О привлечении кредита для реконструкции здания Казахского Государственного Академического театра оперы и балета имени Абая
Решение V-й сессии Алматинского городского маслихата II-го созыва от 2 июня 2000 года. Зарегистрировано Управлением юстиции города Алматы 20 июня 2000 года № 132. Утратило силу решением маслихата города Алматы от 5 июня 2007 года N 362
Сноска. Утратило силу решением Маслихата города Алматы от 5 июня 2007 года N 362
В соответствии со статьей 40  Закона Республики Казахстан "О местных представительных и исполнительных органах Республики Казахстан" и  Закона Республики Казахстан "Об особом статусе города Алматы" Алматинский городской Маслихат II-го созыва
РЕШИЛ:
1. Разрешить акиму города Алматы осуществить привлечение кредита в сумме 10,0 (десять) млн.долларов США сроком на два года для реконструкции здания Казахского Государственного Академического театра оперы и балета имени Абая.
2. Акиму города Алматы изыскать в бюджете города Алматы на 2000 год денежные средства в размере 907,5 тыс. долларов США для погашения процентов по кредиту и выплате компенсаций.
3. Утвердить график погашения кредита и процентов за пользование кредитом, прилагается.
4. Контроль за выполнением данного решения возложить на постоянную депутатскую комиссию по экономике и вопросам развития производства (Шелипанов А.И.).
Председатель
V-й сессии Алматинского
городского Маслихата
II-го созыва
Секретарь
Алматинского городского
Маслихата II созыва
Приложение к решению
V-й сессии Алматинского
городского Маслихата
II-го созыва

Абай атындағы Қазақ Мемлекеттік Академиялық опера балет театрының ғимаратын жаңғырту үшін кредит тарту туралы
Алматы қалалық Мәслихатының шешімі IІ сайланған V сессиясының 2000 жылғы 02 маусымдағы Алматы қалалық Әділет басқармасында 2000 жылғы 20 маусымда N 132 тіркелді. Күші жойылды - Алматы қаласы мәслихатының 2007 жылғы 5 маусымдағы N 362 шешімімен
Ескерту.   Күші жойылды - Алматы қаласы мәслихатының 2007 жылғы 5 маусымдағы  N 362  шешімімен
"Қазақстан Республикасының жергілікті өкілді және атқарушы органдары туралы" Қазақстан Республикасының  Z934100_  Заңының 40 бабына және "Алматы қаласының ерекше мәртебесі туралы"  Z980258_  Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес ІІ-сайланған Алматы қалалық Мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алматы қаласының Әкіміне Абай атындағы Қазақ Мемлекеттік Академиялық опера балет театрының ғимаратын жаңғырту үшін екі жыл мерзімге 10,0 (он) млн. АҚШ доллары сомасында кредит тартуға рұқсат етілсін.
2. Алматы қаласының Әкімі 2000 жылға арналған Алматы қаласының
бюджетінде кредит бойынша пайызды төлеу және өтем төлеу үшін 907,5 мың АҚШ доллары көлеміндегі ақша қаражатын іздестірсін.
3. Несиені және кредитті пайдаланғандығы үшін пайызды өтеу кестесі бекітілсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау экономика және өндірісті дамыту мәселесі жөніндегі тұрақты депутаттық комиссияға жүктелсін (А.И. Шелипанов).
ІІ-сайланған Алматы қалалық
Мәслихатының V-сессиясының
төрағасы
ІІ-сайланған Алматы қалалық
Мәслихатының хатшысы
ІІ-сайланған Алматы қалалық