О внесении дополнения в приложение N 1 к постановлению Правления Национального Банка Республики Казахстан от 20 апреля 1999 года N 82 "Об установлении тарифов Национального Банка Республики Казахстан за услуги по кассовому обслуживанию банков второго уровня и организаций, осуществляющих отдельные виды банковских операций"
Постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан от 31 января 2001 года N 14 Зарегистрировано Министерством юстиции Республики Казахстан 12 марта 2001 года за N 1425. Утратило силу постановлением Правления Национального Банка Республики Казахстан от 27 октября 2006 года N 114
Извлечение из постановления Правления Национального Банка
Республики Казахстан от 27 октября 2006 года N 114
В целях совершенствования нормативных правовых актов Национального Банка Республики Казахстан в части регламентации работы филиалов Национального Банка Республики Казахстан с наличными деньгами в связи с вводом банкнот нового дизайна Правление Национального Банка Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Правления Национального Банка Республики Казахстан, согласно приложению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня принятия.
...
Председатель
Национального Банка                  А. Сайденов
Приложение
к постановлению Правления
Национального Банка
Республики Казахстан
от 27 октября 2006 года N 114
Перечень
утративших силу некоторых решений Правления
Национального Банка Республики Казахстан
1. ...
3. Постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан от 31 января 2001 года N 14 "О внесении дополнения в приложение N 1 к постановлению Правления Национального Банка Республики Казахстан от 20 апреля 1999 N 82 "Об установлении тарифов Национального Банка Республики Казахстан за услуги по кассовому обслуживанию банков второго уровня и организаций, осуществляющих отдельные виды банковских операций", зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 1425.
...
_______________________________________________________________
В целях совершенствования организации наличного денежного обращения и на основании Указа Президента Республики Казахстан, имеющего силу Закона,  U952195_  "О Национальном Банке Республики Казахстан" Правление Национального Банка Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить прилагаемое дополнение в приложение N 1 к постановлению Правления Национального Банка Республики Казахстан от 20 апреля 1999 года N 82  V990746_  "Об установлении тарифов Национального Банка Республики Казахстан за услуги по кассовому обслуживанию банков второго уровня и организаций, осуществляющих отдельные виды банковских операций" и ввести его в действие по истечении четырнадцатидневного срока со дня государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.

Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Басқармасының "Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің екінші деңгейдегі банктердің және банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын ұйымдардың кассалық қызмет көрсету жөніндегі тарифтерін белгілеу туралы" 1999 жылғы 20 сәуірдегі N 82 қаулысының N 1 қосымшасына толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Басқармасының қаулысы 2001 жылғы 31 қаңтардағы N 14. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2001 жылғы 12 наурызда тіркелді. Тіркеу N 1425. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі Басқармасының 2006 жылғы 27 қазандағы N 114 қаулысымен
Ескерту: Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі Басқармасының
2006 жылғы 27 қазандағы N 114 қаулысынан
Үзінді:
Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкінің нормативтік құқықтық актілерін жаңа дизайндағы банкнота енгізілуіне байланысты Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі филиалдарының қолма-қол ақшамен жұмысын реттеу бөлігінде жетілдіру мақсатында Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің Басқармасы ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Басқармасының қосымшаға сәйкес кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қабылданған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
...
Ұлттық Банк
Төрағасы
Қазақстан Республикасының
Ұлттық Банкі Басқармасының
2006 жылғы 27 қазандағы
N 114 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Басқармасының
күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
...
3. Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Басқармасының "Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Басқармасының "Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің екінші деңгейдегі банктердің және банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын ұйымдардың кассалық қызмет көрсету жөніндегі тарифтерін белгілеу туралы" 1999 жылғы 20 сәуірдегі N 82 қаулысының N 1 қосымшасына толықтыру енгізу туралы 2001 жылғы 31 қаңтардағы N 14 қаулысы, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 1425 тіркелген.
...
____________________________________________________________
Қолма-қол ақша айналымын ұйымдастыруды жетілдіру мақсатында және Қазақстан Республикасы Президентінің "Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі туралы"  Z952155_  Заң күші бар Жарлығы негізінде Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің Басқармасы ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Басқармасының "Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің екінші деңгейдегі банктердің және банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын ұйымдардың кассалық қызмет көрсету жөніндегі тарифтерін белгілеу туралы" 1999 жылғы 20 сәуірдегі N 82  V990746_  қаулысының N 1 қосымшасына толықтыру бекітілсін және Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап он төрт күндік мерзім өткеннен кейін күшіне енгізілсін.

