О внесении изменений в решение акима области от 29 декабря 1999 года N 257
Решение Акима Северо-Казахстанской области от 23 февраля 2000 года N 33. Зарегистрировано управлением юстиции Северо-Казахстанской области 7 апреля 2000 года за N 107. Утратило силу - решением акима Северо-Казахстанской области от 27 декабря 2007 года N 38
Сноска. Утратило силу - решением акима Северо-Казахстанской области от 27.12.2007 N 38
Для приведения в соответствие с действующим законодательством Республики Казахстан принимаю РЕШЕНИЕ:
внести следующие изменения в Положение о государственном учреждении "Северо-Казахстанский комитет по управлению коммунальной собственностью и приватизации", утвержденное решением акима Северо-Казахстанской области от 29 декабря 1999 года N 257:
1. В пункте 1.4. после слов "...коммунальной собственностью..." исключить слова "... и "Центр имущественного найма" в вопросах аренды коммунальной собственности...".
2. Из пункта 2.4. исключить подпункты 2.4.6. и 2.4.10.
Аким области
(Специалист: Искакова Д.К.)

Облыс әкімінің 1999 жылғы 29 желтоқсандағы N 257 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы әкімінің 2000 жылғы 23 ақпандағы N 33 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет басқармасында 2000 жылғы 7 сәуірде N 107 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы әкімінің 2007 жылғы 27 желтоқсандағы N 38 Шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы әкімінің 2007.12.27 N 38 Шешімімен
Қазақстан Республикасының қолданылып жүрген заңдылықтарына сәйкес келтiру үшiн ШЕШIМ қабылдаймын:
Солтүстiк Қазақстан облысы әкiмiнiң 1999 жылғы 29 желтоқсандағы N№257 шешiмiмен бекiтiлген "Коммуналдық меншiктi басқару және жекешелендiру жөнiндегi Солтүстiк Қазақстан комитетi" мемлекеттiк мекемесiнiң Ережесiне төмендегi өзгерiстер енгiзiлсiн:
1. 1.4 тармағындағы "...коммуналдық меншiктерді басқару мәселелерінде..." сөзiнен кейiнгі "және "Мүлiктiк жалдау орталығының ..." "... коммуналдық меншiктi жалға беру мәселелерiнде ..." сөзі алынып тасталсын.
2. 2.4 тармақтан 2.4.6. және 2.4.10 тармақтары алынып тасталсын.
Облыс әкімі