О внесении изменений и дополнений в решение Акима г.Алматы от 25.08.97 № 442 "Об установлении размера платы на расходы по содержанию жилища"
Решение акима города Алматы от 21 января 2000 года N 64. Зарегистрировано Управлением юстиции города Алматы 21 февраля 2000 года № 101. Утратило силу постановлением акимата города Алматы от 4 января 2001 года N 2
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Алматы от 04.01.2001 N 2.
В связи с приведением в соответствие с Гражданским Кодексом Республики Казахстан (особенная часть) порядка обслуживания общедомовых приборов учета водопотребления в целях содержания их в технически исправном состоянии, а также установление платы за услуги по их эксплуатации и обслуживанию Аким г. Алматы
РЕШИЛ:
Внести изменения и дополнения в решение Акима г. Алматы от 25.08.97 г. N 442 "Об установлении размера платы на расходы по содержанию жилища".
- пункт 1 изложить в следующей редакции:
1. "Установить плату за содержание жилища в домах государственного жилищного фонда, а также собственников квартир (домов), обслуживаемых государственными коммунальными предприятиями в размере 6 тенге 94 тиын на 1 кв.м. полезной площади, включая в ее состав плату за техническое обслуживание инженерных сетей, исходя из прилагаемого перечня услуг (приложение N 1), а также установить дополнительную плату за техническое обслуживание внутридомового газового оборудования в размере 15 тенге с одной газовой установки и за техническое обслуживание водомера и водомерного узла, где таковые установлены, в размере 0-60 тенге с 1 кв.м. полезной площади жилища".
В приложении N 1:
- пункт 5 дополнить разделом: "Техническое обслуживание общедомовых приборов водопотребления."
- в статье: "Затраты на 1 кв.м. полезной площади" читать: 0-60 тенге.
Аким города Алматы           В.Храпунов

Алматы қаласы әкімінің 1997 жылғы 25 тамыздағы "Баспананы ұстау жұніндегі шығындарға арналған тұлемдердің мұлшерін белгілеу туралы" N 442 шешіміне ұзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Алматы қаласы әкімінің шешімі 2000 жылғы 21 қаңтардағы N 64. Алматы қалалық әділет басқармасымен 2000 жылғы 21 ақпанда N 101 тіркелді. Күші жойылды - Алматы қаласы әкімінің 2001 жылғы 4 қаңтардағы N 2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы қаласы әкімінің 04.01.2001. N 2 шешімімен.
Суды пайдалануға арналған жалпыүйлік есептеу приборлары үшін ақы төлеудің тәртібін Қазақстан Республикасының Азаматтық Кодексіне (айрықша бөлім) сәйкес келтіру үшін, аталған приборларды техникалық жағынан жарамды етіп, күтіп-ұстау, олардың қызметін пайдалану үшін ақы белгілеу мақсатында Алматы қаласының Әкімі
ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Алматы қаласы Әкімінің 1997 жылғы 25 тамыздағы "Баспананы ұстау жөніндегі шығындарға арналған төлемдердің мөлшерін белгілеу туралы" N 442 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
- 1 тармақ келесі редакцияда берілсін:
1. "Мемлекеттік коммуналдық кәсіпорындар қызмет көрсететін мемлекеттік тұрғын үй қорының үйлеріндегі, сондай-ақ пәтерлер иелерінің иелігіндегі баспананың 1 шаршы метр пайдалы алаңы үшін 6 теңге 94 тиын мөлшерінде ақы төлеу белгіленсін, ұсынылып отырған қызметтер тізімін (N 1 қосымша) басшылыққа алып, оның құрамына инженерлік желілер бойынша техникалық қызметтер көрсеткені үшін ақы төлеу енгізіледі, сондай-ақ бір газ қондырғысы үшін үй ішіндегі базалық қондырғы бойынша техникалық қызмет көрсеткені үшін 15 теңге мөлшерінде қосымша ақы және су есептегіш және су есептеу қондырғысы бойынша техникалық қызмет көрсеткені үшін баспананың 1 шаршы метр пайдалы алаңы үшін 0-60 теңге мөлшерінде ақы төлеу белгіленсін".
N 1 қосымшада:
- 5 тармақ мынадай бөліммен толықтырылсын: "Суды тұтынуға арналған жалпыүйлік есептеу приборларының техникалық қызметі".
- "1 шаршы метр пайдалы алаңға арналған шығындар" бабында "0-60" теңге болып оқылсын.
Алматы қаласының
Әкімі                             В.Храпунов