2. Управлению по работе с наличными деньгами (Мажитов Д.М.):
1) совместно с Юридическим департаментом (Шарипов С.Б.) принять меры к государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан настоящего постановления и дополнения в приложение N 1 к постановлению Правления Национального Банка Республики Казахстан от 20 апреля 1999 года N 82 "Об установлении тарифов Национального Банка Республики Казахстан за услуги по кассовому обслуживанию банков второго уровня и организаций, осуществляющих отдельные виды банковских операций";
2) в десятидневный срок со дня государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан довести настоящее постановление и дополнение в приложение N 1 к постановлению Правления Национального Банка Республики Казахстан от 20 апреля 1999 года N 82 "Об установлении тарифов Национального Банка Республики Казахстан за услуги по кассовому обслуживанию банков второго уровня и организаций, осуществляющих отдельные виды банковских операций" до сведения заинтересованных подразделений центрального аппарата, территориальных филиалов Национального Банка Республики Казахстан, Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий, защите конкуренции и поддержке малого бизнеса и банков второго уровня.
3. Территориальным филиалам Национального Банка Республики Казахстан в четырнадцатидневный срок со дня государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан довести настоящее постановление и дополнение в приложение N 1 к постановлению Правления Национального Банка Республики Казахстан от 20 апреля 1999 года N 82 "Об установлении тарифов Национального Банка Республики Казахстан за услуги по кассовому обслуживанию банков второго уровня и организаций, осуществляющих отдельные виды банковских операций" до сведения организаций, осуществляющих отдельные виды банковских операций.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителей Председателя Национального Банка Республики Казахстан Кудышева М.Т. (по пункту 2) и Таджиякова Б.Ш. (по пункту 3).
Председатель
Национального Банка
Утверждено
постановлением Правления
Национального Банка
Республики Казахстан
от 31 января 2001 г. N 14
Дополнение в приложение N 1 к постановлению Правления
Национального Банка Республики Казахстан "Об установлении
тарифов Национального Банка Республики Казахстан за услуги
по кассовому обслуживанию банков второго уровня и организаций,
осуществляющих отдельные виды банковских операций"
от 20 апреля 1999 года N 82
Во втором абзаце примечания приложения N 1 к постановлению Правления
Национального Банка Республики Казахстан   V990746_   "Об установлении тарифов
Национального Банка Республики Казахстан за услуги по кассовому
обслуживанию банков второго уровня и организаций, осуществляющих отдельные
виды банковских операций" от 20 апреля 1999 года N 82 после цифры "5"
дополнить цифрами ", 10, 20, 50".
Председатель
Национального Банка
(Специалисты: Склярова И.В.,
Умбетова А.М.)

2. Қолма-қол ақшамен жұмыс жүргізу басқармасы (Мәжитов Д.М.):
1) Заң департаментімен (Шәріпов С.Б.) бірлесіп осы қаулыны және Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Басқармасының "Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің екінші деңгейдегі банктердің және банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын ұйымдардың кассалық қызмет көрсету жөніндегі тарифтерін белгілеу туралы" 1999 жылғы 20 сәуірдегі N 82 қаулысының N 1 қосымшасына толықтыруды Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуде өткізу шараларын қабылдасын;
2) Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап он күндік мерзімде осы қаулыны және Қазақстан Республикасының Ұлттық банкі басқармасының "Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің екінші деңгейдегі банктердің және банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын ұйымдардың кассалық қызмет көрсету жөніндегі тарифтерін белгілеу туралы" 1999 жылғы 20 сәуірдегі N 82 қаулысының N 1 қосымшасына толықтыруды Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің орталық аппаратының мүдделі бөлімшелеріне, аумақтық филиалдарына, Қазақстан Республикасының Табиғи монополияларды реттеу, бәсекені қорғау және шағын бизнесті қолдау агенттігінен және екінші деңгейдегі банктерге жіберсін.
3. Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің аумақтық филиалдары Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап он төрт күндік мерзімде осы қаулыны және Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Басқармасының "Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің екінші деңгейдегі банктердің және банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын ұйымдардың кассалық қызмет көрсету жөніндегі тарифтерін белгілеу туралы" 1999 жылғы 20 сәуірдегі N 82 қаулысының N 1 қосымшасына толықтыруды банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын ұйымдарға жіберсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Төрағасының орынбасарлары М.Т. Құдышевке (2-тармақ бойынша) және Б.Ш. Тәжіяқовқа (3-тармақ бойынша) жүктелсін.
Ұлттық Банк
Төрағасы
Қазақстан Республикасының
Ұлттық Банкі Басқармасының
2001 жылғы 31 қаңтардағы
N 14 қаулысымен
бекітілген
Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Басқармасының "Қазақстан
Республикасы Ұлттық Банкінің екінші деңгейдегі банктердің және
банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын ұйымдардың
кассалық қызмет көрсету жөніндегі тарифтерін белгілеу туралы"
1999 жылғы 20 сәуірдегі N 82 қаулысының N 1 қосымшасына
толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Басқармасының "Қазақстан
Республикасы Ұлттық Банкінің екінші деңгейдегі банктердің және банк
операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын ұйымдардың кассалық
қызмет көрсету жөніндегі тарифтерін белгілеу туралы" 1999 жылғы 20
сәуірдегі N 82 қаулысының N 1 қосымшасындағы ескертудің екінші азат
жолындағы "5" санынан кейін ",10, 20, 50" сандарымен толықтырылсын.
Ұлттық Банк
Төрағасы
Мамандар:
Омарбекова А.Т.
Икебаева Ә.Ж.