Об изменении границ некоторых сельских округов
Решение Акмолинского областного маслихата и акима Акмолинской области от 15 июня 2000 г N С-3-03 Зарегистрировано управлением юстиции Акмолинской области 24 июля 2000 года N 262
В соответствии со статьей 11 Закона РК "Об административно-территориальном устройстве РК", в целях совершенствования административно-территориального устройства области и на основании совместного решения Сандыктауского районного маслихата и акима района, областной маслихат и аким области решили:
- внести следующее изменение в административно-территориальное
устройство области:
по Сандыктаускому району:
Изменить границы Сандыктауского и Балкашинского сельских
округов с передачей с.Петровка от административного подчинения
Сандыктауского сельского округа в административное подчинение
Балкашинского сельского округа с центром в с.Балкашино.
Председатель сессии областного маслихата
Аким области
Секретарь областного маслихата

Жекелеген селолық округтердің шекарасын өзгерту туралы
Ақмола облыстық әкімінің мәслихаты мен Ақмола облысы әкімінің шешімі 2000 жылғы 15 маусымдағы N С-3-03 Ақмола облысының Әділет басқармасында 2000 жылғы 24 шілдеде N 262 тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Z934200_ Қазақстан Республикасы Заңының 11-бабына сәйкес, облыстың әкімшілік-аумақтық құрылысын жетілдіру мақсатында және Сандықтау аудандық мәслихаты мен аудан әкімінің бірлескен шешімі негізінде облыстық мәслихат пен облыс әкімі шешім етті:
- облыстың әкімшілік-аумақтық құрылысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
Сандықтау ауданы бойынша:
Петровка селосы Сандықтау селолық округінің әкімшілік
бағыныстылығынан Балкашин селолық округінің әкімшілік бағыныстылығына
беріліп, орталығы Балкашин селосы болып, Сандықтау және Балкашин селолық
округтерінің шекаралы өзгертілсін.
Облыстық мәслихат сессиясының төрағасы
Облыс әкімі
Облыстық мәслихаттың хатшысы