар
2303 1 6 2  Мемлекеттік қаржылық емес ұйымдарда ЕАВ-мен айналымға
шығарылған басқа бағалы қағаздар
2303 1 6 3  Мемлекеттік қаржылық емес ұйымдарда ВБТ-мен айналымға
шығарылған басқа бағалы қағаздар
2303 1 7 1  Мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдарда теңгемен айналымға
шығарылған басқа бағалы қағаздар
2303 1 7 2  Мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдарда ЕАВ-мен айналымға
шығарылған басқа бағалы қағаздар
2303 1 7 3  Мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдарда ВБТ-мен айналымға
шығарылған басқа бағалы қағаздар
2303 1 8 1  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес ұйымдарда
теңгемен айналымға шығарылған басқа бағалы қағаздар
2303 1 8 2  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес ұйымдарда
ЕАВ-мен айналымға шығарылған басқа бағалы қағаздар
2303 1 8 3  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
ұйымдардың ВБТ-мен айналымға шығарылған басқа бағалы қағаздар
2303 1 9 1  Үй шаруашылығына теңгемен айналымға шығарылған басқа бағалы
қағаздар
2303 1 9 2  Үй шаруашылығына ЕАВ-мен айналымға шығарылған басқа бағалы
қағаздар
2303 1 9 3  Үй шаруашылығына ВБТ-мен айналымға шығарылған басқа бағалы
қағаздар
2303 2 0 1  Резидент еместердің  теңгемен айналымға шығарылған басқа
бағалы қағаздары
2303 2 0 2  Резидент еместердің ЕАВ-мен айналымға шығарылған басқа бағалы
қағаздары
2303 2 0 3  Резидент еместердің ВБТ-мен айналымға шығарылған басқа бағалы
қағаздары
2350    Қазынашылық міндеттемелер мен басқа да өтімділігі жоғары бағалы
қағаздарды пайдалана отырып банкті қайта қаржыландыру
2351 0 0 0 Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің қысқа мерзімді ноттарын
пайдалана отырып банкті қайта қаржыландыру
2351 1 4 1  Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің теңгемен қысқа мерзімді
ноттарын пайдалана отырып резидент банкті қайта қаржыландыру
2351 1 4 2  Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің ЕАВ-мен қысқа мерзімді
ноттарын пайдалана отырып резидент банкті қайта қаржыландыру
2352 0 0 0 Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің қазынашылық
міндеттемелерін пайдалана отырып резидент банкті қайта
қаржыландыру
2352 1 4 1  Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің теңгемен
қазынашылық міндеттемелерін пайдалана отырып резидент банкті
қайта қаржыландыру
2352 1 4 2  Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің ЕАВ-мен
қазынашылық міндеттемелерін пайдалана отырып резидент банкті
қайта қаржыландыру
2353 0 0 0 Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің қазынашылық
облигацияларын пайдалана отырып банкті қайта қаржыландыру
2353 1 4 1  Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің теңгемен
қазынашылық облигацияларын пайдалана отырып резидент банкті
қайта қаржыландыру
2353 1 4 2  Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің ЕАВ-мен
қазынашылық облигацияларын пайдалана отырып резидент банкті
қайта қаржыландыру
2355 0 0 0 Басқа да өтімділігі жоғары бағалы қағаздарды пайдалана отырып
банкті қайта қаржыландыру
2355 1 4 1  Басқа да өтімділігі жоғары теңгемен  бағалы қағаздарды
пайдалана отырып резидент банкті қайта қаржыландыру
2355 1 4 2  Басқа да өтімділігі жоғары ЕАВ-мен бағалы қағаздарды пайдалана
отырып резидент банкті қайта қаржыландыру
2400    Реттелген борыш
2401 0 0 0 Өтеу мерзімі бес жылға жетпейтін реттелген борыш
2401 1 4 1  Банктер алдындағы өтеу мерзімі бес жылға жетпейтін теңгемен
реттелген борыш
2401 1 5 1  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдар алдындағы өтеу мерзімі бес жылға жетпейтін теңгемен
реттелген борыш

2552 1 2 2     Расчеты в СКВ с местными органами власти
2552 1 2 3     Расчеты в ДВВ с местными органами власти
2552 1 5 1     Расчеты в тенге с организациями, осуществляющими отдельные
виды банковских операций
2552 1 5 2     Расчеты в СКВ с организациями, осуществляющими отдельные
виды банковских операций
2552 1 5 3     Расчеты в ДВВ с организациями, осуществляющими отдельные
виды банковских операций
2552 1 6 1     Расчеты в тенге с государственными нефинансовыми
организациями
2552 1 6 2     Расчеты в СКВ с государственными нефинансовыми
организациями
2552 1 6 3     Расчеты в ДВВ с государственными нефинансовыми
организациями
2552 1 7 1     Расчеты в тенге с негосударственными нефинансовыми
организациями
2552 1 7 2     Расчеты в СКВ с негосударственными нефинансовыми
организациями
2552 1 7 3     Расчеты в ДВВ с негосударственными нефинансовыми
организациями
2552 1 8 1     Расчеты в тенге с некоммерческими организациями,
обслуживающими домашние хозяйства
2552 1 8 2     Расчеты в СКВ с некоммерческими организациями,
обслуживающими домашние хозяйства
2552 1 8 3     Расчеты в ДВВ с некоммерческими организациями,
обслуживающими домашние хозяйства
2552 1 9 1     Расчеты в тенге с домашними хозяйствами
2552 1 9 2     Расчеты в СКВ с домашними хозяйствами
2552 1 9 3     Расчеты в ДВВ с домашними хозяйствами
2552 2 0 1     Расчеты в тенге с нерезидентами
2552 2 0 2     Расчеты в СКВ с нерезидентами
2552 2 0 3     Расчеты в ДВВ с нерезидентами
2700       Начисленные расходы банка, связанные с выплатой вознаграждения
2702 0 0 0   Начисленные расходы по депозитам до востребования других
банков
2702 1 3 1     Начисленные расходы по депозитам до востребования
Национального Банка Республики Казахстан в тенге
2702 1 3 2     Начисленные расходы по депозитам до востребования
Национального Банка Республики Казахстан в СКВ
2702 1 3 3     Начисленные расходы по депозитам до востребования
Национального Банка Республики Казахстан в ДВВ
2702 1 4 1     Начисленные расходы по депозитам до востребования других
банков-резидентов в тенге
2702 1 4 2     Начисленные расходы по депозитам до востребования других
банков-резидентов в СКВ
2702 1 4 3     Начисленные расходы по депозитам до востребования других
банков-резидентов в ДВВ
2702 2 3 1     Начисленные расходы по депозитам до востребования
иностранных центральных банков в тенге
2702 2 3 2     Начисленные расходы по депозитам до востребования
иностранных центральных банков в СКВ

2552 1 2 2  Жергілікті өкімет органдарымен жүргізілетін ЕАВ-мен есеп
айырысу
2552 1 2 3  Жергілікті өкімет органдарымен жүргізілетін ВБТ-мен есеп
айырысу
2552 1 5 1  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдармен жүргізілетін теңгемен есеп айырысу
2552 1 5 2  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдармен жүргізілетін ЕАВ-мен есеп айырысу
2552 1 5 3  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдардың ВБТ-мен есеп айырысу
2552 1 6 1  Мемлекеттік қаржылық емес ұйымдармен жүргізілетін теңгемен
есеп айырысу
2552 1 6 2  Мемлекеттік қаржылық емес ұйымдармен жүргізілетін ЕАВ-мен есеп
айырысу
2552 1 6 3  Мемлекеттік қаржылық емес ұйымдармен жүргізілетін ВБТ-мен есеп
айырысу
2552 1 7 1  Мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдармен жүргізілетін
теңгемен есеп айырысу
2552 1 7 2  Мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдармен жүргізілетін ЕАВ-мен
есеп айырысу
2552 1 7 3  Мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдардың ВБТ-мен есеп айырысу
2552 1 8 1  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
ұйымдармен жүргізілетін теңгемен есеп айырысу
2552 1 8 2  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
ұйымдармен жүргізілетін ЕАВ-мен есеп айырысу
2552 1 8 3  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
ұйымдармен жүргізілетін  ВБТ-мен есеп айырысу
2552 1 9 1  Үй шаруашылығына теңгемен есеп айырысу
2552 1 9 2  Үй шаруашылығына ЕАВ-мен есеп айырысу
2552 1 9 3  Үй шаруашылығына ВБТ-мен есеп айырысу
2552 2 0 1  Резидент еместермен жүргізілетін теңгемен есеп айырысуы
2552 2 0 2  Резидент еместермен жүргізілетін ЕАВ-мен есеп айырысуы
2552 2 0 3  Резидент еместермен жүргізілетін ВБТ-мен есеп айырысуы
2700    Банктің сыйақы төлеумен есептелген шығыстары
2702 0 0 0 Банктердің талап ету депозиттері бойынша есептелген шығыстары
2702 1 3 1  Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің теңгемен талап ету
депозиттері бойынша есептелген шығыстары
2702 1 3 2  Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің ЕАВ-мен талап ету
депозиттері бойынша есептелген шығыстары
2702 1 3 3  Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің ВБТ-мен талап ету
депозиттері бойынша есептелген шығыстары
2702 1 4 1  Басқа резидент банктердің теңгемен талап ету депозиттері
бойынша есептелген шығыстары
2702 1 4 2  Басқа резидент банктердің ЕАВ-мен талап ету депозиттері
бойынша есептелген шығыстары
2702 1 4 3  Басқа резидент банктердің ВБТ-мен талап ету депозиттері
бойынша есептелген шығыстары
2702 2 3 1  Шетелдік орталық банктердің теңгемен талап ету депозиттері
бойынша есептелген шығыстары
2702 2 3 2  Шетелдік орталық банктердің ЕАВ-мен талап ету депозиттері
бойынша есептелген шығыстары

2702 2 3 3     Начисленные расходы по депозитам до востребования
иностранных центральных банков в ДВВ
2702 2 4 1     Начисленные расходы по депозитам до востребования других
банков-нерезидентов в тенге
2702 2 4 2     Начисленные расходы по депозитам до востребования других
банков-нерезидентов в СКВ
2702 2 4 3     Начисленные расходы по депозитам до востребования других
банков-нерезидентов в ДВВ
2703 0 0 0   Начисленные расходы по займам, полученным от Правительства
Республики Казахстан
2703 1 1 1     Начисленные расходы по займам в тенге, полученным от
Правительства Республики Казахстан
2703 1 1 2     Начисленные расходы по займам в СКВ, полученным от
Правительства Республики Казахстан
2703 1 1 3     Начисленные расходы по займам в ДВВ, полученным от
Правительства Республики Казахстан
2703 1 2 1     Начисленные расходы по займам в тенге, полученным от
местных органов власти
2703 1 2 2     Начисленные расходы по займам в СКВ, полученным от местных
органов власти
2703 1 2 3     Начисленные расходы по займам в ДВВ, полученным от местных
органов власти
2705 0 0 0   Начисленные расходы по займам, полученным от других банков
2705 1 3 1     Начисленные расходы по займам, полученным от Национального
Банка Республики Казахстан в тенге
2705 1 3 2     Начисленные расходы по займам, полученным от Национального
Банка Республики Казахстан в СКВ
2705 1 3 3     Начисленные расходы по займам, полученным от Национального
Банка Республики Казахстан в ДВВ
2705 1 4 1     Начисленные расходы по займам, полученным от других
банков-резидентов, в тенге
2705 1 4 2     Начисленные расходы по займам, полученным от других
банков-резидентов, в СКВ
2705 1 4 3     Начисленные расходы по займам, полученным от других
банков-резидентов, в ДВВ
2705 2 0 2     Начисленные расходы по займам, полученным от международных
финансовых организаций
2705 2 3 2     Начисленные расходы по займам, полученным от иностранных
центральных банков в СКВ
2705 2 3 3     Начисленные расходы по займам, полученным от иностранных
центральных банков в ДВВ
2705 2 4 1     Начисленные расходы по займам, полученным от других
банков-нерезидентов, в тенге
2705 2 4 2     Начисленные расходы по займам, полученным от других
банков-нерезидентов, в СКВ
2705 2 4 3     Начисленные расходы по займам, полученным от других
банков-нерезидентов, в ДВВ
2706 0 0 0   Начисленные расходы по займам, полученным от организаций,
осуществляющих отдельные виды банковских операций
2706 1 5 1     Начисленные расходы по займам, полученным от организаций,
осуществляющих отдельные виды банковских операций, в тенге
2706 1 5 2     Начисленные расходы по займам, полученным от организаций,
осуществляющих отдельные виды банковских операций, в СКВ
2706 1 5 3     Начисленные расходы по займам, полученным от организаций,
осуществляющих отдельные виды банковских операций, в ДВВ

2702 2 3 3  Шетелдік орталық банктердің ВБТ-мен талап ету депозиттері
бойынша есептелген шығыстары
2702 2 4 1  Резидент емес басқа банктердің теңгемен талап ету депозиттері
бойынша есептелген шығыстары
2702 2 4 2  Резидент емес басқа банктердің ЕАВ-мен талап ету депозиттері
бойынша есептелген шығыстары
2702 2 4 3  Резидент емес басқа банктердің ВБТ-мен талап ету депозиттері
бойынша есептелген шығыстары
2703 1 1 1  Қазақстан Республикасы Үкіметінен теңгемен алынған заемдар
бойынша есептелген шығыстар
2703 1 1 2  Қазақстан Республикасы Үкіметінен ЕАВ-мен алынған заемдар
бойынша есептелген шығыстар
2703 1 1 3  Қазақстан Республикасы Үкіметінен ВБТ-мен алынған заемдар
бойынша есептелген шығыстар
2703 1 2 1  Жергілікті өкімет органдарынан теңгемен алынған заемдар
бойынша есептелген шығыстар
2703 1 2 2  Жергілікті өкімет органдарынан ЕАВ-мен алынған заемдар бойынша
есептелген шығыстар
2703 1 2 3  Жергілікті өкімет органдарынан ВБТ-мен алынған заемдар бойынша
есептелген шығыстар
2705 0 0 0 Басқа банктерден алынған заемдар бойынша есептелген шығыстар
2705 1 4 1  Басқа резидент банктердің теңгемен алынған заемдар бойынша
есептелген шығыстар
2705 1 4 2  Басқа резидент банктердің ЕАВ-мен алынған заемдар бойынша
есептелген шығыстар
2705 1 4 3  Басқа резидент банктердің ВБТ-мен алынған заемдар бойынша
есептелген шығыстар
2705 2 4 1  Басқа резидент емес банктердің теңгемен алынған заемдар
бойынша есептелген шығыстар
2705 2 4 2  Басқа резидент емес  банктердің ЕАВ-мен алынған заемдар
бойынша есептелген шығыстар
2705 2 4 3  Басқа резидент емес банктердің ВБТ-мен алынған заемдар бойынша
есептелген шығыстар
2706 0 0 0 Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдардан алынған заемдар бойынша есептелген шығыстар
2706 1 5 1  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдардан теңгемен алынған заемдар бойынша есептелген шығыстар
2706 1 5 2  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдардан ЕАВ-мен алынған заемдар бойынша есептелген шығыстар
2706 1 5 3  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдардан ВБТ-мен алынған заемдар бойынша есептелген шығыстар

2706 2 5 1     Начисленные расходы по займам, полученным от организаций-
нерезидентов, осуществляющих отдельные виды банковских
операций, в тенге
2706 2 5 2     Начисленные расходы по займам, полученным от организаций-
нерезидентов, осуществляющих отдельные виды банковских
операций, в СКВ
2706 2 5 3     Начисленные расходы по займам, полученным от
организаций-нерезидентов, осуществляющих отдельные виды
банковских операций, в ДВВ
2711 0 0 0   Начисленные расходы по депозитам других банков (на одну ночь)
2711 1 3 1     Начисленные расходы по депозитам Национального Банка
Республики Казахстан в тенге (на одну ночь)
2711 1 3 2     Начисленные расходы по депозитам Национального Банка
Республики Казахстан в СКВ (на одну ночь)
2711 1 3 3     Начисленные расходы по депозитам Национального Банка
Республики Казахстан в ДВВ (на одну ночь)
2711 1 4 1     Начисленные расходы по депозитам банков-резидентов в тенге
(на одну ночь)
2711 1 4 2     Начисленные расходы по депозитам банков-резидентов в СКВ
(на одну ночь)
2711 1 4 3     Начисленные расходы по депозитам банков-резидентов в ДВВ
(на одну ночь)
2711 2 3 2     Начисленные расходы по депозитам иностранных центральных
банков в СКВ (на одну ночь)
2711 2 3 3     Начисленные расходы по депозитам иностранных центральных
банков в ДВВ (на одну ночь)
2711 2 4 1     Начисленные расходы по депозитам банков-нерезидентов в
тенге (на одну ночь)
2711 2 4 2     Начисленные расходы по депозитам банков-нерезидентов в СКВ
(на одну ночь)
2711 2 4 3     Начисленные расходы по депозитам банков-нерезидентов в ДВВ
(на одну ночь)
2712 0 0 0   Начисленные расходы по срочным депозитам других банков
2712 1 3 1     Начисленные расходы по срочным депозитам Национального
Банка Республики Казахстан в тенге
2712 1 3 2     Начисленные расходы по срочным депозитам Национального
Банка Республики Казахстан в СКВ
2712 1 3 3     Начисленные расходы по срочным депозитам Национального
Банка Республики Казахстан в ДВВ
2712 1 4 1     Начисленные расходы по срочным депозитам других
банков-резидентов в тенге
2712 1 4 2     Начисленные расходы по срочным депозитам других
банков-резидентов в СКВ
2712 1 4 3     Начисленные расходы по срочным депозитам других
банков-резидентов в ДВВ
2712 2 3 1     Начисленные расходы по срочным депозитам иностранных
центральных банков в тенге
2712 2 3 2     Начисленные расходы по срочным депозитам иностранных
центральных банков в СКВ
2712 2 3 3     Начисленные расходы по срочным депозитам иностранных
центральных банков в ДВВ
2712 2 4 1     Начисленные расходы по срочным депозитам других
банков-нерезидентов в тенге

2706 2 5 1  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдардан теңгемен алынған заемдар бойынша
есептелген шығыстар
2706 2 5 2  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдардан ЕАВ-мен алынған заемдар бойынша
есептелген шығыстар
2706 2 5 3  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдардан ВБТ-мен алынған заемдар бойынша
есептелген шығыстар
2711 0 0 0 Басқа банктердің депозиттері бойынша есептелген шығыстар (бір
түнге)
2711 1 4 1  Резидент банктердің депозиттері бойынша есептелген шығыстар
(бір түнге)
2711 1 4 2  Резидент банктердің ЕАВ-мен овернайт депозиттері бойынша
есептелген шығыстар (бір түнге)
2711 1 4 3  Резидент банктердің ВБТ-мен овернайт депозиттері бойынша
есептелген шығыстар (бір түнге)
2711 2 4 1  Резидент емес банктердің депозиттері бойынша есептелген
шығыстар (бір түнге)
2711 2 4 2  Резидент емес банктердің ЕАВ-мен овернайт депозиттері бойынша
есептелген шығыстар (бір түнге)
2711 2 4 3  Резидент емес банктердің ВБТ-мен овернайт депозиттері бойынша
есептелген шығыстар (бір түнге)
2712 0 0 0 Басқа банктердің мерзімді депозиттері бойынша есептелген
шығыстар
2712 1 3 1  Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің теңгемен мерзімді
депозиттері бойынша есептелген шығыстар
2712 1 3 2  Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің ЕАВ-мен мерзімді
депозиттері бойынша есептелген шығыстар
2712 1 3 3  Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің ВБТ-мен мерзімді
депозиттері бойынша есептелген шығыстар
2712 1 4 1  Басқа резидент банктердің теңгемен мерзімді депозиттері
бойынша есептелген шығыстары
2712 1 4 2  Басқа резидент банктердің ЕАВ-мен мерзімді депозиттері бойынша
есептелген шығыстары
2712 1 4 3  Басқа резидент банктердің ВБТ-мен мерзімді депозиттері бойынша
есептелген шығыстары
2712 2 3 1  Шетелдік орталық банктердің теңгемен мерзімді депозиттері
бойынша есептелген шығыстары
2712 2 3 2  Шетелдік орталық банктердің ЕАВ-мен мерзімді депозиттері
бойынша есептелген шығыстары
2712 2 3 3  Шетелдік орталық банктердің ВБТ-мен мерзімді депозиттері
бойынша есептелген шығыстары
2712 2 4 1  Резидент емес басқа банктердің теңгемен мерзімді депозиттері
бойынша есептелген шығыстары

2712 2 4 2     Начисленные расходы по срочным депозитам других
банков-нерезидентов в СКВ
2712 2 4 3     Начисленные расходы по срочным депозитам других
банков-нерезидентов в ДВВ
2715 0 0 0   Начисленные расходы по расчетам между головным офисом банка и
его филиалами
2715 1 4 1     Начисленные расходы по расчетам между головным офисом банка
и его филиалами в тенге
2715 1 4 2     Начисленные расходы по расчетам между головным офисом банка
и его филиалами в СКВ
2715 1 4 3     Начисленные расходы по расчетам между головным офисом банка
и его филиалами в ДВВ
2715 2 4 1     Начисленные расходы по расчетам между головным офисом банка
и его зарубежными филиалами в тенге
2715 2 4 2     Начисленные расходы по расчетам между головным офисом банка
и его зарубежными филиалами в СКВ
2715 2 4 3     Начисленные расходы по расчетам между головным офисом банка
и его зарубежными филиалами в ДВВ
2720 0 0 0   Начисленные расходы по депозитам до востребования клиентов
2720 1 1 1     Начисленные расходы по депозитам до востребования
Правительства Республики Казахстан в тенге
2720 1 1 2     Начисленные расходы по депозитам до востребования
Правительства Республики Казахстан в СКВ
2720 1 1 3     Начисленные расходы по депозитам до востребования
Правительства Республики Казахстан в ДВВ
2720 1 2 1     Начисленные расходы по депозитам до востребования местных
органов власти в тенге
2720 1 2 2     Начисленные расходы по депозитам до востребования местных
органов власти в СКВ
2720 1 2 3     Начисленные расходы по депозитам до востребования местных
органов власти в ДВВ
2720 1 5 1     Начисленные расходы по депозитам до востребования
организаций, осуществляющих отдельные виды банковских
операций в тенге
2720 1 5 2     Начисленные расходы по депозитам до востребования
организаций, осуществляющих отдельные виды банковских
операций в СКВ
2720 1 5 3     Начисленные расходы по депозитам до востребования
организаций, осуществляющих отдельные виды банковских
операций в ДВВ
2720 1 6 1     Начисленные расходы по депозитам до востребования
государственных нефинансовых организаций в тенге
2720 1 6 2     Начисленные расходы по депозитам до востребования
государственных нефинансовых организаций в СКВ
2720 1 6 3     Начисленные расходы по депозитам до востребования
государственных нефинансовых организаций в ДВВ
2720 1 7 1     Начисленные расходы по депозитам до востребования
негосударственных нефинансовых организаций в тенге
2720 1 7 2     Начисленные расходы по депозитам до востребования
негосударственных нефинансовых организаций в СКВ
2720 1 7 3     Начисленные расходы по депозитам до востребования
негосударственных нефинансовых организаций в ДВВ

2712 2 4 2  Резидент емес басқа банктердің ЕАВ-мен мерзімді депозиттері
бойынша есептелген шығыстары
2712 2 4 3  Резидент емес басқа банктердің ВБТ-мен мерзімді депозиттері
бойынша есептелген шығыстары
2715 0 0 0 Банктің бас офисі мен оның филиалдары арасындағы есеп
айырысулар бойынша есептелген шығыстар
2715 1 4 1  Банктің жергілікті филиалдарымен теңгемен есеп айырысу бойынша
есептелген кіріс
2715 1 4 2  Банктің жергілікті филиалдарымен ЕАВ-мен есеп айырысу бойынша
есептелген кіріс
2715 1 4 3  Банктің жергілікті филиалдарымен ВБТ-мен есеп айырысу бойынша
есептелген кіріс
2715 2 4 1  Банктің шетелдік филиалдарымен теңгемен есеп айырысу бойынша
есептелген кіріс
2715 2 4 2  Банктің шетелдік  филиалдарымен ЕАВ-мен есеп айырысу бойынша
есептелген кіріс
2715 2 4 3  Банктің шетелдік филиалдарымен ВБТ-мен есеп айырысу бойынша
есептелген кіріс
2720 0 0 0 Клиенттердің талап ету депозиттері бойынша есептелген шығыстары
2720 1 1 1  Қазақстан Республикасы Үкіметінің теңгемен талап ету
депозиттері бойынша есептелген шығыстары
2720 1 1 2  Қазақстан Республикасы Үкіметінің ЕАВ-мен талап ету
депозиттері бойынша есептелген шығыстары
2720 1 1 3  Қазақстан Республикасы Үкіметінің ВБТ-мен талап ету
депозиттері бойынша есептелген шығыстары
2720 1 2 1  Жергілікті өкімет органдарының теңгемен талап ету депозиттері
бойынша есептелген шығыстары
2720 1 2 2  Жергілікті өкімет органдарының ЕАВ-мен талап ету депозиттері
бойынша есептелген шығыстары
2720 1 2 3  Жергілікті өкімет органдарының ВБТ-мен талап ету депозиттері
бойынша есептелген шығыстары
2720 1 5 1  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдардың теңгемен талап ету депозиттері бойынша есептелген
шығыстары
2720 1 5 2  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдардың ЕАВ-мен талап ету депозиттері бойынша есептелген
шығыстары
2720 1 5 3  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдардың ВБТ-мен талап ету депозиттері бойынша есептелген
шығыстары
2720 1 6 1  Мемлекеттік қаржылық емес  ұйымдардың теңгемен талап ету
депозиттері бойынша есептелген шығыстары
2720 1 6 2  Мемлекеттік қаржылық емес ұйымдардың ЕАВ-мен талап ету
депозиттері бойынша есептелген шығыстары
2720 1 6 3  Мемлекеттік қаржылық емес ұйымдардың ВБТ-мен талап ету
депозиттері бойынша есептелген шығыстары
2720 1 7 1  Мемлекеттік емес қаржылық емес  ұйымдардың теңгемен талап ету
депозиттері бойынша есептелген шығыстары
2720 1 7 2  Мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдардың ЕАВ-мен талап ету
депозиттері бойынша есептелген шығыстары
2720 1 7 3  Мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдардың ВБТ-мен талап ету
депозиттері бойынша есептелген шығыстары

2720 1 8 1     Начисленные расходы по депозитам до востребования
некоммерческих организаций, обслуживающих домашние
хозяйства в тенге
2720 1 8 2     Начисленные расходы по депозитам до востребования
некоммерческих организаций, обслуживающих домашние
хозяйства в СКВ
2720 1 8 3     Начисленные расходы по депозитам до востребования
некоммерческих организаций, обслуживающих домашние
хозяйства в ДВВ
2720 1 9 1     Начисленные расходы по депозитам до востребования домашних
хозяйств в тенге
2720 1 9 2     Начисленные расходы по депозитам до востребования домашних
хозяйств в СКВ
2720 1 9 3     Начисленные расходы по депозитам до востребования домашних
хозяйств в ДВВ
2720 2 0 1     Начисленные расходы по депозитам до востребования
нерезидентов в тенге
2720 2 0 2     Начисленные расходы по депозитам до востребования
нерезидентов в СКВ
2720 2 0 3     Начисленные расходы по депозитам до востребования
нерезидентов в ДВВ
2721 0 0 0   Начисленные расходы по срочным депозитам клиентов
2721 1 1 1     Начисленные расходы по срочным депозитам Правительства
Республики Казахстан в тенге
2721 1 1 2     Начисленные расходы по срочным депозитам Правительства
Республики Казахстан в СКВ
2721 1 1 3     Начисленные расходы по срочным депозитам Правительства
Республики Казахстан в ДВВ
2721 1 2 1     Начисленные расходы по срочным депозитам местных органов
власти в тенге
2721 1 2 2     Начисленные расходы по срочным депозитам местных органов
власти в СКВ
2721 1 2 3     Начисленные расходы по срочным депозитам местных органов
власти в ДВВ
2721 1 5 1     Начисленные расходы по срочным депозитам организаций,
осуществляющих отдельные виды банковских операций в тенге
2721 1 5 2     Начисленные расходы по срочным депозитам организаций,
осуществляющих отдельные виды банковских операций в СКВ
2721 1 5 3     Начисленные расходы по срочным депозитам организаций,
осуществляющих отдельные виды банковских операций в ДВВ
2721 1 6 1     Начисленные расходы по срочным депозитам государственных
нефинансовых организаций в тенге
2721 1 6 2     Начисленные расходы по срочным депозитам государственных
нефинансовых организаций в СКВ
2721 1 6 3     Начисленные расходы по срочным депозитам государственных
нефинансовых организаций в ДВВ
2721 1 7 1     Начисленные расходы по срочным депозитам негосударственных
нефинансовых организаций в тенге
2721 1 7 2     Начисленные расходы по срочным депозитам негосударственных
нефинансовых организаций в СКВ

2720 1 8 1  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
ұйымдардың теңгемен талап ету депозиттері бойынша есептелген
шығыстары
2720 1 8 2  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
ұйымдардың ЕАВ-мен талап ету депозиттері бойынша есептелген
шығыстары
2720 1 8 3  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
ұйымдардың ВБТ-мен талап ету депозиттері бойынша есептелген
шығыстары
2720 1 9 1  Үй шаруашылығының теңгемен талап ету депозиттері бойынша
есептелген шығыстары
2720 1 9 2  Үй шаруашылығының ЕАВ-мен талап ету депозиттері бойынша
есептелген шығыстары
2720 1 9 3  Үй шаруашылығының ВБТ-мен талап ету депозиттері бойынша
есептелген шығыстары
2720 2 0 1  Резидент еместердің теңгемен талап ету депозиттері бойынша
есептелген шығыстары
2720 2 0 2  Резидент еместердің ЕАВ-мен талап ету депозиттері бойынша
есептелген шығыстары
2720 2 0 3  Резидент еместердің ВБТ-мен талап ету депозиттері бойынша
есептелген шығыстары
2721 0 0 0 Клиенттердің мерзімді депозиттері бойынша есептелген шығыстары
2721 1 1 1  Қазақстан Республикасы Үкіметінің теңгемен мерзімді
депозиттері бойынша есептелген шығыстары
2721 1 1 2  Қазақстан Республикасы Үкіметінің ЕАВ-мен мерзімді депозиттері
бойынша есептелген шығыстары
2721 1 1 3  Қазақстан Республикасы Үкіметінің ВБТ-мен мерзімді депозиттері
бойынша есептелген шығыстары
2721 1 2 1  Жергілікті өкімет органдарының теңгемен мерзімді депозиттері
бойынша есептелген шығыстары
2721 1 2 2  Жергілікті өкімет органдарының ЕАВ-мен мерзімді депозиттері
бойынша есептелген шығыстары
2721 1 2 3  Жергілікті өкімет органдарының ВБТ-мен мерзімді депозиттері
бойынша есептелген шығыстары
2721 1 5 1  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдардың теңгемен мерзімді депозиттері бойынша есептелген
шығыстары
2721 1 5 2  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдардың ЕАВ-мен мерзімді депозиттері бойынша есептелген
шығыстары
2721 1 5 3  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдардың ВБТ-мен талап ету депозиттері бойынша есептелген
шығыстары
2721 1 6 1  Мемлекеттік қаржылық емес  ұйымдардың теңгемен мерзімді
депозиттері бойынша есептелген шығыстары
2721 1 6 2  Мемлекеттік қаржылық емес ұйымдардың ЕАВ-мен мерзімді
депозиттері бойынша есептелген шығыстары
2721 1 6 3  Мемлекеттік қаржылық емес ұйымдардың ВБТ-мен мерзімді
депозиттері бойынша есептелген шығыстары
2721 1 7 1  Мемлекеттік емес қаржылық емес  ұйымдардың теңгемен мерзімді
депозиттері бойынша есептелген шығыстары
2721 1 7 2  Мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдардың ЕАВ-мен мерзімді
депозиттері бойынша есептелген шығыстары

2721 1 7 3     Начисленные расходы по срочным депозитам негосударственных
нефинансовых организаций в ДВВ
2721 1 8 1     Начисленные расходы по срочным депозитам некоммерческих
организаций, обслуживающих домашние хозяйства в тенге
2721 1 8 2     Начисленные расходы по срочным депозитам некоммерческих
организаций, обслуживающих домашние хозяйства в СКВ
2721 1 8 3     Начисленные расходы по срочным депозитам некоммерческих
организаций, обслуживающих домашние хозяйства в ДВВ
2721 1 9 1     Начисленные расходы по срочным депозитам домашних хозяйств
в тенге
2721 1 9 2     Начисленные расходы по срочным депозитам домашних хозяйств
в СКВ
2721 1 9 3     Начисленные расходы по срочным депозитам домашних хозяйств
в ДВВ
2721 2 0 1     Начисленные расходы по срочным депозитам нерезидентов в
тенге
2721 2 0 2     Начисленные расходы по срочным депозитам нерезидентов в СКВ
2721 2 0 3     Начисленные расходы по срочным депозитам нерезидентов в ДВВ
2722 0 0 0     Начисленные расходы по специальным счетам по легализации
денег граждан Республики Казахстан
2722 1 9 1     Начисленные расходы по специальным счетам по легализации
денег граждан Республики Казахстан (домашних хозяйств) в
тенге
2722 1 9 2     Начисленные расходы по специальным счетам по легализации
денег граждан Республики Казахстан (домашних хозяйств) в
СКВ
2722 1 9 3     Начисленные расходы по специальным счетам по легализации
денег граждан Республики Казахстан (домашних хозяйств) в
ДВВ
2730 0 0 0   Начисленные расходы по выпущенным в обращение прочим ценным
бумагам
2730 1 4 1     Начисленные расходы по выпущенным в обращение другим ценным
бумагам в тенге
2730 1 4 2     Начисленные расходы по выпущенным в обращение другим ценным
бумагам в СКВ
2730 1 4 3     Начисленные расходы по выпущенным в обращение другим ценным
бумагам в ДВВ
2735 0 0 0   Начисленные расходы по рефинансированию банка с
использованием высоколиквидных ценных бумаг
2735 1 1 1     Начисленные расходы по рефинансированию банка с
использованием высоколиквидных ценных бумаг Правительства
Республики Казахстан в тенге
2735 1 1 2     Начисленные расходы по рефинансированию банка с
использованием высоколиквидных ценных бумаг Правительства
Республики Казахстан в СКВ
2735 1 2 1     Начисленные расходы по рефинансированию банка с
использованием высоколиквидных ценных бумаг местных органов
власти в тенге
2735 1 2 2     Начисленные расходы по рефинансированию банка с
использованием высоколиквидных ценных бумаг местных органов
власти в СКВ
2735 1 3 1     Начисленные расходы по рефинансированию банка с
использованием высоколиквидных ценных бумаг Национального
Банка Республики Казахстан в тенге
2735 1 3 2     Начисленные расходы по рефинансированию банка с
использованием высоколиквидных ценных бумаг Национального
Банка Республики Казахстан в СКВ
2735 2 0 2     Начисленные расходы по рефинансированию банка с
использованием высоколиквидных ценных бумаг нерезидентов в
СКВ
2735 2 0 3     Начисленные расходы по рефинансированию банка с
использованием высоколиквидных ценных бумаг нерезидентов в
ДВВ
2740 0 0 0   Начисленные расходы по субординированному долгу
2740 1 4 1     Начисленные расходы по субординированным долгам в тенге
перед банками
2740 1 4 2     Начисленные расходы по субординированным долгам в СКВ перед
банками
2740 1 4 3     Начисленные расходы по субординированным долгам в ДВВ перед
банками
2740 1 5 1     Начисленные расходы по субординированным долгам перед
организациями, осуществляющими отдельные виды банковских
операций в тенге
2740 1 5 2     Начисленные расходы по субординированным долгам перед
организациями, осуществляющими отдельные виды банковских
операций в СКВ
2740 1 5 3     Начисленные расходы по субординированным долгам перед
организациями, осуществляющими отдельные виды банковских
операций в ДВВ
2740 1 6 1     Начисленные расходы по субординированным долгам в тенге
перед государственными нефинансовыми организациями
2740 1 6 2     Начисленные расходы по субординированным долгам в СКВ перед
государственными нефинансовыми организациями
2740 1 6 3     Начисленные расходы по субординированным долгам в ДВВ перед
государственными нефинансовыми организациями

2721 1 7 3  Мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдардың ВБТ-мен мерзімді
депозиттері бойынша есептелген шығыстары
2721 1 8 1  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
ұйымдардың теңгемен мерзімді депозиттері бойынша есептелген
шығыстары
2721 1 8 2  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
ұйымдардың ЕАВ-мен мерзімді депозиттері бойынша есептелген
шығыстары
2721 1 8 3  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
ұйымдардың ВБТ-мен мерзімді депозиттері бойынша есептелген
шығыстары
2721 1 9 1  Үй шаруашылығының теңгемен мерзімді депозиттері бойынша
есептелген шығыстары
2721 1 9 2  Үй шаруашылығының ЕАВ-мен мерзімді депозиттері бойынша
есептелген шығыстары
2721 1 9 3  Үй шаруашылығының ВБТ-мен талап ету депозиттері бойынша
есептелген шығыстары
2721 2 0 1  Резидент еместердің теңгемен мерзімді депозиттері бойынша
есептелген шығыстары
2721 2 0 2  Резидент еместердің ЕАВ-мен мерзімді депозиттері бойынша
есептелген шығыстары
2721 2 0 3  Резидент еместердің ВБТ-мен мерзімді депозиттері бойынша
есептелген шығыстары
2722 191    Қазақстан Республикасы азаматтарының ақшаны жария етуi
бойынша арнайы есепшоттар бойынша теңгемен есептелген
шығыстар (үй шаруашылығына)
<*>
2722 192    Қазақстан Республикасы азаматтарының ақшаны жария етуi
бойынша арнайы есепшоттар ЕАВ-мен теңгемен есептелген
шығыстар (үй шаруашылығына)
<*>
2722 193    Қазақстан Республикасы азаматтарының ақшаны жария етуi
бойынша арнайы есепшоттар бойынша ВБТ-мен есептелген
шығыстар (үй шаруашылығына)
<*>
2730 0 0 0 Айналымға шығарылған басқа бағалы қағаздар бойынша есептелген
шығыстар
2730 1 4 1  Банктерде теңгемен айналымға шығарылған басқа бағалы қағаздар
бойынша шығыстар
2730 1 4 2  Банктерде ЕАВ-мен айналымға шығарылған басқа бағалы қағаздар
бойынша шығыстар
2730 1 4 3  Банктерде ВБТ-мен айналымға шығарылған басқа бағалы қағаздар
бойынша шығыстар
2730 1 5 1  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдарда теңгемен айналымға шығарылған басқа бағалы қағаздар
бойынша шығыстар
2730 1 5 2  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдарда ЕАВ-мен айналымға шығарылған басқа бағалы қағаздар
бойынша шығыстар
2730 1 5 3  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдарда ВБТ-мен айналымға шығарылған басқа бағалы қағаздар
бойынша шығыстар
2730 1 6 1  Мемлекеттік қаржылық емес ұйымдарда теңгемен айналымға
шығарылған басқа бағалы қағаздар бойынша шығыстар
2730 1 6 2  Мемлекеттік қаржылық емес ұйымдарда ЕАВ-мен айналымға
шығарылған басқа бағалы қағаздар бойынша шығыстар
2730 1 6 3  Мемлекеттік қаржылық емес ұйымдарда ВБТ-мен айналымға
шығарылған басқа бағалы қағаздар бойынша шығыстар
2730 1 7 1  Мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдарда теңгемен айналымға
шығарылған басқа бағалы қағаздар бойынша шығыстар
2730 1 7 2  Мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдарда ЕАВ-мен айналымға
шығарылған басқа бағалы қағаздар бойынша шығыстар
2730 1 7 3  Мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдарда ВБТ-мен айналымға
шығарылған басқа бағалы қағаздар бойынша шығыстар
2730 1 8 1  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес ұйымдарда
теңгемен айналымға шығарылған басқа бағалы қағаздар бойынша
шығыстар
2730 1 8 2  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес ұйымдарда
ЕАВ-мен айналымға шығарылған басқа бағалы қағаздар бойынша
шығыстар
2730 1 8 3  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес ұйымдарда
ВБТ-мен айналымға шығарылған басқа бағалы қағаздар бойынша
шығыстар
2730 1 9 1  Үй шаруашылығында теңгемен айналымға шығарылған басқа бағалы
қағаздар бойынша шығыстар
2730 1 9 2  Үй шаруашылығында ЕАВ-мен айналымға шығарылған басқа бағалы
қағаздар бойынша шығыстар
2730 1 9 3  Үй шаруашылығында ВБТ-мен айналымға шығарылған басқа бағалы
қағаздар бойынша шығыстар
2730 2 0 1  Резидент еместердің теңгемен айналымға шығарылған басқа бағалы
қағаздар бойынша шығыстар
2730 2 0 2  Резидент еместердің ЕАВ-мен айналымға шығарылған басқа бағалы
қағаздар бойынша шығыстар
2730 2 0 3  Резидент еместердің ВБТ-мен айналымға шығарылған басқа бағалы
қағаздар бойынша шығыстар
2735 0 0 0 Қазынашылық міндеттемелер мен өтімділігі жоғары басқа бағалы
қағаздарды пайдалана отырып банкті қайта қаржыландыру бойынша
есептелген шығыстар
2735 1 4 1  Қазынашылық міндеттемелер мен өтімділігі жоғары басқа бағалы
қағаздарды пайдалана отырып банкті қайта қаржыландыру бойынша
теңгемен есептелген шығыстар
2735 1 4 2  Қазынашылық міндеттемелер мен өтімділігі жоғары басқа бағалы
қағаздарды пайдалана отырып банкті қайта қаржыландыру бойынша
ЕАВ-мен есептелген шығыстар
2740 0 0 0 Реттелген борыш бойынша есептелген шығыстар
2740 1 4 1  Банктер алдындағы теңгемен реттелген борыш бойынша есептелген
шығыстар
2740 1 5 1  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдар алдындағы теңгемен реттелген борыш бойынша есептелген
шығыстар

2740 1 7 1     Начисленные расходы по субординированным долгам в тенге
перед негосударственными нефинансовыми организациями
2740 1 7 2     Начисленные расходы по субординированным долгам в СКВ перед
негосударственными нефинансовыми организациями
2740 1 7 3     Начисленные расходы по субординированным долгам в ДВВ перед
негосударственными нефинансовыми организациями
2740 1 8 1     Начисленные расходы по субординированным долгам в тенге
перед некоммерческими организациями, обслуживающими
домашние хозяйства
2740 1 8 2     Начисленные расходы по субординированным долгам в СКВ перед
некоммерческими организациями, обслуживающими домашние
хозяйства
2740 1 8 3     Начисленные расходы по субординированным долгам в ДВВ перед
некоммерческими организациями, обслуживающими домашние
хозяйства
2740 1 9 1     Начисленные расходы по субординированным долгам в тенге
перед домашними хозяйствами
2740 1 9 2     Начисленные расходы по субординированным долгам в СКВ перед
домашними хозяйствами
2740 1 9 3     Начисленные расходы по субординированным долгам в ДВВ перед
домашними хозяйствами
2740 2 0 1     Начисленные расходы по субординированным долгам в тенге
перед нерезидентами
2740 2 0 2     Начисленные расходы в СКВ по субординированным долгам в СКВ
перед нерезидентами
2740 2 0 3     Начисленные расходы в ДВВ по субординированным долгам в ДВВ
перед нерезидентами
2741 0 0 0   Просроченное вознаграждение по полученным займам
2741 1 1 1     Просроченное вознаграждение по полученным займам в тенге от
Правительства Республики Казахстан
2741 1 1 2     Просроченное вознаграждение по полученным займам в СКВ от
Правительства Республики Казахстан
2741 1 1 3     Просроченное вознаграждение по полученным займам в ДВВ от
Правительства Республики Казахстан
2741 1 2 1     Просроченное вознаграждение по полученным займам в тенге от
местных органов власти
2741 1 2 2     Просроченное вознаграждение по полученным займам в СКВ от
местных органов власти
2741 1 2 3     Просроченное вознаграждение по полученным займам в ДВВ от
местных органов власти
2741 1 3 1     Просроченное вознаграждение по полученным займам в тенге от
Национального Банка Республики Казахстан
2741 1 3 2     Просроченное вознаграждение по полученным займам в СКВ от
Национального Банка Республики Казахстан
2741 1 3 3     Просроченное вознаграждение по полученным займам в ДВВ от
Национального Банка Республики Казахстан
2741 1 4 1     Просроченное вознаграждение по полученным займам в тенге от
банков
2741 1 4 2     Просроченное вознаграждение по полученным займам в СКВ от
банков
2741 1 4 3     Просроченное вознаграждение по полученным займам в ДВВ от
банков
2741 1 5 1     Просроченное вознаграждение по полученным займам в тенге от
организаций, осуществляющих отдельные виды банковских
операций
2741 1 5 2     Просроченное вознаграждение по полученным займам в СКВ от
организаций, осуществляющих отдельные виды банковских
операций
2741 1 5 3     Просроченное вознаграждение по полученным займам в ДВВ от
организаций, осуществляющих отдельные виды банковских
операций
2741 2 0 1     Просроченное вознаграждение по полученным займам в тенге от
нерезидентов
2741 2 0 2     Просроченное вознаграждение по полученным займам в СКВ от
нерезидентов
2741 2 0 3     Просроченное вознаграждение по полученным займам в ДВВ от
нерезидентов
2742 0 0 0   Просроченное вознаграждение по принятым депозитам до
востребования

2740 1 7 1  Мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдар алдындағы теңгемен
реттелген борыш бойынша есептелген шығыстар
2740 1 8 1  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес ұйымдар
алдындағы теңгемен реттелген борыш бойынша есептелген шығыстар
2740 1 9 1  Үй шаруашылығы алдындағы теңгемен реттелген борыш бойынша
есептелген шығыстар
2740 2 0 1  Резидент еместер алдындағы теңгемен реттелген борыш бойынша
есептелген шығыстар
2740 2 0 2  Резидент еместер алдындағы ЕАВ-мен реттелген борыш бойынша
есептелген шығыстар
2740 2 0 3  Резидент еместер алдындағы ВБТ-мен реттелген борыш бойынша
есептелген шығыстар
2741 0 0 0 Алынған заемдар бойынша мерзімі өткен сыйақы
2741 1 1 1  Қазақстан Республикасының Үкіметінен теңгемен алынған заемдар
бойынша мерзімі өткен сыйақы
2741 1 1 2  Қазақстан Республикасының Үкіметінен ЕАВ-мен алынған заемдар
бойынша мерзімі өткен сыйақы
2741 1 1 3  Қазақстан Республикасының Үкіметінен ВБТ-мен алынған заемдар
бойынша мерзімі өткен сыйақы
2741 1 2 1  Жергілікті өкімет органдарынан теңгемен алынған заемдар
бойынша мерзімі өткен сыйақы
2741 1 2 2  Жергілікті өкімет органдарынан ЕАВ-мен алынған заемдар
бойынша мерзімі өткен сыйақы
2741 1 2 3  Жергілікті өкімет органдарынан ВБТ-мен алынған заемдар бойынша
мерзімі өткен сыйақы
2741 1 3 1  Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкінен теңгемен алынған
заемдар бойынша мерзімі өткен сыйақы
2741 1 3 2  Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкінен ЕАВ-мен алынған
заемдар бойынша мерзімі өткен сыйақы
2741 1 3 3  Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкінен ВБТ-мен алынған
заемдар бойынша мерзімі өткен сыйақы
2741 1 4 1  Банктерден теңгемен алынған заемдар бойынша мерзімі өткен
сыйақы
2741 1 4 2  Банктерден ЕАВ-мен алынған заемдар бойынша мерзімі өткен сыйақы
2741 1 4 3  Банктерден ВБТ-мен алынған заемдар бойынша мерзімі өткен сыйақы
2741 1 5 1  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдардан  теңгемен алынған заемдар бойынша мерзімі өткен
сыйақы
2741 1 5 2  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдардан ЕАВ-мен алынған заемдар бойынша мерзімі өткен сыйақы
2741 1 5 3  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдардан ВБТ-мен алынған заемдар бойынша мерзімі өткен
сыйақы
2741 2 0 1  Резидент еместерден теңгемен алынған заемдар бойынша мерзімі
өткен сыйақы
2741 2 0 2  Резидент еместерден ЕАВ-мен алынған заемдар бойынша мерзімі
өткен сыйақы
2741 2 0 3  Резидент еместерден ВБТ-мен алынған заемдар бойынша мерзімі
өткен сыйақы
2742 0 0 0 Қабылданған талап ету депозиттері бойынша мерзімі өткен сыйақы

2742 1 1 1     Просроченное вознаграждение по принятым депозитам до
востребования Правительства Республики Казахстан в тенге
2742 1 1 2     Просроченное вознаграждение по принятым депозитам до
востребования Правительства Республики Казахстан в СКВ
2742 1 1 3     Просроченное вознаграждение по принятым депозитам до
востребования Правительства Республики Казахстан в ДВВ
2742 1 2 1     Просроченное вознаграждение по принятым депозитам до
востребования местных органов власти в тенге
2742 1 2 2     Просроченное вознаграждение по принятым депозитам до
востребования местных органов власти в СКВ
2742 1 2 3     Просроченное вознаграждение по принятым депозитам до
востребования местных органов власти в ДВВ
2742 1 3 1     Просроченное вознаграждение по корреспондентским счетам
Национального Банка Республики Казахстан в тенге
2742 1 3 2     Просроченное вознаграждение по корреспондентским счетам
Национального Банка Республики Казахстан в СКВ
2742 1 3 3     Просроченное вознаграждение по корреспондентским счетам
Национального Банка Республики Казахстан в ДВВ
2742 1 4 1     Просроченное вознаграждение по корреспондентским счетам
банков-резидентов в тенге
2742 1 4 2     Просроченное вознаграждение по корреспондентским счетам
банков-резидентов в СКВ
2742 1 4 3     Просроченное вознаграждение по корреспондентским счетам
банков-резидентов в ДВВ
2742 1 5 1     Просроченное вознаграждение по принятым депозитам до
востребования организаций, осуществляющими отдельные виды
банковских операций, в тенге
2742 1 5 2     Просроченное вознаграждение по принятым депозитам до
востребования организаций, осуществляющими отдельные виды
банковских операций, в СКВ
2742 1 5 3     Просроченное вознаграждение по принятым депозитам до
востребования организаций, осуществляющими отдельные виды
банковских операций, в ДВВ
2742 1 6 1     Просроченное вознаграждение по принятым депозитам до
востребования негосударственных нефинансовых организаций в
тенге
2742 1 6 2     Просроченное вознаграждение по принятым депозитам до
востребования негосударственных нефинансовых организаций в
СКВ
2742 1 6 3     Просроченное вознаграждение по принятым депозитам до
востребования негосударственных нефинансовых организаций в
ДВВ
2742 1 7 1     Просроченное вознаграждение по принятым депозитам до
востребования государственных нефинансовых организаций в
тенге
2742 1 7 2     Просроченное вознаграждение по принятым депозитам до
востребования государственных нефинансовых организаций в
СКВ
2742 1 7 3     Просроченное вознаграждение по принятым депозитам до
востребования государственных нефинансовых организаций в
ДВВ

2742 1 1 1  Қазақстан РеспубликасыҮкіметінің теңгемен қабылданған талап
ету депозиттері бойынша мерзімі өткен сыйақы
2742 1 1 2  Қазақстан РеспубликасыҮкіметінің ЕАВ-мен қабылданған талап ету
депозиттері бойынша мерзімі өткен сыйақы
2742 1 1 3  Қазақстан РеспубликасыҮкіметінің ВБТ-мен қабылданған талап ету
депозиттері бойынша мерзімі өткен сыйақы
2742 1 2 1  Жергілікті өкімет органдарының теңгемен қабылданған талап ету
депозиттері бойынша мерзімі өткен сыйақы
2742 1 2 2  Жергілікті өкімет органдарының ЕАВ-мен қабылданған талап ету
депозиттері бойынша мерзімі өткен сыйақы
2742 1 2 3  Жергілікті өкімет органдарының ВБТ-мен қабылданған талап ету
депозиттері бойынша мерзімі өткен сыйақы
2742 1 3 1  Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің теңгемен
корреспонденттік есепшоттар бойынша мерзімі өткен сыйақы
2742 1 3 2  Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің ЕАВ-мен
корреспонденттік есепшоттар бойынша мерзімі өткен сыйақы
2742 1 3 3  Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің ВБТ-мен
корреспонденттік есепшоттар бойынша мерзімі өткен сыйақы
2742 1 4 2  Резидент банктердің ЕАВ-мен корреспонденттік есепшоттары
бойынша мерзімі өткен сыйақы
2742 1 4 3  Резидент банктердің ВБТ-мен корреспонденттік есепшоттары
бойынша мерзімі өткен сыйақы
2742 1 5 1  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдардан  теңгемен қабылданған депозиттер бойынша мерзімі
өткен сыйақы
2742 1 5 2  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдардан ЕАВ-мен қабылданған депозиттер бойынша мерзімі
өткен сыйақы
2742 1 5 3  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдардан ВБТ-мен қабылданған депозиттер бойынша мерзімі
өткен сыйақы
2742 1 6 1  Мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдардың теңгемен қабылданған
депозиттері бойынша мерзімі өткен сыйақы
2742 1 6 2  Мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдардың ЕАВ-мен қабылданған
депозиттері бойынша мерзімі өткен сыйақы
2742 1 6 3  Мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдардың ВБТ-мен қабылданған
депозиттері бойынша мерзімі өткен сыйақы
2742 1 7 1  Мемлекеттік қаржылық емес ұйымдардың теңгемен қабылданған
депозиттері бойынша мерзімі өткен сыйақы
2742 1 7 2  Мемлекеттік қаржылық емес ұйымдардың ЕАВ-мен қабылданған
депозиттері бойынша мерзімі өткен сыйақы
2742 1 7 3  Мемлекеттік қаржылық емес ұйымдардың ВБТ-мен қабылданған
депозиттері бойынша мерзімі өткен сыйақы

2742 1 8 1     Просроченное вознаграждение по принятым депозитам до
востребования некоммерческих организаций, обслуживающих
домашние хозяйства, в тенге
2742 1 8 2     Просроченное вознаграждение по принятым депозитам до
востребования некоммерческих организаций, обслуживающих
домашние хозяйства, в СКВ
2742 1 8 3     Просроченное вознаграждение по принятым депозитам до
востребования некоммерческих организаций, обслуживающих
домашние хозяйства, в ДВВ
2742 1 9 1     Просроченное вознаграждение по принятым депозитам до
востребования домашних хозяйств в тенге
2742 1 9 2     Просроченное вознаграждение по принятым депозитам до
востребования домашних хозяйств в СКВ
2742 1 9 3     Просроченное вознаграждение по принятым депозитам до
востребования домашних хозяйств в ДВВ
2742 2 0 1     Просроченное вознаграждение по принятым депозитам до
востребования клиентов-нерезидентов в тенге
2742 2 0 2     Просроченное вознаграждение по принятым депозитам до
востребования клиентов-нерезидентов в СКВ
2742 2 0 3     Просроченное вознаграждение по принятым депозитам до
востребования клиентов-нерезидентов в ДВВ
2743 0 0 0   Просроченное вознаграждение по принятым срочным депозитам
2743 1 1 1     Просроченное вознаграждение по принятым срочным депозитам
Правительства Республики Казахстан в тенге
2743 1 1 2     Просроченное вознаграждение по принятым срочным депозитам
Правительства Республики Казахстан в СКВ
2743 1 1 3     Просроченное вознаграждение по принятым срочным депозитам
Правительства Республики Казахстан в ДВВ
2743 1 2 1     Просроченное вознаграждение по принятым срочным депозитам
местных органов власти в тенге
2743 1 2 2     Просроченное вознаграждение по принятым срочным депозитам
местных органов власти в СКВ
2743 1 2 3     Просроченное вознаграждение по принятым срочным депозитам
местных органов власти в ДВВ
2743 1 3 1     Просроченное вознаграждение по принятым срочным депозитам
Национального Банка Республики Казахстан в тенге
2743 1 3 2     Просроченное вознаграждение по принятым срочным депозитам
Национального Банка Республики Казахстан в СКВ
2743 1 3 3     Просроченное вознаграждение по принятым срочным депозитам
Национального Банка Республики Казахстан в ДВВ
2743 1 4 1     Просроченное вознаграждение по принятым срочным депозитам
банков в тенге
2743 1 4 2     Просроченное вознаграждение по принятым срочным депозитам
банков в СКВ
2743 1 4 3     Просроченное вознаграждение по принятым срочным депозитам
банков в ДВВ
2743 1 5 1     Просроченное вознаграждение по принятым срочным депозитам
организаций, осуществляющими отдельные виды банковских
операций, в тенге

2742 1 8 1  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
ұйымдардың теңгемен қабылданған депозиттері бойынша мерзімі
өткен сыйақы
2742 1 8 2  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
ұйымдардың ЕАВ-мен қабылданған депозиттері бойынша мерзімі
өткен сыйақы
2742 1 8 3  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
ұйымдардың ВБТ-мен қабылданған депозиттері бойынша мерзімі
өткен сыйақы
2742 1 9 1  Үй шаруашылығының теңгемен қабылданған депозиттері бойынша
мерзімі өткен сыйақы
2742 1 9 2  Үй шаруашылығының ЕАВ-мен қабылданған депозиттері бойынша
мерзімі өткен сыйақы
2742 1 9 3  Үй шаруашылығының ВБТ-мен қабылданған депозиттері бойынша
мерзімі өткен сыйақы
2742 2 0 1  Резидент емес клиенттердің теңгемен қабылданған депозиттері
бойынша мерзімі өткен сыйақы
2742 2 0 2  Резидент емес клиенттердің ЕАВ-мен қабылданған депозиттері
бойынша мерзімі өткен сыйақы
2742 2 0 3  Резидент емес клиенттердің ВБТ-мен қабылданған депозиттері
бойынша мерзімі өткен сыйақы
2743 0 0 0 Қабылданған мерзімді депозиттер бойынша мерзімі өткен сыйақы
2743 1 1 1  Қазақстан Республикасы Үкіметінің теңгемен қабылданған
мерзімді депозиттері бойынша мерзімі өткен сыйақы
2743 1 1 2  Қазақстан Республикасы Үкіметінің ЕАВ-мен қабылданған мерзімді
депозиттері бойынша мерзімі өткен сыйақы
2743 1 1 3  Қазақстан Республикасы Үкіметінің ВБТ-мен қабылданған мерзімді
депозиттері бойынша мерзімі өткен сыйақы
2743 1 2 1  Жергілікті өкімет органының теңгемен қабылданған мерзімді
депозиттері бойынша мерзімі өткен сыйақы
2743 1 2 2  Жергілікті өкімет органының ЕАВ-мен қабылданған мерзімді
депозиттері бойынша мерзімі өткен сыйақы
2743 1 2 3  Жергілікті өкімет органының ВБТ-мен қабылданған мерзімді
депозиттері бойынша мерзімі өткен сыйақы
2743 1 3 1  Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің теңгемен қабылданған
мерзімді депозиттері бойынша мерзімі өткен сыйақы
2743 1 3 2  Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің ЕАВ-мен қабылданған
мерзімді депозиттері бойынша мерзімі өткен сыйақы
2743 1 3 3  Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің ВБТ-мен қабылданған
мерзімді депозиттері бойынша мерзімі өткен сыйақы
2743 1 4 1  Банктердің теңгемен қабылданған мерзімді депозиттері бойынша
мерзімі өткен сыйақы
2743 1 4 2  Банктердің ЕАВ-мен қабылданған мерзімді депозиттері бойынша
мерзімі өткен сыйақы
2743 1 4 3  Банктердің ВБТ-мен қабылданған мерзімді депозиттері бойынша
мерзімі өткен сыйақы
2743 1 5 1  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдардың теңгемен қабылданған мерзімді депозиттері бойынша
мерзімі өткен сыйақы

2743 1 5 2     Просроченное вознаграждение по принятым срочным депозитам
организаций, осуществляющими отдельные виды банковских
операций, в СКВ
2743 1 5 3     Просроченное вознаграждение по принятым срочным депозитам
организаций, осуществляющими отдельные виды банковских
операций, в ДВВ
2743 1 6 1     Просроченное вознаграждение по принятым срочным депозитам
государственных нефинансовых организаций в тенге
2743 1 6 2     Просроченное вознаграждение по принятым срочным депозитам
государственных нефинансовых организаций в СКВ
2743 1 6 3     Просроченное вознаграждение по принятым срочным депозитам
государственных нефинансовых организаций в ДВВ
2743 1 7 1     Просроченное вознаграждение по принятым срочным депозитам
негосударственных нефинансовых организаций в тенге
2743 1 7 2     Просроченное вознаграждение по принятым срочным депозитам
негосударственных нефинансовых организаций в СКВ
2743 1 7 3     Просроченное вознаграждение по принятым срочным депозитам
негосударственных нефинансовых организаций в
ДВВ
2743 1 8 1     Просроченное вознаграждение по принятым срочным депозитам
некоммерческих организаций, обслуживающих домашние
хозяйства, в тенге
2743 1 8 2     Просроченное вознаграждение по принятым срочным депозитам
некоммерческих организаций, обслуживающих домашние
хозяйства, в СКВ
2743 1 8 3     Просроченное вознаграждение по принятым срочным депозитам
некоммерческих организаций, обслуживающих домашние
хозяйства, в ДВВ
2743 1 9 1     Просроченное вознаграждение по принятым срочным депозитам
домашних хозяйств в тенге
2743 1 9 2     Просроченное вознаграждение по принятым срочным депозитам
домашних хозяйств в СКВ
2743 1 9 3     Просроченное вознаграждение по принятым срочным депозитам
домашних хозяйств в ДВВ
2743 2 0 1     Просроченное вознаграждение по принятым срочным депозитам
клиентов-нерезидентов в тенге
2743 2 0 2     Просроченное вознаграждение по принятым срочным депозитам
клиентов-нерезидентов в СКВ
2743 2 0 3     Просроченное вознаграждение по принятым срочным депозитам
клиентов-нерезидентов в ДВВ
2744 0 0 0   Просроченное вознаграждение по выпущенным в обращение ценным
бумагам
2744 1 4 1     Просроченное вознаграждение по выпущенным в обращение
ценным бумагам в тенге
2744 1 4 2     Просроченное вознаграждение по выпущенным в обращение
ценным бумагам в СКВ
2744 1 4 3     Просроченное вознаграждение по выпущенным в обращение
ценным бумагам в ДВВ
2748 0 0 0   Начисленные расходы к оплате по хеджируемым инструментам
2748 1 0 1     Начисленные расходы к оплате по хеджируемым инструментам по
операциям с резидентами в тенге
2748 1 0 2     Начисленные расходы к оплате по хеджируемым инструментам по
операциям с резидентами в СКВ
2748 1 0 3     Начисленные расходы к оплате по хеджируемым инструментам по
операциям с резидентами в ДВВ
2748 2 0 1     Начисленные расходы к оплате по хеджируемым инструментам по
операциям с нерезидентами в тенге
2748 2 0 2     Начисленные расходы к оплате по хеджируемым инструментам по
операциям с нерезидентами в СКВ
2748 2 0 3     Начисленные расходы к оплате по хеджируемым инструментам по
операциям с нерезидентами в ДВВ
2749 0 0 0   Прочее просроченное вознаграждение
2749 1 1 1     Прочее просроченное вознаграждение в тенге по операциям с
Правительством Республики Казахстан

2743 1 5 2  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдардың ЕАВ-мен қабылданған мерзімді депозиттері бойынша
мерзімі өткен сыйақы
2743 1 5 3  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдардың ВБТ-мен қабылданған мерзімді депозиттері бойынша
мерзімі өткен сыйақы
2743 1 6 1  Мемлекеттік қаржылық емес ұйымдардың теңгемен қабылданған
мерзімді депозиттері бойынша мерзімі өткен сыйақы
2743 1 6 2  Мемлекеттік қаржылық емес ұйымдардың ЕАВ-мен қабылданған
мерзімді депозиттері бойынша мерзімі өткен сыйақы
2743 1 6 3  Мемлекеттік қаржылық емес ұйымдардың ВБТ-мен қабылданған
мерзімді депозиттері бойынша мерзімі өткен сыйақы
2743 1 7 1  Мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдардың теңгемен
қабылданған мерзімді депозиттері бойынша мерзімі өткен сыйақы
2743 1 7 2  Мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдардың ЕАВ-мен қабылданған
мерзімді депозиттері бойынша мерзімі өткен сыйақы
2743 1 7 3  Мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдардың ВБТ-мен қабылданған
мерзімді депозиттері бойынша мерзімі өткен сыйақы
2743 1 8 1  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
ұйымдардың теңгемен қабылданған мерзімді депозиттері бойынша
мерзімі өткен сыйақы
2743 1 8 2  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
ұйымдардың ЕАВ-мен қабылданған мерзімді депозиттері бойынша
мерзімі өткен сыйақы
2743 1 8 3  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
ұйымдардың ВБТ-мен қабылданған мерзімді депозиттері бойынша
мерзімі өткен сыйақы
2743 1 9 1  Үй шаруашылығының теңгемен қабылданған мерзімді депозиттері
бойынша мерзімі өткен сыйақы
2743 1 9 2  Үй шаруашылығының ЕАВ-мен қабылданған мерзімді депозиттері
бойынша мерзімі өткен сыйақы
2743 1 9 3  Үй шаруашылығының ВБТ-мен қабылданған мерзімді депозиттері
бойынша мерзімі өткен сыйақы
2743 2 0 1  Резидент емес клиенттердің теңгемен қабылданған мерзімді
депозиттері бойынша мерзімі өткен сыйақы
2743 2 0 2  Резидент емес клиенттердің ЕАВ-мен қабылданған мерзімді
депозиттері бойынша мерзімі өткен сыйақы
2743 2 0 3  Резидент емес клиенттердің ВБТ-мен қабылданған мерзімді
депозиттері бойынша мерзімі өткен сыйақы
2744 0 0 0 Айналымға шығарылған бағалы қағаздар бойынша мерзімі өткен
сыйақы
2744 1 4 1  Банктерде теңгемен айналымға шығарылған бағалы қағаздар
бойынша мерзімі өткен сыйақы
2744 1 4 2  Банктерде ЕАВ-мен айналымға шығарылған бағалы қағаздар бойынша
мерзімі өткен сыйақы
2744 1 4 3  Банктерде ВБТ-мен айналымға шығарылған бағалы қағаздар бойынша
мерзімі өткен сыйақы
2744 1 5 1  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдардың теңгемен айналымға шығарылған бағалы қағаздар
бойынша мерзімі өткен сыйақы
2744 1 5 2  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдардың ЕАВ-мен айналымға шығарылған бағалы қағаздар
бойынша мерзімі өткен сыйақы
2744 1 5 3  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдардың ВБТ-мен айналымға шығарылған бағалы қағаздар
бойынша мерзімі өткен сыйақы
2744 1 6 1  Мемлекеттік қаржылық емес  теңгемен айналымға шығарылған
бағалы қағаздар бойынша мерзімі өткен сыйақы
2744 1 6 2  Мемлекеттік қаржылық емес ЕАВ-мен айналымға шығарылған бағалы
қағаздар бойынша мерзімі өткен сыйақы
2744 1 6 3  Мемлекеттік қаржылық емес ВБТ-мен айналымға шығарылған бағалы
қағаздар бойынша мерзімі өткен сыйақы
2744 1 7 1  Мемлекеттік емес қаржылық емес  теңгемен айналымға шығарылған
бағалы қағаздар бойынша мерзімі өткен сыйақы
2744 1 7 2  Мемлекеттік емес қаржылық емес ЕАВ-мен айналымға шығарылған
бағалы қағаздар бойынша мерзімі өткен сыйақы
2744 1 7 3  Мемлекеттік емес қаржылық емес ВБТ-мен айналымға шығарылған
бағалы қағаздар бойынша мерзімі өткен сыйақы
2744 1 8 1  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
ұйымдардың теңгемен айналымға шығарылған бағалы қағаздар
бойынша мерзімі өткен сыйақы
2744 1 8 2  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
ұйымдардың ЕАВ-мен айналымға шығарылған бағалы қағаздар
бойынша мерзімі өткен сыйақы
2744 1 8 3  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
ұйымдардың ВБТ-мен айналымға шығарылған бағалы қағаздар
бойынша мерзімі өткен сыйақы
2744 1 9 1  Үй шаруашылығына теңгемен айналымға шығарылған бағалы қағаздар
бойынша мерзімі өткен сыйақы
2744 1 9 2  Үй шаруашылығына ЕАВ-мен айналымға шығарылған бағалы қағаздар
бойынша мерзімі өткен сыйақы
2744 1 9 3  Үй шаруашылығына ВБТ-мен айналымға шығарылған бағалы қағаздар
бойынша мерзімі өткен сыйақы
2744 2 0 1  Резидент еместердің теңгемен айналымға шығарылған бағалы
қағаздар бойынша мерзімі өткен сыйақы
2744 2 0 2  Резидент еместердің ЕАВ-мен айналымға шығарылған бағалы
қағаздар бойынша мерзімі өткен сыйақы
2744 2 0 3  Резидент еместердің ВБТ-мен айналымға шығарылған бағалы
қағаздар бойынша мерзімі өткен сыйақы
2748 0 0 0 Хеджирленетін құралдар бойынша ақы төлеуге есептелген шығыстар
2748 1 0 0 Резиденттермен жүргізілетін операциялар бойынша хеджирленетін
құралдар бойынша ақы төлеуге есептелген шығыстар
2748 2 0 0  Резидент еместермен жүргізілетін операциялар бойынша
хеджирленетін құралдар бойынша ақы төлеуге есептелген шығыстар
2749 0 0 0 Басқа да мерзімі өткен сыйақы
2749 1 1 1  Қазақстан Республикасының Үкіметімен жүргізілген теңгемен
операциялар бойынша басқа да мерзімі өткен сыйақы

2749 1 9 1     Прочее просроченное вознаграждение в тенге по операциям с
домашними хозяйствами
2749 1 9 2     Прочее просроченное вознаграждение в СКВ по операциям с
домашними хозяйствами
2749 1 9 3     Прочее просроченное вознаграждение в ДВВ по операциям с
домашними хозяйствами
2749 2 0 1     Прочее просроченное вознаграждение в тенге по операциям с
нерезидентами
2749 2 0 2     Прочее просроченное вознаграждение в СКВ по операциям с
нерезидентами
2749 2 0 3     Прочее просроченное вознаграждение в ДВВ по операциям с
нерезидентами
2750       Предоплата вознаграждения и доходов
2751 0 0 0   Предоплата вознаграждения по предоставленным займам
2751 1 1 1     Предоплата вознаграждения по предоставленным займам в тенге
Правительству Республики Казахстан
2751 1 1 2     Предоплата вознаграждения по предоставленным займам в СКВ
Правительству Республики Казахстан
2751 1 1 3     Предоплата вознаграждения по предоставленным займам в ДВВ
Правительству Республики Казахстан
2751 1 2 1     Предоплата вознаграждения по предоставленным займам в тенге
местным органам власти
2751 1 2 2     Предоплата вознаграждения по предоставленным займам в СКВ
местным органам власти
2751 1 2 3     Предоплата вознаграждения по предоставленным займам в ДВВ
местным органам власти
2751 1 4 1     Предоплата вознаграждения по предоставленным займам в тенге
другим банкам
2751 1 4 2     Предоплата вознаграждения по предоставленным займам в СКВ
другим банкам
2751 1 4 3     Предоплата вознаграждения по предоставленным займам в ДВВ
другим банкам
2751 1 5 1     Предоплата вознаграждения по предоставленным займам в тенге
организациям, осуществляющим отдельные виды банковских
операций
2751 1 5 2     Предоплата вознаграждения по предоставленным займам в СКВ
организациям, осуществляющим отдельные виды банковских
операций
2751 1 5 3     Предоплата вознаграждения по предоставленным займам в ДВВ
организациям, осуществляющим отдельные виды банковских
операций
2751 1 6 1     Предоплата вознаграждения по предоставленным займам в тенге
государственным нефинансовым организациям
2751 1 6 2     Предоплата вознаграждения по предоставленным займам в СКВ
государственным нефинансовым организациям
2751 1 6 3     Предоплата вознаграждения по предоставленным займам в ДВВ
государственным нефинансовым организациям

