О внесении дополнения и изменения N 40 в приказы Министерства финансов Республики Казахстан от 30 декабря 1999 года N 715 и от 29 декабря 2000 года N 580
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 27 января 2001 года N 42 Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 02.03.2001 г. за N 1414
Приказываю:
1. Внести в некоторые приказы Министерства финансов Республики Казахстан следующие дополнение и изменение:
1) в приказ Министерства финансов Республики Казахстан от 30 декабря
1999 года N 715
v991058_
"Об утверждении Единой бюджетной классификации":
в Единую бюджетную классификацию Республики Казахстан, утвержденную
указанным приказом:
в функциональной классификации расходов бюджета:
после строки "13.9.275.30 Развитие города Астаны" дополнить строками
следующего содержания:
"13.9.275.30.30 Строительство объектов образования, культуры, спорта
и досуга
13.9.275.30.31 Строительство объектов жилищно-коммунальной
инфраструктуры и благоустройства, строительство и реконструкция дорог и
мостов на местном уровне
13.9.275.30.32 Проектно-изыскательские работы и программы будущих
лет";
2) в приказ Министерства финансов Республики Казахстан от 29 декабря
2000 года N 580
V001383_
"О внесении дополнений N 35 в Единую бюджетную
классификацию":
пункт 2 исключить.
2. Департаменту юридической службы (К. Абдикаликов) и Бюджетному
департаменту (Е. Бахмутова) обеспечить государственную регистрацию
настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вступает в силу со дня подписания.
Министр
(Специалисты: Склярова И.В.,
Умбетова А.М.)

Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің 30 желтоқсандағы N 715 және 29 желтоқсандағы N 580 бұйрықтарына N 40 толықтыру мен өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасының Қаржы министрінің 2001 жылғы 27 қаңтардағы N 42 бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2001 жылғы 2 наурызда тіркелді. Тіркеу N 1414
БҰЙЫРАМЫН:
1. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің кейбір бұйрықтарына келесі толықтыру мен өзгеріс енгізілсін:
1) Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің 1999 жылғы 30 желтоқсандағы N 715 V991058_ "Бірыңғай бюджеттік жіктемені бекіту туралы" бұйрығына:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттік жіктемесіне:
бюджет шығыстарының функционалдық жіктемесіне:
"13.9.275.30 Астана қаласын дамыту" деген жолдан кейін мынадай редакциядағы жолдармен толықтырылсын:
"13.9.275.30.30 Білім, мәдениет, спорт және демалыс объектілерін салу
13.9.275.30.31 Тұрғын үй-коммуналдық инфрақұрылым және көріктендіру
объектілерін салу, жергілікті деңгейде жолдар мен көпірлерді салу және
қайта құру
13.9.275.30.32 Жобалау-іздестіру жұмыстары және алдағы жылдар
бағдарламалары".
2) Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің 2000 жылғы 29
желтоқсандағы N 580
V001383_
"Бірыңғай бюджеттік жіктемеге N 35
толықтырулар енгізу туралы" бұйрығына:
2 пункт алынып тасталсын.
2. Заң қызметі (Қ. Әбдіқалықов) және Бюджет (Е. Бахмутова)
департаменттері осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде
мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Министр
Мамандар:
Омарбекова А.Т.
Икебаева Ә.Ж.