О переименовании села Херсоновка Аршалынского района в село Костомар
Решение Акмолинского областного маслихата и акима Акмолинской области от 15 июня 2000г. N С-3-05 Зарегистрировано управлением юстиции Акмолинской области 24 июля 2000 г. N 265
В соответствии с Законом Республики Казахстан "Об
административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", на
основании предложений жителей села Херсоновка, представления акима
Аршалынского района и районного маслихата, решения областной
ономастической комиссии областной маслихат и аким области решили:
1. Переименовать село Херсоновка Аршалынского района в село
Костомар.
2. Внести данный вопрос на рассмотрение государственной
ономастической комиссии при правительстве РК.
Председатель сессии
Аким области
Секретарь областного маслихата

Аршалы ауданындағы Херсоновка селосын Қостомар ауылы деп өзгерту туралы
Ақмола облыстық мәслихатының, облыс әкімінің шешімі 2000 жылғы 15 шілдедегі N С-3-05 Ақмола облысының Әділет басқармасында 2000 жылғы 24 шілдеде N 265 тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылымы туралы"
Z934200_
Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес, Херсоновка ауылы
тұрғындарының және Аршалы ауданының әкімі мен аудандық мәслихаттың
ұсыныстарын, сондай-ақ облыстық ономастикалық комиссияның шешімін негізге
ала отырып, облыстық мәслихат және облыс әкімі шешім етті:
1. Аршалы ауданындағы Херсоновка селосы Қостомар ауылы деп
өзгертілсін.
2. Жоғарыдағы мәселені Қазақстан Республикасы Үкіметінің жанындағы
мемлекеттік ономастикалық комиссияда қарау ұсынылсын.
Сессия төрағасы
Облыс әкімі
Облыстық мәслихаттың хатшысы