2749 1 9 1  Үй шаруашылығымен жүргізілген теңгемен операциялар бойынша
басқа да мерзімі өткен сыйақы
2749 1 9 2  Үй шаруашылығымен жүргізілген ЕАВ-мен операциялар бойынша
басқа да мерзімі өткен сыйақы
2749 1 9 3  Үй шаруашылығымен жүргізілген ВБТ-мен операциялар бойынша
басқа да мерзімі өткен сыйақы
2749 2 0 1  Резидент еместермен жүргізілген теңгемен операциялар бойынша
басқа да мерзімі өткен сыйақы
2749 2 0 2  Резидент еместермен жүргізілген ЕАВ-мен операциялар бойынша
басқа да мерзімі өткен сыйақы
2749 2 0 3  Резидент еместермен жүргізілген ВБТ-мен операциялар бойынша
басқа да мерзімі өткен сыйақы
2750    Алдын ала сыйақы және кіріс
2751 0 0 0 Заемдар бойынша алдын ала төленген сыйақы
2751 1 1 1  Қазақстан Республикасының Үкіметімен жүргізілген
операциялардан теңгемен сыйақы алуға байланысты алдын ала
төленген кіріс
2751 1 1 2  Қазақстан Республикасының Үкіметімен жүргізілген
операциялардан ЕАВ-мен сыйақы алуға байланысты алдын ала
төленген кіріс
2751 1 1 3  Қазақстан Республикасының Үкіметімен жүргізілген
операциялардан ВБТ-мен сыйақы алуға байланысты алдын ала
төленген кіріс
2751 1 2 1  Жергілікті өкімет органдарымен жүргізілген операциялардан
теңгемен сыйақы алуға байланысты алдын ала  төленген кіріс
2751 1 2 2  Жергілікті өкімет органдарымен жүргізілген операциялардан
ЕАВ-мен сыйақы алуға байланысты алдын ала  төленген кіріс
2751 1 2 3  Жергілікті өкімет органдарымен жүргізілген операциялардан
ВБТ-мен сыйақы алуға байланысты алдын ала  төленген кіріс
2751 1 3 1  Ұлттық Банкпен жүргізілген операциялардан теңгемен сыйақы
алуға байланысты алдын ала  төленген кіріс
2751 1 3 2  Ұлттық Банкпен жүргізілген операциялардан ЕАВ-мен сыйақы алуға
байланысты алдын ала  төленген кіріс
2751 1 3 3  Ұлттық Банкпен жүргізілген операциялардан ВБТ-мен сыйақы алуға
байланысты алдын ала  төленген кіріс
2751 1 4 1  Банктермен жүргізілген операциялардан теңгемен сыйақы алуға
байланысты алдын ала  төленген кіріс
2751 1 4 2  Банктермен жүргізілген операциялардан ЕАВ-мен сыйақы алуға
байланысты алдын ала  төленген кіріс
2751 1 4 3  Банктермен жүргізілген операциялардан ВБТ-мен сыйақы алуға
байланысты алдын ала  төленген кіріс
2751 1 5 1  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдармен жүргізілген операциялардан теңгемен сыйақы алуға
байланысты алдын ала  төленген кіріс
2751 1 5 2  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдармен жүргізілген операциялардан ЕАВ-мен сыйақы алуға
байланысты алдын ала  төленген кіріс
2751 1 5 3  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдармен жүргізілген операциялардан ВБТ-мен сыйақы алуға
байланысты алдын ала  төленген кіріс
2751 1 6 1  Мемлекеттік қаржылық емес ұйымдармен жүргізілген
операциялардан теңгемен сыйақы алуға байланысты алдын ала
төленген кіріс
2751 1 6 2  Мемлекеттік қаржылық емес ұйымдармен жүргізілген
операциялардан ЕАВ-мен сыйақы алуға байланысты алдын ала
төленген кіріс
2751 1 6 3  Мемлекеттік қаржылық емес ұйымдармен жүргізілген
операциялардан ВБТ-мен сыйақы алуға байланысты алдын ала
төленген кіріс

2751 1 7 1     Предоплата вознаграждения по предоставленным займам в тенге
негосударственным нефинансовым организациям
2751 1 7 2     Предоплата вознаграждения по предоставленным займам в СКВ
негосударственным нефинансовым организациям
2751 1 7 3     Предоплата вознаграждения по предоставленным займам в ДВВ
негосударственным нефинансовым организациям
2751 1 8 1     Предоплата вознаграждения по предоставленным займам в тенге
некоммерческим организациям, обслуживающим домашние
хозяйства
2751 1 8 2     Предоплата вознаграждения по предоставленным займам в СКВ
некоммерческим организациям, обслуживающим домашние
хозяйства
2751 1 8 3     Предоплата вознаграждения по предоставленным займам в ДВВ
некоммерческим организациям, обслуживающим домашние
хозяйства
2751 1 9 1     Предоплата вознаграждения по предоставленным займам в тенге
домашним хозяйствам
2751 1 9 2     Предоплата вознаграждения по предоставленным займам в СКВ
домашним хозяйствам
2751 1 9 3     Предоплата вознаграждения по предоставленным займам в ДВВ
домашним хозяйствам
2751 2 0 1     Предоплата вознаграждения по предоставленным займам в тенге
нерезидентам
2751 2 0 2     Предоплата вознаграждения по предоставленным займам в СКВ
нерезидентам
2751 2 0 3     Предоплата вознаграждения по предоставленным займам в ДВВ
нерезидентам
2791 0 0 0   Прочие предоплаты
2791 1 1 1     Прочие предоплаты Правительства Республики Казахстан в
тенге
2791 1 1 2     Прочие предоплаты Правительства Республики Казахстан СКВ
2791 1 1 3     Прочие предоплаты Правительства Республики Казахстан в ДВВ
2791 1 2 1     Прочие предоплаты местных органов власти в тенге
2791 1 2 2     Прочие предоплаты местных органов власти в СКВ
2791 1 2 3     Прочие предоплаты местных органов власти в ДВВ
2791 1 3 1     Прочие предоплаты Национального Банка Республики Казахстан
в тенге
2791 1 3 2     Прочие предоплаты Национального Банка Республики Казахстан
в СКВ
2791 1 3 3     Прочие предоплаты Национального Банка Республики Казахстан
в ДВВ
2791 1 4 1     Прочие предоплаты банков в тенге
2791 1 4 2     Прочие предоплаты банков в СКВ
2791 1 4 3     Прочие предоплаты банков в ДВВ
2791 1 5 1     Прочие предоплаты организаций, осуществляющих отдельные
виды банковских операций, в тенге
2791 1 5 2     Прочие предоплаты организаций, осуществляющих отдельные
виды банковских операций, в СКВ
2791 1 5 3     Прочие предоплаты организаций, осуществляющих отдельные
виды банковских операций, в ДВВ
2791 1 6 1     Прочие предоплаты государственных нефинансовых организаций
в тенге
2791 1 6 2     Прочие предоплаты государственных нефинансовых организаций
в СКВ
2791 1 6 3     Прочие предоплаты государственных нефинансовых организаций
в ДВВ
2791 1 7 1     Прочие предоплаты негосударственных нефинансовых
организаций в тенге
2791 1 7 2     Прочие предоплаты негосударственных нефинансовых
организаций в СКВ
2791 1 7 3     Прочие предоплаты негосударственных нефинансовых
организаций в ДВВ
2791 1 8 1     Прочие предоплаты некоммерческих организаций, обслуживающих
домашние хозяйства, в тенге
2791 1 8 2     Прочие предоплаты некоммерческих организаций, обслуживающих
домашние хозяйства, в СКВ
2791 1 8 3     Прочие предоплаты некоммерческих организаций, обслуживающих
домашние хозяйства, в ДВВ
2791 1 9 1     Прочие предоплаты домашних хозяйств в тенге
2791 1 9 2     Прочие предоплаты домашних хозяйств в СКВ
2791 1 9 3     Прочие предоплаты домашних хозяйств в ДВВ
2791 2 0 1     Прочие предоплаты нерезидентов в тенге
2791 2 0 2     Прочие предоплаты нерезидентов в СКВ
2791 2 0 3     Прочие предоплаты нерезидентов в ДВВ
2800       Скидки и премии по ценным бумагам
2801 0 0 0   Скидки по покупаемым высоколиквидным ценным бумагам,
приемлемым для рефинансирования Национальным Банком
Республики Казахстан
2801 1 1 1     Скидки по ценным бумагам Правительства Республики Казахстан
в тенге
2801 1 1 2     Скидки по ценным бумагам Правительства Республики Казахстан
в СКВ
2801 1 2 1     Скидки по ценным бумагам местных органов власти в тенге
2801 1 2 2     Скидки по ценным бумагам местных органов власти в СКВ
2801 1 3 1     Скидки по краткосрочным нотам Национального Банка
Республики Казахстан в тенге
2801 1 3 2     Скидки по краткосрочным нотам Национального Банка
Республики Казахстан в СКВ
2801 2 0 2     Скидки по ценным бумагам нерезидентов в СКВ, приемлемым для
рефинансирования Национальным Банком Республики Казахстан
2801 2 0 3     Скидки по ценным бумагам нерезидентов в ДВВ, приемлемым для
рефинансирования Национальным Банком Республики Казахстан
2802 0 0 0   Скидки по другим покупаемым ценным бумагам
2802 1 4 1     Скидки по ценным бумагам в тенге, выпущенными банками
2802 1 4 2     Скидки по ценным бумагам в СКВ, выпущенными банками
2802 1 4 3     Скидки по ценным бумагам в ДВВ, выпущенными банками

2751 1 7 1  Мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдармен жүргізілген
операциялардан теңгемен сыйақы алуға байланысты алдын ала
төленген кіріс
2751 1 7 2  Мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдармен жүргізілген
операциялардан ЕАВ-мен сыйақы алуға байланысты алдын ала
төленген кіріс
2751 1 7 3  Мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдармен жүргізілген
операциялардан ВБТ-мен сыйақы алуға байланысты алдын ала
төленген кіріс
2751 1 8 1  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
ұйымдармен жүргізілген операциялардан теңгемен сыйақы алуға
байланысты алдын ала  төленген кіріс
2751 1 8 2  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
ұйымдармен жүргізілген операциялардан ЕАВ-мен сыйақы алуға
байланысты алдын ала  төленген кіріс
2751 1 8 3  Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
ұйымдармен жүргізілген операциялардан ВБТ-мен сыйақы алуға
байланысты алдын ала  төленген кіріс
2751 1 9 1  Үй шаруашылығымен  жүргізілген операциялардан теңгемен сыйақы
алуға байланысты алдын ала  төленген кіріс
2751 1 9 2  Үй шаруашылығымен жүргізілген операциялардан ЕАВ-мен сыйақы
алуға байланысты алдын ала  төленген кіріс
2751 1 9 3  Үй шаруашылығымен жүргізілген операциялардан ВБТ-мен сыйақы
алуға байланысты алдын ала  төленген кіріс
2751 2 0 1  Резидент еместермен жүргізілген операциялардан теңгемен сыйақы
алуға байланысты алдын ала  төленген кіріс
2751 2 0 2  Резидент еместермен жүргізілген операциялардан ЕАВ-мен сыйақы
алуға байланысты алдын ала  төленген кіріс
2751 2 0 3  Резидент еместермен жүргізілген операциялардан ВБТ-мен сыйақы
алуға байланысты алдын ала  төленген кіріс
2791 0 0 0 Басқа алдын ала төлемдер
2791 1 0 1  Резиденттермен  теңгемен жүргізілген операциялар бойынша басқа
алдын ала төлемдер
2791 1 0 2  Резиденттермен ЕАВ-мен жүргізілген операциялар бойынша басқа
алдын ала төлемдер
2791 1 0 3  Резиденттермен ВБТ-мен жүргізілген операциялар бойынша басқа
алдын ала төлемдер
2791 2 0 1  Резидент еместермен теңгемен жүргізілген операциялар бойынша
басқа алдын ала төлемдер
2791 2 0 2  Резидент еместермен ЕАВ-мен жүргізілген операциялар бойынша
басқа алдын ала төлемдер
2791 2 0 3  Резидент еместермен ВБТ-мен жүргізілген операциялар бойынша
басқа алдын ала төлемдер
2800    Бағалы қағаздар бойынша жеңілдіктер мен сыйақы
2801 0 0 0 Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі қайта қаржыландыруға
қолайлы сатып алынатын өтімділігі жоғары бағалы қағаздар
бойынша жеңілдіктер
2801 1 1 1  Қазақстан Республикасы Үкіметінің теңгемен бағалы қағаздары
бойынша жеңілдіктер
2801 1 1 2  Қазақстан Республикасы Үкіметінің ЕАВ-мен бағалы қағаздары
бойынша жеңілдіктер
2801 1 2 1  Жергілікті өкімет органдарының теңгемен бағалы қағаздары
бойынша жеңілдіктер
2801 1 2 2  Жергілікті өкімет органдарының ЕАВ-мен бағалы қағаздары
бойынша жеңілдіктер
2801 1 3 1  Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің ЕАВ-мен қысқа мерзімді
ноттары бойынша кіріске жеңілдіктер
2801 1 3 2  Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің теңгемен қысқа мерзімді
ноттары бойынша кіріске жеңілдіктер
2801 2 0 2  Резидент еместердің Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі
қайта қаржыландыруға қолайлы ЕАВ-мен бағалы қағаздары бойынша
жеңілдіктер
2801 2 0 3  Резидент еместердің Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі
қайта қаржыландыруға қолайлы ВБТ-мен бағалы қағаздары бойынша
жеңілдіктер
2802 0 0 0 Басқа сатып алынатын бағалы қағаздар бойынша жеңілдіктер
2802 1 4 1  Банктердің теңгемен шығарған басқа бағалы қағаздары бойынша
жеңілдіктер
2802 1 4 2  Банктердің ЕАВ-мен шығарған басқа бағалы қағаздары бойынша
жеңілдіктер
2802 1 4 3  Банктердің ВБТ-мен шығарған басқа бағалы қағаздары бойынша
жеңілдіктер

2802 1 5 1     Скидки по ценным бумагам в тенге, выпущенными
организациями, осуществляющими отдельные виды банковских
операций
2802 1 5 2     Скидки по ценным бумагам в СКВ, выпущенными организациями,
осуществляющими отдельные виды банковских операций
2802 1 5 3     Скидки по ценным бумагам в ДВВ, выпущенными организациями,
осуществляющими отдельные виды банковских операций
2802 1 6 1     Скидки по ценным бумагам в тенге, выпущенными
государственными нефинансовыми организациями
2802 1 6 2     Скидки по ценным бумагам в СКВ, выпущенными
государственными нефинансовыми организациями
2802 1 6 3     Скидки по ценным бумагам в ДВВ, выпущенными
государственными нефинансовыми организациями
2802 1 7 1     Скидки по ценным бумагам в тенге, выпущенными
негосударственными нефинансовыми организациями
2802 1 7 2     Скидки по ценным бумагам в СКВ, выпущенными
негосударственными нефинансовыми организациями
2802 1 7 3     Скидки по ценным бумагам в ДВВ, выпущенными
негосударственными нефинансовыми организациями
2802 2 0 2     Скидки по ценным бумагам в СКВ, выпущенными нерезидентами
2802 2 0 3     Скидки по ценным бумагам в ДВВ, выпущенными нерезидентами
2803 0 0 0   Премии по выпущенным в обращение ценным бумагам
2803 1 4 1     Премии по выпущенным в обращение ценным бумагам в тенге
2803 1 4 2     Премии по выпущенным в обращение ценным бумагам в СКВ
2803 1 4 3     Премии по выпущенным в обращение ценным бумагам в ДВВ
2850       Прочие кредиторы банка
2851 0 0 0   Расчеты по налогам и другим обязательным платежам в бюджет
2851 1 1 1     Расчеты по налогам и другим обязательным платежам в
республиканский бюджет
2851 1 2 1     Расчеты по налогам и другим обязательным платежам в местные
бюджеты
2852 0 0 0   Расчеты с брокерами
2852 1 5 1     Расчеты с брокерами (резидентами) в тенге
2852 1 5 2     Расчеты с брокерами (резидентами) в СКВ
2852 2 5 2     Расчеты с брокерами (нерезидентами) в СКВ
2853 0 0 0   Расчеты с акционерами
2853 1 1 1     Расчеты с Правительством Республики Казахстан (по
дивидендам) в тенге
2853 1 2 1     Расчеты с местными органами власти (по дивидендам) в тенге
2853 1 4 1     Расчеты с банками (по дивидендам) в тенге
2853 1 5 1     Расчеты с организациями, осуществляющими отдельные виды
банковских операций, (по дивидендам) в тенге
2853 1 6 1     Расчеты с государственными нефинансовыми организациями (по
дивидендам) в тенге
2853 1 7 1     Расчеты с негосударственными нефинансовыми организациями
(по дивидендам) в тенге
2853 1 8 1     Расчеты с некоммерческими организациями, обслуживающими
домашние хозяйства (по дивидендам) в тенге
2853 1 9 1     Расчеты с домашними хозяйствами (по дивидендам) в тенге
2853 2 0 1     Расчеты с акционерами-нерезидентами (по дивидендам) в тенге
2854 1 9 1     Расчеты с работниками банка

2802 1 5 1  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдардың теңгемен шығарған басқа бағалы қағаздары бойынша
жеңілдіктер
2802 1 5 2  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдардың ЕАВ-мен шығарған басқа бағалы қағаздары бойынша
жеңілдіктер
2802 1 5 3  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдардың ВБТ-мен шығарған басқа бағалы қағаздары бойынша
жеңілдіктер
2802 1 6 1  Мемлекеттік қаржылық емес ұйымдардың теңгемен шығарған басқа
бағалы қағаздары бойынша жеңілдіктер
2802 1 6 2  Мемлекеттік қаржылық емес ұйымдардың ЕАВ-мен шығарған басқа
бағалы қағаздары бойынша жеңілдіктер
2802 1 6 3  Мемлекеттік қаржылық емес ұйымдардың ВБТ-мен шығарған басқа
бағалы қағаздары бойынша жеңілдіктер
2802 1 7 1  Мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдардың теңгемен шығарған
басқа бағалы қағаздары бойынша жеңілдіктер
2802 1 7 2  Мемлекеттік емес  қаржылық емес ұйымдардың ЕАВ-мен шығарған
басқа бағалы қағаздары бойынша жеңілдіктер
2802 1 7 3  Мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдардың ВБТ-мен шығарған
басқа бағалы қағаздары бойынша жеңілдіктер
2802 2 0 2  Резидент еместердің  ЕАВ-мен шығарған басқа бағалы қағаздары
бойынша жеңілдіктер
2802 2 0 3  Резидент еместердің ВБТ-мен шығарған басқа бағалы қағаздары
бойынша жеңілдіктер
2803 0 0 0 Айналымға шығарылған бағалы қағаздар бойынша сыйлықақылар
2803 0 0 1  Айналымға теңгемен шығарылған бағалы қағаздар бойынша
сыйлықақылар
2803 0 0 2  Айналымға ЕАВ-мен шығарылған бағалы қағаздар бойынша
сыйлықақылар
2803 0 0 3  Айналымға ВБТ-мен шығарылған бағалы қағаздар бойынша
сыйлықақылар
2850    Банктің басқа кредиторлары
2851 0 0 0 Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер
бойынша есеп айырысулар
2852 0 0 0 Брокерлермен есеп айырысулар
2853 0 0 0 Акционерлермен есеп айырысулар
2853 1 0 1  Резидент акционерлермен теңгемен есеп айырысу (дивидендттер
бойынша)
2853 2 0 1  Резидент емес акционерлермен теңгемен есеп айырысу
(дивидендттер бойынша)
2853 2 0 2  Резидент емес акционерлермен ЕАВ-мен есеп айырысу
(дивидендттер бойынша)
2853 2 0 3  Резидент емес акционерлермен ВБТ-мен есеп айырысу
(дивидендттер бойынша)
2854 0 0 0 Банктің қызметкерлерімен есеп айырысу

2855 0 0 0   Кредиторы по документарным расчетам
2855 1 1 1     Кредиторы (Правительство Республики Казахстан) по
документарным расчетам в тенге
2855 1 1 2     Кредиторы (Правительство Республики Казахстан) по
документарным расчетам в СКВ
2855 1 1 3     Кредиторы (Правительство Республики Казахстан) по
документарным расчетам в ДВВ
2855 1 2 1     Кредиторы (местные органы власти) по документарным расчетам
в тенге
2855 1 2 2     Кредиторы (местные органы власти) по документарным расчетам
в СКВ
2855 1 2 3     Кредиторы (местные органы власти) по документарным расчетам
в ДВВ
2855 1 4 1     Кредиторы (банки) по документарным расчетам в тенге
2855 1 4 2     Кредиторы (банки) по документарным расчетам в СКВ
2855 1 4 3     Кредиторы (банки) по документарным расчетам в ДВВ
2855 1 5 1     Кредиторы (организации, осуществляющие отдельные виды
банковских операций) по документарным расчетам в тенге
2855 1 5 2     Кредиторы (организации, осуществляющие отдельные виды
банковских операций) по документарным расчетам в СКВ
2855 1 5 3     Кредиторы (организации, осуществляющие отдельные виды
банковских операций) по документарным расчетам в ДВВ
2855 1 6 1     Кредиторы (государственные нефинансовые организации) по
документарным расчетам в тенге
2855 1 6 2     Кредиторы (государственные нефинансовые организации) по
документарным расчетам в СКВ
2855 1 6 3     Кредиторы (государственные нефинансовые организации) по
документарным расчетам в ДВВ
2855 1 7 1     Кредиторы (негосударственные нефинансовые организации) по
документарным расчетам в тенге
2855 1 7 2     Кредиторы (негосударственные нефинансовые организации) по
документарным расчетам в СКВ
2855 1 7 3     Кредиторы (негосударственные нефинансовые организации) по
документарным расчетам в ДВВ
2855 1 8 1     Кредиторы (некоммерческие организации, обслуживающие
домашние хозяйства) по документарным расчетам в тенге
2855 1 8 2     Кредиторы (некоммерческие организации, обслуживающие
домашние хозяйства) по документарным расчетам в СКВ
2855 1 8 3     Кредиторы (некоммерческие организации, обслуживающие
домашние хозяйства) по документарным расчетам в ДВВ
2855 1 9 1     Кредиторы (домашние хозяйства) по документарным расчетам в
тенге
2855 1 9 2     Кредиторы (домашние хозяйства) по документарным расчетам в
СКВ
2855 1 9 3     Кредиторы (домашние хозяйства) по документарным расчетам в
ДВВ
2855 2 0 1     Кредиторы-нерезиденты по документарным расчетам в тенге
2855 2 0 2     Кредиторы-нерезиденты по документарным расчетам в СКВ
2855 2 0 3     Кредиторы-нерезиденты по документарным расчетам в ДВВ

2855 0 0 0 Құжаттамалық есеп айырысулар бойынша кредиторлар
2855 1 1 1  Құжаттамалық есеп айырысулар бойынша теңгемен кредиторлар
(Қазақстан Республикасының Үкіметі)
2855 1 1 2  Құжаттамалық есеп айырысулар бойынша ЕАВ-мен кредиторлар
(Қазақстан Республик
асының Үкіметі)
2855 1 1 3  Құжаттамалық есеп айырысулар бойынша ВБТ-мен кредиторлар
(Қазақстан Республикасының Үкіметі)
2855 1 2 1  Құжаттамалық есеп айырысулар бойынша теңгемен кредиторлар
(жергілікті өкімет органы)
2855 1 2 2  Құжаттамалық есеп айырысулар бойынша ЕАВ-мен кредиторлар
(жергілікті өкімет органы)
2855 1 2 3  Құжаттамалық есеп айырысулар бойынша ВБТ-мен кредиторлар
(жергілікті өкімет органы)
2855 1 5 1  Құжаттамалық есеп айырысулар бойынша теңгемен кредиторлар
(банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдар)
2855 1 5 2  Құжаттамалық есеп айырысулар бойынша ЕАВ-мен кредиторлар (банк
операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын ұйымдар)
2855 1 5 3  Құжаттамалық есеп айырысулар бойынша ВБТ-мен кредиторлар (банк
операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын ұйымдар)
2855 1 6 1  Құжаттамалық есеп айырысулар бойынша теңгемен кредиторлар
(мемлекеттік қаржылық емес ұйымдар)
2855 1 6 2  Құжаттамалық есеп айырысулар бойынша ЕАВ-мен кредиторлар
(мемлекеттік қаржылық емес ұйымдар)
2855 1 6 3  Құжаттамалық есеп айырысулар бойынша ВБТ-мен кредиторлар
(мемлекеттік қаржылық емес  ұйымдар)
2855 1 7 1  Құжаттамалық есеп айырысулар бойынша теңгемен кредиторлар
(мемлекеттік емес қаржылық емес  ұйымдар)
2855 1 7 2  Құжаттамалық есеп айырысулар бойынша ЕАВ-мен кредиторлар
(мемлекеттік емес қаржылық емес  ұйымдар)
2855 1 7 3  Құжаттамалық есеп айырысулар бойынша ВБТ-мен кредиторлар
(мемлекеттік емес қаржылық емес  ұйымдар)
2855 1 8 1  Құжаттамалық есеп айырысулар бойынша теңгемен кредиторлар (үй
шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес ұйымдар)
2855 1 8 2  Құжаттамалық есеп айырысулар бойынша ЕАВ-мен кредиторлар (үй
шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес ұйымдар)
2855 1 8 3  Құжаттамалық есеп айырысулар бойынша ВБТ-мен кредиторлар (үй
шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес ұйымдар)
2855 1 9 1  Құжаттамалық есеп айырысулар бойынша теңгемен кредиторлар (үй
шаруашылығы)
2855 1 9 2  Құжаттамалық есеп айырысулар бойынша ЕАВ-мен кредиторлар (үй
шаруашылығы)
2855 1 9 3  Құжаттамалық есеп айырысулар бойынша ВБТ-мен кредиторлар (үй
шаруашылығы)
2855 2 0 1  Құжаттамалық есеп айырысулар бойынша теңгемен резидент емес
кредиторлар
2855 2 0 2  Құжаттамалық есеп айырысулар бойынша ЕАВ-мен резидент емес
кредиторлар
2855 2 0 3  Құжаттамалық есеп айырысулар бойынша ВБТ-мен резидент емес
кредиторлар

3003 1 7 1     Выкупленные банком простые акции, номинальная стоимость
которых определена в тенге, у негосударственных
нефинансовых организаций
3003 1 8 1     Выкупленные банком простые акции, номинальная стоимость
которых определена в тенге, у некоммерческих организаций,
обслуживающих домашние хозяйства
3003 1 9 1     Выкупленные банком простые акции, номинальная стоимость
которых определена в тенге, у домашних хозяйств
3003 2 0 1     Выкупленные банком простые акции, номинальная стоимость
которых определена в тенге, у нерезидентов
3025 0 0 0   Объявленный уставный капитал – привилегированные акции
3025 1 0 1     Объявленный уставный капитал – привилегированные акции,
номинальная стоимость которых определена в тенге
(резиденты)
3025 2 0 1     Объявленный уставный капитал – привилегированные акции,
номинальная стоимость которых определена в тенге
(нерезиденты)
3026 0 0 0   Неоплаченный уставный капитал - привилегированные акции
3026 1 0 1     Неоплаченный уставный капитал – привилегированные акции,
номинальная стоимость которых определена в тенге
(резиденты)
3026 2 0 1     Неоплаченный уставный капитал – привилегированные акции,
номинальная стоимость которых определена в тенге
(нерезиденты)
3027 0 0 0   Выкупленные банком привилегированные акции
3027 1 1 1     Выкупленные банком привилегированные акции, номинальная
стоимость которых определена в тенге, у Правительства
Республики Казахстан
3027 1 2 1     Выкупленные банком привилегированные акции, номинальная
стоимость которых определена в тенге, у местных органов
власти
3027 1 4 1     Выкупленные банком привилегированные акции, номинальная
стоимость которых определена в тенге, у банков
3027 1 5 1     Выкупленные банком привилегированные акции, номинальная
стоимость которых определена в тенге, у организаций,
осуществляющих отдельные виды банковских операций
3027 1 6 1     Выкупленные банком привилегированные акции, номинальная
стоимость которых определена в тенге, у государственных
нефинансовых организаций
3027 1 7 1     Выкупленные банком привилегированные акции, номинальная
стоимость которых определена в тенге, у негосударственных
нефинансовых организаций
3027 1 8 1     Выкупленные банком привилегированные акции, номинальная
стоимость которых определена в тенге, у некоммерческих
организаций, обслуживающих домашние хозяйства
3027 1 9 1     Выкупленные банком привилегированные акции, номинальная
стоимость которых определена в тенге, у домашних хозяйств
3027 2 0 1     Выкупленные банком привилегированные акции, номинальная
стоимость которых определена в тенге, у нерезидентов
3100       Дополнительный капитал банка
3101 0 0 0   Премии по акциям
3101 1 1 1     Премии по акциям, номинальная стоимость которых определена
в тенге, реализованным Правительству Республики Казахстан
3101 1 2 1     Премии по акциям, номинальная стоимость которых определена
в тенге, реализованным местным органам власти
3101 1 4 1     Премии по акциям, номинальная стоимость которых определена
в тенге, реализованным банкам
3101 1 5 1     Премии по акциям, номинальная стоимость которых определена
в тенге, реализованным организациям, осуществляющим
отдельные виды банковских операций
3101 1 6 1     Премии по акциям, номинальная стоимость которых определена
в тенге, реализованным государственным нефинансовым
организациям

3003 1 7 1   Мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдардан банк сатып алған,
нақты құны теңгемен белгіленген жай акциялар
3003 1 7 2   Мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдардан банк сатып алған,
нақты құны ЕАВ-мен белгіленген жай акциялар
3003 1 7 3   Мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдардан банк сатып алған,
нақты құны ВБТ-мен белгіленген жай акциялар
3003 1 8 1   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
ұйымдардан банк сатып алған, нақты құны теңгемен белгіленген
жай акциялар
3003 1 8 2   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
ұйымдардан банк сатып алған, нақты құны ЕАВ-мен белгіленген
жай акциялар
3003 1 8 3   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
ұйымдардан банк сатып алған, нақты құны ВБТ-мен белгіленген
жай акциялар
3003 1 9 1   Үй шаруашылығынан  банк сатып алған, нақты құны теңгемен
белгіленген жай акциялар
3003 1 9 2   Үй шаруашылығынан банк сатып алған, нақты құны ЕАВ-мен
белгіленген жай акциялар
3003 1 9 3   Үй шаруашылығынан банк сатып алған, нақты құны ВБТ-мен
белгіленген жай акциялар
3003 2 0 1   Резидент еместерден банк сатып алған, нақты құны теңгемен
белгіленген жай акциялар
3003 2 0 2   Резидент еместерден банк сатып алған, нақты құны ЕАВ-мен
белгіленген жай акциялар
3003 2 0 3   Резидент еместерден банк сатып алған, нақты құны ВБТ-мен
белгіленген жай акциялар
3025 0 0 0 Жарияланған жарғылық капитал - артықшылық берілген акциялар
3025 0 0 1   Жарияланған жарғылық капитал - нақты құны теңгемен
белгіленген артықшылық берілген акциялар
3025 0 0 2   Жарияланған жарғылық капитал - нақты құны ЕАВ-мен белгіленген
артықшылық берілген акциялар
3025 0 0 3   Жарияланған жарғылық капитал - нақты құны ВБТ-мен белгіленген
артықшылық берілген акциялар
3026 0 0 0 Төленбеген жарғылық капитал - артықшылық берілген акциялар
3026 0 0 1   Төленбеген жарғылық капитал - нақты құны теңгемен белгіленген
артықшылық берілген акциялар
3026 0 0 2   Төленбеген жарғылық капитал - нақты құны ЕАВ-мен белгіленген
артықшылық берілген акциялар
3026 0 0 3   Төленбеген жарғылық капитал - нақты құны ВБТ-мен белгіленген
артықшылық берілген акциялар
3027 0 0 0 Банк сатып алған артықшылық берілген акциялар
3027 1 4 1   Банктерден банк сатып алған, нақты құны теңгемен белгіленген
артықшылық берілген акциялар
3027 1 4 2   Банктерден банк сатып алған, нақты құны ЕАВ-мен белгіленген
артықшылық берілген акциялар
3027 1 4 3   Банктерден банк сатып алған, нақты құны ВБТ-мен белгіленген
артықшылық берілген акциялар
3027 1 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдардан банк сатып алған, нақты құны теңгемен белгіленген
артықшылық берілген акциялар
3027 1 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдардан банк сатып алған, нақты құны ЕАВ-мен белгіленген
артықшылық берілген акциялар
3027 1 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдардан банк сатып алған, нақты құны ВБТ-мен белгіленген
артықшылық берілген акциялар
3027 1 7 1   Мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдардан банк сатып алған,
нақты құны теңгемен белгіленген артықшылық берілген акциялар
3027 1 7 2   Мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдардан банк сатып алған,
нақты құны ЕАВ-мен белгіленген артықшылық берілген акциялар
3027 1 7 3   Мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдардан банк сатып алған,
нақты құны ВБТ-мен белгіленген артықшылық берілген акциялар
3027 1 8 1   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
ұйымдардан банк сатып алған, нақты құны теңгемен белгіленген
артықшылық берілген акциялар
3027 1 8 2   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
ұйымдардан банк сатып алған, нақты құны ЕАВ-мен белгіленген
артықшылық берілген акциялар
3027 1 8 3   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
ұйымдардан банк сатып алған, нақты құны ВБТ-мен белгіленген
артықшылық берілген акциялар
3027 1 9 1   Банктің үй шаруашылығынан сатып алған, нақты құны теңгемен
белгіленген артықшылық берілген акциялар
3027 1 9 2   Банктің үй шаруашылығынан сатып алған, нақты құны ЕАВ-мен
белгіленген артықшылық берілген акциялар
3027 1 9 3   Банктің үй шаруашылығынан сатып алған, нақты құны ВБТ-мен
белгіленген артықшылық берілген акциялар
3027 2 0 1   Банктің резидент еместерден сатып алған, нақты құны теңгемен
белгіленген артықшылық берілген акциялар
3027 2 0 2   Банктің резидент еместерден сатып алған, нақты құны ЕАВ-мен
белгіленген артықшылық берілген акциялар
3027 2 0 3   Банктің резидент еместерден сатып алған, нақты құны ВБТ-мен
белгіленген артықшылық берілген акциялар
3100    Банктің қосымша капиталы
3101 0 0 0  Акциялар бойынша сыйлықақы
3101 1 4 1   Резидент банктерге сатылған, нақты құны теңгемен белгіленген
акциялар бойынша сыйлықақы
3101 1 4 2   Резидент банктерде нақты құны ЕАВ-мен белгіленген акциялар
бойынша сыйлықақы
3101 1 4 3   Резидент банктерге сатылған, нақты құны ВБТ-мен белгіленген
акциялар бойынша сыйлықақы
3101 1 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдарға сатылған, нақты құны теңгемен белгіленген акциялар
бойынша сыйлықақы
3101 1 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдарға сатылған, нақты құны ЕАВ-мен белгіленген акциялар
бойынша сыйлықақы
3101 1 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдарға сатылған, нақты құны ВБТ-мен белгіленген акциялар
бойынша сыйлықақы

3101 1 7 1     Премии по акциям, номинальная стоимость которых определена
в тенге, реализованным негосударственным нефинансовым
организациям
3101 1 8 1     Премии по акциям, номинальная стоимость которых определена
в тенге, реализованным некоммерческим организациям,
обслуживающим домашние хозяйства
3101 1 9 1     Премии по акциям, номинальная стоимость которых определена
в тенге, реализованным домашним хозяйствам
3101 2 0 1     Премии по акциям, номинальная стоимость которых определена
в тенге, реализованным нерезидентам
3500       Резервный капитал и резервы переоценки банка
3510 1 4 1   Резервный капитал банка
3540 1 4 1   Резервы переоценки основных средств
3560 0 0 0   Резервы переоценки финансовых инструментов по срочным
сделкам
3560 1 4 2     Резервы переоценки финансовых инструментов в СКВ по срочным
сделкам с резидентами
3560 1 4 3     Резервы переоценки финансовых инструментов в ДВВ по срочным
сделкам с резидентами
3560 2 4 2     Резервы переоценки финансовых инструментов в СКВ по срочным
сделкам с нерезидентами
3560 2 4 3     Резервы переоценки финансовых инструментов в ДВВ по срочным
сделкам с нерезидентами
3561 0 0 0   Резервы переоценки долгосрочных финансовых инвестиций
3561 1 4 1     Резервы переоценки долгосрочных финансовых инвестиций в
тенге
3561 1 4 2     Резервы переоценки долгосрочных финансовых инвестиций в СКВ
3561 1 4 3     Резервы переоценки долгосрочных финансовых инвестиций в ДВВ
3580 1 4 1   Нераспределенный чистый доход (непокрытый убыток) прошлых
лет
3581 0 0 0   Резервы переоценки прошлых лет иностранной валюты
3581 1 4 2     Резервы переоценки прошлых лет СКВ
3581 1 4 3     Резервы переоценки прошлых лет ДВВ
3582 1 4 2   Резервы переоценки прошлых лет аффинированных драгоценных
металлов
3585 1 4 2   Резервы переоценки прошлых лет займов в тенге с фиксацией
валютного эквивалента займов
3586 1 4 2   Резервы переоценки прошлых лет депозитов в тенге с фиксацией
валютного эквивалента депозитов
3599 1 4 1   Нераспределенный чистый доход (непокрытый убыток)
4050       Доходы, связанные с получением вознаграждения по
корреспондентским счетам банка
4051 0 0 0   Доходы, связанные с получением вознаграждения по
корреспондентскому счету банка в Национальном Банке
Республики Казахстан
4051 1 3 1     Доходы, связанные с получением вознаграждения по
корреспондентскому счету банка в тенге в Национальном Банке
Республики Казахстан
4051 1 3 2     Доходы, связанные с получением вознаграждения по
корреспондентскому счету банка в СКВ в Национальном Банке
Республики Казахстан
4051 1 3 3     Доходы, связанные с получением вознаграждения по
корреспондентскому счету банка в ДВВ в Национальном Банке
Республики Казахстан
4052 0 0 0   Доходы, связанные с получением вознаграждения по
корреспондентским счетам банка в других банках
4052 1 4 1     Доходы, связанные с получением вознаграждения по
корреспондентским счетам банка в тенге в других банках-
резидентах
4052 1 4 2     Доходы, связанные с получением вознаграждения по
корреспондентским счетам банка в СКВ в других  банках-
резидентах
4052 1 4 3     Доходы, связанные с получением вознаграждения по
корреспондентским счетам банка в ДВВ в других банках-
резидентах
4052 2 4 1     Доходы, связанные с получением вознаграждения по
корреспондентским счетам банка в тенге в  других банках-
нерезидентах
4052 2 4 2     Доходы, связанные с получением вознаграждения по
корреспондентским счетам банка в СКВ в других  банках-
нерезидентах

3101 1 7 1   Мемлекететтік емес қаржылық емес  ұйымдарға сатылған, нақты
құны теңгемен белгіленген акциялар бойынша сыйлықақы
3101 1 7 2   Мемлекететтік емес қаржылық емес ұйымдарға сатылған, нақты
құны ЕАВ-мен белгіленген акциялар бойынша сыйлықақы
3101 1 7 3   Мемлекететтік емес қаржылық емес ұйымдарға сатылған, нақты
құны ВБТ-мен белгіленген акциялар бойынша сыйлықақы
3101 1 8 1   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
ұйымдарға сатылған, нақты құны теңгемен белгіленген акциялар
бойынша сыйлықақы
3101 1 8 2   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
ұйымдарға сатылған, нақты құны ЕАВ-мен белгіленген акциялар
бойынша сыйлықақы
3101 1 8 3   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
ұйымдарға сатылған, нақты құны ВБТ-мен белгіленген акциялар
бойынша сыйлықақы
3101 1 9 1   Үй шаруашылығына сатылған, нақты құны теңгемен белгіленген
акциялар бойынша сыйлықақы
3101 1 9 2   Үй шаруашылығына сатылған, нақты құны ЕАВ-мен белгіленген
акциялар бойынша сыйлықақы
3101 1 9 3   Үй шаруашылығына сатылған, нақты құны ВБТ-мен белгіленген
акциялар бойынша сыйлықақы
3101 2 0 1   Резидент еместерге сатылған, нақты құны теңгемен белгіленген
акциялар бойынша сыйлықақы
3101 2 0 2   Резидент еместерге сатылған, нақты құны ЕАВ-мен белгіленген
акциялар бойынша сыйлықақы
3101 2 0 3   Резидент еместерге сатылған, нақты құны ВБТ-мен белгіленген
акциялар бойынша сыйлықақы
3500    Банктің резерв капиталы және қайта бағалау резервтері
3510 0 0 0 Банктің резерв капиталы
3540 0 0 0 Негізгі құрал-жабдықтарды қайта бағалау резервтері
3540 0 0 0 Негізгі құрал-жабдықтардың жинақталған қайта бағалау
резервтері
3541 0 0 0 Негізгі құрал-жабдықтардың жинақталған қайта бағалау
резервтері
3560 0 0 0 Мерзімді мәмілелер бойынша қаржы құралдарын қайта бағалау
резервтері
3560 1 0 0 Резиденттермен жасалған мерзімді мәмілелер бойынша қаржы
құралдарын қайта бағалау резервтері
3560 2 0 0   Резидент еместермен жасалған мерзімді мәмілелер бойынша қаржы
құралдарын қайта бағалау резервтері
3561 0 0 0 Ұзақ мерзімді қаржы құралдарын қайта бағалау резервтері
3580 0 0 0 Өткен жылдардың бөлінбеген таза кірісі (жабылмаған шығын)
3581 0 0 0 Шетел валютасын қайта бағалау бойынша өткен жылдардың
резервтері
3582 0 0 0 Тазартылған қымбат металдарды қайта бағалау бойынша өткен
жылдардың резервтері
3585 0 0 0 Заемдардың валюта баламасын теңгемен белгілей отырып заемдарды
қайта бағалау бойынша өткен жылдардың резервтері
3585 1 0 1   Резиденттерге берілген заемдардың валюта баламасын теңгемен
белгілей отырып заемдарды қайта бағалау бойынша өткен
жылдардың резервтері
3585 2 0 1   Резидент еместерге берілген заемдардың валюта баламасын
теңгемен белгілей отырып заемдарды қайта бағалау бойынша
өткен жылдардың резервтері
3586 0 0 0 Депозиттердің валюта баламасын теңгемен белгілей отырып
депозиттерді  қайта бағалау бойынша өткен жылдардың резервтері
3586 1 0 1   Резиденттер депозиттерінің валюта баламасын теңгемен белгілей
отырып депозиттерді қайта бағалау бойынша өткен жылдардың
резервтері
3586 2 0 1   Резидент еместер депозиттерінің валюта баламасын теңгемен
белгілей отырып депозиттерді  қайта бағалау бойынша өткен
жылдардың резервтері
3599 0 0 0 Бөлінбеген таза кіріс  (жабылмаған шығын)
4050    Банктің корреспонденттік есепшоттары бойынша сыйақы алуға
байланысты кіріс
4051 0 0 0 Банктің Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкіндегі
корреспонденттік есепшоттары бойынша сыйақы алуға байланысты
кіріс
4051 1 3 1   Банктің Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкіндегі
корреспонденттік есепшоттары бойынша теңгемен сыйақы алуға
байланысты кіріс
4051 1 3 2   Банктің Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкіндегі
корреспонденттік есепшоттары бойынша ЕАВ-мен сыйақы алуға
байланысты кіріс
4051 1 3 3   Банктің Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкіндегі
корреспонденттік есепшоттары бойынша ВБТ-мен сыйақы алуға
байланысты кіріс
4052 0 0 0 Банктің басқа банктердегі корреспонденттік есепшоттары бойынша
сыйақы алуға  байланысты кіріс
4052 1 4 1   Банктің резидент банктердегі теңгемен корреспонденттік
есепшоттары бойынша сыйақы алуға  байланысты кіріс
4052 1 4 2   Банктің резидент банктердегі ЕАВ-мен корреспонденттік
есепшоттары бойынша сыйақы алуға байланысты кіріс
4052 1 4 3   Банктің резидент банктердегі ВБТ-мен корреспонденттік
есепшоттары бойынша сыйақы алуға байланысты кіріс
4052 2 4 1   Банктің резидент емес банктердегі теңгемен корреспонденттік
есепшоттары бойынша сыйақы алуға байланысты кіріс
4052 2 4 2   Банктің резидент емес банктердегі ЕАВ-мен корреспонденттік
есепшоттары бойынша сыйақы алуға байланысты кіріс

4052 2 4 3     Доходы, связанные с получением вознаграждения по
корреспондентским счетам банка в ДВВ в других  банках-
нерезидентах
4100       Доходы, связанные с получением вознаграждения по депозитам
банка, размещенным в Национальном Банке Республики Казахстан
4101 0 0 0   Доходы, связанные с получением вознаграждения по депозитам
банка, размещенным в Национальном Банке Республики Казахстан
(на одну ночь)
4101 1 3 1     Доходы, связанные с получением вознаграждения по депозитам
банка в тенге, размещенным в Национальном Банке Республики
Казахстан (на одну ночь)
4101 1 3 2     Доходы, связанные с получением вознаграждения по депозитам
банка в СКВ, размещенным в Национальном Банке Республики
Казахстан (на одну ночь)
4101 1 3 3     Доходы, связанные с получением вознаграждения по депозитам
банка в ДВВ, размещенным в Национальном Банке Республики
Казахстан (на одну ночь)
4102 0 0 0   Доходы, связанные с получением вознаграждения по срочным
депозитам банка, размещенным в Национальном Банке Республики
Казахстан
4102 1 3 1     Доходы, связанные с получением вознаграждения по срочным
депозитам банка в тенге, размещенным в Национальном Банке
Республики Казахстан
4102 1 3 2     Доходы, связанные с получением вознаграждения по срочным
депозитам банка в СКВ, размещенным в Национальном Банке
Республики Казахстан
4102 1 3 3     Доходы, связанные с получением вознаграждения по срочным
депозитам банка в ДВВ, размещенным в Национальном Банке
Республики Казахстан
4103 0 0 0   Доходы, связанные с получением вознаграждения по обязательным
резервам банка в Национальном Банке Республики Казахстан
4103 1 3 1     Доходы, связанные с получением вознаграждения по
обязательным резервам банка в тенге, размещенным в
Национальном Банке Республики Казахстан
4103 1 3 2     Доходы, связанные с получением вознаграждения по
обязательным резервам банка в СКВ, размещенным в
Национальном Банке Республики Казахстан
4103 1 3 3     Доходы, связанные с получением вознаграждения по
обязательным резервам банка в ДВВ, размещенным в
Национальном Банке Республики Казахстан
4150       Доходы, связанные с получением вознаграждения по казначейским
обязательствам и прочим высоколиквидным ценным бумагам,
приемлемым для рефинансирования Национальным Банком Республики
Казахстан
4151 0 0 0   Доходы, связанные с получением вознаграждения по
краткосрочным нотам Национального Банка Республики Казахстан
4151 1 3 1     Доходы, связанные с получением вознаграждения по
краткосрочным нотам Национального Банка Республики
Казахстан в тенге
4151 1 3 2     Доходы, связанные с получением вознаграждения по
краткосрочным нотам Национального Банка Республики
Казахстан в СКВ

4052 2 4 3   Банктің резидент емес  банктердегі ВБТ-мен корреспонденттік
есепшоттары бойынша сыйақы алуға  байланысты кіріс
4100    Банктің Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкінде орналастырылған
депозиттер бойынша сыйақы алуға байланысты кіріс
4101 0 0 0 Банктің Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкінде
орналастырылған депозиттері бойынша сыйақы алуға байланысты
кіріс (бір түнге)
4101 1 3 1   Банктің Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкінде теңгемен
орналастырылған депозиттері бойынша сыйақы алуға байланысты
кіріс (бір түнге)
4101 1 3 2   Банктің Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкінде ЕАВ-мен
орналастырылған депозиттері бойынша сыйақы алуға байланысты
кіріс (бір түнге)
4101 1 3 3   Банктің Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкінде ВБТ-мен
орналастырылған депозиттері бойынша сыйақы алуға байланысты
кіріс (бір түнге)
4102 0 0 0 Банктің Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкінде
орналастырылған мерзімді депозиттері бойынша сыйақы алуға
байланысты кіріс
4102 1 3 1   Банктің Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкінде теңгемен
орналастырылған мерзімді депозиттері бойынша сыйақы алуға
байланысты кіріс
4102 1 3 2   Банктің Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкінде ЕАВ-мен
орналастырылған мерзімді депозиттері бойынша сыйақы алуға
байланысты кіріс
4102 1 3 3 Банктің Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкінде ВБТ-мен
орналастырылған мерзімді депозиттері бойынша сыйақы алуға
байланысты кіріс
4103 0 0 0 Банктің Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкінде
орналастырылған міндетті резервтері бойынша сыйақы алуға
байланысты кіріс
4103 1 3 1 Банктің Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкінде теңгемен
орналастырылған  міндетті резервтері  бойынша сыйақы алуға
байланысты кіріс
4103 1 3 2 Банктің Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкінде ЕАВ-мен
орналастырылған  міндетті резервтері  бойынша сыйақы алуға
байланысты кіріс
4103 1 3 3 Банктің Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкінде ВБТ-мен
орналастырылған  міндетті резервтері  бойынша сыйақы алуға
байланысты кіріс
4150    Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің қаржыландыруға жарамды
қазынашылық міндеттемелері және өтімділігі жоғары басқа бағалы
қағаздары бойынша сыйақы алуға байланысты кіріс
4151 0 0 0 Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің қысқа мерзімді ноттары
бойынша сыйақы алуға байланысты кіріс
4151 1 3 1   Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің теңгемен қысқа
мерзімді ноттары бойынша сыйақы алуға байланысты кіріс
4151 1 3 2   Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің ЕАВ-мен қысқа мерзімді
ноттары бойынша сыйақы алуға байланысты кіріс

4152 0 0 0   Доходы, связанные с получением вознаграждения по казначейским
обязательствам Министерства финансов Республики Казахстан
4152 1 1 1     Доходы, связанные с получением вознаграждения по
казначейским обязательствам Министерства финансов
Республики Казахстан в тенге
4152 1 1 2     Доходы, связанные с получением вознаграждения по
казначейским обязательствам Министерства финансов
Республики Казахстан в СКВ
4153 0 0 0   Доходы, связанные с получением вознаграждения по казначейским
облигациям Министерства финансов Республики Казахстан
4153 1 1 1     Доходы, связанные с получением вознаграждения по
казначейским облигациям Министерства финансов Республики
Казахстан в тенге
4153 1 1 2     Доходы, связанные с получением вознаграждения по
казначейским облигациям Министерства финансов Республики
Казахстан в СКВ
4155 0 0 0   Доходы, связанные с получением вознаграждения по прочим
высоколиквидным ценным бумагам, приемлемым для
рефинансирования Национальным Банком Республики Казахстан
4155 1 1 1     Доходы, связанные с получением вознаграждения по прочим
высоколиквидным ценным бумагам Правительства Республики
Казахстан в тенге, приемлемым для рефинансирования
Национальным Банком Республики Казахстан
4155 1 1 2     Доходы, связанные с получением вознаграждения по прочим
высоколиквидным ценным бумагам Правительства Республики
Казахстан в СКВ, приемлемым для рефинансирования
Национальным Банком Республики Казахстан
4155 1 2 1     Доходы, связанные с получением вознаграждения по прочим
высоколиквидным ценным бумагам местных органов власти в
тенге, приемлемым для рефинансирования Национальным Банком
Республики Казахстан
4155 1 2 2     Доходы, связанные с получением вознаграждения по прочим
высоколиквидным ценным бумагам местных органов власти в
СКВ, приемлемым для рефинансирования Национальным Банком
Республики Казахстан
4155 2 0 2     Доходы, связанные с получением вознаграждения по прочим
высоколиквидным ценным бумагам нерезидентов в СКВ,
приемлемым для рефинансирования Национальным Банком
Республики Казахстан
4155 2 0 3     Доходы, связанные с получением вознаграждения по прочим
высоколиквидным ценным бумагам нерезидентов в ДВВ,
приемлемым для рефинансирования Национальным Банком
Республики Казахстан
4200       Доходы, связанные с получением вознаграждения по ценным
бумагам, предназначенным для продажи
4201 0 0 0   Доходы, связанные с получением вознаграждения по ценным
бумагам с фиксированным доходом, предназначенным для продажи
4201 1 4 1     Доходы, связанные с получением вознаграждения по ценным
бумагам с фиксированным доходом, предназначенным для
продажи, выпущенным банками в тенге

4152 0 0 0 Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің қазынашылық
міндеттемелері бойынша сыйақы алуға байланысты кіріс
4152 1 1 1   Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің теңгемен қазынашылық
міндеттемелері бойынша сыйақы алуға байланысты кіріс
4152 1 1 2   Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің ЕАВ-мен қазынашылық
міндеттемелері бойынша сыйақы алуға байланысты кіріс
4153 0 0 0 Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің қазынашылық
міндеттемелері бойынша сыйақы алуға байланысты кіріс
4153 1 1 1   Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің теңгемен
қазынашылық міндеттемелері бойынша сыйақы алуға байланысты
кіріс
4153 1 1 2   Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің ЕАВ-мен
қазынашылық міндеттемелері бойынша сыйақы алуға байланысты
кіріс
4155 0 0 0 Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкінің қаржыландыруға
қолайлы өтімділігі жоғары басқа бағалы қағаздары бойынша сыйақы
алуға байланысты кіріс
4155 1 1 1   Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қазақстан Республикасының
Ұлттық Банкі қаржыландыруға қолайлы өтімділігі жоғары басқа
бағалы қағаздары бойынша теңгемен  сыйақы алуға байланысты
кіріс
4155 1 1 2   Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қазақстан Республикасының
Ұлттық Банкі қаржыландыруға қолайлы өтімділігі жоғары басқа
бағалы қағаздары бойынша сыйақы алуға байланысты кіріс
4155 2 0 2   Резидент еместердің Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі
қаржыландыруға қолайлы өтімділігі жоғары басқа бағалы
қағаздары бойынша ЕАВ-мен сыйақы алуға байланысты кіріс
4155 2 0 3   Резидент еместердің Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі
қаржыландыруға қолайлы өтімділігі жоғары басқа бағалы
қағаздары бойынша сыйақы алуға байланысты кіріс
4200    Сатуға арналған бағалы қағаздар бойынша сыйақы алуға байланысты
кіріс
4201 0 0 0 Сатуға арналған, кірісі белгіленген бағалы қағаздар бойынша
сыйақы алуға байланысты кіріс
4201 1 2 1   Жергілікті өкімет органдары шығарған, сатуға арналған, кірісі
белгіленген бағалы қағаздар бойынша теңгемен сыйақы алуға
байланысты кіріс
4201 1 2 2   Жергілікті өкімет органдары шығарған, сатуға арналған, кірісі
белгіленген бағалы қағаздар бойынша ЕАВ-мен сыйақы алуға
байланысты кіріс
4201 1 4 1   Банктер шығарған, сатуға арналған, кірісі белгіленген бағалы
қағаздар бойынша теңгемен сыйақы алуға байланысты кіріс

4201 1 4 2     Доходы, связанные с получением вознаграждения по ценным
бумагам с фиксированным доходом, предназначенным для
продажи, выпущенным банками в СКВ
4201 1 4 3     Доходы, связанные с получением вознаграждения по ценным
бумагам с фиксированным доходом, предназначенным для
продажи, выпущенным банками в ДВВ
4201 1 5 1     Доходы, связанные с получением вознаграждения по ценным
бумагам с фиксированным доходом, предназначенным для
продажи, выпущенным организациями, осуществляющими
отдельные виды банковских операций, в тенге
4201 1 5 2     Доходы, связанные с получением вознаграждения по ценным
бумагам с фиксированным доходом, предназначенным для
продажи, выпущенным организациями, осуществляющими
отдельные виды банковских операций, в СКВ
4201 1 5 3     Доходы, связанные с получением вознаграждения по ценным
бумагам с фиксированным доходом, предназначенным для
продажи, выпущенным организациями, осуществляющими
отдельные виды банковских операций, в ДВВ
4201 1 6 1     Доходы, связанные с получением вознаграждения по ценным
бумагам с фиксированным доходом, предназначенным для
продажи, выпущенным государственными нефинансовыми
организациями в тенге
4201 1 6 2     Доходы, связанные с получением вознаграждения по ценным
бумагам с фиксированным доходом, предназначенным для
продажи, выпущенным государственными нефинансовыми
организациями в СКВ
4201 1 6 3     Доходы, связанные с получением вознаграждения по ценным
бумагам с фиксированным доходом, предназначенным для
продажи, выпущенным государственными нефинансовыми
организациями в ДВВ
4201 1 7 1     Доходы, связанные с получением вознаграждения по ценным
бумагам с фиксированным доходом, предназначенным для
продажи, выпущенным негосударственными нефинансовыми
организациями в тенге
4201 1 7 2     Доходы, связанные с получением вознаграждения по ценным
бумагам с фиксированным доходом, предназначенным для
продажи, выпущенным негосударственными нефинансовыми
организациями в СКВ
4201 1 7 3     Доходы, связанные с получением вознаграждения по ценным
бумагам с фиксированным доходом, предназначенным для
продажи, выпущенным негосударственными нефинансовыми
организациями в ДВВ
4201 2 0 2     Доходы, связанные с получением вознаграждения по ценным
бумагам с фиксированным доходом, предназначенным для
продажи, выпущенным нерезидентами в СКВ
4201 2 0 3     Доходы, связанные с получением вознаграждения по ценным
бумагам с фиксированным доходом, предназначенным для
продажи, выпущенным нерезидентами в ДВВ
4202 0 0 0   Доходы, связанные с получением вознаграждения по ценным
бумагам с нефиксированным доходом, предназначенным для
продажи

4201 1 4 2   Банктер шығарған, сатуға арналған, кірісі белгіленген бағалы
қағаздар бойынша ЕАВ-мен сыйақы алуға байланысты кіріс
4201 1 4 3   Банктер шығарған, сатуға арналған, кірісі белгіленген бағалы
қағаздар бойынша ВБТ-мен сыйақы алуға байланысты кіріс
4201 1 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдар шығарған, сатуға арналған, кірісі белгіленген бағалы
қағаздар бойынша теңгемен сыйақы алуға байланысты кіріс
4201 1 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдар шығарған, сатуға арналған, кірісі белгіленген бағалы
қағаздар бойынша ЕАВ-мен сыйақы алуға байланысты кіріс
4201 1 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдар шығарған, сатуға арналған, кірісі белгіленген бағалы
қағаздар бойынша ВБТ-мен сыйақы алуға байланысты кіріс
4201 1 6 1   Мемлекеттік қаржылық емес ұйымдар шығарған, сатуға арналған,
кірісі белгіленген бағалы қағаздар бойынша теңгемен сыйақы
алуға байланысты кіріс
4201 1 6 2   Мемлекеттік қаржылық емес ұйымдар шығарған, сатуға арналған,
кірісі белгіленген бағалы қағаздар бойынша ЕАВ-мен сыйақы
алуға байланысты кіріс
4201 1 6 3   Мемлекеттік қаржылық емес ұйымдар шығарған, сатуға арналған,
кірісі белгіленген бағалы қағаздар бойынша ВБТ-мен сыйақы
алуға байланысты кіріс
4201 1 7 1   Мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдар шығарған, сатуға
арналған, кірісі белгіленген бағалы қағаздар бойынша теңгемен
сыйақы алуға байланысты кіріс
4201 1 7 2   Мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдар шығарған, сатуға
арналған, кірісі белгіленген бағалы қағаздар бойынша ЕАВ-мен
сыйақы алуға байланысты кіріс
4201 1 7 3   Мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдар шығарған, сатуға
арналған, кірісі белгіленген бағалы қағаздар бойынша ВБТ-мен
сыйақы алуға байланысты кіріс
4201 2 0 2   Резидент еместер шығарған, сатуға арналған, кірісі
белгіленген бағалы қағаздар бойынша ЕАВ-мен сыйақы алуға
байланысты кіріс
4201 2 0 3   Резидент еместер шығарған, сатуға арналған, кірісі
белгіленген бағалы қағаздар бойынша ВБТ-мен сыйақы алуға
байланысты кіріс
4202 0 0 0 Сатуға арналған, кірісі белгіленбеген бағалы қағаздар бойынша
сыйақы алуға байланысты кіріс
4202 1 2 1   Жергілікті өкімет органдары шығарған, сатуға арналған, кірісі
белгіленбеген бағалы қағаздар бойынша теңгемен сыйақы алуға
байланысты кіріс
4202 1 2 2   Жергілікті өкімет органдары шығарған, сатуға арналған, кірісі
белгіленбеген бағалы қағаздар бойынша ЕАВ-мен сыйақы алуға
байланысты кіріс

4251 0 0 0   Доходы, связанные с получением вознаграждения по депозитам,
размещенным в других банках (на одну ночь)
4251 1 4 1     Доходы, связанные с получением вознаграждения по депозитам
в тенге, размещенным в других банках-резидентах (на одну
ночь)
4251 1 4 2     Доходы, связанные с получением вознаграждения по депозитам
в СКВ, размещенным в  других банках-резидентах (на одну
ночь)
4251 1 4 3     Доходы, связанные с получением вознаграждения по депозитам
в ДВВ, размещенным в  других банках-резидентах (на одну
ночь)
4251 2 4 1     Доходы, связанные с получением вознаграждения по депозитам
в тенге, размещенным в  других  банках-нерезидентах (на
одну ночь)
4251 2 4 2     Доходы, связанные с получением вознаграждения по депозитам
в СКВ, размещенным в  других банках-нерезидентах (на одну
ночь)
4251 2 4 3     Доходы, связанные с получением вознаграждения по депозитам
в ДВВ, размещенным в  других банках-нерезидентах (на одну
ночь)
4252 0 0 0   Доходы, связанные с получением вознаграждения по
краткосрочным депозитам, размещенным в других банках (менее
одного месяца)
4252 1 4 1     Доходы, связанные с получением вознаграждения по
краткосрочным депозитам в тенге, размещенным в  других
банках-резидентах (менее одного месяца)
4252 1 4 2     Доходы, связанные с получением вознаграждения по
краткосрочным депозитам в СКВ, размещенным в других
банках-резидентах (менее одного месяца)
4252 1 4 3     Доходы, связанные с получением вознаграждения по
краткосрочным депозитам в ДВВ, размещенным в  других
банках-резидентах (менее одного месяца)
4252 2 4 1     Доходы, связанные с получением вознаграждения по
краткосрочным депозитам в тенге, размещенным в других
банках-нерезидентах (менее одного месяца)
4252 2 4 2     Доходы, связанные с получением вознаграждения по
краткосрочным депозитам в СКВ, размещенным в  других
банках-нерезидентах (менее одного месяца)
4252 2 4 3     Доходы, связанные с получением вознаграждения по
краткосрочным депозитам в ДВВ, размещенным в  других
банках-нерезидентах (менее одного месяца)
4253 0 0 0   Доходы, связанные с получением вознаграждения по
краткосрочным депозитам, размещенным в других банках (менее
одного года)
4253 1 4 1     Доходы, связанные с получением вознаграждения по
краткосрочным депозитам в тенге, размещенным в других
банках-резидентах (менее одного года)
4253 1 4 2     Доходы, связанные с получением вознаграждения по
краткосрочным депозитам в СКВ, размещенным в  других
банках-резидентах (менее одного года)
4253 1 4 3     Доходы, связанные с получением вознаграждения по
краткосрочным депозитам в ДВВ, размещенным в других
банках-резидентах (менее одного года)

4251 0 0 0 Басқа банктерде орналастырылған депозиттер бойынша сыйақы алуға
байланысты кіріс (бір түнге)
4251 1 4 1   Резидент банктерде теңгемен орналастырылған депозиттер
бойынша сыйақы алуға байланысты кіріс (бір түнге)
4251 1 4 2   Резидент банктерде ЕАВ-мен орналастырылған депозиттер бойынша
сыйақы алуға байланысты кіріс (бір түнге)
4251 1 4 3   Резидент банктерде ВБТ-мен орналастырылған депозиттер бойынша
сыйақы алуға байланысты кіріс (бір түнге)
4251 2 4 1   Резидент емес банктерде теңгемен орналастырылған депозиттер
бойынша сыйақы алуға байланысты кіріс (бір түнге)
4251 2 4 2   Резидент емес банктерде ЕАВ-мен орналастырылған депозиттер
бойынша сыйақы алуға байланысты кіріс (бір түнге)
4251 2 4 3   Резидент емес банктерде ВБТ-мен орналастырылған депозиттер
бойынша сыйақы алуға байланысты кіріс (бір түнге)
4252 0 0 0 Басқа банктерде орналастырылған қысқа мерзімді депозиттер
бойынша сыйақы алуға байланысты кіріс (1 айдан аз мерзімге)
4252 1 4 1   Резидент  банктерде теңгемен орналастырылған қысқа мерзімді
депозиттер бойынша сыйақы алуға байланысты кіріс (1 айдан аз
мерзімге)
4252 1 4 2   Резидент банктерде ЕАВ-мен орналастырылған қысқа мерзімді
депозиттер бойынша сыйақы алуға байланысты кіріс (1 айдан аз
мерзімге)
4252 1 4 3   Резидент  банктерде ВБТ-мен орналастырылған қысқа мерзімді
депозиттер бойынша сыйақы алуға байланысты кіріс (1 айдан аз
мерзімге)
4252 2 4 1   Резидент  емес банктерде теңгемен орналастырылған қысқа
мерзімді депозиттер бойынша сыйақы алуға байланысты кіріс (1
айдан аз мерзімге)
4252 2 4 2   Резидент  емес банктерде ЕАВ-мен орналастырылған қысқа
мерзімді депозиттер бойынша сыйақы алуға байланысты кіріс (1
айдан аз мерзімге)
4252 2 4 3   Резидент  емес банктерде ВБТ-мен орналастырылған қысқа
мерзімді депозиттер бойынша сыйақы алуға байланысты кіріс (1
айдан аз мерзімге)
4253 0 0 0 Басқа банктерде орналастырылған қысқа мерзімді депозиттер
бойынша сыйақы алуға байланысты кіріс (1 жылдан аз мерзімге )
4253 1 4 1   Резидент  банктерде теңгемен орналастырылған қысқа мерзімді
депозиттер бойынша сыйақы алуға байланысты кіріс (1 жылдан аз
мерзімге)
4253 1 4 2   Резидент  банктерде ЕАВ-мен орналастырылған қысқа мерзімді
депозиттер бойынша сыйақы алуға байланысты кіріс (1 жылдан аз
мерзімге)
4253 1 4 3   Резидент  банктерде ВБТ-мен орналастырылған қысқа мерзімді
депозиттер бойынша сыйақы алуға байланысты кіріс (1 жылдан аз
мерзімге)

4253 2 4 1     Доходы, связанные с получением вознаграждения по
краткосрочным депозитам в тенге, размещенным в  других
банках-нерезидентах (менее одного года)
4253 2 4 2     Доходы, связанные с получением вознаграждения по
краткосрочным депозитам в СКВ, размещенным в  других
банках-нерезидентах (менее одного года)
4253 2 4 3     Доходы, связанные с получением вознаграждения по
краткосрочным депозитам в ДВВ, размещенным в  других
банках-нерезидентах (менее одного года)
4254 0 0 0   Доходы, связанные с получением вознаграждения по
среднесрочным депозитам, размещенным в других банках
4254 1 4 1     Доходы, связанные с получением вознаграждения по
среднесрочным депозитам в тенге, размещенным в других
банках-резидентах
4254 1 4 2     Доходы, связанные с получением вознаграждения по
среднесрочным депозитам в СКВ, размещенным в  других
банках-резидентах
4254 1 4 3     Доходы, связанные с получением вознаграждения по
среднесрочным депозитам в ДВВ, размещенным в других
банках-резидентах
4254 2 4 1     Доходы, связанные с получением вознаграждения по
среднесрочным депозитам в тенге, размещенным в  других
банках-нерезидентах
4254 2 4 2     Доходы, связанные с получением вознаграждения по
среднесрочным депозитам в СКВ, размещенным в  других
банках-нерезидентах
4254 2 4 3     Доходы, связанные с получением вознаграждения по
среднесрочным депозитам в ДВВ, размещенным в  других
банках-нерезидентах
4255 0 0 0   Доходы, связанные с получением вознаграждения по долгосрочным
депозитам, размещенным в других банках
4255 1 4 1     Доходы, связанные с получением вознаграждения по
долгосрочным депозитам в тенге, размещенным в  других
банках-резидентах
4255 1 4 2     Доходы, связанные с получением вознаграждения по
долгосрочным депозитам в СКВ, размещенным в  других
банках-резидентах
4255 1 4 3     Доходы, связанные с получением вознаграждения по
долгосрочным депозитам в ДВВ, размещенным в  других
банках-резидентах
4255 2 4 1     Доходы, связанные с получением вознаграждения по
долгосрочным депозитам в тенге, размещенным в  других
банках-нерезидентах
4255 2 4 2     Доходы, связанные с получением вознаграждения по
долгосрочным депозитам в СКВ, размещенным в  других
банках-нерезидентах
4255 2 4 3     Доходы, связанные с получением вознаграждения по
долгосрочным депозитам в ДВВ, размещенным в  других
банках-нерезидентах
4256 0 0 0   Доходы, связанные с получением вознаграждения по просроченной
задолженности других банков по депозитам
4256 1 4 1     Доходы, связанные с получением вознаграждения по
просроченной задолженности  других банков-резидентов по
депозитам в тенге

4253 2 4 1   Резидент  емес банктерде теңгемен орналастырылған қысқа
мерзімді депозиттер бойынша сыйақы алуға байланысты кіріс (1
жылдан аз мерзімге)
4253 2 4 2   Резидент  емес банктерде ЕАВ-мен орналастырылған қысқа
мерзімді депозиттер бойынша сыйақы алуға байланысты кіріс (1
жылдан аз мерзімге)
4253 2 4 3   Резидент  емес банктерде ВБТ-мен орналастырылған қысқа
мерзімді депозиттер бойынша сыйақы алуға байланысты кіріс (1
жылдан аз мерзімге)
4254 0 0 0 Басқа банктерде орналастырылған орташа мерзімді депозиттер
бойынша сыйақы алуға байланысты кіріс
4254 1 4 1   Резидент  банктерде теңгемен орналастырылған орташа мерзімді
депозиттер бойынша сыйақы алуға байланысты кіріс
4254 1 4 2   Резидент  банктерде ЕАВ-мен орналастырылған орташа мерзімді
депозиттер бойынша сыйақы алуға байланысты кіріс
4254 1 4 3   Резидент  банктерде ВБТ-мен орналастырылған орташа мерзімді
депозиттер бойынша сыйақы алуға байланысты кіріс
4254 2 4 1   Резидент  емес банктерде теңгемен орналастырылған орташа
мерзімді депозиттер бойынша сыйақы алуға байланысты кіріс
4254 2 4 2   Резидент  емес банктерде ЕАВ-мен орналастырылған орташа
мерзімді депозиттер бойынша сыйақы алуға байланысты кіріс
4254 2 4 3   Резидент  емес банктерде ВБТ-мен орналастырылған орташа
мерзімді депозиттер бойынша сыйақы алуға байланысты кіріс
4255 0 0 0 Басқа банктерде орналастырылған ұзақ мерзімді депозиттер
бойынша сыйақы алуға байланысты кіріс
4255 1 4 1   Резидент  банктерде теңгемен орналастырылған ұзақ мерзімді
депозиттер бойынша сыйақы алуға байланысты кіріс
4255 1 4 2   Резидент  банктерде ЕАВ-мен орналастырылған ұзақ мерзімді
депозиттер бойынша сыйақы алуға байланысты кіріс
4255 1 4 3   Резидент  банктерде ВБТ-мен орналастырылған ұзақ мерзімді
депозиттер бойынша сыйақы алуға байланысты кіріс
4255 2 4 1   Резидент  емес банктерде теңгемен орналастырылған ұзақ
мерзімді депозиттер бойынша сыйақы алуға байланысты кіріс
4255 2 4 2   Резидент  емес банктерде ЕАВ-мен орналастырылған ұзақ
мерзімді депозиттер бойынша сыйақы алуға байланысты кіріс
4255 2 4 3   Резидент  емес банктерде ВБТ-мен орналастырылған ұзақ
мерзімді депозиттер бойынша сыйақы алуға байланысты кіріс
4256 0 0 0 Басқа банктердің депозиттері бойынша мерзімі өткен берешекке
сыйақы алуға байланысты кіріс
4256 1 4 1   Резидент банктердің теңгемен депозиттері бойынша мерзімі
өткен берешекке сыйақы алуға байланысты кіріс

4256 1 4 2     Доходы, связанные с получением вознаграждения по
просроченной задолженности  других банков-резидентов по
депозитам в СКВ
4256 1 4 3     Доходы, связанные с получением вознаграждения по
просроченной задолженности  других банков-резидентов по
депозитам в ДВВ
4256 2 4 1     Доходы, связанные с получением вознаграж
дения по
просроченной задолженности  других банков-нерезидентов по
депозитам в тенге
4256 2 4 2     Доходы, связанные с получением вознаграждения по
просроченной задолженности  других банков-нерезидентов по
депозитам в СКВ
4256 2 4 3     Доходы, связанные с получением вознаграждения по
просроченной задолженности  других банков-нерезидентов по
депозитам в ДВВ
4300       Доходы, связанные с получением вознаграждения по займам,
предоставленным другим банкам
4301 0 0 0   Доходы, связанные с получением вознаграждения по займам
овердрафт, предоставленным другим банкам
4301 1 4 1     Доходы, связанные с получением вознаграждения по займам
овердрафт в тенге, предоставленным банкам-резидентам
4301 1 4 2     Доходы, связанные с получением вознаграждения по займам
овердрафт в СКВ, предоставленным банкам-резидентам
4301 1 4 3     Доходы, связанные с получением вознаграждения по займам
овердрафт в ДВВ, предоставленным банкам-резидентам
4301 2 4 1     Доходы, связанные с получением вознаграждения по займам
овердрафт в тенге, предоставленным банкам-нерезидентам
4301 2 4 2     Доходы, связанные с получением вознаграждения по займам
овердрафт в СКВ, предоставленным банкам-нерезидентам
4301 2 4 3     Доходы, связанные с получением вознаграждения по займам
овердрафт в ДВВ, предоставленным банкам-нерезидентам
4302 0 0 0   Доходы, связанные с получением вознаграждения по
краткосрочным займам, предоставленным другим банкам
4302 1 4 1     Доходы, связанные с получением вознаграждения по
краткосрочным займам в тенге, предоставленным банкам-
резидентам
4302 1 4 2     Доходы, связанные с получением вознаграждения по
краткосрочным займам в СКВ, предоставленным банкам-
резидентам
4302 1 4 3     Доходы, связанные с получением вознаграждения по
краткосрочным займам в ДВВ, предоставленным банкам-
резидентам
4302 2 4 1     Доходы, связанные с получением вознаграждения по
краткосрочным займам в тенге, предоставленным банкам-
нерезидентам
4302 2 4 2     Доходы, связанные с получением вознаграждения по
краткосрочным займам в СКВ, предоставленным банкам-
нерезидентам
4302 2 4 3     Доходы, связанные с получением вознаграждения по
краткосрочным займам в ДВВ, предоставленным банкам-
нерезидентам
4303 0 0 0   Доходы, связанные с получением вознаграждения по
среднесрочным займам, предоставленным другим банкам

