О внесении дополнений в приказ Министерства финансов Республики Казахстан от 3 мая 1999 года N 177
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 28 мая 2001 года N 278. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 27 июня 2001 года за N 1556. Утратил силу - приказом Министра финансов РК от 12 марта 2005 года N 78 (V053497) (действует до 1 января 2006 года)
Приказываю:
1. Внести в приказ Министерства финансов Республики Казахстан от 3 мая 1999 года N 177 V990771_  "Об утверждении Правил о порядке формирования, использования и учета средств, получаемых от реализации платных услуг, от спонсорской и благотворительной помощи, депозитных сумм и страховых возмещений государственных учреждений" следующие дополнения:
в Правилах о порядке формирования, использования и учета средств, получаемых от реализации платных услуг, от спонсорской и благотворительной помощи, депозитных сумм и страховых возмещений государственных учреждений, утвержденных указанным приказом:
в приложении 1 к указанным Правилам:
по коду платных услуг 17:
графы 1, 2, 3, 4, 5, 6 дополнить соответственно "МБ 5 2 254 39 30";
по коду платных услуг 21 и 22:
в графе 9:
после слов "проживающих в домах-интернатах для умственно отсталых детей" дополнить словами "психоневрологических интернатах";
после цифры "132" дополнить цифрой "136";
после цифры "146" дополнить цифрой "149".
2. Настоящий приказ вступает в силу со дня его государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан и распространяется на правоотношения, возникшие со 2 мая 2001 года.
Министр

Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің 1999 жылғы 3 мамырдағы N 177 бұйрығына толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2001 жылғы 28 мамырдағы N 278 бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министррлігінде 2001 жылғы 27 маусымда тіркелді. Тіркеу N 1556. Күші жойылды - Қазақстан Республикасының Қаржы министрінің 2005 жылғы 12 наурыздағы N 78 Бұйрығымен (V053497)
Бұйырамын:
1. "Ақылы қызмет көрсетуді іске асырудан, демеушілік және қайырымдылық көмек көрсетуден алынатын қаражатты, сондай-ақ мемлекеттік мекемелердің депозиттік сомаларын қалыптастыру, пайдалану және есепке алу тәртібі туралы қағиданы бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің 1999 жылғы 3 мамырдағы N 177  бұйрығына  мынадай толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Ақылы қызмет көрсетуді сатудан, демеушілік және қайырымдылық көмек көрсетуден алынатын қаражатты, сондай-ақ мемлекеттік мекемелердің депозиттік сомаларын қалыптастыру, пайдалану және есепке алу тәртібі туралы қағидада:
көрсетілген Қағидаға 1-қосымшада:
17 ақылы қызметтер коды бойынша:
1, 2, 3, 4, 5, 6-бағандар тиісінше "ЖБ 5 2 254 39 30" толықтырылсын;
21 және 22 ақылы қызметтер коды бойынша:
9-бағанда:
"ойлау қабілеті төмен балаларға арналған интернат-үйлерінде" деген сөздерден кейін "психоневрологиялық интернаттарда"деген сөздермен толықтырылсын;
"132" деген саннан кейін "136" деген санмен толықтырылсын;
"146" деген саннан кейін "149" деген санмен толықтырылсын.
2. Осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2001 жылғы 2 мамырдан бастап туындаған құқықтық қатынастарға қолданылады.
Министр