О присвоении Сабындинской средней школе Коргалжынского района имени А. Усенова
Решение Акмолинского областного маслихата и акима Акмолинской области от 24 февраля 2000г. N С-11 Зарегистрировано управлением юстиции Акмолинской области 24 июля 2000 г. N 257
В соответствии с Законом Республики Казахстан "Об
административно-территориальном устройстве Республики
Казахстан", на основании предложений жителей села Сабынды,
представления акима Коргалжынского района и районного маслихата,
решения областной ономастической комиссии областной маслихат и
аким области решили:
1. Присвоить Сабындинской средней школе Коргалжынского
района имя видного ученого Ануарбека Усеновича Усенова.
Председатель сессии областного маслихата
Аким области
Секретарь областного маслихата

Қорғалжын ауданындағы Сабынды орта мектебіне Ә. Үсеновтің атын беру туралы
Ақмола облыстық мәслихатының, облыс әкімінің шешімі 2000 жылғы 24 ақпанда N С-11 Ақмола облысының әділет басқармасында 2000 жылғы 24 шілдеде N 257 тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылымы туралы"
Z934200_
Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес, Сабынды ауылы
тұрғындарының және Қорғалжын ауданының әкімі мен аудандық мәслихаттың
ұсыныстарын, сондай-ақ облыстық ономастикалық комиссияның шешімін негізге
ала отырып, облыстық мәслихат және облыс әкімі шешім етті:
1. Қорғалжын ауданындағы Сабынды орта мектебіне белгілі ғалым
Әнуәрбек Үсенұлы Үсеновтің аты берілсін.
Облыстық мәслихат сессиясының төрағасы
Облыс әкімі
Облыстық мәслихаттың хатшысы