4256 1 4 2   Резидент банктердің ЕАВ-мен депозиттері бойынша мерзімі өткен
берешекке сыйақы алуға байланысты кіріс
4256 1 4 3   Резидент банктердің ВБТ-мен депозиттері бойынша мерзімі өткен
берешекке сыйақы алуға байланысты кіріс
4256 2 4 1   Резидент емес банктердің теңгемен депозиттері бойынша мерзімі
өткен берешекке сыйақы алуға байланысты кіріс
4256 2 4 2   Резидент емес банктердің ЕАВ-мен депозиттері бойынша мерзімі
өткен берешекке сыйақы алуға байланысты кіріс
4256 2 4 3   Резидент емес банктердің ВБТ-мен депозиттері бойынша мерзімі
өткен берешекке сыйақы алуға байланысты кіріс
4300    Басқа банктерге берілген заемдар бойынша сыйақы алуға байланысты
кіріс
4301 0 0 0 Басқа банктерге берілген овердрафт заемдары бойынша сыйақы
алуға байланысты кіріс
4301 1 4 1   Резидент банктерге  теңгемен  берілген  овердрафт заемдары
бойынша сыйақы алуға байланысты кіріс
4301 1 4 2   Резидент банктерге  ЕАВ-мен  берілген  овердрафт заемдары
бойынша сыйақы алуға байланысты кіріс
4301 1 4 3   Резидент банктерге  ВБТ-мен  берілген  овердрафт заемдары
бойынша сыйақы алуға байланысты кіріс
4301 2 4 1   Резидент емес банктерге  теңгемен  берілген  овердрафт
заемдары бойынша сыйақы алуға байланысты кіріс
4301 2 4 2   Резидент емес банктерге  ЕАВ-мен  берілген  овердрафт
заемдары бойынша сыйақы алуға байланысты кіріс
4301 2 4 3   Резидент емес банктерге  ВБТ-мен  берілген  овердрафт
заемдары бойынша сыйақы алуға байланысты кіріс
4302 0 0 0 Басқа банктерге берілген қысқа мерзімді заемдар бойынша сыйақы
алуға байланысты кіріс
4302 1 4 1   Резидент банктерге  теңгемен  берілген қысқа мерзімді заемдар
бойынша сыйақы алуға байланысты кіріс
4302 1 4 2   Резидент банктерге  ЕАВ-мен  берілген қысқа мерзімді заемдар
бойынша сыйақы алуға байланысты кіріс
4302 1 4 3   Резидент банктерге  ВБТ-мен  берілген қысқа мерзімді заемдар
бойынша сыйақы алуға байланысты кіріс
4302 2 4 1   Резидент емес банктерге  теңгемен  берілген қысқа мерзімді
заемдар бойынша сыйақы алуға байланысты кіріс
4302 2 4 2   Резидент емес банктерге  ЕАВ-мен  берілген қысқа мерзімді
заемдар бойынша сыйақы алуға байланысты кіріс
4302 2 4 3   Резидент емес банктерге  ВБТ-мен  берілген қысқа мерзімді
заемдар бойынша сыйақы алуға байланысты кіріс
4303 0 0 0 Басқа банктерге берілген орта мерзімді заемдар бойынша сыйақы
алумен байланысты кірістер

4303 1 4 1     Доходы, связанные с получением вознаграждения по
среднесрочным займам в тенге, предоставленным банкам-
резидентам
4303 1 4 2     Доходы, связанные с получением вознаграждения по
среднесрочным займам в СКВ, предоставленным банкам-
резидентам
4303 1 4 3     Доходы, связанные с получением вознаграждения по
среднесрочным займам в ДВВ, предоставленным банкам-
резидентам
4303 2 4 1     Доходы, связанные с получением вознаграждения по
среднесрочным займам в тенге, предоставленным банкам-
нерезидентам
4303 2 4 2     Доходы, связанные с получением вознаграждения по
среднесрочным займам в СКВ, предоставленным банкам-
нерезидентам
4303 2 4 3     Доходы, связанные с получением вознаграждения по
среднесрочным займам в ДВВ, предоставленным банкам-
нерезидентам
4304 0 0 0   Доходы, связанные с получением вознаграждения по
долгосрочным займам, предоставленным другим банкам
4304 1 4 1     Доходы, связанные с получением вознаграждения по
долгосрочным займам в тенге, предоставленным банкам-
резидентам
4304 1 4 2     Доходы, связанные с получением вознаграждения по
долгосрочным займам в СКВ, предоставленным банкам-
резидентам
4304 1 4 3     Доходы, связанные с получением вознаграждения по
долгосрочным займам в ДВВ, предоставленным банкам-
резидентам
4304 2 4 1     Доходы, связанные с получением вознаграждения по
долгосрочным займам в тенге, предоставленным банкам-
нерезидентам
4304 2 4 2     Доходы, связанные с получением вознаграждения по
долгосрочным займам в СКВ, предоставленным банкам-
нерезидентам
4304 2 4 3     Доходы, связанные с получением вознаграждения по
долгосрочным займам в ДВВ, предоставленным банкам-
нерезидентам
4305 0 0 0   Доходы, связанные с получением вознаграждения по финансовому
лизингу, предоставленному другим банкам
4305 1 4 1     Доходы, связанные с получением вознаграждения по
финансовому лизингу в тенге, предоставленному банкам-
резидентам
4305 1 4 2     Доходы, связанные с получением вознаграждения по
финансовому лизингу в СКВ, предоставленному банкам-
резидентам
4305 1 4 3     Доходы, связанные с получением вознаграждения по
финансовому лизингу в ДВВ, предоставленному банкам-
резидентам
4305 2 4 1     Доходы, связанные с получением вознаграждения по
финансовому лизингу в тенге, предоставленному банкам-
нерезидентам
4305 2 4 2     Доходы, связанные с получением вознаграждения по
финансовому лизингу в СКВ, предоставленному банкам-
нерезидентам
4305 2 4 3     Доходы, связанные с получением вознаграждения по
финансовому лизингу в ДВВ, предоставленному банкам-
нерезидентам
4306 0 0 0   Доходы, связанные с получением вознаграждения по просроченной
задолженности других банков по займам банка

4303 1 4 1   Резидент банктерге теңгемен берілген орта мерзімді заемдар
бойынша сыйақы алумен байланысты кірістер
4303 1 4 2   Резидент банктерге ЕАВ-мен берілген орта мерзімді заемдар
бойынша сыйақы алумен байланысты кірістер
4303 1 4 3   Резидент банктерге ВБТ-мен берілген орта мерзімді заемдар
бойынша сыйақы алумен байланысты кірістер
4303 2 4 1   Резидент емес банктерге теңгемен берілген орта мерзімді
заемдар бойынша сыйақы алумен байланысты кірістер
4303 2 4 2   Резидент емес банктерге ЕАВ-мен берілген орта мерзімді
заемдар бойынша сыйақы алумен байланысты кірістер
4303 2 4 3   Резидент емес банктерге ВБТ-мен берілген орта мерзімді
заемдар бойынша сыйақы алумен байланысты кірістер
4304 0 0 0 Басқа банктерге берілген ұзақ мерзімді заемдар бойынша сыйақы
алумен байланысты кірістер
4304 1 4 1   Резидент банктерге теңгемен берілген ұзақ мерзімді заемдар
бойынша сыйақы алумен байланысты кірістер
4304 1 4 2   Резидент банктерге ЕАВ-мен  берілген ұзақ мерзімді заемдар
бойынша сыйақы алумен байланысты кірістер
4304 1 4 3   Резидент банктерге ВБТ-мен  берілген ұзақ мерзімді заемдар
бойынша сыйақы алумен байланысты кірістер
4304 2 4 1   Резидент  емес банктерге теңгемен берілген ұзақ мерзімді
заемдар бойынша сыйақы алумен байланысты кірістер
4304 2 4 2   Резидент емес  банктерге ЕАВ-мен  берілген ұзақ мерзімді
заемдар бойынша сыйақы алумен байланысты кірістер
4304 2 4 3   Резидент емес  банктерге ВБТ-мен берілген ұзақ мерзімді
заемдар бойынша сыйақы алумен байланысты кірістер
4305 0 0 0 Басқа банктерге берілген қаржылық лизинг бойынша сыйақы алумен
байланысты кірістер
4305 1 4 1   Резидент банктерге теңгемен берілген қаржылық лизинг бойынша
сыйақы алумен байланысты кірістер
4305 1 4 2   Резидент банктерге ЕАВ-мен берілген қаржылық лизинг бойынша
сыйақы алумен байланысты кірістер
4305 1 4 3   Резидент банктерге ВБТ-мен берілген қаржылық лизинг бойынша
сыйақы алумен байланысты кірістер
4305 2 4 1   Резидент емес  банктерге теңгемен берілген қаржылық лизинг
бойынша сыйақы алумен байланысты кірістер
4305 2 4 2   Резидент емес банктерге ЕАВ-мен берілген қаржылық лизинг
бойынша сыйақы алумен байланысты кірістер
4305 2 4 3   Резидент  емес банктерге ВБТ-мен берілген қаржылық лизинг
бойынша сыйақы алумен байланысты кірістер
4306 0 0 0 Банк заемдары жөніндегі басқа банктердің мерзімі өткен
берешегі бойынша сыйақы алумен байланысты кірістер

4306 1 4 1     Доходы, связанные с получением вознаграждения по
просроченной задолженности банков-резидентов по займам
банка в тенге
4306 1 4 2     Доходы, связанные с получением вознаграждения по
просроченной задолженности банков-резидентов по займам
банка в СКВ
4306 1 4 3     Доходы, связанные с получением вознаграждения по
просроченной задолженности банков-резидентов по займам
банка в ДВВ
4306 2 4 1     Доходы, связанные с получением вознаграждения по
просроченной задолженности банков-нерезидентов по займам
банка в тенге
4306 2 4 2     Доходы, связанные с получением вознаграждения по
просроченной задолженности банков-нерезидентов по займам
банка в СКВ
4306 2 4 3     Доходы, связанные с получением вознаграждения по
просроченной задолженности банков-нерезидентов по займам
банка в ДВВ
4349 0 0 0   Комиссионное вознаграждение по займам, предоставленным другим
банкам
4349 1 4 1     Комиссионное вознаграждение по займам в тенге,
предоставленным банкам-резидентам
4349 1 4 2     Комиссионное вознаграждение по займам в СКВ,
предоставленным банкам-резидентам
4349 1 4 3     Комиссионное вознаграждение по займам в ДВВ,
предоставленным банкам-резидентам
4349 2 4 1     Комиссионное вознаграждение по займам в тенге,
предоставленным банкам-нерезидентам
4349 2 4 2     Комиссионное вознаграждение по займам в СКВ,
предоставленным банкам-нерезидентам
4349 2 4 3     Комиссионное вознаграждение по займам в ДВВ,
предоставленным банкам-нерезидентам
4350       Доходы, связанные с получением вознаграждения по расчетам банка
с филиалами
4351 0 0 0   Доходы, связанные с получением вознаграждения по расчетам с
головным офисом банка
4351 1 4 1     Доходы, связанные с получением вознаграждения по расчетам с
головным офисом банка в тенге
4351 1 4 2     Доходы, связанные с получением вознаграждения по расчетам с
головным офисом банка в СКВ
4351 1 4 3     Доходы, связанные с получением вознаграждения по расчетам с
головным офисом банка в ДВВ
4352 0 0 0   Доходы, связанные с получением вознаграждения по расчетам с
местными филиалами банка
4352 1 4 1     Доходы, связанные с получением вознаграждения по расчетам с
местными филиалами банка в тенге
4352 1 4 2     Доходы, связанные с получением вознаграждения по расчетам с
местными филиалами банка в СКВ
4352 1 4 3     Доходы, связанные с получением вознаграждения по расчетам с
местными филиалами банка в ДВВ
4353 0 0 0   Доходы, связанные с получением вознаграждения по расчетам с
зарубежными филиалами банка
4353 2 4 1     Доходы, связанные с получением вознаграждения по расчетам с
зарубежными филиалами банка в тенге

4306 1 4 1   Банк заемдары жөніндегі резидент банктердің теңгедегі мерзімі
өткен берешегі бойынша сыйақы алумен байланысты кірістер
4306 1 4 2   Банк заемдары жөніндегі резидент банктердің ЕАВ-дағы мерзімі
өткен берешегі бойынша сыйақы алумен байланысты кірістер
4306 1 4 3   Банк заемдары жөніндегі резидент банктердің ВБТ-дегі мерзімі
өткен берешегі бойынша сыйақы алумен байланысты кірістер
4306 2 4 1   Банк заемдары жөніндегі резидент емес  банктердің теңгедегі
мерзімі өткен берешегі бойынша сыйақы алумен байланысты
кірістер
4306 2 4 2   Банк заемдары жөніндегі резидент емес банктердің ЕАВ-дағы
мерзімі өткен берешегі бойынша сыйақы алумен байланысты
кірістер
4306 2 4 3   Банк заемдары жөніндегі резидент емес  банктердің ВБТ-дегі
мерзімі өткен берешегі бойынша сыйақы алумен байланысты
кірістер
4349 0 0 0 Басқа банктерге берілген заемдар бойынша комиссиялық сыйақылар
4349 1 4 1   Резидент банктерге теңгемен берілген заемдар бойынша
комиссиялық сыйақылар
4349 1 4 2   Резидент банктерге ЕАВ-мен  берілген заемдар бойынша
комиссиялық сыйақылар
4349 1 4 3   Резидент банктерге ВБТ-мен  берілген заемдар бойынша
комиссиялық сыйақылар
4349 2 4 1   Резидент емес  банктерге теңгемен берілген заемдар бойынша
комиссиялық сыйақылар
4349 2 4 2   Резидент емес  банктерге ЕАВ-мен  берілген заемдар бойынша
комиссиялық сыйақылар
4349 2 4 3   Резидент емес  банктерге ВБТ-мен  берілген заемдар бойынша
комиссиялық сыйақылар
4350    Банктің филиалдармен есеп айырысуы бойынша сыйақы алумен
байланысты кірістер
4351 0 0 0 Банктің бас бөлімшесімен есеп айырысуы бойынша сыйақы алумен
байланысты кірістер
4351 1 4 1   Банктің бас бөлімшесімен теңгедегі есеп айырысуы бойынша
сыйақы алумен байланысты кірістер
4351 1 4 2   Банктің бас бөлімшесімен ЕАВ-дағы есеп айырысуы бойынша
сыйақы алумен байланысты кірістер
4351 1 4 3   Банктің бас бөлімшесімен ВБТ-дегі  есеп айырысуы бойынша
сыйақы алумен байланысты кірістер
4352 0 0 0 Банктің жергілікті филиалдарымен есеп айырысуы бойынша сыйақы
алумен байланысты кірістер
4352 1 4 1   Банктің жергілікті филиалдарымен теңгедегі есеп айырысуы
бойынша сыйақы алумен байланысты кірістер
4352 1 4 2   Банктің жергілікті филиалдарымен ЕАВ-дағы есеп айырысуы
бойынша сыйақы алумен байланысты кірістер
4352 1 4 3   Банктің жергілікті филиалдарымен ВБТ-дегі  есеп айырысуы
бойынша сыйақы алумен байланысты кірістер
4353 0 0   Банктің шетелдік  филиалдарымен есеп айырысуы бойынша сыйақы
алумен байланысты кірістер
4353 2 4 1   Банктің шетелдік филиалдарымен теңгедегі есеп айырысуы
бойынша сыйақы алумен байланысты кірістер

4353 2 4 2     Доходы, связанные с получением вознаграждения по расчетам с
зарубежными филиалами банка в СКВ
4353 2 4 3     Доходы, связанные с получением вознаграждения по расчетам с
зарубежными филиалами банка в ДВВ
4400       Доходы, связанные с получением вознаграждения по займам,
предоставленным клиентам
4401 0 0 0   Доходы, связанные с получением вознаграждения по займам
овердрафт, предоставленным клиентам
4401 1 1 1     Доходы, связанные с получением вознаграждения по займам
овердрафт в тенге, предоставленным Правительству Республики
Казахстан
4401 1 1 2     Доходы, связанные с получением вознаграждения по займам
овердрафт в СКВ, предоставленным Правительству Республики
Казахстан
4401 1 1 3     Доходы, связанные с получением вознаграждения по займам
овердрафт в ДВВ, предоставленным Правительству Республики
Казахстан
4401 1 2 1     Доходы, связанные с получением вознаграждения по займам
овердрафт в тенге, предоставленным местным органам власти
4401 1 2 2     Доходы, связанные с получением вознаграждения по займам
овердрафт в СКВ, предоставленным местным органам власти
4401 1 2 3     Доходы, связанные с получением вознаграждения по займам
овердрафт в ДВВ, предоставленным местным органам власти
4401 1 5 1     Доходы, связанные с получением вознаграждения по займам
овердрафт в тенге, предоставленным организациям,
осуществляющим отдельные виды банковских операций
4401 1 5 2     Доходы, связанные с получением вознаграждения по займам
овердрафт в СКВ, предоставленным организациям,
осуществляющим отдельные виды банковских операций
4401 1 5 3     Доходы, связанные с получением вознаграждения по займам
овердрафт в ДВВ, предоставленным организациям,
осуществляющим отдельные виды банковских операций
4401 1 6 1     Доходы, связанные с получением вознаграждения по займам
овердрафт в тенге, предоставленным государственным
нефинансовым организациям
4401 1 6 2     Доходы, связанные с получением вознаграждения по займам
овердрафт в СКВ, предоставленным государственным
нефинансовым организациям
4401 1 6 3     Доходы, связанные с получением вознаграждения по займам
овердрафт в ДВВ, предоставленным государственным
нефинансовым организациям
4401 1 7 1     Доходы, связанные с получением вознаграждения по займам
овердрафт в тенге, предоставленным негосударственным
нефинансовым организациям
4401 1 7 2     Доходы, связанные с получением вознаграждения по займам
овердрафт в СКВ, предоставленным негосударственным
нефинансовым организациям
4401 1 7 3     Доходы, связанные с получением вознаграждения по займам
овердрафт в ДВВ, предоставленным негосударственным
нефинансовым организациям

4353 2 4 2   Банктің шетелдік филиалдарымен ЕАВ-дағы  есеп айырысуы
бойынша сыйақы алумен байланысты кірістер
4353 2 4 3   Банктің шетелдік филиалдарымен ВБТ-дегі есеп айырысуы бойынша
сыйақы алумен байланысты кірістер
4400    Клиенттерге берілген заемдар бойынша сыйақы алумен байланысты
кірістер
4401 0 0 0 Клиенттерге берілген  овердрафт заемдары бойынша сыйақы алумен
байланысты кірістер
4401 1 1 1   Қазақстан Республикасының Үкіметіне теңгемен берілген
овердрафт заемдары бойынша сыйақы алумен байланысты кірістер
4401 1 1 2   Қазақстан Республикасының Үкіметіне ЕАВ-мен  берілген
овердрафт заемдары бойынша сыйақы алумен байланысты кірістер
4401 1 1 3   Қазақстан Республикасының Үкіметіне ВБТ-мен  берілген
овердрафт заемдары бойынша сыйақы алумен байланысты кірістер
4401 1 2 1   Жергілікті өкімет органдарына  теңгемен берілген овердрафт
заемдары бойынша сыйақы алумен байланысты кірістер
4401 1 2 2   Жергілікті өкімет  органдарына ЕАВ-мен  берілген овердрафт
заемдары бойынша сыйақы алумен байланысты кірістер
4401 1 2 3   Жергілікті өкімет органдарына ВБТ-мен берілген овердрафт
заемдары бойынша сыйақы алумен байланысты кірістер
4401 1 5 1   Банктік операциялардың жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдарға теңгемен берілген овердрафт заемдары бойынша сыйақы
алумен байланысты кірістер
4401 1 5 2   Банктік операциялардың жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдарға ЕАВ-мен берілген овердрафт заемдары бойынша сыйақы
алумен байланысты кірістер
4401 1 5 3   Банктік операциялардың жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдарға ВБТ-мен берілген овердрафт заемдары бойынша сыйақы
алумен байланысты кірістер
4401 1 6 1   Мемлекеттік қаржылық емес ұйымдарға теңгемен берілген
овердрафт заемдары бойынша сыйақы алумен байланысты кірістер
4401 1 6 2   Мемлекеттік қаржылық емес ұйымдарға ЕАВ-мен  берілген
овердрафт заемдары бойынша сыйақы алумен байланысты кірістер
4401 1 6 3   Мемлекеттік қаржылық емес ұйымдарға ВБТ-мен берілген
овердрафт заемдары бойынша сыйақы алумен байланысты кірістер
4401 1 7 1   Мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдарға теңгемен берілген
овердрафт заемдары бойынша сыйақы алумен байланысты кірістер
4401 1 7 2   Мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдарға ЕАВ-мен берілген
овердрафт заемдары бойынша сыйақы алумен байланысты кірістер
4401 1 7 3   Мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдарға ВБТ-мен берілген
овердрафт заемдары бойынша сыйақы алумен байланысты кірістер

4401 1 8 1     Доходы, связанные с получением вознаграждения по займам
овердрафт в тенге, предоставленным некоммерческим
организациям, обслуживающим домашние хозяйства
4401 1 8 2     Доходы, связанные с получением вознаграждения по займам
овердрафт в СКВ, предоставленным некоммерческим
организациям, обслуживающим домашние хозяйства
4401 1 8 3     Доходы, связанные с получением вознаграждения по займам
овердрафт в ДВВ, предоставленным некоммерческим
организациям-резидентам, обслуживающим домашние хозяйства
4401 1 9 1     Доходы, связанные с получением вознаграждения по займам
овердрафт в тенге, предоставленным домашним хозяйствам
4401 1 9 2     Доходы, связанные с получением вознаграждения по займам
овердрафт в СКВ, предоставленным домашним хозяйствам
4401 1 9 3     Доходы, связанные с получением вознаграждения по займам
овердрафт в ДВВ, предоставленным домашним хозяйствам
4401 2 0 1     Доходы, связанные с получением вознаграждения по займам
овердрафт в тенге, предоставленным клиентам-нерезидентам
4401 2 0 2     Доходы, связанные с получением вознаграждения по займам
овердрафт в СКВ, предоставленным клиентам-нерезидентам
4401 2 0 3     Доходы, связанные с получением вознаграждения по займам
овердрафт в ДВВ, предоставленным клиентам-нерезидентам
4403 0 0 0   Доходы, связанные с получением вознаграждения по кредитным
карточкам клиентов
4403 1 1 1     Доходы, связанные с получением вознаграждения по кредитным
карточкам в тенге Правительства Республики Казахстан
4403 1 1 2     Доходы, связанные с получением вознаграждения по кредитным
карточкам в СКВ Правительства Республики Казахстан
4403 1 1 3     Доходы, связанные с получением вознаграждения по кредитным
карточкам в ДВВ Правительства Республики Казахстан
4403 1 2 1     Доходы, связанные с получением вознаграждения по кредитным
карточкам в тенге местных органов власти
4403 1 2 2     Доходы, связанные с получением вознаграждения по кредитным
карточкам в СКВ местных органов власти
4403 1 2 3     Доходы, связанные с получением вознаграждения по кредитным
карточкам в ДВВ местных органов власти
4403 1 4 1     Доходы, связанные с получением вознаграждения по кредитным
карточкам в тенге банков
4403 1 4 2     Доходы, связанные с получением вознаграждения по кредитным
карточкам в СКВ банков
4403 1 4 3     Доходы, связанные с получением вознаграждения по кредитным
карточкам в ДВВ банков
4403 1 5 1     Доходы, связанные с получением вознаграждения по кредитным
карточкам в тенге организаций, осуществляющих отдельные
виды банковских операций
4403 1 5 2     Доходы, связанные с получением вознаграждения по кредитным
карточкам в СКВ организаций, осуществляющих отдельные виды
банковских операций

4401 1 8 1   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
ұйымдарға теңгемен берілген овердрафт заемдары бойынша сыйақы
алумен байланысты кірістер
4401 1 8 2   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
ұйымдарға ЕАВ-мен берілген овердрафт заемдары бойынша сыйақы
алумен байланысты кірістер
4401 1 8 3   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
ұйымдарға ВБТ-мен берілген овердрафт заемдары бойынша сыйақы
алумен байланысты кірістер
4401 1 9 1   Үй шаруашылығына теңгемен берілген овердрафт заемдары бойынша
сыйақы алумен байланысты кірістер
4401 1 9 2   Үй шаруашылығына ЕАВ-мен  берілген овердрафт заемдары бойынша
сыйақы алумен байланысты кірістер
4401 1 9 3   Үй шаруашылығына ВБТ-мен  берілген овердрафт заемдары бойынша
сыйақы алумен байланысты кірістер
4401 2 0 1   Резидент емес клиенттерге теңгемен берілген овердрафт
заемдары бойынша сыйақы алумен байланысты кірістер
4401 2 0 2   Резидент емес клиенттерге ЕАВ-мен берілген овердрафт заемдары
бойынша сыйақы алумен байланысты кірістер
4401 2 0 3   Резидент емес клиенттерге ВБТ-мен берілген овердрафт заемдары
бойынша сыйақы алумен байланысты кірістер
4403 0 0 0 Клиенттердің кредит карточкалары бойынша сыйақы алумен
байланысты кірістер
4403 1 1 1   Қазақстан Республикасы Үкіметінің теңгедегі кредит
карточкалары бойынша сыйақы алумен байланысты кірістер
4403 1 1 2   Қазақстан Республикасы Үкіметінің ЕАВ-дағы  кредит
карточкалары бойынша сыйақы алумен байланысты кірістер
4403 1 1 3   Қазақстан Республикасы Үкіметінің ВБТ-дегі кредит
карточкалары бойынша сыйақы алумен байланысты кірістер
4403 1 2 1   Жергілікті өкімет органдарының теңгедегі кредит карточкалары
бойынша сыйақы алумен байланысты кірістер
4403 1 2 2   Жергілікті өкімет органдарының ЕАВ-дағы кредит карточкалары
бойынша сыйақы алумен байланысты кірістер
4403 1 2 3   Жергілікті өкімет органдарының ВБТ-дегі  кредит карточкалары
бойынша сыйақы алумен байланысты кірістер
4403 1 4 1   Банктердің теңгедегі кредит карточкалары бойынша сыйақы
алумен байланысты кірістер
4403 1 4 2   Банктердің ЕАВ-дағы кредит карточкалары бойынша сыйақы алумен
байланысты кірістер
4403 1 4 3   Банктердің ВБТ-дегі  кредит карточкалары бойынша сыйақы
алумен байланысты кірістер
4403 1 5 1   Банктік операциялардың жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдардың теңгедегі кредит карточкалары бойынша сыйақы
алумен байланысты кірістер
4403 1 5 2   Банктік операциялардың жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдардың ЕАВ-дағы кредит карточкалары бойынша сыйақы алумен
байланысты кірістер

4403 1 5 3     Доходы, связанные с получением вознаграждения по кредитным
карточкам в ДВВ организаций, осуществляющих отдельные виды
банковских операций
4403 1 6 1     Доходы, связанные с получением вознаграждения по кредитным
карточкам в тенге государственных нефинансовых организаций
4403 1 6 2     Доходы, связанные с получением вознаграждения по кредитным
карточкам в СКВ государственных нефинансовых организаций
4403 1 6 3     Доходы, связанные с получением вознаграждения по кредитным
карточкам в ДВВ государственных нефинансовых организаций
4403 1 7 1     Доходы, связанные с получением вознаграждения по кредитным
карточкам в тенге негосударственных нефинансовых
организаций
4403 1 7 2     Доходы, связанные с получением вознаграждения по кредитным
карточкам в СКВ негосударственных нефинансовых организаций
4403 1 7 3     Доходы, связанные с получением вознаграждения по кредитным
карточкам в ДВВ негосударственных нефинансовых организаций
4403 1 8 1     Доходы, связанные с получением вознаграждения по кредитным
карточкам в тенге некоммерческих организаций, обслуживающих
домашние хозяйства
4403 1 8 2     Доходы, связанные с получением вознаграждения по кредитным
карточкам в СКВ некоммерческих организаций, обслуживающих
домашние хозяйства
4403 1 8 3     Доходы, связанные с получением вознаграждения по кредитным
карточкам в ДВВ некоммерческих организаций, обслуживающих
домашние хозяйства
4403 1 9 1     Доходы, связанные с получением вознаграждения по кредитным
карточкам в тенге домашних хозяйств
4403 1 9 2     Доходы, связанные с получением вознаграждения по кредитным
карточкам в СКВ домашних хозяйств
4403 1 9 3     Доходы, связанные с получением вознаграждения по кредитным
карточкам в ДВВ домашних хозяйств
4403 2 0 1     Доходы, связанные с получением вознаграждения по кредитным
карточкам в тенге клиентов-нерезидентов
4403 2 0 2     Доходы, связанные с получением вознаграждения по кредитным
карточкам в СКВ клиентов-нерезидентов
4403 2 0 3     Доходы, связанные с получением вознаграждения по кредитным
карточкам в ДВВ клиентов-нерезидентов
4405 0 0 0   Доходы, связанные с получением вознаграждения по учтенным
векселям клиентов
4405 1 1 1     Доходы, связанные с получением вознаграждения по учтенным
векселям Правительства Республики Казахстан в тенге
4405 1 1 2     Доходы, связанные с получением вознаграждения по учтенным
векселям Правительства Республики Казахстан в СКВ
4405 1 1 3     Доходы, связанные с получением вознаграждения по учтенным
векселям Правительства Республики Казахстан в ДВВ
4405 1 2 1     Доходы, связанные с получением вознаграждения по учтенным
векселям местных органов власти в тенге

4403 1 5 3   Банктік операциялардың жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдардың ВБТ-дегі кредит карточкалары бойынша сыйақы алумен
байланысты кірістер
4403 1 6 1   Мемлекеттік қаржылық емес ұйымдардың теңгедегі кредит
карточкалары бойынша сыйақы алумен байланысты кірістер
4403 1 6 2   Мемлекеттік қаржылық емес ұйымдардың ЕАВ-дағы кредит
карточкалары бойынша сыйақы алумен байланысты кірістер
4403 1 6 3   Мемлекеттік қаржылық емес ұйымдардың ВБТ-дегі кредит
карточкалары бойынша сыйақы алумен байланысты кірістер
4403 1 7 1   Мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдардың теңгедегі кредит
карточкалары бойынша сыйақы алумен байланысты кірістер
4403 1 7 2   Мемлекеттік  емес қаржылық емес ұйымдардың ЕАВ-дағы кредит
карточкалары бойынша сыйақы алумен байланысты кірістер
4403 1 7 3   Мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдардың ВБТ-дегі кредит
карточкалары бойынша сыйақы алумен байланысты кірістер
4403 1 8 1   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
ұйымдардың теңгедегі кредит карточкалары бойынша сыйақы
алумен байланысты кірістер
4403 1 8 2   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
ұйымдардың ЕАВ-дағы кредит карточкалары бойынша сыйақы алумен
байланысты кірістер
4403 1 8 3   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
ұйымдардың ВБТ-дегі кредит карточкалары бойынша сыйақы алумен
байланысты кірістер
4403 1 9 1   Үй шаруашылығының теңгедегі кредит карточкалары бойынша
сыйақы алумен байланысты кірістер
4403 1 9 2   Үй шаруашылығының ЕАВ-дағы кредит карточкалары бойынша сыйақы
алумен байланысты кірістер
4403 1 9 3   Үй шаруашылығының ВБТ-дегі кредит карточкалары бойынша сыйақы
алумен байланысты кірістер
4403 2 0 1   Резидент емес клиенттердің теңгедегі кредит карточкалары
бойынша сыйақы алумен байланысты кірістер
4403 2 0 2   Резидент емес клиенттердің ЕАВ-дағы кредит карточкалары
бойынша сыйақы алумен байланысты кірістер
4403 2 0 3   Резидент емес клиенттердің ВБТ-дегі кредит карточкалары
бойынша сыйақы алумен байланысты кірістер
4405 0 0 0 Клиенттердің есепке алынған вексельдері бойынша сыйақы алумен
байланысты кірістер
4405 1 1 1   Қазақстан Республикасы Үкіметінің теңгедегі есепке алынған
вексельдері бойынша сыйақы алумен байланысты кірістер
4405 1 1 2   Қазақстан Республикасы Үкіметінің ЕАВ-дағы есепке алынған
вексельдері бойынша сыйақы алумен байланысты кірістер
4405 1 1 3   Қазақстан Республикасы Үкіметінің ВБТ-дегі есепке алынған
вексельдері бойынша сыйақы алумен байланысты кірістер
4405 1 2 1   Жергілікті өкімет органдарының теңгедегі есепке алынған
вексельдері бойынша сыйақы алумен байланысты кірістер

4405 1 2 2     Доходы, связанные с получением вознаграждения по учтенным
векселям местных органов власти в СКВ
4405 1 2 3     Доходы, связанные с получением вознаграждения по учтенным
векселям местных органов власти в ДВВ
4405 1 5 1     Доходы, связанные с получением вознаграждения по учтенным
векселям организаций, осуществляющих отдельные виды
банковских операций в тенге
4405 1 5 2     Доходы, связанные с получением вознаграждения по учтенным
векселям организаций, осуществляющих отдельные виды
банковских операций в СКВ
4405 1 5 3     Доходы, связанные с получением вознаграждения по учтенным
векселям организаций, осуществляющих отдельные виды
банковских операций, в ДВВ
4405 1 6 1     Доходы, связанные с получением вознаграждения по учтенным
векселям государственных нефинансовых организаций в тенге
4405 1 6 2     Доходы, связанные с получением вознаграждения по учтенным
векселям государственных нефинансовых организаций в СКВ
4405 1 6 3     Доходы, связанные с получением вознаграждения по учтенным
векселям государственных нефинансовых организаций в ДВВ
4405 1 7 1     Доходы, связанные с получением вознаграждения по учтенным
векселям негосударственных нефинансовых организаций в тенге
4405 1 7 2     Доходы, связанные с получением вознаграждения по учтенным
векселям негосударственных нефинансовых организаций в СКВ
4405 1 7 3     Доходы, связанные с получением вознаграждения по учтенным
векселям негосударственных нефинансовых организаций в ДВВ
4405 1 9 1     Доходы, связанные с получением вознаграждения по учтенным
векселям домашних хозяйств в тенге
4405 1 9 2     Доходы, связанные с получением вознаграждения по учтенным
векселям домашних хозяйств в СКВ
4405 1 9 3     Доходы, связанные с получением вознаграждения по учтенным
векселям домашних хозяйств в ДВВ
4405 2 0 1     Доходы, связанные с получением вознаграждения по учтенным
векселям нерезидентов в тенге
4405 2 0 2     Доходы, связанные с получением вознаграждения по учтенным
векселям нерезидентов в СКВ
4405 2 0 3     Доходы, связанные с получением вознаграждения по учтенным
векселям нерезидентов в ДВВ
4407 0 0 0   Доходы, связанные с получением вознаграждения по факторингу
4407 1 1 1     Доходы, связанные с получением вознаграждения по факторингу
в тенге, предоставленному Правительству Республики Казахстан
4407 1 1 2     Доходы, связанные с получением вознаграждения по факторингу
в СКВ, предоставленному Правительству Республики Казахстан
4407 1 1 3     Доходы, связанные с получением вознаграждения по факторингу
в ДВВ, предоставленному Правительству Республики Казахстан
4407 1 2 1     Доходы, связанные с получением вознаграждения по факторингу
в тенге, предоставленному местным органам власти
4407 1 2 2     Доходы, связанные с получением вознаграждения по факторингу
в СКВ, предоставленному местным органам власти
4407 1 2 3     Доходы, связанные с получением вознаграждения по факторингу
в ДВВ, предоставленному местным органам власти
4407 1 4 1     Доходы, связанные с получением вознаграждения по факторингу
в тенге, предоставленному другим банкам
4407 1 4 2     Доходы, связанные с получением вознаграждения по факторингу
в СКВ, предоставленному другим банкам
4407 1 4 3     Доходы, связанные с получением вознаграждения по факторингу
в ДВВ, предоставленному другим банкам
4407 1 5 1     Доходы, связанные с получением вознаграждения по факторингу
в тенге, предоставленному организациям, осуществляющим
отдельные виды банковских операций
4407 1 5 2     Доходы, связанные с получением вознаграждения по факторингу
в СКВ, предоставленному организациям, осуществляющим
отдельные виды банковских операций
4407 1 5 3     Доходы, связанные с получением вознаграждения по факторингу
в ДВВ, предоставленному организациям, осуществляющим
отдельные виды банковских операций
4407 1 6 1     Доходы, связанные с получением вознаграждения по факторингу
в тенге, предоставленному государственным нефинансовым
организациям
4407 1 6 2     Доходы, связанные с получением вознаграждения по факторингу
в СКВ, предоставленному государственным нефинансовым
организациям
4407 1 6 3     Доходы, связанные с получением вознаграждения по факторингу
в ДВВ, предоставленному государственным нефинансовым
организациям
4407 1 7 1     Доходы, связанные с получением вознаграждения по факторингу
в тенге, предоставленному негосударственным нефинансовым
организациям
4407 1 7 2     Доходы, связанные с получением вознаграждения по факторингу
в СКВ, предоставленному негосударственным нефинансовым
организациям
4407 1 7 3     Доходы, связанные с получением вознаграждения по факторингу
в ДВВ, предоставленному негосударственным нефинансовым
организациям
4407 1 8 1     Доходы, связанные с получением вознаграждения по факторингу
в тенге, предоставленному некоммерческим организациям,
обслуживающим домашние хозяйства
4407 1 8 2     Доходы, связанные с получением вознаграждения по факторингу
в СКВ, предоставленному некоммерческим организациям,
обслуживающим домашние хозяйства
4407 1 8 3     Доходы, связанные с получением вознаграждения по факторингу
в ДВВ, предоставленному некоммерческим организациям,
обслуживающим домашние хозяйства

4405 1 2 2   Жергілікті өкімет органдарының ЕАВ-дағы  есепке алынған
вексельдері бойынша сыйақы алумен байланысты кірістер
4405 1 2 3   Жергілікті өкімет органдарының ВБТ-дегі есепке алынған
вексельдері бойынша сыйақы алумен байланысты кірістер
4405 1 5 1   Банктік операциялардың жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдардың теңгедегі есепке алынған вексельдері бойынша
сыйақы алумен байланысты кірістер
4405 1 5 2   Банктік операциялардың жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдардың ЕАВ-дағы есепке алынған вексельдері бойынша сыйақы
алумен байланысты кірістер
4405 1 5 3   Банктік операциялардың жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдардың ВБТ-дегі есепке алынған вексельдері бойынша сыйақы
алумен байланысты кірістер
4405 1 6 1   Мемлекеттік қаржылық емес ұйымдардың теңгедегі есепке алынған
вексельдері бойынша сыйақы алумен байланысты кірістер
4405 1 6 2   Мемлекеттік қаржылық емес ұйымдардың ЕАВ-дағы есепке алынған
вексельдері бойынша сыйақы алумен байланысты кірістер
4405 1 6 3   Мемлекеттік қаржылық емес ұйымдардың ВБТ-дегі есепке алынған
вексельдері бойынша сыйақы алумен байланысты кірістер
4405 1 7 1   Мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдардың теңгедегі есепке
алынған вексельдері бойынша сыйақы алумен байланысты кірістер
4405 1 7 2   Мемлекеттік  емес қаржылық емес ұйымдардың ЕАВ-дағы  есепке
алынған вексельдері бойынша сыйақы алумен байланысты кірістер
4405 1 7 3   Мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдардың ВБТ-дегі  есепке
алынған вексельдері бойынша сыйақы алумен байланысты кірістер
4405 1 9 1   Үй шаруашылығының теңгедегі есепке алынған вексельдер бойынша
сыйақы алумен байланысты кірістер
4405 1 9 2   Үй шаруашылығының ЕАВ-дағы  есепке алынған вексельдер бойынша
сыйақы алумен байланысты кірістер
4405 1 9 3   Үй шаруашылығының ВБТ-дегі есепке алынған вексельдер бойынша
сыйақы алумен байланысты кірістер
4405 2 0 1   Резидент еместердің теңгедегі есепке алынған вексельдері
бойынша сыйақы алумен байланысты кірістер
4405 2 0 2   Резидент еместердің ЕАВ-дағы есепке алынған вексельдері
бойынша сыйақы алумен байланысты кірістер
4405 2 0 3   Резидент еместердің ВБТ-дегі есепке алынған вексельдері
бойынша сыйақы алумен байланысты кірістер
4407 0 0 0 Факторинг бойынша сыйақы алумен байланысты кірістер
4407 1 5 1   Банктік операциялардың жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдарға теңгемен берілген факторинг бойынша сыйақы алумен
байланысты кірістер
4407 1 5 2   Банктік операциялардың жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдарға ЕАВ-мен берілген факторинг бойынша сыйақы алумен
байланысты кірістер
4407 1 5 3   Банктік операциялардың жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдарға ВБТ-мен  берілген факторинг бойынша сыйақы алумен
байланысты кірістер
4407 1 6 1   Мемлекеттік қаржылық емес ұйымдарға теңгемен берілген
факторинг бойынша сыйақы алумен байланысты кірістер
4407 1 6 2   Мемлекеттік қаржылық емес ұйымдарға ЕАВ-мен  берілген
факторинг бойынша сыйақы алумен байланысты кірістер
4407 1 6 3   Мемлекеттік қаржылық емес ұйымдарға ВБТ-мен берілген
факторинг бойынша сыйақы алумен байланысты кірістер
4407 1 7 1   Мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдарға теңгемен берілген
факторинг бойынша сыйақы алумен байланысты кірістер
4407 1 7 2   Мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдарға ЕАВ-мен берілген
факторинг бойынша сыйақы алумен байланысты кірістер
4407 1 7 3   Мемлекеттік  емес қаржылық емес ұйымдарға ВБТ-мен берілген
факторинг бойынша сыйақы алумен байланысты кірістер
4407 1 8 1   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
ұйымдарға теңгемен берілген факторинг бойынша сыйақы алумен
байланысты кірістер
4407 1 8 2   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
ұйымдарға ЕАВ-мен  берілген факторинг бойынша сыйақы алумен
байланысты кірістер
4407 1 8 3   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
ұйымдарға ВБТ-мен берілген факторинг бойынша сыйақы алумен
байланысты кірістер

4407 1 9 1     Доходы, связанные с получением вознаграждения по факторингу
в тенге, предоставленному домашним хозяйствам
4407 1 9 2     Доходы, связанные с получением вознаграждения по факторингу
в СКВ, предоставленному домашним хозяйствам
4407 1 9 3     Доходы, связанные с получением вознаграждения по факторингу
в ДВВ, предоставленному домашним хозяйствам
4407 2 0 1     Доходы, связанные с получением вознаграждения по факторингу
в тенге, предоставленному нерезидентам
4407 2 0 2     Доходы, связанные с получением вознаграждения по факторингу
в СКВ, предоставленному нерезидентам
4407 2 0 3     Доходы, связанные с получением вознаграждения по факторингу
в ДВВ, предоставленному нерезидентам
4411 0 0 0   Доходы, связанные с получением вознаграждения по
краткосрочным займам, предоставленным клиентам
4411 1 1 1     Доходы, связанные с получением вознаграждения по
краткосрочным займам в тенге, предоставленным Правительству
Республики Казахстан
4411 1 1 2     Доходы, связанные с получением вознаграждения по
краткосрочным займам в СКВ, предоставленным Правительству
Республики Казахстан
4411 1 1 3     Доходы, связанные с получением вознаграждения по
краткосрочным займам в ДВВ, предоставленным Правительству
Республики Казахстан
4411 1 2 1     Доходы, связанные с получением вознаграждения по
краткосрочным займам в тенге, предоставленным местным
органам власти
4411 1 2 2     Доходы, связанные с получением вознаграждения по
краткосрочным займам в СКВ, предоставленным местным органам
власти
4411 1 2 3     Доходы, связанные с получением вознаграждения по
краткосрочным займам в ДВВ, предоставленным местным органам
власти
4411 1 5 1     Доходы, связанные с получением вознаграждения по
краткосрочным займам в тенге, предоставленным организациям,
осуществляющим отдельные виды банковских операций
4411 1 5 2     Доходы, связанные с получением вознаграждения по
краткосрочным займам в СКВ, предоставленным организациям,
осуществляющим отдельные виды банковских операций
4411 1 5 3     Доходы, связанные с получением вознаграждения по
краткосрочным займам в ДВВ, предоставленным организациям,
осуществляющим отдельные виды банковских операций
4411 1 6 1     Доходы, связанные с получением вознаграждения по
краткосрочным займам в тенге, предоставленным
государственным нефинансовым организациям
4411 1 6 2     Доходы, связанные с получением вознаграждения по
краткосрочным займам в СКВ, предоставленным государственным
нефинансовым организациям
4411 1 6 3     Доходы, связанные с получением вознаграждения по
краткосрочным займам в ДВВ, предоставленным государственным
нефинансовым организациям

4407 1 9 1   Үй шаруашылығына теңгемен берілген факторинг бойынша сыйақы
алумен байланысты кірістер
4407 1 9 2   Үй шаруашылығына ЕАВ-мен  берілген факторинг бойынша сыйақы
алумен байланысты кірістер
4407 1 9 3   Үй шаруашылығына ВБТ-мен  берілген факторинг бойынша сыйақы
алумен байланысты кірістер
4407 2 0 1   Резидент еместерге теңгемен берілген факторинг бойынша сыйақы
алумен байланысты кірістер
4407 2 0 2   Резидент еместерге ЕАВ-мен берілген факторинг бойынша сыйақы
алумен байланысты кірістер
4407 2 0 3   Резидент еместерге ВБТ-мен  берілген факторинг бойынша сыйақы
алумен байланысты кірістер
4411 0 0 0 Клиенттерге берілген қысқа мерзімді заемдар бойынша сыйақы
алумен байланысты кірістер
4411 1 1 1   Қазақстан Республикасының Үкіметіне теңгемен берілген қысқа
мерзімді заемдар бойынша сыйақы алумен байланысты кірістер
4411 1 1 2   Қазақстан Республикасының Үкіметіне ЕАВ-мен  берілген қысқа
мерзімді заемдар бойынша сыйақы алумен байланысты кірістер
4411 1 1 3   Қазақстан Республикасының Үкіметіне ВБТ-мен  берілген қысқа
мерзімді заемдар бойынша сыйақы алумен байланысты кірістер
4411 1 2 1   Жергілікті өкімет органдарына теңгемен берілген қысқа
мерзімді заемдар бойынша сыйақы алумен байланысты кірістер
4411 1 2 2   Жергілікті өкімет органдарына ЕАВ-мен берілген қысқа мерзімді
заемдар бойынша сыйақы алумен байланысты кірістер
4411 1 2 3   Жергілікті өкімет органдарына ВБТ-мен  берілген қысқа
мерзімді заемдар бойынша сыйақы алумен байланысты кірістер
4411 1 5 1   Банктік операциялардың жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдарға теңгемен берілген қысқа мерзімді заемдар бойынша
сыйақы алумен байланысты кірістер
4411 1 5 2   Банктік операциялардың жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдарға ЕАВ-мен  берілген қысқа мерзімді заемдар бойынша
сыйақы алумен байланысты кірістер
4411 1 5 3   Банктік операциялардың жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдарға ВБТ-мен  берілген қысқа мерзімді заемдар бойынша
сыйақы алумен байланысты кірістер
4411 1 6 1   Мемлекеттік қаржылық емес ұйымдарға теңгемен берілген қысқа
мерзімді заемдар бойынша сыйақы алумен байланысты кірістер
4411 1 6 2   Мемлекеттік қаржылық емес ұйымдарға ЕАВ-мен  берілген қысқа
мерзімді заемдар бойынша сыйақы алумен байланысты кірістер
4411 1 6 3   Мемлекеттік қаржылық емес ұйымдарға ВБТ-мен  берілген қысқа
мерзімді заемдар бойынша сыйақы алумен байланысты кірістер

4411 1 7 1     Доходы, связанные с получением вознаграждения по
краткосрочным займам в тенге, предоставленным
негосударственным нефинансовым организациям
4411 1 7 2     Доходы, связанные с получением вознаграждения по
краткосрочным займам в СКВ, предоставленным
негосударственным нефинансовым организациям
4411 1 7 3     Доходы, связанные с получением вознаграждения по
краткосрочным займам в ДВВ, предоставленным
негосударственным нефинансовым организациям
4411 1 8 1     Доходы, связанные с получением вознаграждения по
краткосрочным займам в тенге, предоставленным
некоммерческим организациям, обслуживающим домашние
хозяйства
4411 1 8 2     Доходы, связанные с получением вознаграждения по
краткосрочным займам в СКВ, предоставленным некоммерческим
организациям, обслуживающим домашние хозяйства
4411 1 8 3     Доходы, связанные с получением вознаграждения по
краткосрочным займам в ДВВ, предоставленным некоммерческим
организациям, обслуживающим домашние хозяйства
4411 1 9 1     Доходы, связанные с получением вознаграждения по
краткосрочным займам в тенге, предоставленным домашним
хозяйствам
4411 1 9 2     Доходы, связанные с получением вознаграждения по
краткосрочным займам в СКВ, предоставленным домашним
хозяйствам
4411 1 9 3     Доходы, связанные с получением вознаграждения по
краткосрочным займам в ДВВ, предоставленным домашним
хозяйствам
4411 2 0 1     Доходы, связанные с получением вознаграждения по
краткосрочным займам в тенге, предоставленные клиентам-
нерезидентам
4411 2 0 2     Доходы, связанные с получением вознаграждения по
краткосрочным займам в СКВ, предоставленные клиентам-
нерезидентам
4411 2 0 3     Доходы, связанные с получением вознаграждения по
краткосрочным займам в ДВВ, предоставленные клиентам-
нерезидентам
4414 0 0 0   Доходы, связанные с получением вознаграждения по
среднесрочным займам, предоставленным клиентам
4414 1 1 1     Доходы, связанные с получением вознаграждения по
среднесрочным займам в тенге, предоставленным Правительству
Республики Казахстан
4414 1 1 2     Доходы, связанные с получением вознаграждения по
среднесрочным займам в СКВ, предоставленным Правительству
Республики Казахстан
4414 1 1 3     Доходы, связанные с получением вознаграждения по
среднесрочным займам в ДВВ, предоставленным Правительству
Республики Казахстан
4414 1 2 1     Доходы, связанные с получением вознаграждения по
среднесрочным займам в тенге, предоставленным местным
органам власти
4414 1 2 2     Доходы, связанные с получением вознаграждения по
среднесрочным займам в СКВ, предоставленн
ым местным органам
власти

4411 1 7 1   Мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдарға теңгемен берілген
қысқа мерзімді заемдар бойынша сыйақы алумен байланысты
кірістер
4411 1 7 2   Мемлекеттік  емес қаржылық емес ұйымдарға ЕАВ-мен берілген
қысқа мерзімді заемдар бойынша сыйақы алумен байланысты
кірістер
4411 1 7 3   Мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдарға ВБТ-мен берілген
қысқа мерзімді заемдар бойынша сыйақы алумен байланысты
кірістер
4411 1 8 1   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
ұйымдарға теңгемен берілген қысқа мерзімді заемдар бойынша
сыйақы алумен байланысты кірістер
4411 1 8 2   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
ұйымдарға ЕАВ-мен берілген қысқа мерзімді заемдар бойынша
сыйақы алумен байланысты кірістер
4411 1 8 3   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
ұйымдарға ВБТ-мен  берілген қысқа мерзімді заемдар бойынша
сыйақы алумен байланысты кірістер
4411 1 9 1   Үй шаруашылығына теңгемен берілген қысқа мерзімді заемдар
бойынша сыйақы алумен байланысты кірістер
4411 1 9 2   Үй шаруашылығына ЕАВ-мен  берілген қысқа мерзімді заемдар
бойынша сыйақы алумен байланысты кірістер
4411 1 9 3   Үй шаруашылығына ВБТ-мен  берілген қысқа мерзімді заемдар
бойынша сыйақы алумен байланысты кірістер
4411 2 0 1   Резидент емес клиенттерге теңгемен берілген қысқа мерзімді
заемдар бойынша сыйақы алумен байланысты кірістер
4411 2 0 2   Резидент емес клиенттерге ЕАВ-мен берілген қысқа мерзімді
заемдар бойынша сыйақы алумен байланысты кірістер
4411 2 0 3   Резидент емес клиенттерге ВБТ-мен  берілген қысқа мерзімді
заемдар бойынша сыйақы алумен байланысты кірістер
4414 0 0 0 Клиенттерге берілген орта мерзімді заемдар бойынша сыйақы
алумен байланысты кірістер
4414 1 1 1   Қазақстан Республикасының Үкіметіне теңгемен берілген орта
мерзімді заемдар бойынша сыйақы алумен байланысты кірістер
4414 1 1 2   Қазақстан Республикасының Үкіметіне ЕАВ-мен берілген орта
мерзімді заемдар бойынша сыйақы алумен байланысты кірістер
4414 1 1 3   Қазақстан Республикасының Үкіметіне ВБТ-мен берілген орта
мерзімді заемдар бойынша сыйақы алумен байланысты кірістер
4414 1 2 1   Жергілікті өкімет органдарына теңгемен берілген орта мерзімді
заемдар бойынша сыйақы алумен байланысты кірістер
4414 1 2 2   Жергілікті өкімет органдарына ЕАВ-мен  берілген орта мерзімді
заемдар бойынша сыйақы алумен байланысты кірістер

4414 1 2 3     Доходы, связанные с получением вознаграждения по
среднесрочным займам в ДВВ, предоставленным местным органам
власти
4414 1 5 1     Доходы, связанные с получением вознаграждения по
среднесрочным займам в тенге, предоставленным организациям,
осуществляющим отдельные виды банковских операций
4414 1 5 2     Доходы, связанные с получением вознаграждения по
среднесрочным займам в СКВ, предоставленным организациям,
осуществляющим отдельные виды банковских операций
4414 1 5 3     Доходы, связанные с получением вознаграждения по
среднесрочным займам в ДВВ, предоставленным организациям,
осуществляющим отдельные виды банковских операций
4414 1 6 1     Доходы, связанные с получением вознаграждения по
среднесрочным займам в тенге, предоставленным
государственным нефинансовым
организациям
4414 1 6 2     Доходы, связанные с получением вознаграждения по
среднесрочным займам в СКВ, предоставленным государственным
нефинансовым организациям
4414 1 6 3     Доходы, связанные с получением вознаграждения по
среднесрочным займам в ДВВ, предоставленным государственным
нефинансовым организациям
4414 1 7 1     Доходы, связанные с получением вознаграждения по
среднесрочным займам в тенге, предоставленным
негосударственным нефинансовым организациям
4414 1 7 2     Доходы, связанные с получением вознаграждения по
среднесрочным займам в СКВ, предоставленным
негосударственным нефинансовым организациям
4414 1 7 3     Доходы, связанные с получением вознаграждения по
среднесрочным займам в ДВВ, предоставленным
негосударственным нефинансовым организациям
4414 1 8 1     Доходы, связанные с получением вознаграждения по
среднесрочным займам в тенге, предоставленным
некоммерческим организациям, обслуживающим домашние
хозяйства
4414 1 8 2     Доходы, связанные с получением вознаграждения по
среднесрочным займам в СКВ, предоставленным некоммерческим
организациям, обслуживающим домашние хозяйства
4414 1 8 3     Доходы, связанные с получением вознаграждения по
среднесрочным займам в ДВВ, предоставленным некоммерческим
организациям, обслуживающим домашние хозяйства
4414 1 9 1     Доходы, связанные с получением вознаграждения по
среднесрочным займам в тенге, предоставленным домашним
хозяйствам
4414 1 9 2     Доходы, связанные с получением вознаграждения по
среднесрочным займам в СКВ, предоставленным домашним
хозяйствам
4414 1 9 3     Доходы, связанные с получением вознаграждения по
среднесрочным займам в ДВВ, предоставленным домашним
хозяйствам
4414 2 0 1     Доходы, связанные с получением вознаграждения по
среднесрочным займам в тенге, предоставленным клиентам-
нерезидентам

4414 1 2 3   Жергілікті өкімет органдарына ВБТ-мен  берілген орта мерзімді
заемдар бойынша сыйақы алумен байланысты кірістер
4414 1 5 1   Банктік операциялардың жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдарға теңгемен берілген орта мерзімді заемдар бойынша
сыйақы алумен байланысты кірістер
4414 1 5 2   Банктік операциялардың жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдарға ЕАВ-мен берілген орта мерзімді заемдар бойынша
сыйақы алумен байланысты кірістер
4414 1 5 3   Банктік операциялардың жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдарға ВБТ-мен берілген орта мерзімді заемдар бойынша
сыйақы алумен байланысты кірістер
4414 1 6 1   Мемлекеттік қаржылық емес ұйымдарға теңгемен берілген орта
мерзімді заемдар бойынша сыйақы алумен байланысты кірістер
4414 1 6 2   Мемлекеттік қаржылық емес ұйымдарға ЕАВ-мен  берілген орта
мерзімді заемдар бойынша сыйақы алумен байланысты кірістер
4414 1 6 3   Мемлекеттік қаржылық емес ұйымдарға ВБТ-мен  берілген орта
мерзімді заемдар бойынша сыйақы алумен байланысты кірістер
4414 1 7 1   Мемлекеттік  емес қаржылық емес ұйымдарға теңгемен берілген
орта мерзімді заемдар бойынша сыйақы алумен байланысты
кірістер
4414 1 7 2   Мем
лекеттік емес қаржылық емес ұйымдарға ЕАВ-мен  берілген
орта мерзімді заемдар бойынша сыйақы алумен байланысты
кірістер
4414 1 7 3   Мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдарға ВБТ-мен  берілген
орта мерзімді заемдар бойынша сыйақы алумен байланысты
кірістер
4414 1 8 1   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
ұйымдарға теңгемен берілген орта мерзімді заемдар бойынша
сыйақы алумен байланысты кірістер
4414 1 8 2   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
ұйымдарға ЕАВ-мен берілген орта мерзімді заемдар бойынша
сыйақы алумен байланысты кірістер
4414 1 8 3   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
ұйымдарға ВБТ-мен берілген орта мерзімді заемдар бойынша
сыйақы алумен байланысты кірістер
4414 1 9 1   Үй шаруашылығына теңгемен  берілген орта мерзімді заемдар
бойынша сыйақы алумен байланысты кірістер
4414 1 9 2   Үй шаруашылығына ЕАВ-мен берілген орта мерзімді заемдар
бойынша сыйақы алумен байланысты кірістер
4414 1 9 3   Үй шаруашылығына ВБТ-мен берілген орта мерзімді заемдар
бойынша сыйақы алумен байланысты кірістер
4414 2 0 1   Резидент емес клиенттерге теңгемен берілген орта мерзімді
заемдар бойынша сыйақы алумен байланысты кірістер

4414 2 0 2     Доходы, связанные с получением вознаграждения по
среднесрочным займам в СКВ, предоставленным клиентам-
нерезидентам
4414 2 0 3     Доходы, связанные с получением вознаграждения по
среднесрочным займам в ДВВ, предоставленным клиентам-
нерезидентам
4417 0 0 0   Доходы, связанные с получением вознаграждения по долгосрочным
займам, предоставленным клиентам
4417 1 1 1     Доходы, связанные с получением вознаграждения по
долгосрочным займам в тенге, предоставленным Правительству
Республики Казахстан
4417 1 1 2     Доходы, связанные с получением вознаграждения по
долгосрочным займам в СКВ, предоставленным Правительству
Республики Казахстан
4417 1 1 3     Доходы, связанные с получением вознаграждения по
долгосрочным займам в ДВВ, предоставленным Правительству
Республики Казахстан
4417 1 2 1     Доходы, связанные с получением вознаграждения по
долгосрочным займам в тенге, предоставленным местным
органам власти
4417 1 2 2     Доходы, связанные с получением вознаграждения по
долгосрочным займам в СКВ, предоставленным местным органам
власти
4417 1 2 3     Доходы, связанные с получением вознаграждения по
долгосрочным займам в ДВВ, предоставленным местным органам
власти
4417 1 5 1     Доходы, связанные с получением вознаграждения по
долгосрочным займам в тенге, предоставленным организациям,
осуществляющим отдельные виды банковских операций
4417 1 5 2     Доходы, связанные с получением вознаграждения по
долгосрочным займам в СКВ, предоставленным организациям,
осуществляющим отдельные виды банковских операций
4417 1 5 3     Доходы, связанные с получением вознаграждения по
долгосрочным займам в ДВВ, предоставленным организациям,
осуществляющим отдельные виды банковских операций
4417 1 6 1     Доходы, связанные с получением вознаграждения по
долгосрочным займам в тенге, предоставленным
государственным нефинансовым организациям
4417 1 6 2     Доходы, связанные с получением вознаграждения по
долгосрочным займам в СКВ, предоставленным государственным
нефинансовым организациям
4417 1 6 3     Доходы, связанные с получением вознаграждения по
долгосрочным займам в ДВВ, предоставленным государственным
нефинансовым организациям
4417 1 7 1     Доходы, связанные с получением вознаграждения по
долгосрочным займам в тенге, предоставленным
негосударственным нефинансовым организациям
4417 1 7 2     Доходы, связанные с получением вознаграждения по
долгосрочным займам в СКВ, предоставленным
негосударственным нефинансовым организациям
4417 1 7 3     Доходы, связанные с получением вознаграждения по
долгосрочным займам в ДВВ, предоставленным
негосударственным нефинансовым организациям

4414 2 0 2   Резидент емес клиенттерге ЕАВ-мен берілген орта мерзімді
заемдар бойынша сыйақы алумен байланысты кірістер
4414 2 0 3   Резидент емес клиенттерге ВБТ-мен берілген орта мерзімді
заемдар бойынша сыйақы алумен байланысты кірістер
4417 0 0 0 Клиенттерге берілген ұзақ мерзімді заемдар бойынша сыйақы
алумен байланысты кірістер
4417 1 1 1   Қазақстан Республикасының Үкіметіне теңгемен берілген ұзақ
мерзімді заемдар бойынша сыйақы алумен байланысты кірістер
4417 1 1 2   Қазақстан Республикасының Үкіметіне ЕАВ-мен  берілген ұзақ
мерзімді заемдар бойынша сыйақы алумен байланысты кірістер
4417 1 1 3   Қазақстан Республикасының Үкіметіне ВБТ-мен  берілген ұзақ
мерзімді заемдар бойынша сыйақы алумен байланысты кірістер
4417 1 2 1   Жергілікті өкімет органдарына теңгемен берілген ұзақ мерзімді
заемдар бойынша сыйақы алумен байланысты кірістер
4417 1 2 2   Жергілікті өкімет органдарына ЕАВ-мен берілген ұзақ мерзімді
заемдар бойынша сыйақы алумен байланысты кірістер
4417 1 2 3   Жергілікті өкімет органдарына ВБТ-мен  берілген ұзақ мерзімді
заемдар бойынша сыйақы алумен байланысты кірістер
4417 1 5 1   Банктік операциялардың жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдарға теңгемен берілген ұзақ мерзімді заемдар бойынша
сыйақы алумен байланысты кірістер
4417 1 5 2   Банктік операциялардың жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдарға ЕАВ-мен  берілген ұзақ мерзімді заемдар бойынша
сыйақы алумен байланысты кірістер
4417 1 5 3   Банктік операциялардың жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдарға ВБТ-мен берілген ұзақ мерзімді заемдар бойынша
сыйақы алумен байланысты кірістер
4417 1 6 1   Мемлекеттік қаржылық емес ұйымдарға теңгемен берілген ұзақ
мерзімді заемдар бойынша сыйақы алумен байланысты кірістер
4417 1 6 2   Мемлекеттік қаржылық емес ұйымдарға ЕАВ-мен  берілген ұзақ
мерзімді заемдар бойынша сыйақы алумен байланысты кірістер
4417 1 6 3   Мемлекеттік қаржылық емес ұйымдарға ВБТ-мен  берілген ұзақ
мерзімді заемдар бойынша сыйақы алумен байланысты кірістер
4417 1 7 1   Мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдарға теңгемен берілген
ұзақ мерзімді заемдар бойынша сыйақы алумен байланысты
кірістер
4417 1 7 2   Мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдарға ЕАВ-мен  берілген
ұзақ мерзімді заемдар бойынша сыйақы алумен байланысты
кірістер
4417 1 7 3   Мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдарға ВБТ-мен  берілген
ұзақ мерзімді заемдар бойынша сыйақы алумен байланысты
кірістер

4417 1 8 1     Доходы, связанные с получением вознаграждения по
долгосрочным займам в тенге, предоставленным некоммерческим
организациям, обслуживающим домашние хозяйства
4417 1 8 2     Доходы, связанные с получением вознаграждения по
долгосрочным займам в СКВ, предоставленным некоммерческим
организациям, обслуживающим домашние хозяйства
4417 1 8 3     Доходы, связанные с получением вознаграждения по
долгосрочным займам в ДВВ, предоставленным некоммерческим
организациям, обслуживающим домашние хозяйства
4417 1 9 1     Доходы, связанные с получением вознаграждения по
долгосрочным займам в тенге, предоставленным домашним
хозяйствам
4417 1 9 2     Доходы, связанные с получением вознаграждения по
долгосрочным займам в СКВ, предоставленным домашним
хозяйствам
4417 1 9 3     Доходы, связанные с получением вознаграждения по
долгосрочным займам в ДВВ, предоставленным домашним
хозяйствам
4417 2 0 1     Доходы, связанные с получением вознаграждения по
долгосрочным займам в тенге, предоставленным клиентам-
нерезидентам
4417 2 0 2     Доходы, связанные с получением вознаграждения по
долгосрочным займам в СКВ, предоставленным клиентам-
нерезидентам
4417 2 0 3     Доходы, связанные с получением вознаграждения по
долгосрочным займам в ДВВ, предоставленным клиентам-
нерезидентам
4420 0 0 0   Доходы, связанные с получением вознаграждения по финансовому
лизингу, предоставленному клиентам
4420 1 1 1     Доходы, связанные с получением вознаграждения по
финансовому лизингу в тенге, предоставленному Правительству
Республики Казахстан
4420 1 1 2     Доходы, связанные с получением вознаграждения по
финансовому лизингу в СКВ, предоставленному Правительству
Республики Казахстан
4420 1 1 3     Доходы, связанные с получением вознаграждения по
финансовому лизингу в ДВВ, предоставленному Правительству
Республики Казахстан
4420 1 2 1     Доходы, связанные с получением вознаграждения по
финансовому лизингу в тенге, предоставленному местным
органам власти
4420 1 2 2     Доходы, связанные с получением вознаграждения по
финансовому лизингу в СКВ, предоставленному местным органам
власти
4420 1 2 3     Доходы, связанные с получением вознаграждения по
финансовому лизингу в ДВВ, предоставленному местным органам
власти
4420 1 5 1     Доходы, связанные с получением вознаграждения по
финансовому лизингу в тенге, предоставленному организациям,
осуществляющим отдельные виды банковских операций
4420 1 5 2     Доходы, связанные с получением вознаграждения по
финансовому лизингу в СКВ, предоставленному организациям,
осуществляющим отдельные виды банковских операций
4420 1 5 3     Доходы, связанные с получением вознаграждения по
финансовому лизингу в ДВВ, предоставленному организациям,
осуществляющим отдельные виды банковских операций
4420 1 6 1     Доходы, связанные с получением вознаграждения по
финансовому лизингу в тенге, предоставленному
государственным нефинансовым организациям
4420 1 6 2     Доходы, связанные с получением вознаграждения по
финансовому лизингу в СКВ, предоставленному государственным
нефинансовым организациям
4420 1 6 3     Доходы, связанные с получением вознаграждения по
финансовому лизингу в ДВВ, предоставленному государственным
нефинансовым организациям
4420 1 7 1     Доходы, связанные с получением вознаграждения по
финансовому лизингу в тенге, предоставленному
негосударственным нефинансовым организациям
4420 1 7 2     Доходы, связанные с получением вознаграждения по
финансовому лизингу в СКВ, предоставленному
негосударственным нефинансовым организациям
4420 1 7 3     Доходы, связанные с получением вознаграждения по
финансовому лизингу в ДВВ, предоставленному
негосударственным нефинансовым организациям
4420 1 8 1     Доходы, связанные с получением вознаграждения по
финансовому лизингу в тенге, предоставленному
некоммерческим организациям, обслуживающим домашние
хозяйства
4420 1 8 2     Доходы, связанные с получением вознаграждения по
финансовому лизингу в СКВ, предоставленному некоммерческим
организациям, обслуживающим домашние хозяйства
4420 1 8 3     Доходы, связанные с получением вознаграждения по
финансовому лизингу в ДВВ, предоставленному некоммерческим
организациям, обслуживающим домашние хозяйства
4420 1 9 1     Доходы, связанные с получением вознаграждения по
финансовому лизингу в тенге, предоставленному домашним
хозяйствам
4420 1 9 2     Доходы, связанные с получением вознаграждения по
финансовому лизингу в СКВ, предоставленному домашним
хозяйствам
4420 1 9 3     Доходы, связанные с получением вознаграждения по
финансовому лизингу в ДВВ, предоставленному домашним
хозяйствам
4420 2 0 1     Доходы, связанные с получением вознаграждения по
финансовому лизингу в тенге, предоставленному
клиентам-нерезидентам
4420 2 0 2     Доходы, связанные с получением вознаграждения по
финансовому лизингу в СКВ, предоставленному клиентам-
нерезидентам
4420 2 0 3     Доходы, связанные с получением вознаграждения по
финансовому лизингу в ДВВ, предоставленному клиентам-
нерезидентам
4422 0 0 0   Доходы, связанные с получением вознаграждения по форфейтингу
клиентам
4422 1 1 1     Доходы, связанные с получением вознаграждения по
форфейтингу в тенге, предоставленному Правительству
Республики Казахстан
4422 1 1 2     Доходы, связанные с получением вознаграждения по
форфейтингу в СКВ, предоставленному Правительству
Республики Казахстан
4422 1 1 3     Доходы, связанные с получением вознаграждения по
форфейтингу в ДВВ, предоставленному Правительству
Республики Казахстан
4422 1 2 1     Доходы, связанные с получением вознаграждения по
форфейтингу в тенге, предоставленному местным органам власти
4422 1 2 2     Доходы, связанные с получением вознаграждения по
форфейтингу в СКВ, предоставленному местным органам власти
4422 1 2 3     Доходы, связанные с получением вознаграждения по
форфейтингу в ДВВ, предоставленному местным органам власти

