О присвоении Трудовой средней школе Аккольского района имени Героя Советского Союза, Халық Қаһарманы С. Нурмагамбетова
Решение Акмолинского областного маслихата и акима Акмолинской области от 24 февраля 2000г. N С-08 Зарегистрировано управлением юстиции Акмолинской области 24 июля 2000 г. N 256
В соответствии с Законом Республики Казахстан "Об
административно-территориальном устройстве Республики
Казахстан", на основании предложений жителей села Трудовое,
представления акима Аккольского района и районного маслихата,
решения областной ономастической комиссии областной маслихат и
аким области решили:
1. Присвоить Трудовой средней школе Аккольского района имя
Героя Советского Союза, Халық Қаһарманы Сагадата Кожахметовича
Нурмагамбетова.
Председатель сессии областного маслихата
Аким области
Секретарь областного маслихата

Ақкөл ауданындағы Трудовое орта мектебіне Кеңес Одағының Батыры, Халық Қаһарманы С. Нұрмағамбетовтің атын беру туралы
Ақмола облыстық мәслихатының, облыс әкімінің шешімі 2000 жылғы 24 ақпанда N С-08 Ақмола облысының әділет басқармасында 2000 жылғы 24 шілдеде N 256 тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылымы туралы" Z934200_ Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес, Трудовое ауылы тұрғындарының және Ақкөл ауданының әкімі мен аудандық мәслихаттың ұсыныстарын, сондай-ақ облыстық ономастикалық комиссияның шешімін негізге ала отырып, облыстық мәслихат және облыс әкімі шешім етті:
1. Ақкөл ауданындағы Трудовое орта мектебіне Кеңес Одағының Батыры, Халық Қаһарманы Сағат Қожахметұлы Нұрмағамбетовтың аты берілсін.
Облыстық мәслихат сессиясының төрағасы
Облыс әкімі
Облыстық мәслихаттың хатшысы