О внесении изменений и дополнений N 56 в Единую бюджетную классификацию
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 13 июля 2001 года N 348. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 30 июля 2001 года N 1597
В соответствии с постановлениями Правительства Республики Казахстан от 26 июня 2001 года N 866 P010866_ "О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2000 года N 1950" и от 29 июня 2001 года N 892 P010892_ "О переименовании отдельных государственных высших учебных заведений", а также принимая во внимание, решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 5 июня 2001 года N 12-1 "О внесении изменений и дополнений в решение Западно-Казахстанского областного маслихата N 9-2 от 17 января 2001 года "Об областном бюджете на 2001 год" приказываю:
1. Внести в приказ Министерства финансов Республики Казахстан от 30 декабря 1999 года N 715 V991058_ "Об утверждении Единой бюджетной классификации" следующие изменения и дополнения:
в Единой бюджетной классификации Республики Казахстан, утвержденной указанным приказом:
в функциональной классификации расходов бюджета:
в функциональной группе 3 "Общественный порядок и безопасность" в подфункции 1 "Правоохранительная деятельность" по государственному учреждению-администратору программ 618 "Агентство финансовой полиции Республики Казахстан" после программы 3 "Информационно-вычислительное обслуживание" дополнить программой следующего содержания:
"30 Материально-техническое обеспечение органов финансовой полиции";
в функциональной группе 4 "Образование", в подфункции 6 "Высшее и послевузовское профессиональное образование" по государственному учреждению-администратору программ 225 "Министерство образования и науки Республики Казахстан" в программе 9 "Подготовка кадров в высших учебных заведениях на республиканском уровне":
в подпрограмме 33 "Подготовка кадров в Казахском государственном национальном университете им. Аль-Фараби" слово "государственном" исключить;
в подпрограмме 35 "Стипендиальное обеспечение студентов, обучающихся в Казахском государственном национальном университете им. Аль-Фараби" слово "государственном" исключить;
в подпрограмме 39 "Казахская государственная академия искусств имени Т. Жургенова" слово "государственная" заменить словом "национальная";
в подпрограмме 40 "Казахская государственная консерватория имени Курмангазы" слово "государственная" заменить словом "национальная";
в функциональную группу 12 "Транспорт и связь" в подфункцию 1 "Автомобильный транспорт" по государственному учреждению-администратору программ 274 "Исполнительный орган жилищно-коммунального, дорожного хозяйства и транспорта, финансируемый из местного бюджета" после подпрограммы 31 программы 50 "Обеспечение функционирования улиц городов и иных населенных пунктов" дополнить программой 51 следующего содержания:
"51 Приобретение железобетонных мостовых конструкций для
строительства моста через реку Урал в районе города Уральска".

Бiрыңғай бюджеттiк сыныптамаға N 56 өзгерiстер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасының Қаржы министрінің 2001 жылғы 13 шілдедегі N 348 бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2001 жылғы 30 шілдеде тіркелді. Тіркеу N 1597
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылғы 29 желтоқсандағы N 1950 P001950_ қаулысына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" 2001 жылғы 26 маусымдағы N 866 P010866_ және "Жекелеген мемлекеттiк жоғарғы оқу орындарын қайта атау туралы" 2001 жылғы 29 маусымдағы N 892 P010892_ қаулыларына сәйкес, сондай-ақ "2001 жылға арналған облыстық бюджет туралы" Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2001 жылғы 17 қаңтардағы N 9-2 шешiмiне өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2001 жылғы 5 маусымдағы N 12-1 шешiмiн назарға ала отырып
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Бiрыңғай бюджеттік сыныптаманы бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң 1999 жылғы 30 желтоқсандағы N 715 V991058_ бұйрығына мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
көрсетiлген бұйрықпен бекiтiлген Қазақстан Республикасының Бiрыңғай бюджеттiк сыныптамасында:
бюджеттiк шығыстардың функционалдық сыныптамасында:
3 "Қоғамдық тәртiп және қауiпсiздiк" функционалдық тобында 1 "Құқық қорғау қызметi" кiшi функциясында 618 "Қазақстан Республикасының Қаржы полициясы агенттiгi" мемлекеттiк мекеме-бағдарлама әкiмшi бойынша 3 "Ақпараттық-есептеу қызметiн көрсету" бағдарламасынан кейiн мынадай мазмұндағы бағдарламамен толықтырылсын:
"30 Қаржы полициясы органдарын материалдық-техникалық қамтамасыз ету";
4 "Бiлiм беру" функционалдық тобында 6 "Жоғары және жоғары оқу орнынан кейiнгi кәсiби бiлiм" кiшi функциясында 225 "Қазақстан Республикасының Бiлiм және ғылым министрлiгi" мемлекеттiк мекеме-бағдарлама әкiмшiсi бойынша 9 "Республикалық деңгейде жоғары оқу орындарында кадрлар дайындау" бағдарламасында:
33 "Әл-Фараби атындағы Қазақ мемлекеттiк ұлттық университетiнде кадрлар дайындау" кiшi бағдарламасындағы "мемлекеттiк" деген сөз алынып тасталсын;
35 "Әл-Фараби атындағы Қазақ мемлекеттiк ұлттық университетiнде оқитын студенттердi стипендиямен қамтамасыз ету" кiшi бағдарламасындағы "мемлекеттiк" деген сөз алынып тасталсын;
39 "Т.Жүргенов атындағы Қазақ мемлекеттiк өнер академиясы" кiшi бағдарламасындағы "мемлекеттiк" деген сөз "ұлттық" деген сөзбен ауыстырылсын;
40 "Құрманғазы атындағы Қазақ мемлекеттiк консерваториясы" кiшi бағдарламасындағы "мемлекеттiк" деген сөз "ұлттық" деген сөзбен ауыстырылсын;
12 "Көлік және байланыс" функционалдық тобына 1 "Автомобиль көлiгi" кiшi функциясына 274 "Жергiлiктi бюджеттен қаржыландырылатын тұрғын үй-коммуналдық, жол шаруашылығының және көлiктiң атқарушы органы" мемлекеттiк мекеме-бағдарлама әкiмшiсi бойынша 50-бағдарламаның 31 "Қалалардың және басқа да елдi мекендердiң көшелерiнiң жұмыс iстеуiн қамтамасыз ету" кiшi бағдарламасынан кейiн мынадай мазмұндағы 51-бағдарламамен толықтырылсын:
"51 Орал қаласы ауданында Орал өзенi арқылы көпiр салу үшiн темiр
бетондық көпiр конструкцияларын сатып алу".

2. Департаменту юридической службы (К. Абдикаликов) и Департаменту
государственного бюджета (Б. Султанов) обеспечить государственную
регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики
Казахстан.
3. Настоящий приказ вступает в силу со дня его государственной
регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
Министр
(Специалисты: Склярова И.В.,
Пучкова О.Я.)

2. Заң қызметi департаментi (Қ. Әбдiқалықов) және Мемлекеттiк бюджет
департаментi (Б. Сұлтанов) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасының Әдiлет
министрлiгiнде мемлекеттiк тiркелуiн қамтамасыз етсiн.
3. Осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әділет министрлiгiнде
мемлекеттiк тiркелген күнінен бастап күшiне енедi.
Министр
Мамандар:
Омарбекова А.Т.
Икебаева Ә.Ж.