4417 1 8 1   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
ұйымдарға теңгемен берілген ұзақ мерзімді заемдар бойынша
сыйақы алумен байланысты кірістер
4417 1 8 2   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
ұйымдарға ЕАВ-мен берілген ұзақ мерзімді заемдар бойынша
сыйақы алумен байланысты кірістер
4417 1 8 3   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
ұйымдарға ВБТ-мен  берілген ұзақ мерзімді заемдар бойынша
сыйақы алумен байланысты кірістер
4417 1 9 1   Үй шаруашылығына теңгемен берілген ұзақ мерзімді заемдар
бойынша сыйақы алумен байланысты кірістер
4417 1 9 2   Үй шаруашылығына ЕАВ-мен  берілген ұзақ мерзімді заемдар
бойынша сыйақы алумен байланысты кірістер
4417 1 9 3   Үй шаруашылығына ВБТ-мен  берілген ұзақ мерзімді заемдар
бойынша сыйақы алумен байланысты кірістер
4417 2 0 1   Резидент емес клиенттерге теңгемен берілген ұзақ мерзімді
заемдар бойынша сыйақы алумен байланысты кірістер
4417 2 0 2   Резидент емес клиенттерге ЕАВ-мен берілген ұзақ мерзімді
заемдар бойынша сыйақы алумен байланысты кірістер
4417 2 0 3   Резидент емес клиенттерге ВБТ-мен берілген ұзақ мерзімді
заемдар бойынша сыйақы алумен байланысты кірістер
4420 0 0 0 Клиенттерге берілген  қаржылық лизинг бойынша сыйақы алумен
байланысты кірістер
4420 1 5 1   Банктік операциялардың жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдарға теңгемен берілген қаржылық лизинг бойынша сыйақы
алумен байланысты кірістер
4420 1 5 2   Банктік операциялардың жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдарға ЕАВ-мен берілген қаржылық лизинг бойынша сыйақы
алумен байланысты кірістер
4420 1 5 3   Банктік операциялардың жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдарға ВБТ-мен берілген қаржылық лизинг бойынша сыйақы
алумен байланысты кірістер
4420 1 6 1   Мемлекеттік қаржылық емес ұйымдарға теңгемен берілген
қаржылық лизинг бойынша сыйақы алумен байланысты кірістер
4420 1 6 2   Мемлекеттік қаржылық емес ұйымдарға ЕАВ-мен  берілген
қаржылық лизинг  бойынша сыйақы алумен байланысты кірістер
4420 1 6 3   Мемлекеттік қаржылық емес ұйымдарға ВБТ-мен  берілген
қаржылық лизинг бойынша сыйақы алумен байланысты кірістер
4420 1 7 1   Мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдарға теңгемен берілген
қаржылық лизинг  бойынша сыйақы алумен байланысты кірістер
4420 1 7 2   Мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдарға ЕАВ-мен  берілген
қаржылық лизинг  бойынша сыйақы алумен байланысты кірістер
4420 1 7 3   Мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдарға ВБТ-мен  берілген
қаржылық лизинг  бойынша сыйақы алумен байланысты кірістер
4420 1 8 1   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
ұйымдарға теңгемен берілген қаржылық лизинг  бойынша сыйақы
алумен байланысты кірістер
4420 1 8 2   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
ұйымдарға ЕАВ-мен берілген қаржылық лизинг  бойынша сыйақы
алумен байланысты кірістер
4420 1 8 3   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
ұйымдарға ВБТ-мен  берілген қаржылық лизинг  бойынша сыйақы
алумен байланысты кірістер
4420 1 9 1   Үй шаруашылығына теңгемен берілген қаржылық лизинг  бойынша
сыйақы алумен байланысты кірістер
4420 1 9 2   Үй шаруашылығына ЕАВ-мен  берілген қаржылық лизинг  бойынша
сыйақы алумен байланысты кірістер
4420 1 9 3   Үй шаруашылығына ВБТ-мен  берілген қаржылық лизинг  бойынша
сыйақы алумен байланысты кірістер
4420 2 0 1   Резидент емес клиенттерге теңгемен берілген қаржылық лизинг
бойынша сыйақы алумен байланысты кірістер
4420 2 0 2   Резидент емес клиенттерге ЕАВ-мен берілген қаржылық лизинг
бойынша сыйақы алумен байланысты кірістер
4420 2 0 3   Резидент емес клиенттерге ВБТ-мен берілген қаржылық лизинг
бойынша сыйақы алумен байланысты кірістер
4422 0 0 0 Клиенттерге форфейтинг бойынша сыйақы алумен байланысты кірістер

4422 1 5 1     Доходы, связанные с получением вознаграждения по
форфейтингу в тенге, предоставленному организациям,
осуществляющим отдельные виды банковских операций
4422 1 5 2     Доходы, связанные с получением вознаграждения по
форфейтингу в СКВ, предоставленному организациям,
осуществляющим отдельные виды банковских операций
4422 1 5 3     Доходы, связанные с получением вознаграждения по
форфейтингу в ДВВ, предоставленному организациям,
осуществляющим отдельные виды банковских операций
4422 1 6 1     Доходы, связанные с получением вознаграждения по
форфейтингу в тенге, предоставленному государственным
нефинансовым организациям
4422 1 6 2     Доходы, связанные с получением вознаграждения по
форфейтингу в СКВ, предоставленному государственным
нефинансовым организациям
4422 1 6 3     Доходы, связанные с получением вознаграждения по
форфейтингу в ДВВ, предоставленному государственным
нефинансовым организациям
4422 1 7 1     Доходы, связанные с получением вознаграждения по
форфейтингу в тенге, предоставленному негосударственным
нефинансовым организациям
4422 1 7 2     Доходы, связанные с получением вознаграждения по
форфейтингу в СКВ, предоставленному негосударственным
нефинансовым организациям
4422 1 7 3     Доходы, связанные с получением вознаграждения по
форфейтингу в ДВВ, предоставленному негосударственным
нефинансовым организациям
4422 1 8 1     Доходы, связанные с получением вознаграждения по
форфейтингу в тенге, предоставленному некоммерческим
организациям, обслуживающим домашние хозяйства
4422 1 8 2     Доходы, связанные с получением вознаграждения по
форфейтингу в СКВ, предоставленному некоммерческим
организациям, обслуживающим домашние хозяйства
4422 1 8 3     Доходы, связанные с получением вознаграждения по
форфейтингу в ДВВ, предоставленному некоммерческим
организациям, обслуживающим домашние хозяйства
4422 1 9 1     Доходы, связанные с получением вознаграждения по
форфейтингу в тенге, предоставленному домашним хозяйствам
4422 1 9 2     Доходы, связанные с получением вознаграждения по
форфейтингу в СКВ, предоставленному домашним хозяйствам
4422 1 9 3     Доходы, связанные с получением вознаграждения по
форфейтингу в ДВВ, предоставленному домашним хозяйствам
4422 2 0 1     Доходы, связанные с получением вознаграждения по
форфейтингу в тенге, предоставленному клиентам -
нерезидентам
4422 2 0 2     Доходы, связанные с получением вознаграждения по
форфейтингу в СКВ, предоставленному клиентам - нерезидентам
4422 2 0 3     Доходы, связанные с получением вознаграждения по
форфейтингу в ДВВ, предоставленному клиентам - нерезидентам
4424 0 0 0   Доходы, связанные с получением вознаграждения по просроченной
задолженности клиентов по займам банка
4424 1 1 1     Доходы, связанные с получением вознаграждения по
просроченной задолженности по займам банка в тенге,
предоставленным Правительству Республики Казахстан
4424 1 1 2     Доходы, связанные с получением вознаграждения по
просроченной задолженности по займам банка в СКВ,
предоставленным Правительству Республики Казахстан
4424 1 1 3     Доходы, связанные с получением вознаграждения по
просроченной задолженности по займам банка в ДВВ,
предоставленным Правительству Республики Казахстан
4424 1 2 1     Доходы, связанные с получением вознаграждения по
просроченной задолженности по займам банка в тенге,
предоставленным местным органам власти
4424 1 2 2     Доходы, связанные с получением вознаграждения по
просроченной задолженности по займам банка в СКВ,
предоставленным местным органам власти
4424 1 2 3     Доходы, связанные с получением вознаграждения по
просроченной задолженности по займам банка в ДВВ,
предоставленным местным органам власти
4424 1 5 1     Доходы, связанные с получением вознаграждения по
просроченной задолженности по займам банка в тенге,
предоставленным организациям, осуществляющим отдельные виды
банковских операций
4424 1 5 2     Доходы, связанные с получением вознаграждения по
просроченной задолженности по займам банка в СКВ,
предоставленным организациям, осуществляющим отдельные виды
банковских операций
4424 1 5 3     Доходы, связанные с получением вознаграждения по
просроченной задолженности по займам банка в ДВВ,
предоставленным организациям, осуществляющим отдельные виды
банковских операций
4424 1 6 1     Доходы, связанные с получением вознаграждения по
просроченной задолженности по займам банка в тенге,
предоставленным государственным нефинансовым организациям
4424 1 6 2     Доходы, связанные с получением вознаграждения по
просроченной задолженности по займам банка в СКВ,
предоставленным государственным нефинансовым организациям
4424 1 6 3     Доходы, связанные с получением вознаграждения по
просроченной задолженности по займам банка в ДВВ,
предоставленным государственным нефинансовым организациям
4424 1 7 1     Доходы, связанные с получением вознаграждения по
просроченной задолженности по займам банка в тенге,
предоставленным негосударственным нефинансовым организациям

4422 1 5 1   Банктік операциялардың жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдарға теңгемен берілген форфейтинг бойынша сыйақы алумен
байланысты кірістер
4422 1 5 2   Банктік операциялардың жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдарға ЕАВ-мен  берілген форфейтинг бойынша сыйақы алумен
байланысты кірістер
4422 1 5 3   Банктік операциялардың жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдарға ВБТ-мен берілген форфейтинг бойынша сыйақы алумен
байланысты кірістер
4422 1 6 1   Мемлекеттік қаржылық емес ұйымдарға теңгемен берілген
форфейтинг бойынша сыйақы алумен байланысты кірістер
4422 1 6 2   Мемлекеттік қаржылық емес ұйымдарға ЕАВ-мен  берілген
форфейтинг бойынша сыйақы алумен байланысты кірістер
4422 1 6 3   Мемлекеттік қаржылық емес ұйымдарға ВБТ-мен  берілген
форфейтинг бойынша сыйақы алумен байланысты кірістер
4422 1 7 1   Мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдарға теңгемен берілген
форфейтинг бойынша сыйақы алумен байланысты кірістер
4422 1 7 2   Мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдарға ЕАВ-мен  берілген
форфейтинг бойынша сыйақы алумен байланысты кірістер
4422 1 7 3   Мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдарға ВБТ-мен  берілген
форфейтинг бойынша сыйақы алумен байланысты кірістер
4422 2 0 1   Резидент еместерге теңгемен берілген форфейтинг бойынша
сыйақы алумен байланысты кірістер
4422 2 0 2   Резидент еместерге  ЕАВ-мен берілген форфейтинг бойынша
сыйақы алумен байланысты кірістер
4422 2 0 3   Резидент еместерге  ВБТ-мен  берілген форфейтинг бойынша
сыйақы алумен байланысты кірістер
4424 0 0 0 Банк заемдары жөніндегі клиенттердің мерзімі өткен берешегі
бойынша сыйақы алумен байланысты кірістер
4424 1 1 1   Қазақстан Республикасының Үкіметіне теңгемен берілген банк
заемдары жөніндегі мерзімі өткен берешегі бойынша сыйақы
алумен байланысты кірістер
4424 1 1 2   Қазақстан Республикасының Үкіметіне ЕАВ-мен берілген банк
заемдары жөніндегі мерзімі өткен берешегі бойынша сыйақы
алумен байланысты кірістер
4424 1 1 3   Қазақстан Республикасының Үкіметіне ВБТ-мен  берілген банк
заемдары жөніндегі мерзімі өткен берешегі бойынша сыйақы
алумен байланысты кірістер
4424 1 2 1   Жергілікті өкімет органдарына теңгемен берілген банк заемдары
жөніндегі мерзімі өткен берешегі бойынша сыйақы алумен
байланысты кірістер
4424 1 2 2   Жергілікті өкімет органдарына ЕАВ-мен берілген банк заемдары
жөніндегі мерзімі өткен берешегі бойынша сыйақы алумен
байланысты кірістер
4424 1 2 3   Жергілікті өкімет органдарына ВБТ-мен  берілген банк заемдары
жөніндегі мерзімі өткен берешегі бойынша сыйақы алумен
байланысты кірістер
4424 1 5 1   Банктік операциялардың жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдарға теңгемен берілген банк заемдары жөніндегі мерзімі
өткен берешегі бойынша сыйақы алумен байланысты кірістер
4424 1 5 2   Банктік операциялардың жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдарға ЕАВ-мен  берілген банк заемдары жөніндегі мерзімі
өткен берешегі бойынша сыйақы алумен байланысты кірістер
4424 1 5 3   Банктік операциялардың жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдарға ВБТ-мен берілген банк заемдары жөніндегі мерзімі
өткен берешегі бойынша сыйақы алумен байланысты кірістер
4424 1 6 1   Мемлекеттік қаржылық емес ұйымдарға теңгемен берілген банк
заемдары жөніндегі мерзімі өткен берешегі бойынша сыйақы
алумен байланысты кірістер
4424 1 6 2   Мемлекеттік қаржылық емес ұйымдарға ЕАВ-мен  берілген банк
заемдары жөніндегі мерзімі өткен берешегі бойынша сыйақы
алумен байланысты кірістер
4424 1 6 3   Мемлекеттік қаржылық емес ұйымдарға ВБТ-мен  берілген банк
заемдары жөніндегі мерзімі өткен берешегі бойынша сыйақы
алумен байланысты кірістер
4424 1 7 1   Мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдарға теңгемен берілген
банк заемдары жөніндегі мерзімі өткен берешегі бойынша сыйақы
алумен байланысты кірістер

4440 1 2 3     Доходы, связанные с получением вознаграждения по прочим
займам в ДВВ, предоставленным местным органам власти
4440 1 5 1     Доходы, связанные с получением вознаграждения по прочим
займам в тенге, предоставленным организациям,
осуществляющим отдельные виды банковских операций
4440 1 5 2     Доходы, связанные с получением вознаграждения по прочим
займам в СКВ, предоставленным организациям, осуществляющим
отдельные виды банковских операций
4440 1 5 3     Доходы, связанные с получением вознаграждения по прочим
займам в ДВВ, предоставленным организациям, осуществляющим
отдельные виды банковских операций
4440 1 6 1     Доходы, связанные с получением вознаграждения по прочим
займам в тенге, предоставленным государственным
нефинансовым организациям
4440 1 6 2     Доходы, связанные с получением вознаграждения по прочим
займам в СКВ, предоставленным государственным нефинансовым
организациям
4440 1 6 3     Доходы, связанные с получением вознаграждения по прочим
займам в ДВВ, предоставленным государственным нефинансовым
организациям
4440 1 7 1     Доходы, связанные с получением вознаграждения по прочим
займам в тенге, предоставленным негосударственным
нефинансовым организациям
4440 1 7 2     Доходы, связанные с получением вознаграждения по прочим
займам в СКВ, предоставленным негосударственным
нефинансовым организациям
4440 1 7 3     Доходы, связанные с получением вознаграждения по прочим
займам в ДВВ, предоставленным негосударственным
нефинансовым организациям
4440 1 8 1     Доходы, связанные с получением вознаграждения по прочим
займам в тенге, предоставленным некоммерческим
организациям, обслуживающим домашние хозяйства
4440 1 8 2     Доходы, связанные с получением вознаграждения по прочим
займам в СКВ, предоставленным некоммерческим организациям,
обслуживающим домашние хозяйства
4440 1 8 3     Доходы, связанные с получением вознаграждения по прочим
займам в ДВВ, предоставленным некоммерческим организациям,
обслуживающим домашние хозяйства
4440 1 9 1     Доходы, связанные с получением вознаграждения по прочим
займам в тенге, предоставленным домашним хозяйствам
4440 1 9 2     Доходы, связанные с получением вознаграждения по прочим
займам в СКВ, предоставленным домашним хозяйствам
4440 1 9 3     Доходы, связанные с получением вознаграждения по прочим
займам в ДВВ, предоставленным домашним хозяйствам
4440 2 0 1     Доходы, связанные с получением вознаграждения по прочим
займам в тенге, предоставленным клиентам-нерезидентам
4440 2 0 2     Доходы, связанные с получением вознаграждения по прочим
займам в СКВ, предоставленным клиентам-нерезидентам

4440 1 2 3   Жергілікті өкімет органдарына ВБТ-мен  берілген басқа заемдар
бойынша сыйақы алумен байланысты кірістер
4440 1 5 1   Банктік операциялардың жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдарға теңгемен берілген басқа заемдар бойынша сыйақы
алумен байланысты кірістер
4440 1 5 2   Банктік операциялардың жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдарға ЕАВ-мен  берілген басқа заемдар бойынша сыйақы
алумен байланысты кірістер
4440 1 5 3   Банктік операциялардың жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдарға ВБТ-мен берілген басқа заемдар бойынша сыйақы
алумен байланысты кірістер
4440 1 6 1   Мемлекеттік қаржылық емес ұйымдарға теңгемен берілген басқа
заемдар бойынша сыйақы алумен байланысты кірістер
4440 1 6 2   Мемлекеттік қаржылық емес ұйымдарға ЕАВ-мен  берілген басқа
заемдар бойынша сыйақы алумен байланысты кірістер
4440 1 6 3   Мемлекеттік қаржылық емес ұйымдарға ВБТ-мен  берілген басқа
заемдар бойынша сыйақы алумен байланысты кірістер
4440 1 7 1   Мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдарға теңгемен берілген
басқа заемдар бойынша сыйақы алумен байланысты кірістер
4440 1 7 2   Мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдарға ЕАВ-мен  берілген
басқа заемдар бойынша сыйақы алумен байланысты кірістер
4440 1 7 3   Мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдарға ВБТ-мен  берілген
басқа заемдар  бойынша сыйақы алумен байланысты кірістер
4440 1 8 1   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
ұйымдарға теңгемен берілген басқа заемдар бойынша сыйақы
алумен байланысты кірістер
4440 1 8 2   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
ұйымдарға ЕАВ-мен берілген басқа заемдар бойынша сыйақы
алумен байланысты кірістер
4440 1 8 3   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
ұйымдарға ВБТ-мен  берілген басқа заемдар бойынша сыйақы
алумен байланысты кірістер
4440 1 9 1   Үй шаруашылығына теңгемен берілген басқа заемдар бойынша
сыйақы алумен байланысты кірістер
4440 1 9 2   Үй шаруашылығына ЕАВ-мен  берілген басқа заемдар бойынша
сыйақы алумен байланысты кірістер
4440 1 9 3   Үй шаруашылығына ВБТ-мен  берілген басқа заемдар бойынша
сыйақы алумен байланысты кірістер
4440 2 0 1   Резидент емес клиенттерге теңгемен берілген басқа заемдар
бойынша сыйақы алумен байланысты кірістер
4440 2 0 2   Резидент емес клиенттерге ЕАВ-мен берілген басқа заемдар
бойынша сыйақы алумен байланысты кірістер

4440 2 0 3     Доходы, связанные с получением вознаграждения по прочим
займам в ДВВ, предоставленным клиентам-нерезидентам
4449 0 0 0   Комиссионное вознаграждение по займам, предоставленным
клиентам
4449 1 1 1     Комиссионное вознаграждение по займам в тенге,
предоставленным Правительству Республики Казахстан
4449 1 1 2     Комиссионное вознаграждение по займам в СКВ,
предоставленным Правительству Республики Казахстан
4449 1 1 3     Комиссионное вознаграждение по займам в ДВВ,
предоставленным Правительству Республики Казахстан
4449 1 2 1     Комиссионное вознаграждение по займам в тенге,
предоставленным местным органам власти
4449 1 2 2     Комиссионное вознаграждение по займам в СКВ,
предоставленным местным органам власти
4449 1 2 3     Комиссионное вознаграждение по займам в ДВВ,
предоставленным местным органам власти
4449 1 5 1     Комиссионное вознаграждение по займам в тенге,
предоставленным организациям, осуществляющим отдельные виды
банковских операций
4449 1 5 2     Комиссионное вознаграждение по займам в СКВ,
предоставленным организациям, осуществляющим отдельные виды
банковских операций
4449 1 5 3     Комиссионное вознаграждение по займам в ДВВ,
предоставленным организациям, осуществляющим отдельные виды
банковских операций
4449 1 6 1     Комиссионное вознаграждение по займам в тенге,
предоставленным государственным нефинансовым организациям
4449 1 6 2     Комиссионное вознаграждение по займам в СКВ,
предоставленным государственным нефинансовым организациям
4449 1 6 3     Комиссионное вознаграждение по займам в ДВВ,
предоставленным государственным нефинансовым организациям
4449 1 7 1     Комиссионное вознаграждение по займам в тенге,
предоставленным негосударственным нефинансовым организациям
4449 1 7 2     Комиссионное вознаграждение по займам в СКВ,
предоставленным негосударственным нефинансовым организациям
4449 1 7 3     Комиссионное вознаграждение по займам в ДВВ,
предоставленным негосударственным нефинансовым организациям
4449 1 8 1     Комиссионное вознаграждение по займам в тенге,
предоставленным некоммерческим организациям, обслуживающим
домашние хозяйства
4449 1 8 2     Комиссионное вознаграждение по займам в СКВ,
предоставленным некоммерческим организациям, обслуживающим
домашние хозяйства
4449 1 8 3     Комиссионное вознаграждение по займам в ДВВ,
предоставленным некоммерческим организациям, обслуживающим
домашние хозяйства
4449 1 9 1     Комиссионное вознаграждение по займам в тенге,
предоставленным домашним хозяйствам
4449 1 9 2     Комиссионное вознаграждение по займам в СКВ,
предоставленным домашним хозяйствам

4440 2 0 3   Резидент емес клиенттерге ВБТ-мен берілген басқа заемдар
бойынша сыйақы алумен байланысты кірістер
4449 0 0 0 Клиенттерге берілген заемдар бойынша комиссиялық сыйақылар
4449 1 1 1   Қазақстан Республикасының Үкіметіне  теңгемен берілген
заемдар бойынша  комиссиялық сыйақылар
4449 1 1 2   Қазақстан Республикасының Үкіметіне ЕАВ-мен  берілген заемдар
бойынша комиссиялық сыйақылар
4449 1 1 3   Қазақстан Республикасының Үкіметіне ВБТ-мен берілген заемдар
бойынша комиссиялық сыйақылар
4449 1 2 1   Жергілікті өкімет органдарына теңгемен берілген заемдар
бойынша комиссиялық сыйақылар
4449 1 2 2   Жергілікті өкімет органдарына ЕАВ-мен берілген заемдар
бойынша комиссиялық сыйақылар
4449 1 2 3   Жергілікті өкімет органдарына ВБТ-мен  берілген заемдар
бойынша комиссиялық сыйақылар
4449 1 5 1   Банктік операциялардың жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдарға теңгемен берілген заемдар бойынша комиссиялық
сыйақылар
4449 1 5 2   Банктік операциялардың жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдарға ЕАВ-мен  берілген заемдар бойынша комиссиялық
сыйақылар
4449 1 5 3   Банктік операциялардың жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдарға ВБТ-мен берілген  заемдар бойынша комиссиялық
сыйақылар
4449 1 6 1   Мемлекеттік қаржылық емес ұйымдарға теңгемен берілген заемдар
бойынша комиссиялық сыйақылар
4449 1 6 2   Мемлекеттік қаржылық емес ұйымдарға ЕАВ-мен  берілген
заемдар бойынша комиссиялық сыйақылар
4449 1 6 3   Мемлекеттік қаржылық емес ұйымдарға ВБТ-мен  берілген заемдар
бойынша комиссиялық сыйақылар
4449 1 7 1   Мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдарға теңгемен берілген
заемдар бойынша комиссиялық сыйақылар
4449 1 7 2   Мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдарға ЕАВ-мен берілген
заемдар бойынша комиссиялық сыйақылар
4449 1 7 3   Мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдарға ВБТ-мен берілген
заемдар  бойынша комиссиялық сыйақылар
4449 1 8 1   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
ұйымдарға теңгемен берілген заемдар бойынша комиссиялық
сыйақылар
4449 1 8 2   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
ұйымдарға ЕАВ-мен берілген заемдар бойынша  комиссиялық
сыйақылар
4449 1 8 3   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
ұйымдарға ВБТ-мен берілген заемдар бойынша комиссиялық
сыйақылар
4449 1 9 1   Үй шаруашылығына теңгемен берілген заемдар бойынша
комиссиялық сыйақылар
4449 1 9 2   Үй шаруашылығына ЕАВ-мен  берілген заемдар бойынша
комиссиялық сыйақылар

4449 1 9 3     Комиссионное вознаграждение по займам в ДВВ,
предоставленным домашним хозяйствам
4449 2 0 1     Комиссионное вознаграждение по займам в тенге,
предоставленным клиентам-нерезидентам
4449 2 0 2     Комиссионное вознаграждение по займам в СКВ,
предоставленным клиентам-нерезидентам
4449 2 0 3     Комиссионное вознаграждение по займам в ДВВ,
предоставленным клиентам-нерезидентам
4450       Доходы, связанные с получением вознаграждения по прочим ценным
бумагам
4451 0 0 0   Доходы, связанные с получением вознаграждения по ценным
бумагам с фиксированным доходом, удерживаемым до погашения
4451 1 4 1     Доходы, связанные с получением вознаграждения по ценным
бумагам с фиксированным доходом, удерживаемым до погашения,
выпущенным банками в тенге
4451 1 4 2     Доходы, связанные с получением вознаграждения по ценным
бумагам с фиксированным доходом, удерживаемым до погашения,
выпущенным банками в СКВ
4451 1 4 3     Доходы, связанные с получением вознаграждения по ценным
бумагам с фиксированным доходом, удерживаемым до погашения,
выпущенным банками в ДВВ
4451 1 5 1     Доходы, связанные с получением вознаграждения по ценным
бумагам с фиксированным доходом, удерживаемым до погашения,
выпущенным организациями, осуществляющими отдельные виды
банковских операций, в тенге
4451 1 5 2     Доходы, связанные с получением вознаграждения по ценным
бумагам с фиксированным доходом, удерживаемым до погашения,
выпущенным организациями, осуществляющими отдельные виды
банковских операций, в СКВ
4451 1 5 3     Доходы, связанные с получением вознаграждения по ценным
бумагам с фиксированным доходом, удерживаемым до погашения,
выпущенным организациями, осуществляющими отдельные виды
банковских операций, в ДВВ
4451 1 6 1     Доходы, связанные с получением вознаграждения по ценным
бумагам с фиксированным доходом, удерживаемым до погашения,
выпущенным государственными нефинансовыми организациями,
в тенге
4451 1 6 2     Доходы, связанные с получением вознаграждения по ценным
бумагам с фиксированным доходом, удерживаемым до погашения,
выпущенным государственными нефинансовыми организациями,
в СКВ
4451 1 6 3     Доходы, связанные с получением вознаграждения по ценным
бумагам с фиксированным доходом, удерживаемым до погашения,
выпущенным государственными нефинансовыми организациями,
в ДВВ
4451 1 7 1     Доходы, связанные с получением вознаграждения по ценным
бумагам с фиксированным доходом, удерживаемым до погашения,
выпущенным негосударственными нефинансовыми организациями,
в тенге

4449 1 9 3   Үй шаруашылығына ВБТ-мен  берілген заемдар бойынша
комиссиялық сыйақылар
4449 2 0 1   Резидент емес клиенттерге теңгемен берілген заемдар  бойынша
комиссиялық сыйақылар
4449 2 0 2   Резидент емес клиенттерге ЕАВ-мен берілген заемдар  бойынша
комиссиялық сыйақылар
4449 2 0 3   Резидент емес клиенттерге ВБТ-мен берілген заемдар бойынша
комиссиялық сыйақылар
4450    Басқа бағалы қағаздар бойынша сыйақы алумен байланысты кірістер
4451 0 0 0 Нақты кірісі өтелгенге дейін ұстала тұратын бағалы қағаздар
бойынша сыйақы алумен байланысты кірістер
4451 1 2 1   Жергілікті өкімет органдары шығарған және нақты кірісі
өтелгенге дейін ұстала тұратын бағалы қағаздар бойынша
теңгедегі сыйақы алумен байланысты кірістер
4451 1 2 2   Жергілікті өкімет органдары шығарған және нақты кірісі
өтелгенге дейін ұстала тұратын бағалы қағаздар бойынша
ЕАВ-дағы сыйақы алумен байланысты кірістер
4451 1 4 1   Банктер шығарған және нақты кірісі өтелгенге дейін ұстала
тұратын бағалы қағаздар бойынша теңгедегі сыйақы алумен
байланысты кірістер
4451 1 4 2   Банктер шығарған және нақты кірісі өтелгенге дейін ұстала
тұратын бағалы қағаздар бойынша ЕАВ-дағы сыйақы алумен
байланысты кірістер
4451 1 4 3   Банктер шығарған және нақты кірісі өтелгенге дейін ұстала
тұратын бағалы қағаздар бойынша ВБТ-дегі сыйақы алумен
байланысты кірістер
4451 1 5 1   Банктік операциялардың жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдар шығарған және нақты кірісі өтелгенге дейін ұстала
тұратын бағалы қағаздар бойынша теңгедегі сыйақы алумен
байланысты кірістер
4451 1 5 2   Банктік операциялардың жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдар шығарған және нақты кірісі өтелгенге дейін ұстала
тұратын бағалы қағаздар бойынша ЕАВ-дағы сыйақы алумен
байланысты кірістер
4451 1 5 3   Банктік операциялардың жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдар шығарған және нақты кірісі өтелгенге дейін ұстала
тұратын бағалы қағаздар бойынша ВБТ-дегі сыйақы алумен
байланысты кірістер
4451 1 6 1   Мемлекеттік қаржылық емес ұйымдар шығарған және нақты кірісі
өтелгенге дейін ұстала тұратын бағалы қағаздар бойынша
теңгедегі сыйақы алумен байланысты кірістер
4451 1 6 2   Мемлекеттік қаржылық емес ұйымдар шығарған және нақты кірісі
өтелгенге дейін ұстала тұратын бағалы қағаздар бойынша
ЕАВ-дағы сыйақы алумен байланысты кірістер
4451 1 6 3   Мемлекеттік қаржылық емес ұйымдар шығарған және нақты кірісі
өтелгенге дейін ұстала тұратын бағалы қағаздар бойынша
ВБТ-дегі  сыйақы алумен байланысты кірістер
4451 1 7 1   Мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдар шығарған және нақты
кірісі өтелгенге дейін ұстала тұратын бағалы қағаздар бойынша
теңгедегі сыйақы алумен байланысты кірістер

4451 1 7 2     Доходы, связанные с получением вознаграждения по ценным
бумагам с фиксированным доходом, удерживаемым до погашения,
выпущенным негосударственными нефинансовыми организациями,
в СКВ
4451 1 7 3     Доходы, связанные с получением вознаграждения по ценным
бумагам с фиксированным доходом, удерживаемым до погашения,
выпущенным негосударственными нефинансовыми организациями,
в ДВВ
4451 2 0 2     Доходы, связанные с получением вознаграждения по ценным
бумагам с фиксированным доходом, удерживаемым до погашения,
выпущенным нерезидентами, в СКВ
4451 2 0 3     Доходы, связанные с получением вознаграждения по ценным
бумагам с фиксированным доходом, удерживаемым до погашения,
выпущенным нерезидентами, в ДВВ
4452 0 0 0   Доходы, связанные с получением вознаграждения по ценным
бумагам с фиксированным доходом, годным для продажи
4452 1 4 1     Доходы, связанные с получением вознаграждения по ценным
бумагам с фиксированным доходом, годным для продажи,
выпущенным банками, в тенге
4452 1 4 2     Доходы, связанные с получением вознаграждения по ценным
бумагам с фиксированным доходом, годным для продажи,
выпущенным банками, в СКВ
4452 1 4 3     Доходы, связанные с получением вознаграждения по ценным
бумагам с фиксированным доходом, годным для продажи,
выпущенным банками, в ДВВ
4452 1 5 1     Доходы, связанные с получением вознаграждения по ценным
бумагам с фиксированным доходом, годным для продажи,
выпущенным организациями, осуществляющими отдельные виды
банковских операций, в тенге
4452 1 5 2     Доходы, связанные с получением вознаграждения по ценным
бумагам с фиксированным доходом, годным для продажи,
выпущенным организациями, осуществляющими отдельные виды
банковских операций, в СКВ
4452 1 5 3     Доходы, связанные с получением вознаграждения по ценным
бумагам с фиксированным доходом, годным для продажи,
выпущенным организациями, осуществляющими отдельные виды
банковских операций, в ДВВ
4452 1 6 1     Доходы, связанные с получением вознаграждения по ценным
бумагам с фиксированным доходом, годным для продажи,
выпущенным государственными нефинансовыми организациями
в тенге
4452 1 6 2     Доходы, связанные с получением вознаграждения по ценным
бумагам с фиксированным доходом, годным для продажи,
выпущенным государственными нефинансовыми организациями
в СКВ
4452 1 6 3     Доходы, связанные с получением вознаграждения по ценным
бумагам с фиксированным доходом, годным для продажи,
выпущенным государственными нефинансовыми организациями
в ДВВ
4452 1 7 1     Доходы, связанные с получением вознаграждения по ценным
бумагам с фиксированным доходом, годным для продажи,
выпущенным негосударственными нефинансовыми организациями
в тенге

4451 1 7 2   Мемлекеттік  емес қаржылық емес ұйымдар шығарған және нақты
кірісі өтелгенге дейін ұстала тұратын бағалы қағаздар бойынша
ЕАВ-дағы сыйақы алумен байланысты кірістер
4451 1 7 3   Мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдар шығарған және нақты
кірісі өтелгенге дейін ұстала тұратын бағалы қағаздар бойынша
ВБТ-дегі сыйақы алумен байланысты кірістер
4451 2 0 2   Резидент еместер шығарған және нақты кірісі өтелгенге дейін
ұстала тұратын бағалы қағаздар бойынша теңгедегі сыйақы
алумен байланысты кірістер
4451 2 0 3   Резидент еместер шығарған және нақты кірісі өтелгенге дейін
ұстала тұратын бағалы қағаздар бойынша ЕАВ-дағы сыйақы алумен
байланысты кірістер
4452 0 0 0 Сатуға жарамды кірісі нақты бағалы қағаздар бойынша сыйақы
алумен байланысты кірістер
4452 1 2 1   Жергілікті өкімет органдары шығарған және сатуға жарамды
кірісі нақты бағалы қағаздар бойынша теңгедегі сыйақы алумен
байланысты кірістер
4452 1 2 2   Жергілікті өкімет органдары шығарған және сатуға жарамды
кірісі нақты бағалы қағаздар бойынша ЕАВ-дағы сыйақы алумен
байланысты кірістер
4452 1 4 1   Банктер шығарған және сатуға жарамды кірісі нақты бағалы
қағаздар бойынша теңгедегі сыйақы алумен байланысты кірістер
4452 1 4 2   Банктер шығарған және сатуға жарамды кірісі нақты бағалы
қағаздар бойынша ЕАВ-дағы сыйақы алумен байланысты кірістер
4452 1 4 3   Банктер шығарған және сатуға жарамды кірісі нақты бағалы
қағаздар бойынша ВБТ-дегі сыйақы алумен байланысты кірістер
4452 1 5 1   Банктік операциялардың жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдар  шығарған және сатуға жарамды кірісі нақты бағалы
қағаздар бойынша теңгедегі сыйақы алумен байланысты кірістер
4452 1 5 2   Банктік операциялардың жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдар шығарған және сатуға жарамды кірісі нақты бағалы
қағаздар бойынша ЕАВ-дағы сыйақы алумен байланысты кірістер
4452 1 5 3   Банктік операциялардың жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдар шығарған және сатуға жарамды кірісі нақты бағалы
қағаздар бойынша ВБТ-дегі сыйақы алумен байланысты кірістер
4452 1 6 1   Мемлекеттік қаржылық емес ұйымдар шығарған және сатуға
жарамды кірісі нақты бағалы қағаздар бойынша теңгедегі сыйақы
алумен байланысты кірістер
4452 1 6 2   Мемлекеттік қаржылық емес ұйымдар шығарған және сатуға
жарамды кірісі нақты бағалы қағаздар бойынша ЕАВ-дағы сыйақы
алумен байланысты кірістер
4452 1 6 3   Мемлекеттік қаржылық емес ұйымдар шығарған және сатуға
жарамды кірісі нақты бағалы қағаздар бойынша ВБТ-дегі сыйақы
алумен байланысты кірістер
4452 1 7 1   Мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдар шығарған және сатуға
жарамды кірісі нақты бағалы қағаздар бойынша теңгедегі сыйақы
алумен байланысты кірістер

4452 1 7 2     Доходы, связанные с получением вознаграждения по ценным
бумагам с фиксированным доходом, годным для продажи,
выпущенным негосударственными нефинансовыми организациями
в СКВ
4452 1 7 3     Доходы, связанные с получением вознаграждения по ценным
бумагам с фиксированным доходом, годным для продажи,
выпущенным негосударственными нефинансовыми организациями
в ДВВ
4452 2 0 2     Доходы, связанные с получением вознаграждения по ценным
бумагам с фиксированным доходом, годным для продажи,
выпущенным нерезидентами в СКВ
4452 2 0 3     Доходы, связанные с получением вознаграждения по ценным
бумагам с фиксированным доходом, годным для продажи,
выпущенным нерезидентами в ДВВ
4454 0 0 0   Доходы, связанные с получением вознаграждения по ценным
бумагам с нефиксированным доходом, годным для продажи
4454 1 4 1     Доходы, связанные с получением вознаграждения по ценным
бумагам с нефиксированным доходом, годным для продажи,
выпущенным банками в тенге
4454 1 4 2     Доходы, связанные с получением вознаграждения по ценным
бумагам с нефиксированным доходом, годным для продажи,
выпущенным банками в СКВ
4454 1 4 3     Доходы, связанные с получением вознаграждения по ценным
бумагам с нефиксированным доходом, годным для продажи,
выпущенным банками в ДВВ
4454 1 5 1     Доходы, связанные с получением вознаграждения по ценным
бумагам с нефиксированным доходом, годным для продажи,
выпущенным организациями, осуществляющими отдельные виды
банковских операций, в тенге
4454 1 5 2     Доходы, связанные с получением вознаграждения по ценным
бумагам с нефиксированным доходом, годным для продажи,
выпущенным организациями, осуществляющими отдельные виды
банковских операций, в СКВ
4454 1 5 3     Доходы, связанные с получением вознаграждения по ценным
бумагам с нефиксированным доходом, годным для продажи,
выпущенным организациями, осуществляющими отдельные виды
банковских операций, в ДВВ
4454 1 6 1     Доходы, связанные с получением вознаграждения по ценным
бумагам с нефиксированным доходом, годным для продажи,
выпущенным государственными нефинансовыми организациями
в тенге
4454 1 6 2     Доходы, связанные с получением вознаграждения по ценным
бумагам с нефиксированным доходом, годным для продажи,
выпущенным государственными нефинансовыми организациями
в СКВ
4454 1 6 3     Доходы, связанные с получением вознаграждения по ценным
бумагам с нефиксированным доходом, годным для продажи,
выпущенным государственными нефинансовыми организациями
в ДВВ
4454 1 7 1     Доходы, связанные с получением вознаграждения по ценным
бумагам с нефиксированным доходом, годным для продажи,
выпущенным негосударственными нефинансовыми организациями
в тенге

4452 1 7 2   Мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдар шығарған және сатуға
жарамды кірісі нақты бағалы қағаздар бойынша ЕАВ-дағы сыйақы
алумен байланысты кірістер
4452 1 7 3   Мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдар шығарған және сатуға
жарамды кірісі нақты бағалы қағаздар бойынша ВБТ-дегі сыйақы
алумен байланысты кірістер
4452 2 0 2   Резидент еместер шығарған және сатуға жарамды кірісі нақты
бағалы қағаздар бойынша ЕАВ-дағы сыйақы алумен байланысты
кірістер
4452 2 0 3   Резидент еместер  шығарған және сатуға жарамды кірісі нақты
бағалы қағаздар бойынша ВБТ-дегі  сыйақы алумен байланысты
кірістер
4454 0 0 0   Сатуға жарамды кірісі нақтыланбаған бағалы қағаздар бойынша
сыйақы алумен байланысты кірістер
4454 1 2 1   Жергілікті өкімет органдары шығарған және сатуға жарамды
кірісі нақтыланбаған бағалы қағаздар бойынша теңгедегі сыйақы
алумен байланысты кірістер
4454 1 2 2   Жергілікті өкімет органдары шығарған және сатуға жарамды
кірісі нақтыланбаған бағалы қағаздар бойынша ЕАВ-дағы сыйақы
алумен байланысты кірістер
4454 1 4 1   Банктер шығарған және сатуға жарамды кірісі нақтыланбаған
бағалы қағаздар бойынша теңгедегі сыйақы алумен байланысты
кірістер
4454 1 4 2   Банктер шығарған және сатуға жарамды кірісі нақтыланбаған
бағалы қағаздар бойынша ЕАВ-дағы сыйақы алумен байланысты
кірістер
4454 1 4 3   Банктер шығарған және сатуға жарамды кірісі нақтыланбаған
бағалы қағаздар бойынша ВБТ-дегі сыйақы алумен байланысты
кірістер
4454 1 5 1   Банктік операциялардың жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдар  шығарған және сатуға жарамды кірісі нақтыланбаған
бағалы қағаздар бойынша теңгедегі сыйақы алумен байланысты
кірістер
4454 1 5 2   Банктік операциялардың жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдар шығарған және сатуға жарамды кірісі нақтыланбаған
бағалы қағаздар бойынша ЕАВ-дағы сыйақы алумен байланысты
кірістер
4454 1 5 3   Банктік операциялардың жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдар шығарған және сатуға жарамды кірісі нақтыланбаған
бағалы қағаздар бойынша ВБТ-дегі сыйақы алумен байланысты
кірістер
4454 1 6 1   Мемлекеттік қаржылық емес ұйымдар шығарған және сатуға
жарамды кірісі нақтыланбаған бағалы қағаздар бойынша
теңгедегі сыйақы алумен байланысты кірістер
4454 1 6 2   Мемлекеттік қаржылық емес ұйымдар шыарған және сатуға жарамды
кірісі нақтыланбаған бағалы қағаздар бойынша ЕАВ-дағы сыйақы
алумен байланысты кірістер
4454 1 6 3   Мемлекеттік қаржылық емес ұйымдар шыарған және сатуға жарамды
кірісі нақтыланбаған бағалы қағаздар бойынша ВБТ-дегі сыйақы
алумен байланысты кірістер
4454 1 7 1   Мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдар шығарған және сатуға
жарамды кірісі нақтыланбаған  бағалы қағаздар бойынша
теңгедегі сыйақы алумен байланысты кірістер

4454 1 7 2     Доходы, связанные с получением вознаграждения по ценным
бумагам с нефиксированным доходом, годным для продажи,
выпущенным негосударственными нефинансовыми организациями
в СКВ
4454 1 7 3     Доходы, связанные с получением вознаграждения по ценным
бумагам с нефиксированным доходом, годным для продажи,
выпущенным негосударственными нефинансовыми организациями
в ДВВ
4454 2 0 2     Доходы, связанные с получением вознаграждения по ценным
бумагам с нефиксированным доходом, годным для продажи,
выпущенным нерезидентами в СКВ
4454 2 0 3     Доходы, связанные с получением вознаграждения по ценным
бумагам с нефиксированным доходом, годным для продажи,
выпущенным нерезидентами в ДВВ
4455 0 0 0   Положительные разницы по операциям "Своп"
4455 1 0 2     Положительные разницы по операциям "Своп" с резидентами
в СКВ
4455 1 0 3     Положительные разницы по операциям "Своп" с резидентами
в ДВВ
4455 2 0 2     Положительные разницы по операциям "Своп" с нерезидентами
в СКВ
4455 2 0 3     Положительные разницы по операциям "Своп" с нерезидентами
в ДВВ
4456 0 0 0   Положительные разницы по операциям "Обратное РЕПО"
4456 1 1 1     Положительные разницы по операциям "Обратное РЕПО" по
ценным бумагам в тенге с Правительством Республики
Казахстан
4456 1 1 2     Положительные разницы по операциям "Обратное РЕПО" по
ценным бумагам в СКВ с Правительством Республики Казахстан
4456 1 2 1     Положительные разницы по операциям "Обратное РЕПО" по
ценным бумагам в тенге с местными органами власти
4456 1 2 2     Положительные разницы по операциям "Обратное РЕПО" по
ценным бумагам в СКВ с местными органами власти
4456 1 3 1     Положительные разницы по операциям "Обратное РЕПО" по
ценным бумагам в тенге с Национальным Банком Республики
Казахстан
4456 1 3 2     Положительные разницы по операциям "Обратное РЕПО" по
ценным бумагам в СКВ с Национальным Банком Республики
Казахстан
4456 1 4 1     Положительные разницы по операциям "Обратное РЕПО"
по ценным бумагам в тенге с банками
4456 1 4 2     Положительные разницы по операциям "Обратное РЕПО" по
ценным бумагам в СКВ с банками
4456 1 4 3     Положительные разницы по операциям "Обратное РЕПО" по
ценным бумагам в ДВВ с банками
4456 1 5 1     Положительные разницы по операциям "Обратное РЕПО" по
ценным бумагам в тенге с организациями, осуществляющими
отдельные виды банковских операций
4456 1 5 2     Положительные разницы по операциям "Обратное РЕПО" по
ценным бумагам в СКВ с организациями, осуществляющими
отдельные виды банковских операций
4456 1 5 3     Положительные разницы по операциям "Обратное РЕПО" по
ценным бумагам в ДВВ с организациями, осуществляющими
отдельные виды банковских операций

4454 1 7 2   Мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдар шығарған және сатуға
жарамды кірісі нақтыланбаған бағалы қағаздар бойынша ЕАВ-дағы
сыйақы алумен байланысты кірістер
4454 1 7 3   Мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдар шығарған және сатуға
жарамды кірісі нақтыланбаған бағалы қағаздар бойынша ВБТ-дегі
сыйақы алумен байланысты кірістер
4454 2 0 2   Резидент еместер шығарған және сатуға жарамды кірісі
нақтыланбаған бағалы қағаздар бойынша ЕАВ-дағы сыйақы алумен
байланысты кірістер
4454 2 0 3   Резидент еместер  шығарған және сатуға жарамды кірісі
нақтыланбаған бағалы қағаздар бойынша ВБТ-дегі  сыйақы алумен
байланысты кірістер
4455 0 0 0 "Своп" операциялары бойынша оң айырмалар
4455 1 0 1   Резиденттермен теңгедегі "Своп" операциялары бойынша оң
айырмалар
4455 1 0 2   Резиденттермен ЕАВ-дағы "Своп" операциялары бойынша оң
айырмалар
4455 1 0 3   Резиденттермен ВБТ-дегі "Своп" операциялары бойынша оң
айырмалар
4455 2 0 1   Резидент еместермен теңгедегі "Своп" операциялары бойынша оң
айырмалар
4455 2 0 2   Резидент еместермен ЕАВ-дағы "Своп" операциялары бойынша оң
айырмалар
4455 2 0 3   Резидент еместермен ВБТ-дегі  "Своп" операциялары бойынша оң
айырмалар
4456 0 0 0 "Кері РЕПО" операциялары бойынша оң айырмалар
4456 1 3 1   Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкімен  теңгедегі  бағалы
қағаздар бойынша "Кері РЕПО" операциялары бойынша оң
айырмалар
4456 1 3 2   Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкімен  ЕАВ-дағы  бағалы
қағаздар бойынша "Кері РЕПО" операциялары бойынша оң айырмалар
4456 1 3 3   Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкімен ВБТ-дегі бағалы
қағаздар бойынша "Кері РЕПО" операциялары бойынша оң айырмалар
4456 1 4 1   Банктермен  теңгедегі  бағалы қағаздар бойынша "Кері РЕПО"
операциялары бойынша оң айырмалар
4456 1 4 2   Банктермен  ЕАВ-дағы  бағалы қағаздар бойынша "Кері РЕПО"
операциялары бойынша оң айырмалар
4456 1 4 3   Банктермен ВБТ-дегі бағалы қағаздар бойынша "Кері РЕПО"
операциялары бойынша оң айырмалар
4456 1 5 1   Банктік операциялардың жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдармен теңгедегі бағалы қағаздар бойынша "Кері РЕПО"
операциялары бойынша оң айырмалар
4456 1 5 2   Банктік операциялардың жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдармен ЕАВ-дағы  бағалы қағаздар бойынша "Кері РЕПО"
операциялары бойынша оң айырмалар
4456 1 5 3   Банктік операциялардың жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдармен ВБТ-дегі бағалы қағаздар бойынша "Кері РЕПО"
операциялары бойынша оң айырмалар

4456 1 6 1     Положительные разницы по операциям "Обратное РЕПО" по
ценным бумагам в тенге с государственными нефинансовыми
организациями
4456 1 6 2     Положительные разницы по операциям "Обратное РЕПО" по
ценным бумагам в СКВ с государственными нефинансовыми
организациями
4456 1 6 3     Положительные разницы по операциям "Обратное РЕПО" по
ценным бумагам в ДВВ с государственными нефинансовыми
организациями
4456 1 7 1     Положительные разницы по операциям "Обратное РЕПО" по
ценным бумагам в тенге с негосударственными нефинансовыми
организациями
4456 1 7 2     Положительные разницы по операциям "Обратное РЕПО" по
ценным бумагам в СКВ с негосударственными нефинансовыми
организациями
4456 1 7 3     Положительные разницы по операциям "Обратное РЕПО" по
ценным бумагам в ДВВ с негосударственными нефинансовыми
организациями
4456 2 0 2     Положительные разницы по операциям "Обратное РЕПО" по
ценным бумагам в СКВ с нерезидентами
4456 2 0 3     Положительные разницы по операциям "Обратное РЕПО" по
ценным бумагам в ДВВ с нерезидентами
4470     Доходы, связанные с получением вознаграждения по инвестициям в
капитал и субординированный долг
4471 0 0 0   Дивиденды, полученные по акциям дочерних организаций банка
4471 1 4 1     Дивиденды, полученные по акциям дочерних банков в тенге
4471 1 5 1     Дивиденды, полученные по акциям дочерних организаций,
осуществляющих отдельные виды банковских операций, в тенге
4471 1 5 2     Дивиденды, полученные по акциям дочерних организаций,
осуществляющих отдельные виды банковских операций, в СКВ
4471 1 5 3     Дивиденды, полученные по акциям дочерних организаций,
осуществляющих отдельные виды банковских операций, в ДВВ
4471 1 6 1     Дивиденды, полученные по акциям дочерних государственных
нефинансовых организаций в тенге
4471 1 6 2     Дивиденды, полученные по акциям дочерних государственных
нефинансовых организаций в СКВ
4471 1 6 3     Дивиденды, полученные по акциям дочерних государственных
нефинансовых организаций в ДВВ
4471 1 7 1     Дивиденды, полученные по акциям дочерних негосударственных
нефинансовых организаций в тенге
4471 1 7 2     Дивиденды, полученные по акциям дочерних негосударственных
нефинансовых организаций в СКВ
4471 1 7 3     Дивиденды, полученные по акциям дочерних негосударственных
нефинансовых организаций в ДВВ
4471 2 0 1     Дивиденды, полученные по акциям дочерних организаций банка
(нерезиденты) в тенге
4471 2 0 2     Дивиденды, полученные по акциям дочерних организаций банка
(нерезиденты) в СКВ
4471 2 0 3     Дивиденды, полученные по акциям дочерних организаций банка
(нерезиденты) в ДВВ

4456 1 6 1   Мемлекеттік қаржылық емес ұйымдармен  теңгедегі бағалы
қағаздар бойынша "Кері РЕПО" операциялары бойынша оң
айырмалар
4456 1 6 2   Мемлекеттік қаржылық емес ұйымдармен  ЕАВ-дағы бағалы
қағаздар бойынша "Кері РЕПО" операциялары бойынша оң айырмалар
4456 1 6 3   Мемлекеттік қаржылық емес ұйымдармен  ВБТ-дегі  бағалы
қағаздар бойынша "Кері РЕПО" операциялары бойынша оң айырмалар
4456 1 7 1   Мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдармен  теңгедегі бағалы
қағаздар бойынша "Кері РЕПО" операциялары бойынша оң
айырмалар
4456 1 7 2   Мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдармен  ЕАВ-дағы бағалы
қағаздар бойынша "Кері РЕПО" операциялары бойынша оң айырмалар
4456 1 7 3   Мемлекеттік емес  қаржылық емес ұйымдармен  ВБТ-дегі  бағалы
қағаздар бойынша "Кері РЕПО" операциялары бойынша оң айырмалар
4456 2 0 1   Резидент еместермен теңгедегі бағалы қағаздар бойынша "Кері
РЕПО" операциялары бойынша оң айырмалар
4456 2 0 2   Резидент еместермен ЕАВ-дағы  бағалы қағаздар бойынша "Кері
РЕПО" операциялары бойынша оң айырмалар
4456 2 0 3   Резидент еместермен ВБТ-дегі  бағалы қағаздар бойынша "Кері
РЕПО" операциялары бойынша оң айырмалар
4470    Капиталға және реттелген борышқа инвестициялар бойынша сыйақы
алумен байланысты кірістер
4471 0 0 0 Банктің еншілес ұйымдарының акциялары бойынша алынған
дивидендтер
4471 1 4 1   Резидент банктердің еншілес ұйымдарының акциялары бойынша
теңгемен  алынған дивидендтер
4471 1 5 1   Банктік операциялардың жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
еншілес ұйымдардың акциялары бойынша теңгемен  алынған
дивидендтер
4471 1 7 1   Мемлекеттік емес қаржылық емес  еншілес ұйымдардың акциялары
бойынша теңгемен  алынған дивидендтер
4471 2 0 1   Резидент еместердің - банктің еншілес ұйымдарының акциялары
бойынша теңгемен алынған дивидендтер
4471 2 0 2   Резидент еместердің - банктің еншілес ұйымдарының акциялары
бойынша ЕАВ-мен алынған дивидендтер
4471 2 0 3   Резидент еместердің - банктің еншілес ұйымдарының акциялары
бойынша ВБТ-мен алынған дивидендтер

4498 2 0 3     Доходы, связанные с получением вознаграждения по форвардным
контрактам в ДВВ с нерезидентами
4500     Доходы по дилинговым операциям
4510 0 0 0   Доходы по купле-продаже ценных бумаг с фиксированным доходом
4510 1 1 1     Доходы по купле-продаже ценных бумаг в тенге с
фиксированным доходом, выпущенных Правительством Республики
Казахстан
4510 1 1 2     Доходы по купле-продаже ценных бумаг в СКВ с фиксированным
доходом, выпущенных Правительством Республики Казахстан
4510 1 2 1     Доходы по купле-продаже ценных бумаг в тенге с
фиксированным доходом, выпущенных местными органами власти
4510 1 2 2     Доходы по купле-продаже ценных бумаг в СКВ с фиксированным
доходом, выпущенных местными органами власти
4510 1 3 1     Доходы по купле-продаже ценных бумаг в тенге с
фиксированным доходом, выпущенных Национальным Банком
Республики Казахстан
4510 1 3 2     Доходы по купле-продаже ценных бумаг в СКВ с фиксированным
доходом, выпущенных Национальным Банком Республики
Казахстан
4510 1 4 1     Доходы по купле-продаже ценных бумаг в тенге с
фиксированным доходом, выпущенных банками
4510 1 4 2     Доходы по купле-продаже ценных бумаг в СКВ с фиксированным
доходом, выпущенных банками
4510 1 4 3     Доходы по купле-продаже ценных бумаг в ДВВ с фиксированным
доходом, выпущенных банками
4510 1 5 1     Доходы по купле-продаже ценных бумаг в тенге с
фиксированным доходом, выпущенных организациями,
осуществляющими отдельные виды банковских операций
4510 1 5 2     Доходы по купле-продаже ценных бумаг в СКВ с фиксированным
доходом, выпущенных организациями, осуществляющими
отдельные виды банковских операций
4510 1 5 3     Доходы по купле-продаже ценных бумаг в ДВВ с фиксированным
доходом, выпущенных организациями, осуществляющими
отдельные виды банковских операций
4510 1 6 1     Доходы по купле-продаже ценных бумаг в тенге с
фиксированным доходом, выпущенных государственными
нефинансовыми организациями
4510 1 6 2     Доходы по купле-продаже ценных бумаг в СКВ с фиксированным
доходом, выпущенных государственными нефинансовыми
организациями
4510 1 6 3     Доходы по купле-продаже ценных бумаг в ДВВ с фиксированным
доходом, выпущенных государственными нефинансовыми
организациями

4498 2 0 3   Резидент еместермен форвардтық келісім-шарттар бойынша
ВБТ-дегі сыйақы алумен байланысты кірістер
4500    Дилинг операциялары бойынша кірістер
4510 0 0 0 Кірісі белгіленген бағалы қағаздарды сатып алу-сату бойынша
кірістер
4510 1 1 1   Қазақстан Республикасының Үкіметі шығарған кірісі белгіленген
бағалы қағаздарды сатып алу-сату бойынша теңгедегі кірістер
4510 1 1 2   Қазақстан Республикасының Үкіметі шығарған кірісі белгіленген
бағалы қағаздарды сатып алу-сату бойынша ЕАВ-дағы кірістер
4510 1 1 3   Қазақстан Республикасының Үкіметі шығарған кірісі белгіленген
бағалы қағаздарды сатып алу-сату бойынша ВБТ-дегі кірістер
4510 1 2 1   Жергілікті өкімет органдары шығарған кірісі белгіленген
бағалы қағаздарды сатып алу-сату бойынша теңгедегі кірістер
4510 1 2 2   Жергілікті өкімет органдары шығарған кірісі белгіленген
бағалы қағаздарды сатып алу-сату бойынша ЕАВ-дағы  кірістер
4510 1 2 3   Жергілікті өкімет органдары шығарған кірісі белгіленген
бағалы қағаздарды сатып алу-сату бойынша ВБТ-дегі  кірістер
4510 1 3 1   Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі шығарған кірісі
белгіленген бағалы қағаздарды сатып алу-сату бойынша
теңгедегі кірістер
4510 1 3 2   Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі шығарған кірісі
белгіленген бағалы қағаздарды сатып алу-сату бойынша ЕАВ-дағы
кірістер
4510 1 3 3   Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі шығарған кірісі
белгіленген бағалы қағаздарды сатып алу-сату бойынша ВБТ-дегі
кірістер
4510 1 4 1   Банктер шығарған кірісі белгіленген бағалы қағаздарды сатып
алу-сату бойынша теңгедегі кірістер
4510 1 4 2   Банктер шығарған кірісі белгіленген бағалы қағаздарды сатып
алу-сату бойынша ЕАВ-дағы  кірістер
4510 1 4 3   Банктер шығарған кірісі белгіленген бағалы қағаздарды сатып
алу-сату бойынша ВБТ-дегі  кірістер
4510 1 5 1   Банктік операциялардың жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдар шығарған кірісі белгіленген бағалы қағаздарды сатып
алу-сату бойынша теңгедегі кірістер
4510 1 5 2   Банктік операциялардың жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдар шығарған кірісі белгіленген бағалы қағаздарды сатып
алу-сату бойынша ЕАВ-дағы  кірістер
4510 1 5 3   Банктік операциялардың жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдар шығарған кірісі белгіленген бағалы қағаздарды сатып
алу-сату бойынша ВБТ-дегі  кірістер
4510 1 6 1   Мемлекеттік қаржылық емес ұйымдар шығарған кірісі белгіленген
бағалы қағаздарды сатып алу-сату бойынша теңгедегі кірістер
4510 1 6 2   Мемлекеттік қаржылық емес ұйымдар шығарған кірісі белгіленген
бағалы қағаздарды сатып алу-сату бойынша ЕАВ-дағы  кірістер
4510 1 6 3   Мемлекеттік қаржылық емес ұйымдар шығарған кірісі белгіленген
бағалы қағаздарды сатып алу-сату бойынша ВБТ-дегі  кірістер

4510 1 7 1     Доходы по купле-продаже ценных бумаг в тенге с
фиксированным доходом, выпущенных негосударственными
нефинансовыми организациями
4510 1 7 2     Доходы по купле-продаже ценных бумаг в СКВ с фиксированным
доходом, выпущенных негосударственными нефинансовыми
организациями
4510 1 7 3     Доходы по купле-продаже ценных бумаг в ДВВ с фиксированным
доходом, выпущенных негосударственными нефинансовыми
организациями
4510 2 0 2     Доходы по купле-продаже ценных бумаг в СКВ с фиксированным
доходом, выпущенных нерезидентами
4510 2 0 3     Доходы по купле-продаже ценных бумаг в ДВВ с фиксированным
доходом, выпущенных нерезидентами
4520 0 0 0   Доходы по купле-продаже ценных бумаг с нефиксированным
доходом
4520 1 1 1     Доходы по купле-продаже ценных бумаг в тенге с
нефиксированным доходом, выпущенных Правительством
Республики Казахстан
4520 1 1 2     Доходы по купле-продаже ценных бумаг в СКВ с
нефиксированным доходом, выпущенных Правительством
Республики Казахстан
4520 1 2 1     Доходы по купле-продаже ценных бумаг в тенге с
нефиксированным доходом, выпущенных местными органами власти
4520 1 2 2     Доходы по купле-продаже ценных бумаг в СКВ с
нефиксированным доходом, выпущенных местными органами власти
4520 1 3 1     Доходы по купле-продаже ценных бумаг в тенге с
нефиксированным доходом, выпущенных Национальным Банком
Республики Казахстан
4520 1 3 2     Доходы по купле-продаже ценных бумаг в СКВ с
нефиксированным доходом, выпущенных Национальным Банком
Республики Казахстан
4520 1 4 1     Доходы по купле-продаже ценных бумаг в тенге с
нефиксированным доходом, выпущенных банками
4520 1 4 2     Доходы по купле-продаже ценных бумаг в СКВ с
нефиксированным доходом, выпущенных банками
4520 1 4 3     Доходы по купле-продаже ценных бумаг в ДВВ с
нефиксированным доходом, выпущенных банками
4520 1 5 1     Доходы по купле-продаже ценных бумаг в тенге с
нефиксированным доходом, выпущенных организациями,
осуществляющими отдельные виды банковских операций
4520 1 5 2     Доходы по купле-продаже ценных бумаг в СКВ с
нефиксированным доходом, выпущенных организациями,
осуществляющими отдельные виды банковских операций

4510 1 7 1   Мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдар шығарған кірісі
белгіленген бағалы қағаздарды сатып алу-сату бойынша
теңгедегі кірістер
4510 1 7 2   Мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдар шығарған кірісі
белгіленген бағалы қағаздарды сатып алу-сату бойынша ЕАВ-дағы
кірістер
4510 1 7 3   Мемлекеттік емес  қаржылық емес ұйымдар шығарған кірісі
белгіленген бағалы қағаздарды сатып алу-сату бойынша ВБТ-дегі
кірістер
4510 2 0 2   Резидент еместер шығарған кірісі белгіленген бағалы
қағаздарды сатып алу-сату бойынша ЕАВ-дағы кірістер
4510 2 0 3   Резидент еместер шығарған кірісі белгіленген бағалы
қағаздарды сатып алу-сату бойынша ВБТ-дегі  кірістер
4520 0 0 0 Кірісі белгіленбеген бағалы қағаздарды сатып алу-сату бойынша
кірістер
4520 1 1 1   Қазақстан Республикасының Үкіметі шығарған кірісі
белгіленбеген бағалы қағаздарды сатып алу-сату бойынша
теңгедегі кірістер
4520 1 1 2   Қазақстан Республикасының Үкіметі шығарған кірісі
белгіленбеген бағалы қағаздарды сатып алу-сату бойынша
ЕАВ-дағы кірістер
4520 1 1 3   Қазақстан Республикасының Үкіметі шығарған кірісі
белгіленбеген бағалы қағаздарды сатып алу-сату бойынша
ВБТ-дегі кірістер
4520 1 2 1   Жергілікті өкімет органдары шығарған кірісі белгіленбеген
бағалы қағаздарды сатып алу-сату бойынша теңгедегі кірістер
4520 1 2 2   Жергілікті өкімет органдары шығарған кірісі белгіленбеген
бағалы қағаздарды сатып алу-сату бойынша ЕАВ-дағы  кірістер
4520 1 2 3   Жергілікті өкімет органдары шығарған кірісі белгіленбеген
бағалы қағаздарды сатып алу-сату бойынша ВБТ-дегі  кірістер
4520 1 3 1   Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі шығарған кірісі
белгіленбеген бағалы қағаздарды сатып алу-сату бойынша
теңгедегі кірістер
4520 1 3 2   Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі шығарған кірісі
белгіленбеген бағалы қағаздарды сатып алу-сату бойынша
ЕАВ-дағы кірістер
4520 1 3 3   Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі шығарған кірісі
белгіленбеген бағалы қағаздарды сатып алу-сату бойынша
ВБТ-дегі кірістер
4520 1 4 1   Банктер шығарған кірісі белгіленбеген бағалы қағаздарды сатып
алу-сату бойынша теңгедегі кірістер
4520 1 4 2   Банктер шығарған кірісі белгіленбеген бағалы қағаздарды сатып
алу-сату бойынша ЕАВ-дағы  кірістер
4520 1 4 3   Банктер шығарған кірісі белгіленбеген бағалы қағаздарды сатып
алу-сату бойынша ВБТ-дегі  кірістер
4520 1 5 1   Банктік операциялардың жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдар шығарған кірісі белгіленбеген бағалы қағаздарды сатып
алу-сату бойынша теңгедегі кірістер
4520 1 5 2   Банктік операциялардың жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдар шығарған кірісі белгіленбеген бағалы қағаздарды сатып
алу-сату бойынша ЕАВ-дағы  кірістер

4520 1 5 3     Доходы по купле-продаже ценных бумаг в ДВВ с
нефиксированным доходом, выпущенных организациями,
осуществляющими отдельные виды банковских операций
4520 1 6 1     Доходы по купле-продаже ценных бумаг в тенге с
нефиксированным доходом, выпущенных государственными
нефинансовыми организациями
4520 1 6 2     Доходы по купле-продаже ценных бумаг в СКВ с
нефиксированным доходом, выпущенных государственными
нефинансовыми организациями
4520 1 6 3     Доходы по купле-продаже ценных бумаг в ДВВ с
нефиксированным доходом, выпущенных государственными
нефинансовыми организациями
4520 1 7 1     Доходы по купле-продаже ценных бумаг в тенге с
нефиксированным доходом, выпущенных негосударственными
нефинансовыми организациями
4520 1 7 2     Доходы по купле-продаже ценных бумаг в СКВ с
нефиксированным доходом, выпущенных негосударственными
нефинансовыми организациями
4520 1 7 3     Доходы по купле-продаже ценных бумаг в ДВВ с
нефиксированным доходом, выпущенных негосударственными
нефинансовыми организациями
4520 2 0 2     Доходы по купле-продаже ценных бумаг в СКВ с
нефиксированным доходом, выпущенных нерезидентами
4520 2 0 3     Доходы по купле-продаже ценных бумаг в ДВВ с
нефиксированным доходом, выпущенных нерезидентами
4530 0 0 0   Доходы по купле-продаже иностранной валюты
4530 1 0 2     Доходы по купле-продаже СКВ с резидентами
4530 1 0 3     Доходы по купле-продаже ДВВ с резидентами
4530 2 0 2     Доходы по купле-продаже СКВ с нерезидентами
4530 2 0 3     Доходы по купле-продаже ДВВ с нерезидентами
4540 0 0 0   Доходы по купле-продаже драгоценных металлов
4540 1 0 2     Доходы по купле-продаже драгоценных металлов с резидентами
4540 2 0 2     Доходы по купле-продаже драгоценных металлов с нерезидентами
4550 0 0 0   Доходы по финансовым фьючерсам
4550 1 0 2     Доходы по финансовым фьючерсам в СКВ с резидентами
4550 1 0 3     Доходы по финансовым фьючерсам в ДВВ с резидентами
4550 2 0 2     Доходы по финансовым фьючерсам в СКВ с нерезидентами
4550 2 0 3     Доходы по финансовым фьючерсам в ДВВ с нерезидентами
4551 0 0 0   Доходы по опционным контрактам
4551 1 0 2     Доходы по опционным контрактам в СКВ с резидентами
4551 1 0 3     Доходы по опционным контрактам в ДВВ с резидентами
4551 2 0 2     Доходы по опционным контрактам в СКВ с нерезидентами
4551 2 0 3     Доходы по опционным контрактам в ДВВ с нерезидентами
4560 0 0 0   Нереализованный доход от переоценки форвардных операций по
ценным бумагам
4560 1 0 2     Нереализованный доход от переоценки форвардных операций по
ценным бумагам в СКВ с резидентами
4560 1 0 3     Нереализованный доход от переоценки форвардных операций по
ценным бумагам в ДВВ с резидентами
4560 2 0 2     Нереализованный доход от переоценки форвардных операций по
ценным бумагам в СКВ с нерезидентами
4560 2 0 3     Нереализованный доход от переоценки форвардных операций по
ценным бумагам в ДВВ с нерезидентами

4520 1 5 3   Банктік операциялардың жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдар шығарған кірісі белгіленбеген бағалы қағаздарды сатып
алу-сату бойынша ВБТ-дегі  кірістер
4520 1 6 1   Мемлекеттік қаржылық емес ұйымдар шығарған кірісі
белгіленбеген бағалы қағаздарды сатып алу-сату бойынша
теңгедегі кірістер
4520 1 6 2   Мемлекеттік қаржылық емес ұйымдар шығарған кірісі
белгіленбеген бағалы қағаздарды сатып алу-сату бойынша
ЕАВ-дағы кірістер
4520 1 6 3   Мемлекеттік қаржылық емес ұйымдар шығарған кірісі
белгіленбеген бағалы қағаздарды сатып алу-сату бойынша
ВБТ-дегі кірістер
4520 1 7 1   Мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдар шығарған кірісі
белгіленбеген бағалы қағаздарды сатып алу-сату бойынша
теңгедегі кірістер
4520 1 7 2   Мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдар шығарған кірісі
белгіленбеген бағалы қағаздарды сатып алу-сату бойынша
ЕАВ-дағы кірістер
4520 1 7 3   Мемлекеттік емес  қаржылық емес ұйымдар шығарған кірісі
белгіленбеген бағалы қағаздарды сатып алу-сату бойынша
ВБТ-дегі кірістер
4520 2 0 2   Резидент еместер шығарған кірісі белгіленбеген бағалы
қағаздарды сатып алу-сату бойынша ЕАВ-дағы кірістер
4520 2 0 3   Резидент еместер шығарған кірісі белгіленбеген бағалы
қағаздарды сатып алу-сату бойынша ВБТ-дегі  кірістер
4530 0 0 0 Шетел валютасын сатып алу-сату бойынша кірістер
4530 1 0 0   Резиденттермен шетел валютасын сатып алу-сату бойынша кірістер
4530 2 0 0   Резидент еместермен шетел валютасын сатып алу-сату бойынша
кірістер
4540 0 0 0 Қымбат металдарды сатып алу-сату бойынша кірістер
4540 1 0 0   Резиденттермен қымбат металдарды сатып алу-сату бойынша
кірістер
4540 2 0 0   Резидент еместермен қымбат металдарды сатып алу-сату бойынша
кірістер
4550 0 0 0 Қаржылық фьючерстер бойынша кірістер
4550 1 0 0   Резиденттермен қаржылық фьючерстер бойынша кірістер
4550 2 0 0   Резидент еместермен қаржылық фьючерстер бойынша кірістер
4551 0 0 0 Опциондық келісім-шарттар бойынша кірістер
4551 1 0 0   Резиденттермен опциондық келісім-шарттар бойынша кірістер
4551 2 0 0   Резидент еместермен опциондық келісім-шарттар бойынша кірістер
4560 0 0 0 Бағалы қағаздар бойынша форвардтық операцияларды қайта
бағалаудан түскен пайдаланылмаған кіріс
4560 1 0 0   Резиденттермен бағалы қағаздар бойынша форвардтық
операцияларды қайта бағалаудан түскен пайдаланылмаған кіріс
4560 2 0 0   Резидент еместермен бағалы қағаздар бойынша форвардтық
операцияларды қайта бағалаудан түскен пайдаланылмаған кіріс

4851 1 7 1     Доходы от продаж акций дочерних и ассоциированных
негосударственных нефинансовых организаций в тенге
4851 1 7 2     Доходы от продаж акций дочерних и ассоциированных
негосударственных нефинансовых организаций в СКВ
4851 1 7 3     Доходы от продаж акций дочерних и ассоциированных
негосударственных нефинансовых организаций в ДВВ
4851 2 0 1     Доходы от продаж акций дочерних и ассоциированных
организаций банка (нерезиденты) в тенге
4851 2 0 2     Доходы от продаж акций дочерних и ассоциированных
организаций банка (нерезиденты) в СКВ
4851 2 0 3     Доходы от продаж акций дочерних и ассоциированных
организаций банка (нерезиденты) в ДВВ
4852 1 4 1     Доходы от реализации основных средств и нематериальных
активов
4853 1 4 1     Доходы от реализации материалов
4900 0 0 0   Неустойка (штраф, пеня)
4900 1 4 1     Неустойка (штраф, пеня), полученная от резидентов
4900 2 4 1     Неустойка (штраф, пеня), полученная от нерезидентов
4920       Прочие доходы
4921 1 4 1     Прочие доходы от банковской деятельности
4922 1 4 1     Прочие доходы от небанковской деятельности
4940       Чрезвычайные доходы
4941 1 4 1     Чрезвычайные доходы
4942 1 4 1     Доход прошлых периодов, выявленный в отчетном периоде
4999 1 4 1     Доход до налогов
5020       Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по депозитам до
востребования
5021 0 0 0   Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
корреспондентским счетам Национального Банка Республики
Казахстан
5021 1 3 1     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
корреспондентским счетам в тенге Национального Банка
Республики Казахстан
5021 1 3 2     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
корреспондентским счетам в СКВ Национального Банка
Республики Казахстан
5021 1 3 3     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
корреспондентским счетам в ДВВ Национального Банка
Республики Казахстан
5022 0 0 0   Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
корреспондентским счетам иностранных центральных банков
5022 2 3 1     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
корреспондентским счетам в тенге иностранных центральных
банков
5022 2 3 2     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
корреспондентским счетам в СКВ иностранных центральных
банков
5022 2 3 3     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
корреспондентским счетам в ДВВ иностранных центральных
банков
5023 0 0 0   Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
корреспондентским счетам других банков
5023 1 4 1     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
корреспондентским счетам в тенге банков-резидентов

