О внесении изменений и дополнений в решение акима области от 3 августа 1999 года N 143 "О создании областного департамента финансов, районных и Петропавловского городского управления финансов"
Решение Акима Северо-Казахстанской области от 10 марта 2000 года N 51. Зарегистрировано управлением юстиции Северо-Казахстанской области 14.04.2000 г. за N 120. Утратило силу - решением акима Северо-Казахстанской области от 27 декабря 2007 года N 38
Сноска. Утратило силу - решением акима Северо-Казахстанской области от 27.12.2007 N 38
В связи с принятием Закона Республики Казахстан "О государственном и гарантированном государством заимствовании и долге" от 2 августа 1999 года N 464-1 и с целью приведения отдельных пунктов решения от 3 августа 1999 года N 143 в соответствие с действующим законодательством принимаю РЕШЕНИЕ:
Внести в приложения 1, 2, 3 вышеуказанного решения акима области следующие изменения:
1. В пункте 1.4 после слова "печать" добавить "на государственном языке".
2. Пункт 2.3 д) изложить в новой редакции: "в соответствии с действующим законодательством производит обслуживание долга местных исполнительных органов, согласует с Министерством финансов лимиты заимствования.".
3. В пункте 3.2 слова "и городского" исключить.
4. Пункты 4.1 д) и 7.2  исключить.
Аким области
(Специалист: Искакова Д.К.)

Облыс әкімінің 1999 жылғы 3 тамыздағы "Облыстық қаржы департаментін, аудандық және Петропавл қалалық қаржы басқармаларын құру туралы" N 143 ~V99S119 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы әкімінің шешімі 2000 жылғы 10 наурыздағы N 51 Солтүстік Қазақстан облысының Әділет басқармасында 24.04.2000 ж. N 120 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы әкімінің 2007 жылғы 27 желтоқсандағы N 38 Шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы әкімінің 2007.12.27 38 Шешімімен
Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 2 тамыздағы "Мемлекеттiк және мемлекет кепiлдiк берген қарыз алу мен борыш туралы" N 464-1  Z990464_ Заңының қабылдануына байланысты және 1999 жылғы 3 тамыздағы N 143 шешiмнiң кейбiр тармақтарын қолданып жүрген заңдарға сәйкес келтiру мақсатында ШЕШIМ қабылдаймын:
Жоғарыда көрсетiлген облыс әкiмi шешiмiнiң 1, 2, 3 қосымшаларына келесi өзгерiстер енгiзiлсiн:
1. 1.4 тармағы "мөр" сөзiнен кейiн "мемлекеттiк тiлде" сөзiмен
толықтырылсын.
2. 2.3 д) тармағы: "қолданылып жүрген заңдарға сәйкес жергiлiктi атқарушы органдар қарызына қызмет көрсетудi жүргiзедi, қарыз алу лимиттерiн қаржы министрлiгiмен келiседi" деп жаңа редакцияда баяндалсын.
3. 3.2 тармағында "және қалалық" сөзi алынып тасталынсын.
4. 4.1 д) және 7.1 тармақтары жойылсын.
Облыс әкімі