О внесении дополнения в решение акима области от 29 мая 2000 года N 127 "О перечне заболеваний, лекарственных средств по видам заболеваний и нормах их бесплатного отпуска по рецептам врачей"
Решение акима Павлодарской области от 25 декабря 2000 г. N 127 Зарегистрировано управлением юстиции Павлодарской области 24 января 2001 г. за N 560. Утратило силу - решением акима Павлодарской области от 29 октября 2004 года N 25.
Сноска. Утратило силу - решением акима Павлодарской области от 29 октября 2004 года N 25.
В связи с необходимостью обеспечения больных после трансплантации органов соответствующими лекарственными средствами принимаю РЕШЕНИЕ:
Внести в решение акима области от 29 мая 2000 года N 127 "О перечне заболеваний, лекарственных средств по видам заболеваний и нормах их бесплатного отпуска по рецептам врачей" следующее дополнение:
перечень лекарственных средств по видам заболеваний и нормам их бесплатного отпуска на одного человека в год по рецептам врачей, утвержденный вышеназванным решением дополнить пунктом 28 следующего содержания:
"28; Состояние после трансплантации органов;
преднизолон; 14400 мг;
сандиммун-Неорал; 70000 мг;
азатиоприн; 36000 мг".
Аким области Г.Жакиянов
исп. А.Татарков

Облыс Әкiмiнiң 2000 жылғы 29 мамырдағы "Науқастардың түрлерi бойынша дәрi-дәрмектердiң тiзбесi және оларды дәрiгерлердiң рецепттерi бойынша тегiн босатудың нормалары туралы" N 127 шешiмiне толықтыру енгiзу туралы
Павлодар облысы әкімінің шешімі 2000 жылғы 25 желтоқсандағы N 127 Павлодар облысының әділет басқармасында 2001 жылғы 24 қаңтарда N 560 тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облыстық әкімінің 2004 жылғы 29 қазандағы N 25 шешімімен.
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облыстық әкімінің 2004 жылғы 29 қазандағы N 25 шешімімен.
Науқастардың мүшелерiн трансплантациялағаннан кейiн тиiстi дәрi-дәрмектермен қамтамасыз ету қажеттiлiгiне байланысты ШЕШIМ қабылдаймын:
Облыс әкiмiнiң 2000 жылғы 29 мамырдағы "Науқастардың түрлерi бойынша дәрi-дәрмектердiң тiзбесi және оларды дәрiгерлердiң рецепттерi бойынша тегiн босатудың нормалары туралы" N 127 шешiмiне мынадай толықтыру енгiзiлсiн:
жоғарыда аталған шешiммен бекiтiлген науқастардың түрлерi бойынша дәрi-дәрмектердiң тiзбесiнде және дәрiгерлердiң рецепттерi бойынша бiр адам басына тегiн босатудың жылдық нормаларында мынадай мазмұндағы:
"28. Мүшелiк трансплантациядан кейiнгi жағдайы;
преднизолон; 14400 мг;
сандиммун неорал; 70000 мг;
азатиоприн; 36000 мг"
28-тармақпен толықтырылсын.
Облыс әкімі