4851 1 7 1   Мемлекеттік емес қаржылық емес еншілес және қауымдасқан
ұйымдардың теңгедегі акцияларын сатудан түскен кірістер
4851 2 0 1   Резидент емес еншілес және қауымдасқан ұйымдардың теңгедегі
акцияларын сатудан түскен  кірістер
4851 2 0 2   Резидент емес еншілес және қауымдасқан ұйымдардың ЕАВ-дағы
акцияларын сатудан түскен  кірістер
4851 2 0 3   Резидент емес еншілес және қауымдасқан ұйымдардың ВБТ-дегі
акцияларын сатудан түскен  кірістер
4852 0 0 0 Негізгі құрал-жабдықтар және материалдық емес активтерді
сатудан түскен кірістер
4853 0 0 0 Материалдарды сатудан түскен кірістер
4900 0 0 0 Тұрақсыздық айыптары (айыппұл, өсімпұл)
4900 1 0 0   Резиденттерден алынған тұрақсыздық айыптары (айыппұл, өсімпұл)
4900 2 0 0   Резидент еместерден алынған тұрақсыздық айыптары (айыппұл,
өсімпұл)
4920    Басқа да кірістер
4921 0 0 0 Банктік қызметтен басқа да кірістер
4922 0 0 0 Банктік емес қызметтен басқа да кірістер
4940    Төтенше кірістер
4941 0 0 0 Төтенше кірістер
4942 0 0 0 Есеп беру кезеңінде анықталған өткен кезеңдердің кірісі
4999 0 0 0 Салыққа дейінгі кіріс
5020    Талап ету бойынша депозиттер бойынша сыйақы алумен байланысты
шығыстар
5021 0 0 0 Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің корреспонденттік
есепшоттары бойынша сыйақы төлеумен байланысты шығыстар
5021 1 3 1   Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің  теңгедегі
корреспонденттік есепшоттары бойынша сыйақы төлеумен
байланысты шығыстар
5021 1 3 2   Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің ЕАВ-дағы
корреспонденттік есепшоттары бойынша сыйақы төлеумен
байланысты шығыстар
5021 1 3 3   Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің ВБТ-дегі
корреспонденттік есепшоттары бойынша сыйақы төлеумен
байланысты шығыстар
5022 0 0 0 Шетелдік орталық банктердің корреспонденттік есепшоттары
бойынша сыйақы төлеумен байланысты шығыстар
5022 2 3 1   Шетелдік орталық банктердің  теңгедегі корреспонденттік
есепшоттары бойынша сыйақы төлеумен байланысты шығыстар
5022 2 3 2   Шетелдік орталық банктердің ЕАВ-дағы корреспонденттік
есепшоттары бойынша сыйақы төлеумен байланысты шығыстар
5022 2 3 3   Шетелдік орталық банктердің ВБТ-дегі корреспонденттік
есепшоттары бойынша сыйақы төлеумен байланысты шығыстар
5023 0 0 0 Басқа банктердің корреспонденттік есепшоттары бойынша сыйақы
төлеумен байланысты шығыстар
5023 1 4 1   Резидент банктердің теңгедегі корреспонденттік есепшоттары
бойынша сыйақы төлеумен байланысты шығыстар

5023 1 4 2     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
корреспондентским счетам в СКВ банков-резидентов
5023 1 4 3     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
корреспондентским счетам в ДВВ банков-резидентов
5023 2 4 1     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
корреспондентским счетам в тенге банков-нерезидентов
5023 2 4 2     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
корреспондентским счетам в СКВ банков-нерезидентов
5023 2 4 3     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
корреспондентским счетам в ДВВ банков-нерезидентов
5024 0 0 0   Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
корреспондентским счетам банка
5024 1 4 1     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
корреспондентским счетам в тенге банка в банках-резидентах
5024 1 4 2     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
корреспондентским счетам в СКВ банка в банках-резидентах
5024 1 4 3     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
корреспондентским счетам в ДВВ банка в банках-резидентах
5024 2 4 1     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
корреспондентским счетам в тенге банка в банках-нерезидентах
5024 2 4 2     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
корреспондентским счетам в СКВ банка в банках-нерезидентах
5024 2 4 3     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
корреспондентским счетам в ДВВ банка в банках-нерезидентах
5030       Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по займам,
полученным от Правительства Республики Казахстан
5034 0 0 0   Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по краткосрочным
займам, полученным от Правительства Республики Казахстан
5034 1 1 1     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
краткосрочным займам в тенге, полученным от Правительства
Республики Казахстан
5034 1 1 2     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
краткосрочным займам в СКВ, полученным от Правительства
Республики Казахстан
5034 1 1 3     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
краткосрочным займам в ДВВ, полученным от Правительства
Республики Казахстан
5034 1 2 1     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
краткосрочным займам в тенге, полученным от местных органов
власти
5034 1 2 2     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
краткосрочным займам в СКВ, полученным от местных органов
власти
5034 1 2 3     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
краткосрочным займам в ДВВ, полученным от местных органов
власти
5035 0 0 0     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
среднесрочным займам, полученным от Правительства
Республики Казахстан

5023 1 4 2   Резидент банктердің ЕАВ-дағы корреспонденттік есепшоттары
бойынша сыйақы төлеумен байланысты шығыстар
5023 1 4 3   Резидент банктердің ВБТ-дегі корреспонденттік есепшоттары
бойынша сыйақы төлеумен байланысты шығыстар
5023 2 4 1   Резидент емес банктердің теңгедегі корреспонденттік
есепшоттары бойынша сыйақы төлеумен байланысты шығыстар
5023 2 4 2   Резидент емес банктердің ЕАВ-дағы корреспонденттік
есепшоттары бойынша сыйақы төлеумен байланысты шығыстар
5023 2 4 3   Резидент емес банктердің ВБТ-дегі корреспонденттік
есепшоттары бойынша сыйақы төлеумен байланысты шығыстар
5024 0 0 0 Банктің корреспонденттік есепшоттары бойынша сыйақы төлеумен
байланысты шығыстар
5024 1 4 1   Банктің резидент банктердегі теңгедегі корреспонденттік
есепшоттары бойынша сыйақы төлеумен байланысты шығыстар
5024 1 4 2   Банктің резидент банктердегі ЕАВ-дағы корреспонденттік
есепшоттары бойынша сыйақы төлеумен байланысты шығыстар
5024 1 4 3   Банктің резидент банктердегі ВБТ-дегі корреспонденттік
есепшоттары бойынша сыйақы төлеумен байланысты шығыстар
5024 2 4 1   Банктің резидент емес банктердегі теңгедегі корреспонденттік
есепшоттары бойынша сыйақы төлеумен байланысты шығыстар
5024 2 4 2   Банктің резидент емес банктердегі ЕАВ-дағы корреспонденттік
есепшоттары бойынша сыйақы төлеумен байланысты шығыстар
5024 2 4 3   Банктің резидент емес банктердегі ВБТ-дегі корреспонденттік
есепшоттары бойынша сыйақы төлеумен байланысты шығыстар
5030    Қазақстан Республикасы Үкіметінен алынған заемдар бойынша сыйақы
төлеумен байланысты шығыстар
5034 0 0 0 Қазақстан Республикасы Үкіметінен алынған қысқа мерзімді
заемдар бойынша сыйақы төлеумен байланысты шығыстар
5034 1 1 1   Қазақстан Республикасы Үкіметінен алынған теңгедегі қысқа
мерзімді заемдар бойынша сыйақы төлеумен байланысты шығыстар
5034 1 1 2   Қазақстан Республикасы Үкіметінен алынған ЕАВ-дағы қысқа
м
ерзімді заемдар бойынша сыйақы төлеумен байланысты шығыстар
5034 1 1 3   Қазақстан Республикасы Үкіметінен алынған ВБТ-дегі қысқа
мерзімді заемдар бойынша сыйақы төлеумен байланысты шығыстар
5034 1 2 1   Жергілікті өкімет органдарынан алынған теңгедегі қысқа
мерзімді заемдар бойынша сыйақы төлеумен байланысты шығыстар
5034 1 2 2   Жергілікті өкімет органдарынан алынған ЕАВ-дағы қысқа
мерзімді заемдар бойынша сыйақы төлеумен байланысты шығыстар
5034 1 2 3   Жергілікті өкімет органдарынан  алынған  ВБТ-дегі қысқа
мерзімді заемдар бойынша сыйақы төлеумен байланысты шығыстар
5035 0 0 0 Қазақстан Республикасы Үкіметінен алынған орташа мерзімді
заемдар бойынша сыйақы төлеумен байланысты шығыстар

5035 1 1 1     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
среднесрочным займам в тенге, полученным от Правительства
Республики Казахстан
5035 1 1 2     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
среднесрочным займам в СКВ, полученным от Правительства
Республики Казахстан
5035 1 1 3     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
среднесрочным займам в ДВВ, полученным от Правительства
Республики Казахстан
5035 1 2 1     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
среднесрочным займам в тенге, полученным от местных органов
власти
5035 1 2 2     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
среднесрочным займам в СКВ, полученным от местных органов
власти
5035 1 2 3     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
среднесрочным займам в ДВВ, полученным от местных органов
власти
5036 0 0 0   Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по долгосрочным
займам, полученным от Правительства Республики Казахстан
5036 1 1 1     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
долгосрочным займам в тенге, полученным от Правительства
Республики Казахстан
5036 1 1 2     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
долгосрочным займам в СКВ, полученным от Правительства
Республики Казахстан
5036 1 1 3     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
долгосрочным займам в ДВВ, полученным от Правительства
Республики Казахстан
5036 1 2 1     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
долгосрочным займам в тенге, полученным от местных органов
власти
5036 1 2 2     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
долгосрочным займам в СКВ, полученным от местных органов
власти
5036 1 2 3     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
долгосрочным займам в ДВВ, полученным от местных органов
власти
5038 0 0 0   Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по просроченной
задолженности банка по займам, полученным от Правительства
Республики Казахстан
5038 1 1 1     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
просроченной задолженности банка по займам в тенге,
полученным от Правительства Республики Казахстан
5038 1 1 2     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
просроченной задолженности банка по займам в СКВ,
полученным от Правительства Республики Казахстан
5038 1 1 3     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
просроченной задолженности банка по займам в ДВВ,
полученным от Правительства Республики Казахстан
5038 1 2 1     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
просроченной задолженности банка по займам в тенге,
полученным от местных органов власти
5038 1 2 2     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
просроченной задолженности банка по займам в СКВ,
полученным от местных органов власти

5035 1 1 1   Қазақстан Республикасы Үкіметінен алынған теңгедегі орташа
мерзімді заемдар бойынша сыйақы төлеумен байланысты шығыстар
5035 1 1 2   Қазақстан Республикасы Үкіметінен алынған ЕАВ-дағы орташа
мерзімді заемдар бойынша сыйақы төлеумен байланысты шығыстар
5035 1 1 3   Қазақстан Республикасы Үкіметінен алынған ВБТ-дегі орташа
мерзімді заемдар бойынша сыйақы төлеумен байланысты шығыстар
5035 1 2 1   Жергілікті өкімет органдарынан алынған теңгедегі орташа
мерзімді заемдар бойынша сыйақы төлеумен байланысты шығыстар
5035 1 2 2   Жергілікті өкімет органдарынан алынған ЕАВ-дағы орташа
мерзімді заемдар бойынша сыйақы төлеумен байланысты шығыстар
5035 1 2 3   Жергілікті өкімет органдарынан  алынған ВБТ-дегі орташа
мерзімді заемдар бойынша сыйақы төлеумен байланысты шығыстар
5036 0 0 0 Қазақстан Республикасы Үкіметінен алынған ұзақ мерзімді заемдар
бойынша сыйақы төлеумен байланысты шығыстар
5036 1 1 1   Қазақстан Республикасы Үкіметінен алынған теңгедегі ұзақ
мерзімді заемдар бойынша сыйақы төлеумен байланысты шығыстар
5036 1 1 2   Қазақстан Республикасы Үкіметінен алынған ЕАВ-дағы ұзақ
мерзімді заемдар бойынша сыйақы төлеумен байланысты шығыстар
5036 1 1 3   Қазақстан Республикасы Үкіметінен алынған ВБТ-дегі ұзақ
мерзімді заемдар бойынша сыйақы төлеумен байланысты шығыстар
5036 1 2 1   Жергілікті өкімет органдарынан алынған теңгедегі ұзақ
мерзімді заемдар бойынша сыйақы төлеумен байланысты шығыстар
5036 1 2 2   Жергілікті өкімет органдарынан алынған ЕАВ-дағы ұзақ
мерзімді заемдар бойынша сыйақы төлеумен байланысты шығыстар
5036 1 2 3   Жергілікті өкімет органдарынан алынған ВБТ-дегі ұзақ
мерзімді заемдар бойынша сыйақы төлеумен байланысты шығыстар
5038 0 0 0 Қазақстан Республикасының Үкіметінен алынған заемдар бойынша
банктің мерзімі өткен берешегі бойынша сыйақы төлеумен
байланысты шығыстар
5038 1 1 1   Қазақстан Республикасының Үкіметінен теңгемен алынған
заемдар бойынша банктің мерзімі өткен берешегі бойынша сыйақы
төлеумен байланысты шығыстар
5038 1 1 2   Қазақстан Республикасының Үкіметінен ЕАВ-мен алынған заемдар
бойынша банктің мерзімі өткен берешегі бойынша сыйақы
төлеумен байланысты шығыстар
5038 1 1 3   Қазақстан Республикасының Үкіметінен ВБТ-мен алынған заемдар
бойынша банктің мерзімі өткен берешегі бойынша сыйақы
төлеумен байланысты шығыстар
5038 1 2 1   Жергілікті өкімет органдарынан теңгемен алынған заемдар
бойынша банктің мерзімі өткен берешегі бойынша сыйақы
төлеумен байланысты шығыстар
5038 1 2 2   Жергілікті өкімет органдарынан ЕАВ-мен алынған заемдар
бойынша банктің мерзімі өткен берешегі бойынша сыйақы
төлеумен байланысты шығыстар

5038 1 2 3     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
просроченной задолженности банка по займам в ДВВ,
полученным от местных органов власти
5050        Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по займам,
полученным от других банков и международных финансовых
организаций
5051 0 0 0  Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по займам,
полученным от Национального Банка Республики Казахстан
5051 1 3 1     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по займам в
тенге, полученным от Национального Банка Республики
Казахстан
5051 1 3 2     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по займам в
СКВ, полученным от Национального Банка Республики Казахстан
5051 1 3 3     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по займам в
ДВВ, полученным от Национального Банка Республики Казахстан
5052 0 0 0   Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по займам,
полученным от иностранных центральных банков
5052 2 3 2     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по займам в
СКВ, полученным от иностранных центральных банков
5052 2 3 3     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по займам в
ДВВ, полученным от иностранных центральных банков
5053 0 0 0   Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по займам,
полученным от международных финансовых организаций
5053 2 0 2     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по займам в
СКВ, полученным от международных финансовых организаций
5054 0 0 0   Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по краткосрочным
займам, полученным от других банков
5054 1 4 1     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
краткосрочным займам в тенге, полученным от банков-
резидентов
5054 1 4 2     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
краткосрочным займам в СКВ, полученным от банков-резидентов
5054 1 4 3     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
краткосрочным займам в ДВВ, полученным от банков-резидентов
5054 2 4 1     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
краткосрочным займам в тенге, полученным от банков-
нерезидентов
5054 2 4 2     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
краткосрочным займам в СКВ, полученным от банков-
нерезидентов
5054 2 4 3     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
краткосрочным займам в ДВВ, полученным от банков-
нерезидентов
5055 0 0 0   Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по среднесрочным
займам, полученным от других банков
5055 1 4 1     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
среднесрочным займам в тенге, полученным от банков-
резидентов
5055 1 4 2     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
среднесрочным займам в СКВ, полученным от банков-резидентов

5038 1 2 3   Жергілікті өкімет органдарынан ВБТ-мен алынған заемдар
бойынша банктің мерзімі өткен берешегі бойынша сыйақы
төлеумен байланысты шығыстар
5050    Басқа банктерден және халықаралық қаржы ұйымдарынан алынған
заемдар бойынша сыйақы төлеумен байланысты шығыстар
5051 0 0 0 Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкінен алынған заемдар
бойынша сыйақы төлеумен байланысты шығыстар
5051 1 3 1   Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкінен теңгемен алынған
заемдар бойынша сыйақы төлеумен байланысты шығыстар
5051 1 3 2   Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкінен ЕАВ-мен алынған
заемдар бойынша сыйақы төлеумен байланысты шығыстар
5051 1 3 3   Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкінен ВБТ-мен алынған
заемдар бойынша сыйақы төлеумен байланысты шығыстар
5052 0 0 0 Шетелдік орталық банктерден алынған заемдар бойынша сыйақы
төлеумен байланысты шығыстар
5052 2 3 2   Шетелдік орталық банктерден ЕАВ-мен алынған заемдар бойынша
сыйақы төлеумен байланысты шығыстар
5052 2 3 3   Шетелдік орталық банктерден ВБТ-мен алынған заемдар бойынша
сыйақы төлеумен байланысты шығыстар
5053 0 0 0 Халықаралық қаржы ұйымдарынан алынған заемдар бойынша сыйақы
төлеумен байланысты шығыстар
5053 2 0 2   Халықаралық қаржы ұйымдарынан ЕАВ-мен алынған заемдар бойынша
сыйақы төлеумен байланысты шығыстар
5054 0 0 0 Басқа банктерден алынған қысқа мерзімді заемдар бойынша сыйақы
төлеумен байланысты шығыстар
5054 1 4 1   Резидент банктерден теңгемен алынған қысқа мерзімді заемдар
бойынша сыйақы төлеумен байланысты шығыстар
5054 1 4 2   Резидент банктерден ЕАВ-мен алынған қысқа мерзімді заемдар
бойынша сыйақы төлеумен байланысты шығыстар
5054 1 4 3   Резидент банктерден ВБТ-мен алынған қысқа мерзімді заемдар
бойынша сыйақы төлеумен байланысты шығыстар
5054 2 4 1   Резидент емес банктерден теңгемен алынған қысқа мерзімді
заемдар бойынша сыйақы төлеумен байланысты шығыстар
5054 2 4 2   Резидент емес банктерден ЕАВ-мен алынған қысқа мерзімді
заемдар бойынша сыйақы төлеумен байланысты шығыстар
5054 2 4 3   Резидент емес банктерден ВБТ-мен алынған қысқа мерзімді
заемдар бойынша сыйақы төлеумен байланысты шығыстар
5055 0 0 0 Басқа банктерден алынған орта мерзімді заемдар бойынша сыйақы
төлеумен байланысты шығыстар
5055 1 4 1   Резидент банктерден теңгемен алынған орта мерзімді заемдар
бойынша сыйақы төлеумен байланысты шығыстар
5055 1 4 2   Резидент банктерден ЕАВ-мен алынған орта мерзімді заемдар
бойынша сыйақы төлеумен байланысты шығыстар

5055 1 4 3     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
среднесрочным займам в ДВВ, полученным от банков-резидентов
5055 2 4 1     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
среднесрочным займам в тенге, полученным от банков-
нерезидентов
5055 2 4 2     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
среднесрочным займам в СКВ, полученным от банков-
нерезидентов
5055 2 4 3     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
среднесрочным займам в ДВВ, полученным от банков-
нерезидентов
5056 0 0 0   Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по долгосрочным
займам, полученным от других банков
5056 1 4 1     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
долгосрочным займам в тенге, полученным от банков-резидентов
5056 1 4 2     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
долгосрочным займам в СКВ, полученным от банков-резидентов
5056 1 4 3     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
долгосрочным займам в ДВВ, полученным от банков-резидентов
5056 2 4 1     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
долгосрочным займам в тенге, полученным от банков-
нерезидентов
5056 2 4 2     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
долгосрочным займам в СКВ, полученным от банков-нерезидентов
5056 2 4 3     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
долгосрочным займам в ДВВ, полученным от банков-нерезидентов
5057 0 0 0   Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по финансовому
лизингу, полученному от других банков
5057 1 3 1     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по финансовому
лизингу в тенге, полученному от Национального Банка
Республики Казахстан
5057 1 3 2     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по финансовому
лизингу в СКВ, полученному от Национального Банка
Республики Казахстан
5057 1 3 3     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по финансовому
лизингу ДВВ, полученному от Национального Банка Республики
Казахстан
5057 1 4 1     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по финансовому
лизингу в тенге, полученному от банков-резидентов
5057 1 4 2     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по финансовому
лизингу в СКВ, полученному от банков-резидентов
5057 1 4 3     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по финансовому
лизингу в ДВВ, полученному от банков-резидентов
5057 2 4 1     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по финансовому
лизингу в тенге, полученному от банков-нерезидентов
5057 2 4 2     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по финансовому
лизингу в СКВ, полученному от банков-нерезидентов
5057 2 4 3     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по финансовому
лизингу в ДВВ, полученному от банков-нерезидентов

5055 1 4 3   Резидент банктерден ВБТ-мен алынған орта мерзімді заемдар
бойынша сыйақы төлеумен байланысты шығыстар
5055 2 4 1   Резидент емес банктерден теңгемен алынған орта мерзімді
заемдар бойынша сыйақы төлеумен байланысты шығыстар
5055 2 4 2   Резидент емес банктерден ЕАВ-мен алынған орта мерзімді
заемдар бойынша сыйақы төлеумен байланысты шығыстар
5055 2 4 3   Резидент емес банктерден ВБТ-мен алынған орта мерзімді
заемдар бойынша сыйақы төлеумен байланысты шығыстар
5056 0 0 0 Басқа банктерден алынған ұзақ мерзімді заемдар бойынша сыйақы
төлеумен байланысты шығыстар
5056 1 4 1   Резидент банктерден теңгемен алынған ұзақ мерзімді заемдар
бойынша сыйақы төлеумен байланысты шығыстар
5056 1 4 2   Резидент банктерден ЕАВ-мен алынған ұзақ мерзімді заемдар
бойынша сыйақы төлеумен байланысты шығыстар
5056 1 4 3   Резидент банктерден ВБТ-мен алынған ұзақ мерзімді заемдар
бойынша сыйақы төлеумен байланысты шығыстар
5056 2 4 1   Резидент емес банктерден теңгемен алынған ұзақ мерзімді
заемдар бойынша сыйақы төлеумен байланысты шығыстар
5056 2 4 2   Резидент емес банктерден ЕАВ-мен алынған ұзақ мерзімді
заемдар бойынша сыйақы төлеумен байланысты шығыстар
5056 2 4 3   Резидент емес банктерден ВБТ-мен алынған ұзақ мерзімді
заемдар бойынша сыйақы төлеумен байланысты шығыстар
5057 0 0 0 Басқа банктерден алынған қаржылық лизинг бойынша сыйақы
төлеумен байланысты шығыстар
5057 1 4 1   Резидент банктерден теңгемен алынған қаржылық лизинг бойынша
сыйақы төлеумен байланысты шығыстар
5057 1 4 2   Резидент банктерден ЕАВ-мен алынған қаржылық лизинг бойынша
сыйақы төлеумен байланысты шығыстар
5057 1 4 3   Резидент банктерден ВБТ-мен алынған қаржылық лизинг бойынша
сыйақы төлеумен байланысты шығыстар
5057 2 4 1   Резидент емес банктерден теңгемен алынған қаржылық лизинг
бойынша сыйақы төлеумен байланысты шығыстар
5057 2 4 2   Резидент емес банктерден ЕАВ-мен алынған қаржылық лизинг
бойынша сыйақы төлеумен байланысты шығыстар
5057 2 4 3   Резидент емес банктерден ВБТ-мен алынған қаржылық лизинг
бойынша сыйақы төлеумен байланысты шығыстар

5058 0 0 0   Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по просроченной
задолженности банка по займам, полученным от других банков
5058 1 4 1     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
просроченной задолженности банка по займам в тенге,
полученным от других банков-резидентов
5058 1 4 2     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
просроченной задолженности банка по займам в СКВ,
полученным от других банков-резидентов
50
58 1 4 3     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
просроченной задолженности банка по займам в ДВВ,
полученным от других банков-резидентов
5058 2 4 1     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
просроченной задолженности банка по займам в тенге,
полученным от других банков-нерезидентов
5058 2 4 2     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
просроченной задолженности банка по займам в СКВ,
полученным от других банков-нерезидентов
5058 2 4 3     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
просроченной задолженности банка по займам в ДВВ,
полученным от других банков-нерезидентов
5059 0 0 0   Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по просроченной
задолженности банка по займам, полученным от Национального
Банка Республики Казахстан и международных финансовых
организаций
5059 1 3 1     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
просроченной задолженности банка по займам в тенге,
полученным от Национального Банка Республики Казахстан
5059 1 3 2     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
просроченной задолженности банка по займам в СКВ,
полученным от Национального Банка Республики Казахстан
5059 1 3 3     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
просроченной задолженности банка по займам в ДВВ,
полученным от Национального Банка Республики Казахстан
5059 2 0 2     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
просроченной задолженности банка по займам в СКВ,
полученным от международных финансовых организаций
5060       Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по займам,
полученным от организаций, осуществляющих отдельные виды
банковских операций
5064 0 0 0   Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по краткосрочным
займам, полученным от организаций, осуществляющих отдельные
виды банковских операций
5064 1 5 1     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
краткосрочным займам в тенге, полученным от организаций,
осуществляющих отдельные виды банковских операций
5064 1 5 2     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
краткосрочным займам в СКВ, полученным от организаций,
осуществляющих отдельные виды банковских операций

5058 0 0 0 Басқа банктерден алынған заемдар бойынша банктің мерзімі өткен
берешегі бойынша сыйақы төлеумен байланысты шығыстар
5058 1 4 1   Басқа резидент банктерден теңгемен алынған заемдар бойынша
банктің мерзімі өткен берешегі бойынша сыйақы төлеумен
байланысты шығыстар
5058 1 4 2   Басқа резидент банктерден ЕАВ-мен алынған заемдар бойынша
банктің мерзімі өткен берешегі бойынша сыйақы төлеумен
байланысты шығыстар
5058 1 4 3   Басқа резидент банктерден ВБТ-мен алынған заемдар бойынша
банктің мерзімі өткен берешегі бойынша сыйақы төлеумен
байланысты шығыстар
5058 2 4 1   Басқа резидент емес банктерден теңгемен алынған заемдар
бойынша банктің мерзімі өткен берешегі бойынша сыйақы
төлеумен байланысты шығыстар
5058 2 4 2   Басқа резидент емес банктерден ЕАВ-мен алынған заемдар
бойынша банктің мерзімі өткен берешегі бойынша сыйақы
төлеумен байланысты шығыстар
5058 2 4 3   Басқа резидент емес банктерден ВБТ-мен алынған заемдар
бойынша банктің мерзімі өткен берешегі бойынша сыйақы
төлеумен байланысты шығыстар
5059 0 0 0 Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкінен және халықаралық
қаржы ұйымдарынан алынған заемдар бойынша банктің мерзімі өткен
берешегі бойынша сыйақы төлеумен байланысты шығыстар
5059 1 3 1   Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкінен теңгемен алынған
заемдар бойынша банктің мерзімі өткен берешегі бойынша сыйақы
төлеумен байланысты шығыстар
5059 1 3 2   Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкінен ЕАВ-мен алынған
заемдар бойынша банктің мерзімі өткен берешегі бойынша сыйақы
төлеумен байланысты шығыстар
5059 1 3 3   Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкінен ВБТ-мен алынған
заемдар бойынша банктің мерзімі өткен берешегі бойынша сыйақы
төлеумен байланысты шығыстар
5059 2 0 2   Халықаралық қаржы ұйымдарынан ЕАВ-мен алынған заемдар бойынша
банктің мерзімі өткен берешегі бойынша сыйақы төлеумен
байланысты шығыстар
5060 0 0 0 Банктік операциялардың жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдардан алынған заемдар бойынша сыйақы төлеумен байланысты
шығыстар
5064 0 0 0 Банктік операциялардың жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдардан алынған қысқа мерзімді заемдар бойынша сыйақы
төлеумен байланысты шығыстар
5064 1 5 1   Банктік операциялардың жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдардан теңгемен алынған қысқа мерзімді заемдар бойынша
сыйақы төлеумен байланысты шығыстар
5064 1 5 2   Банктік операциялардың жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдардан ЕАВ-мен алынған қысқа мерзімді заемдар бойынша
сыйақы төлеумен байланысты шығыстар

5066 2 5 1     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
долгосрочным займам в тенге, полученным от организаций,
осуществляющих отдельные виды банковских операций
(нерезидентов)
5066 2 5 2     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
долгосрочным займам в СКВ, полученным от организаций,
осуществляющих отдельные виды банковских операций
(нерезидентов)
5066 2 5 3     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
долгосрочным займам в ДВВ, полученным от организаций,
осуществляющих отдельные виды банковских операций
(нерезидентов)
5068 0 0 0   Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по просроченной
задолженности банка по займам, полученным от организаций,
осуществляющих отдельные виды банковских операций
5068 1 5 1     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
просроченной задолженности банка по займам в тенге,
полученным от организаций, осуществляющих отдельные виды
банковских операций
5068 1 5 2     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
просроченной задолженности банка по займам в СКВ,
полученным от организаций, осуществляющих отдельные виды
банковских операций
5068 1 5 3     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
просроченной задолженности банка по займам в ДВВ,
полученным от организаций, осуществляющих отдельные виды
банковских операций
5068 2 5 1     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
просроченной задолженности банка по займам в тенге,
полученным от организаций, осуществляющих отдельные виды
банковских операций (нерезидентов)
5068 2 5 2     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
просроченной задолженности банка по займам в СКВ,
полученным от организаций, осуществляющих отдельные виды
банковских операций (нерезидентов)
5068 2 5 3     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
просроченной задолженности банка по займам в ДВВ,
полученным от организаций, осуществляющих отдельные виды
банковских операций (нерезидентов)
5090       Другие расходы, связанные с выплатой вознаграждения
5091 0 0 0   Другие расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
операциям с другими банками
5091 1 4 1     Другие расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
операциям в тенге с другими банками - резидентами
5091 1 4 2     Другие расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
операциям в СКВ с другими банками - резидентами
5091 1 4 3     Другие расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
операциям в ДВВ с другими банками - резидентами
5091 2 4 1     Другие расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
операциям в тенге с другими банками - нерезидентами

5066 2 5 1   Банктік операциялардың жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдардан (резидент еместерден) теңгемен алынған ұзақ
мерзімді заемдар бойынша сыйақы төлеумен байланысты шығыстар
5066 2 5 2   Банктік операциялардың жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдардан (резидент еместерден) ЕАВ-мен алынған ұзақ
мерзімді заемдар бойынша сыйақы төлеумен байланысты шығыстар
5066 2 5 3   Банктік операциялардың жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдардан (резидент еместерден) ВБТ-мен алынған ұзақ
мерзімді заемдар бойынша сыйақы төлеумен байланысты шығыстар
5068 0 0 0 Банктік операциялардың жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдардан алынған заемдар бойынша банктің мерзімі өткен
берешегі бойынша сыйақы төлеумен байланысты шығыстар
5068 1 5 1   Банктік операциялардың жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдардан теңгемен алынған заемдар бойынша банктің мерзімі
өткен берешегі бойынша сыйақы төлеумен байланысты шығыстар
5068 1 5 2   Банктік операциялардың жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдардан ЕАВ-мен алынған заемдар бойынша банктің мерзімі
өткен берешегі бойынша сыйақы төлеумен байланысты шығыстар
5068 1 5 3   Банктік операциялардың жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдардан ВБТ-мен алынған заемдар бойынша банктің мерзімі
өткен берешегі бойынша сыйақы төлеумен байланысты шығыстар
5068 2 5 1   Банктік операциялардың жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдардан (резидент еместерден) теңгемен алынған заемдар
бойынша банктің мерзімі өткен берешегі бойынша сыйақы
төлеумен байланысты шығыстар
5068 2 5 2   Банктік операциялардың жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдардан (резидент еместерден) ЕАВ-мен алынған заемдар
бойынша банктің мерзімі өткен берешегі бойынша сыйақы
төлеумен байланысты шығыстар
5068 2 5 3   Банктік операциялардың жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдардан (резидент еместерден) ВБТ-мен алынған заемдар
бойынша банктің мерзімі өткен берешегі бойынша сыйақы
төлеумен байланысты шығыстар
5090 0 0 0 Сыйақы төлеумен байланысты басқа шығыстар
5091 0 0 0 Басқа банктермен жасалған операциялар бойынша сыйақы төлеумен
байланысты шығыстар
5091 1 4 1   Резидент банктермен теңгемен жасалған операциялар бойынша
сыйақы төлеумен байланысты шығыстар
5091 1 4 2   Резидент банктермен ЕАВ-мен жасалған операциялар бойынша
сыйақы төлеумен байланысты шығыстар
5091 1 4 3   Резидент банктермен ВБТ-мен жасалған операциялар бойынша
сыйақы төлеумен байланысты шығыстар
5091 2 4 1   Резидент емес банктермен теңгемен жасалған операциялар
бойынша сыйақы төлеумен байланысты шығыстар

5091 2 4 2     Другие расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
операциям в СКВ с  другими банками - нерезидентами
5091 2 4 3     Другие расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
операциям в ДВВ с другими банками - нерезидентами
5095 0 0 0   Комиссионное вознаграждение по займам, полученным от других
банков
5095 1 4 1     Комиссионное вознаграждение по займам в тенге, полученным
от других банков-резидентов
5095 1 4 2     Комиссионное вознаграждение по займам в СКВ, полученным от
других банков-резидентов
5095 1 4 3     Комиссионное вознаграждение по займам в ДВВ, полученным от
других банков-резидентов
5095 2 4 1     Комиссионное вознаграждение по займам в тенге, полученным
от других банков-нерезидентов
5095 2 4 2     Комиссионное вознаграждение по займам в СКВ, полученным от
других банков-нерезидентов
5095 2 4 3     Комиссионное вознаграждение по займам в ДВВ, полученным от
других банков-нерезидентов
5110       Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по депозитам
(на одну ночь)
5111 0 0 0   Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по депозитам
Национального Банка Республики Казахстан (на одну ночь)
5111 1 3 1     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по депозитам в
тенге Национального Банка Республики Казахстан (на одну
ночь)
5111 1 3 2     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по депозитам в
СКВ Национального Банка Республики Казахстан (на одну ночь)
5111 1 3 3     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по депозитам в
ДВВ Национального Банка Республики Казахстан (на одну ночь)
5112 0 0 0   Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по депозитам
иностранных центральных банков (на одну ночь)
5112 2 3 2     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по депозитам в
СКВ иностранных центральных банков (на одну ночь)
5112 2 3 3     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по депозитам в
ДВВ иностранных центральных банков (на одну ночь)
5113 0 0 0   Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по депозитам
других банков (на одну ночь)
5113 1 4 1     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по депозитам в
тенге, полученным от банков-резидентов (на одну ночь)
5113 1 4 2     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по депозитам в
СКВ, полученным от банков-резидентов (на одну ночь)
5113 1 4 3     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по депозитам в
ДВВ, полученным от банков-резидентов (на одну ночь)
5113 2 4 1     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по депозитам в
тенге, полученным от банков-нерезидентов (на одну ночь)
5113 2 4 2     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по депозитам в
СКВ, полученным от банков-нерезидентов (на одну ночь)

5091 2 4 2   Резидент  емес банктермен ЕАВ-мен жасалған операциялар
бойынша сыйақы төлеумен байланысты шығыстар
5091 2 4 3   Резидент емес банктермен ВБТ-мен жасалған операциялар бойынша
сыйақы төлеумен байланысты шығыстар
5095 0 0 0 Басқа банктерден алынған заемдар бойынша комиссиялық сыйақы
5095 1 4 1   Басқа резидент банктерден теңгемен алынған заемдар бойынша
комиссиялық сыйақы
5095 1 4 2   Басқа резидент банктерден ЕАВ-мен алынған заемдар бойынша
комиссиялық сыйақы
5095 1 4 3   Басқа резидент банктерден ВБТ-мен алынған заемдар бойынша
комиссиялық сыйақы
5095 2 4 1   Басқа резидент емес  банктерден теңгемен алынған заемдар
бойынша комиссиялық сыйақы
5095 2 4 2   Басқа резидент емес  банктерден ЕАВ-мен алынған заемдар
бойынша комиссиялық сыйақы
5095 2 4 3   Басқа резидент  емес банктерден ВБТ-мен алынған заемдар
бойынша комиссиялық сыйақы
5110    Депозиттер (бір түнге берілген) бойынша сыйақы төлеумен
байланысты шығыстар
5111 0 0 0 Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің депозиттері (бір түнге
берілген) бойынша сыйақы төлеумен байланысты шығыстар
5111 1 3 1   Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің теңгедегі депозиттері
(бір түнге берілген) бойынша сыйақы төлеумен байланысты
шығыстар
5111 1 3 2   Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің ЕАВ-дағы депозиттері
(бір түнге берілген) бойынша сыйақы төлеумен байланысты
шығыстар
5111 1 3 3   Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің ВБТ-дегі депозиттері
(бір түнге берілген) бойынша сыйақы төлеумен байланысты
шығыстар
5112 0 0 0 Шетелдік орталық банктердің депозиттері (бір түнге берілген)
бойынша сыйақы төлеумен байланысты шығыстар
5112 2 3 2   Шетелдік орталық банктердің  ЕАВ-дағы депозиттері (бір түнге
берілген) бойынша сыйақы төлеумен байланысты шығыстар
5112 2 3 3   Шетелдік орталық банктердің ВБТ-дегі депозиттері (бір түнге
берілген) бойынша сыйақы төлеумен байланысты шығыстар
5113 0 0 0 Басқа банктердің депозиттері (бір түнге берілген) бойынша
сыйақы төлеумен байланысты шығыстар
5113 1 4 1   Резидент банктерден теңгемен алынған депозиттер (бір түнге
берілген) бойынша сыйақы төлеумен байланысты шығыстар
5113 1 4 2   Резидент банктерден ЕАВ-мен алынған депозиттер (бір түнге
берілген) бойынша сыйақы төлеумен байланысты шығыстар
5113 1 4 3   Резидент банктерден ВБТ-мен алынған депозиттер (бір түнге
берілген) бойынша сыйақы төлеумен байланысты шығыстар
5113 2 4 1   Резидент емес банктерден теңгемен алынған депозиттер (бір
түнге берілген) бойынша сыйақы төлеумен байланысты шығыстар
5113 2 4 2   Резидент емес банктерден ЕАВ-мен алынған депозиттер (бір
түнге берілген) бойынша сыйақы төлеумен байланысты шығыстар

5113 2 4 3     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по депозитам в
ДВВ, полученным от банков-нерезидентов (на одну ночь)
5120       Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по депозитам
других банков
5121 0 0 0   Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по срочным
депозитам Национального Банка Республики Казахстан
5121 1 3 1     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по срочным
депозитам в тенге Национального Банка Республики Казахстан
5121 1 3 2     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по срочным
депозитам в СКВ Национального Банка Республики Казахстан
5121 1 3 3     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по срочным
депозитам в ДВВ Национального Банка Республики Казахстан
5122 0 0 0   Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по срочным
депозитам иностранных центральных банков
5122 2 3 2     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по срочным
депозитам в СКВ иностранных центральных банков
5122 2 3 3     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по срочным
депозитам в ДВВ иностранных центральных банков
5123 0 0 0   Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по краткосрочным
депозитам других банков (менее одного месяца)
5123 1 4 1     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
краткосрочным депозитам в тенге (менее одного месяца)
банков-резидентов
5123 1 4 2     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
краткосрочным депозитам в СКВ (менее одного месяца)
банков-резидентов
5123 1 4 3     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
краткосрочным депозитам в ДВВ (менее одного месяца)
банков-резидентов
5123 2 4 1     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
краткосрочным депозитам в тенге (менее одного месяца)
банков-нерезидентов
5123 2 4 2     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
краткосрочным депозитам в СКВ (менее одного месяца)
банков-нерезидентов
5123 2 4 3     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
краткосрочным депозитам в ДВВ (менее одного месяца)
банков-нерезидентов
5124 0 0 0   Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по краткосрочным
депозитам других банков (менее одного года)
5124 1 4 1     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
краткосрочным депозитам в тенге (менее одного года)
банков-резидентов
5124 1 4 2     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
краткосрочным депозитам в СКВ (менее одного года)
банков-резидентов
5124 1 4 3     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
краткосрочным депозитам в ДВВ (менее одного года)
банков-резидентов
5124 2 4 1     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
краткосрочным депозитам в тенге (менее одного года)
банков-нерезидентов

5113 2 4 3   Резидент емес банктерден ВБТ-мен алынған депозиттер (бір
түнге берілген) бойынша сыйақы төлеумен байланысты шығыстар
5120    Басқа банктердің депозиттері бойынша сыйақы төлеумен байланысты
шығыстар
5121 0 0 0 Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкінен алынған мерзімді
депозиттер бойынша сыйақы төлеумен байланысты шығыстар
5121 1 3 1   Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкінен теңгемен алынған
мерзімді депозиттер бойынша сыйақы төлеумен байланысты
шығыстар
5121 1 3 2   Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкінен ЕАВ-мен алынған
мерзімді депозиттер бойынша сыйақы төлеумен байланысты
шығыстар
5121 1 3 3   Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкінен ВБТ-мен алынған
мерзімді депозиттер бойынша сыйақы төлеумен байланысты
шығыстар
5122 0 0 0 Шетелдік орталық банктердің мерзімді депозиттері бойынша сыйақы
төлеумен байланысты шығыстар
5122 2 3 2   Шетелдік орталық банктердің ЕАВ-дағы мерзімді депозиттері
бойынша сыйақы төлеумен байланысты шығыстар
5122 2 3 3   Шетелдік орталық банктердің  ВБТ-дегі мерзімді депозиттері
бойынша сыйақы төлеумен байланысты шығыстар
5123 0 0 0 Басқа банктердің қысқа мерзімді (бір айға жетпейтін)
депозиттері бойынша сыйақы төлеумен байланысты шығыстар
5123 1 4 1   Резидент банктердің теңгедегі қысқа мерзімді (бір айға
жетпейтін) депозиттері бойынша сыйақы төлеумен байланысты
шығыстар
5123 1 4 2   Резидент банктердің ЕАВ-дағы қысқа мерзімді (бір айға
жетпейтін) депозиттері бойынша сыйақы төлеумен байланысты
шығыстар
5123 1 4 3   Резидент банктердің ВБТ-дегі қысқа мерзімді (бір айға
жетпейтін) депозиттері бойынша сыйақы төлеумен байланысты
шығыстар
5123 2 4 1   Резидент емес банктердің теңгедегі қысқа мерзімді (бір айға
жетпейтін)  депозиттері бойынша сыйақы төлеумен байланысты
шығыстар
5123 2 4 2   Резидент емес банктердің ЕАВ-дағы қысқа мерзімді (бір айға
жетпейтін) депозиттері бойынша сыйақы төлеумен байланысты
шығыстар
5123 2 4 3   Резидент емес банктердің ВБТ-дегі қысқа мерзімді (бір айға
жетпейтін) депозиттері бойынша сыйақы төлеумен байланысты
шығыстар
5124 0 0 0 Басқа банктердің қысқа мерзімді (бір жылға жетпейтін)
депозиттері бойынша сыйақы төлеумен байланысты шығыстар
5124 1 4 1   Резидент банктердің  теңгедегі қысқа мерзімді (бір жылға
жетпейтін) депозиттері бойынша сыйақы төлеумен байланысты
шығыстар
5124 1 4 2   Резидент банктердің  ЕАВ-дағы қысқа мерзімді (бір жылға
жетпейтін) депозиттері бойынша сыйақы төлеумен байланысты
шығыстар
5124 1 4 3   Резидент банктердің  ВБТ-дегі қысқа мерзімді (бір жылға
жетпейтін) депозиттері бойынша сыйақы төлеумен байланысты
шығыстар
5124 2 4 1   Резидент емес банктердің  теңгедегі қысқа мерзімді (бір жылға
жетпейтін) депозиттері бойынша сыйақы төлеумен байланысты
шығыстар

5124 2 4 2     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
краткосрочным депозитам в СКВ (менее одного года)
банков-нерезидентов
5124 2 4 3     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
краткосрочным депозитам в ДВВ (менее одного года)
банков-нерезидентов
5125 0 0 0   Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по среднесрочным
депозитам других банков
5125 1 4 1     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
среднесрочным депозитам в тенге банков-резидентов
5125 1 4 2     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
среднесрочным депозитам в СКВ банков-резидентов
5125 1 4 3     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
среднесрочным депозитам в ДВВ банков-резидентов
5125 2 4 1     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
среднесрочным депозитам в тенге банков-нерезидентов
5125 2 4 2     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
среднесрочным депозитам в СКВ банков-нерезидентов
5125 2 4 3     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
среднесрочным депозитам в ДВВ банков-нерезидентов
5127 0 0 0   Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по долгосрочным
депозитам других банков
5127 1 4 1     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
долгосрочным депозитам в тенге банков-резидентов
5127 1 4 2     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
долгосрочным депозитам в СКВ банков-резидентов
5127 1 4 3     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
долгосрочным депозитам в ДВВ банков-резидентов
5127 2 4 1     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
долгосрочным депозитам в тенге банков-нерезидентов
5127 2 4 2     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
долгосрочным депозитам в СКВ банков-нерезидентов
5127 2 4 3     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
долгосрочным депозитам в ДВВ банков-нерезидентов
5150 0 0 0   Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по расчетам
банка с филиалами
5151 0 0 0   Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по расчетам с
головным офисом банка
5151 1 4 1     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по расчетам с
головным офисом банка в тенге
5151 1 4 2     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по расчетам с
головным офисом банка в СКВ
5151 1 4 3     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по расчетам с
головным офисом банка в ДВВ
5152 0 0 0   Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по расчетам с
местными филиалами банка
5152 1 4 1     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по расчетам с
местными филиалами банка в тенге

5124 2 4 2   Резидент емес банктердің  ЕАВ-дағықысқа мерзімді (бір жылға
жетпейтін) депозиттері бойынша сыйақы төлеумен байланысты
шығыстар
5124 2 4 3   Резидент емес банктердің  ВБТ-дегі қысқа мерзімді (бір жылға
жетпейтін) депозиттері бойынша сыйақы төлеумен байланысты
шығыстар
5125 0 0 0 Басқа банктердің орта мерзімді депозиттері бойынша сыйақы
төлеумен байланысты шығыстар
5125 1 4 1   Резидент банктердің теңгедегі орта мерзімді депозиттері
бойынша сыйақы төлеумен байланысты шығыстар
5125 1 4 2   Резидент банктердің ЕАВ-дағы орта мерзімді депозиттері
бойынша сыйақы төлеумен байланысты шығыстар
5125 1 4 3   Резидент банктердің ВБТ-дегі орта мерзімді депозиттері
бойынша сыйақы төлеумен байланысты шығыстар
5125 2 4 1   Резидент емес банктердің теңгедегі орта мерзімді депозиттері
бойынша сыйақы төлеумен байланысты шығыстар
5125 2 4 2   Резидент емес банктердің ЕАВ-дағы орта мерзімді депозиттері
бойынша сыйақы төлеумен байланысты шығыстар
5125 2 4 3   Резидент емес банктердің ВБТ-дегі орта мерзімді депозиттері
бойынша сыйақы төлеумен байланысты шығыстар
5127 0 0 0 Басқа банктердің ұзақ мерзімді депозиттері бойынша сыйақы
төлеумен байланысты шығыстар
5127 1 4 1   Резидент банктердің теңгедегі ұзақ мерзімді депозиттері
бойынша сыйақы төлеумен байланысты шығыстар
5127 1 4 2   Резидент банктердің ЕАВ-дағы ұзақ мерзімді депозиттері
бойынша сыйақы төлеумен байланысты шығыстар
5127 1 4 3   Резидент банктердің ВБТ-дегі ұзақ мерзімді депозиттері
бойынша сыйақы төлеумен байланысты шығыстар
5127 2 4 1   Резидент емес банктердің теңгедегі ұзақ мерзімді депозиттері
бойынша сыйақы төлеумен байланысты шығыстар
5127 2 4 2   Резидент емес банктердің ЕАВ-дағы ұзақ мерзімді депозиттері
бойынша сыйақы төлеумен байланысты шығыстар
5127 2 4 3   Резидент емес банктердің ВБТ-дегі ұзақ мерзімді депозиттері
бойынша сыйақы төлеумен байланысты шығыстар
5150 0 0 0 Банктің филиалдармен есеп айырысулары бойынша сыйақы төлеумен
байланысты шығыстар
5151 0 0 0 Банктің бас бөлімшесімен есеп айырысулары бойынша сыйақы
төлеумен байланысты шығыстар
5151 1 4 1   Банктің бас бөлімшесімен теңгедегі есеп айырысулары бойынша
сыйақы төлеумен байланысты шығыстар
5151 1 4 2   Банктің бас бөлімшесімен ЕАВ-дағы есеп айырысулары бойынша
сыйақы төлеумен байланысты шығыстар
5151 1 4 3   Банктің бас бөлімшесімен ВБТ-дегі есеп айырысулары бойынша
сыйақы төлеумен байланысты шығыстар
5152 0 0 0 Банктің жергілікті филиалдарымен есеп айырысулары бойынша
сыйақы төлеумен байланысты шығыстар
5152 1 4 1   Банктің жергілікті филиалдарымен теңгедегі есеп айырысулары
бойынша сыйақы төлеумен байланысты шығыстар

5152 1 4 2     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по расчетам с
местными филиалами банка в СКВ
5152 1 4 3     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по расчетам с
местными филиалами банка в ДВВ
5153 0 0 0   Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по расчетам с
зарубежными филиалами банка
5153 2 4 1     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по расчетам с
зарубежными филиалами банка в тенге
5153 2 4 2     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по расчетам с
зарубежными филиалами банка в СКВ
5153 2 4 3     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по расчетам с
зарубежными филиалами банка в ДВВ
5200       Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по требованиям
клиентов
5201 0 0 0   Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по деньгам
республиканского бюджета
5201 1 1 1     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по деньгам
республиканского бюджета в тенге
5201 1 1 2     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по деньгам
республиканского бюджета в СКВ
5202 0 0 0   Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по деньгам
местного бюджета
5202 1 2 1     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по деньгам
местного бюджета в тенге
5202 1 2 2     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по деньгам
местного бюджета в СКВ
5203 0 0 0   Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по текущим
счетам клиентов
5203 1 1 1     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по текущим
счетам Правительства Республики Казахстан в тенге
5203 1 1 2     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по текущим
счетам Правительства Республики Казахстан в СКВ
5203 1 1 3     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по текущим
счетам Правительства Республики Казахстан в ДВВ
5203 1 2 1     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по текущим
счетам местных органов власти в тенге
5203 1 2 2     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по текущим
счетам местных органов власти в СКВ
5203 1 2 3     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по текущим
счетам местных органов власти в ДВВ
5203 1 5 1     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по текущим
счетам организаций, осуществляющих отдельные виды
банковских операций в тенге
5203 1 5 2     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по текущим
счетам организаций, осуществляющих отдельные виды
банковских операций в СКВ
5203 1 5 3     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по текущим
счетам организаций, осуществляющих отдельные виды
банковских операций в ДВВ
5203 1 6 1     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по текущим
счетам государственных нефинансовых организаций в тенге

5152 1 4 2   Банктің жергілікті филиалдарымен ЕАВ-дағы есеп айырысулары
бойынша сыйақы төлеумен байланысты шығыстар
5152 1 4 3   Банктің жергілікті филиалдарымен ВБТ-дегі есеп айырысулары
бойынша сыйақы төлеумен байланысты шығыстар
5153 0 0 0 Банктің шетелдік филиалдарымен есеп айырысулары бойынша сыйақы
төлеумен байланысты шығыстар
5153 2 4 1   Банктің шетелдік филиалдарымен теңгедегі есеп айырысулары
бойынша сыйақы төлеумен байланысты шығыстар
5153 2 4 2   Банктің шетелдік филиалдарымен ЕАВ-дағы есеп айырысулары
бойынша сыйақы төлеумен байланысты шығыстар
5153 2 4 3   Банктің шетелдік филиалдарымен ВБТ-дегі есеп айырысулары
бойынша сыйақы төлеумен байланысты шығыстар
5200    Клиенттердің талаптары бойынша сыйақы төлеумен байланысты шығыстар
5201 1 1 1   Республикалық  бюджеттің ақшасы бойынша сыйақы төлеумен
байланысты шығыстар
5202 1 2 1   Жергілікті бюджеттің ақшасы бойынша сыйақы төлеумен
байланысты шығыстар
5203 0 0 0 Клиенттердің ағымдағы есепшоттары бойынша сыйақы төлеумен
байланысты шығыстар
5203 1 1 1   Қазақстан Республикасы Үкіметінің теңгедегі ағымдағы
есепшоттары бойынша сыйақы төлеумен байланысты шығыстар
5203 1 1 2   Қазақстан Республикасы Үкіметінің ЕАВ-дағы ағымдағы
есепшоттары бойынша сыйақы төлеумен байланысты шығыстар
5203 1 1 3   Қазақстан Республикасы Үкіметінің ВБТ-дегі ағымдағы
есепшоттары бойынша сыйақы төлеумен байланысты шығыстар
5203 1 2 1   Жергілікті өкімет органдарының теңгедегі ағымдағы есепшоттары
бойынша сыйақы төлеумен байланысты шығыстар
5203 1 2 2   Жергілікті өкімет органдарының ЕАВ-дағы ағымдағы есепшоттары
бойынша сыйақы төлеумен байланысты шығыстар
5203 1 2 3   Жергілікті өкімет органдарының ВБТ-дегі ағымдағы есепшоттары
бойынша сыйақы төлеумен байланысты шығыстар
5203 1 5 1   Банктік операциялардың жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдардың теңгедегі ағымдағы есепшоттары бойынша сыйақы
төлеумен байланысты шығыстар
5203 1 5 2   Банктік операциялардың жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдардың ЕАВ-дағы ағымдағы есепшоттары бойынша сыйақы
төлеумен байланысты шығыстар
5203 1 5 3   Банктік операциялардың жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдардың ВБТ-дегі ағымдағы есепшоттары бойынша сыйақы
төлеумен байланысты шығыстар
5203 1 6 1   Мемлекеттік қаржылық емес ұйымдардың теңгедегі ағымдағы
есепшоттары бойынша сыйақы төлеумен байланысты шығыстар

5203 1 6 2     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по текущим
счетам государственных нефинансовых организаций в СКВ
5203 1 6 3     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по текущим
счетам государственных нефинансовых организаций в ДВВ
5203 1 7 1     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по текущим
счетам негосударственных нефинансовых организаций в тенге
5203 1 7 2     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по текущим
счетам негосударственных нефинансовых организаций в СКВ
5203 1 7 3     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по текущим
счетам негосударственных нефинансовых организаций в ДВВ
5203 1 8 1     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по текущим
счетам некоммерческих организаций, обслуживающих домашние
хозяйства в тенге
5203 1 8 2     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по текущим
счетам некоммерческих организаций, обслуживающих домашние
хозяйства в СКВ
5203 1 8 3     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по текущим
счетам некоммерческих организаций, обслуживающих домашние
хозяйства в ДВВ
5203 1 9 1     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по текущим
счетам домашних хозяйств в тенге
5203 1 9 2     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по текущим
счетам домашних хозяйств в СКВ
5203 1 9 3     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по текущим
счетам домашних хозяйств в ДВВ
5203 2 0 1     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по текущим
счетам клиентов-нерезидентов в тенге
5203 2 0 2     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по текущим
счетам клиентов-нерезидентов в СКВ
5203 2 0 3     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по текущим
счетам клиентов-нерезидентов в ДВВ
5207 0 0 0   Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по металлическим
счетам клиентов
5207 1 1 2     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
металлическим счетам Правительства Республики Казахстан
5207 1 2 2     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
металлическим счетам по металлическим счетам местных
органов власти
5207 1 5 2     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
металлическим счетам организаций, осуществляющих отдельные
виды банковских операций
5207 1 6 2     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
металлическим счетам государственных нефинансовых
организаций
5207 1 7 2     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
металлическим счетам негосударственных нефинансовых
организаций
5207 1 8 2     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
металлическим счетам некоммерческих организаций,
обслуживающих домашние хозяйства
5207 1 9 2     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
металлическим счетам домашних хозяйств
5207 2 0 2     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
металлическим счетам клиентов-нерезидентов

5203 1 6 2   Мемлекеттік қаржылық емес ұйымдардың ЕАВ-дағы ағымдағы
есепшоттары бойынша сыйақы төлеумен байланысты шығыстар
5203 1 6 3   Мемлекеттік қаржылық емес ұйымдардың ВБТ-дегі ағымдағы
есепшоттары бойынша сыйақы төлеумен байланысты шығыстар
5203 1 7 1   Мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдардың теңгедегі ағымдағы
есепшоттары бойынша сыйақы төлеумен байланысты шығыстар
5203 1 7 2   Мемлекеттік  емес қаржылық емес ұйымдардың ЕАВ-дағы ағымдағы
есепшоттары бойынша сыйақы төлеумен байланысты шығыстар
5203 1 7 3   Мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдардың ВБТ-дегі ағымдағы
есепшоттары бойынша сыйақы төлеумен байланысты шығыстар
5203 1 8 1   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
ұйымдардың теңгедегі ағымдағы есепшоттары бойынша сыйақы
төлеумен байланысты шығыстар
5203 1 8 2   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
ұйымдардың ЕАВ-дағы ағымдағы есепшоттары бойынша сыйақы
төлеумен байланысты шығыстар
5203 1 8 3   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
ұйымдардың ВБТ-дегі ағымдағы есепшоттары бойынша сыйақы
төлеумен байланысты шығыстар
5203 1 9 1   Үй шаруашылығының теңгедегі ағымдағы есепшоттары бойынша
сыйақы төлеумен байланысты шығыстар
5203 1 9 2   Үй шаруашылығының ЕАВ-дағы ағымдағы есепшоттары бойынша
сыйақы төлеумен байланысты шығыстар
5203 1 9 3   Үй шаруашылығының  ВБТ-дегі ағымдағы есепшоттары бойынша
сыйақы төлеумен байланысты шығыстар
5203 2 0 1   Резидент емес клиенттердің теңгедегі ағымдағы е
сепшоттары
бойынша сыйақы төлеумен байланысты шығыстар
5203 2 0 2   Резидент емес клиенттердің ЕАВ-дағы ағымдағы есепшоттары
бойынша сыйақы төлеумен байланысты шығыстар
5203 2 0 3   Резидент емес клиенттердің ВБТ-дегі ағымдағы есепшоттары
бойынша сыйақы төлеумен байланысты шығыстар
5207 0 0 0 Клиенттердің металл есепшоттары бойынша сыйақы төлеумен
байланысты шығыстар
5207 1 1 0   Қазақстан Республикасы Үкіметінің металл есепшоттары бойынша
сыйақы төлеумен байланысты шығыстар
5207 1 2 0   Жергілікті өкімет органдарының металл есепшоттары бойынша
сыйақы төлеумен байланысты шығыстар
5207 1 5 0   Банктік операциялардың жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдардың металл есепшоттары бойынша сыйақы төлеумен
байланысты шығыстар
5207 1 6 0   Мемлекеттік қаржылық емес ұйымдардың металл есепшоттары
бойынша сыйақы төлеумен байланысты шығыстар
5207 1 7 0   Мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдардың металл есепшоттары
бойынша сыйақы төлеумен байланысты шығыстар
5207 1 8 0   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
ұйымдардың металл есепшоттары бойынша сыйақы төлеумен
байланысты шығыстар
5207 1 9 0   Үй шаруашылығының металл есепшоттары бойынша сыйақы төлеумен
байланысты шығыстар
5207 2 0 0   Резидент емес клиенттердің металл есепшоттары бойынша сыйақы
төлеумен байланысты шығыстар

5211 0 0 0   Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по депозитам до
востребования клиентов
5211 1 1 1     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по депозитам
до востребования в тенге Правительства Республики Казахстан
5211 1 1 2     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по депозитам
до востребования в СКВ Правительства Республики Казахстан
5211 1 1 3     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по депозитам
до востребования в ДВВ Правительства Республики Казахстан
5211 1 2 1     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по депозитам
до востребования в тенге местных органов власти
5211 1 2 2     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по депозитам
до востребования в СКВ местных органов власти
5211 1 2 3     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по депозитам
до востребования в ДВВ местных органов власти
5211 1 5 1     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по депозитам
до востребования в тенге организаций, осуществляющих
отдельные виды банковских операций
5211 1 5 2     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по депозитам
до востребования в СКВ организаций, осуществляющих
отдельные виды банковских операций
5211 1 5 3     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по депозитам
до востребования в ДВВ организаций, осуществляющих
отдельные виды банковских операций
5211 1 6 1     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по депозитам
до востребования в тенге государственных нефинансовых
организаций
5211 1 6 2     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по депозитам
до востребования в СКВ государственных нефинансовых
организаций
5211 1 6 3     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по депозитам
до востребования в ДВВ государственных нефинансовых
организаций
5211 1 7 1     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по депозитам
до востребования в тенге негосударственных нефинансовых
организаций
5211 1 7 2     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по депозитам
до востребования в СКВ негосударственных нефинансовых
организаций
5211 1 7 3     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по депозитам
до востребования в ДВВ негосударственных нефинансовых
организаций
5211 1 8 1     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по депозитам
до востребования в тенге некоммерческих организаций,
обслуживающих домашние хозяйства
5211 1 8 2     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по депозитам
до востребования в СКВ некоммерческих организаций,
обслуживающих домашние хозяйства
5211 1 8 3     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по депозитам
до востребования в ДВВ некоммерческих организаций,
обслуживающих домашние хозяйства

5211 0 0 0 Клиенттердің талап ету жөніндегі депозиттері бойынша сыйақы
төлеумен байланысты шығыстар
5211 1 1 1   Қазақстан Республикасы Үкіметінің талап ету жөніндегі
теңгедегі депозиттері бойынша сыйақы төлеумен байланысты
шығыстар
5211 1 1 2   Қазақстан Республикасы Үкіметінің талап ету жөніндегі
ЕАВ-дағы депозиттері бойынша сыйақы төлеумен байланысты
шығыстар
5211 1 1 3   Қазақстан Республикасы Үкіметінің талап ету жөніндегі
ВБТ-дегі депозиттері бойынша сыйақы төлеумен байланысты
шығыстар
5211 1 2 1   Жергілікті өкімет органдарының талап ету жөніндегі теңгедегі
депозиттері бойынша сыйақы төлеумен байланысты шығыстар
5211 1 2 2   Жергілікті өкімет органдарының талап ету жөніндегі ЕАВ-дағы
депозиттері бойынша сыйақы төлеумен байланысты шығыстар
5211 1 2 3   Жергілікті өкімет органдарының талап ету жөніндегі ВБТ-дегі
депозиттері бойынша сыйақы төлеумен байланысты шығыстар
5211 1 5 1   Банктік операциялардың жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдардың талап ету жөніндегі теңгедегі депозиттері бойынша
сыйақы төлеумен байланысты шығыстар
5211 1 5 2   Банктік операциялардың жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдардың талап ету жөніндегі ЕАВ-дағы депозиттері бойынша
сыйақы төлеумен байланысты шығыстар
5211 1 5 3   Банктік операциялардың жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдардың талап ету жөніндегі ВБТ-дегі депозиттері бойынша
сыйақы төлеумен байланысты шығыстар
5211 1 6 1   Мемлекеттік қаржылық емес ұйымдардың талап ету жөніндегі
теңгедегі депозиттері бойынша сыйақы төлеумен байланысты
шығыстар
5211 1 6 2   Мемлекеттік қаржылық емес ұйымдардың талап ету жөніндегі
ЕАВ-дағы депозиттері бойынша сыйақы төлеумен байланысты
шығыстар
5211 1 6 3   Мемлекеттік қаржылық емес ұйымдардың талап ету жөніндегі
ВБТ-дегі депозиттері бойынша сыйақы төлеумен байланысты
шығыстар
5211 1 7 1   Мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдардың талап ету жөніндегі
теңгедегі депозиттері бойынша сыйақы төлеумен байланысты
шығыстар
5211 1 7 2   Мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдардың талап ету жөніндегі
ЕАВ-дағы депозиттері бойынша сыйақы төлеумен байланысты
шығыстар
5211 1 7 3   Мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдардың талап ету жөніндегі
ВБТ-дегі депозиттері бойынша сыйақы төлеумен байланысты
шығыстар
5211 1 8 1   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
ұйымдардың талап ету жөніндегі теңгедегі депозиттері бойынша
сыйақы төлеумен байланысты шығыстар
5211 1 8 2   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
ұйымдардың талап ету жөніндегі ЕАВ-дағы депозиттері бойынша
сыйақы төлеумен байланысты шығыстар
5211 1 8 3   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
ұйымдардың талап ету жөніндегі ВБТ-дегі депозиттері бойынша
сыйақы төлеумен байланысты шығыстар

5211 1 9 1     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по депозитам
до востребования в тенге домашних хозяйств
5211 1 9 2     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по депозитам
до востребования в СКВ домашних хозяйств
5211 1 9 3     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по депозитам
до востребования в ДВВ домашних хозяйств
5211 2 0 1     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по депозитам
до востребования в тенге клиентов-нерезидентов
5211 2 0 2     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по депозитам
до востребования в СКВ клиентов-нерезидентов
5211 2 0 3     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по депозитам
до востребования в ДВВ клиентов-нерезидентов
5215 0 0 0   Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по краткосрочным
депозитам клиентов
5215 1 1 1     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
краткосрочным депозитам в тенге Правительства Республики
Казахстан
5215 1 1 2     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
краткосрочным депозитам в СКВ Правительства Республики
Казахстан
5215 1 1 3     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
краткосрочным депозитам в ДВВ Правительства Республики
Казахстан
5215 1 2 1     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
краткосрочным депозитам в тенге местных органов власти
5215 1 2 2     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
краткосрочным депозитам в СКВ местных органов власти
5215 1 2 3     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
краткосрочным депозитам в ДВВ местных органов власти
5215 1 5 1     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
краткосрочным депозитам в тенге организаций, осуществляющих
отдельные виды банковских операций
5215 1 5 2     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
краткосрочным депозитам в СКВ организаций, осуществляющих
отдельные виды банковских операций
5215 1 5 3     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
краткосрочным депозитам в ДВВ организаций, осуществляющих
отдельные виды банковских операций
5215 1 6 1     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
краткосрочн
ым депозитам в тенге государственных
нефинансовых организаций
5215 1 6 2     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
краткосрочным депозитам в СКВ государственных нефинансовых
организаций
5215 1 6 3     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
краткосрочным депозитам в ДВВ государственных нефинансовых
организаций
5215 1 7 1     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
краткосрочным депозитам в тенге негосударственных
нефинансовых организаций
5215 1 7 2     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
краткосрочным депозитам в СКВ негосударственных
нефинансовых организаций

5211 1 9 1   Үй шаруашылығының талап ету жөніндегі теңгедегі депозиттері
бойынша сыйақы төлеумен байланысты шығыстар
5211 1 9 2   Үй шаруашылығының талап ету жөніндегі ЕАВ-дағы депозиттері
бойынша сыйақы төлеумен байланысты шығыстар
5211 1 9 3   Үй шаруашылықтарының талап ету депозиттері бойынша ВБТ-мен
сыйақы төлеуге байланысты шығыстар
5211 2 0 1   Резидент емес клиенттердің талап ету депозиттері бойынша
теңгемен сыйақы төлеуге байланысты шығыстар
5211 2 0 2   Резидент емес клиенттердің талап ету депозиттері бойынша
ЕАВ-мен сыйақы төлеуге байланысты шығыстар
5211 2 0 3   Резидент емес клиенттердің талап ету депозиттері бойынша
ВБТ-мен сыйақ төлеуге байланысты шығыстар
5215 0 0 0 Клиенттердің  қысқа мерзімді депозиттері бойынша сыйақы
төлеуге байланысты шығыстар
5215 1 1 1   Қазақстан Республикасы Үкіметінің қысқа мерзімді депозиттері
бойынша теңгемен сыйақы төлеуге байланысты шығыстар
5215 1 1 2   Қазақстан Республикасы Үкіметінің қысқа мерзімді депозиттері
бойынша ЕАВ-мен сыйақы төлеуге байланысты шығыстар
5215 1 1 3   Қазақстан Республикасы Үкіметінің қысқа мерзімді депозиттері
бойынша ВБТ-мен  сыйақы төлеуге байланысты шығыстар
5215 1 2 1   Жергілікті өкімет органдарының қысқа мерзімді депозиттері
бойынша теңгемен сыйақы төлеуге байланысты шығыстар
5215 1 2 2   Жергілікті өкімет органдарының қысқа мерзімді депозиттері
бойынша ЕАВ-мен сыйақы төлеуге байланысты шығыстар
5215 1 2 3   Жергілікті өкімет органдарының қысқа мерзімді депозиттері
бойынша ВБТ-мен  сыйақы төлеуге байланысты шығыстар
5215 1 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдардың қысқа мерзімді депозиттері бойынша теңгемен сыйақы
төлеуге байланысты шығыстар
5215 1 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдардың қысқа мерзімді депозиттері бойынша ЕАВ-мен сыйақы
төлеуге байланысты шығыстар
5215 1 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдардың қысқа мерзімді депозиттері бойынша ВБТ-мен  сыйақы
төлеуге байланысты шығыстар
5215 1 6 1   Мемлекеттік қаржылық емес ұйымдардың қысқа мерзімді
депозиттері бойынша теңгемен сыйақы төлеуге байланысты
шығыстар
5215 1 6 2   Мемлекеттік қаржылық емес ұйымдардың қысқа мерзімді
депозиттері бойынша ЕАВ-мен сыйақы төлеуге байланысты шығыстар
5215 1 6 3   Мемлекеттік қаржылық емес ұйымдардың қысқа мерзімді
депозиттері бойынша ВБТ-мен сыйақы төлеуге байланысты шығыстар
5215 1 7 1   Мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдардың қысқа мерзімді
депозиттері бойынша теңгемен сыйақы төлеуге байланысты
шығыстар
5215 1 7 2   Мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдардың қысқа мерзімді
депозиттері бойынша ЕАВ-мен сыйақы төлеуге байланысты шығыстар

5215 1 7 3     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
краткосрочным депозитам в ДВВ негосударственных
нефинансовых организаций
5215 1 8 1     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
краткосрочным депозитам в тенге некоммерческих организаций,
обслуживающих домашние хозяйства
5215 1 8 2     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
краткосрочным депозитам в СКВ некоммерческих организаций,
обслуживающих домашние хозяйства
5215 1 8 3     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
краткосрочным депозитам в ДВВ некоммерческих организаций,
обслуживающих домашние хозяйства
5215 1 9 1     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
краткосрочным депозитам в тенге домашних хозяйств
5215 1 9 2     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
краткосрочным депозитам в СКВ домашних хозяйств
5215 1 9 3     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
краткосрочным депозитам в ДВВ домашних хозяйств
5215 2 0 1     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
краткосрочным депозитам в тенге клиентов-нерезидентов
5215 2 0 2     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
краткосрочным депозитам в СКВ клиентов-нерезидентов
5215 2 0 3     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
краткосрочным депозитам в ДВВ клиентов-нерезидентов
5217 0 0 0   Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по среднесрочным
депозитам клиентов
5217 1 1 1     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
среднесрочным депозитам в тенге Правительства Республики
Казахстан
5217 1 1 2     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
среднесрочным депозитам в СКВ Правительства Республики
Казахстан
5217 1 1 3     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
среднесрочным депозитам в ДВВ Правительства Республики
Казахстан
5217 1 2 1     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
среднесрочным депозитам в тенге местных органов власти
5217 1 2 2     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
среднесрочным депозитам в СКВ местных органов власти
5217 1 2 3     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
среднесрочным депозитам в ДВВ местных органов власти
5217 1 5 1     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
среднесрочным депозитам в тенге организаций, осуществляющих
отдельные виды банковских операций
5217 1 5 2     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
среднесрочным депозитам в СКВ организаций, осуществляющих
отдельные виды банковских операций
5217 1 5 3     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
среднесрочным депозитам в ДВВ организаций, осуществляющих
отдельные виды банковских операций

5215 1 7 3   Мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдардың қысқа мерзімді
депозиттері бойынша ВБТ-мен сыйақы төлеуге байланысты шығыстар
5215 1 8 1   Үй шаруашылықтарына қызмет көрсететін коммерциялық емес
ұйымдардың қысқа мерзімді депозиттері бойынша теңгемен сыйақы
төлеуге байланысты шығыстар
5215 1 8 2   Үй шаруашылықтарына қызмет көрсететін коммерциялық емес
ұйымдардың қысқа мерзімді депозиттері бойынша ЕАВ-мен сыйақы
төлеуге байланысты шығыстар
5215 1 8 3   Үй шаруашылықтарына қызмет көрсететін коммерциялық емес
ұйымдардың қысқа мерзімді депозиттері бойынша ВБТ-мен сыйақы
төлеуге байланысты шығыстар
5215 1 9 1   Үй шаруашылықтарының қысқа мерзімді депозиттері бойынша
теңгемен сыйақы төлеуге байланысты шығыстар
5215 1 9 2   Үй шаруашылықтарының қысқа мерзімді депозиттері бойынша
ЕАВ-мен сыйақы төлеуге байланысты шығыстар
5215 1 9 3   Үй шаруашылықтарының қысқа мерзімді депозиттері бойынша
ВБТ-мен сыйақы төлеуге байланысты шығыстар
5215 2 0 1   Резидент емес клиенттердің қысқа мерзімді депозиттері бойынша
теңгемен сыйақы төлеуге байланысты шығыстар
5215 2 0 2   Резидент емес клиенттердің қысқа мерзімді депозиттері бойынша
ЕАВ-мен сыйақы төлеуге байланысты шығыстар
5215 2 0 3   Резидент емес клиенттердің қысқа мерзімді депозиттері бойынша
ВБТ-мен сыйақы төлеуге байланысты шығыстар
5217 0 0 0  Клиенттердің  орта  мерзімді депозиттері бойынша сыйақы
төлеуге байланысты шығыстар
5217 1 1 1   Қазақстан Республикасы Үкіметінің орта мерзімді депозиттері
бойынша теңгемен сыйақы төлеуге байланысты шығыстар
5217 1 1 2   Қазақстан Республикасы Үкіметінің орта мерзімді депозиттері
бойынша ЕАВ-мен сыйақы төлеуге байланысты шығыстар
5217 1 1 3   Қазақстан Республикасы Үкіметінің орта мерзімді депозиттері
бойынша ВБТ-мен  сыйақы төлеуге байланысты шығыстар
5217 1 2 1   Жергілікті өкімет органдарының орта мерзімді депозиттері
бойынша теңгемен сыйақы төлеуге байланысты шығыстар
5217 1 2 2   Жергілікті өкімет органдарының орта  мерзімді депозиттері
бойынша ЕАВ-мен сыйақы төлеуге байланысты шығыстар
5217 1 2 3   Жергілікті өкімет органдарының орта мерзімді депозиттері
бойынша ВБТ-мен  сыйақы төлеуге байланысты шығыстар
5217 1 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдардың орта мерзімді депозиттері бойынша теңгемен сыйақы
төлеуге байланысты шығыстар
5217 1 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдардың орта мерзімді депозиттері бойынша ЕАВ-мен сыйақы
төлеуге байланысты шығыстар
5217 1 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдардың орта мерзімді депозиттері бойынша ВБТ-мен  сыйақы
төлеуге байланысты шығыстар

5217 1 6 1     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
среднесрочным депозитам в тенге государственных
нефинансовых организаций
5217 1 6 2     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
среднесрочным депозитам в СКВ государственных нефинансовых
организаций
5217 1 6 3     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
среднесрочным депозитам в ДВВ государственных нефинансовых
организаций
5217 1 7 1     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
среднесрочным депозитам в тенге негосударственных
нефинансовых организаций
5217 1 7 2     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
среднесрочным депозитам в СКВ негосударственных
нефинансовых организаций
5217 1 7 3     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
среднесрочным депозитам в ДВВ негосударственных
нефинансовых организаций
5217 1 8 1     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
среднесрочным депозитам в тенге некоммерческих организаций,
обслуживающих домашние хозяйства
5217 1 8 2     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
среднесрочным депозитам в СКВ некоммерческих организаций,
обслуживающих домашние хозяйства
5217 1 8 3     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
среднесрочным депозитам в ДВВ некоммерческих организаций,
обслуживающих домашние хозяйства
5217 1 9 1     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
среднесрочным депозитам в тенге домашних хозяйств
5217 1 9 2     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
среднесрочным депозитам в СКВ домашних хозяйств
5217 1 9 3     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
среднесрочным депозитам в ДВВ домашних хозяйств
5217 2 0 1     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
среднесрочным депозитам в тенге клиентов-нерезидентов
5217 2 0 2     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
среднесрочным депозитам в СКВ клиентов-нерезидентов
5217 2 0 3     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
среднесрочным депозитам в ДВВ клиентов-нерезидентов
5219 0 0 0   Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по долгосрочным
депозитам клиентов
5219 1 1 1     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
долгосрочным депозитам в тенге Правительства Республики
Казахстан
5219 1 1 2     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
долгосрочным депозитам в СКВ Правительства Республики
Казахстан
5219 1 1 3     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
долгосрочным депозитам в ДВВ Правительства Республики
Казахстан
5219 1 2 1     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
долгосрочным депозитам в тенге местных органов власти

5217 1 6 1   Мемлекеттік қаржылық емес ұйымдардың орта мерзімді
депозиттері бойынша теңгемен сыйақы төлеуге байланысты
шығыстар
5217 1 6 2   Мемлекеттік қаржылық емес ұйымдардың орта мерзімді
депозиттері бойынша ЕАВ-мен сыйақы төлеуге байланысты шығыстар
5217 1 6 3   Мемлекеттік қаржылық емес ұйымдардың орта мерзімді
депозиттері бойынша ВБТ-мен сыйақы төлеуге байланысты шығыстар
5217 1 7 1   Мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдардың орта мерзімді
депозиттері бойынша теңгемен сыйақы төлеуге байланысты
шығыстар
5217 1 7 2   Мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдардың орта мерзімді
депозиттері бойынша ЕАВ-мен сыйақы төлеуге байланысты шығыстар
5217 1 7 3   Мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдардың орта мерзімді
депозиттері бойынша ВБТ-мен сыйақы төлеуге байланысты шығыстар
5217 1 8 1   Үй шаруашылықтарына қызмет көрсететін коммерциялық емес
ұйымдардың орта мерзімді депозиттері бойынша теңгемен сыйақы
төлеуге байланысты шығыстар
5217 1 8 2   Үй шаруашылықтарына қызмет көрсететін коммерциялық емес
ұйымдардың орта мерзімді депозиттері бойынша ЕАВ-мен сыйақы
төлеуге байланысты шығыстар
5217 1 8 3   Үй шаруашылықтарына қызмет көрсететін коммерциялық емес
ұйымдардың орта мерзімді депозиттері бойынша ВБТ-мен сыйақы
төлеуге байланысты шығыстар
5217 1 9 1   Үй шаруашылықтарының орта мерзімді депозиттері бойынша
теңгемен сыйақы төлеуге байланысты шығыстар
5217 1 9 2   Үй шаруашылықтарының орта мерзімді депозиттері бойынша
ЕАВ-мен сыйақы төлеуге байланысты шығыстар
5217 1 9 3   Үй шаруашылықтарының орта мерзімді депозиттері бойынша
ВБТ-мен сыйақы төлеуге байланысты шығыстар
5217 2 0 1   Резидент емес клиенттердің орта мерзімді депозиттері бойынша
теңгемен сыйақы төлеуге байланысты шығыстар
5217 2 0 2   Резидент емес клиенттердің орта мерзімді депозиттері бойынша
ЕАВ-мен сыйақы төлеуге байланысты шығыстар
5217 2 0 3   Резидент емес клиенттердің орта мерзімді депозиттері бойынша
ВБТ-мен сыйақы төлеуге байланысты шығыстар
5219 0 0 0  Клиенттердің  ұзақ  мерзімді депозиттері бойынша сыйақы
төлеуге байланысты шығыстар
5219 1 1 1   Қазақстан Республикасы Үкіметінің ұзақ мерзімді депозиттері
бойынша теңгемен сыйақы төлеуге байланысты шығыстар
5219 1 1 2   Қазақстан Республикасы Үкіметінің ұзақ мерзімді депозиттері
бойынша ЕАВ-мен сыйақы төлеуге байланысты шығыстар
5219 1 1 3   Қазақстан Республикасы Үкіметінің ұзақ мерзімді депозиттері
бойынша ВБТ-мен  сыйақы төлеуге байланысты шығыстар
5219 1 2 1   Жергілікті өкімет органдарының ұзақ мерзімді депозиттері
бойынша теңгемен сыйақы төлеуге байланысты шығыстар

5219 1 2 2     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
долгосрочным депозитам в СКВ местных органов власти
5219 1 2 3     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
долгосрочным депозитам в ДВВ местных органов власти
5219 1 5 1     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
долгосрочным депозитам в тенге организаций, осуществляющих
отдельные виды банковских операций
5219 1 5 2     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
долгосрочным депозитам в СКВ организаций, осуществляющих
отдельные виды банковских операций
5219 1 5 3     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
долгосрочным депозитам в ДВВ организаций, осуществляющих
отдельные виды банковских операций
5219 1 6 1     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
долгосрочным депозитам в тенге государственных нефинансовых
организаций
5219 1 6 2     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
долгосрочным депозитам в СКВ государственных нефинансовых
организаций
5219 1 6 3     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
долгосрочным депозитам в ДВВ государственных нефинансовых
организаций
5219 1 7 1     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
долгосрочным депозитам в тенге негосударственных
нефинансовых организаций
5219 1 7 2     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
долгосрочным депозитам в СКВ негосударственных нефинансовых
организаций
5219 1 7 3     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
долгосрочным депозитам в ДВВ негосударственных нефинансовых
организаций
5219 1 8 1     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
долгосрочным депозитам в тенге некоммерческих организаций,
обслуживающих домашние хозяйства
5219 1 8 2     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
долгосрочным депозитам в СКВ некоммерческих организаций,
обслуживающих домашние хозяйства
5219 1 8 3     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
долгосрочным депозитам в ДВВ некоммерческих организаций,
обслуживающих домашние хозяйства
5219 1 9 1     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
долгосрочным депозитам в тенге домашних хозяйств
5219 1 9 2     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
долгосрочным депозитам в СКВ домашних хозяйств
5219 1 9 3     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
долгосрочным депозитам в ДВВ домашних хозяйств
5219 2 0 1     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
долгосрочным депозитам в тенге клиентов-нерезидентов
5219 2 0 2     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
долгосрочным депозитам в СКВ клиентов-нерезидентов
5219 2 0 3     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
долгосрочным депозитам в ДВВ клиентов-нерезидентов

5219 1 2 2   Жергілікті өкімет органдарының ұзақ мерзімді депозиттері
бойынша ЕАВ-мен сыйақы төлеуге байланысты шығыстар
5219 1 2 3   Жергілікті өкімет органдарының ұзақ мерзімді депозиттері
бойынша ВБТ-мен  сыйақы төлеуге байланысты шығыстар
5219 1 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдардың ұзақ мерзімді депозиттері бойынша теңгемен сыйақы
төлеуге байланысты шығыстар
5219 1 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдардың ұзақ мерзімді депозиттері бойынша ЕАВ-мен сыйақы
төлеуге байланысты шығыстар
5219 1 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдардың ұзақ мерзімді депозиттері бойынша ВБТ-мен  сыйақы
төлеуге байланысты шығыстар
5219 1 6 1   Мемлекеттік қаржылық емес ұйымдардың ұзақ мерзімді
депозиттері бойынша теңгемен сыйақы төлеуге байланысты
шығыстар
5219 1 6 2   Мемлекеттік қаржылық емес ұйымдардың ұзақ мерзімді
депозиттері бойынша ЕАВ-мен сыйақы төлеуге байланысты шығыстар
5219 1 6 3   Мемлекеттік қаржылық емес ұйымдардың ұзақ мерзімді
депозиттері бойынша ВБТ-мен сыйақы төлеуге байланысты шығыстар
5219 1 7 1   Мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдардың ұзақ мерзімді
депозиттері бойынша теңгемен сыйақы төлеуге байланысты
шығыстар
5219 1 7 2   Мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдардың ұзақ мерзімді
депозиттері бойынша ЕАВ-мен сыйақы төлеуге байланысты шығыстар
5219 1 7 3   Мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдардың ұзақ мерзімді
депозиттері бойынша ВБТ-мен сыйақы төлеуге байланысты шығыстар
5219 1 8 1   Үй шаруашылықтарына қызмет көрсететін коммерциялық емес
ұйымдардың ұзақ мерзімді депозиттері бойынша теңгемен сыйақы
төлеуге байланысты шығыстар
5219 1 8 2   Үй шаруашылықтарына қызмет көрсететін коммерциялық емес
ұйымдардың ұзақ мерзімді депозиттері бойынша ЕАВ-мен сыйақы
төлеуге байланысты шығыстар
5219 1 8 3   Үй шаруашылықтарына қызмет көрсететін коммерциялық емес
ұйымдардың ұзақ мерзімді депозиттері бойынша ВБТ-мен сыйақы
төлеуге байланысты шығыстар
5219 1 9 1   Үй шаруашылықтарының ұзақ мерзімді депозиттері бойынша
теңгемен сыйақы төлеуге байланысты шығыстар
5219 1 9 2   Үй шаруашылықтарының ұзақ мерзімді депозиттері бойынша
ЕАВ-мен сыйақы төлеуге байланысты шығыстар
5219 1 9 3   Үй шаруашылықтарының ұзақ мерзімді депозиттері бойынша
ВБТ-мен сыйақы төлеуге байланысты шығыстар
5219 2 0 1   Резидент емес клиенттердің ұзақ мерзімді депозиттері бойынша
теңгемен сыйақы төлеуге байланысты шығыстар
5219 2 0 2   Резидент емес клиенттердің ұзақ мерзімді депозиттері бойынша
ЕАВ-мен сыйақы төлеуге байланысты шығыстар
5219 2 0 3   Резидент емес клиенттердің ұзақ мерзімді депозиттері бойынша
ВБТ-мен сыйақы төлеуге байланысты шығыстар

5221 0 0 0   Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по специальным
депозитам клиентов
5221 1 1 1     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по специальным
депозитам в тенге Правительства Республики Казахстан
5221 1 1 2     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по специальным
депозитам в СКВ Правительства Республики Казахстан
5221 1 1 3     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по специальным
депозитам в ДВВ Правительства Республики Казахстан
5221 1 2 1     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по специальным
депозитам в тенге местных органов власти
5221 1 2 2     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по специальным
депозитам в СКВ местных органов власти
5221 1 2 3     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по специальным
депозитам в ДВВ местных органов власти
5221 1 4 1     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по специальным
депозитам в тенге банков
5221 1 4 2     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по специальным
депозитам в СКВ банков
5221 1 4 3     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по специальным
депозитам в ДВВ банков
5221 1 5 1     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по специальным
депозитам в тенге организаций, осуществляющих отдельные
виды банковских операций
5221 1 5 2     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по специальным
депозитам в СКВ организаций, осуществляющих отдельные виды
банковских операций
5221 1 5 3     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по специальным
депозитам в ДВВ организаций, осуществляющих отдельные виды
банковских операций
5221 1 6 1     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по специальным
депозитам в тенге государственных нефинансовых организаций
5221 1 6 2     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по специальным
депозитам в СКВ государственных нефинансовых организаций
5221 1 6 3     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по специальным
депозитам в ДВВ государственных нефинансовых организаций
5221 1 7 1     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по специальным
депозитам в тенге негосударственных нефинансовых
организаций
5221 1 7 2     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по специальным
депозитам в СКВ негосударственных нефинансовых организаций
5221 1 7 3     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по специальным
депозитам в ДВВ негосударственных нефинансовых организаций
5221 1 8 1     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по специальным
депозитам в тенге некоммерческих организаций, обслуживающих
домашние хозяйства
5221 1 8 2     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по специальным
депозитам в СКВ некоммерческих организаций, обслуживающих
домашние хозяйства

5221 0 0 0  Клиенттердің  арнайы депозиттері бойынша сыйақы төлеуге
байланысты шығыстар
5221 1 1 1   Қазақстан Республикасы Үкіметінің арнайы депозиттері бойынша
теңгемен сыйақы төлеуге байланысты шығыстар
5221 1 1 2   Қазақстан Республикасы Үкіметінің арнайы депозиттері бойынша
ЕАВ-мен сыйақы төлеуге байланысты шығыстар
5221 1 1 3   Қазақстан Республикасы Үкіметінің арнайы депозиттері бойынша
ВБТ-мен  сыйақы төлеуге байланысты шығыстар
5221 1 2 1   Жергілікті өкімет органдарының арнайы депозиттері бойынша
теңгемен сыйақы төлеуге байланысты шығыстар
5221 1 2 2   Жергілікті өкімет органдарының арнайы депозиттері бойынша
ЕАВ-мен сыйақы төлеуге байланысты шығыстар
5221 1 2 3   Жергілікті өкімет органдарының арнайы депозиттері бойынша
ВБТ-мен  сыйақы төлеуге байланысты шығыстар
5221 1 4 1   Банктердің арнайы депозиттері бойынша теңгемен сыйақы төлеуге
байланысты шығыстар
5221 1 4 2   Банктердің арнайы депозиттері бойынша ЕАВ-мен сыйақы төлеуге
байланысты шығыстар
5221 1 4 3   Банктердің арнайы депозиттері бойынша ВБТ-мен  сыйақы төлеуге
байланысты шығыстар
5221 1 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдардың арнайы депозиттері бойынша теңгемен сыйақы төлеуге
байланысты шығыстар
5221 1 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдардың арнайы депозиттері бойынша ЕАВ-мен сыйақы төлеуге
байланысты шығыстар
5221 1 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдардың арнайы депозиттері бойынша ВБТ-мен  сыйақы төлеуге
байланысты шығыстар
5221 1 6 1   Мемлекеттік қаржылық емес ұйымдардың арнайы депозиттері
бойынша теңгемен сыйақы төлеуге байланысты шығыстар
5221 1 6 2   Мемлекеттік қаржылық емес ұйымдардың арнайы депозиттері
бойынша ЕАВ-мен сыйақы төлеуге байланысты шығыстар
5221 1 6 3   Мемлекеттік қаржылық емес ұйымдардың арнайы депозиттері
бойынша ВБТ-мен сыйақы төлеуге байланысты шығыстар
5221 1 7 1   Мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдардың арнайы депозиттері
бойынша теңгемен сыйақы төлеуге байланысты шығыстар
5221 1 7 2   Мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдардың арнайы депозиттері
бойынша ЕАВ-мен сыйақы төлеуге байланысты шығыстар
5221 1 7 3   Мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдардың арнайы депозиттері
бойынша ВБТ-мен сыйақы төлеуге байланысты шығыстар
5221 1 8 1   Үй шаруашылықтарына қызмет көрсететін коммерциялық емес
ұйымдардың арнайы депозиттері бойынша теңгемен сыйақы төлеуге
байланысты шығыстар
5221 1 8 2   Үй шаруашылықтарына қызмет көрсететін коммерциялық емес
ұйымдардың арнайы депозиттері бойынша ЕАВ-мен сыйақы төлеуге
байланысты шығыстар

5221 1 8 3     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по специальным
депозитам в ДВВ некоммерческих организаций, обслуживающих
домашние хозяйства
5221 1 9 1     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по специальным
депозитам в тенге домашних хозяйств
5221 1 9 2     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по специальным
депозитам в СКВ домашних хозяйств
5221 1 9 3     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по специальным
депозитам в ДВВ домашних хозяйств
5221 2 0 1     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по специальным
депозитам в тенге клиентов-нерезидентов
5221 2 0 2     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по специальным
депозитам в СКВ клиентов-нерезидентов
5221 2 0 3     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по специальным
депозитам в ДВВ клиентов-нерезидентов
5222 0 0 0     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по специальным
счетам по легализации денег граждан Республики Казахстан
5222 1 9 1     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
специальным счетам по легализации денег граждан Республики
Казахстан (домашних хозяйств) в тенге
5222 1 9 2     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
специальным счетам по легализации денег граждан Республики
Казахстан (домашних хозяйств) в СКВ
5222 1 9 3     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
специальным счетам по легализации денег граждан Республики
Казахстан (домашних хозяйств) в ДВВ
5223 0 0 0   Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
депозитам-гарантиям клиентов
5223 1 1 1     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
депозитам-гарантиям в тенге Правительства Республики
Казахстан
5223 1 1 2     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
депозитам-гарантиям в СКВ Правительства Республики
Казахстан
5223 1 1 3     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
депозитам-гарантиям в ДВВ Правительства Республики
Казахстан
5223 1 2 1     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
депозитам-гарантиям в тенге местных органов власти
5223 1 2 2     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
депозитам-гарантиям в СКВ местных органов власти
5223 1 2 3     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
депозитам-гарантиям в ДВВ местных органов власти
5223 1 4 1     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
депозитам-гарантиям в тенге банков
5223 1 4 2     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
депозитам-гарантиям в СКВ банков
5223 1 4 3     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
депозитам-гарантиям в ДВВ банков
5223 1 5 1     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
депозитам-гарантиям в тенге организаций, осуществляющих
отдельные виды банковских операций

5221 1 8 3   Үй шаруашылықтарына қызмет көрсететін коммерциялық емес
ұйымдардың арнайы депозиттері бойынша ВБТ-мен сыйақы төлеуге
байланысты шығыстар
5221 1 9 1   Үй шаруашылықтарының арнайы депозиттері бойынша теңгемен
сыйақы төлеуге байланысты шығыстар
5221 1 9 2   Үй шаруашылықтарының арнайы депозиттері бойынша ЕАВ-мен
сыйақы төлеуге байланысты шығыстар
5221 1 9 3   Үй шаруашылықтарының арнайы депозиттері бойынша ВБТ-мен
сыйақы төлеуге байланысты шығыстар
5221 2 0 1   Резидент емес клиенттердің арнайы депозиттері бойынша
теңгемен сыйақы төлеуге байланысты шығыстар
5221 2 0 2   Резидент емес клиенттердің арнайы депозиттері бойынша ЕАВ-мен
сыйақы төлеуге байланысты шығыстар
5221 2 0 3   Резидент емес клиенттердің арнайы депозиттері бойынша ВБТ-мен
сыйақы төлеуге байланысты шығыстар
5222 191     Қазақстан Республикасы азаматтарының ақшаны жария етуi
бойынша арнайы есепшоттар бойынша теңгемен сыйақы
төлеуге байланысты шығыстар (үй шаруашылығына)
<*>
5222 192     Қазақстан Республикасы азаматтарының ақшаны жария етуi
бойынша арнайы есепшоттар бойынша ЕАВ-мен сыйақы
төлеуге байланысты шығыстар (үй шаруашылығына)
<*>
5222 193     Қазақстан Республикасы азаматтарының ақшаны жария етуi
бойынша арнайы есепшоттар бойынша ВБТ-мен сыйақы
төлеуге байланысты шығыстар (үй шаруашылығына)
<*>
5223 0 0 0   Клиенттердің кепілдік депозиттері бойынша сыйақы төлеуге
байланысты шығыстар
5223 1 1 1   Қазақстан Республикасы Үкіметінің кепілдік депозиттері
бойынша теңгемен сыйақы төлеуге байланысты шығыстар
5223 1 1 2   Қазақстан Республикасы Үкіметінің кепілдік депозиттері
бойынша ЕАВ-мен сыйақы төлеуге байланысты шығыстар
5223 1 1 3   Қазақстан Республикасы Үкіметінің кепілдік депозиттері
бойынша ВБТ-мен  сыйақы төлеуге байланысты шығыстар
5223 1 2 1   Жергілікті өкімет органдарының кепілдік депозиттері бойынша
теңгемен сыйақы төлеуге байланысты шығыстар
5223 1 2 2   Жергілікті өкімет органдарының кепілдік депозиттері бойынша
ЕАВ-мен сыйақы төлеуге байланысты шығыстар
5223 1 2 3   Жергілікті өкімет органдарының кепілдік депозиттері бойынша
ВБТ-мен  сыйақы төлеуге байланысты шығыстар
5223 1 4 1   Банктердің кепілдік депозиттері бойынша теңгемен сыйақы
төлеуге байланысты шығыстар
5223 1 4 2   Банктердің кепілдік депозиттері бойынша ЕАВ-мен сыйақы
төлеуге байланысты шығыстар
5223 1 4 3   Банктердің кепілдік депозиттері бойынша ВБТ-мен  сыйақы
төлеуге байланысты шығыстар
5223 1 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдардың кепілдік депозиттері бойынша теңгемен сыйақы
төлеуге байланысты шығыстар

5223 1 5 2     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
депозитам-гарантиям в СКВ организаций, осуществляющих
отдельные виды банковских операций
5223 1 5 3     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
депозитам-гарантиям в ДВВ организаций, осуществляющих
отдельные виды банковских операций
5223 1 6 1     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
депозитам-гарантиям в тенге государственных нефинансовых
организаций
5223 1 6 2     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
депозитам-гарантиям в СКВ государственных нефинансовых
организаций
5223 1 6 3     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
депозитам-гарантиям в ДВВ государственных нефинансовых
организаций
5223 1 7 1     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
депозитам-гарантиям в тенге негосударственных нефинансовых
организаций
5223 1 7 2     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
депозитам-гарантиям в СКВ негосударственных нефинансовых
организаций
5223 1 7 3     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
депозитам-гарантиям в ДВВ негосударственных нефинансовых
организаций
5223 1 8 1     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
депозитам-гарантиям в тенге некоммерческих организаций,
обслуживающих домашние хозяйства
5223 1 8 2     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
депозитам-гарантиям в СКВ некоммерческих организаций,
обслуживающих домашние хозяйства
5223 1 8 3     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
депозитам-гарантиям в ДВВ некоммерческих организаций,
обслуживающих домашние хозяйства
5223 1 9 1     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
депозитам-гарантиям в тенге домашних хозяйств
5223 1 9 2     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
депозитам-гарантиям в СКВ домашних хозяйств
5223 1 9 3     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
депозитам-гарантиям в ДВВ домашних хозяйств
5223 2 0 1     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
депозит-гарантиям в тенге клиентов-нерезидентов
5223 2 0 2     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
депозит-гарантиям в СКВ клиентов-нерезидентов
5223 2 0 3     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
депозит-гарантиям в ДВВ клиентов-нерезидентов
5224 0 0 0   Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по просроченной
задолженности банка по депозитам до востребования клиентов
5224 1 1 1     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
просроченной задолженности банка по депозитам до
востребования Правительства Республики Казахстан в тенге
5224 1 1 2     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
просроченной задолженности банка по депозитам до
востребования Правительства Республики Казахстан в СКВ

5223 1 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдардың кепілдік депозиттері бойынша ЕАВ-мен сыйақы
төлеуге байланысты шығыстар
5223 1 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдардың кепілдік депозиттері бойынша ВБТ-мен  сыйақы
төлеуге байланысты шығыстар
5223 1 6 1   Мемлекеттік қаржылық емес ұйымдардың кепілдік депозиттері
бойынша теңгемен сыйақы төлеуге байланысты шығыстар
5223 1 6 2   Мемлекеттік қаржылық емес ұйымдардың кепілдік депозиттері
бойынша ЕАВ-мен сыйақы төлеуге байланысты шығыстар
5223 1 6 3   Мемлекеттік қаржылық емес ұйымдардың кепілдік депозиттері
бойынша ВБТ-мен сыйақы төлеуге байланысты шығыстар
5223 1 7 1   Мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдардың кепілдік
депозиттері бойынша теңгемен сыйақы төлеуге байланысты
шығыстар
5223 1 7 2   Мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдардың кепілдік
депозиттері бойынша ЕАВ-мен сыйақы төлеуге байланысты шығыстар
5223 1 7 3   Мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдардың кепілдік
депозиттері бойынша ВБТ-мен сыйақы төлеуге байланысты шығыстар
5223 1 8 1   Үй шаруашылықтарына қызмет көрсететін коммерциялық емес
ұйымдардың кепілдік депозиттері бойынша теңгемен сыйақы
төлеуге байланысты шығыстар
5223 1 8 2   Үй шаруашылықтарына қызмет көрсететін коммерциялық емес
ұйымдардың кепілдік депозиттері бойынша ЕАВ-мен сыйақы
төлеуге байланысты шығыстар
5223 1 8 3   Үй шаруашылықтарына қызмет көрсететін коммерциялық емес
ұйымдардың кепілдік депозиттері бойынша ВБТ-мен сыйақы
төлеуге байланысты шығыстар
5223 1 9 1   Үй шаруашылықтарының кепілдік депозиттері бойынша теңгемен
сыйақы төлеуге байланысты шығыстар
5223 1 9 2   Үй шаруашылықтарының кепілдік депозиттері бойынша ЕАВ-мен
сыйақы төлеуге байланысты шығыстар
5223 1 9 3   Үй шаруашылықтарының кепілдік депозиттері бойынша ВБТ-мен
сыйақы төлеуге байланысты шығыстар
5223 2 0 1   Резидент емес клиенттердің кепілдік депозиттері бойынша
теңгемен сыйақы төлеуге байланысты шығыстар
5223 2 0 2   Резидент емес клиенттердің кепілдік депозиттері бойынша
ЕАВ-мен сыйақы төлеуге байланысты шығыстар
5223 2 0 3   Резидент емес клиенттердің кепілдік депозиттері бойынша
ВБТ-мен сыйақы төлеуге байланысты шығыстар
5224 0 0 0 Депозиттер бойынша банктің мерзімі өткен берешектері үшін
сыйақы төлеу шығыстары
5224 1 1 1   Қазақстан Республикасы Үкіметінің талап ету депозиттері
бойынша банктің мерзімі өткен берешектері үшін теңгемен
сыйақы төлеуге байланысты шығыстар
5224 1 1 2   Қазақстан Республикасы Үкіметінің талап ету депозиттері
бойынша банктің мерзімі өткен берешектері үшін ЕАВ-мен сыйақы
төлеуге байланысты шығыстар

5224 1 1 3     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
просроченной задолженности банка по депозитам до
востребования Правительства Республики Казахстан в ДВВ
5224 1 2 1     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
просроченной задолженности банка по депозитам до
востребования местных органов власти в тенге
5224 1 2 2     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
просроченной задолженности банка по депозитам до
востребования местных органов власти в СКВ
5224 1 2 3     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
просроченной задолженности банка по депозитам до
востребования местных органов власти в ДВВ
5224 1 3 1     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
просроченной задолженности банка по корреспондентским
счетам Национального Банка Республики Казахстан в тенге
5224 1 3 2     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
просроченной задолженности банка по корреспондентским
счетам Национального Банка Республики Казахстан в СКВ
5224 1 3 3     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
просроченной задолженности банка по корреспондентским
счетам Национального Банка Республики Казахстан в ДВВ
5224 1 4 1     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
просроченной задолженности банка по корреспондентским
счетам банков в тенге
5224 1 4 2     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
просроченной задолженности банка по корреспондентским
счетам банков в СКВ
5224 1 4 3     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
просроченной задолженности банка по корреспондентским
счетам банков в ДВВ
5224 1 5 1     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
просроченной задолженности банка по депозитам до
востребования организаций, осуществляющими отдельные виды
банковских операций, в тенге
5224 1 5 2     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
просроченной задолженности банка по депозитам до
востребования организаций, осуществляющими отдельные виды
банковских операций, в СКВ
5224 1 5 3     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
просроченной задолженности банка по депозитам до
востребования организаций, осуществляющими отдельные виды
банковских операций, в ДВВ
5224 1 6 1     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
просроченной задолженности банка по депозитам до
востребования государственных нефинансовых организаций в
тенге
5224 1 6 2     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
просроченной задолженности банка по депозитам до
востребования государственных нефинансовых организаций в
СКВ
5224 1 6 3     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
просроченной задолженности банка по депозитам до
востребования государственных нефинансовых организаций в
ДВВ

5224 1 1 3   Қазақстан Республикасы Үкіметінің талап ету депозиттері
бойынша банктің мерзімі өткен берешектері үшін ВБТ-мен сыйақы
төлеуге байланысты шығыстар
5224 1 2 1   Жергілікті өкімет органдарының талап ету депозиттері бойынша
банктің мерзімі өткен берешектері үшін теңгемен сыйақы
төлеуге байланысты шығыстар
5224 1 2 2   Жергілікті өкімет органдарының талап ету депозиттері бойынша
банктің мерзімі өткен берешектері үшін ЕАВ-мен сыйақы төлеуге
байланысты шығыстар
5224 1 2 3   Жергілікті өкімет органдарының талап ету депозиттері бойынша
банктің мерзімі өткен берешектері үшін ВБТ-мен  сыйақы
төлеуге байланысты шығыстар
5224 1 3 1   Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің корреспонденттік
есепшоттары бойынша банктің мерзімі өткен берешектері үшін
теңгемен сыйақы төлеуге байланысты шығыстар
5224 1 3 2   Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің корреспонденттік
есепшоттары бойынша банктің мерзімі өткен берешектері үшін
ЕАВ-мен сыйақы төлеуге байланысты шығыстар
5224 1 3 3   Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің корреспонденттік
есепшоттары бойынша банктің мерзімі өткен берешектері үшін
ВБТ-мен сыйақы төлеуге байланысты шығыстар
5224 1 4 2   Резидент банктердің корреспонденттік  есепшоттары бойынша
банктің мерзімі өткен берешектері үшін ЕАВ-мен сыйақы төлеуге
байланысты шығыстар
5224 1 4 3   Резидент банктердің корреспонденттік  есепшоттары бойынша
банктің мерзімі өткен берешектері үшін ВБТ-мен сыйақы
төлеуге байланысты шығыстар
5224 1 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдардың талап ету депозиттері бойынша банктің мерзімі
өткен берешектері үшін теңгемен сыйақы төлеу шығыстары
5224 1 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдар талап ету депозиттері бойынша банктің мерзімі өткен
берешектері үшін ЕАВ-мен сыйақы төлеуге байланысты шығыстар
5224 1 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдар талап ету депозиттері бойынша банктің мерзімі өткен
берешектері үшін ВБТ-мен  сыйақы төлеуге байланысты шығыстар
5224 1 6 1   Мемлекеттік қаржылық емес ұйымдардың талап ету депозиттері
бойынша банктің мерзімі өткен берешектері үшін теңгемен
сыйақы төлеуге байланысты шығыстар
5224 1 6 2   Мемлекеттік қаржылық емес ұйымдардың депозиттері бойынша
банктің мерзімі өткен берешектері үшін ЕАВ-мен сыйақы төлеуге
байланысты шығыстар
5224 1 6 3   Мемлекеттік қаржылық емес ұйымдардың талап ету депозиттері
бойынша банктің мерзімі өткен берешектері үшін ВБТ-мен
сыйақы төлеуге байланысты шығыстар

5224 1 7 1     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
просроченной задолженности банка по депозитам до
востребования негосударственных нефинансовых организаций в
тенге
5224 1 7 2     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
просроченной задолженности банка по депозитам до
востребования негосударственных нефинансовых организаций в
СКВ
5224 1 7 3     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
просроченной задолженности банка по депозитам до
востребования негосударственных нефинансовых организаций в
ДВВ
5224 1 8 1     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
просроченной задолженности банка по депозитам до
востребования некоммерческих организаций, обслуживающих
домашние хозяйства, в тенге
5224 1 8 2     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
просроченной задолженности банка по депозитам до
востребования некоммерческих организаций, обслуживающих
домашние хозяйства, в СКВ
5224 1 8 3     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
просроченной задолженности банка по депозитам до
востребования некоммерческих организаций, обслуживающих
домашние хозяйства, в ДВВ
5224 1 9 1     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
просроченной задолженности банка по депозитам до
востребования домашних хозяйств в тенге
5224 1 9 2     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
просроченной задолженности банка по депозитам до
востребования домашних хозяйств в СКВ
5224 1 9 3     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
просроченной задолженности банка по депозитам до
востребования домашних хозяйств в ДВВ
5224 2 0 1     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
просроченной задолженности банка по депозитам до
востребования клиентов-нерезидентов в тенге
5224 2 0 2     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
просроченной задолженности банка по депозитам до
востребования клиентов-нерезидентов в СКВ
5224 2 0 3     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
просроченной задолженности банка по депозитам до
востребования клиентов-нерезидентов в ДВВ
5225 0 0 0   Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по просроченной
задолженности банка по прочим операциям с клиентами
5225 1 1 1     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
просроченной задолженности банка по прочим операциям в
тенге с Правительством Республики Казахстан
5225 1 1 2     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
просроченной задолженности банка по прочим операциям в СКВ
с Правительством Республики Казахстан
5225 1 1 3     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
просроченной задолженности банка по прочим операциям в ДВВ
с Правительством Республики Казахстан

5224 1 7 1   Мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдардың талап ету
депозиттері бойынша банктің мерзімі өткен берешектері үшін
теңгемен сыйақы төлеуге байланысты шығыстар
5224 1 7 2   Мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдардың депозиттері бойынша
банктің мерзімі өткен берешектері үшін ЕАВ-мен сыйақы төлеуге
байланысты шығыстар
5224 1 7 3   Мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдардың талап ету
депозиттері бойынша банктің мерзімі өткен берешектері үшін
ВБТ-мен  сыйақы төлеуге байланысты шығыстар
5224 1 8 1   Үй шаруашылықтарына қызмет көрсететін коммерциялық емес
ұйымдардың талап ету депозиттері бойынша банктің мерзімі
өткен берешектері үшін теңгемен сыйақы төлеуге байланысты
шығыстар
5224 1 8 2   Үй шаруашылықтарына қызмет көрсететін коммерциялық емес
ұйымдардың талап ету депозиттері бойынша банктің мерзімі
өткен берешектері үшін ЕАВ-мен сыйақы төлеуге байланысты
шығыстар
5224 1 8 3   Үй шаруашылықтарына қызмет көрсететін коммерциялық емес
ұйымдардың талап ету депозиттері бойынша банктің мерзімі
өткен берешектері үшін ВБТ-мен  сыйақы төлеуге байланысты
шығыстар
5224 1 9 1   Үй шаруашылықтарының талап ету депозиттері бойынша банктің
мерзімі өткен берешектері үшін теңгемен сыйақы төлеуге
байланысты шығыстар
5224 1 9 2   Үй шаруашылықтарының талап ету депозиттері бойынша банктің
мерзімі өткен берешектері үшін ЕАВ-мен сыйақы төлеуге
байланысты шығыстар
5224 1 9 3   Үй шаруашылықтарының талап ету депозиттері бойынша банктің
мерзімі өткен берешектері үшін ВБТ-мен  сыйақы төлеуге
байланысты шығыстар
5224 2 0 1   Резидент емес клиенттердің талап ету депозиттері бойынша
банктің мерзімі өткен берешектері үшін теңгемен сыйақы
төлеуге байланысты шығыстар
5224 2 0 2   Резидент емес клиенттердің талап ету депозиттері бойынша
банктің мерзімі өткен берешектері үшін ЕАВ-мен сыйақы төлеуге
байланысты шығыстар
5224 2 0 3   Резидент емес клиенттердің талап ету депозиттері бойынша
банктің мерзімі өткен берешектері үшін ВБТ-мен сыйақы төлеуге
байланысты шығыстар
5225 0 0 0 Клиенттермен жасалатын басқа операциялар бойынша банктің
мерзімі өткен берешектері үшін сыйақы төлеуге байланысты
шығыстар
5225 1 1 1   Қазақстан Республикасы Үкіметімен  басқа операциялар бойынша
банктің мерзімі өткен басқа берешектері үшін теңгемен сыйақы
төлеуге байланысты шығыстар
5225 1 1 2   Қазақстан Республикасы Үкіметімен  басқа операциялар бойынша
банктің мерзімі өткен басқа берешектері үшін ЕАВ-мен сыйақы
төлеуге байланысты шығыстар
5225 1 1 3   Қазақстан Республикасы Үкіметімен  басқа операциялар бойынша
банктің мерзімі өткен басқа берешектері үшін ВБТ-мен сыйақы
төлеуге байланысты шығыстар

5225 1 9 2     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
просроченной задолженности банка по прочим операциям в СКВ
с домашними хозяйствами
5225 1 9 3     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
просроченной задолженности банка по прочим операциям в ДВВ
с домашними хозяйствами
5225 2 0 1     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
просроченной задолженности по прочим операциям в тенге с
клиентами-нерезидентами
5225 2 0 2     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
просроченной задолженности по прочим операциям в СКВ с
клиентами-нерезидентами
5225 2 0 3     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
просроченной задолженности по прочим операциям в ДВВ с
клиентами-нерезидентами
5226 0 0 0   Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по просроченной
задолженности банка по срочным депозитам клиентов
5226 1 1 1     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
просроченной задолженности банка по срочным депозитам
Правительства Республики Казахстан в тенге
5226 1 1 2     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
просроченной задолженности банка по срочным депозитам
Правительства Республики Казахстан в СКВ
5226 1 1 3     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
просроченной задолженности банка по срочным депозитам
Правительства Республики Казахстан в ДВВ
5226 1 2 1     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
просроченной задолженности банка по срочным депозитам
местных органов власти в тенге
5226 1 2 2     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
просроченной задолженности банка по срочным депозитам
местных органов власти в СКВ
5226 1 2 3     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
просроченной задолженности банка по срочным депозитам
местных органов власти в ДВВ
5226 1 3 1     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
просроченной задолженности банка по срочным депозитам
Национального Банка Республики Казахстан в тенге
5226 1 3 2     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
просроченной задолженности банка по срочным депозитам
Национального Банка Республики Казахстан в СКВ
5226 1 3 3     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
просроченной задолженности банка по срочным депозитам
Национального Банка Республики Казахстан в ДВВ
5226 1 4 1     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
просроченной задолженности банка по срочным депозитам
банков в тенге
5226 1 4 2     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
просроченной задолженности банка по срочным депозитам
банков в СКВ

5225 1 9 2   Үй шаруашылықтарымен басқа операциялар бойынша банктің
мерзімі өткен басқа берешектері үшін ЕАВ-мен сыйақы төлеуге
байланысты шығыстар
5225 1 9 3   Үй шаруашылықтарымен басқа операциялар бойынша банктің
мерзімі өткен басқа берешектері үшін ВБТ-мен сыйақы төлеуге
байланысты шығыстар
5225 2 0 1   Резидент емес клиенттермен  басқа операциялар бойынша банктің
мерзімі өткен басқа берешектері үшін теңгемен сыйақы төлеуге
байланысты шығыстар
5225 2 0 2   Резидент емес клиенттермен басқа операциялар бойынша банктің
мерзімі өткен басқа берешектері үшін ЕАВ-мен сыйақы төлеуге
байланысты шығыстар
5225 2 0 3   Резидент емес клиенттермен басқа операциялар бойынша банктің
мерзімі өткен басқа берешектері үшін ВБТ-мен сыйақы төлеуге
байланысты шығыстар
5226 0 0 0 Клиенттердің мерзімді депозиттері бойынша банктің мерзімі
өткен берешегі үшін сыйақы төлеуге байланысты шығыстар
5226 1 1 1   Қазақстан Республикасы Үкіметінің мерзімді депозиттері
бойынша банктің мерзімі өткен берешегі үшін теңгемен сыйақы
төлеуге байланысты шығыстар
5226 1 1 2   Қазақстан Республикасы Үкіметінің мерзімді депозиттері
бойынша банктің мерзімі өткен берешегі үшін ЕАВ-мен сыйақы
төлеуге байланысты шығыстар
5226 1 1 3   Қазақстан Республикасы Үкіметінің мерзімді депозиттері
бойынша банктің мерзімі өткен берешегі үшін ВБТ-мен сыйақы
төлеуге байланысты шығыстар
5226 1 2 1   Жергілікті өкімет органдарының мерзімді депозиттері бойынша
банктің мерзімі өткен берешегі үшін теңгемен сыйақы төлеуге
байланысты шығыстар
5226 1 2 2   Жергілікті өкімет органдарының мерзімді депозиттері бойынша
банктің мерзімі өткен берешегі үшін ЕАВ-мен сыйақы төлеуге
байланысты шығыстар
5226 1 2 3   Жергілікті өкімет органдарының мерзімді депозиттері бойынша
банктің мерзімі өткен берешегі үшін ВБТ-мен сыйақы төлеуге
байланысты шығыстар
5226 1 3 1   Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің мерзімді депозиттері
бойынша банктің мерзімі өткен берешегі үшін теңгемен сыйақы
төлеуге байланысты шығыстар
5226 1 3 2   Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің мерзімді депозиттері
бойынша банктің мерзімі өткен берешегі үшін ЕАВ-мен сыйақы
төлеуге байланысты шығыстар
5226 1 3 3   Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің мерзімді депозиттері
бойынша банктің мерзімі өткен берешегі үшін ВБТ-мен сыйақы
төлеуге байланысты шығыстар
5226 1 4 1   Банктердің  мерзімді депозиттері бойынша банктің мерзімі
өткен берешегі үшін теңгемен сыйақы төлеуге байланысты
шығыстар
5226 1 4 2   Банктердің мерзімді депозиттері бойынша банктің мерзімі өткен
берешегі үшін ЕАВ-мен сыйақы төлеуге байланысты шығыстар

5226 1 4 3     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
просроченной задолженности банка по срочным депозитам
банков в ДВВ
5226 1 5 1     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
просроченной задолженности банка по срочным депозитам
организаций, осуществляющими отдельные виды банковских
операций, в тенге
5226 1 5 2     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
просроченной задолженности банка по срочным депозитам
организаций, осуществляющими отдельные виды банковских
операций, в СКВ
5226 1 5 3     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
просроченной задолженности банка по срочным депозитам
организаций, осуществляющими отдельные виды банковских
операций, в ДВВ
5226 1 6 1     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
просроченной задолженности банка по срочным депозитам
государственных нефинансовых организаций в тенге
5226 1 6 2     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
просроченной задолженности банка по срочным депозитам
государственных нефинансовых организаций в СКВ
5226 1 6 3     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
просроченной задолженности банка по срочным депозитам
государственных нефинансовых организаций в ДВВ
5226 1 7 1     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
просроченной задолженности банка по срочным депозитам
негосударственных нефинансовых организаций в тенге
5226 1 7 2     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
просроченной задолженности банка по срочным депозитам
негосударственных нефинансовых организаций в СКВ
5226 1 7 3     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
просроченной задолженности банка по срочным депозитам
негосударственных нефинансовых организаций в ДВВ
5226 1 8 1     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
просроченной задолженности банка по срочным депозитам
некоммерческих организаций, обслуживающих домашние
хозяйства, в тенге
5226 1 8 2     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
просроченной задолженности банка по срочным депозитам
некоммерческих организаций, обслуживающих домашние
хозяйства, в СКВ
5226 1 8 3     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
просроченной задолженности банка по срочным депозитам
некоммерческих организаций, обслуживающих домашние
хозяйства, в ДВВ
5226 1 9 1     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
просроченной задолженности банка по срочным депозитам
домашних хозяйств в тенге
5226 1 9 2     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
просроченной задолженности банка по срочным депозитам
домашних хозяйств в СКВ
5226 1 9 3     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
просроченной задолженности банка по срочным депозитам
домашних хозяйств в ДВВ

5226 1 4 3   Банктердің мерзімді депозиттері бойынша банктің мерзімі өткен
берешегі үшін ВБТ-мен сыйақы төлеуге байланысты шығыстар
5226 1 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдардың мерзімді депозиттері бойынша банктің мерзімі өткен
берешегі үшін теңгемен сыйақы төлеуге байланысты шығыстар
5226 1 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдардың мерзімді депозиттері бойынша банктің мерзімі өткен
берешегі үшін ЕАВ-мен сыйақы төлеуге байланысты шығыстар
5226 1 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдардың мерзімді депозиттері бойынша банктің мерзімі өткен
берешегі үшін ВБТ-мен сыйақы төлеуге байланысты шығыстар
5226 1 6 1   Мемлекеттік қаржылық емес ұйымдардың мерзімді депозиттері
бойынша банктің мерзімі өткен берешегі үшін теңгемен сыйақы
төлеуге байланысты шығыстар
5226 1 6 2   Мемлекеттік қаржылық емес ұйымдардың мерзімді депозиттері
бойынша банктің мерзімі өткен берешегі үшін ЕАВ-мен сыйақы
төлеуге байланысты шығыстар
5226 1 6 3   Мемлекеттік қаржылық емес ұйымдардың мерзімді депозиттері
бойынша банктің мерзімі өткен берешегі үшін ВБТ-мен сыйақы
төлеуге байланысты шығыстар
5226 1 7 1   Мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдардың мерзімді
депозиттері бойынша банктің мерзімі өткен берешегі үшін
теңгемен сыйақы төлеуге байланысты шығыстар
5226 1 7 2   Мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдардың мерзімді
депозиттері бойынша банктің мерзімі өткен берешегі үшін
ЕАВ-мен сыйақы төлеуге байланысты шығыстар
5226 1 7 3   Мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдардың мерзімді
депозиттері бойынша банктің мерзімі өткен берешегі үшін
ВБТ-мен сыйақы төлеуге байланысты шығыстар
5226 1 8 1   Үй шаруашылықтарына қызмет көрсететін коммерциялық емес
ұйымдардың мерзімді депозиттері бойынша банктің мерзімі өткен
берешегі үшін теңгемен сыйақы төлеуге байланысты шығыстар
5226 1 8 2   Үй шаруашылықтарына қызмет көрсететін коммерциялық емес
ұйымдардың мерзімді депозиттері бойынша банктің мерзімі өткен
берешегі үшін ЕАВ-мен сыйақы төлеуге байланысты шығыстар
5226 1 8 3   Үй шаруашылықтарына қызмет көрсететін коммерциялық емес
ұйымдардың мерзімді депозиттері бойынша банктің мерзімі өткен
берешегі үшін ВБТ-мен сыйақы төлеуге байланысты шығыстар
5226 1 9 1   Үй шаруашылықтарының мерзімді депозиттері бойынша банктің
мерзімі өткен берешегі үшін теңгемен сыйақы төлеуге
байланысты шығыстар
5226 1 9 2   Үй шаруашылықтарының мерзімді депозиттері бойынша банктің
мерзімі өткен берешегі үшін ЕАВ-мен сыйақы төлеуге байланысты
шығыстар
5226 1 9 3   Үй шаруашылықтарының мерзімді депозиттері бойынша банктің
мерзімі өткен берешегі үшін ВБТ-мен сыйақы төлеуге байланысты
шығыстар

5226 2 0 1     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
просроченной задолженности банка по срочным депозитам
клиентов-нерезидентов в тенге
5226 2 0 2     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
просроченной задолженности банка по срочным депозитам
клиентов-нерезидентов в СКВ
5226 2 0 3     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
просроченной задолженности банка по срочным депозитам
клиентов-нерезидентов в ДВВ
5227 0 0 0   Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по полученному
финансовому лизингу
5227 1 1 1     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по финансовому
лизингу в тенге, полученному от Правительства Республики
Казахстан
5227 1 1 2     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по финансовому
лизингу в СКВ, полученному от Правительства Республики
Казахстан
5227 1 1 3     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по финансовому
лизингу в ДВВ, полученному от Правительства Республики
Казахстан
5227 1 2 1     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по финансовому
лизингу в тенге, полученному от местных органов власти
5227 1 2 2     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по финансовому
лизингу в СКВ, полученному от местных органов власти
5227 1 2 3     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по финансовому
лизингу в ДВВ, полученному от местных органов власти
5227 1 5 1     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по финансовому
лизингу в тенге, полученному от организаций, осуществляющих
отдельные виды банковских операций
5227 1 5 2     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по финансовому
лизингу в СКВ, полученному от организаций, осуществляющих
отдельные виды банковских операций
5227 1 5 3     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по финансовому
лизингу в ДВВ, полученному от организаций, осуществляющих
отдельные виды банковских операций
5227 1 6 1     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по финансовому
лизингу в тенге, полученному от государственных
нефинансовых организаций
5227 1 6 2     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по финансовому
лизингу в СКВ, полученному от государственных нефинансовых
организаций
5227 1 6 3     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по финансовому
лизингу в ДВВ, полученному от государственных нефинансовых
организаций
5227 1 7 1     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по финансовому
лизингу в тенге, полученному от негосударственных
нефинансовых организаций
5227 1 7 2     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по финансовому
лизингу в СКВ, полученному от негосударственных
нефинансовых организаций
5227 1 7 3     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по финансовому
лизингу в ДВВ, полученному от негосударственных
нефинансовых организаций
5227 2 0 1     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по финансовому
лизингу в тенге, полученному от нерезидентов
5227 2 0 2     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по финансовому
лизингу в СКВ, полученному от нерезидентов
5227 2 0 3     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по финансовому
лизингу в ДВВ, полученному от нерезидентов
5228 0 0 0   Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по указаниям,
неисполненным в срок банком
5228 1 1 1     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по указаниям
Правительства Республики Казахстан в тенге, неисполненным в
срок банком
5228 1 1 2     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по указаниям
Правительства Республики Казахстан в СКВ, неисполненным в
срок банком
5228 1 1 3     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по указаниям
Правительства Республики Казахстан в ДВВ, неисполненным в
срок банком
5228 1 2 1     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по указаниям
местных органов власти в тенге, неисполненным в срок банком
5228 1 2 2     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по указаниям
местных органов власти в СКВ, неисполненным в срок банком
5228 1 2 3     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по указаниям
местных органов власти в ДВВ, неисполненным в срок банком
5228 1 5 1     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по указаниям
организаций, осуществляющих отдельные виды банковских
операций, в тенге, неисполненным в срок банком

5226 2 0 1   Резидент емес клиенттердің мерзімді депозиттері бойынша
банктің мерзімі өткен берешегі үшін теңгемен сыйақы төлеуге
байланысты шығыстар
5226 2 0 2   Резидент емес клиенттердің мерзімді депозиттері бойынша
банктің мерзімі өткен берешегі үшін ЕАВ-мен сыйақы төлеуге
байланысты шығыстар
5226 2 0 3   Резидент емес клиенттердің  мерзімді депозиттері бойынша
банктің мерзімі өткен берешегі үшін ВБТ-мен сыйақы төлеуге
байланысты шығыстар
5227 0 0 0 Алынған қаржы лизингі бойынша сыйақы төлеуге байланысты
шығыстар
5227 1 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдардан алынған қаржы лизингі бойынша  теңгемен сыйақы
төлеуге байланысты шығыстар
5227 1 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдардан алынған қаржы лизингі бойынша  ЕАВ-мен сыйақы
төлеуге байланысты шығыстар
5227 1 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдардан алынған қаржы лизингі бойынша ВБТ-мен сыйақы
төлеуге байланысты шығыстар
5227 1 6 1   Мемлекеттік қаржылық емес ұйымдардан алынған қаржы лизингі
бойынша  теңгемен сыйақы төлеуге байланысты шығыстар
5227 1 6 2   Мемлекеттік қаржылық емес ұйымдардан алынған қаржы лизингі
бойынша  ЕАВ-мен сыйақы төлеуге байланысты шығыстар
5227 1 6 3   Мемлекеттік қаржылық емес ұйымдардан алынған қаржы лизингі
бойынша ВБТ-мен сыйақы төлеуге байланысты шығыстар
5227 1 7 1   Мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдардан алынған қаржы
лизингі бойынша  теңгемен сыйақы төлеуге байланысты шығыстар
5227 1 7 2   Мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдардан алынған қаржы
лизингі бойынша  ЕАВ-мен сыйақы төлеуге байланысты шығыстар
5227 1 7 3   Мемлекеттік  емес қаржылық емес ұйымдардан алынған қаржы
лизингі бойынша ВБТ-мен сыйақы төлеуге байланысты шығыстар
5227 2 0 1   Резидент еместерден алынған қаржы лизингі бойынша  теңгемен
сыйақы төлеу шығыстары
5227 2 0 2   Резидент еместерден алынған қаржы лизингі бойынша  ЕАВ-мен
сыйақы төлеуге байланысты шығыстар
5227 2 0 3   Резидент еместерден алынған қаржы лизингі бойынша ВБТ -мен
сыйақы төлеуге байланысты шығыстар
5228 0 0 0  Банк уақытында төлем жасамаған  нұсқаулар бойынша сыйақы
төлеуге байланысты шығыстар
5228 1 1 1   Қазақстан Республикасы Үкіметінің банк уақытында төлем
жасамаған нұсқаулары бойынша теңгемен сыйақы төлеуге
байланысты шығыстар
5228 1 1 2   Қазақстан Республикасы Үкіметінің банк уақытында төлем
жасамаған нұсқаулары бойынша ЕАВ-мен сыйақы төлеуге
байланысты шығыстар
5228 1 1 3   Қазақстан Республикасы Үкіметінің банк уақытында төлем
жасамаған нұсқаулары бойынша ВБТ-мен сыйақы төлеуге
байланысты шығыстар
5228 1 2 1   Жергілікті өкімет органдарының банк уақытында төлем жасамаған
нұсқаулары бойынша теңгемен сыйақы төлеуге байланысты шығыстар
5228 1 2 2   Жергілікті өкімет органдарының банк уақытында төлем жасамаған
нұсқаулары бойынша ЕАВ-мен сыйақы төлеуге байланысты шығыстар
5228 1 2 3   Жергілікті өкімет органдарының банк уақытында төлем жасамаған
нұсқаулары бойынша ВБТ-мен сыйақы төлеуге байланысты шығыстар
5228 1 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдардың   банк уақытында төлем жасамаған нұсқаулары
бойынша теңгемен сыйақы төлеуге байланысты шығыстар

5228 1 5 2     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по указаниям
организаций, осуществляющих отдельные виды банковских
операций, в СКВ, неисполненным в срок банком
5228 1 5 3     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по указаниям
организаций, осуществляющих отдельные виды банковских
операций, в ДВВ, неисполненным в срок банком
5228 1 6 1     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по указаниям
государственных нефинансовых организаций в тенге,
неисполненным в срок банком
5228 1 6 2     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по указаниям
государственных нефинансовых организаций в СКВ,
неисполненным в срок банком
5228 1 6 3     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по указаниям
государственных нефинансовых организаций в ДВВ,
неисполненным в срок банком
5228 1 7 1     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по указаниям
негосударственных нефинансовых организаций в тенге,
неисполненным в срок банком
5228 1 7 2     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по указаниям
негосударственных нефинансовых организаций в СКВ,
неисполненным в срок банком
5228 1 7 3     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по указаниям
негосударственных нефинансовых организаций в ДВВ,
неисполненным в срок банком
5228 1 8 1     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по указаниям
некоммерческих организаций, обслуживающих домашние
хозяйства, в тенге, неисполненным в срок банком
5228 1 8 2     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по указаниям
некоммерческих организаций, обслуживающих домашние
хозяйства, в СКВ, неисполненным в срок банком
5228 1 8 3     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по указаниям
некоммерческих организаций, обслуживающих домашние
хозяйства, в ДВВ, неисполненным в срок банком
5228 1 9 1     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по указаниям
домашних хозяйств в тенге, неисполненным в срок банком
5228 1 9 2     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по указаниям
домашних хозяйств в СКВ, неисполненным в срок банком
5228 1 9 3     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по указаниям
домашних хозяйств в ДВВ, неисполненным в срок банком
5228 2 0 1     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по указаниям
клиентов-нерезидентов в тенге, неисполненным в срок банком
5228 2 0 2     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по указаниям
клиентов-нерезидентов в СКВ, неисполненным в срок банком
5228 2 0 3     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по указаниям
клиентов-нерезидентов в ДВВ, неисполненным в срок банком
5229 0 0 0   Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по прочим
депозитам клиентов

5228 1 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдардың банк уақытында төлем жасамаған нұсқаулары бойынша
ЕАВ-мен сыйақы төлеуге байланысты шығыстар
5228 1 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдардың банк уақытында төлем жасамаған нұсқаулары
бойынша ВБТ-мен сыйақы төлеуге байланысты шығыстар
5228 1 6 1   Мемлекеттік қаржылық емес ұйымдардың банк уақытында төлем
жасамаған нұсқаулары бойынша теңгемен сыйақы төлеуге
байланысты шығыстар
5228 1 6 2   Мемлекеттік қаржылық емес ұйымдардың банк уақытында төлем
жасамаған нұсқаулары бойынша ЕАВ-мен сыйақы төлеуге
байланысты шығыстар
5228 1 6 3   Мемлекеттік қаржылық емес ұйымдардың банк уақытында төлем
жасамаған нұсқаулары бойынша ВБТ-мен сыйақы төлеуге
байланысты шығыстар
5228 1 7 1   Мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдардың банк уақытында
төлем жасамаған нұсқаулары бойынша теңгемен сыйақы төлеуге
байланысты шығыстар
5228 1 7 2   Мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдардың банк уақытында
төлем жасамаған нұсқаулары бойынша ЕАВ-мен сыйақы төлеуге
байланысты шығыстар
5228 1 7 3   Мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдардың банк уақытында
төлем жасамаған нұсқаулары бойынша ВБТ-мен сыйақы төлеуге
байланысты шығыстар
5228 1 8 1   Үй шаруашылықтарына қызмет көрсететін коммерциялық емес
ұйымдардың банк уақытында төлем жасамаған нұсқаулары бойынша
теңгемен сыйақы төлеуге байланысты шығыстар
5228 1 8 2   Үй шаруашылықтарына қызмет көрсететін коммерциялық емес
ұйымдардың банк уақытында төлем жасамаған нұсқаулары бойынша
ЕАВ-мен сыйақы төлеуге байланысты шығыстар
5228 1 8 3   Үй шаруашылықтарына қызмет көрсететін коммерциялық емес
ұйымдардың банк уақытында төлем жасамаған нұсқаулары бойынша
ВБТ-мен сыйақы төлеуге байланысты шығыстар
5228 1 9 1   Үй шаруашылықтарының банк уақытында төлем жасамаған
нұсқаулары бойынша теңгемен сыйақы төлеуге байланысты шығыстар
5228 1 9 2   Үй шаруашылықтарының банк уақытында төлем жасамаған
нұсқаулары бойынша ЕАВ-мен сыйақы төлеуге байланысты шығыстар
5228 1 9 3   Үй шаруашылықтарының банк уақытында төлем жасамаған
нұсқаулары бойынша ВБТ-мен сыйақы төлеуге байланысты шығыстар
5228 2 0 1   Резидент емес клиенттердің банк уақытында төлем жасамаған
нұсқаулары бойынша теңгемен сыйақы төлеуге байланысты шығыстар
5228 2 0 2   Резидент емес клиенттердің банк уақытында төлем жасамаған
нұсқаулары бойынша ЕАВ-мен сыйақы төлеуге байланысты шығыстар
5228 2 0 3   Резидент емес клиенттердің банк уақытында төлем жасамаған
нұсқаулары бойынша ВБТ-мен сыйақы төлеуге байланысты шығыстар
5229 0 0 0 Клиенттердің басқа да депозиттері бойынша сыйақы төлеуге
байланысты шығыстар

5229 1 1 1     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по прочим
депозитам в тенге Правительства Республики Казахстан
5229 1 1 2     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по прочим
депозитам в СКВ Правительства Республики Казахстан
5229 1 1 3     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по прочим
депозитам в ДВВ Правительства Республики Казахстан
5229 1 2 1     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по прочим
депозитам в тенге местных органов власти
5229 1 2 2     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по прочим
депозитам в СКВ местных органов власти
5229 1 2 3     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по прочим
депозитам в ДВВ местных органов власти
5229 1 4 1     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по прочим
депозитам банков в тенге
5229 1 4 2     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по прочим
депозитам банков в СКВ
5229 1 4 3     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по прочим
депозитам банков в ДВВ
5229 1 5 1     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по прочим
депозитам в тенге организаций, осуществляющих отдельные
виды банковских операций
5229 1 5 2     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по прочим
депозитам в СКВ организаций, осуществляющих отдельные виды
банковских операций
5229 1 5 3     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по прочим
депозитам в ДВВ организаций, осуществляющих отдельные виды
банковских операций
5229 1 6 1     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по прочим
депозитам в тенге государственных нефинансовых организаций
5229 1 6 2     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по прочим
депозитам в СКВ государственных нефинансовых организаций
5229 1 6 3     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по прочим
депозитам в ДВВ государственных нефинансовых организаций
5229 1 7 1     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по прочим
депозитам в тенге негосударственных нефинансовых
организаций
5229 1 7 2     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по прочим
депозитам в СКВ негосударственных нефинансовых организаций
5229 1 7 3     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по прочим
депозитам в ДВВ негосударственных нефинансовых организаций
5229 1 8 1     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по прочим
депозитам в тенге некоммерческих организаций, обслуживающих
домашние хозяйства
5229 1 8 2     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по прочим
депозитам в СКВ некоммерческих организаций, обслуживающих
домашние хозяйства
5229 1 8 3     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по прочим
депозитам в ДВВ некоммерческих организаций, обслуживающих
домашние хозяйства

5229 1 1 1   Қазақстан Республикасы Үкіметінің  басқа да депозиттері
бойынша теңгемен сыйақы төлеуге байланысты шығыстар
5229 1 1 2   Қазақстан Республикасы Үкіметінің  басқа да депозиттері
бойынша ЕАВ-мен сыйақы төлеуге байланысты шығыстар
5229 1 1 3   Қазақстан Республикасы Үкіметінің  басқа  да депозиттері
бойынша ВБТ-мен сыйақы төлеуге байланысты шығыстар
5229 1 2 1   Жергілікті өкімет органдарының  басқа да депозиттері бойынша
теңгемен сыйақы төлеуге байланысты шығыстар
5229 1 2 2   Жергілікті өкімет органдарының басқа да депозиттері бойынша
ЕАВ-мен сыйақы төлеуге байланысты шығыстар
5229 1 2 3   Жергілікті өкімет органдарының басқа да депозиттері бойынша
ВБТ-мен сыйақы төлеуге байланысты шығыстар
5229 1 4 1   Банктердің  басқа да депозиттері бойынша теңгемен сыйақы
төлеуге байланысты шығыстар
5229 1 4 2   Банктердің басқа да депозиттері бойынша ЕАВ-мен сыйақы
төлеуге байланысты шығыстар
5229 1 4 3   Банктердің басқа да депозиттері бойынша ВБТ-мен сыйақы
төлеуге байланысты шығыстар
5229 1 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдардың басқа да депозиттері бойынша теңгемен сыйақы
төлеуге байланысты шығыстар
5229 1 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдардың басқа да депозиттері бойынша ЕАВ-мен сыйақы
төлеуге байланысты шығыстар
5229 1 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдардың басқа да депозиттері бойынша ВБТ-мен сыйақы
төлеуге байланысты шығыстар
5229 1 6 1   Мемлекеттік қаржылық емес ұйымдардың басқа да депозиттері
бойынша теңгемен сыйақы төлеуге байланысты шығыстар
5229 1 6 2   Мемлекеттік қаржылық емес ұйымдардың басқа да депозиттері
бойынша ЕАВ-мен сыйақы төлеуге байланысты шығыстар
5229 1 6 3   Мемлекеттік қаржылық емес ұйымдардың басқа да депозиттері
бойынша ВБТ-мен сыйақы төлеуге байланысты шығыстар
5229 1 7 1   Мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдардың басқа да
депозиттері бойынша теңгемен сыйақы төлеуге байланысты
шығыстар
5229 1 7 2   Мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдардың басқа да
депозиттері бойынша ЕАВ-мен сыйақы төлеуге байланысты шығыстар
5229 1 7 3   Мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдардың басқа да
депозиттері бойынша ВБТ-мен сыйақы төлеуге байланысты шығыстар
5229 1 8 1   Үй шаруашылықтарына қызмет көрсететін коммерциялық емес
ұйымдардың басқа да депозиттері бойынша теңгемен сыйақы
төлеуге байланысты шығыстар
5229 1 8 2   Үй шаруашылықтарына қызмет көрсететін коммерциялық емес
ұйымдардың басқа да депозиттері бойынша ЕАВ-мен сыйақы
төлеуге байланысты шығыстар
5229 1 8 3   Үй шаруашылықтарына қызмет көрсететін коммерциялық емес
ұйымдардың басқа да депозиттері бойынша ВБТ-мен сыйақы
төлеуге байланысты шығыстар

5229 1 9 1     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по прочим
депозитам в тенге домашних хозяйств
5229 1 9 2     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по прочим
депозитам в СКВ домашних хозяйств
5229 1 9 3     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по прочим
депозитам в ДВВ домашних хозяйств
5229 2 0 1     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по прочим
депозитам в тенге клиентов-нерезидентов
5229 2 0 2     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по прочим
депозитам в СКВ клиентов-нерезидентов
5229 2 0 3     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по прочим
депозитам в ДВВ клиентов-нерезидентов
5230 0 0 0   Комиссионное вознаграждение по депозитам и финансовому
лизингу, полученным банком
5230 1 1 1     Комиссионное вознаграждение по депозитам в тенге,
полученным от Правительства Республики Казахстан
5230 1 1 2     Комиссионное вознаграждение по депозитам в СКВ, полученным
от Правительства Республики Казахстан
5230 1 1 3     Комиссионное вознаграждение по депозитам в ДВВ, полученным
от Правительства Республики Казахстан
5230 1 2 1     Комиссионное вознаграждение по депозитам в тенге,
полученным от местных органов власти
5230 1 2 2     Комиссионное вознаграждение по депозитам в СКВ, полученным
от местных органов власти
5230 1 2 3     Комиссионное вознаграждение по депозитам в ДВВ, полученным
от местных органов власти
5230 1 3 1     Комиссионное вознаграждение по депозитам в тенге,
полученным от Национального Банка Республики Казахстан
5230 1 3 2     Комиссионное вознаграждение по депозитам в СКВ, полученным
от Национального Банка Республики Казахстан
5230 1 3 3     Комиссионное вознаграждение по депозитам в ДВВ, полученным
от Национального Банка Республики Казахстан
5230 1 4 1     Комиссионное вознаграждение по депозитам в тенге,
полученным от банков
5230 1 4 2     Комиссионное вознаграждение по депозитам в СКВ, полученным
от банков
5230 1 4 3     Комиссионное вознаграждение по депозитам в ДВВ, полученным
от банков
5230 1 5 1     Комиссионное вознаграждение по депозитам и финансовому
лизингу в тенге, полученным от организаций, осуществляющих
отдельные виды банковских операций
5230 1 5 2     Комиссионное вознаграждение по депозитам и финансовому
лизингу в СКВ, полученным от организаций, осуществляющих
отдельные виды банковских операций
5230 1 5 3     Комиссионное вознаграждение по депозитам и финансовому
лизингу в ДВВ, полученным от организаций, осуществляющих
отдельные виды банковских операций
5230 1 6 1     Комиссионное вознаграждение по депозитам и финансовому
лизингу в тенге, полученным от государственных нефинансовых
организаций

5229 1 9 1   Үй шаруашылықтарының  басқа да депозиттері бойынша теңгемен
сыйақы төлеу шығыстары
5229 1 9 2   Үй шаруашылықтарының басқа да депозиттері бойынша ЕАВ-мен
сыйақы төлеу шығыстары
5229 1 9 3   Үй шаруашылықтарының басқа да депозиттері бойынша ВБТ-мен
сыйақы төлеу шығыстары
5229 2 0 1   Резидент емес клиенттердің басқа да депозиттері бойынша
теңгемен сыйақы төлеушығыстары
5229 2 0 2   Резидент емес клиенттердің басқа да депозиттері бойынша
ЕАВ-мен сыйақы төлеу шығыстары
5229 2 0 3   Резидент емес клиенттердің басқа да депозиттері бойынша
ВБТ-мен сыйақы төлеу шығыстары
5230 0 0 0 Банк алған депозиттер және қаржы лизингі бойынша комиссиялық
сыйақы
5230 1 1 1   Қазақстан Республикасы Үкіметінен алынған депозиттер бойынша
теңгемен  комиссиялық сыйақы
5230 1 1 2   Қазақстан Республикасы Үкіметінен алынған депозиттер бойынша
ЕАВ-мен комиссиялық сыйақы
5230 1 1 3   Қазақстан Республикасы Үкіметінен алынған депозиттер бойынша
ВБТ-мен комиссиялық сыйақы
5230 1 2 1   Жергілікті өкімет органдарынан алынған депозиттер бойынша
теңгемен комиссиялық сыйақы
5230 1 2 2   Жергілікті өкімет органдарынан алынған депозиттер бойынша
ЕАВ-мен комиссиялық сыйақы
5230 1 2 3   Жергілікті өкімет органдарынан алынған депозиттер бойынша
ВБТ-мен комиссиялық сыйақы
5230 1 4 1   Банктерден алынған депозиттер бойынша теңгемен  комиссиялық
сыйақы
5230 1 4 2   Банктерден алынған депозиттер бойынша ЕАВ-мен комиссиялық
сыйақы
5230 1 4 3   Банктерден алынған депозиттер бойынша ВБТ-мен комиссиялық
сыйақы
5230 1 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдардан алынған депозиттер және қаржы лизингі бойынша
теңгемен комиссиялық сыйақы
5230 1 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдардан алынған депозиттер және қаржы лизингі бойынша
ЕАВ-мен комиссиялық сыйақы
5230 1 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдардан алынған депозиттер және қаржы лизингі бойынша
ВБТ-мен комиссиялық сыйақы
5230 1 6 1   Мемлекеттік қаржылық емес ұйымдардан алынған депозиттер және
қаржы лизингі бойынша теңгемен комиссиялық сыйақы

5304 0 0 0   Отрицательные разницы по операциям "Своп"
5304 1 0 2     Отрицательные разницы по операциям в СКВ "Своп" с
резидентами
5304 1 0 3     Отрицательные разницы по операциям в ДВВ "Своп" с
резидентами
5304 2 0 2     Отрицательные разницы по операциям в СКВ "Своп" с
нерезидентами
5304 2 0 3     Отрицательные разницы по операциям в ДВВ "Своп" с
нерезидентами
5350       Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
рефинансированию банка с использованием высоколиквидных ценных
бумаг
5351 0 0 0   Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
рефинансированию банка с использованием краткосрочных нот
Национального Банка Республики Казахстан
5351 1 3 1     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
рефинансированию банка с использованием краткосрочных нот
Национального Банка Республики Казахстан в тенге
5351 1 3 2     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
рефинансированию банка с использованием краткосрочных нот
Национального Банка Республики Казахстан в СКВ
5352 0 0 0   Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
рефинансированию банка с использованием казначейских
обязательств Министерства финансов Республики Казахстан
5352 1 1 1     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
рефинансированию банка с использованием казначейских
обязательств Министерства финансов Республики Казахстан в
тенге
5352 1 1 2     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
рефинансированию банка с использованием казначейских
обязательств Министерства финансов Республики Казахстан в
СКВ
5353 0 0 0   Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
рефинансированию банка с использованием казначейских
облигаций Министерства финансов Республики Казахстан
5353 1 1 1     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
рефинансированию банка с использованием казначейских
облигаций Министерства финансов Республики Казахстан в
тенге
5353 1 1 2     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
рефинансированию банка с использованием казначейских
облигаций Министерства финансов Республики Казахстан в СКВ
5355 0 0 0   Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
рефинансированию банка с использованием прочих
высоколиквидных ценных бумаг
5355 1 1 1     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
рефинансированию банка с использованием прочих
высоколиквидных ценных бумаг Правительства Республики
Казахстан в тенге
5355 1 1 2     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
рефинансированию банка с использованием прочих
высоколиквидных ценных бумаг Правительства Республики
Казахстан в СКВ
5355 1 2 1     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
рефинансированию банка с использованием прочих
высоколиквидных ценных бумаг местных органов власти в тенге
5355 1 2 2     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
рефинансированию банка с использованием прочих
высоколиквидных ценных бумаг местных органов власти в СКВ
5355 2 0 2     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
рефинансированию банка с использованием прочих
высоколиквидных ценных бумаг нерезидентов в СКВ
5355 2 0 3     Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
рефинансированию банка с использованием прочих
высоколиквидных ценных бумаг нерезидентов в ДВВ
5400       Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по
субординированному долгу

5304 0 0 0 "Своп" операциялары бойынша теріс айырмашылықтар
5304 1 0 1   Резиденттермен жүргізілген "Своп" операциялары бойынша теріс
айырмашылықтар, теңгемен
5304 1 0 2   Резиденттермен жүргізілген "Своп" операциялары бойынша теріс
айырмашылықтар, ЕАВ-мен
5304 1 0 3   Резиденттермен жүргізілген "Своп" операциялары бойынша теріс
айырмашылықтар, ВБТ-мен
5304 2 0 1   Резиденттер еместермен жүргізілген "Своп" операциялары
бойынша теріс айырмашылықтар, теңгемен
5304 2 0 2   Резиденттер еместермен жүргізілген "Своп" операциялары
бойынша теріс айырмашылықтар, ЕАВ-мен
5304 2 0 3   Резиденттер еместермен жүргізілген "Своп" операциялары
бойынша теріс айырмашылықтар, ВБТ-мен
5350 Өтімділігі жоғары бағалы қағаздарды пайдалана отырып банкті қайта
қаржыландыру бойынша сыйақы төлеуге байланысты шығыстар
5351 0 0 0  Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің қысқа мерзімді ноттарын
пайдалана отырып банкті қайта қаржыландыру бойынша сыйақы
төлеуге байланысты шығыстар
5351 1 4 1   Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің қысқа мерзімді
ноттарын пайдалана отырып банкті қайта қаржыландыру бойынша
теңгемен сыйақы төлеуге байланысты шығыстар
5351 1 4 2   Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің қысқа мерзімді
ноттарын пайдалана отырып банкті қайта қаржыландыру бойынша
ЕАВ-мен сыйақы төлеуге байланысты шығыстар
5352 0 0 0 Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің  қазынашылық
міндеттемелерін пайдалана отырып банкті қайта қаржыландыру
бойынша сыйақы төлеуге байланысты шығыстар
5352 1 4 1   Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің  қазынашылық
міндеттемелерін пайдалана отырып банкті қайта қаржыландыру
бойынша теңгемен сыйақы төлеуге байланысты шығыстар
5352 1 4 2   Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің  қазынашылық
міндеттемелерін пайдалана отырып банкті қайта қаржыландыру
бойынша ЕАВ-мен сыйақы төлеуге байланысты шығыстар
5353 0 0 0 Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің  қазынашылық
облигацияларын пайдалана отырып банкті қайта қаржыландыру
бойынша сыйақы төлеуге байланысты шығыстар
5353 1 4 1   Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің  қазынашылық
облигацияларын пайдалана отырып банкті қайта қаржыландыру
бойынша теңгемен сыйақы төлеуге байланысты шығыстар
5353 1 4 2   Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің қазынашылық
облигацияларын пайдалана отырып банкті қайта қаржыландыру
бойынша ЕАВ-мен сыйақы төлеуге байланысты шығыстар
5355 0 0 0 Басқа да өтімділігі жоғары бағалы қағаздарды пайдалана отырып
банкті қайта қаржыландыру бойынша сыйақы төлеуге байланысты
шығыстар
5355 1 4 1   Басқа да өтімділігі жоғары бағалы қағаздарды пайдалана отырып
банкті қайта қаржыландыру бойынша теңгемен сыйақы төлеуге
байланысты шығыстар
5355 1 4 2   Басқа да өтімділігі жоғары бағалы қағаздарды пайдалана отырып
банкті қайта қаржыландыру бойынша ЕАВ-мен сыйақы төлеуге
байланысты шығыстар
5400 Реттелген борыш бойынша сыйақы төлеуге байланысты шығыстар

5510 1 4 3     Расходы по купле-продаже ценных бумаг в ДВВ с фиксированным
доходом, выпущенных банками
5510 1 5 1     Расходы по купле-продаже ценных бумаг в тенге с
фиксированным доходом, выпущенных организациями,
осуществляющими отдельные виды банковских операций
5510 1 5 2     Расходы по купле-продаже ценных бумаг в СКВ с фиксированным
доходом, выпущенных организациями, осуществляющими
отдельные виды банковских операций
5510 1 5 3     Расходы по купле-продаже ценных бумаг в ДВВ с фиксированным
доходом, выпущенных организациями, осуществляющими
отдельные виды банковских операций
5510 1 6 1     Расходы по купле-продаже ценных бумаг в тенге с
фиксированным доходом, выпущенных государственными
нефинансовыми организациями
5510 1 6 2     Расходы по купле-продаже ценных бумаг в СКВ с фиксированным
доходом, выпущенных государственными нефинансовыми
организациями
5510 1 6 3     Расходы по купле-продаже ценных бумаг в ДВВ с фиксированным
доходом, выпущенных государственными нефинансовыми
организациями
5510 1 7 1     Расходы по купле-продаже ценных бумаг в тенге с
фиксированным доходом, выпущенных негосударственными
нефинансовыми организациями
5510 1 7 2     Расходы по купле-продаже ценных бумаг в СКВ с фиксированным
доходом, выпущенных негосударственными нефинансовыми
организациями
5510 1 7 3     Расходы по купле-продаже ценных бумаг в ДВВ с фиксированным
доходом, выпущенных негосударственными нефинансовыми
организациями
5510 2 0 2     Расходы по купле-продаже ценных бумаг в СКВ с фиксированным
доходом, выпущенных нерезидентами
5510 2 0 3     Расходы по купле-продаже ценных бумаг в ДВВ с фиксированным
доходом, выпущенных нерезидентами
5520 0 0 0   Расходы по купле-продаже ценных бумаг с нефиксированным
доходом
5520 1 1 1     Расходы по купле-продаже ценных бумаг в тенге с
нефиксированным доходом, выпущенных Правительством
Республики Казахстан
5520 1 1 2     Расходы по купле-продаже ценных бумаг в СКВ с
нефиксированным доходом, выпущенных Правительством
Республики Казахстан
5520 1 2 1     Расходы по купле-продаже ценных бумаг в тенге с
нефиксированным доходом, выпущенных местными органами власти
5520 1 2 2     Расходы по купле-продаже ценных бумаг в СКВ с
нефиксированным доходом, выпущенных местными органами власти
5520 1 3 1     Расходы по купле-продаже ценных бумаг в тенге с
нефиксированным доходом, выпущенных Национальным Банком
Республики Казахстан
5520 1 3 2     Расходы по купле-продаже ценных бумаг в СКВ с
нефиксированным доходом, выпущенных Национальным Банком
Республики Казахстан
5520 1 4 1     Расходы по купле-продаже ценных бумаг в тенге с
нефиксированным доходом, выпущенных банками

5510 1 4 3   Банктер шығарған, кіріс белгіленген бағалы қағаздарды ВБТ-мен
сатып алу-сату бойынша шығыстар
5510 1 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдар шығарған, кіріс белгіленген бағалы қағаздарды
теңгемен сатып алу-сату бойынша шығыстар
5510 1 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдар шығарған, кіріс белгіленген бағалы қағаздарды ЕАВ-мен
сатып алу-сату бойынша шығыстар
5510 1 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдар шығарған, кіріс белгіленген бағалы қағаздарды ВБТ-мен
сатып алу-сату бойынша шығыстар
5510 1 6 1   Мемлекеттік қаржылық емес ұйымдар шығарған, кіріс белгіленген
бағалы қағаздарды теңгемен сатып алу-сату бойынша шығыстар
5510 1 6 2   Мемлекеттік қаржылық емес ұйымдар шығарған, кіріс белгіленген
бағалы қағаздарды ЕАВ-мен сатып алу-сату бойынша шығыстар
5510 1 6 3   Мемлекеттік қаржылық емес ұйымдар шығарған, кіріс белгіленген
бағалы қағаздарды ВБТ-мен сатып алу-сату бойынша шығыстар
5510 1 7 1   Мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдар шығарған, кіріс
белгіленген бағалы қағаздарды теңгемен сатып алу-сату бойынша
шығыстар
5510 1 7 2   Мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдар шығарған кіріс
белгіленген бағалы қағаздарды ЕАВ-мен сатып алу-сату бойынша
шығыстар
5510 1 7 3   Мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдар шығарған кіріс
белгіленген бағалы қағаздарды ВБТ-мен сатып алу-сату бойынша
шығыстар
5510 2 0 2   Резидент еместер  шығарған, кіріс белгіленген бағалы
қағаздарды ЕАВ-мен сатып алу-сату бойынша  шығыстар
5510 2 0 3   Резидент еместер шығарған, кіріс белгіленген бағалы
қағаздарды ВБТ-мен сатып алу-сату бойынша  шығыстар
5520 0 0 0 Кіріс белгіленбеген бағалы қағаздарды сатып алу-сату бойынша
шығыстар
5520 1 2 1   Жергілікті өкімет органдары шығарған, кіріс белгіленбеген
бағалы қағаздарды теңгемен сатып алу-сату бойынша  шығыстар
5520 1 2 2   Жергілікті өкімет органдары шығарған, кіріс белгіленбеген
бағалы қағаздарды ЕАВ-мен сатып алу-сату бойынша шығыстар
5520 1 4 1   Банктер шығарған, кіріс белгіленбеген бағалы қағаздарды
теңгемен сатып алу-сату бойынша шығыстар

5520 1 4 2     Расходы по купле-продаже ценных бумаг в СКВ с
нефиксированным доходом, выпущенных банками
5520 1 4 3     Расходы по купле-продаже ценных бумаг в ДВВ с
нефиксированным доходом, выпущенных банками
5520 1 5 1     Расходы по купле-продаже ценных бумаг в тенге с
нефиксированным доходом, выпущенных организациями,
осуществляющими отдельные виды банковских операций
5520 1 5 2     Расходы по купле-продаже ценных бумаг в СКВ с
нефиксированным доходом, выпущенных организациями,
осуществляющими отдельные виды банковских операций
5520 1 5 3     Расходы по купле-продаже ценных бумаг в ДВВ с
нефиксированным доходом, выпущенных организациями,
осуществляющими отдельные виды банковских операций
5520 1 6 1     Расходы по купле-продаже ценных бумаг в тенге с
нефиксированным доходом, выпущенных государственными
нефинансовыми организациями
5520 1 6 2     Расходы по купле-продаже ценных бумаг в СКВ с
нефиксированным доходом, выпущенных государственными
нефинансовыми организациями
5520 1 6 3     Расходы по купле-продаже ценных бумаг в ДВВ с
нефиксированным доходом, выпущенных государственными
нефинансовыми организациями
5520 1 7 1     Расходы по купле-продаже ценных бумаг в тенге с
нефиксированным доходом, выпущенных негосударственными
нефинансовыми организациями
5520 1 7 2     Расходы по купле-продаже ценных бумаг в СКВ с
нефиксированным доходом, выпущенных негосударственными
нефинансовыми организациями
5520 1 7 3     Расходы по купле-продаже ценных бумаг в ДВВ с
нефиксированным доходом, выпущенных негосударственными
нефинансовыми организациями
5520 2 0 2     Расходы по купле-продаже ценных бумаг в СКВ с
нефиксированным доходом, выпущенных нерезидентами
5520 2 0 3     Расходы по купле-продаже ценных бумаг в ДВВ с
нефиксированным доходом, выпущенных нерезидентами
5530 0 0 0   Расходы по купле-продаже иностранной валюты
5530 1 0 2     Расходы по купле-продаже СКВ с резидентами
5530 1 0 3     Расходы по купле-продаже ДВВ с резидентами
5530 2 0 2     Расходы по купле-продаже СКВ с нерезидентами
5530 2 0 3     Расходы по купле-продаже ДВВ с нерезидентами
5540 0 0 0   Расходы по купле-продаже драгоценных металлов
5540 1 0 2     Расходы по купле-продаже драгоценных металлов с резидентами
5540 2 0 2     Расходы по купле-продаже драгоценных металлов с
нерезидентами
5550 0 0 0   Расходы по финансовым фьючерсам
5550 1 0 2     Расходы по финансовым фьючерсам в СКВ с резидентами
5550 1 0 3     Расходы по финансовым фьючерсам в ДВВ с резидентами
5550 2 0 2     Расходы по финансовым фьючерсам в СКВ с нерезидентами
5550 2 0 3     Расходы по финансовым фьючерсам в ДВВ с нерезидентами

5520 1 4 2   Банктер шығарған, кіріс белгіленбеген бағалы қағаздарды
ЕАВ-мен сатып алу-сату бойынша шығыстар
5520 1 4 3   Банктер шығарған, кіріс белгіленбеген бағалы қағаздарды
ВБТ-мен сатып алу-сату бойынша шығыстар
5520 1 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдар шығарған, кіріс белгіленбеген бағалы қағаздарды
теңгемен сатып алу-сату бойынша шығыстар
5520 1 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдар шығарған, кіріс белгіленбеген бағалы қағаздарды
ЕАВ-мен сатып алу-сату бойынша шығыстар
5520 1 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдар шығарған, кіріс белгіленбеген бағалы қағаздарды
ВБТ-мен сатып алу-сату бойынша шығыстар
5520 1 6 1   Мемлекеттік қаржылық емес ұйымдар шығарған, кіріс
белгіленбеген бағалы қағаздарды теңгемен сатып алу-сату
бойынша шығыстар
5520 1 6 2   Мемлекеттік қаржылық емес ұйымдар шығарған, кіріс
белгіленбеген бағалы қағаздарды ЕАВ-мен сатып алу-сату
бойынша шығыстар
5520 1 6 3   Мемлекеттік қаржылық емес ұйымдар шығарған, кіріс
белгіленбеген бағалы қағаздарды ВБТ-мен сатып алу-сату
бойынша шығыстар
5520 1 7 1   Мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдар шығарған, кіріс
белгіленбеген бағалы қағаздарды теңгемен сатып алу-сату
бойынша шығыстар
5520 1 7 2   Мемлекеттік емес  қаржылық емес ұйымдар шығарған, кіріс
белгіленбеген бағалы қағаздарды ЕАВ-мен сатып алу-сату
бойынша шығыстар
5520 1 7 3   Мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдар шығарған, кіріс
белгіленбеген бағалы қағаздарды ВБТ-мен сатып алу-сату
бойынша шығыстар
5520 2 0 2   Резидент еместер шығарған, кіріс белгіленбеген бағалы
қағаздарды ЕАВ-мен сатып алу-сату бойынша  шығыстар
5520 2 0 3   Резидент еместер шығарған, кіріс белгіленбеген бағалы
қағаздарды ВБТ-мен сатып алу-сату бойынша шығыстар
5530 0 0 0 Шетелдік валютаны сатып алу-сату бойынша шығыстар
5530 1 0 0   Резиденттермен шетелдік валютаны сатып алу-сату бойынша
шығыстар
5530 2 0 0   Резидент еместермен шетелдік валютаны сатып алу-сату бойынша
шығыстар
5540 0 0 0 Қымбат металдарды сатып алу-сату бойынша шығыстар
5540 1 0 0   Резиденттермен қымбат металдарды сатып алу-сату бойынша
шығыстар
5540 2 0 0   Резидент еместермен қымбат металдарды сатып алу-сату бойынша
шығыстар
5550 0 0 0 Қаржылық фьючерстер бойынша шығыстар
5550 1 0 0   Резиденттермен қаржылық фьючерстер бойынша шығыстар
5550 2 0 0   Резидент еместермен қаржылық фьючерстер бойынша шығыстар

5551 0 0 0   Расходы по опционным контрактам
5551 1 0 2     Расходы по опционным контрактам в СКВ с резидентами
5551 1 0 3     Расходы по опционным контрактам в ДВВ с резидентами
5551 2 0 2     Расходы по опционным контрактам в СКВ с нерезидентами
5551 2 0 3     Расходы по опционным контрактам в ДВВ с нерезидентами
5560 0 0 0   Нереализованный расход от переоценки форвардных операций по
ценным бумагам
5560 1 0 2     Нереализованный расход от переоценки форвардных операций по
ценным бумагам в СКВ с резидентами
5560 1 0 3     Нереализованный расход от переоценки форвардных операций по
ценным бумагам в ДВВ с резидентами
5560 2 0 2     Нереализованный расход от переоценки форвардных операций по
ценным бумагам в СКВ с нерезидентами
5560 2 0 3     Нереализованный расход от переоценки форвардных операций по
ценным бумагам в ДВВ с нерезидентами
5570 0 0 0   Нереализованный расход от переоценки форвардных операций по
иностранной валюте
5570 1 0 2     Нереализованный расход от переоценки форвардных операций по
СКВ с резидентами
5570 1 0 3     Нереализованный расход от переоценки форвардных операций по
ДВВ с резидентами
5570 2 0 2     Нереализованный расход от переоценки форвардных операций по
СКВ с нерезидентами
5570 2 0 3     Нереализованный расход от переоценки форвардных операций по
ДВВ с нерезидентами
5580 0 0 0   Нереализованный расход от переоценки форвардных операций по
аффинированным драгоценным металлам
5580 1 0 2     Нереализованный расход от переоценки форвардных операций по
аффинированным драгоценным металлам с резидентами
5580 2 0 2     Нереализованный расход от переоценки форвардных операций по
аффинированным драгоценным металлам с нерезидентами
5590 0 0 0   Нереализованный расход от переоценки финансовых фьючерсов
5590 1 0 2     Нереализованный расход от переоценки финансовых фьючерсов в
СКВ с резидентами
5590 1 0 3     Нереализованный расход от переоценки финансовых фьючерсов в
ДВВ с резидентами
5590 2 0 2     Нереализованный расход от переоценки финансовых фьючерсов в
СКВ с нерезидентами
5590 2 0 3     Нереализованный расход от переоценки финансовых фьючерсов в
ДВВ с нерезидентами
5591 0 0 0   Нереализованный расход от переоценки опционных контрактов
5591 1 0 2     Нереализованный расход от переоценки опционных контрактов в
СКВ с резидентами
5591 1 0 3     Нереализованный расход от переоценки опционных контрактов в
ДВВ с резидентами
5591 2 0 2     Нереализованный расход от переоценки опционных контрактов в
СКВ с нерезидентами
5591 2 0 3     Нереализованный расход от переоценки опционных контрактов в
ДВВ с нерезидентами
5600       Комиссионные расходы
5601 0 0 0   Комиссионные расходы от полученных услуг по переводным
операциям
5601 1 0 1     Комиссионные расходы от полученных услуг резидентов по
переводным операциям в тенге
5601 1 0 2     Комиссионные расходы от полученных услуг резидентов по
переводным операциям в СКВ

5551 0 0 0 Опциондық келісім-шарттар бойынша шығыстар
5551 1 0 0   Резиденттермен опциондық келісім-шарттар бойынша шығыстар
5551 2 0 0   Резидент еместермен опциондық келісім-шарттар бойынша шығыстар
5560 0 0 0 Бағалы қағаздар бойынша форвардтық операцияларды қайта
бағалаудан пайдаланылмаған шығыстар
5560 1 0 0   Резиденттермен бағалы қағаздар бойынша форвардтық
операцияларды қайта бағалаудан пайдаланылмаған шығыстар
5560 2 0 0   Резидент еместермен бағалы қағаздар бойынша форвардтық
операцияларды қайта бағалаудан пайдаланылмаған шығыстар
5570 0 0 0 Шетелдік валюта бойынша форвардтық операцияларды қайта
бағалаудан пайдаланылмаған шығыстар
5570 1 0 0   Резиденттермен шетелдік валюта бойынша форвардтық
операцияларды қайта бағалаудан пайдаланылмаған шығыстар
5570 2 0 0   Резидент еместермен шетелдік валюта бойынша форвардтық
операцияларды қайта бағалаудан пайдаланылмаған шығыстар
5580 0 0 0 Тазартылған қымбат металдар бойынша форвардтық операцияларды
қайта бағалаудан пайдаланылмаған шығыстар
5580 1 0 0   Резиденттермен тазартылған қымбат металдар бойынша форвардтық
операцияларды қайта бағалаудан пайдаланылмаған шығыс
5580 2 0 0   Резиденттермен тазартылған қымбат металдар бойынша форвардтық
операцияларды қайта бағалаудан пайдаланылмаған шығыс
5590 0 0 0 Қаржылық фьючерстерді қайта бағалаудан пайдаланылмаған шығыс
5590 1 0 0   Резиденттермен қаржылық фьючерстерді қайта бағалаудан
пайдаланылмаған шығыс
5590 2 0 0   Резидент еместермен қаржылық фьючерстерді қайта бағалаудан
пайдаланылмаған шығыс
5591 0 0 0 Опциондық келісім-шарттарды қайта бағалаудан пайдаланылмаған
шығыс
5591 1 0 0   Резиденттермен опциондық келісім-шарттарды қайта бағалаудан
пайдаланылмаған шығыс
5591 2 0 0   Резидент еместермен опциондық келісім-шарттарды қайта
бағалаудан пайдаланылмаған шығыс
5600 Комиссиялық шығыстар
5601 0 0 0 Аударым жасау операциялары бойынша басқа банктер көрсеткен
қызметтерден комиссиялық шығыстар
5601 1 0 1   Резиденттермен аударым жасау операциялары бойынша басқа
банктер көрсеткен қызметтерден теңгемен комиссиялық шығыстар
5601 1 0 2   Резиденттермен аударым жасау операциялары бойынша басқа
банктер көрсеткен қызметтерден ЕАВ-мен комиссиялық шығыстар

5601 1 0 3     Комиссионные расходы от полученных услуг резидентов по
переводным операциям в ДВВ
5601 2 0 1     Комиссионные расходы от полученных услуг нерезидентов по
переводным операциям в тенге
5601 2 0 2     Комиссионные расходы от полученных услуг нерезидентов по
переводным операциям в СКВ
5601 2 0 3     Комиссионные расходы от полученных услуг нерезидентов по
переводным операциям в ДВВ
5602 0 0 0   Комиссионные расходы от полученных услуг по страховым
операциям
5602 1 0 1     Комиссионные расходы от полученных услуг резидентов по
страховым операциям в тенге
5602 1 0 2     Комиссионные расходы от полученных услуг резидентов по
страховым операциям в СКВ
5602 1 0 3     Комиссионные расходы от полученных услуг резидентов по
страховым операциям в ДВВ
5602 2 0 1     Комиссионные расходы от полученных услуг нерезидентов по
страховым операциям в тенге
5602 2 0 2     Комиссионные расходы от полученных услуг нерезидентов по
страховым операциям в СКВ
5602 2 0 3     Комиссионные расходы от полученных услуг нерезидентов по
страховым операциям в ДВВ
5603 0 0 0   Комиссионные расходы от полученных услуг по купле-продаже
ценных бумаг
5603 1 0 1     Комиссионные расходы от полученных услуг резидентов по
купле-продаже ценных бумаг в тенге
5603 1 0 2     Комиссионные расходы от полученных услуг резидентов по
купле-продаже ценных бумаг в СКВ
5603 1 0 3     Комиссионные расходы от полученных услуг резидентов по
купле-продаже ценных бумаг в ДВВ
5603 2 0 1     Комиссионные расходы от полученных услуг нерезидентов по
купле-продаже ценных бумаг в тенге
5603 2 0 2     Комиссионные расходы от полученных услуг нерезидентов по
купле-продаже ценных бумаг в СКВ
5603 2 0 3     Комиссионные расходы от полученных услуг нерезидентов по
купле-продаже ценных бумаг в ДВВ
5604 0 0 0   Комиссионные расходы от полученных услуг по купле-продаже
иностранной валюты
5604 1 0 2     Комиссионные расходы от полученных услуг резидентов по
купле-продаже СКВ
5604 1 0 3     Комиссионные расходы от полученных услуг резидентов по
купле-продаже ДВВ
5604 2 0 2     Комиссионные расходы от полученных услуг нерезидентов по
купле-продаже СКВ
5604 2 0 3     Комиссионные расходы от полученных услуг нерезидентов по
купле-продаже ДВВ
5605 0 0 0   Комиссионные расходы от полученных услуг по доверительным
(трастовым) операциям
5605 1 0 1     Комиссионные расходы от полученных услуг резидентов по
доверительным (трастовым) операциям в тенге
5605 1 0 2     Комиссионные расходы от полученных услуг резидентов по
доверительным (трастовым) операциям в СКВ
5605 1 0 3     Комиссионные расходы от полученных услуг резидентов по
доверительным (трастовым) операциям в ДВВ
5605 2 0 1     Комиссионные расходы от полученных услуг нерезидентов по
доверительным (трастовым) операциям в тенге
5605 2 0 2     Комиссионные расходы от полученных услуг нерезидентов по
доверительным (трастовым) операциям в СКВ
5605 2 0 3     Комиссионные расходы от полученных услуг нерезидентов по
доверительным (трастовым) операциям в ДВВ

5601 1 0 3   Резиденттермен аударым жасау операциялары бойынша басқа
банктер көрсеткен қызметтерден ВБТ-мен комиссиялық шығыстар
5601 2 0 1   Резидент еместермен аударым жасау операциялары бойынша басқа
банктер көрсеткен қызметтерден теңгемен комиссиялық шығыстар
5601 2 0 2   Резидент еместермен аударым жасау операциялары бойынша басқа
банктер көрсеткен қызметтерден ЕАВ-мен комиссиялық шығыстар
5601 2 0 3   Резидент еместермен аударым жасау операциялары бойынша басқа
банктер көрсеткен қызметтерден ВБТ-мен комиссиялық шығыстар
5602 0 0 0 Сақтандыру операциялары бойынша көрсетілген қызметтерден
комиссиялық шығыстар
5602 1 0 1   Резиденттермен сақтандыру операциялары бойынша көрсетілген
қызметтерден теңгемен комиссиялық шығыстар
5602 1 0 2   Резиденттермен сақтандыру операциялары бойынша көрсетілген
қызметтерден ЕАВ-мен комиссиялық шығыстар
5602 1 0 3   Резиденттермен сақтандыру операциялары бойынша көрсетілген
қызметтерден ВБТ-мен комиссиялық шығыстар
5602 2 0 1   Резидент еместермен сақтандыру операциялары бойынша
көрсетілген қызметтерден теңгемен комиссиялық шығыстар
5602 2 0 2   Резидент еместермен сақтандыру операциялары бойынша
көрсетілген қызметтерден ЕАВ-мен комиссиялық шығыстар
5602 2 0 3   Резидент еместермен сақтандыру операциялары бойынша
көрсетілген қызметтерден ВБТ-мен комиссиялық шығыстар
5603 0 0 0 Бағалы қағаздарды сатып алу-сату бойынша қызмет көрсетулерден
комиссиялық
шығыстар
5603 1 0 0   Резиденттермен бағалы қағаздарды сатып алу-сату бойынша
қызмет көрсетулерден комиссиялық шығыстар
5603 2 0 0   Резидент еместермен бағалы қағаздарды сатып алу-сату бойынша
қызмет көрсетулерден комиссиялық шығыстар
5604 0 0 0 Шетелдік валюталарды сатып алу-сату бойынша қызмет
көрсетулерден комиссиялық шығыстар
5604 1 0 0   Резиденттермен шетелдік валюталарды сатып алу-сату бойынша
қызмет көрсетулерден комиссиялық шығыстар
5604 2 0 0   Резидент еместермен шетелдік валюталарды сатып алу-сату
бойынша қызмет көрсетулерден комиссиялық шығыстар
5605 0 0 0 Сенім білдірілген (трастық) операциялар бойынша қызмет
көрсетулерден комиссиялық шығыстар
5605 1 0 0   Резиденттермен сенім білдірілген (трастық) операциялар
бойынша қызмет көрсетулерден комиссиялық шығыстар
5605 2 0 0   Резидент еместермен сенім білдірілген (трастық) операциялар
бойынша қызмет көрсетулерден комиссиялық шығыстар

5606 0 0 0   Комиссионные расходы от полученных услуг по полученным
гарантиям
5606 1 0 1     Комиссионные расходы от полученных услуг резидентов по
полученным гарантиям в тенге
5606 1 0 2     Комиссионные расходы от полученных услуг резидентов по
полученным гарантиям в СКВ
5606 1 0 3     Комиссионные расходы от полученных услуг резидентов по
полученным гарантиям в ДВВ
5606 2 0 1     Комиссионные расходы от полученных услуг нерезидентов по
полученным гарантиям в тенге
5606 2 0 2     Комиссионные расходы от полученных услуг нерезидентов по
полученным гарантиям в СКВ
5606 2 0 3     Комиссионные расходы от полученных услуг нерезидентов по
полученным гарантиям в ДВВ
5607 0 0 0   Комиссионные расходы от полученных услуг по аудиту
5607 1 0 1     Комиссионные расходы от полученных услуг резидентов по
аудиту (в тенге)
5607 1 0 2     Комиссионные расходы от полученных услуг резидентов по
аудиту (в СКВ)
5607 1 0 3     Комиссионные расходы от полученных услуг резидентов по
аудиту (в ДВВ)
5607 2 0 1     Комиссионные расходы от полученных услуг нерезидентов по
аудиту (в тенге)
5607 2 0 2     Комиссионные расходы от полученных услуг нерезидентов по
аудиту (в СКВ)
5607 2 0 3     Комиссионные расходы от полученных услуг нерезидентов по
аудиту (в ДВВ)
5608 0 0 0   Прочие комиссионные расходы
5608 1 0 1     Прочие комиссионные расходы от полученных услуг резидентов
в тенге
5608 1 0 2     Прочие комиссионные расходы от полученных услуг резидентов
в СКВ
5608 1 0 3     Прочие комиссионные расходы от полученных услуг резидентов
в ДВВ
5608 2 0 1     Прочие комиссионные расходы от полученных услуг
нерезидентов в тенге
5608 2 0 2     Прочие комиссионные расходы от полученных услуг
нерезидентов в СКВ
5608 2 0 3     Прочие комиссионные расходы от полученных услуг
нерезидентов в ДВВ
5700       Расходы от переоценки
5701 0 0 0   Расход от переоценки краткосрочных финансовых инвестиций
5701 1 4 1     Расход от переоценки краткосрочных финансовых инвестиций в
тенге
5701 1 4 2     Расход от переоценки краткосрочных финансовых инвестиций в
СКВ
5701 1 4 3     Расход от переоценки краткосрочных финансовых инвестиций в
ДВВ
5702 0 0 0   Расход от переоценки долгосрочных финансовых инвестиций
5702 1 4 1     Расход от переоценки долгосрочных финансовых инвестиций в
тенге
5702 1 4 2     Расход от переоценки долгосрочных финансовых инвестиций в
СКВ
5702 1 4 3     Расход от переоценки долгосрочных финансовых инвестиций в
ДВВ
5703 0 0 0   Расход от переоценки иностранной валюты
5703 1 4 2     Расход от переоценки СКВ
5703 1 4 3     Расход от переоценки ДВВ
5704 1 4 2     Расход от переоценки аффинированных драгоценных металлов
5705 1 1 2     Расход от переоценки займов в тенге с фиксацией валютного
эквивалента займов, полученных от Правительства Республики
Казахстан
5706 0 0 0   Расход от переоценки займов в тенге с фиксацией валютного
эквивалента займов, полученных от других банков
5706 1 4 2     Расход от переоценки займов в тенге с фиксацией валютного
эквивалента займов, полученных от банков-резидентов
5706 2 4 2     Расход от переоценки займов в тенге с фиксацией валютного
эквивалента займов, полученных от банков-нерезидентов
5707 0 0 0   Расход от переоценки займов в тенге с фиксацией валютного
эквивалента займов, полученных от организаций, осуществляющих
отдельные виды банковских операций
5707 1 5 2     Расход от переоценки займов в тенге с фиксацией валютного
эквивалента займов, полученных от организаций-резидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских операций
5707 2 5 2     Расход от переоценки займов в тенге с фиксацией валютного
эквивалента займов, полученных от организаций-нерезидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских операций

5606 0 0 0 Алынған кепілдіктер бойынша қызмет көрсетулерден комиссиялық
шығыстар
5606 1 0 1   Резиденттерден алынған кепілдіктер бойынша қызмет
көрсетулерден теңгемен комиссиялық шығыстар
5606 1 0 2   Резиденттерден алынған кепілдіктер бойынша қызмет
көрсетулерден ЕАВ-мен комиссиялық шығыстар
5606 1 0 3   Резиденттерден алынған кепілдіктер бойынша қызмет
көрсетулерден ВБТ-мен комиссиялық шығыстар
5606 2 0 1   Резидент еместерден алынған кепілдіктер бойынша қызмет
көрсетулерден теңгемен комиссиялық шығыстар
5606 2 0 2   Резидент еместерден алынған кепілдіктер бойынша қызмет
көрсетулерден ЕАВ-мен комиссиялық шығыстар
5606 2 0 3   Резидент еместерден алынған кепілдіктер бойынша қызмет
көрсетулерден ВБТ-мен комиссиялық шығыстар
5607 0 0 0 Аудит бойынша қызмет көрсетулерден комиссиялық шығыстар
5608 0 0 0 Басқа комиссиялық шығыстар
5608 1 0 1   Резиденттермен жасалатын операциялардан басқа да комиссиялық
шығыстар, теңгемен
5608 1 0 2   Резиденттермен жасалатын операциялардан басқа да комиссиялық
шығыстар, ЕАВ-мен
5608 1 0 3   Резиденттермен жасалатын операциялардан басқа да комиссиялық
шығыстар, ВБТ-мен
5608 2 0 1   Резидент еместермен жасалатын операциялардан басқа
комиссиялық шығыстар, теңгемен
5608 2 0 2   Резидент еместермен жасалатын операциялардан басқа
комиссиялық шығыстар, ЕАВ-мен
5608 2 0 3   Резидент еместермен жасалатын операциялардан басқа
комиссиялық шығыстар, ВБТ-мен
5700  Қайта бағалауға  жұмсалған шығыстар
5701 0 0 0 Қысқа мерзімді қаржылық инвестицияларды қайта бағалауға
жұмсалған шығыстар
5702 0 0 0 Ұзақ мерзімді қаржылық инвестицияларды қайта бағалауға
жұмсалған шығыстар
5703 0 0 0 Шетелдік валюталарды қайта бағалауға жұмсалған шығыстар
5704 0 0 0 Тазартылған қымбат металдарды қайта бағалауға жұмсалған
шығыстар
5705 1 0 1   Қазақстан Республикасының Үкіметінен алынған заемдардың
валюталық баламасын белгілей отырып заемдарды қайта бағалауға
жұмсалған шығыстар, теңгемен
5706 0 0 0 Банктерден алынған заемдардың валюталық баламасын белгілей
отырып заемдарды қайта бағалауға жұмсалған шығыстар, теңгемен
5706 1 0 1   Резидент банктерден алынған заемдардың валюталық баламасын
белгілей отырып заемдарды қайта бағалауға жұмсалған шығыстар,
теңгемен
5706 2 0 1   Резидент емес банктерден алынған заемдардың валюталық
баламасын белгілей отырып заемдарды қайта бағалауға жұмсалған
шығыстар, теңгемен
5707 0 0 0 Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдардан алынған заемдардың валюталық баламасын белгілей
отырып заемдарды қайта бағалауға жұмсалған шығыстар, теңгемен
5707 1 0 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент ұйымдардан алынған заемдардың валюталық баламасын
белгілей отырып заемдарды қайта бағалауға жұмсалған шығыстар,
теңгемен
5707 2 0 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент ұйымдардан алынған заемдардың валюталық баламасын
белгілей отырып заемдарды қайта бағалау шығыстары, теңгемен

5851 2 0 1     Расходы от продаж акций дочерних и ассоциированных
организаций банка (нерезиденты) в тенге
5851 2 0 2     Расходы от продаж акций дочерних и ассоциированных
организаций банка (нерезиденты) в СКВ
5851 2 0 3     Расходы от продаж акций дочерних и ассоциированных
организаций банка (нерезиденты) в ДВВ
5852 1 4 1     Расходы от реализации основных средств и нематериальных
активов
5853 1 4 1     Расходы от безвозмездной передачи основных средств и
нематериальных активов
5900 0 0 0  Неустойка (штраф, пеня)
5900 1 0 1     Неустойка (штраф, пеня), уплаченная резидентам
5900 2 0 1     Неустойка (штраф, пеня), уплаченная нерезидентам
5920       Прочие расходы
5921 1 4 1      Прочие расходы от банковской деятельности
5922 1 4 1      Прочие расходы от небанковской деятельности
5940       Чрезвычайные расходы
5941 1 4 1     Чрезвычайные расходы
5942 1 4 1     Убыток прошлых периодов, выявленный в отчетном периоде
5999 1 4 1     Подоходный налог
6000       Счета по аккредитивам
6005 0 0 0   Возможные требования по выпущенным непокрытым аккредитивам
6005 1 0 1     Возможные требования по выпущенным непокрытым аккредитивам
(в тенге; резиденты)
6005 1 0 2     Возможные требования по выпущенным непокрытым аккредитивам
(в СКВ; резиденты)
6005 1 0 3     Возможные требования по выпущенным непокрытым аккредитивам
(в ДВВ; резиденты)
6005 2 0 1     Возможные требования по выпущенным непокрытым аккредитивам
(в тенге; нерезиденты)
6005 2 0 2     Возможные требования по выпущенным непокрытым аккредитивам
(в СКВ; нерезиденты)
6005 2 0 3     Возможные требования по выпущенным непокрытым аккредитивам
(в ДВВ; нерезиденты)
6010 0 0 0   Возможные требования по подтвержденным непокрытым
аккредитивам
6010 1 0 1     Возможные требования по подтвержденным непокрытым
аккредитивам (в тенге; резиденты)
6010 1 0 2     Возможные требования по подтвержденным непокрытым
аккредитивам (в СКВ; резиденты)
6010 1 0 3     Возможные требования по подтвержденным непокрытым
аккредитивам (в ДВВ; резиденты)
6010 2 0 1     Возможные требования по подтвержденным непокрытым
аккредитивам (в тенге; нерезиденты)
6010 2 0 2     Возможные требования по подтвержденным непокрытым
аккредитивам (в СКВ; нерезиденты)
6010 2 0 3     Возможные требования по подтвержденным непокрытым
аккредитивам (в ДВВ; нерезиденты)
6020 0 0 0   Возможные требования по выпущенным покрытым аккредитивам
6020 1 0 1     Возможные требования по выпущенным покрытым аккредитивам
(в тенге; резиденты)

5851 2 0 1   Резидент емес еншілес және  қауымдасқан ұйымдардың
акцияларын теңгемен сатудан келтірілген шығыстар
5851 2 0 2   Резидент емес еншілес және қауымдасқан ұйымдардың
акцияларын ЕАВ-мен сатудан келтірілген шығыстар
5851 2 0 3   Резидент емес еншілес және қауымдасқан ұйымдардың акцияларын
ВБТ-мен сатудан келтірілген шығыстар
5852 0 0 0 Негізгі құрал-жабдықтарды және материалдық емес активтерді
сатудан келтірілген шығыстар
5853 0 0 0 Негізгі құрал-жабдықтарды және материалдық емес активтерді
өтеусіз беру келтірілген шығыстар
5900 0 0 0 Тұрақсыздық айыбы (айыппұл, өсімпұл)
5900 1 0 0   Резиденттерге төленген тұрақсыздық айыбы (айыппұл, өсімпұл)
5900 2 0 0   Резидент еместерге төленген тұрақсыздық айыбы (айыппұл,
өсімпұл)
5920 Басқа шығыстар
5921 0 0 0 Банк қызметінің басқа да шығыстары
5922 0 0 0 Банктік емес қызметтің басқа да шығыстары
5940 Төтенше шығыстар
5941 0 0 0 Төтенше шығыстар
5942 0 0 0 Есеп берілетін кезеңде анықталған өткен кезеңдегі шығындар
5999 0 0 0 Табыс салығы
6000 Аккредитивтер бойынша есепшоттар
6005 0 0 0 Шығарылған, орны жабылмаған аккредитивтер бойынша ықтимал
талаптар
6005 1 0 1   Шығарылған, орны жабылмаған аккредитивтер бойынша ықтимал
талаптар (теңгемен; резиденттер)
6005 1 0 2   Шығарылған, орны жабылмаған аккредитивтер бойынша ықтимал
талаптар (ЕАВ-мен; резиденттер)
6005 1 0 3   Шығарылған, орны жабылмаған аккредитивтер бойынша ықтимал
талаптар (ВБТ-мен; резиденттер)
6005 2 0 1   Шығарылған, орны жабылмаған аккредитивтер бойынша ықтимал
талаптар (теңгемен; резидент еместер)
6005 2 0 2   Шығарылған, орны жабылмаған аккредитивтер бойынша ықтимал
талаптар (ЕАВ-мен; резидент еместер)
6005 2 0 3   Шығарылған, орны жабылмаған аккредитивтер бойынша ықтимал
талаптар (ВБТ-мен; резидент еместер)
6010 0 0 0 Расталған, орны жабылмаған аккредитивтер бойынша ықтимал
талаптар
6010 1 0 1   Расталған, орны жабылмаған аккредитивтер бойынша ықтимал
талаптар (теңгемен; резиденттер)
6010 1 0 2   Расталған, орны жабылмаған аккредитивтер бойынша ықтимал
талаптар (ЕАВ-мен; резиденттер)
6010 1 0 3   Расталған, орны жабылмаған аккредитивтер бойынша ықтимал
талаптар (ВБТ-мен; резиденттер)
6010 2 0 1   Расталған, орны жабылмаған аккредитивтер бойынша ықтимал
талаптар (теңгемен; резидент еместер)
6010 2 0 2   Расталған, орны жабылмаған аккредитивтер бойынша ықтимал
талаптар (ЕАВ-мен; резидент еместер)
6010 2 0 3   Расталған, орны жабылмаған аккредитивтер бойынша ықтимал
талаптар (ВБТ-мен; резидент еместер)
6020 0 0 0 Шығарылған, орны жабылған аккредитивтер бойынша ықтимал
талаптар
6020 1 0 1   Шығарылған, орны жабылған аккредитивтер бойынша ықтимал
талаптар (теңгемен; резиденттер)

6020 1 0 2     Возможные требования по выпущенным покрытым аккредитивам
(в СКВ; резиденты)
6020 1 0 3     Возможные требования по выпущенным покрытым аккредитивам
(в ДВВ; резиденты)
6020 2 0 1     Возможные требования по выпущенным покрытым аккредитивам
(в тенге; нерезиденты)
6020 2 0 2     Возможные требования по выпущенным покрытым аккредитивам
(в СКВ; нерезиденты)
6020 2 0 3     Возможные требования по выпущенным покрытым аккредитивам
(в ДВВ; нерезиденты)
6050       Счета по гарантиям
6055 0 0 0   Возможные требования по выданным или подтвержденным гарантиям
6055 1 0 1     Возможные требования по выданным или подтвержденным
гарантиям (в тенге; резиденты)
6055 1 0 2     Возможные требования по выданным или подтвержденным
гарантиям (в СКВ; резиденты)
6055 1 0 3     Возможные требования по выданным или подтвержденным
гарантиям (в ДВВ; резиденты)
6055 2 0 1     Возможные требования по выданным или подтвержденным
гарантиям (в тенге; нерезиденты)
6055 2 0 2     Возможные требования по выданным или подтвержденным
гарантиям (в СКВ; нерезиденты)
6055 2 0 3     Возможные требования по выданным или подтвержденным
гарантиям (в ДВВ; нерезиденты)
6075 0 0 0     Возможные требования по принятым гарантиям
6075 1 0 1     Возможные требования по принятым гарантиям (в тенге;
резиденты)
6075 1 0 2     Возможные требования по принятым гарантиям (в СКВ;
резиденты)
6075 1 0 3     Возможные требования по принятым гарантиям (в ДВВ;
резиденты)
6075 2 0 1     Возможные требования по принятым гарантиям (в тенге;
нерезиденты)
6075 2 0 2     Возможные требования по принятым гарантиям (в СКВ;
нерезиденты)
6075 2 0 3     Возможные требования по принятым гарантиям (в ДВВ;
нерезиденты)
6080       Требования к должнику по операциям форфейтинг
6080 1 0 1     Требования к должнику по операциям форфейтинг (в тенге;
резиденты)
6080 1 0 2     Требования к должнику по операциям форфейтинг (в СКВ;
резиденты)
6080 1 0 3     Требования к должнику по операциям форфейтинг (в ДВВ;
резиденты)
6080 2 0 1     Требования к должнику по операциям форфейтинг (в тенге;
нерезиденты)
6080 2 0 2     Требования к должнику по операциям форфейтинг (в СКВ;
нерезиденты)
6080 2 0 3     Требования к должнику по операциям форфейтинг (в ДВВ;
нерезиденты)
6100       Счета по размещению депозитов и займов в будущем

6020 1 0 2   Шығарылған, орны жабылған аккредитивтер бойынша ықтимал
талаптар (ЕАВ-мен; резиденттер)
6020 1 0 3   Шығарылған, орны жабылған аккредитивтер бойынша ықтимал
талаптар (ВБТ-мен; резиденттер)
6020 2 0 1   Шығарылған, орны жабылған аккредитивтер бойынша ықтимал
талаптар (теңгемен; резидент еместер)
6020 2 0 2   Шығарылған, орны жабылған аккредитивтер бойынша ықтимал
талаптар (ЕАВ-мен; резидент еместер)
6020 2 0 3   Шығарылған, орны жабылған аккредитивтер бойынша ықтимал
талаптар (ВБТ-мен; резидент еместер)
6050 Кепілдіктер бойынша есепшоттар
6055 0 0 0 Шығарылған немесе расталған кепілдіктер бойынша ықтимал
талаптар
6055 1 0 1   Шығарылған немесе расталған кепілдіктер бойынша ықтимал
талаптар (теңгемен; резиденттер)
6055 1 0 2   Шығарылған немесе расталған кепілдіктер бойынша ықтимал
талаптар (ЕАВ-мен; резиденттер)
6055 1 0 3   Шығарылған немесе расталған кепілдіктер бойынша ықтимал
талаптар (ВБТ-мен; резиденттер)
6055 2 0 1   Шығарылған немесе расталған кепілдіктер бойынша ықтимал
талаптар (теңгемен; резидент еместер)
6055 2 0 2   Шығарылған немесе расталған кепілдіктер бойынша ықтимал
талаптар (ЕАВ-мен; резидент еместер)
6055 2 0 3   Шығарылған немесе расталған кепілдіктер бойынша ықтимал
талаптар (ВБТ-мен; резидент еместер)
6075 0 0 0 Қабылданған кепілдіктер бойынша ықтимал талаптар
6075 1 0 1   Қабылданған кепілдіктер бойынша ықтимал талаптар (теңгемен;
резиденттер)
6075 1 0 2   Қабылданған кепілдіктер бойынша ықтимал талаптар (ЕАВ-мен;
резиденттер)
6075 1 0 3   Қабылданған кепілдіктер бойынша ықтимал талаптар (ВБТ-мен;
резиденттер)
6075 2 0 1   Қабылданған кепілдіктер бойынша ықтимал талаптар (теңгемен;
резидент еместер)
6075 2 0 2   Қабылданған кепілдіктер бойынша ықтимал талаптар (ЕАВ-мен;
резидент еместер)
6075 2 0 3   Қабылданған кепілдіктер бойынша ықтимал талаптар (ВБТ-мен;
резидент еместер)
6080  Форфейтинг операциялары бойынша борышкерге қойылатын
талаптар
6080 1 0 1   Форфейтинг операциялары бойынша борышкерге қойылатын талаптар
(теңгемен; резиденттер)
6080 1 0 2   Форфейтинг операциялары бойынша борышкерге қойылатын талаптар
(ЕАВ-мен; резиденттер)
6080 1 0 3   Форфейтинг операциялары бойынша борышкерге қойылатын талаптар
(ВБТ-мен; резиденттер)
6080 2 0 1   Форфейтинг операциялары бойынша борышкерге қойылатын талаптар
(теңгемен; резидент еместер)
6080 2 0 2   Форфейтинг операциялары бойынша борышкерге қойылатын талаптар
(ЕАВ-мен; резидент еместер)
6080 2 0 3   Форфейтинг операциялары бойынша борышкерге қойылатын талаптар
(ВБТ-мен; резидент еместер)
6100 Болашақтағы депозиттер мен заемдарды болашақта орналастыру
бойынша есепшоттар

6105 0 0 0   Будущие требования по размещаемым депозитам
6105 1 3 1     Будущие требования по размещаемым депозитам в тенге в
Национальном Банке Республики Казахстан
6105 1 3 2     Будущие требования по размещаемым депозитам в СКВ в
Национальном Банке Республики Казахстан
6105 1 3 3     Будущие требования по размещаемым депозитам в ДВВ в
Национальном Банке Республики Казахстан
6105 1 4 1     Будущие требования по размещаемым депозитам в тенге в
банках-резидентах
6105 1 4 2     Будущие требования по размещаемым депозитам в СКВ в
банках-резидентах
6105 1 4 3     Будущие требования по размещаемым депозитам в ДВВ в
банках-резидентах
6105 2 4 1     Будущие требования по размещаемым депозитам в тенге в
банках-нерезидентах
6105 2 4 2     Будущие требования по размещаемым депозитам в СКВ в
банках-нерезидентах
6105 2 4 3     Будущие требования по размещаемым депозитам в ДВВ в
банках-нерезидентах
6125 0 0 0   Будущие требования по предоставляемым займам
6125 1 1 1     Будущие требования по предоставляемым займам Правительству
Республики Казахстан в тенге
6125 1 1 2     Будущие требования по предоставляемым займам Правительству
Республики Казахстан в СКВ
6125 1 1 3     Будущие требования по предоставляемым займам Правительству
Республики Казахстан в ДВВ
6125 1 2 1     Будущие требования по предоставляемым займам местным
органам власти в тенге
6125 1 2 2     Будущие требования по предоставляемым займам местным
органам власти в СКВ
6125 1 2 3     Будущие требования по предоставляемым займам местным
органам власти в ДВВ
6125 1 4 1     Будущие требования по предоставляемым займам банкам в тенге
6125 1 4 2     Будущие требования по предоставляемым займам банкам в СКВ
6125 1 4 3     Будущие требования по предоставляемым займам банкам в ДВВ
6125 1 5 1     Будущие требования по предоставляемым займам организациям,
осуществляющим отдельные виды банковских операций в тенге
6125 1 5 2     Будущие требования по предоставляемым займам организациям,
осуществляющим отдельные виды банковских операций в СКВ
6125 1 5 3     Будущие требования по предоставляемым займам организациям,
осуществляющим отдельные виды банковских операций в ДВВ
6125 1 6 1     Будущие требования по предоставляемым займам
государственным нефинансовым организациям в тенге
6125 1 6 2     Будущие требования по предоставляемым займам
государственным нефинансовым организациям в СКВ

6105 0 0 0 Орналастырылатын депозиттер бойынша болашақтағы талаптар
6105 1 3 1   Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкінде теңгемен
орналастырылатын депозиттер бойынша болашақта қойылатын
талаптар
6105 1 3 2   Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкінде ЕАВ-мен
орналастырылатын депозиттер бойынша болашақта қойылатын
талаптар
6105 1 3 3   Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкінде ВБТ-мен
орналастырылатын депозиттер бойынша болашақта қойылатын
талаптар
6105 1 4 1   Резидент банктерде теңгемен  орналастырылатын депозиттер
бойынша болашақта қойылатын талаптар
6105 1 4 2   Резидент банктерде ЕАВ-мен орналастырылатын депозиттер
бойынша болашақта қойылатын талаптар
6105 1 4 3   Резидент банктерде ВБТ-мен орналастырылатын депозиттер
бойынша болашақта қойылатын талаптар
6105 2 4 1   Резидент емес банктерде теңгемен  орналастырылатын депозиттер
бойынша болашақта қойылатын талаптар
6105 2 4 2   Резидент емес банктерде ЕАВ-мен орналастырылатын депозиттер
бойынша болашақта қойылатын талаптар
6105 2 4 3   Резидент емес банктерде ВБТ-мен орналастырылатын депозиттер
бойынша болашақта қойылатын талаптар
6125 0 0 0 Берілетін заемдар бойынша болашақтағы талаптар
6125 1 1 1   Қазақстан Республикасының Үкіметіне теңгемен берілетін
заемдар бойынша болашақтағы талаптар
6125 1 1 2   Қазақстан Республикасының Үкіметіне ЕАВ-мен берілетін заемдар
бойынша болашақтағы талаптар
6125 1 1 3   Қазақстан Республикасының Үкіметіне ВБТ-мен берілетін заемдар
бойынша болашақтағы талаптар
6125 1 2 1   Жергілікті өкімет органдарына теңгемен берілетін заемдар
бойынша болашақтағы талаптар
6125 1 2 2   Жергілікті өкімет органдарына ЕАВ-мен берілетін заемдар
бойынша болашақтағы талаптар
6125 1 2 3   Жергілікті өкімет органдарына ВБТ-мен берілетін заемдар
бойынша болашақтағы талаптар
6125 1 4 1   Резидент банктерге теңгемен берілетін заемдар бойынша
болашақтағы талаптар
6125 1 4 2   Резидент банктерге ЕАВ-мен берілетін заемдар бойынша
болашақтағы талаптар
6125 1 4 3   Резидент банктерге ВБТ-мен берілетін заемдар бойынша
болашақтағы талаптар
6125 1 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдарға теңгемен берілетін заемдар бойынша болашақтағы
талаптар
6125 1 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдарға ЕАВ-мен берілетін заемдар бойынша болашақтағы
талаптар
6125 1 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдарға ВБТ-мен берілетін заемдар бойынша болашақтағы
талаптар
6125 1 6 1   Мемлекеттік қаржылық емес ұйымдарға теңгемен берілетін
заемдар бойынша болашақтағы талаптар
6125 1 6 2   Мемлекеттік қаржылық емес ұйымдарға ЕАВ-мен берілетін заемдар
бойынша болашақтағы талаптар

6125 1 6 3     Будущие требования по предоставляемым займам
государственным нефинансовым организациям в ДВВ
6125 1 7 1     Будущие требования по предоставляемым займам
негосударственным нефинансовым организациям в тенге
6125 1 7 2     Будущие требования по предоставляемым займам
негосударственным нефинансовым организациям в СКВ
6125 1 7 3     Будущие требования по предоставляемым займам
негосударственным нефинансовым организациям в ДВВ
6125 1 8 1     Будущие требования по предоставляемым займам некоммерческим
организациям, обслуживающим домашние хозяйства, в тенге
6125 1 8 2     Будущие требования по предоставляемым займам некоммерческим
организациям, обслуживающим домашние хозяйства, в СКВ
6125 1 8 3     Будущие требования по предоставляемым займам некоммерческим
организациям, обслуживающим домашние хозяйства, в ДВВ
6125 1 9 1     Будущие требования по предоставляемым займам домашним
хозяйствам, в тенге
6125 1 9 2     Будущие требования по предоставляемым займам домашним
хозяйствам, в СКВ
6125 1 9 3     Будущие требования по предоставляемым займам домашним
хозяйствам, в ДВВ
6125 2 0 1     Будущие требования по предоставляемым займам нерезидентам,
в тенге
6125 2 0 2     Будущие требования по предоставляемым займам нерезидентам,
в СКВ
6125 2 0 3     Будущие требования по предоставляемым займам нерезидентам,
в ДВВ
6150       Счета по получению депозитов и займов в будущем
6155 0 0 0   Условные требования по получению депозитов в будущем
6155 1 1 1     Условные требования по получению депозитов в будущем от
Правительства Республики Казахстан в тенге
6155 1 1 2     Условные требования по получению депозитов в будущем от
Правительства Республики Казахстан в СКВ
6155 1 1 3     Условные требования по получению депозитов в будущем от
Правительства Республики Казахстан в ДВВ
6155 1 2 1     Условные требования по получению депозитов в будущем от
местных органов власти в тенге
6155 1 2 2     Условные требования по получению депозитов в будущем от
местных органов власти в СКВ
6155 1 2 3     Условные требования по получению депозитов в будущем от
местных органов власти в ДВВ
6155 1 3 1     Условные требования по получению депозитов в будущем от
Национального Банка Республики Казахстан в тенге
6155 1 3 2     Условные требования по получению депозитов в будущем от
Национального Банка Республики Казахстан в СКВ
6155 1 3 3     Условные требования по получению депозитов в будущем от
Национального Банка Республики Казахстан в ДВВ
6155 1 4 1     Условные требования по получению депозитов в будущем от
банков в тенге
6155 1 4 2     Условные требования по получению депозитов в будущем от
банков в СКВ

6125 1 6 3   Мемлекеттік қаржылық емес ұйымдарға ВБТ-мен берілетін заемдар
бойынша болашақтағы талаптар
6125 1 7 1   Мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдарға теңгемен берілетін
заемдар бойынша болашақтағы талаптар
6125 1 7 2   Мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдарға ЕАВ-мен берілетін
заемдар бойынша болашақтағы талаптар
6125 1 7 3   Мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдарға ВБТ-мен берілетін
заемдар бойынша болашақтағы талаптар
6125 1 8 1   Үй шаруашылықтарына қызмет көрсететін коммерциялық емес
ұйымдарға теңгемен берілетін заемдар бойынша болашақтағы
талаптар
6125 1 8 2   Үй шаруашылықтарына қызмет көрсететін коммерциялық емес
ұйымдарға ЕАВ-мен берілетін заемдар бойынша болашақтағы
талаптар
6125 1 8 3   Үй шаруашылықтарына қызмет көрсететін коммерциялық емес
ұйымдарға ВБТ-мен берілетін заемдар бойынша болашақтағы
талаптар
6125 1 9 1   Үй шаруашылықтарына теңгемен берілетін заемдар бойынша
болашақтағы талаптар
6125 1 9 2   Үй шаруашылықтарына ЕАВ-мен берілетін заемдар бойынша
болашақтағы талаптар
6125 1 9 3   Үй шаруашылықтарына  ВБТ-мен берілетін заемдар бойынша
болашақтағы талаптар
6125 2 0 1   Резидент еместерге теңгемен берілетін заемдар бойынша
болашақтағы талаптар
6125 2 0 2   Резидент еместерге ЕАВ-мен берілетін заемдар бойынша
болашақтағы талаптар
6125 2 0 3   Резидент еместерге ВБТ-мен берілетін заемдар бойынша
болашақтағы талаптар
6150 Болашақта депозит және заем алу бойынша есепшоттар
6155 0 0 0  Болашақта депозит алу бойынша шартты талаптар
6155 1 1 1   Болашақта Қазақстан Республикасының Үкіметінен теңгемен
депозит алу бойынша шартты талаптар
6155 1 1 2   Болашақта Қазақстан Республикасының Үкіметінен ЕАВ-мен
депозит алу бойынша шартты талаптар
6155 1 1 3   Болашақта Қазақстан Республикасының Үкіметінен ВБТ-мен
депозит алу бойынша шартты талаптар
6155 1 2 1   Болашақта жергілікті өкімет органдарынан теңгемен депозит алу
бойынша шартты талаптар
6155 1 2 2   Болашақта жергілікті өкімет органдарынан ЕАВ-мен депозит алу
бойынша шартты талаптар
6155 1 2 3   Болашақта жергілікті өкімет органдарынан ВБТ-мен депозит алу
бойынша шартты талаптар
6155 1 3 1   Болашақта Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкінен теңгемен
депозит алу бойынша шартты талаптар
6155 1 3 2   Болашақта Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкінен ЕАВ-мен
депозит алу бойынша шартты талаптар
6155 1 3 3   Болашақта Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкінен ВБТ-мен
депозит алу бойынша шартты талаптар
6155 1 4 1   Болашақта резидент банктерден теңгемен депозит алу бойынша
шартты талаптар
6155 1 4 2   Болашақта резидент банктерден ЕАВ-мен депозит алу бойынша
шартты талаптар

6155 1 4 3     Условные требования по получению депозитов в будущем от
банков в ДВВ
6155 1 5 1     Условные требования по получению депозитов в будущем от
организаций, осуществляющих отдельные виды банковских
операций в тенге
6155 1 5 2     Условные требования по получению депозитов в будущем от
организаций, осуществляющих отдельные виды банковских
операций в СКВ
6155 1 5 3     Условные требования по получению депозитов в будущем от
организаций, осуществляющих отдельные виды банковских
операций в ДВВ
6155 1 6 1     Условные требования по получению депозитов в будущем от
государственных нефинансовых организаций в тенге
6155 1 6 2     Условные требования по получению депозитов в будущем от
государственных нефинансовых организаций в СКВ
6155 1 6 3     Условные требования по получению депозитов в будущем от
государственных нефинансовых организаций в ДВВ
6155 1 7 1     Условные требования по получению депозитов в будущем от
негосударственных нефинансовых организаций в тенге
6155 1 7 2     Условные требования по получению депозитов в будущем от
негосударственных нефинансовых организаций в СКВ
6155 1 7 3     Условные требования по получению депозитов в будущем от
негосударственных нефинансовых организаций в ДВВ
6155 1 8 1     Условные требования по получению депозитов в будущем от
некоммерческих организаций, обслуживающих домашние
хозяйства в тенге
6155 1 8 2     Условные требования по получению депозитов в будущем от
некоммерческих организаций, обслуживающих домашние
хозяйства в СКВ
6155 1 8 3     Условные требования по получению депозитов в будущем от
некоммерческих организаций, обслуживающих домашние
хозяйства в ДВВ
6155 1 9 1     Условные требования по получению депозитов в будущем от
домашних хозяйств в тенге
6155 1 9 2     Условные требования по получению депозитов в будущем от
домашних хозяйств в СКВ
6155 1 9 3     Условные требования по получению депозитов в будущем от
домашних хозяйств в ДВВ
6155 2 0 1     Условные требования по получению депозитов в будущем от
нерезидентов в тенге
6155 2 0 2     Условные требования по получению депозитов в будущем от
нерезидентов в СКВ
6155 2 0 3     Условные требования по получению депозитов в будущем от
нерезидентов в ДВВ
6175 0 0 0   Условные требования по получению займов в будущем
6175 1 1 1     Условные требования по получению займов в будущем от
Правительства Республики Казахстан в тенге
6175 1 1 2     Условные требования по получению займов в будущем от
Правительства Республики Казахстан в СКВ
6175 1 1 3     Условные требования по получению займов в будущем от
Правительства Республики Казахстан в ДВВ

6155 1 4 3   Болашақта резидент банктерден ВБТ-мен депозит алу бойынша
шартты талаптар
6155 1 5 1   Болашақта банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын ұйымдардан теңгемен депозит алу бойынша шартты
талаптар
6155 1 5 2   Болашақта банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын ұйымдардан ЕАВ-мен депозит алу бойынша шартты
талаптар
6155 1 5 3   Болашақта банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын ұйымдардан ВБТ-мен депозит алу бойынша шартты
талаптар
6155 1 6 1   Болашақта мемлекеттік қаржылық емес ұйымдардан теңгемен
депозит алу бойынша шартты талаптар
6155 1 6 2   Болашақта мемлекеттік қаржылық емес ұйымдардан ЕАВ-мен
депозит алу бойынша шартты талаптар
6155 1 6 3   Болашақта мемлекеттік қаржылық емес ұйымдардан ВБТ-мен
депозит алу бойынша шартты талаптар
6155 1 7 1   Болашақта мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдардан теңгемен
депозит алу бойынша шартты талаптар
6155 1 7 2   Болашақта мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдардан ЕАВ-мен
депозит алу бойынша шартты талаптар
6155 1 7 3   Болашақта мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдардан ВБТ-мен
депозит алу бойынша шартты талаптар
6155 1 8 1   Болашақта үй шаруашылықтарына қызмет көрсететін коммерциялық
емес ұйымдардан теңгемен депозит алу бойынша шартты талаптар
6155 1 8 2   Болашақта үй шаруашылықтарына қызмет көрсететін коммерциялық
емес ұйымдардан ЕАВ-мен депозит алу бойынша шартты талаптар
6155 1 8 3   Болашақта үй шаруашылықтарына қызмет көрсететін коммерциялық
емес ұйымдардан ВБТ-мен депозит алу бойынша шартты талаптар
6155 1 9 1   Болашақта үй шаруашылықтарынан теңгемен депозит алу бойынша
шартты талаптар
6155 1 9 2   Болашақта үй шаруашылықтарынан ЕАВ-мен депозит алу бойынша
шартты талаптар
6155 1 9 3   Болашақта үй шаруашылықтарынан ВБТ-мен депозит алу бойынша
шартты талаптар
6155 2 0 1   Болашақта резидент еместерден теңгемен депозит алу бойынша
шартты талаптар
6155 2 0 2   Болашақта резидент еместерден ЕАВ-мен депозит алу бойынша
шартты талаптар
6155 2 0 3   Болашақта резидент еместерден ВБТ-мен депозит алу бойынша
шартты талаптар
6175 0 0 0 Болашақта заемдар алу бойынша шартты талаптар
6175 1 1 1   Болашақта Қазақстан Республикасының Үкіметінен теңгемен заем
алу бойынша шартты талаптар
6175 1 1 2   Болашақта Қазақстан Республикасының Үкіметінен ЕАВ-мен заем
алу бойынша шартты талаптар
6175 1 1 3   Болашақта Қазақстан Республикасының Үкіметінен ВБТ-мен заем
алу бойынша шартты талаптар

6175 1 2 1     Условные требования по получению займов в будущем от
местных органов власти в тенге
6175 1 2 2     Условные требования по получению займов в будущем от
местных органов власти в СКВ
6175 1 2 3     Условные требования по получению займов в будущем от
местных органов власти в ДВВ
6175 1 3 1     Условные требования по получению займов в будущем от
Национального Банка Республики Казахстан в тенге
6175 1 3 2     Условные требования по получению займов в будущем от
Национального Банка Республики Казахстан в СКВ
6175 1 3 3     Условные требования по получению займов в будущем от
Национального Банка Республики Казахстан  в ДВВ
6175 1 4 1     Условные требования по получению займов в будущем от
банков-резидентов в тенге
6175 1 4 2     Условные требования по получению займов в будущем от
банков-резидентов в СКВ
6175 1 4 3     Условные требования по получению займов в будущем от
банков-резидентов в ДВВ
6175 1 5 1     Условные требования по получению займов в будущем от
организаций, осуществляющих отдельные виды банковских
операций, в тенге
6175 1 5 2     Условные требования по получению займов в будущем от
организаций, осуществляющих отдельные виды банковских
операций, в СКВ
6175 1 5 3     Условные требования по получению займов в будущем от
организаций, осуществляющих отдельные виды банковских
операций, в ДВВ
6175 2 0 2     Условные требования по получению займов в будущем от
международных финансовых организаций в СКВ
6175 2 3 2     Условные требования по получению займов в будущем от
иностранных центральных банков в СКВ
6175 2 3 3     Условные требования по получению займов в будущем от
иностранных центральных банков в ДВВ
6175 2 4 1     Условные требования по получению займов в будущем от
банков-нерезидентов в тенге
6175 2 4 2     Условные требования по получению займов в будущем от
банков-нерезидентов в СКВ
6175 2 4 3     Условные требования по получению займов в будущем от
банков-нерезидентов в ДВВ
6180       Векселя, взыскиваемые по форфейтингу
6180 1 0 1   Векселя, взыскиваемые по форфейтингу (в тенге; резиденты)
6180 1 0 2     Векселя, взыскиваемые по форфейтингу (в СКВ; резиденты)
6180 1 0 3     Векселя, взыскиваемые по форфейтингу (в ДВВ; резиденты)
6180 2 0 1     Векселя, взыскиваемые по форфейтингу (в тенге; нерезиденты)
6180 2 0 2     Векселя, взыскиваемые по форфейтингу (в СКВ; нерезиденты)
6180 2 0 3     Векселя, взыскиваемые по форфейтингу (в ДВВ; нерезиденты)
6200       Счета по приобретению ценных бумаг и финансовых фьючерсов
6205 0 0 0   Условные требования по покупке ценных бумаг
6205 1 1 1     Условные требования по покупке ценных бумаг в тенге у
Правительства Республики Казахстан
6205 1 1 2     Условные требования по покупке ценных бумаг в СКВ у
Правительства Республики Казахстан
6205 1 2 1     Условные требования по покупке ценных бумаг в тенге у
местных органов власти
6205 1 2 2     Условные требования по покупке ценных бумаг в СКВ у местных
органов власти
6205 1 3 1     Условные требования по покупке ценных бумаг в тенге у
Национального Банка Республики Казахстан
6205 1 3 2     Условные требования по покупке ценных бумаг в СКВ у
Национального Банка Республики Казахстан
6205 1 4 1     Условные требования по покупке ценных бумаг в тенге у банков
6205 1 4 2     Условные требования по покупке ценных бумаг в СКВ у банков
6205 1 4 3     Условные требования по покупке ценных бумаг в ДВВ у банков

6175 1 2 1   Болашақта жергілікті өкімет органдарынан теңгемен заем алу
бойынша шартты талаптар
6175 1 2 2   Болашақта жергілікті өкімет органдарынан ЕАВ-мен заем алу
бойынша шартты талаптар
6175 1 2 3   Болашақта жергілікті өкімет органдарынан ВБТ-мен заем алу
бойынша шартты талаптар
6175 1 3 1   Болашақта Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкінен теңгемен
заем алу бойынша шартты талаптар
6175 1 3 2   Болашақта Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкінен ЕАВ-мен
заем алу бойынша шартты талаптар
6175 1 3 3   Болашақта Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкінен ВБТ-мен
заем алу бойынша шартты талаптар
6175 1 4 1   Болашақта резидент банктерден теңгемен заем алу бойынша
шартты талаптар
6175 1 4 2   Болашақта резидент банктерден ЕАВ-мен заем алу бойынша шартты
талаптар
6175 1 4 3   Болашақта резидент банктерден ВБТ-мен заем алу бойынша шартты
талаптар
6175 1 5 1   Болашақта банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын ұйымдардан теңгемен заем алу бойынша шартты талаптар
6175 1 5 2   Болашақта банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын ұйымдардан ЕАВ-мен заем алу бойынша шартты талаптар
6175 1 5 3   Болашақта банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын ұйымдардан ВБТ-мен заем алу бойынша шартты талаптар
6180 Форфейтинг бойынша өндіріп алынатын вексельдер
6180 1 0 1   Форфейтинг бойынша өндіріп алынатын вексельдер (теңгемен;
резиденттер)
6180 1 0 2   Форфейтинг бойынша өндіріп алынатын вексельдер (ЕАВ-мен;
резиденттер)
6180 1 0 3   Форфейтинг бойынша өндіріп алынатын вексельдер (ВБТ-мен;
резиденттер)
6180 2 0 1   Форфейтинг бойынша өндіріп алынатын вексельдер (теңгемен;
резидент еместер)
6180 2 0 2   Форфейтинг бойынша өндіріп алынатын вексельдер (ЕАВ-мен;
резидент еместер)
6180 2 0 3   Форфейтинг бойынша өндіріп алынатын вексельдер (ВБТ-мен;
резидент еместер)
6200 Бағалы қағаздар мен қаржылық фьючерстерді сатып алу бойынша
есепшоттар
6205 0 0 0 Бағалы қағаздарды сатып алу бойынша шартты талаптар
6205 1 3 1   Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкінен теңгемен бағалы
қағаздар сатып алу бойынша шартты талаптар
6205 1 3 2   Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкінен ЕАВ-мен бағалы
қағаздар  сатып алу бойынша шартты талаптар
6205 1 3 3   Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкінен ВБТ-мен бағалы
қағаздар сатып алу бойынша шартты талаптар
6205 1 4 1   Резидент банктерден теңгемен бағалы қағаздар сатып алу
бойынша шартты талаптар
6205 1 4 2   Резидент банктерден ЕАВ-мен бағалы қағаздар сатып алу
бойынша шартты талаптар
6205 1 4 3   Резидент банктерден ВБТ-мен бағалы қағаздар сатып алу
бойынша шартты талаптар

6205 1 5 1     Условные требования по покупке ценных бумаг в тенге у
организаций, осуществляющих отдельные виды банковских
операций
6205 1 5 2     Условные требования по покупке ценных бумаг в СКВ у
организаций, осуществляющих отдельные виды банковских
операций
6205 1 5 3     Условные требования по покупке ценных бумаг в ДВВ у
организаций, осуществляющих отдельные виды банковских
операций
6205 1 6 1     Условные требования по покупке ценных бумаг в тенге у
государственных нефинансовых организаций
6205 1 6 2     Условные требования по покупке ценных бумаг в СКВ у
государственных нефинансовых организаций
6205 1 6 3     Условные требования по покупке ценных бумаг в ДВВ у
государственных нефинансовых организаций
6205 1 7 1     Условные требования по покупке ценных бумаг в тенге у
негосударственных нефинансовых организаций
6205 1 7 2     Условные требования по покупке ценных бумаг в СКВ у
негосударственных нефинансовых организаций
6205 1 7 3     Условные требования по покупке ценных бумаг в ДВВ у
негосударственных нефинансовых организаций
6205 2 0 2     Условные требования по покупке ценных бумаг в СКВ у
нерезидентов
6205 2 0 3     Условные требования по покупке ценных бумаг в ДВВ у
нерезидентов
6210 0 0 0   Условные требования по покупке финансовых фьючерсов
(по пассивным операциям)
6210 1 0 2     Условные требования по покупке финансовых фьючерсов в СКВ
(по пассивным операциям) у резидентов
6210 1 0 3     Условные требования по покупке финансовых фьючерсов в ДВВ
(по пассивным операциям) у резидентов
6210 2 0 2     Условные требования по покупке финансовых фьючерсов в СКВ
(по пассивным операциям) у нерезидентов
6210 2 0 3     Условные требования по покупке финансовых фьючерсов в ДВВ
(по пассивным операциям) у нерезидентов
6220 0 0 0   Условные требования по покупке финансовых фьючерсов (по
активным операциям)
6220 1 0 2     Условные требования по покупке финансовых фьючерсов в СКВ
(по активным операциям) у резидентов
6220 1 0 3     Условные требования по покупке финансовых фьючерсов в ДВВ
(по активным операциям) у резидентов
6220 2 0 2     Условные требования по покупке финансовых фьючерсов в СКВ
(по активным операциям) у нерезидентов
6220 2 0 3     Условные требования по покупке финансовых фьючерсов в ДВВ
(по активным операциям) у нерезидентов
6225       Приобретенные опционные контракты – "колл"
6225 1 0 2     Приобретенные опционные контракты – "колл" у резидентов, в
СКВ
6225 1 0 3     Приобретенные опционные контракты – "колл" у резидентов, в
ДВВ
6225 2 0 2     Приобретенные опционные контракты – "колл" у нерезидентов,
в СКВ
6225 2 0 3     Приобретенные опционные контракты – "колл" у нерезидентов,
в ДВВ
6230       Приобретенное соглашение о будущем вознаграждении (интересе)
контрсчет
6230 1 0 2     Приобретенное соглашение о будущем вознаграждении
(интересе) у резидентов, в СКВ – контрсчет
6230 1 0 3     Приобретенное соглашение о будущем вознаграждении
(интересе) у резидентов, в ДВВ – контрсчет
6230 2 0 2     Приобретенное соглашение о будущем вознаграждении
(интересе) у нерезидентов, в СКВ – контрсчет
6230 2 0 3     Приобретенное соглашение о будущем вознаграждении
(интересе) у нерезидентов, ДВВ – контрсчет
6240       Фиксированный процентный своп
6240 1 0 2     Фиксированный процентный своп с резидентами в СКВ
6240 1 0 3     Фиксированный процентный своп с резидентами в ДВВ
6240 2 0 2     Фиксированный процентный своп с нерезидентами в СКВ
6240 2 0 3     Фиксированный процентный своп с нерезидентами в ДВВ
6300       Счета по продаже ценных бумаг и финансовых фьючерсов

6205 1 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдардан теңгемен бағалы қағаздар  сатып алу бойынша шартты
талаптар
6205 1 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдардан ЕАВ-мен бағалы қағаздар  сатып алу бойынша шартты
талаптар
6205 1 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдардан ВБТ-мен бағалы қағаздар  сатып алу бойынша шартты
талаптар
6205 1 6 1   Мемлекеттік қаржылық емес ұйымдардан теңгемен бағалы қағаздар
сатып алу бойынша шартты талаптар
6205 1 6 2   Мемлекеттік қаржылық емес ұйымдардан ЕАВ-мен бағалы қағаздар
сатып алу бойынша шартты талаптар
6205 1 6 3   Мемлекеттік қаржылық емес ұйымдардан ВБТ-мен бағалы қағаздар
сатып алу бойынша шартты талаптар
6205 1 7 1   Мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдардан теңгемен бағалы
қағаздар сатып алу бойынша шартты талаптар
6205 1 7 2   Мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдардан ЕАВ-мен бағалы
қағаздар сатып алу бойынша шартты талаптар
6205 1 7 3   Мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдардан ВБТ-мен бағалы
қағаздар сатып алу бойынша шартты талаптар
6205 2 0 1   Резидент еместерден теңгемен бағалы қағаздар сатып алу
бойынша шартты талаптар
6205 2 0 2   Резидент еместерден ЕАВ-мен бағалы қағаздар сатып алу
бойынша шартты талаптар
6205 2 0 3   Резидент еместерден ВБТ-мен бағалы қағаздар сатып алу бойынша
шартты талаптар
6210 0 0 0 Қаржылық фьючерстерді (пассив операциялар бойынша) сатып алу
бойынша шартты талаптар
6210 1 0 0   Резиденттерден қаржылық фьючерстерді (пассив операциялар
бойынша) сатып алу бойынша шартты талаптар
6210 2 0 0   Резидент еместерден қаржылық фьючерстерді (пассив операциялар
бойынша) сатып алу бойынша шартты талаптар
6220 0 0 0 Қаржылық фьючерстерді (актив операциялар бойынша) сатып алу
бойынша шартты талаптар
6220 1 0 0   Резиденттерден қаржылық фьючерстерді (актив операциялар
бойынша) сатып алу бойынша шартты талаптар
6220 2 0 0   Резидент еместерден қаржылық фьючерстерді (актив операциялар
бойынша) сатып алу бойынша шартты талаптар
6225 Сатып алынған "колл" - опциондық контрактілер
6225 1 0 0   Резиденттерден сатып алынған "колл" - опциондық контрактілер
6225 2 0 0   Резидент еместерден сатып алынған "колл" - опциондық
контрактілер
6230 Болашақ сыйақы (мүдде) туралы сатып алынған келісім - қарсы есепшот
6230 1 0 0   Болашақ сыйақы (мүдде) туралы резиденттерден сатып алынған
келісім - қарсы есепшот
6230 2 0 0   Болашақ сыйақы (мүдде) туралы резидент еместерден сатып
алынған келісім - қарсы есепшот
6240 Белгіленген проценттік своп
6240 1 0 0   Резиденттермен белгіленген проценттік своп
6240 2 0 0   Резидент еместермен белгіленген проценттік своп
6300 Бағалы қағаздар мен қаржылық фьючерстерді сату бойынша есепшоттар

6305 0 0 0   Условные требования по продаже ценных бумаг
6305 1 1 1     Условные требования по продаже ценных бумаг в тенге
Правительству Республики Казахстан
6305 1 1 2     Условные требования по продаже ценных бумаг в СКВ
Правительству Республики Казахстан
6305 1 2 1     Условные требования по продаже ценных бумаг в тенге местным
органам власти
6305 1 2 2     Условные требования по продаже ценных бумаг в СКВ местным
органам власти
6305 1 3 1     Условные требования по продаже ценных бумаг в тенге
Национальному Банку Республики Казахстан
6305 1 3 2     Условные требования по продаже ценных бумаг в СКВ
Национальному Банку Республики Казахстан
6305 1 4 1     Условные требования по продаже ценных бумаг в тенге банкам
6305 1 4 2     Условные требования по продаже ценных бумаг в СКВ банкам
6305 1 4 3     Условные требования по продаже ценных бумаг в ДВВ банкам
6305 1 5 1     Условные требования по продаже ценных бумаг в тенге
организациям, осуществляющим отдельные виды банковских
операций
6305 1 5 2     Условные требования по продаже ценных бумаг в СКВ
организациям, осуществляющим отдельные виды банковских
операций
6305 1 5 3     Условные требования по продаже ценных бумаг в ДВВ
организациям, осуществляющим отдельные виды банковских
операций
6305 1 6 1     Условные требования по продаже ценных бумаг в тенге
государственным нефинансовым организациям
6305 1 6 2     Условные требования по продаже ценных бумаг в СКВ
государственным нефинансовым организациям
6305 1 6 3     Условные требования по продаже ценных бумаг в ДВВ
государственным нефинансовым организациям
6305 1 7 1     Условные требования по продаже ценных бумаг в тенге
негосударственным нефинансовым организациям
6305 1 7 2     Условные требования по продаже ценных бумаг в СКВ
негосударственным нефинансовым организациям
6305 1 7 3     Условные требования по продаже ценных бумаг в ДВВ
негосударственным нефинансовым организациям
6305 2 0 2     Условные требования по продаже ценных бумаг в СКВ
нерезидентам
6305 2 0 3     Условные требования по продаже ценных бумаг в ДВВ
нерезидентам
6310 0 0 0   Условные требования по продаже финансовых фьючерсов (по
пассивным операциям)
6310 1 0 2     Условные требования по продаже финансовых фьючерсов в СКВ
(по пассивным операциям) резидентам
6310 1 0 3     Условные требования по продаже финансовых фьючерсов в ДВВ
(по пассивным операциям) резидентам
6310 2 0 2     Условные требования по продаже финансовых фьючерсов в СКВ
(по пассивным операциям) нерезидентам
6310 2 0 3     Условные требования по продаже финансовых фьючерсов в ДВВ
(по пассивным операциям) нерезидентам

6305 0 0 0 Бағалы қағаздарды сату бойынша шартты талаптар
6305 1 3 1   Ұлттық Банкке теңгемен бағалы қағаздар сату бойынша шартты
талаптар
6305 1 3 2   Ұлттық Банкке ЕАВ-мен бағалы қағаздар сату бойынша шартты
талаптар
6305 1 3 3   Ұлттық Банкке ВБТ-мен бағалы қағаздар сату бойынша шартты
талаптар
6305 1 4 1   Резидент банктерге теңгемен бағалы қағаздар сату бойынша
шартты талаптар
6305 1 4 2   Резидент банктерге ЕАВ-мен бағалы қағаздар сату бойынша
шартты талаптар
6305 1 4 3   Резидент банктерге ВБТ-мен бағалы қағаздар сату бойынша
шартты талаптар
6305 1 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдарға теңгемен бағалы қағаздар сату бойынша шартты
талаптар
6305 1 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдарға ЕАВ-мен бағалы қағаздар сату бойынша шартты
талаптар
6305 1 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдарға ВБТ-мен бағалы қағаздар сату бойынша шартты талаптар
6305 1 6 1   Мемлекеттік қаржылық е
мес ұйымдарға теңгемен бағалы қағаздар
сату бойынша шартты талаптар
6305 1 6 2   Мемлекеттік қаржылық емес ұйымдарға ЕАВ-мен бағалы қағаздар
сату бойынша шартты талаптар
6305 1 6 3   Мемлекеттік қаржылық емес ұйымдарға ВБТ-мен бағалы қағаздар
сату бойынша шартты талаптар
6305 1 7 1   Мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдарға теңгемен бағалы
қағаздар сату бойынша шартты талаптар
6305 1 7 2   Мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдарға ЕАВ-мен бағалы
қағаздар сату бойынша шартты талаптар
6305 1 7 3   Мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдарға ВБТ-мен бағалы
қағаздар сату бойынша шартты талаптар
6305 2 0 1   Резидент еместерге теңгемен бағалы қағаздар сату бойынша
шартты талаптар
6305 2 0 2   Резидент еместерге ЕАВ-мен бағалы қағаздар сату бойынша
шартты талаптар
6305 2 0 3   Резидент еместерге ВБТ-мен бағалы қағаздар сату бойынша
шартты талаптар
6310 0 0 0 Қаржылық фьючерстерді (пассив операциялары бойынша) сату
бойынша шартты талаптар
6310 1 0 0   Резиденттерге қаржылық фьючерстерді (пассив операциялары
бойынша) сату бойынша шартты талаптар
6310 2 0 0   Резидент еместерге қаржылық фьючерстерді (пассив операциялары
бойынша) сату бойынша шартты талаптар

6320 0 0 0   Условные требования по продаже финансовых фьючерсов (по
активным операциям)
6320 1 0 2     Условные требования по продаже финансовых фьючерсов в СКВ
(по активным операциям) резидентам
6320 1 0 3     Условные требования по продаже финансовых фьючерсов в ДВВ
(по активным операциям) резидентам
6320 2 0 2     Условные требования по продаже финансовых фьючерсов в СКВ
(по активным операциям) нерезидентам
6320 2 0 3     Условные требования по продаже финансовых фьючерсов в ДВВ
(по активным операциям) нерезидентам
6325       Проданные опционные контракты – "пут" - контрсчет
6325 1 0 2     Проданные опционные контракты – "пут" резидентам, в СКВ -
контрсчет
6325 1 0 3     Проданные опционные контракты – "пут" резидентам, в ДВВ -
контрсчет
6325 2 0 2     Проданные опционные контракты – "пут" нерезидентам, в СКВ -
контрсчет
6325 2 0 3     Проданные опционные контракты – "пут" нерезидентам, в ДВВ -
контрсчет
6330       Реализованное соглашение о будущем вознаграждении (интересе)
6330 1 0 2     Реализованное соглашение о будущем вознаграждении
(интересе) резидентам, в СКВ
6330 1 0 3     Реализованное соглашение о будущем вознаграждении
(интересе) резидентам, в ДВВ
6330 2 0 2     Реализованное соглашение о будущем вознаграждении
(интересе) нерезидентам, в СКВ
6330 2 0 3     Реализованное соглашение о будущем вознаграждении
(интересе) нерезидентам, в ДВВ
6400       Счета по купле-продаже валютных ценностей
6405 0 0 0   Условные требования банка по купле-продаже иностранной валюты
6405 1 0 2     Условные требования банка по купле-продаже СКВ с резидентам
6405 1 0 3     Условные требования банка по купле-продаже ДВВ с резидентам
6405 2 0 2     Условные требования банка по купле-продаже СКВ с
нерезидентам
6405 2 0 3     Условные требования банка по купле-продаже ДВВ с
нерезидентам
6415 0 0 0   Условные требования банка по купле-продаже аффинированных
драгоценных металлов
6415 1 0 2     Условные требования банка по купле-продаже аффинированных
драгоценных металлов с резидентами
6415 2 0 2     Условные требования банка по купле-продаже аффинированных
драгоценных металлов с нерезидентами
6498 1 0 2     Позиция банка по сделкам с аффинированными драгоценными
металлами
6499 0 0 0   Позиция банка по сделкам с иностранной валютой
6499 1 0 2     Позиция банка по сделкам с СКВ
6499 1 0 3     Позиция банка по сделкам с ДВВ
6500       Счета по аккредитивам
6505 0 0 0   Возможные обязательства по выпущенным непокрытым аккредитивам
6505 1 0 1     Возможные обязательства по выпущенным непокрытым
аккредитивам (в тенге; резиденты)
6505 1 0 2     Возможные обязательства по выпущенным непокрытым
аккредитивам (в СКВ; резиденты)
6505 1 0 3     Возможные обязательства по выпущенным непокрытым
аккредитивам (в ДВВ; резиденты)
6505 2 0 1     Возможные обязательства по выпущенным непокрытым
аккредитивам (в тенге; резиденты)

6320 0 0 0 Қаржылық фьючерстерді (актив операциялары бойынша) сату
бойынша шартты талаптар
6320 1 0 0   Резиденттерге қаржылық фьючерстерді (актив операциялары
бойынша) сату бойынша шартты талаптар
6320 2 0 0   Резидент еместерге қаржылық фьючерстерді (актив операциялары
бойынша) сату бойынша шартты талаптар
6325 "Пут" - сатылған опциондық контрактілер - қарсы есепшоттар
6325 1 0 0   Резиденттерге сатылған - "пут" опциондық контрактілер - қарсы
есепшоттар
6325 2 0 0   Резидент еместерге сатылған - "пут" опциондық контрактілер -
қарсы есепшоттар
6330 Болашақ сыйақы (мүдде) туралы сатылған келісім
6330 1 0 0   Резиденттерге болашақ сыйақы (мүдде) туралы сатылған келісім
6330 2 0 0   Резидент еместерге болашақ сыйақы (мүдде) туралы сатылған
келісім
6400 Валюта құндылықтарын сатып алу-сату бойынша есепшоттар
6405 0 0 0 Шетел валютасын сатып алу-сату бойынша шартты талаптар
6405 1 0 0   Резиденттермен шетел валютасын сатып алу-сату бойынша шартты
талаптар
6405 2 0 0   Резидент еместермен шетел валютасын сатып алу-сату бойынша
шартты талаптар
6415 0 0 0 Тазартылған қымбат металдарды сатып алу-сату бойынша банктің
шартты талаптары
6415 1 0 0   Резиденттермен тазартылған қымбат металдарды сатып алу-сату
бойынша банктің шартты талаптары
6415 2 0 0   Резидент еместермен тазартылған қымбат металдарды сатып
алу-сату бойынша банктің шартты талаптары
6498 0 0 0 Тазартылған қымбат металдармен мәміле бойынша банк позициясы
6499 0 0 0 Шетел валютасымен мәміле бойынша банк позициясы
6499 0 0 2   ЕАВ-мен мәміле  бойынша банк позициясы
6499 0 0 3   ВБТ-мен мәміле бойынша банк позициясы
6500 Аккредитивтер бойынша есепшоттар
6505 0 0 0 Шығарылған, орны жабылмаған аккредитивтер бойынша ықтимал
міндеттемелер
6505 1 0 1   Шығарылған, орны жабылмаған аккредитивтер бойынша ықтимал
міндеттемелер (теңгемен; резиденттер)
6505 1 0 2   Шығарылған, орны жабылмаған аккредитивтер бойынша ықтимал
міндеттемелер (ЕАВ-мен; резиденттер)
6505 1 0 3   Шығарылған, орны жабылмаған аккредитивтер бойынша ықтимал
міндеттемелер (ВБТ-мен; резиденттер)
6505 2 0 1   Шығарылған, орны жабылмаған аккредитивтер бойынша ықтимал
міндеттемелер (теңгемен; резидент еместер)

6505 2 0 2     Возможные обязательства по выпущенным непокрытым
аккредитивам (в СКВ; резиденты)
6505 2 0 3     Возможные обязательства по выпущенным непокрытым
аккредитивам (в ДВВ; резиденты)
6510 0 0 0   Возможные обязательства по подтвержденным непокрытым
аккредитивам
6510 1 0 1     Возможные обязательства по подтвержденным непокрытым
аккредитивам (в тенге; резиденты)
6510 1 0 2     Возможные обязательства по подтвержденным непокрытым
аккредитивам (в СКВ; резиденты)
6510 1 0 3     Возможные обязательства по подтвержденным непокрытым
аккредитивам (в ДВВ; резиденты)
6510 2 0 1     Возможные обязательства по подтвержденным непокрытым
аккредитивам (в тенге; нерезиденты)
6510 2 0 2     Возможные обязательства по подтвержденным непокрытым
аккредитивам (в СКВ; нерезиденты)
6510 2 0 3     Воз
можные обязательства по подтвержденным непокрытым
аккредитивам (в ДВВ; нерезиденты)
6520 0 0 0   Возможные обязательства по выпущенным покрытым аккредитивам
6520 1 0 1     Возможные обязательства по выпущенным покрытым аккредитивам
(в тенге; резиденты)
6520 1 0 2     Возможные обязательства по выпущенным покрытым аккредитивам
(в СКВ; резиденты)
6520 1 0 3     Возможные обязательства по выпущенным покрытым аккредитивам
(в ДВВ; резиденты)
6520 2 0 1     Возможные обязательства по выпущенным покрытым аккредитивам
(в тенге; нерезиденты)
6520 2 0 2     Возможные обязательства по выпущенным покрытым аккредитивам
(в СКВ; нерезиденты)
6520 2 0 3     Возможные обязательства по выпущенным покрытым аккредитивам
(в ДВВ; нерезиденты)
6550       Счета по гарантиям
6555 0 0 0   Возможные обязательства по выданным или подтвержденным
гарантиям
6555 1 0 1     Возможные обязательства по выданным или подтвержденным
гарантиям (в тенге; резиденты)
6555 1 0 2     Возможные обязательства по выданным или подтвержденным
гарантиям (в СКВ; резиденты)
6555 1 0 3     Возможные обязательства по выданным или подтвержденным
гарантиям (в ДВВ; резиденты)
6555 2 0 1     Возможные обязательства по выданным или подтвержденным
гарантиям (в тенге; нерезиденты)
6555 2 0 2     Возможные обязательства по выданным или подтвержденным
гарантиям (в СКВ; нерезиденты)
6555 2 0 3     Возможные обязательства по выданным или подтвержденным
гарантиям (в ДВВ; нерезиденты)
6575 0 0 0   Возможное уменьшение требований по принятым гарантиям
6575 1 0 1     Возможное уменьшение требований по принятым гарантиям (в
тенге; резиденты)

6505 2 0 2   Шығарылған, орны жабылмаған аккредитивтер бойынша ықтимал
міндеттемелер (ЕАВ-мен; резидент еместер)
6505 2 0 3   Шығарылған, орны жабылмаған аккредитивтер бойынша ықтимал
міндеттемелер (ВБТ-мен; резидент еместер)
6510 0 0 0 Расталған, орны жабылмаған аккредитивтер бойынша ықтимал
міндеттемелер
6510 1 0 1   Расталған, орны жабылмаған аккредитивтер бойынша ықтимал
міндеттемелер (теңгемен; резиденттер)
6510 1 0 2   Расталған, орны жабылмаған аккредитивтер бойынша ықтимал
міндеттемелер (ЕАВ-мен; резиденттер)
6510 1 0 3   Расталған, орны жабылмаған аккредитивтер бойынша ықтимал
міндеттемелер (ВБТ-мен; резиденттер)
6510 2 0 1   Расталған, орны жабылмаған аккредитивтер бойынша ықтимал
міндеттемелер (теңгемен; резидент еместер)
6510 2 0 2   Расталған, орны жабылмаған аккредитивтер бойынша ықтимал
міндеттемелер (ЕАВ-мен; резидент еместер)
6510 2 0 3   Расталған, орны жабылмаған аккредитивтер бойынша ықтимал
міндеттемелер (ВБТ-мен; резидент еместер)
6520 0 0 0 Шығарылған, орны жабылған аккредитивтер бойынша ықтимал
міндеттемелер
6520 1 0 1   Шығарылған, орны жабылған аккредитивтер бойынша ықтимал
міндеттемелер (теңгемен; резиденттер)
6520 1 0 2   Шығарылған, орны жабылған аккредитивтер бойынша ықтимал
міндеттемелер (ЕАВ-мен; резиденттер)
6520 1 0 3   Шығарылған, орны жабылған аккредитивтер бойынша ықтимал
міндеттемелер (ВБТ-мен; резиденттер)
6520 2 0 1   Шығарылған, орны жабылған аккредитивтер бойынша ықтимал
міндеттемелер (теңгемен; резидент еместер)
6520 2 0 2   Шығарылған, орны жабылған аккредитивтер бойынша ықтимал
міндеттемелер (ЕАВ-мен; резидент еместер)
6520 2 0 3   Шығарылған, орны жабылған аккредитивтер бойынша ықтимал
міндеттемелер (ВБТ-мен; резидент еместер)
6550 Кепілдіктер бойынша есепшоттар
6555 0 0 0 Шығарылған немесе расталған кепілдіктер бойынша ықтимал
міндеттемелер
6555 1 0 1   Шығарылған немесе расталған кепілдіктер бойынша ықтимал
міндеттемелер (теңгемен; резиденттер)
6555 1 0 2   Шығарылған немесе расталған кепілдіктер бойынша ықтимал
міндеттемелер (ЕАВ-мен; резиденттер)
6555 1 0 3   Шығарылған немесе расталған кепілдіктер бойынша ықтимал
міндеттемелер (ВБТ-мен; резиденттер)
6555 2 0 1   Шығарылған немесе расталған кепілдіктер бойынша  ықтимал
міндеттемелер (теңгемен; резидент еместер)
555 2 0 2    Шығарылған немесе расталған кепілдіктер бойынша ықтимал
міндеттемелер (ЕАВ-мен; резидент еместер)
6555 2 0 3   Шығарылған немесе расталған кепілдіктер бойынша ықтимал
міндеттемелер (ВБТ-мен; резидент еместер)
6575 0 0 0 Қабылданған кепілдіктер бойынша талаптарды ықтимал азайту
6575 1 0 1   Қабылданған кепілдіктер бойынша талаптарды ықтимал азайту
(теңгемен; резиденттер)

6575 1 0 2     Возможное уменьшение требований по принятым гарантиям (в
СКВ; резиденты)
6575 1 0 3     Возможное уменьшение требований по принятым гарантиям (в
ДВВ; резиденты)
6575 2 0 1     Возможное уменьшение требований по принятым гарантиям (в
тенге; нерезиденты)
6575 2 0 2     Возможное уменьшение требований по принятым гарантиям (в
СКВ; нерезиденты)
6575 2 0 3     Возможное уменьшение требований по принятым гарантиям (в
ДВВ; нерезиденты)
6580       Обязательства по операциям форфейтинг
6580 1 0 1     Обязательства по операциям форфейтинг (в тенге; резиденты)
6580 1 0 2     Обязательства по операциям форфейтинг (в СКВ; резиденты)
6580 1 0 3     Обязательства по операциям форфейтинг (в ДВВ; резиденты)
6580 2 0 1     Обязательства по операциям форфейтинг (в тенге;
нерезиденты)
6580 2 0 2     Обязательства по операциям форфейтинг (в СКВ; нерезиденты)
6580 2 0 3     Обязательства по операциям форфейтинг (в ДВВ; нерезиденты)
6600       Счета по размещению депозитов и займов в будущем
6605 0 0 0   Условные обязательства по размещению депозитов в будущем
6605 1 3 1     Условные обязательства по размещению депозитов в тенге в
Национальном Банке Республики Казахстан в будущем
6605 1 3 2     Условные обязательства по размещению депозитов в СКВ в
Национальном Банке Республики Казахстан в будущем
6605 1 3 3     Условные обязательства по размещению депозитов в ДВВ в
Национальном Банке Республики Казахстан в будущем
6605 1 4 1     Условные обязательства по размещению депозитов в тенге в
банках-резидентах в будущем
6605 1 4 2     Условные обязательства по размещению депозитов в СКВ в
банках-резидентах в будущем
6605 1 4 3     Условные обязательства по размещению депозитов в ДВВ в
банках-резидентах в будущем
6605 2 4 1     Условные обязательства по размещению депозитов в тенге в
банках-нерезидентах в будущем
6605 2 4 2     Условные обязательства по размещению депозитов в СКВ в
банках-нерезидентах в будущем
6605 2 4 3     Условные обязательства по размещению депозитов в ДВВ в
банках-нерезидентах в будущем
6625 0 0 0   Условные обязательства по предоставлению займов в будущем
6625 1 1 1     Условные обязательства по предоставлению займов в будущем
Правительству Республики Казахстан в тенге
6625 1 1 2     Условные обязательства по предоставлению займов в будущем
Правительству Республики Казахстан в СКВ
6625 1 1 3     Условные обязательства по предоставлению займов в будущем
Правительству Республики Казахстан в ДВВ

6575 1 0 2   Қабылданған кепілдіктер бойынша талаптарды ықтимал азайту
(ЕАВ-мен; резиденттер)
6575 1 0 3   Қабылданған кепілдіктер бойынша талаптарды ықтимал азайту
(ВБТ-мен; резиденттер)
6575 2 0 1   Қабылданған кепілдіктер бойынша талаптарды ықтимал азайту
(теңгемен; резидент еместер)
6575 2 0 2   Қабылданған кепілдіктер бойынша талаптарды ықтимал азайту
(ЕАВ-мен; резидент еместер)
6575 2 0 3   Қабылданған кепілдіктер бойынша талаптарды ықтимал азайту
(ВБТ-мен; резидент еместер)
6580 Форфейтинг операциялары бойынша міндеттемелер
6580 1 0 1   Форфейтинг операциялары бойынша міндеттемелер (теңгемен;
резиденттер)
6580 1 0 2   Форфейтинг операциялары бойынша міндеттемелер (ЕАВ-мен;
резиденттер)
6580 1 0 3   Форфейтинг операциялары бойынша міндеттемелер (ВБТ-мен;
резиденттер)
6580 2 0 1   Форфейтинг операциялары бойынша міндеттемелер (теңгемен;
резидент еместер)
6580 2 0 2   Форфейтинг операциялары бойынша міндеттемелер (ЕАВ-мен;
резидент еместер)
6580 2 0 3   Форфейтинг операциялары бойынша міндеттемелер (ВБТ-мен;
резидент еместер)
6600 Депозиттер мен заемдарды болашақта орналастыру бойынша есепшоттар
6605 0 0 0 Болашақта ақша рыногының депозиттерін орналастыру бойынша
шартты міндеттемелер
6605 1 3 1   Болашақта Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінде теңгемен
депозиттерді орналастыру бойынша  шартты міндеттемелер
6605 1 3 2   Болашақта Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінде ЕАВ-мен
депозиттерді орналастыру бойынша шартты міндеттемелер
6605 1 3 3   Болашақта Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінде ВБТ-мен
депозиттерді орналастыру бойынша  шартты міндеттемелер
6605 1 4 1   Болашақта резидент банктерде теңгемен депозиттерді
орналастыру бойынша  шартты міндеттемелер
6605 1 4 2   Болашақта резидент банктерде ЕАВ-мен депозиттерді орналастыру
бойынша шартты міндеттемелер
6605 1 4 3   Болашақта резидент банктерде ВБТ-мен депозиттерді орналастыру
бойынша шартты міндеттемелер
6605 2 4 1   Болашақта резидент емес банктерде теңгемен депозиттерді
орналастыру бойынша шартты міндеттемелер
6605 2 4 2   Болашақта резидент емес банктерде ЕАВ-мен депозиттерді
орналастыру бойынша шартты міндеттемелер
6605 2 4 3   Болашақта резидент емес банктерде ВБТ-мен депозиттерді
орналастыру бойынша шартты міндеттемелер
6625 0 0 0 Болашақта заем беру бойынша шартты міндеттемелер
6625 1 1 1   Болашақта Қазақстан Республикасының Үкіметіне теңгемен заем
беру бойынша шартты міндеттемелер
6625 1 1 2   Болашақта Қазақстан Республикасының Үкіметіне ЕАВ-мен заем
беру бойынша шартты міндеттемелер
6625 1 1 3   Болашақта  Қазақстан Республикасының Үкіметіне ВБТ-мен заем
беру бойынша шартты міндеттемелер

6625 1 2 1     Условные обязательства по предоставлению займов в будущем
местным органам власти в тенге
6625 1 2 2     Условные обязательства по предоставлению займов в будущем
местным органам власти в СКВ
6625 1 2 3     Условные обязательства по предоставлению займов в будущем
местным органам власти в ДВВ
6625 1 4 1     Условные обязательства по предоставлению займов в будущем
банкам в тенге
6625 1 4 2     Условные обязательства по предоставлению займов в будущем
банкам в СКВ
6625 1 4 3     Условные обязательства по предоставлению займов в будущем
банкам в ДВВ
6625 1 5 1     Условные обязательства по предоставлению займов в будущем
организациям, осуществляющим отдельные виды банковских
операций в тенге
6625 1 5 2     Условные обязательства по предоставлению займов в будущем
организациям, осуществляющим отдельные виды банковских
операций в СКВ
6625 1 5 3     Условные обязательства по предоставлению займов в будущем
организациям, осуществляющим отдельные виды банковских
операций в ДВВ
6625 1 6 1     Условные обязательства по предоставлению займов в будущем
государственным нефинансовым организациям в тенге
6625 1 6 2     Условные обязательства по предоставлению займов в будущем
государственным нефинансовым организациям в СКВ
6625 1 6 3     Условные обязательства по предоставлению займов в будущем
государственным нефинансовым организациям в ДВВ
6625 1 7 1     Условные обязательства по предоставлению займов в будущем
негосударственным нефинансовым организациям в тенге
6625 1 7 2     Условные обязательства по предоставлению займов в будущем
негосударственным нефинансовым организациям в СКВ
6625 1 7 3     Условные обязательства по предоставлению займов в будущем
негосударственным нефинансовым организациям в ДВВ
6625 1 8 1     Условные обязательства по предоставлению займов в будущем
некоммерческим организациям, обслуживающим домашние
хозяйства, в тенге
6625 1 8 2     Условные обязательства по предоставлению займов в будущем
некоммерческим организациям, обслуживающим домашние
хозяйства, в СКВ
6625 1 8 3     Условные обязательства по предоставлению займов в будущем
некоммерческим организациям, обслуживающим домашние
хозяйства, в ДВВ
6625 1 9 1     Условные обязательства по предоставлению займов в будущем
домашним хозяйствам, в тенге
6625 1 9 2     Условные обязательства по предоставлению займов в будущем
домашним хозяйствам, в СКВ
6625 1 9 3     Условные обязательства по предоставлению займов в будущем
домашним хозяйствам, в ДВВ
6625 2 0 1     Условные обязательства по предоставлению займов в будущем
нерезидентам, в тенге

6625 1 2 1   Болашақта жергілікті өкімет органдарына теңгемен заем беру
бойынша шартты міндеттемелер
6625 1 2 2   Болашақта жергілікті өкімет органдарына ЕАВ-мен заем беру
бойынша шартты міндеттемелер
6625 1 2 3   Болашақта жергілікті өкімет органдарына ВБТ-мен заем беру
бойынша шартты міндеттемелер
6625 1 4 1   Болашақта резидент банктерге теңгемен заем беру бойынша
шартты міндеттемелер
6625 1 4 2   Болашақта резидент банктерге ЕАВ-мен заем беру бойынша шартты
міндеттемелер
6625 1 4 3   Болашақта резидент банктерге ВБТ-мен заем беру бойынша шартты
міндеттемелер
6625 1 5 1   Болашақта банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын ұйымдарға теңгемен заем беру бойынша шартты
міндеттемелер
6625 1 5 2   Болашақта банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын ұйымдарға ЕАВ-мен заем беру бойынша  шартты
міндеттемелер
6625 1 5 3   Болашақта банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын ұйымдарға ВБТ-мен заем беру бойынша шартты
міндеттемелер
6625 1 6 1   Болашақта мемлекеттік қаржылық емес ұйымдарға теңгемен заем
беру бойынша шартты міндеттемелер
6625 1 6 2   Болашақта мемлекеттік қаржылық емес ұйымдарға ЕАВ-мен заем
беру бойынша шартты міндеттемелер
6625 1 6 3   Болашақта мемлекеттік қаржылық емес ұйымдарға ВБТ-мен заем
беру бойынша  шартты міндеттемелер
6625 1 7 1   Болашақта мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдарға теңгемен
заем беру бойынша шартты міндеттемелер
6625 1 7 2   Болашақта мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдарға ЕАВ-мен
заем беру бойынша  шартты міндеттемелер
6625 1 7 3   Болашақта мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдарға ВБТ-мен
заем беру бойынша шартты міндеттемелер
6625 1 8 1   Болашақта үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық
емес ұйымдарға теңгемен заем беру бойынша шартты
міндеттемелер
6625 1 8 2   Болашақта үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық
емес ұйымдарға ЕАВ-мен заем беру бойынша шартты міндеттемелер
6625 1 8 3   Болашақта үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық
емес ұйымдарға ВБТ-мен заем беру бойынша шартты міндеттемелер
6625 1 9 1   Болашақта үй шаруашылығына теңгемен заем беру бойынша шартты
міндеттемелер
6625 1 9 2   Болашақта үй шаруашылығына ЕАВ-мен заем беру бойынша шартты
міндеттемелер
6625 1 9 3   Болашақта үй шаруашылығына ВБТ-мен заем беру бойынша шартты
міндеттемелер
6625 2 0 1   Болашақта резидент еместерге теңгемен заем беру бойынша
шартты міндеттемелер

6625 2 0 2     Условные обязательства по предоставлению займов в будущем
нерезидентам, в СКВ
6625 2 0 3     Условные обязательства по предоставлению займов в будущем
нерезидентам, в ДВВ
6650       Счета по получению депозитов и займов в будущем
6655 0 0 0   Будущие обязательства по получаемым депозитам
6655 1 1 1     Будущие обязательства по получаемым депозитам от
Правительства Республики Казахстан в тенге
6655 1 1 2     Будущие обязательства по получаемым депозитам от
Правительства Республики Казахстан в СКВ
6655 1 1 3     Будущие обязательства по получаемым депозитам от
Правительства Республики Казахстан в ДВВ
6655 1 2 1     Будущие обязательства по получаемым депозитам от местных
органов власти в тенге
6655 1 2 2     Будущие обязательства по получаемым депозитам от местных
органов власти в СКВ
6655 1 2 3     Будущие обязательства по получаемым депозитам от местных
органов власти в ДВВ
6655 1 3 1     Будущие обязательства по получаемым депозитам от
Национального Банка Республики Казахстан в тенге
6655 1 3 2     Будущие обязательства по получаемым депозитам от
Национального Банка Республики Казахстан в СКВ
6655 1 3 3     Будущие обязательства по получаемым депозитам от
Национального Банка Республики Казахстан в ДВВ
6655 1 4 1     Будущие обязательства по получаемым депозитам от банков в
тенге
6655 1 4 2     Будущие обязательства по получаемым депозитам от банков в
СКВ
6655 1 4 3     Будущие обязательства по получаемым депозитам от банков в
ДВВ
6655 1 5 1     Будущие обязательства по получаемым депозитам от
организаций, осуществляющих отдельные виды банковских
операций в тенге
6655 1 5 2     Будущие обязательства по получаемым депозитам от
организаций, осуществляющих отдельные виды банковских
операций в СКВ
6655 1 5 3     Будущие обязательства по получаемым депозитам от
организаций, осуществляющих отдельные виды банковских
операций в ДВВ
6655 1 6 1     Будущие обязательства по получаемым депозитам от
государственных нефинансовых организаций в тенге
6655 1 6 2     Будущие обязательства по получаемым депозитам от
государственных нефинансовых организаций в СКВ
6655 1 6 3     Будущие обязательства по получаемым депозитам от
государственных нефинансовых организаций в ДВВ
6655 1 7 1     Будущие обязательства по получаемым депозитам от
негосударственных нефинансовых организаций в тенге
6655 1 7 2     Будущие обязательства по получаемым депозитам от
негосударственных нефинансовых организаций в СКВ

6625 2 0 2   Болашақта резидент еместерге ЕАВ-мен заем беру бойынша
шартты міндеттемелер
6625 2 0 3   Болашақта резидент еместерге ВБТ-мен заем беру бойынша шартты
міндеттемелер
6650 Болашақта депозиттер мен заемдар алу бойынша есепшоттар
6655 0 0 0 Алынатын депозиттер бойынша болашақтағы міндеттемелер
6655 1 1 1   Қазақстан Республикасы Үкіметінен теңгемен алынатын
депозиттер бойынша болашақтағы міндеттемелер
6655 1 1 2   Қазақстан Республикасы Үкіметінен ЕАВ-мен алынатын депозиттер
бойынша болашақтағы міндеттемелер
6655 1 1 3   Қазақстан Республикасы Үкіметінен ВБТ-мен алынатын депозиттер
бойынша болашақтағы міндеттемелер
6655 1 2 1   Жергілікті өкімет органдарынан теңгемен алынатын депозиттер
бойынша болашақтағы міндеттемелер
6655 1 2 2   Жергілікті өкімет органдарынан ЕАВ-мен алынатын депозиттер
бойынша болашақтағы міндеттемелер
6655 1 2 3   Жергілікті өкімет органдарынан ВБТ-мен алынатын депозиттер
бойынша болашақтағы міндеттемелер
6655 1 3 1   Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкінен теңгемен алынатын
депозиттер бойынша болашақтағы міндеттемелер
6655 1 3 2   Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкінен ЕАВ-мен алынатын
депозиттер бойынша болашақтағы міндеттемелер
6655 1 3 3   Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкінен ВБТ-мен алынатын
депозиттер бойынша болашақтағы міндеттемелер
6655 1 4 1   Резидент банктерден теңгемен алынатын депозиттер бойынша
болашақтағы міндеттемелер
6655 1 4 2   Резидент банктерден ЕАВ-мен алынатын депозиттер бойынша
болашақтағы міндеттемелер
6655 1 4 3   Резидент банктерден ВБТ-мен алынатын депозиттер бойынша
болашақтағы міндеттемелер
6655 1 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдардан теңгемен алынатын депозиттер бойынша болашақтағы
міндеттемелер
6655 1 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдардан ЕАВ-мен алынатын депозиттер бойынша болашақтағы
міндеттемелер
6655 1 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдардан ВБТ-мен алынатын депозиттер бойынша болашақтағы
міндеттемелер
6655 1 6 1   Мемлекеттік қаржылық емес ұйымдардан теңгемен алынатын
депозиттер бойынша болашақтағы міндеттемелер
6655 1 6 2   Мемлекеттік қаржылық емес ұйымдардан ЕАВ-мен алынатын
депозиттер бойынша болашақтағы міндеттемелер
6655 1 6 3   Мемлекеттік қаржылық емес ұйымдардан ВБТ-мен алынатын
депозиттер бойынша болашақтағы міндеттемелер
6655 1 7 1   Мемлекеттік  емес қаржылық емес ұйымдардан теңгемен алынатын
депозиттер бойынша болашақтағы міндеттемелер
6655 1 7 2   Мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдардан ЕАВ-мен алынатын
депозиттер бойынша болашақтағы міндеттемелер

6655 1 7 3     Будущие обязательства по получаемым депозитам от
негосударственных нефинансовых организаций в ДВВ
6655 1 8 1     Будущие обязательства по получаемым депозитам от
некоммерческих организаций, обслуживающих домашние
хозяйства в тенге
6655 1 8 2     Будущие обязательства по получаемым депозитам от
некоммерческих организаций, обслуживающих домашние
хозяйства в СКВ
6655 1 8 3     Будущие обязательства по получаемым депозитам от
некоммерческих организаций, обслуживающих домашние
хозяйства в ДВВ
6655 1 9 1     Будущие обязательства по получаемым депозитам от домашних
хозяйств в тенге
6655 1 9 2     Будущие обязательства по получаемым депозитам от домашних
хозяйств в СКВ
6655 1 9 3     Будущие обязательства по получаемым депозитам от домашних
хозяйств в ДВВ
6655 2 0 1     Будущие обязательства по получаемым депозитам от
нерезидентов в тенге
6655 2 0 2     Будущие обязательства по получаемым депозитам от
нерезидентов в СКВ
6655 2 0 3     Будущие обязательства по получаемым депозитам от
нерезидентов в ДВВ
6675 0 0 0   Будущие обязательства по получаемым займам
6675 1 1 1     Будущие обязательства по получаемым займам от Правительства
Республики Казахстан в тенге
6675 1 1 2     Будущие обязательства по получаемым займам от Правительства
Республики Казахстан в СКВ
6675 1 1 3     Будущие обязательства по получаемым займам от Правительства
Республики Казахстан в ДВВ
6675 1 2 1     Будущие обязательства по получаемым займам от местных
органов власти в тенге
6675 1 2 2     Будущие обязательства по получаемым займам от местных
органов власти в СКВ
6675 1 2 3     Будущие обязательства по получаемым займам от местных
органов власти в ДВВ
6675 1 3 1     Будущие обязательства по получаемым займам от Национального
Банка Республики Казахстан в тенге
6675 1 3 2     Будущие обязательства по получаемым займам от Национального
Банка Республики Казахстан в СКВ
6675 1 3 3     Будущие обязательства по получаемым займам от Национального
Банка Республики Казахстан  в ДВВ
6675 1 4 1     Будущие обязательства по получаемым займам от банков-
резидентов в тенге
6675 1 4 2     Будущие обязательства по получаемым займам от банков-
резидентов в СКВ
6675 1 4 3     Будущие обязательства по получаемым займам от банков-
резидентов в ДВВ
6675 1 5 1     Будущие обязательства по получаемым займам от организаций,
осуществляющих отдельные виды банковских операций, в тенге

6655 1 7 3   Мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдардан ВБТ-мен алынатын
депозиттер бойынша болашақтағы міндеттемелер
6655 1 8 1   Үй шаруашылықтарына қызмет көрсететін коммерциялық емес
ұйымдардан теңгемен алынатын депозиттер бойынша болашақтағы
міндеттемелер
6655 1 8 2   Үй шаруашылықтарына қызмет көрсететін коммерциялық емес
ұйымдардан ЕАВ-мен алынатын депозиттер бойынша болашақтағы
міндеттемелер
6655 1 8 3   Үй шаруашылықтарына  қызмет көрсететін коммерциялық емес
ұйымдардан ВБТ-мен алынатын депозиттер бойынша болашақтағы
міндеттемелер
6655 1 9 1   Үй шаруашылықтарынан теңгемен алынатын депозиттер бойынша
болашақтағы міндеттемелер
6655 1 9 2   Үй шаруашылықтарынан ЕАВ-мен алынатын депозиттер бойынша
болашақтағы міндеттемелер
6655 1 9 3   Үй шаруашылықтарынан ВБТ-мен алынатын депозиттер бойынша
болашақтағы міндеттемелер
6655 2 0 1   Резидент еместерден теңгемен алынатын депозиттер бойынша
болашақтағы міндеттемелер
6655 2 0 2   Резидент еместерден ЕАВ-мен алынатын депозиттер бойынша
болашақтағы міндеттемелер
6655 2 0 3   Резидент еместерден ВБТ-мен алынатын депозиттер бойынша
болашақтағы міндеттемелер
6675 0 0 0 Алынатын заемдар бойынша болашақтағы міндеттемелер
6675 1 1 1   Қазақстан Республикасы Үкіметінен теңгемен алынатын заемдар
бойынша болашақтағы міндеттемелер
6675 1 1 2   Қазақстан Республикасы Үкіметінен ЕАВ-мен алынатын заемдар
бойынша болашақтағы міндеттемелер
6675 1 1 3   Қазақстан Республикасы Үкіметінен ВБТ-мен алынатын заемдар
бойынша болашақтағы міндеттемелер
6675 1 2 1   Жергілікті өкімет органдарынан теңгемен алынатын заемдар
бойынша болашақтағы міндеттемелер
6675 1 2 2   Жергілікті өкімет органдарынан ЕАВ-мен алынатын заемдар
бойынша болашақтағы міндеттемелер
6675 1 2 3   Жергілікті өкімет органдарынан ВБТ-мен алынатын заемдар
бойынша болашақтағы міндеттемелер
6675 1 3 1   Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкінен теңгемен алынатын
заемдар бойынша болашақтағы міндеттемелер
6675 1 3 2   Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкінен ЕАВ-мен алынатын
заемдар бойынша болашақтағы міндеттемелер
6675 1 3 3   Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкінен ВБТ-мен алынатын
заемдар бойынша болашақтағы міндеттемелер
6675 1 4 1   Резидент банктерден теңгемен алынатын заемдар бойынша
болашақтағы міндеттемелер
6675 1 4 2   Резидент банктерден ЕАВ-мен алынатын заемдар бойынша
болашақтағы міндеттемелер
6675 1 4 3   Резидент банктерден ВБТ-мен алынатын заемдар бойынша
болашақтағы міндеттемелер
6675 1 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдардан теңгемен алынатын заемдар бойынша болашақтағы
міндеттемелер

6675 1 5 2     Будущие обязательства по получаемым займам от организаций,
осуществляющих отдельные виды банковских операций, в СКВ
6675 1 5 3     Будущие обязательства по получаемым займам от организаций,
осуществляющих отдельные виды банковских операций, в ДВВ
6675 2 0 2     Будущие обязательства по получаемым займам от международных
финансовых организаций в СКВ
6675 2 3 2     Будущие обязательства по получаемым займам от иностранных
центральных банков  в СКВ
6675 2 3 3     Будущие обязательства по получаемым займам от иностранных
центральных банков  в ДВВ
6675 2 4 1     Будущие обязательства по получаемым займам от банков-
нерезидентов в тенге
6675 2 4 2     Будущие обязательства по получаемым займам от банков-
нерезидентов в СКВ
6675 2 4 3     Будущие обязательства по получаемым займам от банков-
нерезидентов в ДВВ
6680       Векселя, взыскиваемые по форфейтингу – контрсчет
6680 1 0 1   Векселя, взыскиваемые по форфейтингу (в тенге; резиденты) -
контрсчет
6680 1 0 2     Векселя, взыскиваемые по форфейтингу (в СКВ; резиденты) -
контрсчет
6680 1 0 3     Векселя, взыскиваемые по форфейтингу (в ДВВ; резиденты) -
контрсчет
6680 2 0 1     Векселя, взыскиваемые по форфейтингу (в тенге; нерезиденты)
контрсчет
6680 2 0 2     Векселя, взыскиваемые по форфейтингу (в СКВ; нерезиденты) -
контрсчет
6680 2 0 3     Векселя, взыскиваемые по форфейтингу (в ДВВ; нерезиденты) -
контрсчет
6700       Счета по приобретению ценных бумаг и финансовых фьючерсов
6705 0 0 0   Условные обязательства по покупке ценных бумаг
6705 1 1 1     Условные обязательства по покупке ценных бумаг в тенге у
Правительства Республики Казахстан
6705 1 1 2     Условные обязательства по покупке ценных бумаг в СКВ у
Правительства Республики Казахстан
6705 1 2 1     Условные обязательства по покупке ценных бумаг в тенге у
местных органов власти
6705 1 2 2     Условные обязательства по покупке ценных бумаг в СКВ у
местных органов власти
6705 1 3 1     Условные обязательства по покупке ценных бумаг в тенге у
Национального Банка Республики Казахстан
6705 1 3 2     Условные обязательства по покупке ценных бумаг в СКВ у
Национального Банка Республики Казахстан
6705 1 4 1     Условные обязательства по покупке ценных бумаг в тенге у
банков
6705 1 4 2     Условные обязательства по покупке ценных бумаг в СКВ у
банков
6705 1 4 3     Условные обязательства по покупке ценных бумаг в ДВВ у
банков
6705 1 5 1     Условные обязательства по покупке ценных бумаг в тенге у
организаций, осуществляющих отдельные виды банковских
операций
6705 1 5 2     Условные обязательства по покупке ценных бумаг в СКВ у
организаций, осуществляющих отдельные виды банковских
операций

6675 1 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдардан ЕАВ-мен алынатын заемдар бойынша болашақтағы
міндеттемелер
6675 1 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдардан ВБТ-мен алынатын заемдар бойынша болашақтағы
міндеттемелер
6680 Форфейтинг бойынша өндіріп алынатын вексельдер - қарсы есепшот
6680 1 0 1   Форфейтинг бойынша өндіріп алынатын вексельдер (теңгемен;
резиденттер) - қарсы есепшот
6680 1 0 2   Форфейтинг бойынша өндіріп алынатын вексельдер (ЕАВ-мен;
резиденттер) - қарсы есепшот
6680 1 0 3   Форфейтинг бойынша өндіріп алынатын вексельдер (ВБТ-мен;
резиденттер) - қарсы есепшот
6680 2 0 1   Форфейтинг бойынша өндіріп алынатын вексельдер (теңгемен;
резидент еместер) - қарсы есепшот
6680 2 0 2   Форфейтинг бойынша өндіріп алынатын вексельдер (ЕАВ-мен;
резидент еместер) - қарсы есепшот
6680 2 0 3   Форфейтинг бойынша өндіріп алынатын вексельдер (ВБТ-мен;
резидент еместер) - қарсы есепшот
6700 Бағалы қағаздарды және қаржылық фьючерстерді сатып алу бойынша
есепшоттар
6705 0 0 0 Бағалы қағаздарды сатып алу бойынша шартты міндеттемелер
6705 1 3 1   Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкінен теңгемен бағалы
қағаздар сатып алу бойынша шартты міндеттемелер
6705 1 3 2   Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкінен ЕАВ-мен бағалы
қағаздар сатып алу бойынша шартты міндеттемелер
6705 1 3 3   Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкінен ВБТ-мен бағалы
қағаздар сатып алу бойынша шартты міндеттемелер
6705 1 4 1   Резидент банктерден теңгемен бағалы қағаздар сатып алу
бойынша шартты міндеттемелер
6705 1 4 2   Резидент банктерден ЕАВ-мен бағалы қағаздар сатып алу бойынша
шартты міндеттемелер
6705 1 4 3   Резидент банктерден ВБТ-мен бағалы қағаздар сатып алу бойынша
шартты міндеттемелер
6705 1 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдардан теңгемен бағалы қағаздар сатып алу бойынша шартты
міндеттемелер
6705 1 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдардан ЕАВ-мен бағалы қағаздар сатып алу бойынша шартты
міндеттемелер

6705 1 5 3     Условные обязательства по покупке ценных бумаг в ДВВ у
организаций, осуществляющих отдельные виды банковских
операций
6705 1 6 1     Условные обязательства по покупке ценных бумаг в тенге у
государственных нефинансовых организаций
6705 1 6 2     Условные обязательства по покупке ценных бумаг в СКВ у
государственных нефинансовых организаций
6705 1 6 3     Условные обязательства по покупке ценных бумаг в ДВВ у
государственных нефинансовых организаций
6705 1 7 1     Условные обязательства по покупке ценных бумаг в тенге у
негосударственных нефинансовых организаций
6705 1 7 2     Условные обязательства по покупке ценных бумаг в СКВ у
негосударственных нефинансовых организаций
6705 1 7 3     Условные обязательства по покупке ценных бумаг в ДВВ у
негосударственных нефинансовых организаций
6705 2 0 2     Условные обязательства по покупке ценных бумаг в СКВ у
нерезидентов
6705 2 0 3     Условные обязательства по покупке ценных бумаг в ДВВ у
нерезидентов
6710 0 0 0   Условные обязательства по покупке финансовых фьючерсов (по
пассивным операциям)
6710 1 0 2     Условные обязательства по покупке финансовых фьючерсов в
СКВ (по пассивным операциям) у резидентов
6710 1 0 3     Условные обязательства по покупке финансовых фьючерсов в
ДВВ (по пассивным операциям) у резидентов
6710 2 0 2     Условные обязательства по покупке финансовых фьючерсов в
СКВ (по пассивным операциям) у нерезидентов
6710 2 0 3     Условные обязательства по покупке финансовых фьючерсов в
ДВВ (по пассивным операциям) у нерезидентов
6720 0 0 0   Условные обязательства по покупке финансовых фьючерсов (по
активным операциям)
6720 1 0 2     Условные обязательства по покупке финансовых фьючерсов в
СКВ (по активным операциям) у резидентов
6720 1 0 3     Условные обязательства по покупке финансовых фьючерсов в
ДВВ (по активным операциям) у резидентов
6720 2 0 2     Условные обязательства по покупке финансовых фьючерсов в
СКВ (по активным операциям) у нерезидентов
6720 2 0 3     Условные обязательства по покупке финансовых фьючерсов в
ДВВ (по активным операциям) у нерезидентов
6725       Приобретенные опционные контракты – "колл" - контрсчет
6725 1 0 2     Приобретенные опционные контракты – "колл" у резидентов, в
СКВ - контрсчет
6725 1 0 3     Приобретенные опционные контракты – "колл" у резидентов, в
ДВВ - контрсчет
6725 2 0 2     Приобретенные опционные контракты – "колл" у нерезидентов,
в СКВ - контрсчет
6725 2 0 3     Приобретенные опционные контракты – "колл" у нерезидентов,
в ДВВ - контрсчет
6730       Приобретенное соглашение о будущем вознаграждении (интересе)
6730 1 0 2     Приобретенное соглашение о будущем вознаграждении
(интересе) у резидентов, в СКВ
6730 1 0 3     Приобретенное соглашение о будущем вознаграждении
(интересе) у резидентов, в ДВВ
6730 2 0 2     Приобретенное соглашение о будущем вознаграждении
(интересе) у нерезидентов, в СКВ
6730 2 0 3     Приобретенное соглашение о будущем вознаграждении
(интересе) у нерезидентов, в ДВВ
6740       Плавающий процентный своп
6740 1 0 2     Плавающий процентный своп с резидентами в СКВ
6740 1 0 3     Плавающий процентный своп с резидентами в ДВВ
6740 2 0 2     Плавающий процентный своп с нерезидентами в СКВ
6740 2 0 3     Плавающий процентный своп с нерезидентами в ДВВ
6800       Счета по продаже ценных бумаг и финансовых фьючерсов

6705 1 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдардан ВБТ-мен бағалы қағаздар сатып алу бойынша шартты
міндеттемелер
6705 1 6 1   Мемлекеттік қаржылық емес ұйымдардан теңгемен бағалы қағаздар
сатып алу бойынша шартты міндеттемелер
6705 1 6 2   Мемлекеттік қаржылық емес ұйымдардан ЕАВ-мен бағалы қағаздар
сатып алу бойынша шартты міндеттемелер
6705 1 6 3   Мемлекеттік қаржылық емес ұйымдардан ВБТ-мен бағалы қағаздар
сатып алу бойынша шартты міндеттемелер
6705 1 7 1   Мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдардан теңгемен бағалы
қағаздар сатып алу бойынша шартты міндеттемелер
6705 1 7 2   Мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдардан ЕАВ-мен бағалы
қағаздар сатып алу бойынша шартты міндеттемелер
6705 1 7 3   Мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдардан ВБТ-мен бағалы
қағаздар сатып алу бойынша шартты міндеттемелер
6705 2 0 1   Резидент еместерден теңгемен бағалы қағаздар сатып алу
бойынша шартты міндеттемелер
6705 2 0 2   Резидент еместерден ЕАВ-мен бағалы қағаздар сатып алу бойынша
шартты міндеттемелер
6705 2 0 3   Резидент еместерден ВБТ-мен бағалы қағаздар сатып алу бойынша
шартты міндеттемелер
6710 0 0 0 Қаржылық фьючерстерді (пассив операциялары бойынша) сатып алу
бойынша шартты міндеттемелер
6710 1 0 0   Резиденттерден қаржылық фьючерстерді (пассив операциялары
бойынша) сатып алу бойынша шартты міндеттемелер
6710 2 0 0   Резидент еместерден қаржылық фьючерстерді (пассив
операциялары бойынша) сатып алу бойынша шартты міндеттемелер
6720 0 0 0 Қаржылық фьючерстерді (актив операциялары бойынша) сатып алу
бойынша шартты міндеттемелер
6720 1 0 0   Резиденттерден қаржылық фьючерстерді (актив операциялары
бойынша) сатып алу бойынша шартты міндеттемелер
6720 2 0 0   Резидент еместерден қаржылық фьючерстерді (актив операциялары
бойынша) сатып алу бойынша шартты міндеттемелер
6725 Сатып алынған "колл" - опциондық келісім-шарттары - қарсы есепшот
6725 1 0 0   Резиденттерден сатып алынған "колл" - опциондық
келісім-шарттар - қарсы есепшот
6725 2 0 0   Резидент еместерден сатып алынған "колл" - опциондық
келісім-шарттар - қарсы есепшот
6730 Болашақ сыйақы (мүдде) туралы сатып алынған келісім
6730 1 0 0   Болашақ сыйақы (мүдде) туралы резиденттерден сатып алынған
келісім
6730 2 0 0   Болашақ сыйақы (мүдде) туралы резидент еместерден сатып
алынған келісім
6740 Еркін өзгермелі проценттік своп
6740 1 0 0   Резиденттермен еркін өзгермелі проценттік своп
6740 2 0 0   Резидент еместермен еркін өзгермелі проценттік своп
6800 Бағалы қағаздар мен қаржылық фьючерстер сату бойынша есепшоттар

6805 0 0 0     Условные обязательства по продаже ценных бумаг
6805 1 1 1     Условные обязательства по продаже ценных бумаг в тенге
Правительству Республики Казахстан
6805 1 1 2     Условные обязательства по продаже ценных бумаг в СКВ
Правительству Республики Казахстан
6805 1 2 1     Условные обязательства по продаже ценных бумаг в тенге
местным органам власти
6805 1 2 2     Условные обязательства по продаже ценных бумаг в СКВ
местным органам власти
6805 1 3 1     Условные обязательства по продаже ценных бумаг в тенге
Национальному Банку Республики Казахстан
6805 1 3 2     Условные обязательства по продаже ценных бумаг в СКВ
Национальному Банку  Республики Казахстан
6805 1 4 1     Условные обязательства по продаже ценных бумаг в тенге
банкам
6805 1 4 2     Условные обязательства по продаже ценных бумаг в СКВ банкам
6805 1 4 3     Условные обязательства по продаже ценных бумаг в ДВВ банкам
6805 1 5 1     Условные обязательства по продаже ценных бумаг в тенге
организациям, осуществляющим отдельные виды банковских
операций
6805 1 5 2     Условные обязательства по продаже ценных бумаг в СКВ
организациям, осуществляющим отдельные виды банковских
операций
6805 1 5 3     Условные обязательства по продаже ценных бумаг в ДВВ
организациям, осуществляющим отдельные виды банковских
операций
6805 1 6 1     Условные обязательства по продаже ценных бумаг в тенге
государственным нефинансовым организациям
6805 1 6 2     Условные обязательства по продаже ценных бумаг в СКВ
государственным нефинансовым организациям
6805 1 6 3     Условные обязательства по продаже ценных бумаг в ДВВ
государственным нефинансовым организациям
6805 1 7 1     Условные обязательства по продаже ценных бумаг в тенге
негосударственным нефинансовым организациям
6805 1 7 2     Условные обязательства по продаже ценных бумаг в СКВ
негосударственным нефинансовым организациям
6805 1 7 3     Условные обязательства по продаже ценных бумаг в ДВВ
негосударственным нефинансовым организациям
6805 2 0 2     Условные обязательства по продаже ценных бумаг в СКВ
нерезидентам
6805 2 0 3     Условные обязательства по продаже ценных бумаг в ДВВ
нерезидентам
6810 0 0 0   Условные обязательства по продаже финансовых фьючерсов (по
пассивным операциям)
6810 1 0 2     Условные обязательства по продаже финансовых фьючерсов в
СКВ (по пассивным операциям) резидентам
6810 1 0 3     Условные обязательства по продаже финансовых фьючерсов в
ДВВ (по пассивным операциям) резидентам
6810 2 0 2     Условные обязательства по продаже финансовых фьючерсов в
СКВ (по пассивным операциям) нерезидентам
6810 2 0 3     Условные обязательства по продаже финансовых фьючерсов в
ДВВ (по пассивным операциям) нерезидентам

6805 0 0 0 Бағалы қағаздарды сату бойынша шартты міндеттемелер
6805 1 3 1   Ұлттық Банкке теңгемен бағалы қағаздар сату бойынша шартты
міндеттемелер
6805 1 3 2   Ұлттық Банкке ЕАВ-мен бағалы қағаздар сату бойынша шартты
міндеттемелер
6805 1 3 3   Ұлттық Банкке ВБТ-мен бағалы қағаздар сату бойынша шартты
міндеттемелер
6805 1 4 1   Резидент банктерге теңгемен бағалы қағаздар сату бойынша
шартты міндеттемелер
6805 1 4 2   Резидент банктерге ЕАВ-мен бағалы қағаздар сату бойынша
шартты міндеттемелер
6805 1 4 3   Резидент банктерге ВБТ-мен бағалы қағаздар сату бойынша
шартты міндеттемелер
6805 1 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдарға теңгемен бағалы қағаздар сату бойынша шартты
міндеттемелер
6805 1 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдарға ЕАВ-мен бағалы қағаздар сату бойынша шартты
міндеттемелер
6805 1 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
ұйымдарға ВБТ-мен бағалы қағаздар сату бойынша шартты
міндеттемелер
6805 1 6 1   Мемлекеттік қаржылық емес ұйымдарға теңгемен бағалы қағаздар
сату бойынша шартты міндеттемелер
6805 1 6 2   Мемлекеттік қаржылық емес ұйымдарға ЕАВ-мен бағалы қағаздар
сату бойынша шартты міндеттемелер
6805 1 6 3   Мемлекеттік қаржылық емес ұйымдарға ВБТ-мен бағалы қағаздар
сату бойынша шартты міндеттемелер
6805 1 7 1   Мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдарға теңгемен бағалы
қағаздар сату бойынша шартты міндеттемелер
6805 1 7 2   Мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдарға ЕАВ-мен бағалы
қағаздар сату бойынша шартты міндеттемелер
6805 1 7 3   Мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдарға ВБТ-мен бағалы
қағаздар сату бойынша шартты міндеттемелер
6805 2 0 1   Резидент еместерге теңгемен бағалы қағаздар сату бойынша
шартты міндеттемелер
6805 2 0 2   Резидент еместерге ЕАВ-мен бағалы қағаздар сату бойынша
шартты міндеттемелер
6805 2 0 3   Резидент еместерге ВБТ-мен бағалы қағаздар сату бойынша
шартты міндеттемелер
6810 0 0 0 Қаржылық фьючерстерді (пассив операциялары бойынша) сату
бойынша шартты міндеттемелер
6810 1 0 0   Резиденттерге қаржылық фьючерстерді (пассив операциялары
бойынша) сату бойынша шартты міндеттемелер
6810 2 0 0   Резидент еместерге қаржылық фьючерстерді (пассив операциялары
бойынша) сату бойынша шартты міндеттемелер

6820 0 0 0   Условные обязательства по продаже финансовых фьючерсов (по
активным операциям)
6820 1 0 2     Условные обязательства по продаже финансовых фьючерсов в
СКВ (по активным операциям) резидентам
6820 1 0 3     Условные обязательства по продаже финансовых фьючерсов в
ДВВ (по активным операциям) резидентам
6820 2 0 2     Условные обязательства по продаже финансовых фьючерсов в
СКВ (по активным операциям) нерезидентам
6820 2 0 3     Условные обязательства по продаже финансовых фьючерсов в
ДВВ (по активным операциям) нерезидентам
6825       Проданные опционные контракты – "пут"
6825 1 0 2     Проданные опционные контракты – "пут" резидентам, в СКВ
6825 1 0 3     Проданные опционные контракты – "пут" резидентам, в ДВВ
6825 2 0 2     Проданные опционные контракты – "пут" нерезидентам, в СКВ
6825 2 0 3     Проданные опционные контракты – "пут" нерезидентам, в ДВВ
6830       Реализованное соглашение о будущем вознаграждении (интересе) -
контрсчет
6830 1 0 2     Реализованное соглашение о будущем вознаграждении
(интересе) резидентам, в СКВ - контрсчет
6830 1 0 3     Реализованное соглашение о будущем вознаграждении
(интересе) резидентам, в ДВВ - контрсчет
6830 2 0 2     Реализованное соглашение о будущем вознаграждении
(интересе) нерезидентам, в СКВ - контрсчет
6830 2 0 3     Реализованное соглашение о будущем вознаграждении
(интересе) нерезидентам, в ДВВ - контрсчет
6900       Счета по купле-продаже валютных ценностей
6905 0 0 0   Условные обязательства по купле-продаже иностранной валюты
6905 1 0 2     Условные обязательства по купле-продаже СКВ с резидентам
6905 1 0 3     Условные обязательства по купле-продаже ДВВ с резидентам
6905 2 0 2     Условные обязательства по купле-продаже СКВ с нерезидентам
6905 2 0 3     Условные обязательства по купле-продаже ДВВ с нерезидентам
6915 0 0 0   Условные обязательства банка по купле-продаже аффинированных
драгоценных металлов
6915 1 0 2     Условные обязательства банка по купле-продаже
аффинированных драгоценных металлов с резидентами
6915 2 0 2     Условные обязательства банка по купле-продаже
аффинированных драгоценных металлов с нерезидентами
6998 1 0 2   Позиция банка по сделкам с аффинированными драгоценными
металлами
6999 0 0 0   Позиция банка по сделкам с иностранной валютой
6999 1 0 2   Позиция банка по сделкам с СКВ
6999 1 0 3   Позиция банка по сделкам с ДВВ
7100       Мемориальные счета – активы
7110 0 0 0   Машины, оборудование, транспортные и другие средства,
переданные в аренду
7130 0 0 0   Долги, списанные в убыток
7150 0 0 0   Документы и ценности по иностранным операциям, отосланные на
инкассо
7200       Мемориальные счета – пассивы
7220 0 0 0   Машины, оборудование, транспортные и другие средства,
принятые в аренду
7240 0 0 0   Документы и ценности, принятые на инкассо
7300       Мемориальные счета – прочие

6820 0 0 0 Қаржылық фьючерстерді (актив операциялары бойынша) сату
бойынша шартты міндеттемелер
6820 1 0 0   Резиденттерге қаржылық фьючерстерді (актив операциялары
бойынша) сату бойынша шартты міндеттемелер
6820 2 0 0   Резидент еместерге қаржылық фьючерстерді (актив операциялары
бойынша) сату бойынша шартты міндеттемелер
6825 "пут" - сатылған опциондық келісім-шарттар
6825 1 0 0   Резиденттерге сатылған - "пут" опциондық келісім-шарттар
6825 2 0 0   Резидент еместерге сатылған - "пут" опциондық келісім-шарттар
6830 Болашақ сыйақы (мүдде) туралы орындалған  келісім - қарсы есепшот
6830 1 0 0   Резиденттерге болашақ сыйақы (мүдде) туралы орындалған
келісім - қарсы есепшот
6830 2 0 0   Резидент еместерге болашақ сыйақы (мүдде) туралы орындалған
келісім - қарсы есепшот
6900  Валюта құндылықтарын сатып алу-сату бойынша есепшоттар
6905 0 0 0 Шетел валютасын сатып алу-сату бойынша шартты міндеттемелер
6905 1 0 0   Резиденттермен шетел валютасын сатып алу-сату бойынша шартты
міндеттемелер
6905 2 0 0   Резидент еместермен шетел валютасын сатып алу-сату бойынша
шартты міндеттемелер
6915 0 0 0 Тазартылған қымбат металдарды сатып алу-сату бойынша банктің
шартты міндеттемелері
6915 1 0 0   Резиденттермен тазартылған қымбат металдарды сатып алу-сату
бойынша банктің шартты міндеттемелері
6915 2 0 0   Резидент еместермен тазартылған қымбат металдарды сатып
алу-сату бойынша банктің шартты міндеттемелері
6998 0 0 0 Тазартылған қымбат металдармен мәміле бойынша банк позициясы
6999 0 0 0 Шетел валютасымен мәміле бойынша банк позициясы
6999 0 0 2   ЕАВ-мен мәміле  бойынша банк позициясы
6999 0 0 3   ВБТ-мен мәміле бойынша банк позициясы
7100 0 0 0 Мемориалдық есепшоттар - активтер
7110 0 0 0 Жалға берілген машиналар, құрал-жабдықтар, көлік және басқа
да құрал-жабдықтар
7130 0 0 0 Шығынға жатқызылған борыш
7150 0 0 0 Инкассоға жіберілген шетелдік операциялар бойынша құжаттар мен
құндылықтар
7200 0 0 0 Мемориалдық есепшоттар - пассивтер
7220 0 0 0 Жалға алынған машиналар, құрал-жабдықтар, көлік және басқа
құрал-жабдықтары
7240 0 0 0 Инкассоға алынған шетелдік операциялар бойынша құжаттар мен
құндылықтар
7300 0 0 0 Мемориалдық есепшоттар - басқалар

7303 0 0 0   Платежные документы, не оплаченные в срок
7321 0 0 0   Кредитные линии, открытые иностранными государствами и
зарубежными банками организациям Республики Казахстан
7339 0 0 0   Разные ценности и документы
7342 0 0 0   Разные ценности и документы, отосланные и выданные под отчет
7345 0 0 0   Драгоценные металлы на хранении
7360 0 0 0   Акции и другие ценные бумаги на хранении
7363 0 0 0   Счета "Депо"
7400       Пенсионные активы накопительных пенсионных фондов, принятые на
хранение
7401 0 0 0   Краткосрочные государственные ценные бумаги Республики
Казахстан
7402 0 0 0   Среднесрочные государственные ценные бумаги Республики
Казахстан
7403 0 0 0   Долгосрочные государственные ценные бумаги Республики
Казахстан
7404 0 0 0   Негосударственные эмиссионные ценные бумаги, включенные в
официальный список Казахстанской фондовой биржи по категории
7405 0 0 0   Ценные бумаги международных финансовых организаций
7406 0 0 0   Депозиты в других банках
7407 0 0 0   Прочие пенсионные активы
7500       Активы клиентов в доверительном (трастовом) управлении
7510 0 0 0   Деньги в доверительном (трастовом) управлении
7520 0 0 0   Ценные бумаги в доверительном (трастовом) управлении
7530 0 0 0   Аффинированные драгоценные металлы в доверительном
(трастовом) управлении
7540 0 0 0   Прочие активы в доверительном (трастовом) управлении
Председатель
Национального Банка
Республики Казахстан

7303 0 0 0 Мерзімінде төленбеген төлем құжаттары
7321 0 0 0 Шетелдік мемлекеттер мен шет ел банктерінің Қазақстан
Республикасының ұйымдарына ашқан кредиттік желілер
7339 0 0 0 Түрлі құндылықтар мен құжаттар
7342 0 0 0 Есеп беруге жатқызылған және берілген түрлі құндылықтар мен
құжаттар
7345 0 0 0 Сақтауға арналған қымбат металдар
7360 0 0 0 Сақтауға арналған акциялар және басқа да бағалы қағаздар
7363 0 0 0 "Депо" есепшоттары
7400 0 0 0 Жинақтаушы зейнетақы қорларының сақтауға қабылданған зейнетақы
активтері
7401 0 0 0 Қазақстан Республикасының қысқа мерзімді мемлекеттік бағалы
қағаздары
7402 0 0 0 Қазақстан Республикасының орта мерзімді мемлекеттік бағалы
қағаздары
7403 0 0 0 Қазақстан Республикасының ұзақ мерзімді мемлекеттік бағалы
қағаздары
7404 0 0 0 Қазақстан қор биржасының "А" санаты бойынша ресми тізіміне
енгізілген мемлекеттік емес эмиссиялық бағалы қағаздар
7405 0 0 0 Халықаралық қаржы ұйымдарының бағалы қағаздары
7406 0 0 0 Басқа банктердегі депозиттер
7407 0 0 0 Басқа зейнетақы активы
7500 0 0 0 Клиенттердің сенімді (трастық) басқарудағы активтері
7510 0 0 0 Сенімді (трастық) басқарудағы ақша
7520 0 0 0 Сенімді (трастық) басқарудағы бағалы қағаздар
7530 0 0 0 Сенімді (трастық) басқарудағы тазартылған қымбат металдар
7540 0 0 0 Сенімді (трастық) басқарудағы басқа да активтер
Қазақстан Республикасы
Ұлттық Банкінің Төрағасы
Мамандар:
Омарбекова А.Т.
Икебаева Ә.Ж.